Címjegyzék
EDZŐMÉRKŐZÉSEK NAPI MŰSOR
előző nap
2020. október 29. csütörtök
következő nap
XVI. Üstökös kupa Dunaújváros
LU14 A csoport női U-14
08:30 Alba Fehérvár KC D - DKKA NKFT 6 - 16 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
09:40 FTC KN KFT - K. Szeged SE 24 - 0 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
10:50 K. Szeged SE - DKKA NKFT 2 - 27 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
12:00 FTC KN KFT - Alba Fehérvár KC D 15 - 7 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:10 K. Szeged SE - Alba Fehérvár KC D 2 - 21 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:20 DKKA NKFT - FTC KN KFT 14 - 15 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
LU14 B csoport női U-14
09:05 Alba Fehérvár KC Sz - Érdi Sport KFT 13 - 9 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
10:15 Fiatal Kézilabdások SE - Győri ETO KC 8 - 16 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
11:25 Győri ETO KC - Alba Fehérvár KC Sz 10 - 11 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
12:35 Érdi Sport KFT - Fiatal Kézilabdások SE 10 - 23 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:45 Fiatal Kézilabdások SE - Alba Fehérvár KC Sz 11 - 15 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:55 Győri ETO KC - Érdi Sport KFT 17 - 8 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
LU14 7-8 hely női U-14
15:30 K. Szeged SE - Érdi Sport KFT 1 - 27 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
LU14 5-6 hely női U-14
16:15 Alba Fehérvár KC D - Fiatal Kézilabdások SE 14 - 21 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
LU14 Bronz mérkőzés női U-14
17:00 DKKA NKFT - Győri ETO KC 11 - 13 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
LU14 Döntő női U-14
17:45 Alba Fehérvár KC Sz - FTC KN KFT 15 - 14 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
LU12 A csoport női U-12
08:30 DKKA NKFT - ASI DSE 9 - 19 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
09:40 Orosházi NKC - FTC KN KFT 14 - 18 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
10:50 FTC KN KFT - DKKA NKFT 13 - 14 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
12:00 Orosházi NKC - ASI DSE 11 - 20 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
13:10 DKKA NKFT - Orosházi NKC 2 - 12 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
14:20 ASI DSE - FTC KN KFT 17 - 7 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
LU12 B csoport női U-12
09:05 Szent István SE - Érdi Sport KFT 10 - 18 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
10:15 Fiatal Kézilabdások SE - Kozármisleny SE 14 - 7 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
11:25 Kozármisleny SE - Szent István SE 15 - 19 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
12:35 Érdi Sport KFT - Fiatal Kézilabdások SE 11 - 16 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
13:45 Szent István SE - Fiatal Kézilabdások SE 6 - 11 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
14:55 Kozármisleny SE - Érdi Sport KFT 13 - 8 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
LU12 7-8 hely női U-12
15:30 DKKA NKFT - Szent István SE 19 - 21 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
LU12 5-6 hely női U-12
16:15 FTC KN KFT - Kozármisleny SE 23 - 19 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
LU12 Bronz mérkőzés női U-12
17:00 Orosházi NKC - Érdi Sport KFT 20 - 15 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
LU12 Döntő női U-12
17:45 ASI DSE - Fiatal Kézilabdások SE 18 - 13 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
2020. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Alapfokú játékvezetői tanfolyam Komárom-Esztergom megyében
2020.12.01. Játékvezető tanfolyam
A Komárom-Esztergom Megyei Kézilabda Szövetség Játékvezetői Bizottsága alapfokú játékvezetői tanfolyamot szervez 2021. februári kezdéssel! A jelentkezési határidő: 2020. december 20.
Férfi EKL: hatgólos tatabányai vereség
2020.11.30. EHF Kupa férfi
A férfi EKL-ben második mérkőzését játszotta a Tatabánya, az ellenfél a Rhein-Neckar Löwen volt. A második fordulóból pótolt találkozón Győrben a németek domináltak és nyertek 32-26-ra.
Elhunyt Jámbor Attila
2020.11.30. Szövetségi élet
Életének 77. évében elhunyt Jámbor Attila, a Győr-Moson-Sopron Megyei Kézilabda Szövetség egykori elnöke. Temetéséről később intézkednek.
A svédek nyerték a második felkészülési mérkőzést
2020.11.29. Női `A` válogatott
Női válogatottunk második Svédország elleni felkészülési mérkőzésén ezúttal nem tudott fordítani a második játékrészben, a svédek legjobbjai hat góllal, 31-25-re nyertek.
K&H férfi liga: döntetlent játszott a Komló a Budakalásszal
2020.11.29. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 6. fordulójából pótolt Sport36-Komló-Budakalász mérkőzés végig szorosan alakult, a végeredmény 28-28-as döntetlen lett.
Felkészülés a svédek ellen
2020.11.28. Női `A` válogatott
Szombaton és vasárnap is Svédország ellen játszik felkészülési mérkőzést a magyar női válogatott, amelyeket követően hétfőtől már Dániában készül tovább a csapat a kontinensviadalra.
Győzelem az első felkészülési mérkőzésen
2020.11.28. Női `A` válogatott
Női válogatottunk a kezdeti jó játék után hátrányba került Svédországban, de nem engedte ellépni ellenfelét, sikerült kiegyenlítenie, majd 28-27-re megnyernie az első felkészülési mérkőzést.
K&H férfi liga: Szegeden győzött a Csurgó
2020.11.28. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 15. fordulójának szombati játéknapján Az SBS-Eger az FTC otthonában nyert 33-32-re. Hatalmas meglepetésre a Csurgó a MOL-Pick Szeged ellen idegenben tudott 33-30-ra nyerni.
K&H férfi liga: a városi rangadón ismét a Telekom Veszprém diadalmaskodott
2020.11.27. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 15. fordulójában a két veszprémi együttes csapott össze. A Telekom Veszprém 16 góllal, 36-20-ra legyőzte Tombor Csaba együttesét.
Sorsoltak a női EKL-ben
2020.11.26. Női EHF
Bécsben kisorsolták a női EKL csoportbeosztását. A Siófok a D-csoportban román, orosz és francia, míg a Vác az A-csoportban dán, orosz és francia ellenfelekkel szemben lép pályára.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó