Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Leány Serdülő II. osztály-Kelet
2020. szeptember 9. szerda
17:30 Gyömrői KA - FKSE-Algyő 21 - 30
2020. szeptember 10. csütörtök
17:10 Gödi SE - Balmazújvárosi LKSE 32 - 24
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Kispest NKK 27 - 20
2020. szeptember 11. péntek
16:25 Csepel DSE - Ferencvárosi TC II. 25 - 14
2020. szeptember 13. vasárnap
14:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Kazincbarcikai KSE 18 - 22
16:00 Hajdúnánás SK - Eszterházy SC 30 - 21
2020. szeptember 18. péntek
17:00 Gyömrői KA - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 24 - 22
18:00 Csepel DSE - Kazincbarcikai KSE 23 - 21
18:00 Balmazújvárosi LKSE - Kispest NKK 18 - 19
2020. szeptember 19. szombat
14:00 Ferencvárosi TC II. - Gödi SE 35 - 25
2020. szeptember 23. szerda
18:30 Kispest NKK - Ferencvárosi TC II. 20 - 23
2020. szeptember 24. csütörtök
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - FKSE-Algyő 22 - 28
2020. október 3. szombat
12:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Hajdúnánás SK 19 - 24
2020. október 4. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Gödi SE 24 - 24
2020. október 7. szerda
15:00 Ferencvárosi TC II. - Hajdúnánás SK 22 - 30
16:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Eszterházy SC 36 - 15
2020. október 8. csütörtök
17:10 Gödi SE - Kazincbarcikai KSE 23 - 29
2020. október 9. péntek
16:25 Csepel DSE - Gyömrői KA 26 - 25
2020. október 10. szombat
10:00 Kazincbarcikai KSE - Kispest NKK 23 - 26
2020. október 11. vasárnap
16:00 Balmazújvárosi LKSE - FKSE-Algyő 14 - 28
2020. október 14. szerda
17:30 Gyömrői KA - Hódmezővásárhelyi LKC 20 - 27
2020. október 16. péntek
Kispest NKK - GBB ZRT Kecskeméti NKSE elhalasztva
2020. október 17. szombat
13:00 FKSE-Algyő - Ferencvárosi TC II. 27 - 18
2020. október 18. vasárnap
10:00 Eszterházy SC - Balmazújvárosi LKSE 31 - 18
14:00 Gödi SE - Csepel DSE 16 - 26
16:00 Hajdúnánás SK - Kazincbarcikai KSE 25 - 21
2020. október 22. csütörtök
17:10 Gödi SE - Gyömrői KA 25 - 39
17:30 Kazincbarcikai KSE - FKSE-Algyő 24 - 25
18:00 Balmazújvárosi LKSE - Hódmezővásárhelyi LKC 15 - 24
2020. október 24. szombat
12:30 Ferencvárosi TC II. - Eszterházy SC 30 - 19
2020. október 25. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Hajdúnánás SK 12 - 25
2020. október 28. szerda
15:00 Csepel DSE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 26 - 15
17:15 Hajdúnánás SK - Balmazújvárosi LKSE 25 - 14
2020. október 29. csütörtök
13:00 Eszterházy SC - FKSE-Algyő 21 - 29
2020. november 4. szerda
16:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Ferencvárosi TC II. 30 - 24
2020. november 6. péntek
17:30 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - FKSE-Algyő 25 - 20
2020. november 8. vasárnap
10:00 Eszterházy SC - Kazincbarcikai KSE 20 - 25
2020. november 13. péntek
16:25 Csepel DSE - FKSE-Algyő 19 - 17
2020. november 22. vasárnap
10:00 Eszterházy SC - Csepel DSE 18 - 35
2020. november 27. péntek
16:25 Csepel DSE - Hódmezővásárhelyi LKC 20 - 22
16:30 Kazincbarcikai KSE - Ferencvárosi TC II. 25 - 25
2020. november 28. szombat
Kispest NKK - FKSE-Algyő elhalasztva
14:30 Hajdúnánás SK - FKSE-Algyő 26 - 22
2020. november 29. vasárnap
Hajdúnánás SK - Gyömrői KA elhalasztva
14:00 Gödi SE - Eszterházy SC 14 - 24
2020. december 4. péntek
16:25 Csepel DSE - Kispest NKK 27 - 18
2020. december 5. szombat
11:45 Hódmezővásárhelyi LKC - Gödi SE 30 - 11
2020. december 8. kedd
15:30 Hajdúnánás SK - Kispest NKK 27 - 25
16:00 Kazincbarcikai KSE - Hódmezővásárhelyi LKC 23 - 26
2020. december 10. csütörtök
17:30 Gödi SE - Hajdúnánás SK 17 - 23
2021. január 23. szombat
13:00 FKSE-Algyő - Gödi SE 24 - 15
2021. január 27. szerda
16:00 Hódmezővásárhelyi LKC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 24 - 20
2021. január 29. péntek
17:30 Balmazújvárosi LKSE - Kazincbarcikai KSE 26 - 31
2021. január 30. szombat
12:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Eszterházy SC 24 - 20
2021. január 31. vasárnap
17:00 Kispest NKK - Gödi SE 27 - 23
2021. február 7. vasárnap
13:00 Ferencvárosi TC II. - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 22 - 16
2021. február 11. csütörtök
15:00 Eszterházy SC - Kispest NKK 28 - 21
2021. február 13. szombat
11:40 Ferencvárosi TC II. - Csepel DSE 22 - 28
12:00 FKSE-Algyő - Gyömrői KA 33 - 20
14:00 Kazincbarcikai KSE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 28 - 19
2021. február 14. vasárnap
10:00 Kispest NKK - Hódmezővásárhelyi LKC 22 - 28
12:00 Eszterházy SC - Hajdúnánás SK 17 - 26
16:00 Balmazújvárosi LKSE - Gödi SE 28 - 27
2021. február 18. csütörtök
15:30 Hajdúnánás SK - Hódmezővásárhelyi LKC 20 - 20
17:30 Kazincbarcikai KSE - Csepel DSE 22 - 22
2021. február 19. péntek
17:15 Gödi SE - Ferencvárosi TC II. 25 - 31
2021. február 20. szombat
13:45 FKSE-Algyő - Eszterházy SC 22 - 17
2021. február 21. vasárnap
14:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Gyömrői KA 26 - 20
16:00 Kispest NKK - Balmazújvárosi LKSE 25 - 15
2021. február 24. szerda
14:30 Ferencvárosi TC II. - Kispest NKK 33 - 21
16:00 FKSE-Algyő - Hódmezővásárhelyi LKC 27 - 26
2021. február 26. péntek
17:30 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Csepel DSE 18 - 23
2021. február 27. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Gödi SE 33 - 26
2021. február 28. vasárnap
16:00 Eszterházy SC - Gyömrői KA 23 - 23
16:00 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK 17 - 31
2021. március 3. szerda
Gyömrői KA - Csepel DSE elhalasztva
Kispest NKK - Kazincbarcikai KSE elhalasztva
2021. március 4. csütörtök
Hajdúnánás SK - Ferencvárosi TC II. elhalasztva
2021. március 5. péntek
Balmazújvárosi LKSE - Csepel DSE elhalasztva
2021. március 7. vasárnap
Gödi SE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE elhalasztva
Eszterházy SC - Hódmezővásárhelyi LKC elhalasztva
FKSE-Algyő - Balmazújvárosi LKSE elhalasztva
2021. március 9. kedd
Kispest NKK - Gyömrői KA elhalasztva
2021. március 12. péntek
GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Balmazújvárosi LKSE elhalasztva
2021. március 17. szerda
16:00 Gyömrői KA - Eszterházy SC
2021. március 24. szerda
14:00 Ferencvárosi TC II. - FKSE-Algyő
16:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Gyömrői KA
2021. március 25. csütörtök
17:30 Kazincbarcikai KSE - Hajdúnánás SK
2021. március 26. péntek
16:25 Csepel DSE - Gödi SE
2021. március 28. vasárnap
14:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Kispest NKK
16:00 Balmazújvárosi LKSE - Eszterházy SC
2021. március 31. szerda
17:30 Gyömrői KA - Balmazújvárosi LKSE
2021. április 6. kedd
14:00 Ferencvárosi TC II. - Balmazújvárosi LKSE
2021. április 9. péntek
16:25 Kispest NKK - Csepel DSE
17:30 Gyömrői KA - Gödi SE
2021. április 10. szombat
11:45 Hódmezővásárhelyi LKC - Balmazújvárosi LKSE
13:45 FKSE-Algyő - Kazincbarcikai KSE
15:30 Hajdúnánás SK - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
2021. április 11. vasárnap
12:00 Eszterházy SC - Ferencvárosi TC II.
2021. április 15. csütörtök
15:30 Hajdúnánás SK - Csepel DSE
15:45 Gyömrői KA - Kazincbarcikai KSE
2021. április 22. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Hajdúnánás SK
2021. április 23. péntek
17:30 Balmazújvárosi LKSE - Gyömrői KA
2021. április 24. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Eszterházy SC
2021. április 25. vasárnap
14:00 FKSE-Algyő - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
14:00 Gödi SE - Kispest NKK
14:15 Ferencvárosi TC II. - Hódmezővásárhelyi LKC
2021. április 28. szerda
17:30 Gyömrői KA - Kispest NKK
2021. május 1. szombat
13:45 FKSE-Algyő - Csepel DSE
2021. május 2. vasárnap
Eszterházy SC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
11:45 Hódmezővásárhelyi LKC - Kazincbarcikai KSE
16:00 Balmazújvárosi LKSE - Ferencvárosi TC II.
16:00 Hajdúnánás SK - Gödi SE
2021. május 4. kedd
16:30 Ferencvárosi TC II. - Gyömrői KA
2021. május 6. csütörtök
17:30 Kazincbarcikai KSE - Balmazújvárosi LKSE
2021. május 7. péntek
16:25 Csepel DSE - Eszterházy SC
2021. május 8. szombat
12:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Hódmezővásárhelyi LKC
18:00 Kispest NKK - Hajdúnánás SK
2021. május 9. vasárnap
14:00 Gödi SE - FKSE-Algyő
2021. május 12. szerda
17:30 Gyömrői KA - Hajdúnánás SK
2021. május 14. péntek
17:30 Balmazújvárosi LKSE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
2021. május 15. szombat
11:45 Hódmezővásárhelyi LKC - Csepel DSE
12:15 Ferencvárosi TC II. - Kazincbarcikai KSE
14:00 FKSE-Algyő - Kispest NKK
2021. május 16. vasárnap
12:00 Eszterházy SC - Gödi SE
2021. május 18. kedd
17:30 Gyömrői KA - Ferencvárosi TC II.
2021. május 21. péntek
16:00 Kazincbarcikai KSE - Gyömrői KA
16:25 Csepel DSE - Balmazújvárosi LKSE
2021. május 22. szombat
13:45 FKSE-Algyő - Hajdúnánás SK
14:00 Kispest NKK - Eszterházy SC
2021. május 23. vasárnap
14:00 Gödi SE - Hódmezővásárhelyi LKC
14:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Ferencvárosi TC II.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Hajdúnánás SK 12 11 1 0 312 227 85 23
2. Hódmezővásárhelyi LKC 14 10 1 3 361 289 72 21
3. Csepel DSE 12 10 1 1 300 228 72 21
4. FKSE-Algyő 13 10 0 3 332 268 64 20
5. Kazincbarcikai KSE 13 6 2 5 327 304 23 14
6. Ferencvárosi TC II. 12 6 1 5 299 291 8 13
7. Kispest NKK 11 4 0 7 244 272 -28 8
8. GBB ZRT Kecskeméti NKSE 12 3 1 8 239 278 -39 7
9. Eszterházy SC 13 3 1 9 274 333 -59 7
10. Gyömrői KA 8 2 1 5 192 212 -20 5
11. Gödi SE 14 1 1 12 303 397 -94 3
12. Balmazújvárosi LKSE 10 1 0 9 189 273 -84 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. JUHÁSZ GRÉTA Gödi SE 80 12
2. MAJOR-MARÓTHY LÉNA Gödi SE 63 7
3. CSÁNYI LILI FANNI Csepel DSE 61 10
4. SULYOK REBEKA CSILLA FKSE-Algyő 58 11
5. BEDE FANNI Kazincbarcikai KSE 55 11
6. FÜZESY VANDA FKSE-Algyő 54 10
7. KÓNYA FANNI Hajdúnánás SK 54 9
8. PÉCSI LILI GBB ZRT Kecskeméti N 52 10
9. BUGNÓ GRÉTA Hódmezővásárhelyi LK 50 12
10. FEHÉR HANNA Hódmezővásárhelyi LK 47 12
11. LAKATOS PETRA Hajdúnánás SK 47 9
12. BABOS DORINA Kazincbarcikai KSE 46 8
13. POKRIVTSÁK BETTINA Csepel DSE 43 10
14. VÁRADI ESZTER Kazincbarcikai KSE 43 9
15. GYENES-BÍRÓ ESZTER Gyömrői KA 42 5
16. IVÁNYI LÉNA MÓNIKA GBB ZRT Kecskeméti N 41 10
17. PÉCSI VIRÁG ADRIENN Kispest NKK 40 7
18. BÓDI MARTINA Gödi SE 39 8
19. GELETA PANNA Kazincbarcikai KSE 38 11
20. VARGA NÓRA SZILVIA Hódmezővásárhelyi LK 38 11
21. MOLNÁR ZITA Hódmezővásárhelyi LK 37 12
22. FÜRDÖK VIRÁG Hódmezővásárhelyi LK 34 12
23. PAPP ZOÉ Kazincbarcikai KSE 32 11
24. PETRÓCZI SÁRA Hódmezővásárhelyi LK 32 11
25. RÉTI PANNA Kispest NKK 32 5
26. KOLLÁR FANNI INGRID GBB ZRT Kecskeméti N 31 10
27. MALICH-MASZLAVÉR JUDIT Ferencvárosi TC II. 30 8
28. GÁSPÁR DORKA Ferencvárosi TC II. 27 10
29. MOLNÁR PANNA Ferencvárosi TC II. 27 8
30. MURVAI LILLA CSENGE Hajdúnánás SK 27 9
31. FARKAS MAJA FKSE-Algyő 26 11
32. PINTÉR AUGUSZTA SZIMONETTA FKSE-Algyő 25 11
33. RIPPEL TAMARA Csepel DSE 25 10
34. VARGA LÍDIA Balmazújvárosi LKSE 25 7
35. SZABÓ HORTENZIA SÁRA Eszterházy SC 24 6
36. TÓTH PANNA Balmazújvárosi LKSE 24 7
37. BELLÉR PANNA Hajdúnánás SK 23 5
38. SZÉKELY LOTTI Eszterházy SC 23 8
39. VERES BOGLÁRKA Hajdúnánás SK 23 9
40. DUDÁS ÉVA Kispest NKK 22 4
41. LANTOS VANESSZA FKSE-Algyő 22 11
42. CSORBA ZSUZSANNA GBB ZRT Kecskeméti N 21 9
43. DANKULY ALEXA Ferencvárosi TC II. 21 8
44. FALTUSZ BIANKA Gyömrői KA 21 5
45. KÓCZIÁN ESZTER RÉKA Eszterházy SC 21 9
46. KOROKNAI DORKA Balmazújvárosi LKSE 21 6
47. PALLAGI REBEKA Csepel DSE 20 9
48. ZOMBORI EMESE CSENGE Kispest NKK 20 7
49. NAGYGYÖRGY NOÉMI Hódmezővásárhelyi LK 19 10
50. OROSZI GRÉTA Ferencvárosi TC II. 19 9
51. SZABÓ FRUZSINA ÉVA Hajdúnánás SK 19 9
52. BALOGH ÁGNES Hajdúnánás SK 18 9
53. PIRICZ VIRÁG LILI Gyömrői KA 18 5
54. SZABÓ DANIELLA LÉNA Gyömrői KA 18 5
55. SZILVAI CSENGE Kazincbarcikai KSE 18 7
56. HORVÁTH PETRA LAURA Ferencvárosi TC II. 17 8
57. LOSONCZI ANNA SÁRA Eszterházy SC 17 8
58. ÁCS ZSÓFIA FKSE-Algyő 16 9
59. CSOMOR ZSÓFIA Kispest NKK 16 5
60. HARANGI BERNADETT Balmazújvárosi LKSE 16 7
61. VADÁSZ OLÍVIA VANDA Eszterházy SC 16 4
62. VARGA LILI Balmazújvárosi LKSE 16 7
63. BOLLÓ JÁZMIN CSENGE Kazincbarcikai KSE 15 10
64. DAM ZSÓFIA Ferencvárosi TC II. 15 9
65. DARAGÓ BARBARA GBB ZRT Kecskeméti N 15 8
66. HUDÁK ADRIENN Ferencvárosi TC II. 15 10
67. KAPUSI VIVIEN Eszterházy SC 15 9
68. LÁSZLÓFI SZÓFIA VIKTÓRIA Eszterházy SC 15 8
69. BELOVAI PETRA FKSE-Algyő 14 11
70. CSEH ALEXANDRA ÁGNES Eszterházy SC 14 9
71. GYÜRKY RENÁTA Gödi SE 14 11
72. JAKAB FLÓRA RÉKA Gyömrői KA 14 5
73. ÁCS EMESE FKSE-Algyő 13 5
74. BERECZKI DÓRA Hódmezővásárhelyi LK 13 10
75. BOZÓ PETRA Hódmezővásárhelyi LK 13 10
76. KAJDÁCSI KATA Csepel DSE 13 6
77. KOVÁCS JÁZMIN Gödi SE 13 5
78. MAZURÁK IVETT FKSE-Algyő 13 10
79. MILESZ HANNA Ferencvárosi TC II. 13 10
80. SZABÓ JANKA GBB ZRT Kecskeméti N 13 10
81. NEMES NÓRA Gyömrői KA 12 5
82. SZOPCSÁK RÉKA SÁRA Kispest NKK 12 4
83. GYÖRKI ZSUZSANNA Csepel DSE 11 9
84. HALÁSZ AJSA Ferencvárosi TC II. 11 10
85. HÓDI FANNI PANKA Hódmezővásárhelyi LK 11 10
86. RÁCZ ZSÓFIA Hajdúnánás SK 11 9
87. KAJOR KITTI Balmazújvárosi LKSE 10 5
88. KÁRMÁN ODETT Ferencvárosi TC II. 10 8
89. KOSTYALIK VIVIEN Csepel DSE 10 7
90. NAGY ZÓJA ARABELLA Eszterházy SC 10 8
91. FEHÉR LUCA BLANKA Ferencvárosi TC II. 9 11
92. FÖLDI BETTINA Gödi SE 9 12
93. GMITRA PETRA KIRA Eszterházy SC 9 9
94. GÖDÖLLEI ODETT GBB ZRT Kecskeméti N 9 9
95. HACSI LÉNA Kazincbarcikai KSE 9 11
96. ORTÓ RÉKA Kazincbarcikai KSE 9 1
97. SAVANYA DIANA FKSE-Algyő 9 10
98. CZIFRA ESZTER FKSE-Algyő 8 10
99. DANKÓ DORINA LAURA Gödi SE 8 11
100. FARKAS FLÓRA Csepel DSE 8 6
101. HORVÁTH DÓRA Csepel DSE 8 10
102. NAGY LEONÓRA FKSE-Algyő 8 3
103. SARKADI BÍBOR Ferencvárosi TC II. 8 7
104. SIMOR KINCSŐ KINGA Kispest NKK 8 5
105. VRANCSIK EMMA ÉVA Balmazújvárosi LKSE 8 4
106. BALÁZS BITIA Ferencvárosi TC II. 7 8
107. DRÖSZLER KITTI Eszterházy SC 7 9
108. HORVÁTH LILLA ESZTER Gödi SE 7 9
109. MEGYERI ANNA Csepel DSE 7 6
110. PRIKLER BORBÁLA Hódmezővásárhelyi LK 7 12
111. KONCZ REGINA IVETT Eszterházy SC 6 5
112. KOVÁCS KÁKA EMESE Ferencvárosi TC II. 6 10
113. LŐRIK LAURA Ferencvárosi TC II. 6 5
114. PETRÓ STEFÁNIA Kazincbarcikai KSE 6 6
115. RÉPÁNSZKI MIRA Hajdúnánás SK 6 9
116. ROMÁN LILLA Eszterházy SC 6 7
117. SIMKÓ NOÉMI Csepel DSE 6 8
118. BÉKÉSI MAJA FKSE-Algyő 5 10
119. MILE VANDA Hajdúnánás SK 5 7
120. MOKSONY BERNADETT Gödi SE 5 6
121. NÉMETH PETRA Csepel DSE 5 8
122. TOLNAI KIARA Gödi SE 5 10
123. BÍRÓ ZSÓFIA Csepel DSE 4 8
124. FAZEKAS ALEXANDRA Hódmezővásárhelyi LK 4 2
125. FEHÉR ZSÓFI Eszterházy SC 4 7
126. FÖLDESI BORÓKA VIRÁG Hódmezővásárhelyi LK 4 12
127. KIS VIRÁG Balmazújvárosi LKSE 4 3
128. SZŰCS DÓRA GBB ZRT Kecskeméti N 4 10
129. BREZOVSZKY BARBARA Gödi SE 3 9
130. DÓRA NATALI KRISZTINA Ferencvárosi TC II. 3 8
131. HARANGI VIRÁG HANNA Kispest NKK 3 5
132. KECSKÉS JÁZMIN Gyömrői KA 3 5
133. PALLAGI JUDIT GBB ZRT Kecskeméti N 3 5
134. PAPP ESZTER FKSE-Algyő 3 9
135. SZABÓ ANTÓNIA Csepel DSE 3 9
136. FENYVES FANNI Balmazújvárosi LKSE 2 7
137. KOVÁCS RÉKA FKSE-Algyő 2 9
138. KÖRTVÉLYESSY LUCA Hódmezővásárhelyi LK 2 5
139. MAAFI JÁZMIN Csepel DSE 2 3
140. PÁL PETRA ILONA Balmazújvárosi LKSE 2 4
141. TÓTH NETTA Eszterházy SC 2 4
142. VIRÁNYI GERTRÚD Gödi SE 2 4
143. CZIFRA REBEKA MÁRIA Hajdúnánás SK 1 5
144. CSABAI-ABRÁN DÓRA Gödi SE 1 4
145. HERMÁN VIKTÓRIA GBB ZRT Kecskeméti N 1 8
146. KOLLÁR LUCA GBB ZRT Kecskeméti N 1 7
147. KOPKA GRÉTA Hajdúnánás SK 1 9
148. LAKICS LUCA KATA Csepel DSE 1 6
149. LUCZA EVELIN GBB ZRT Kecskeméti N 1 1
150. LUKÁCS KATA GBB ZRT Kecskeméti N 1 7
151. NYILAS RÉKA RÓZA Hódmezővásárhelyi LK 1 6
152. PUTNOKI FANNI Kazincbarcikai KSE 1 7
153. SCHAUTEK SÁRA GBB ZRT Kecskeméti N 1 4
154. SIMOR CSENGE CSILLAG Kispest NKK 1 5
155. SOMOGYI REBECCA Gödi SE 1 5
156. SÓS RÉKA Balmazújvárosi LKSE 1 3
157. SZABÓ BLANKA GBB ZRT Kecskeméti N 1 5
158. SZABÓ RENÁTA Gyömrői KA 1 5
159. SZÁRAY REBEKA JULIANNA Kispest NKK 1 4
160. VARGA DORINA Hódmezővásárhelyi LK 1 1
161. VAS MAJA FKSE-Algyő 1 1
162. BAGYINKA ANNA Gyömrői KA 0 5
163. BÁLINT ORSOLYA Gyömrői KA 0 4
164. BARTA KATA Eszterházy SC 0 9
165. BESENYEI LIZA Eszterházy SC 0 1
166. BOHÁCS BOGLÁRKA Hajdúnánás SK 0 3
167. BÖDŐ PANNA FKSE-Algyő 0 4
168. CZIPA KITTI Hajdúnánás SK 0 5
169. CSÖRGŐ DEBÓRA ERZSÉBET Balmazújvárosi LKSE 0 5
170. DÁNYI ZSÓFI GBB ZRT Kecskeméti N 0 1
171. DEMETER DANIELLA Gyömrői KA 0 5
172. DRIMBA NÓRA LILI Balmazújvárosi LKSE 0 1
173. FEJÉR DOMINIKA Hajdúnánás SK 0 4
174. FEJES CSENGE DORKA Kazincbarcikai KSE 0 8
175. FORTUNYÁK ZSÓFIA Kispest NKK 0 3
176. GABBIANELLI CHIARA Kispest NKK 0 1
177. GALLÓ LILI GBB ZRT Kecskeméti N 0 2
178. HAJNAL NIKOL Kazincbarcikai KSE 0 3
179. HALÁSZ DORINA Csepel DSE 0 2
180. HARMAT KATA Eszterházy SC 0 2
181. HAVAS PETRA Kazincbarcikai KSE 0 10
182. HEGEDŰS RÉKA Ferencvárosi TC II. 0 9
183. HERENDOVICS KITTI LILI Kazincbarcikai KSE 0 5
184. HOLLÓ BIANKA GBB ZRT Kecskeméti N 0 6
185. HORVÁTH DORINA ÁGNES Kispest NKK 0 6
186. HORVÁTH KATA Balmazújvárosi LKSE 0 5
187. HORVÁTH KÍRA IRINGÓ GBB ZRT Kecskeméti N 0 4
188. JOVÁN ÉDUA Hódmezővásárhelyi LK 0 12
189. KÁDÁR BORÓKA TEKLA Gyömrői KA 0 4
190. KASSA ZOÉ Gödi SE 0 3
191. KEREKES ALIZ Balmazújvárosi LKSE 0 6
192. KIS LAURA VIRÁG Balmazújvárosi LKSE 0 4
193. KORDÁS VIVIEN GBB ZRT Kecskeméti N 0 2
194. KUCZA PETRA Gyömrői KA 0 1
195. KUZMAN KINGA Gödi SE 0 6
196. LAKATOS SZINTIA Csepel DSE 0 10
197. LAKY LILLA Ferencvárosi TC II. 0 7
198. LÉRÁNT ANNA Gyömrői KA 0 3
199. LOVÁSZ ESZTER Gyömrői KA 0 5
200. LÖSZTER ALEXANDRA FKSE-Algyő 0 10
201. MAGYAR CSENGE BOGLÁRKA Hódmezővásárhelyi LK 0 6
202. MAKÁNY MELITTA GBB ZRT Kecskeméti N 0 6
203. MÁTÉ ALEXANDRA Csepel DSE 0 2
204. MEGYERI CSENGE Ferencvárosi TC II. 0 3
205. MÉSZÁROS KITTI Gödi SE 0 6
206. MÉSZÁROS ZSÓFIA Gyömrői KA 0 5
207. MESZES JÁZMIN KIRA Gödi SE 0 10
208. MOLNÁR CSINSZKA FKSE-Algyő 0 5
209. MORAVCSIK OLIVIA JÁZMIN Kazincbarcikai KSE 0 3
210. MORONG PETRA Kazincbarcikai KSE 0 10
211. MOROVIÁN AIDA Csepel DSE 0 9
212. NÉMETH HANGA Kispest NKK 0 5
213. NÉMETH MILLA Kispest NKK 0 4
214. OKOLICSÁNYI ANNA Gödi SE 0 5
215. OKOLICSÁNYI SÁRA Gödi SE 0 5
216. PAPP RÉKA GBB ZRT Kecskeméti N 0 1
217. PROVICS LAURA GBB ZRT Kecskeméti N 0 1
218. RÁCZ GABRIELLA Hódmezővásárhelyi LK 0 8
219. RESZEGI ESZTER Hajdúnánás SK 0 9
220. SOMODI RÉKA SAROLTA Ferencvárosi TC II. 0 5
221. SÜTTŐ RÉKA Kazincbarcikai KSE 0 1
222. SZABÓ LILLA KRISZTINA Kispest NKK 0 4
223. SZÁNTÓ BORBÁLA Gödi SE 0 6
224. SZEMERE GABRIELLA Kazincbarcikai KSE 0 6
225. SZEMZŐ CSILLAG VIRÁG Csepel DSE 0 2
226. SZENTESI RÉKA Kazincbarcikai KSE 0 2
227. SZILÁGYI KIRA FKSE-Algyő 0 9
228. SZŐTS TÍMEA EVELIN Csepel DSE 0 6
229. SZÜCS NÓRA ALOJZIA Csepel DSE 0 3
230. TAR ESZTER KAROLA Balmazújvárosi LKSE 0 4
231. TÓTH FÉDRA HANNA Eszterházy SC 0 1
232. TÓTH FRUZSINA Hajdúnánás SK 0 1
233. VARGA TÍMEA Balmazújvárosi LKSE 0 5
234. ZOLTÁN RAMÓNA Gyömrői KA 0 4
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó