Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Veszprém megyei férfi
2019. október 5. szombat
14:00 Máriaujfalui SE - Simontornyai KK 35 - 22
2019. október 8. kedd
20:00 Ősi Andreotti SE - Bajnok DSE Nemesvámos II. 28 - 29
2019. október 11. péntek
19:00 Bajnok DSE Nemesvámos II. - Máriaujfalui SE 23 - 29
2019. október 12. szombat
14:00 Simontornyai KK - Tapolca VSE 32 - 25
20:00 KK Ajka II. - Ősi Andreotti SE 19 - 27
2019. október 19. szombat
17:00 Simontornyai KK - Bakonyerdő Pápa 29 - 34
20:00 KK Ajka II. - Máriaujfalui SE 23 - 23
2019. október 20. vasárnap
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos II. - Tapolca VSE 54 - 22
2019. október 25. péntek
18:45 Tapolca VSE - KK Ajka II. 28 - 38
2019. október 26. szombat
16:00 Bakonyerdő Pápa - Bajnok DSE Nemesvámos II. 20 - 29
2019. október 27. vasárnap
11:00 Ősi Andreotti SE - Simontornyai KK 43 - 33
2019. október 31. csütörtök
20:00 Bakonyerdő Pápa - Ősi Andreotti SE 29 - 30
2019. november 3. vasárnap
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos II. - Simontornyai KK 38 - 27
18:00 Tapolca VSE - Máriaujfalui SE 28 - 27
2019. november 9. szombat
14:00 Simontornyai KK - KK Ajka II. 26 - 28
20:00 Ősi Andreotti SE - Tapolca VSE 47 - 31
2019. november 10. vasárnap
11:00 Bakonyerdő Pápa - Máriaujfalui SE 38 - 27
2019. november 17. vasárnap
14:00 Máriaujfalui SE - Ősi Andreotti SE 32 - 27
18:00 Tapolca VSE - Bakonyerdő Pápa 26 - 37
18:00 KK Ajka II. - Bajnok DSE Nemesvámos II. 27 - 27
2019. november 22. péntek
20:30 KK Ajka II. - Bakonyerdő Pápa 24 - 29
2019. november 23. szombat
14:00 Simontornyai KK - Máriaujfalui SE 36 - 25
2019. november 24. vasárnap
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos II. - Ősi Andreotti SE 21 - 18
2019. december 1. vasárnap
14:00 Máriaujfalui SE - Bajnok DSE Nemesvámos II. 27 - 30
15:00 Ősi Andreotti SE - KK Ajka II. 24 - 30
18:00 Tapolca VSE - Simontornyai KK 36 - 36
2019. december 7. szombat
18:00 Máriaujfalui SE - KK Ajka II. 29 - 18
2019. december 8. vasárnap
11:00 Bakonyerdő Pápa - Simontornyai KK 33 - 31
16:00 Tapolca VSE - Bajnok DSE Nemesvámos II. 25 - 41
2019. december 15. vasárnap
11:00 Bakonyerdő Pápa - KK Ajka II. 28 - 17
2020. február 1. szombat
18:00 KK Ajka II. - Simontornyai KK 43 - 26
2020. február 2. vasárnap
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos II. - Bakonyerdő Pápa 29 - 28
2020. február 8. szombat
17:00 Simontornyai KK - Ősi Andreotti SE 29 - 36
18:00 KK Ajka II. - Tapolca VSE 54 - 25
2020. február 15. szombat
14:00 Simontornyai KK - Bajnok DSE Nemesvámos II. 24 - 37
18:00 Máriaujfalui SE - Tapolca VSE 46 - 29
20:00 Ősi Andreotti SE - Bakonyerdő Pápa 29 - 26
2020. február 21. péntek
19:30 Máriaujfalui SE - Bakonyerdő Pápa 34 - 25
2020. február 23. vasárnap
18:00 Tapolca VSE - Ősi Andreotti SE 27 - 36
2020. február 29. szombat
20:00 Ősi Andreotti SE - Máriaujfalui SE 27 - 34
2020. március 1. vasárnap
11:00 Bakonyerdő Pápa - Tapolca VSE 59 - 19
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos II. - KK Ajka II. 34 - 26
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Bajnok DSE Nemesvámos II. 12 10 1 1 392 301 91 21
2. Máriaujfalui SE 12 7 1 4 368 326 42 15
3. Bakonyerdő Pápa 12 7 0 5 386 324 62 14
4. Ősi Andreotti SE 12 7 0 5 372 340 32 14
5. KK Ajka II. 12 5 2 5 347 326 21 12
6. Simontornyai KK 12 2 1 9 351 413 -62 5
7. Tapolca VSE 12 1 1 10 321 507 -186 3
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HERTELENDY BENCE Máriaujfalui SE 105 12
2. HONYECZ GÁBOR Bajnok DSE Nemesvámo 101 12
3. KAPCSÁNDI KRISTÓF JÁCINT Bakonyerdő Pápa 100 11
4. SULYOK MÁTÉ Tapolca VSE 78 11
5. ARDELÁN KRISTÓF Simontornyai KK 76 12
6. MAURER GERGŐ Ősi Andreotti SE 61 11
7. PAVELKA ZSOLT Ősi Andreotti SE 59 12
8. FÁBIÁN BALÁZS KK Ajka II. 58 8
9. KÁROLYFI KRISTÓF Bajnok DSE Nemesvámo 56 10
10. LANG ZALÁN Máriaujfalui SE 55 11
11. NAGY GYÖRGY Tapolca VSE 53 12
12. CSÉRI BENCE JÁNOS Tapolca VSE 51 11
13. VARGA BALÁZS Ősi Andreotti SE 49 10
14. CSENDES FLÓRIÁN Simontornyai KK 46 7
15. SZÜCS BENCE KK Ajka II. 45 11
16. ZEITLER VALENTIN KK Ajka II. 44 12
17. CZINCZÁS OLIVÉR Bajnok DSE Nemesvámo 42 8
18. SZOBONYA BARNABÁS Tapolca VSE 41 7
19. BORS PATRIK Bakonyerdő Pápa 40 10
20. HORVÁTH PÉTER Bakonyerdő Pápa 40 11
21. SÓTONYI ÁRON Máriaujfalui SE 40 8
22. CSÁSZÁR LEVENTE Máriaujfalui SE 39 12
23. GÁTVÖLGYI DONÁT Ősi Andreotti SE 39 12
24. KEMÉNY LEVENTE GÉZA Simontornyai KK 39 9
25. LAMPERT CSABA Simontornyai KK 38 9
26. FARKAS ADRIÁN Tapolca VSE 34 12
27. SIPŐCZ MILÁN ISTVÁN Bakonyerdő Pápa 34 9
28. CSIPSZER DÁNIEL KK Ajka II. 32 9
29. KOBOLE ZOLTÁN Ősi Andreotti SE 32 10
30. SZMOLA DÁNIEL Ősi Andreotti SE 32 12
31. CZETTI GERGELY Bajnok DSE Nemesvámo 31 11
32. STALL LEVENTE Bakonyerdő Pápa 31 7
33. TÁRKÁNYI PÉTER Bajnok DSE Nemesvámo 31 11
34. ÁNYOS JÓZSEF Simontornyai KK 29 11
35. SARUS FERENC Bakonyerdő Pápa 29 11
36. CSERNA ERIK KK Ajka II. 26 12
37. LAKOS CSABA Bakonyerdő Pápa 26 12
38. MODOK LÁSZLÓ Simontornyai KK 26 8
39. VÍGH DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 26 11
40. BOKOR GÁBOR Máriaujfalui SE 25 6
41. HORVÁTH KONRÁD Máriaujfalui SE 25 7
42. MAYER KORNÉL Bajnok DSE Nemesvámo 25 10
43. ZAB PÉTER Ősi Andreotti SE 25 8
44. MOLNÁR MENYHÉRT Bajnok DSE Nemesvámo 23 11
45. POINTNER KRISTÓF KK Ajka II. 23 11
46. VÉGH MÁTÉ Bajnok DSE Nemesvámo 23 10
47. KOVÁCS FERENC SZEBASZTIÁN Simontornyai KK 20 8
48. HORVÁTH MILÁN KK Ajka II. 19 9
49. TULOK LEVENTE Tapolca VSE 19 9
50. BRINZA DÁVID TAMÁS Simontornyai KK 18 9
51. KOVÁCS BENDEGÚZ Ősi Andreotti SE 18 11
52. NÉMETH PÉTER Bajnok DSE Nemesvámo 18 11
53. KOVÁCS BENCE Ősi Andreotti SE 17 11
54. PÁSZTOR KRISZTIÁN Simontornyai KK 17 9
55. SALAMON ZALÁN Máriaujfalui SE 17 5
56. HEIZER PÉTER KK Ajka II. 16 10
57. RING MÁTÉ KK Ajka II. 16 12
58. NACSA MÁRK Simontornyai KK 15 6
59. FODOR BÁLINT Máriaujfalui SE 14 9
60. GYŐRI TAMÁS Bajnok DSE Nemesvámo 14 11
61. SZABÓ BENCE Máriaujfalui SE 14 4
62. HEGYESI ALEX ERIK Ősi Andreotti SE 13 7
63. VADÁSZ HUNOR Máriaujfalui SE 13 5
64. MOLNÁR BENCE Simontornyai KK 12 3
65. SOÓS TIBOR KK Ajka II. 12 10
66. JÓZSA DÁVID Tapolca VSE 11 11
67. KARA DÁVID Bajnok DSE Nemesvámo 11 3
68. HORVÁTH NORMAN Bakonyerdő Pápa 10 10
69. VARGA ÁDÁM Máriaujfalui SE 10 9
70. KONDOR JÁNOS Bakonyerdő Pápa 9 4
71. OLÁH LEVENTE KK Ajka II. 9 6
72. PAPP BENCE MÁTÉ Tapolca VSE 9 6
73. TAKÁCS NORBERT KK Ajka II. 9 8
74. GYŐRI NORBERT Ősi Andreotti SE 8 9
75. HEGYI BARNABÁS Ősi Andreotti SE 8 7
76. HORVÁTH MARTIN Bakonyerdő Pápa 8 9
77. SZIGETVÁRI GERGELY KK Ajka II. 8 8
78. FENYVESI MARCELL Bajnok DSE Nemesvámo 7 2
79. FÉSŰ MÁTÉ Simontornyai KK 7 4
80. KAPCSÁNDI ZSOLT KK Ajka II. 7 3
81. KORN BENCE Bakonyerdő Pápa 7 7
82. NAGY OLIVÉR Bakonyerdő Pápa 7 3
83. DANCSECZ BENCE Máriaujfalui SE 6 10
84. PERCZEL KRISTÓF KK Ajka II. 6 3
85. PETNEHÁZY ANDRÁS Ősi Andreotti SE 6 11
86. FARKAS PATRIK Bakonyerdő Pápa 5 9
87. FORGÁCS KEVIN KK Ajka II. 5 2
88. HEGEDÜS NORBERT Bajnok DSE Nemesvámo 5 9
89. KLEINHANSZ PATRIK KK Ajka II. 5 11
90. KOLTAI DÁNIEL Máriaujfalui SE 5 4
91. TENKE BOTOND Simontornyai KK 5 5
92. KONCZ BENEDEK MÁRK Bakonyerdő Pápa 4 5
93. NYÍRŐ BÉNI Tapolca VSE 4 4
94. ORBÁN ERIK Tapolca VSE 4 11
95. PÖLCZMANN ZALÁN Tapolca VSE 4 4
96. SZAKÁCS DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 4 2
97. BALOGH PATRIK Simontornyai KK 3 1
98. HARANGOZÓ ANTAL Ősi Andreotti SE 3 4
99. HORVÁTH ALEX PATRIK Tapolca VSE 3 2
100. HUSZTI AMBRUS KK Ajka II. 3 1
101. PÉK MÁTÉ KK Ajka II. 3 3
102. TÓTH LEVENTE Tapolca VSE 3 5
103. VASVÁRY ANDRÁS Bakonyerdő Pápa 3 8
104. ÁNGYÁN ÁDÁM Tapolca VSE 2 2
105. CSALI SZABOLCS Tapolca VSE 2 8
106. CSANÁDI ANDRÁS Bakonyerdő Pápa 2 5
107. HUSZÁR VILMOS Ősi Andreotti SE 2 7
108. MOGYORÓSI RÓBERT Tapolca VSE 2 2
109. SZALAY ZALÁN Bajnok DSE Nemesvámo 2 1
110. ULRICH CSABA Bajnok DSE Nemesvámo 2 5
111. BAKAI ZSOLT Bakonyerdő Pápa 1 5
112. SÁTOR ZSOMBOR Bajnok DSE Nemesvámo 1 1
113. SZABÓ BALÁZS KK Ajka II. 1 1
114. SZABÓ LEVENTE Tapolca VSE 1 2
115. BARACSKAI SÁNDOR KK Ajka II. 0 1
116. BEDICS LÁSZLÓ Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
117. BOROSTYÁN JÁNOS Ősi Andreotti SE 0 10
118. CSEKE ALEX Bakonyerdő Pápa 0 5
119. DEMETER KÁROLY Simontornyai KK 0 7
120. FÁBIÁN MÁTÉ Tapolca VSE 0 2
121. FÉBERT LEVENTE Bakonyerdő Pápa 0 1
122. GÁTVÖLGYI BALÁZS Ősi Andreotti SE 0 1
123. GERGÓCS BÁLINT KK Ajka II. 0 2
124. GOMBKÖTŐ ROLAND Máriaujfalui SE 0 1
125. GYŐRI BALÁZS Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
126. HEIZER LÁSZLÓ KK Ajka II. 0 9
127. HERMANN DÁVID Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
128. HORVÁTH ÁDÁM Bakonyerdő Pápa 0 3
129. JÁMBOR MÁTÉ Ősi Andreotti SE 0 11
130. KANICS MILÁN Máriaujfalui SE 0 6
131. KOVÁCS DÁNIEL Ősi Andreotti SE 0 3
132. KÖNYE MÁTÉ Máriaujfalui SE 0 5
133. KÖRLI NORBERT Bakonyerdő Pápa 0 8
134. MEILINGER ZSOLT Simontornyai KK 0 7
135. MERKLI KORNÉL Máriaujfalui SE 0 10
136. PFUJD TAMÁS Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
137. PILTER LEVENTE Bakonyerdő Pápa 0 8
138. POSZAVECZ LÁSZLÓ Máriaujfalui SE 0 3
139. RIDEG ISTVÁN Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
140. ROHN MÁRK Simontornyai KK 0 4
141. SÁRKÖZI DÁNIEL Tapolca VSE 0 1
142. SESZTAKOV ÁDÁM KK Ajka II. 0 7
143. SOÓS LÁSZLÓ Bakonyerdő Pápa 0 8
144. SÜPEK DÁVID Bakonyerdő Pápa 0 1
145. SZÁM PÉTER Tapolca VSE 0 2
146. SZEGHALMI GYÖRGY Bajnok DSE Nemesvámo 0 3
147. SZOTÁK PÉTER Máriaujfalui SE 0 2
148. TÓTH GERGŐ Tapolca VSE 0 4
149. VARGA SZABOLCS KK Ajka II. 0 10
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó