Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny FU10 (2010-2011)
Kisiskolás verseny U10 Dél
2019. október 19. szombat
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
09:00 Ceglédi KKSE I - Szolnoki KCSE
09:40 Ceglédi KKSE III. - Judória Sport KFT
10:20 KIKI SKFT - Szolnoki KCSE
11:00 Ceglédi KKSE I - Judória Sport KFT
11:40 Ceglédi KKSE III. - Törökszentmiklósi KE
12:20 Kecskeméti Junior SN KFT - AFSE-Szandaszőlős
13:00 Ceglédi KKSE IV. - KIKI SKFT
13:40 Kecskeméti Junior SN KFT - Törökszentmiklósi KE
14:20 Ceglédi KKSE IV. - AFSE-Szandaszőlős
2019. október 20. vasárnap
Orosháza, Városi Sportcsarnok
10:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Tigrisek Csongrádi KSE
10:40 TVSC Sándorfalva - TVSC Balástya
11:20 Tigrisek Csongrádi KSE - TVSC M-R-Ú
12:00 TVSC Sándorfalva - TVSC Z-ZS-P
12:40 Orosházi FKSE- LINAMAR - TVSC Balástya
13:20 Tiszakécske VSE - P P KHTK
14:00 Pick Szeged - TVSC M-R-Ú
14:40 TVSC Z-ZS-P - P P KHTK
15:20 Pick Szeged - Tiszakécske VSE
Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok
09:00 Tiszaföldvár VSE I - HC Szarvas
09:40 Gyulai SE - Petőfi DSE Túrkeve
10:20 Optimum Solar- Békési FKC - HC Szarvas
11:00 Tiszaföldvár VSE II - Petőfi DSE Túrkeve
11:40 Tiszaföldvár VSE I - Gyulai SE
12:20 Köröstarcsai KSK - Tiszaföldvár VSE III
13:00 Békéscsaba DKSE - Optimum Solar- Békési FKC
13:40 Köröstarcsai KSK - Tiszaföldvár VSE II
14:20 Békéscsaba DKSE - Tiszaföldvár VSE III
2019. november 16. szombat
Békéscsaba, Kazinczy Iskola sportcsarnok
09:00 Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
09:40 Tiszaföldvár VSE III - Gyulai SE
11:00 Tiszaföldvár VSE III - Orosházi FKSE- LINAMAR
11:40 Békéscsaba DKSE - Gyulai SE
12:20 Tiszaföldvár VSE II - Optimum Solar- Békési FKC
13:00 Tiszaföldvár VSE I - Köröstarcsai KSK
13:40 Tiszaföldvár VSE II - HC Szarvas
14:20 Tiszaföldvár VSE I - Optimum Solar- Békési FKC
15:00 HC Szarvas - Köröstarcsai KSK
Izsák, Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
09:00 KIKI SKFT - Ceglédi KKSE III.
09:40 Ceglédi KKSE I - AFSE-Szandaszőlős
10:20 Ceglédi KKSE III. - Tiszakécske VSE
11:00 Ceglédi KKSE I - Törökszentmiklósi KE
11:40 KIKI SKFT - AFSE-Szandaszőlős
12:20 Ceglédi KKSE II - Szolnoki KCSE
13:00 Ceglédi KKSE IV. - Tiszakécske VSE
13:40 Ceglédi KKSE II - Törökszentmiklósi KE
14:20 Ceglédi KKSE IV. - Szolnoki KCSE
2019. november 17. vasárnap
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Judória Sport KFT
09:40 TVSC Balástya - Pick Szeged
10:20 Kecskeméti Junior SN KFT - TVSC Z-ZS-P
11:00 Judória Sport KFT - Pick Szeged
11:40 TVSC Balástya - TVSC Z-ZS-P
12:20 TVSC Sándorfalva - Tigrisek Csongrádi KSE
13:00 TVSC M-R-Ú - FKSE-Algyő
13:40 P P KHTK - Tigrisek Csongrádi KSE
14:20 TVSC Sándorfalva - FKSE-Algyő
15:00 TVSC M-R-Ú - P P KHTK
2019. november 30. szombat
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
09:00 Ceglédi KKSE I - Kecskeméti Junior SN KFT
09:40 Tiszaföldvár VSE I - KIKI SKFT
10:20 Kecskeméti Junior SN KFT - Tiszaföldvár VSE II
11:00 Ceglédi KKSE I - Tiszaföldvár VSE I
11:40 Tiszaföldvár VSE II - KIKI SKFT
12:20 Tiszaföldvár VSE III - Ceglédi KKSE II
13:00 Ceglédi KKSE IV. - AFSE-Szandaszőlős
13:40 Tiszaföldvár VSE III - Ceglédi KKSE III.
14:20 Ceglédi KKSE II - AFSE-Szandaszőlős
15:00 Ceglédi KKSE IV. - Ceglédi KKSE III.
Balástya, Munkácsi Mihály Katolikus Általános Iskola *
09:00 TVSC Balástya - P P KHTK
09:40 TVSC M-R-Ú - Orosházi FKSE- LINAMAR
10:20 P P KHTK - FKSE-Algyő
11:00 TVSC Balástya - TVSC M-R-Ú
11:40 Orosházi FKSE- LINAMAR - FKSE-Algyő
12:20 TVSC Z-ZS-P - Tigrisek Csongrádi KSE
13:00 TVSC Sándorfalva - Judória Sport KFT
13:40 Pick Szeged - Tigrisek Csongrádi KSE
14:20 TVSC Z-ZS-P - Judória Sport KFT
15:00 TVSC Sándorfalva - Pick Szeged
2019. december 1. vasárnap
Mezőberény, Iskola sportcsarnok
09:00 Köröstarcsai KSK - Optimum Solar- Békési FKC
09:40 HC Szarvas - Petőfi DSE Túrkeve
10:20 Optimum Solar- Békési FKC - Szolnoki KCSE
11:00 HC Szarvas - Gyulai SE
11:40 Köröstarcsai KSK - Petőfi DSE Túrkeve
12:20 Békéscsaba DKSE - Tiszakécske VSE
13:00 Törökszentmiklósi KE - Szolnoki KCSE
13:40 Tiszakécske VSE - Gyulai SE
14:20 Békéscsaba DKSE - Törökszentmiklósi KE
2020. február 22. szombat
Kiskunfélegyháza, KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
09:00 P P KHTK - Tigrisek Csongrádi KSE
09:40 TVSC Sándorfalva - Kecskeméti Junior SN_2
10:20 Tigrisek Csongrádi KSE - TVSC M-R-Ú
11:00 P P KHTK - TVSC Sándorfalva
11:40 TVSC M-R-Ú - Kecskeméti Junior SN_2
12:20 Kecskeméti Junior SN KFT - Kiskunhalas UKSC
13:00 Kiskunmajsai KC - TVSC Z-ZS-P
13:40 TVSC Balástya - Kecskeméti Junior SN KFT
14:20 TVSC Z-ZS-P - Kiskunhalas UKSC
15:00 TVSC Balástya - Kiskunmajsai KC
Izsák, Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
09:00 KIKI SKFT - Judória Sport KFT
09:40 Ceglédi KKSE III. - Tiszakécske VSE
10:20 Judória Sport KFT - Ceglédi KKSE IV.
11:00 KIKI SKFT - Ceglédi KKSE III.
11:40 Ceglédi KKSE IV. - Tiszakécske VSE
12:20 Ceglédi KKSE II - Szolnoki KCSE
13:00 Ceglédi KKSE I - DRUKK Dabas KFT
13:40 Fekete István SE Lajosmiz - Szolnoki KCSE
14:20 Ceglédi KKSE II - DRUKK Dabas KFT
15:00 Ceglédi KKSE I - Fekete István SE Lajosmiz
2020. február 23. vasárnap
Algyő, Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 FKSE-Algyő - Pick Szeged
09:40 Pick Szeged II. - Orosházi FKSE- LINAMAR
10:20 Pick Szeged - Békéscsaba DKSE
11:00 FKSE-Algyő - Orosházi FKSE- LINAMAR
11:40 Pick Szeged II. - Békéscsabai BDSK
12:20 Gyulai SE - Medgyesegyháza SE
13:00 Békéscsaba DKSE - Makói KC
13:40 Békéscsabai BDSK - Medgyesegyháza SE
14:20 Gyulai SE - Makói KC
Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok
09:00 Tiszaföldvár VSE I - HC Szarvas
09:40 Törökszentmiklósi KE - Optimum Solar- Békési FKC
10:20 HC Szarvas - Mezőtúri AFC - Syngenta
11:00 Tiszaföldvár VSE I - Törökszentmiklósi KE
11:40 Optimum Solar- Békési FKC - Mezőtúri AFC - Syngenta
12:20 Tiszaföldvár VSE III - Petőfi DSE Túrkeve
13:00 Tiszaföldvár VSE II - Köröstarcsai KSK
13:40 AFSE-Szandaszőlős - Petőfi DSE Túrkeve
14:20 Tiszaföldvár VSE III - Köröstarcsai KSK
15:00 Tiszaföldvár VSE II - AFSE-Szandaszőlős
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁDÁM ATTILA AFSE-Szandaszőlős 8
ÁIPLI KORNÉL Kecskeméti Junior SN KFT 1 3
Kecskeméti Junior SN_2 2
ANDÓ ZALÁN Tigrisek Csongrádi KSE 8
ANDRÁSI LÁZÁR P P KHTK 6
BAHOR BENCE ILLÉS Kecskeméti Junior SN KFT 8
BALÁZS MÁTÉ Ceglédi KKSE III. 8
BALÁZS MIHÁLY Orosházi FKSE- LINAMAR 3
BALI MÁTÉ BENCE Pick Szeged 8
BALOG ATTILA DÁNIEL TVSC Sándorfalva 4
BALOG ZSOLT FERENC Optimum Solar- Békési FKC 8
BALOGH DÁVID TVSC M-R-Ú 2
BALOGH JOEL Optimum Solar- Békési FKC 2
BALOGH ZSOMBOR Tiszaföldvár VSE III 8
BARABÁS DÁVID Kiskunhalas UKSC 2
BARCSAY ATILLA Békéscsaba DKSE 6
BARHÁCS OSSZIÁN GUJDÓ Mezőtúri AFC - Syngenta 2
BARNA CSONGOR HC Szarvas 8
BARTA ALEX TOMA Tiszakécske VSE 8
BARTALOS OLIVÉR TIVADAR Ceglédi KKSE IV. 8
BARTOS RIHÁRD DRUKK Dabas KFT 2
BASA-SZABÓ SZILÁRD Judória Sport KFT 8
BÁTORI ÁRON Békéscsaba DKSE 6
BECSEI SOMA GÁBOR Fekete István SE Lajosmiz 2
BECSEY NOEL VIKTOR TVSC Balástya 8
BENCSIK LEVENTE Szolnoki KCSE 8
BENDE DOMINIK Mezőtúri AFC - Syngenta 2
BENYOVSZKI BOTOND Békéscsabai BDSK 2
BERECZKI ZÉTÉNY Tiszakécske VSE 3
BERÉNYI BÁLINT Tigrisek Csongrádi KSE 4
BEZDÁNY DÁNIEL TVSC Z-ZS-P 8
BÍRÓ ALEXANDER DÁVID AFSE-Szandaszőlős 8
BLASKÓ ZALÁN ÁLMOS Orosházi FKSE- LINAMAR 7
BODÓ ÁRPÁD Petőfi DSE Túrkeve 6
BOHÁK ÁDÁM LEVENTE HC Szarvas 2
BÓKA NOEL Tiszaföldvár VSE I 8
BOLDIZSÁR HUNOR Orosházi FKSE- LINAMAR 3
BORBÉLY BÁLINT IMRE P P KHTK 8
BORDÁS IMRE Tiszaföldvár VSE I 8
BORSOS DÁVID P P KHTK 8
BOVIER MÁTÉ Kecskeméti Junior SN_2 2
BOZSÓ BALÁZS Tiszaföldvár VSE III 8
BÖRCSÖK PATRIK LAJOS TVSC Z-ZS-P 8
BŐSI CSANÁD TVSC Sándorfalva 6
BÖSZÖRMÉNYI BENCE ÖRS Kecskeméti Junior SN KFT 8
BŐTI ISTVÁN NOEL Ceglédi KKSE IV. 7
BRATTKE EDGÁR FKSE-Algyő 6
BREGYÁN JÓZSEF LÁSZLÓ Köröstarcsai KSK 8
BRUNYÁNSZKI MARCELL Tiszakécske VSE 6
BUDAI BÁLINT AMBRUS Gyulai SE 8
BUGYI BALÁZS Tigrisek Csongrádi KSE 8
BUKOR BENCE MIKLÓS Optimum Solar- Békési FKC 8
BURCEA DÁNIEL TVSC Balástya 4
BUZÁS ÁDIN BENJÁMIN Fekete István SE Lajosmiz 2
CZAKÓ KONRÁD ZOLTÁN Szolnoki KCSE 8
CZÉDULA ZÉNÓ Orosházi FKSE- LINAMAR 8
CZIGÁNY ATTILA Fekete István SE Lajosmiz 2
CSANÁDI ATÁD TVSC Balástya 8
CSÁNYI HUNOR LEVENTE Mezőtúri AFC - Syngenta 2
CSÁSZÁR-PUTYI VIKTOR TVSC M-R-Ú 6
CSÁSZI LAJOS Ceglédi KKSE I 8
CSATÁRI BENCE PÁL Fekete István SE Lajosmiz 2
CSERI ANDRÁS P P KHTK 6
CSERNÁK LEVENTE PÉTER Judória Sport KFT 6
CSIRMAZ LÁSZLÓ Tiszaföldvár VSE III 8
CSIRMAZ LEVENTE Tiszaföldvár VSE III 8
CSOMOR ÁDÁM KIKI SKFT 8
CSORBA ÁDÁM Ceglédi KKSE III. 8
CSÖKMEI ALEX Gyulai SE 8
CSUKA DÁVID TVSC Balástya 7
CSUPOR ILLÉS ISTVÁN Pick Szeged II. 2
DABIS TAMÁS Ceglédi KKSE II 4
DANYIS ATTILA DRUKK Dabas KFT 2
DARABOS HUNOR Orosházi FKSE- LINAMAR 6
DARÓCZI BÁLINT Kecskeméti Junior SN KFT 4 6
Kecskeméti Junior SN_2 2
DEÁK DÁVID Tigrisek Csongrádi KSE 8
DOBOS GERGŐ TVSC Sándorfalva 8
DOMÁN REGŐ TVSC M-R-Ú 6
DORKA ÁDÁM Törökszentmiklósi KE 8
DOROGI NORBERT AFSE-Szandaszőlős 7
DUDÁS MÁTÉ GERGELY Ceglédi KKSE III. 6
DURAI DÁVID DRUKK Dabas KFT 2
ERDŐS DOMINIK Petőfi DSE Túrkeve 6
FÁBER MIHÁLY Békéscsabai BDSK 2
FÁBIÁN BARNA FKSE-Algyő 5
FARAGÓ ÁDÁM Kecskeméti Junior SN KFT 8
FARKAS ÁRON PÉTER TVSC Z-ZS-P 6
FARKAS BARNABÁS Törökszentmiklósi KE 2
FARKAS CSANÁD BERTOLD Judória Sport KFT 8
FARKAS LÁSZLÓ Ceglédi KKSE I 6
FARKAS LÁSZLÓ ISTVÁN Medgyesegyháza SE 2
FAZEKAS KRISTÓF LÁSZLÓ Tiszaföldvár VSE II 6
FEJES CSANÁD Kecskeméti Junior SN KFT 6 8
Kecskeméti Junior SN_2 2
FEKETE GERGŐ Ceglédi KKSE III. 4
FEKETE OLIVÉR P P KHTK 8
FEKETE OTTÓ Ceglédi KKSE I 1
FESETŐ PÉTER BENDEGÚZ Optimum Solar- Békési FKC 8
FETH BOTOND DRUKK Dabas KFT 2
FODOR MÁTÉ Mezőtúri AFC - Syngenta 2
FODOR OLIVÉR TVSC Z-ZS-P 5
FODOR PÉTER MÁRK TVSC Z-ZS-P 8
FORGÁCS TAMÁS BENCE Pick Szeged II. 2
FORRAI OLIVÉR Törökszentmiklósi KE 4
FRANK MÁTÉ TVSC Sándorfalva 8
FRANKÓ BARNABÁS LEVENTE Pick Szeged 7
FRANKÓ MÁTYÁS KIKI SKFT 8
FRIDL KÁROLY Békéscsabai BDSK 2
FUTAKI LÁSZLÓ MÁTÉ Köröstarcsai KSK 8
FŰRI DOMINIK Medgyesegyháza SE 2
GÁBRIEL ZALÁN Békéscsaba DKSE 8
GAJDÁCS JÁNOS LEVENTE TVSC Balástya 8
GÁL BULCSÚ Ceglédi KKSE IV. 6
GÁL FERENC MARCELL Ceglédi KKSE II 1
GALAMBOS DÁNIEL Fekete István SE Lajosmiz 2
GARAI NORMAN MILOS Pick Szeged II. 2
GÁSPÁR ÁKOS Szolnoki KCSE 6
GECSER BENETT Mezőtúri AFC - Syngenta 2
GÉMES FERENC HUNOR TVSC Balástya 4
GILIK MILÁN Optimum Solar- Békési FKC 2
GOMBÁS HUBA Tiszaföldvár VSE II 8
GULYÁS MÁTÉ Tiszaföldvár VSE I 1
GUNICS ZÉTÉNY TVSC Balástya 8
GUTI SÁNDOR Optimum Solar- Békési FKC 8
GYÖRGY-KIETA MERSE Makói KC 2
GYURA LÁSZLÓ DÁVID Ceglédi KKSE I 1
GYURCSIK BALÁZS HC Szarvas 8
GYURICSÁN ANDRÁS Tiszakécske VSE 6
HALASI HUGÓ Optimum Solar- Békési FKC 6
HALASI IMRE ISTVÁN KIKI SKFT 8
HAMZA MARTIN Ceglédi KKSE I 2
HÁSZ MARCELL Kiskunhalas UKSC 2
HEGEDŰS SÁNDOR NORBERT Békéscsaba DKSE 6
HÓDI ZÉTÉNY TVSC M-R-Ú 6
HOPPÁL MÁRK Törökszentmiklósi KE 2
HORVÁTH ÁRMIN ATTILA Tigrisek Csongrádi KSE 8
HORVÁTH ÁRON Kiskunhalas UKSC 2
HORVÁTH GÉZA KOLOS Ceglédi KKSE II 1
HUDU BALÁZS Tiszaföldvár VSE II 8
HUNYADI ZSOLT PATRIK TVSC Z-ZS-P 8
HUSZÁR BENEDEK ATTILA Ceglédi KKSE II 6
ILLÉS PÉTER ANDRÁS Tiszaföldvár VSE II 7
JAKAB BOLDIZSÁR Medgyesegyháza SE 2
JAKAB DOMINIK Kiskunhalas UKSC 2
JAKAB ISTVÁN NIKOLASZ Ceglédi KKSE IV. 6
JAKAB MÁRTON JÁNOS Köröstarcsai KSK 8
JEBALI-LÁSZLÓ NASRI Ceglédi KKSE IV. 8
JENEI BALÁZS TVSC Sándorfalva 8
JÓZSA ZALÁN Gyulai SE 8
JUHÁSZ ÁRON Kecskeméti Junior SN KFT 4
JUHÁSZ BALÁZS SÁNDOR Mezőtúri AFC - Syngenta 2
KALHAMMER ÁDÁM Ceglédi KKSE II 6
KALLÓS DÁVID Makói KC 2
KÁNTOR DÁNIEL Békéscsaba DKSE 6
KAPÁS MÁTÉ ALEX TVSC Z-ZS-P 8
KARÁDI FERENC Tiszakécske VSE 4
KARAKÁS LEVENTE TVSC Balástya 8
KATONA ATTILA Tigrisek Csongrádi KSE 8
KECSKÉS DÁVID FKSE-Algyő 6
KECSKÉS KEVE Ceglédi KKSE IV. 8
KEMENCZEI DÁNIEL DRUKK Dabas KFT 2
KENYERES ALEXANDER OLIVÉR AFSE-Szandaszőlős 8
KENYERES GÁBOR ÁDÁM AFSE-Szandaszőlős 8
KINCSES KEVE Gyulai SE 2
KISJUHÁSZ MÁTÉ Fekete István SE Lajosmiz 2
KISPÁL BENCE TVSC M-R-Ú 4
KISS ÁDÁM Makói KC 2
KISS ATTILA Pick Szeged 8
KISS GERGŐ IMRE Tiszaföldvár VSE I 8
KISS NOEL NIMRÓD AFSE-Szandaszőlős 3 9
Szolnoki KCSE 6
KISS ZOLTÁN Tiszaföldvár VSE I 8
KOCZKA BARNABÁS Tiszaföldvár VSE I 1
KOCSONDI DÁNIEL Békéscsabai BDSK 2
KOPÁNYI ALEXANDER Köröstarcsai KSK 8
KOPASZ DÁNIEL Pick Szeged 7
KÓSA LÁSZLÓ Optimum Solar- Békési FKC 6
KOTLÁR GERGŐ Ceglédi KKSE I 6
KOTORMÁN VIKTOR FKSE-Algyő 6
KOVÁCS ÁKOS Ceglédi KKSE III. 8
KOVÁCS ANDOR TVSC Balástya 6
KOVÁCS BALÁZS Törökszentmiklósi KE 8
KOVÁCS LÁSZLÓ MARCELL KIKI SKFT 8
KOVÁCS-BARSI ENDRE TVSC M-R-Ú 8
KOVÁCS-DOBÓ DÁVID TVSC Sándorfalva 8
KŐMIVES BENJÁMIN Ceglédi KKSE IV. 5
KÖRMENDI BENCE MILÁN TVSC M-R-Ú 4
KŐVÁGÓ ZALÁN Kecskeméti Junior SN KFT 2
KŐVÁRI ÁKOS Ceglédi KKSE IV. 6
KRAMMER NOEL FKSE-Algyő 5
KRASZNAI GÁBOR Tiszaföldvár VSE I 5
KUPAI MARTIN Kecskeméti Junior SN_2 2
KUPECZKI MILÁN AFSE-Szandaszőlős 6
LADÁNYI ZSOMBOR Törökszentmiklósi KE 8
LADOCSI ÁRON Tiszakécske VSE 6
LAJOS ROLAND P P KHTK 6
LAPU LEVENTE Tiszaföldvár VSE I 8
LÁSZLÓFI JÁNOS HC Szarvas 5
LÉNÁRT ÁDÁM Pick Szeged II. 2
LÉNÁRT GERGŐ Orosházi FKSE- LINAMAR 4
LÉVAI ÁRON TICIÁN Mezőtúri AFC - Syngenta 2
LIPÓTH BOTOND Kecskeméti Junior SN KFT 6
LIPPAI ANDRÁS LÁSZLÓ TVSC Balástya 8
LISZNYAI FERENC Petőfi DSE Túrkeve 6
LOVÁSZ ROLAND ELMÓ Kecskeméti Junior SN KFT 6
MAGYARI MÁTÉ KOLOS Kiskunhalas UKSC 2
MAKRA CSABA TVSC Z-ZS-P 5
MALECZ MÁRK DRUKK Dabas KFT 2
MASA ROLAND GÁBOR Pick Szeged 8
MÁTÉ ÁRON Törökszentmiklósi KE 8
MÁTÉ GÁBOR Törökszentmiklósi KE 8
MÉNESI DÖME Makói KC 2
MERFELSZ MENDEL TVSC Sándorfalva 6
MESKÓ ZOLTÁN NIMRÓD Ceglédi KKSE II 6
MESTER BALÁZS Gyulai SE 8
MESTER DÁVID Tigrisek Csongrádi KSE 6
MÉSZÁROS NOEL ZALÁN Ceglédi KKSE II 6
MEZEI ÁDÁM KIKI SKFT 8
MIHALIK MIRON Optimum Solar- Békési FKC 2
MIKLÓS GELLÉRT Makói KC 2
MIKUSKA BARNABÁS SOMA TVSC M-R-Ú 6
MIRCSE ZALÁN FKSE-Algyő 4
MODOK CSABA Makói KC 2
MOHAY MÁRTON Kecskeméti Junior SN KFT 8
MOLITOR MÁRTON DRUKK Dabas KFT 2
MOLNÁR ÁDÁM Judória Sport KFT 8
MOLNÁR ALEX Békéscsaba DKSE 6
MOLNÁR KRISTÓF JÁNOS Pick Szeged 8
MOLNÁR LÁSZLÓ Optimum Solar- Békési FKC 6
MOLNÁR MÁRK Szolnoki KCSE 4
MOLNÁR MÁRK Békéscsaba DKSE 8
MOLNÁR OLIVÉR Judória Sport KFT 6
MRÁZ MÁTÉ MILÁN DRUKK Dabas KFT 2
MUZAMEL FLÓRIÁN Ceglédi KKSE III. 2
NÁDAS MARCELL Tiszaföldvár VSE III 8
NAGY BOTOND TAMÁS Kiskunhalas UKSC 2
NAGY LEVENTE Makói KC 2
NAGY MARTIN ANDRÁS AFSE-Szandaszőlős 8
NAGY MILÁN Tiszakécske VSE 8
NAGY NÁNDOR ZALÁN Optimum Solar- Békési FKC 6
NAGY NORBERT FLÓRIÁN Ceglédi KKSE III. 6
NAGY ZALÁN MIHÁLY Tiszaföldvár VSE I 2
NAGY ZSOMBOR HC Szarvas 7
NAGY ZSOMBOR ATTILA Ceglédi KKSE IV. 4
NAGYGYŐR BENCE Ceglédi KKSE III. 3
NÁNÁSI MÁRK Petőfi DSE Túrkeve 4
NÁNDORI NIMRÓD BENDEGÚZ Mezőtúri AFC - Syngenta 2
NEGOITA ALEX Ceglédi KKSE I 6
NYITRAI FLÓRIÁN Ceglédi KKSE I 4
NYÚL GERGŐ TAMÁS Judória Sport KFT 8
OLÁH ZÉTÉNY VIKTOR Orosházi FKSE- LINAMAR 8
OLAJOS GERGELY MIHÁLY Pick Szeged II. 2
OLAJOS LAJOS SÁNDOR Tiszaföldvár VSE III 8
ORAVECZ ZSOMBOR Medgyesegyháza SE 2
OROSZ DOMINIK Ceglédi KKSE I 6
ÓVÁRI CSABA Orosházi FKSE- LINAMAR 6
ÓVÁRY CSONGOR ÁDÁM DRUKK Dabas KFT 2
ŐZE GÁBOR Ceglédi KKSE I 8
PÁGER ÁKOS Pick Szeged II. 2
PAJKOS GERGŐ P P KHTK 4
PAKAI BÁLINT ISTVÁN TVSC M-R-Ú 4
PALÁSTI ZALÁN Tigrisek Csongrádi KSE 4
PALOTÁS ÁKOS TAMÁS Orosházi FKSE- LINAMAR 8
PAOR-SMOL CSANÁD Kiskunhalas UKSC 2
PAP GERGŐ Tigrisek Csongrádi KSE 2
PAPP MILÁN Petőfi DSE Túrkeve 6
PAPP NÁNDOR Mezőtúri AFC - Syngenta 2
PAPP RÓBERT LÁSZLÓ Pick Szeged 8
PARAGI PATRIK TVSC Sándorfalva 8
PATVAROS VINCE Pick Szeged II. 2
PAWLOWSKI ÁDÁM SÁNDOR TVSC M-R-Ú 4
PELLE ZALÁN Orosházi FKSE- LINAMAR 6
PERBIRÓ MARCELL GYÖRGY Tigrisek Csongrádi KSE 8
PERJÉS ZÉTÉNY KIKI SKFT 8
PESTI DOMINIK Judória Sport KFT 6
PETER MANASÉ MILÁN TVSC Z-ZS-P 8
PETŐ NIMRÓD KRISZTIÁN Tiszakécske VSE 8
PETROVSZKI HUNOR Medgyesegyháza SE 2
PETROVSZKI TAMÁS Békéscsaba DKSE 6
PLANGÁR MÁTÉ Ceglédi KKSE III. 8
PÓCSIK VIKTOR Gyulai SE 6
POLERECZKI ÁBEL Kiskunhalas UKSC 2
POLGÁR DOMINIK ANDRÁS Tiszaföldvár VSE II 8
POLGÁR ROLAND HUNOR Tiszaföldvár VSE II 8
PÓLYA BALÁZS GÁBOR AFSE-Szandaszőlős 6
POLYÁK ISTVÁN Judória Sport KFT 8
POLYÁK MILÁN Kecskeméti Junior SN KFT 4 6
Kecskeméti Junior SN_2 2
POPOVICS ZSIGMOND DRUKK Dabas KFT 2
POPUCZA ÁRON Gyulai SE 8
POTOCSKA ÁKOS Medgyesegyháza SE 2
POTOCSKA LÁSZLÓ EDE Pick Szeged 8
PURUCZKI LÁSZLÓ Judória Sport KFT 6
RÁCZ ROLAND Makói KC 2
RADULY VIKTOR GYÖRGY Ceglédi KKSE I 8
RÁKOCZI BARTOS FKSE-Algyő 4
REKÖTYE ALEX Pick Szeged II. 2
RÉPÁS MÁTÉ FKSE-Algyő 6
RICZ MÁRKUS AURÉL Kiskunhalas UKSC 2
RIMÓCZI NORBERT Tiszakécske VSE 6
ROSTÁS BENEDEK FKSE-Algyő 6
ROZINKA SZABOLCS Pick Szeged II. 2
RUDAS-FODOR TAMÁS Ceglédi KKSE II 5
RUSZÓ DÁVID KEVIN Ceglédi KKSE II 3
SAFRANYIK MÁTÉ BÁLINT Ceglédi KKSE IV. 8
SÁNDOR LÓRÁNT MÁTYÁS Pick Szeged 8
SÁNTA SZABOLCS Tiszakécske VSE 6
SÁPI SEBESTYÉN Pick Szeged II. 2
SARANG ZOLTÁN ZSOLT Ceglédi KKSE II 2
SERES NIMRÓD Tigrisek Csongrádi KSE 2
SHEHATA AMIR Makói KC 2
SIVÁK PÉTER Tiszaföldvár VSE I 6
SOLTI ANDOR Kiskunhalas UKSC 2
SOMOGYI IMRE DOMINIK Szolnoki KCSE 4
SOMOGYI NOEL Ceglédi KKSE II 6
SŐREGHY NÁNDOR KIKI SKFT 8
SPRINGEL MÁTÉ HC Szarvas 8
STRUPKA BENEDEK DRUKK Dabas KFT 2
SÜMEGI BOLDZSÁR MÁTÉ Pick Szeged II. 2
SZABÓ ALEX Tigrisek Csongrádi KSE 8
SZABÓ BALÁZS RICHÁRD Békéscsaba DKSE 8
SZABÓ BÁLINT BOLDIZSÁR P P KHTK 6
SZABÓ DÁVID Makói KC 2
SZABÓ FERENC KONRÁD Békéscsaba DKSE 8
SZABÓ LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 3
SZABÓ LÁSZLÓ JÁNOS Optimum Solar- Békési FKC 8
SZABÓ NORBERT LAJOS Köröstarcsai KSK 8
SZALAY MÁRK Orosházi FKSE- LINAMAR 3
SZÁSZ MÁTÉ Békéscsabai BDSK 2
SZÉCSI VIKTOR Törökszentmiklósi KE 6
SZEGFI CSONGOR DRUKK Dabas KFT 2
SZEGI ZSOMBOR TVSC M-R-Ú 6
SZÉKELY ZSIGMOND Petőfi DSE Túrkeve 6
SZENNAY ÁRON Judória Sport KFT 8
SZILÁGYI DÁNIEL Mezőtúri AFC - Syngenta 2
SZILÁGYI ZÉTÉNY JÁNOS Petőfi DSE Túrkeve 6
SZILVÁSI ÁDÁM TVSC M-R-Ú 4
SZKALICZKI PÉTER Békéscsabai BDSK 2
SZOBOSZLAI JÁNOS Tiszaföldvár VSE I 8
SZOKOLAI ÁKOS Tigrisek Csongrádi KSE 4
SZOLNOKI MÁTYÁS ETELE AFSE-Szandaszőlős 5
SZÖGI BOTOND FKSE-Algyő 2
SZÖGI PÉTER FKSE-Algyő 4
SZŐLLŐSI NORBERT Orosházi FKSE- LINAMAR 8
SZTRUNGA LÁSZLÓ CSANÁD AFSE-Szandaszőlős 4 10
Szolnoki KCSE 6
SZŰCS KRISTOF IMRE Tiszaföldvár VSE I 5
SZŰCS NOEL KEVIN Tiszaföldvár VSE I 5
TARNÓCZI GERGŐ Kiskunhalas UKSC 2
TELEKI GERGŐ Mezőtúri AFC - Syngenta 2
TOKODI TAMÁS Orosházi FKSE- LINAMAR 8
TOMPA CSONGOR Ceglédi KKSE III. 5
TÓTH BALÁZS Szolnoki KCSE 8
TÓTH LÓRÁNT Fekete István SE Lajosmiz 2
TÓTH PÉTER ÁLMOS Pick Szeged II. 2
TÓTH SZILVESZTER KIKI SKFT 8
TÓTH TAMÁS HC Szarvas 8
TÓTH ZÉTÉNY Ceglédi KKSE IV. 4
TOVAJ CSANÁD Kecskeméti Junior SN KFT 2
TÖRŐCSIK BENCE MÁRK Ceglédi KKSE III. 8
TÖRÖK DÁVID Köröstarcsai KSK 8
TÖRÖK JÓZSEF OLIVÉR Békéscsabai BDSK 2
TÖRÖK MARTIN Pick Szeged 8
TUGYI GERGŐ JÓZSEF Tiszakécske VSE 6
TUKA ÁKOS Tiszaföldvár VSE II 8
TURÁK KRISTÓF Kecskeméti Junior SN KFT 6
UJHELYI BENDEGÚZ TVSC M-R-Ú 6
ULICZIK ALEX AFSE-Szandaszőlős 4
UNGVÁRI ZALÁN Ceglédi KKSE I 8
URBÁN ANDOR Ceglédi KKSE IV. 8
URI-KOVÁCS KOLOS Ceglédi KKSE I 1
VÁGHY VIKTOR TVSC M-R-Ú 8
VARGA ÁBEL Ceglédi KKSE I 8
VASAS IMRE KORNÉL Petőfi DSE Túrkeve 6
VASAS LAJOS KRISTÓF Petőfi DSE Túrkeve 6
VÉCSY RAJMUND GYÖRGY Kecskeméti Junior SN KFT 6
VÉGH BENCE CSABA Ceglédi KKSE III. 8
VÉR OLIVÉR TVSC Sándorfalva 7
VIDRA TAMÁS AFSE-Szandaszőlős 8
VILCSÁK MÁRK Fekete István SE Lajosmiz 2
VISERÁCZKI MÁRK NOEL Makói KC 2
WRATIN ANDRÁS TVSC M-R-Ú 8
ZÁDOR DOMONKOS AFSE-Szandaszőlős 5
ZÁDORI ÁKOS TVSC Balástya 5
ZAHORÁN BENCE Békéscsabai BDSK 2
ZAKAR LEVENTE Ceglédi KKSE II 3
ZOMBORI TAMÁS BENETT Mezőtúri AFC - Syngenta 2
ZSADON PATRIK HC Szarvas 2
ZSOLDI LAJOS Orosházi FKSE- LINAMAR 8
ZSOLDOS SAMU KIKI SKFT 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó