Címjegyzék
STRANDKÉZILABDA
HÍR
VERSENY
FOTÓ
VIDEÓ
YOUTUBE
DOKUMENTUM
OKTATÁS
KAPCSOLAT
VÁLOGATOTT FÉRFI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
NŐI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
STRANDKÉZILABDA VERSENYEK
Strandkézilabda Edző tanfolyamot indít az MKSZ
Strandkézi - verseny 2019.05.03.
A Magyar Kézilabda Szövetség Strandkézilabda Albizottsága és a Nemzetközi Edzőképző Központja (NEK) a 2019-es évre a következő tanfolyamot hirdeti meg:
FRISS HÍREK
Strandkézilabda Versenykiírás-2019
2019.04.01. Strandkézi - verseny
A Magyar Kézilabda Szövetség Strandkézilabda Albizottsága elfogadta a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság és az utánpótlás versenyek 2019. évi versenykiírását.
Strandkézi kiválasztó nap március 15-én
2019.03.12. Strandkézi - verseny
A Magyar Kézilabda Szövetség Strandkézilabda Albizottsága kiválasztó napot tart a 2002. január 1. után született sportolóknak Budaörsön 2019. március 15-én.
Magyar strandkézilabda-siker!
2018.11.04. Strandkézi - verseny
A Multichem-Szentendrei NKE nyerte a női strandkézilabda klubcsapatok Bajnokok Kupáját az olaszországi Cataniában.
Olimpiai bronzérmes a leány ifjúsági strandkézilabda válogatott!
2018.10.13. Strandkézi - verseny
A harmadik helyért Hollandiával szállt harcba a magyar együttes és könnyed győzelemmel a mieink örülhetettek az olimpiai bronzéremnek.
FRISS FOTÓ
Fogadalomtétel galéria
2018.09.20. Strandkézi - verseny
Fogadalmat tettek az ifjúsági olimpiára készülő magyar strandkézisek.
Hajdúnánási kvalifikáció
2018.06.03. Strandkézi - verseny
Június első hétvégéjén, Hajdúnánáson startolt a strandkézi-bajnokság.
Világjátékok: galéria
2017.07.20. Strandkézi - verseny
Július 20-30 között rendezték a lengyelországi Wroclawbana a Világjátékokat.
Strandkézi Eb: összes fotó
2017.06.29. Strandkézi - verseny
Az elmúlt tíz napban a kontinens legjobbjai vettek részt a zágrábi strandkézilabda Európa-bajnokságon, amelyen három válogatott csapatunk is bejutott az elődöntőbe.
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MKSZ
2019.06.01.-02.Balatonboglár, Magyar Kupa felnőtt
2018.06.01.-02.Balatonboglár, Magyar Kupa
Magyar Kézilabdázás Ünnepe junior
Magyar Kézilabdázás Ünnepe (7)
2019.05.25. Sárospatak ifjúsági Torna ifjúsági
2019.05.25. Sárospatak ifjúsági Torna
2019.06.11. Százhalombatta U13 Torna U-13
2019.06.11. Százhalombatta U13Torna
2019.06.08.-09. Dabas, Kvalifikáció felnőtt
2019.06.08.-09. Dabas, Kvalifikáció
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna
2019.06.12. Túrkeve Serdülő Torna serdülő
2019.06.12. Túrkeve Serdülő Torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) U-13
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.06.12. Túrkeve U14 Torna U-14
2019.06.12. Túrkeve U14 Torna
2019.06.12. Túrkeve U12 Torna U-12
2019.06.12. Túrkeve U12 Torna
2019.06.15.-16. Gárdony, Kvalifikáció felnőtt
2019.06.15.-16. Gárdony, Kvalifikáció
2019.06.11. Százhalombatta Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.11. Százhalombatta
2019.06.21.-22. Soltvadkert Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.21.-22. Soltvadkert Ifjúsági Torna
2019.06.11. Százhalombatta Serdülő Torna serdülő
2019.06.11. Százhalombatta Serdülő Torna
2019.06.21.-22. Soltvadkert Serdülő Torna serdülő
2019.06.21.-22. Soltvadkert Serdülő Torna
2019.06.11. Százhalombatta U14 Torna U-14
2019.06.11. Százhalombatta U14 Torna
2019.06.21.-22. Soltvadkert U14 Torna U-14
2019.06.21.-22. Soltvadkert U14 Torna
2019.07.21.-28. Ózd U12 Torna U-12
2019.07.20.-21. Ózd U12 Torna
2019.06.22.-23. Ózd U14 Torna U-14
2019.06.22.-23. Ózd U14 Torna
2019.06.22.-23. Ózd U12 Torna U-12
2019.06.22.-23. Ózd U12 Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely U12 Torna U-12
2019.07.07. Hódmezővásárhely U12 Torna
2019.07.19. Harkány U13 Torna U-13
2019.07.19. Harkány U13 Torna
2019.08.09. Balatonboglár U12 Torna U-12
2019.08.09. Balatonboglár U12 Torna
2019.06.22.-23. Balatonfüred, Kvalifikáció felnőtt
2019.06.22.-23. Balatonfüred, Kvalifikáció
2019.06.22.-23. Ózd Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.22.-23. Ózd Ifjúsági Torna
2019.06.22.-23. Ózd Serdülő Torna serdülő
2019.06.22.-23. Ózd Serdülő Torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) U-14
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.07.26. Kunfehértó U13 Torna U-13
2019.07.26. Kunfehértó U13 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U10 Torna U-10
2019.08.15. Gyöngyös U10 Torna
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT, Kvalifikáció felnőtt
2018.06.28.-30. Lupa EBT
2019.06.30. Szekszárd Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.30. Szekszárd Ifjúsági Torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) Serdülő serdülő
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) Serdülő
2019.07.07. Hódmezővásárhely U14 Torna U-14
2019.07.07. Hódmezővásárhely U14 Torna
2019.07.06.-07. Alsóörs, Kvalifikáció felnőtt
2019.07.06.-07. Alsóörs, Kvalifikáció
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) ifjúsági
2019.06.30. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.07.07. Hódmezővásárhely Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.07.07. Hódmezővásárhely Ifjúsági Torna
2019.06.30. Szekszárd Sedrülő Torna serdülő
2019.06.30. Szekszárd Sedrülő Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely Serdülő Torna serdülő
2019.07.07. Hódmezővásárhely Serdülő Torna
2019.07.19. Harkány U14 Torna U-14
2019.07.19. Harkány U14 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U14 Torna U-14
2019.07.26. Kunfehértó U14 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U15 Torna U-15
2019.07.26. Kunfehértó U15 Torna
2019.07.13.-14. Balatonakarattya, Kvalifikáció felnőtt
2019.07.13.-14. Balatonakarattya, Kvalifikáció
2019.07.19. Harkány Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.07.19. Harkány Ifjúsági Torna
2019.07.26. Kunfehértó Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.07.26. Kunfehértó Ifjúsági Torna
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, Kvalifikáció felnőtt
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, Kvalifikáció
2019.07.27.-28. Ózd Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.07.20.-21. Ózd Ifjúsági Torna
2019.07.19. Harkány Serdülő Torna serdülő
2019.07.19. Harkány Serdülő Torna
2019.07.26. Kunfehértó Serdülő Torna serdülő
2019.07.26. Kunfehértó Serdülő Torna
2019.07.27.-28. Ózd Serdülő Torna serdülő
2019.07.20.-21. Ózd Serdülő Torna
2019.07.27.-28. Ózd U14 Torna U-14
2019.07.20.-21. Ózd U14 Torna
2019.07.26.-28. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció felnőtt
2019.07.26.-28. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció
2019.08.01. Bükfürdő U14 Torna U-14
2019.08.01. Bükfürdő U14 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U14 Torna U-14
2019.08.15. Gyöngyös U14 Torna
2019.08.02.-04. Bükfürdő, Döntő felnőtt
2019.08.02.-04. Bükfürdő, Döntő
2019.08.01. Bükfürdő Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.08.01. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.15. Gyöngyös Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.08.15. Gyöngyös Ifjúsági Torna
2019.08.01. Bükfürdő Serdülő Torna serdülő
2019.08.01. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.15. Gyöngyös Serdülő Torna serdülő
2019.08.15. Gyöngyös Serdülő Torna
2019.08.09. Balatonboglár U14 Torna U-14
2019.06.30. Szekszárd U14 Torna
2019.08.10-11. Balatonboglár vagy Balatonakarattya, Szenior Torna felnőtt
2019.08.10-11. Balatonboglár vagy Balatonakarattya, Szenior Torna
2019.08.24. Bükfürdő Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.08.24. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.24. Bükfürdő Serdülő Torna serdülő
2019.08.24. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.24. Bükfürdő U14 Torna U-14
2019.08.24. Bükfürdő U14 Torna
2019.06.01.-02.Balatonboglár, Magyar Kupa felnőtt
2018.06.01.-02.Balatonboglár, Magyar Kupa
Magyar Kézilabdázás Ünnepe junior
Magyar Kézilabdázás Ünnepe (12)
2019.05.25. Sárospatak ifjúsági Torna ifjúsági
2019.05.25. Sárospatak ifjúsági Torna
2019.06.11. Százhalombatta U13 Torna U-13
2019.06.11. Százhalombatta U13 Torna
2019.06.08.-09. Dabas, Kvalifikáció felnőtt
2019.06.08.-09. Dabas, Kvalifikáció
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna serdülő
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna
2019.06.12. Túrkeve U14 Torna U-14
2019.06.12. Túrkeve U14 Torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) U-13
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.07.07. Hódmezővásárhely U12 Torna U-12
2019.07.07. Hódmezővásárhely U12 Torna
2019.06.12. Túrkeve U12 Torna U-12
2019.06.12. Túrkeve U12 Torna
2019.06.15.-16. Gárdony, Kvalifikáció felnőtt
2019.06.15.-16. Gárdony, Kvalifikáció
2019.06.11. Százhalombatta Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.11. Százhalombatta Ifjúsági Torna
2019.06.21.-22. Soltvadkert Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.21.-22. Soltvadkert Ifjúsági Torna
2019.06.11. Százhalombatta Serdülő Torna serdülő
2019.06.11. Százhalombatta Serdülő Torna
2019.06.21.-22. Soltvadkert Serdülő Torna serdülő
2019.06.21.-22. Soltvadkert Ifjúsági Torna
2019.06.11. Százhalombatta U14 Torna U-14
2019.06.11. Százhalombatta U14 Torna
2019.06.21.-22. Soltvadkert U14 Torna U-14
2019.06.21.-22. Soltvadkert U14 Torna
2019.07.27.-28. Ózd U12 Torna U-12
2019.07.20.-21. Ózd U12 Torna
2019.06.22.-23. Ózd U14 Torna U-14
2019.06.22.-23. Ózd U14 Torna
2019.06.22.-23. Ózd U12 Torna U-12
2019.06.22.-23. Ózd U12 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U10 Torna U-10
2019.08.15. Gyöngyös U10 Torna
2019.07.19. Harkány U13 Torna U-13
2019.07.19. Harkány U13 Torna
2019.08.09. Balatonboglár U12 Torna U-12
2019.08.09. Balatonboglár U12 Torna
2019.06.22.-23. Balatonfüred, Kvalifikáció felnőtt
2019.06.22.-23. Balatonfüred, Kvalifikáció
2019.06.22.-23. Ózd Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.22.-23. Ózd Ifjúsági Torna
2019.06.22.-23. Ózd Serdülő Torna serdülő
2019.06.22.-23. Ózd Serdülő Torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) U-14
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT, Kvalifikáció felnőtt
2019.06.28.-30. Budapest kupa EBT, Kvalifikáció
2019.06.30. Szekszárd Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.30. Szekszárd Ifjúsági Torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) Serdülő serdülő
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) Serdülő
2019.07.26. Kunfehértó U13 Torna U-13
2019.07.26. Kunfehértó U13 Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely U14 Torna U-14
2019.07.07. Hódmezővásárhely U14 Torna
2019.07.06.-07. Alsóörs, Kvalifikáció felnőtt
2019.07.06.-07. Alsóörs, Kvalifikáció
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) ifjúsági
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.07.07. Hódmezővásárhely Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.07.07. Hódmezővásárhely Ifjúsági Torna
2019.06.30. Szekszárd Serdülő Torna serdülő
2019.06.30. Szekszárd Serdülő Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely Serdülő Torna serdülő
2019.07.07. Hódmezővásárhely Serdülő Torna
2019.07.19. Harkány U14 Torna U-14
2019.07.19. Harkány U14 Torna
2019.07.13.-14. Balatonakarattya, Kvalifikáció felnőtt
2019.07.13.-14. Balatonakarattya, Kvalifikáció
2019.07.26. Kunfehértó U14 Torna U-14
2019.07.26. Kunfehértó U14 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U15 Torna U-15
2019.07.26. Kunfehértó U15 Torna
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, Kvalifikáció felnőtt
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, Kvalifikáció
2019.07.19. Harkány Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.06.30. Harkány Ifjúsági Torna
2019.07.26. Kunfehértó Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.07.26. Kunfehértó Ifjúsági Torna
2019.07.27.-28. Ózd Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.07.20.-21. Ózd Ifjúsági Torna
2019.07.19. Harkány Serdülő Torna serdülő
2019.07.19. Harkány Serdülő Torna
2019.07.26. Kunfehértó Serdülő Torna serdülő
2019.07.26. Kunfehértó Serdülő Torna
2019.07.27.-28. Ózd Serdülő Torna serdülő
2019.07.20.-21. Ózd Serdülő Torna
2019.07.27.-28. Ózd U14 Torna U-14
2019.07.20.-21. Ózd U14 Torna
2019.07.26.-28. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció felnőtt
2019.07.26.-28. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció
2019.08.01. Bükfürdő Serdülő Torna serdülő
2019.08.01. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.15. Gyöngyös Serdülő Torna serdülő
2019.08.15. Gyöngyös Serdülő Torna
2019.08.01. Bükfürdő U14 Torna U-14
2019.08.01. Bükfürdő U14 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U14 Torna U-14
2019.08.15. Gyöngyös U14 Torna
2019.08.02.-04. Bükfürdő, Döntő felnőtt
2019.08.02.-04. Bükfürdő, Döntő
2019.08.01. Bükfürdő Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.08.01. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.15. Gyöngyös Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.08.15. Gyöngyös Ifjúsági Torna
2019.08.24. Bükfürdő Serdülő Torna serdülő
2019.08.24. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.09. Balatonboglár U14 Torna U-14
2019.06.30. Szekszárd U14 Torna
2019.08.10-11. Balatonboglár vagy Balatonakarattya, Szenior Torna felnőtt
2019.08.10-11. Balatonboglár vagy Balatonakarattya, Szenior Torna
2019.08.24. Bükfürdő Ifjúsági Torna ifjúsági
2019.08.24. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.24. Bükfürdő U14 Torna U-14
2019.08.24. Bükfürdő U14 Torna
Magyar Kézilabdázás Ünnepe felnőtt
Magyar Kézilabdázás Ünnepe (7)
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó