Címjegyzék
STRANDKÉZILABDA
HÍR
VERSENY
FOTÓ
VIDEÓ
YOUTUBE
DOKUMENTUM
OKTATÁS
KAPCSOLAT
VÁLOGATOTT FÉRFI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
NŐI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
STRANDKÉZILABDA VERSENYEK
Strandkézilabda: az országos döntő végeredménye és a különdíjasok
Strandkézi - verseny 2020.08.03.
A hétvégén véget ért a Nemzeti Strandkézilabda Bajnokság. A férfiaknál a DINAMIT BHC, míg a nőknél az LV Sport Multichem Szentendre diadalmaskodott. Az All Star-csapatot is kihirdették.
FRISS HÍREK
Strandkézilabda: bajnok a DINAMIT BHC és az LV Sport Multichem Szentendre
2020.08.02. Strandkézi - verseny
Hétvégén rendezték a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság országos döntőjét Salgótarjánban. A férfiaknál a DINAMIT BHC, a nőknél pedig az LV Sport Multichem Szentendre lett a bajnok.
Strandkézilabda bajnoki döntő Salgótarjánban
2020.08.01. Strandkézi - verseny
Augusztus 1-2-án kerül sor Salgótarjánban a 2020. évi Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság döntőjére.
Strandkézilabda: balatonakarattyai kvalifikáció
2020.07.26. Strandkézi - verseny
A strandkézilabda bajnokság balatonakarattyai kvalifikációján a férfiak mezőnyében a Beach Stars BHC, a nőknél pedig a Konzultmed-LadyBugs együttese végzett az első helyen.
Strandkézilabda: balatonfüredi kvalifikáció
2020.07.19. Strandkézi - verseny
A férfiaknál a Lupa Lake BHC szétlövésben, míg a nőknél az LV Sport Multichem Szentendre nyerte meg két szettben a balatonfüredi kvalifikáció döntőjét.
FRISS FOTÓ
Fogadalomtétel galéria
2018.09.20. Strandkézi - verseny
Fogadalmat tettek az ifjúsági olimpiára készülő magyar strandkézisek.
Hajdúnánási kvalifikáció
2018.06.03. Strandkézi - verseny
Június első hétvégéjén, Hajdúnánáson startolt a strandkézi-bajnokság.
Világjátékok: galéria
2017.07.20. Strandkézi - verseny
Július 20-30 között rendezték a lengyelországi Wroclawbana a Világjátékokat.
Strandkézi Eb: összes fotó
2017.06.29. Strandkézi - verseny
Az elmúlt tíz napban a kontinens legjobbjai vettek részt a zágrábi strandkézilabda Európa-bajnokságon, amelyen három válogatott csapatunk is bejutott az elődöntőbe.
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MKSZ
FELNŐTT
2020.06.20.-21. Alsóörs, Magyar Kupa, Kvalifikáció
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, A csoport (6)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, B csoport (6)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, C csoport (6)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, D csoport (6)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 13-16. hely (2)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 9-12. hely (2)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 1-8. hely (4)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 5-8. hely (2)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 1-4. hely (2)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 15. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 13. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 11. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 9. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 7. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 5. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 3. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, Döntő (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció
2020.07.04-05. Agárd, Kvalifikáció A csoport (10)
2020.07.04-05. Agárd, Kvalifikáció B csoport (10)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 1-8. helyért (4)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 1-4. helyért (2)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 5-8. helyért (2)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 9. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 7. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 5. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 3. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, Döntő (1)
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció
2020.07.10-12. Budapest Cup A csoport (15)
2020.07.10-12. Budapest Cup B csoport (15)
2020.07.10-12. Budapest Cup C csoport (15)
2020.07.10-12. Budapest Cup D csoport (15)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 17-20. helyért (2)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 13-16. helyért (2)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 9-12. helyért (2)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 1-8. helyért (4)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 21-24. helyért (3)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 19. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 17. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 15. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 13. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 11. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 9. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 5-8. helyért (2)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 1-4. helyért (2)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 7. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 5. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 3. helyért (1)
2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, Döntő (1)
2020.07.18.-19. Balatonfüred, Kvalifikáció
2020.07.18.-19. Balatonfüred, Kvalifikáció
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció A csoport (6)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció B csoport (6)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció C csoport (6)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 1-6. helyért X csoport (3)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 1-6. helyért Y csoport (3)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 7-12.helyért K csoport (3)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 7-12. helyért Z csoport (4)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 11. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 9. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 7. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 5. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 3. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 1. helyért (1)
2020.07.25.-26. Balatonakarattya, Kvalifikáció
2020.07.25.-26. Balatonakarattya, Kvalifikáció
2020.07.25-26. Balatonakarattya A csoport (10)
2020.07.25-26. Balatonakarattya B csoport (10)
2020.07.25-26. Balatonakarattya C csoport (6)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 1-6. hely X csoport (3)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 1-6. hely Y csoport (3)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 7-12. hely K csoport (3)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 7-12. hely Z csoport (3)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 13. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 11. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 9. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 7. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 5. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 3. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 1. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő
2020.08.01-02. Országos Döntő
2020.08.01-02. Országos Döntő A csoport (15)
2020.08.01-02. Országos Döntő B csoport (15)
2020.08.01-02. Országos Döntő 1-8. helyért (4)
2020.08.01-02. Országos Döntő 9-12. helyért (2)
2020.08.01-02. Országos Döntő 5-8. helyért (2)
2020.08.01-02. Országos Döntő 1-4. helyért (2)
2020.08.01-02. Országos Döntő 11. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 9. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 7. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 5. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 3. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 1. helyért (1)
2020.08.08. Szenior Torna
2020.08.08. Dabas, Szenior Torna
Válogatott edzőmérkőzések
Válogatott edzőmérkőzések (13)
IFJÚSÁGI
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei ifi torna
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei ifi torna (6)
2020.07.10. Budapest Cup Ifi torna
2020.07.10. Budapest Cup Ifi torna (15)
I. HUN-BEACH Strandkézilabda Kupa Nyíregyháza-Sóstó
I. HUN-BEACH Strandkézilabda Kupa Nyíregyháza-Sóstó (6)
SERDÜLŐ
2020.06.17. Százhalombatta Serdülő Torna
2020.06.17. Százhalombatta Serdülő Torna (9)
2020.06.24. Utánpótlás torna Lupa serdülő
Utánpótlás torna Lupa serdülő (28)
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei serdülő torna
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei serdülő torna (3)
2020.07.31. Salgótarján UP torna
2020.07.31. Salgótarján serdülő torna (12)
U-15
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei U15 torna
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei U15 torna (6)
5. helyért (1)
3. helyért (1)
Döntő (1)
U-14
2020.07.31. Salgótarján UP torna
2020.07.31. Salgótarján U14 torna
FELNŐTT
2020.06.20.-21. Alsóörs, Magyar Kupa, Kvalifikáció
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, A csoport (6)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, B csoport (6)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, C csoport (3)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, D csoport (3)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 9-12. hely (2)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 1-8. hely (4)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 5-8. hely (2)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 1-4. hely (2)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 13. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 11. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 9. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 7. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 5. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, 3. helyért (1)
2020.06.20-21. Alsóörs, Magyar Kupa, Döntő (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció
2020.07.04-05. Agárd, Kvalifikáció A csoport (15)
2020.07.04-05. Agárd, Kvalifikáció B csoport (10)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 1-8. helyért (4)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 9-12. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 1-4. helyért (2)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 5-8. helyért (2)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 9. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 7. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 5. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, 3. helyért (1)
2020.07.04.-05. Agárd, Kvalifikáció, Döntő (1)
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció
2020.07.11-12. Budapest Cup A csoport (10)
2020.07.11-12. Budapest Cup B csoport (10)
2020.07.11-12. Budapest Cup C csoport (6)
2020.07.11-12. Budapest Cup 1-6. helyért (6)
2020.07.11-12. Budapest Cup 7-12. helyért (6)
2020.07.11-12. Budapest Cup 13-14. helyért (1)
2020.07.11-12. Budapest Cup 11. helyért (1)
2020.07.11-12. Budapest Cup 9. helyért (1)
2020.07.11-12. Budapest Cup 7. helyért (1)
2020.07.11-12. Budapest Cup 5. helyért (1)
2020.07.11-12. Budapest Cup 1-4. helyért (2)
2020.07.11-12. Budapest Cup 3. helyért (1)
2020.07.11-12. Budapest Cup 1. helyért (1)
2020.07.18.-19. Balatonfüred, Kvalifikáció
2020.07.18.-19. Balatonfüred, Kvalifikáció
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció A csoport (15)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció B csoport (10)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 9-10. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 1-8. helyért (4)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 5-8. helyért (2)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 1-4. helyért (2)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 7. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 5. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 3. helyért (1)
2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 1. helyért (1)
2020.07.25.-26. Balatonakarattya, Kvalifikáció
2020.07.25.-26. Balatonakarattya, Kvalifikáció
2020.07.25-26. Balatonakarattya A csoport (10)
2020.07.25-26. Balatonakarattya B csoport (10)
2020.07.25-26. Balatonakarattya C csoport (10)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 1-6.helyért X csoport (3)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 1-6. helyért Y csoport (3)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 7-12. helyért K csoport (3)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 7-12. helyért Z csoport (3)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 13. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 11. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 9. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 7. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 5. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 3. helyért (1)
2020.07.25-26. Balatonakarattya 1. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő
2020.08.01-02. Országos Döntő
2020.08.01-02. Országos Döntő A csoport (15)
2020.08.01-02. Országos Döntő B csoport (15)
2020.08.01-02. Országos Döntő 1-8. helyért (4)
2020.08.01-02. Országos Döntő 9-12. helyért (2)
2020.08.01-02. Országos Döntő 5-8. helyért (2)
2020.08.01-02. Országos Döntő 1-4. helyért (2)
2020.08.01-02. Országos Döntő 11. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 9. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 7. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 5. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 3. helyért (1)
2020.08.01-02. Országos Döntő 1. helyért (1)
2020.08.08. Szenior Torna
2020.08.08. Dabas, Szenior Torna
Válogatott edzőmérkőzések
Válogatott edzőmérkőzések (12)
IFJÚSÁGI
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei ifi torna
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei ifi torna (3)
2020.07.10. Budapest Cup Ifi torna
2020.07.10. Budapest Cup Ifi torna (20)
I. HUN-BEACH Strandkézilabda Kupa Nyíregyháza-Sóstó
I. HUN-BEACH Strandkézilabda Kupa Nyíregyháza-Sóstó
A csoport (leány) (6)
B csoport (leány) (6)
SERDÜLŐ
2020.06.17. Százhalombatta Serdülő Torna
2020.06.17. Százhalombatta Serdülő Torna (10)
2020.06.24. Utánpótlás torna Lupa serdülő
2020.06.24. Utánpótlás torna Lupa serdülő (19)
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei serdülő torna
2020.06.26. Bács-Kiskun megyei serdülő torna (3)
2020.07.31. Salgótarján UP torna
2020.07.31. Salgótarján serdülő torna (6)
BUDAPEST
U-15
Back Office próba
Back Office próba
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó