Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Fiú Serdülő I. osztály-Kelet
2020. szeptember 2. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Optimum-Solar Békési FKC 18 - 26
2020. szeptember 3. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi KK - SBS-Eger 20 - 19
17:00 Mezőkövesdi KC - KTE-Piroska szörp 31 - 25
2020. szeptember 4. péntek
14:00 Ferencvárosi TC - Gödöllői KC 28 - 22
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Orosházi FKSE- LINAMAR 26 - 22
16:00 Pick Szeged I. - DEAC NK KFT 22 - 16
2020. szeptember 5. szombat
15:00 Dabasi KC VSE - Pick Szeged II. 24 - 23
2020. szeptember 9. szerda
18:00 Gödöllői KC - Dabasi KC VSE 22 - 19
2020. szeptember 10. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Békéscsaba DKSE 28 - 23
2020. szeptember 11. péntek
14:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Balmazújvárosi KK 23 - 25
16:00 Pick Szeged I. - KTE-Piroska szörp 20 - 18
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 36 - 17
2020. szeptember 13. vasárnap
Pick Szeged II. - Mezőkövesdi KC
2020. szeptember 17. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - KTE-Piroska szörp 27 - 26
17:00 Mezőkövesdi KC - Gödöllői KC 27 - 19
2020. szeptember 18. péntek
13:00 Ferencvárosi TC - Orosházi FKSE- LINAMAR 21 - 21
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Békéscsaba DKSE 32 - 25
15:30 Balmazújvárosi KK - Optimum-Solar Békési FKC 20 - 21
2020. szeptember 20. vasárnap
Dabasi KC VSE - SBS-Eger
2020. szeptember 22. kedd
17:30 Pick Szeged II. - KTE-Piroska szörp 14 - 16
2020. szeptember 23. szerda
14:30 Balmazújvárosi KK - Békéscsaba DKSE 24 - 23
17:45 SBS-Eger - Mezőkövesdi KC 23 - 22
2020. szeptember 25. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Dabasi KC VSE 22 - 26
2020. szeptember 26. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Ferencvárosi TC 22 - 28
2020. szeptember 27. vasárnap
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - DEAC NK KFT
2020. szeptember 30. szerda
18:00 Gödöllői KC - Pick Szeged I. 17 - 25
2020. október 2. péntek
14:00 Pick Szeged I. - Pick Szeged II. 25 - 20
2020. október 3. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Mezőkövesdi KC 21 - 26
2020. október 7. szerda
18:00 Gödöllői KC - KTE-Piroska szörp 21 - 30
2020. október 8. csütörtök
Dabasi KC VSE - Optimum-Solar Békési FKC elhalasztva
16:30 Ferencvárosi TC - Békéscsaba DKSE 24 - 19
16:30 DEAC NK KFT - Pick Szeged II. 31 - 25
17:00 Mezőkövesdi KC - Orosházi FKSE- LINAMAR 25 - 22
2020. október 9. péntek
15:30 Balmazújvárosi KK - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 23 - 18
15:45 SBS-Eger - Pick Szeged I. 22 - 26
2020. október 14. szerda
18:00 Gödöllői KC - Pick Szeged II. 27 - 15
2020. október 16. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Pick Szeged I. 22 - 27
15:00 SBS-Eger - KTE-Piroska szörp 22 - 18
15:30 Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT 20 - 18
2020. október 17. szombat
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Ferencvárosi TC 23 - 28
2020. október 20. kedd
17:00 Mezőkövesdi KC - Békéscsaba DKSE 24 - 24
2020. október 22. csütörtök
Dabasi KC VSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös elhalasztva
DEAC NK KFT - Gödöllői KC elhalasztva
11:30 KTE-Piroska szörp - Orosházi FKSE- LINAMAR 31 - 24
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Pick Szeged I. 24 - 19
16:30 Ferencvárosi TC - Balmazújvárosi KK 28 - 24
2020. október 25. vasárnap
18:00 Pick Szeged II. - SBS-Eger 14 - 20
2020. október 30. péntek
Balmazújvárosi KK - Dabasi KC VSE elhalasztva
2020. november 6. péntek
17:30 SBS-Eger - Ferencvárosi TC 21 - 17
2020. november 7. szombat
11:00 KTE-Piroska szörp - Békéscsaba DKSE 28 - 21
2020. november 10. kedd
13:30 SBS-Eger - Gödöllői KC 23 - 18
16:30 Ferencvárosi TC - DEAC NK KFT 27 - 23
2020. november 11. szerda
Optimum-Solar Békési FKC - KTE-Piroska szörp elhalasztva
Orosházi FKSE- LINAMAR - Pick Szeged II. elhalasztva
2020. november 12. csütörtök
Mezőkövesdi KC - Balmazújvárosi KK elhalasztva
16:00 Dabasi KC VSE - Ferencvárosi TC 21 - 29
16:30 DEAC NK KFT - SBS-Eger 24 - 23
2020. november 13. péntek
Békéscsaba DKSE - Pick Szeged I. elhalasztva
Gödöllői KC - Orosházi FKSE- LINAMAR elhalasztva
2020. november 15. vasárnap
Pick Szeged I. - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös elhalasztva
Pick Szeged II. - Optimum-Solar Békési FKC elhalasztva
2020. november 18. szerda
Dabasi KC VSE - DEAC NK KFT elhalasztva
2020. november 19. csütörtök
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - KTE-Piroska szörp elhalasztva
2020. november 20. péntek
Balmazújvárosi KK - Pick Szeged I. elhalasztva
Békéscsaba DKSE - Pick Szeged II. elhalasztva
Orosházi FKSE- LINAMAR - SBS-Eger elhalasztva
2020. november 21. szombat
Optimum-Solar Békési FKC - Gödöllői KC elhalasztva
13:30 Ferencvárosi TC - Mezőkövesdi KC 21 - 22
2020. november 24. kedd
Pick Szeged II. - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös elhalasztva
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Mezőkövesdi KC 23 - 32
2020. november 25. szerda
18:00 Gödöllői KC - Békéscsaba DKSE 26 - 21
2020. november 26. csütörtök
Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE elhalasztva
KTE-Piroska szörp - Balmazújvárosi KK elhalasztva
DEAC NK KFT - Orosházi FKSE- LINAMAR elhalasztva
2020. november 27. péntek
SBS-Eger - Optimum-Solar Békési FKC elhalasztva
2020. november 29. vasárnap
Pick Szeged I. - Ferencvárosi TC elhalasztva
2020. december 3. csütörtök
Dabasi KC VSE - Pick Szeged I. elhalasztva
2020. december 4. péntek
Mezőkövesdi KC - DEAC NK KFT elhalasztva
Balmazújvárosi KK - Pick Szeged II. elhalasztva
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Gödöllői KC
16:15 Békéscsaba DKSE - SBS-Eger
2020. december 5. szombat
14:00 Ferencvárosi TC - KTE-Piroska szörp
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Orosházi FKSE- LINAMAR
2020. december 9. szerda
16:00 Pick Szeged I. - Mezőkövesdi KC
18:00 Gödöllői KC - Balmazújvárosi KK
2020. december 10. csütörtök
DEAC NK KFT - Optimum-Solar Békési FKC elhalasztva
13:30 SBS-Eger - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
17:30 KTE-Piroska szörp - Dabasi KC VSE
2020. december 11. péntek
14:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Békéscsaba DKSE
2020. december 13. vasárnap
Pick Szeged II. - Ferencvárosi TC elhalasztva
2020. december 18. péntek
Békéscsaba DKSE - Dabasi KC VSE elhalasztva
2021. február 3. szerda
18:00 Gödöllői KC - Ferencvárosi TC
2021. február 4. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Pick Szeged I.
17:30 KTE-Piroska szörp - Mezőkövesdi KC
2021. február 5. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
15:45 SBS-Eger - Balmazújvárosi KK
2021. február 6. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Békéscsaba DKSE
2021. február 7. vasárnap
16:00 Pick Szeged II. - Dabasi KC VSE
2021. február 10. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - DEAC NK KFT
2021. február 11. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Gödöllői KC
17:00 Mezőkövesdi KC - Pick Szeged II.
2021. február 12. péntek
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Optimum-Solar Békési FKC
15:30 Balmazújvárosi KK - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. február 14. vasárnap
KTE-Piroska szörp - Pick Szeged I.
15:00 Ferencvárosi TC - SBS-Eger
2021. február 17. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
16:00 Pick Szeged II. - Pick Szeged I.
18:00 Gödöllői KC - Mezőkövesdi KC
2021. február 18. csütörtök
17:30 KTE-Piroska szörp - DEAC NK KFT
2021. február 19. péntek
13:00 SBS-Eger - Dabasi KC VSE
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Ferencvárosi TC
2021. február 20. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Balmazújvárosi KK
2021. február 25. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
16:30 DEAC NK KFT - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
17:00 Mezőkövesdi KC - SBS-Eger
17:30 KTE-Piroska szörp - Pick Szeged II.
2021. február 26. péntek
15:30 Békéscsaba DKSE - Balmazújvárosi KK
16:00 Pick Szeged I. - Gödöllői KC
2021. február 28. vasárnap
13:30 Ferencvárosi TC - Optimum-Solar Békési FKC
2021. március 3. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Ferencvárosi TC
18:00 KTE-Piroska szörp - Gödöllői KC
2021. március 4. csütörtök
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Dabasi KC VSE
2021. március 5. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Mezőkövesdi KC
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Balmazújvárosi KK
2021. március 7. vasárnap
Pick Szeged I. - SBS-Eger
16:00 Pick Szeged II. - DEAC NK KFT
2021. március 17. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. március 18. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - KTE-Piroska szörp
2021. március 19. péntek
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - SBS-Eger
15:30 Balmazújvárosi KK - Gödöllői KC
2021. március 20. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - DEAC NK KFT
18:00 Ferencvárosi TC - Pick Szeged II.
2021. március 21. vasárnap
Mezőkövesdi KC - Pick Szeged I.
2021. március 24. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Mezőkövesdi KC
18:00 Gödöllői KC - DEAC NK KFT
2021. március 25. csütörtök
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Dabasi KC VSE
2021. március 26. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - KTE-Piroska szörp
15:30 Balmazújvárosi KK - Ferencvárosi TC
2021. március 27. szombat
14:30 SBS-Eger - Pick Szeged II.
16:00 Pick Szeged I. - Optimum-Solar Békési FKC
2021. március 30. kedd
17:30 Pick Szeged II. - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. március 31. szerda
18:00 Gödöllői KC - SBS-Eger
2021. április 1. csütörtök
16:00 Pick Szeged I. - Békéscsaba DKSE
16:30 DEAC NK KFT - Ferencvárosi TC
17:00 Dabasi KC VSE - Balmazújvárosi KK
17:00 Mezőkövesdi KC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
17:30 KTE-Piroska szörp - Optimum-Solar Békési FKC
2021. április 14. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - KTE-Piroska szörp
16:30 Ferencvárosi TC - Dabasi KC VSE
2021. április 16. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Gödöllői KC
13:30 SBS-Eger - DEAC NK KFT
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Pick Szeged I.
15:30 Balmazújvárosi KK - Mezőkövesdi KC
2021. április 17. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Pick Szeged II.
2021. április 20. kedd
17:30 Pick Szeged II. - Békéscsaba DKSE
2021. április 21. szerda
18:00 Gödöllői KC - Optimum-Solar Békési FKC
2021. április 22. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Dabasi KC VSE
17:30 KTE-Piroska szörp - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2021. április 23. péntek
16:00 Pick Szeged I. - Balmazújvárosi KK
2021. április 24. szombat
13:00 SBS-Eger - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. április 25. vasárnap
16:00 Mezőkövesdi KC - Ferencvárosi TC
2021. május 5. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Gödöllői KC
2021. május 6. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Mezőkövesdi KC
2021. május 7. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - DEAC NK KFT
14:00 Ferencvárosi TC - Pick Szeged I.
15:30 Balmazújvárosi KK - KTE-Piroska szörp
2021. május 8. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - SBS-Eger
2021. május 9. vasárnap
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Pick Szeged II.
2021. május 11. kedd
13:30 SBS-Eger - Békéscsaba DKSE
2021. május 12. szerda
18:00 Gödöllői KC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2021. május 13. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Mezőkövesdi KC
17:30 KTE-Piroska szörp - Ferencvárosi TC
2021. május 14. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Optimum-Solar Békési FKC
16:00 Pick Szeged I. - Dabasi KC VSE
2021. május 16. vasárnap
16:00 Pick Szeged II. - Balmazújvárosi KK
2021. május 20. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Békéscsaba DKSE
16:30 DEAC NK KFT - Balmazújvárosi KK
17:30 KTE-Piroska szörp - SBS-Eger
17:30 Pick Szeged II. - Gödöllői KC
2021. május 21. péntek
14:00 Ferencvárosi TC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
16:00 Pick Szeged I. - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. május 22. szombat
14:00 Mezőkövesdi KC - Optimum-Solar Békési FKC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Ferencvárosi TC 10 7 1 2 251 218 33 15
2. Mezőkövesdi KC 8 6 1 1 209 178 31 13
3. Pick Szeged I. 7 6 0 1 164 139 25 12
4. SBS-Eger 8 5 0 3 173 159 14 10
5. Balmazújvárosi KK 7 5 0 2 156 150 6 10
6. Optimum-Solar Békési FKC 6 4 0 2 150 128 22 8
7. KTE-Piroska szörp 8 4 0 4 192 180 12 8
8. DEAC NK KFT 7 4 0 3 167 166 1 8
9. Gödöllői KC 8 3 0 5 172 188 -16 6
10. Dabasi KC VSE 4 2 0 2 90 96 -6 4
11. HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 6 2 0 4 139 166 -27 4
12. Orosházi FKSE- LINAMAR 7 0 1 6 156 181 -25 1
13. Békéscsaba DKSE 8 0 1 7 174 212 -38 1
14. Pick Szeged II. 6 0 0 6 111 143 -32 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. MAJOROS DOMOKOS Gödöllői KC 57 8
2. FODOR ZALÁN KTE-Piroska szörp 54 8
3. CSÖRGŐ KRISTÓF Mezőkövesdi KC 51 6
4. KIRÁLY MÁTÉ DEAC NK KFT 51 7
5. TÓTH SZABOLCS Békéscsaba DKSE 48 8
6. DEÁK MILÁN KTE-Piroska szörp 45 7
7. RÁCZ DONÁT MILÁN Balmazújvárosi KK 45 7
8. LUKÁCS JENŐ Orosházi FKSE- LINAM 44 7
9. SÁROSI BALÁZS Mezőkövesdi KC 40 6
10. MACHLIK ANDOR BARNABÁS Békéscsaba DKSE 36 8
11. TÖRÖK ÁDÁM Ferencvárosi TC 36 9
12. MOLNÁR-NAGY MARTIN SBS-Eger 35 8
13. FARKAS BALÁZS BOLDIZSÁR Gödöllői KC 32 8
14. SILLING PÉTER Balmazújvárosi KK 32 7
15. GAZSÓ PÉTER Optimum-Solar Békési 31 6
16. MÁTYÁS BALÁZS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 31 6
17. SIKLÓS-SZONDI BENCE Ferencvárosi TC 29 5
18. TÖRÖK ÁKOS IMRE Ferencvárosi TC 29 10
19. PÁSZTOR ÁRON Gödöllői KC 28 8
20. BOROSI LEVENTE HE-DO B.BRAUN Gyöngy 27 5
21. LUKÁCS BALÁZS SBS-Eger 27 7
22. NOVÁK ENDRE Békéscsaba DKSE 27 8
23. TÓTH MÁTÉ DEAC NK KFT 27 4
24. DÓCS ÁRPÁD Mezőkövesdi KC 25 8
25. GÁSPÁR VIKTOR Dabasi KC VSE 25 3
26. FARAGÓ CSONGOR Pick Szeged II. 24 5
27. BAKÓ BENCE NORBERT Mezőkövesdi KC 23 7
28. GULYÁS GERGELY ISTVÁN SBS-Eger 23 7
29. MAGOS-DÓRA MÁRTON Pick Szeged II. 23 5
30. BALOGH MIKLÓS DEAC NK KFT 22 7
31. MEZŐ BENCE Mezőkövesdi KC 22 8
32. VÁCZI DOMINIK GYÖRGY Ferencvárosi TC 22 8
33. BALOGH BARNABÁS Optimum-Solar Békési 21 6
34. JÁRÓ KRISTÓF ZSOLT KTE-Piroska szörp 21 7
35. PINTÉR BALÁZS ÁRPÁD Pick Szeged I. 21 7
36. SZŰCS PÉTER GERGŐ Pick Szeged I. 21 6
37. TÓTH LEVENTE Ferencvárosi TC 21 6
38. CSERKUTI BENCE JÓZSEF DEAC NK KFT 20 7
39. NOVÁK ZSOLT Optimum-Solar Békési 20 6
40. RÁCZ MIKLÓS JÓZSEF Balmazújvárosi KK 20 6
41. BAJZÁT ZSOMBOR SBS-Eger 19 7
42. BUDAI BARNABÁS VINCE Pick Szeged I. 18 7
43. NAGY ZSOMBOR KTE-Piroska szörp 18 7
44. PAPP DÁVID LÁSZLÓ Pick Szeged I. 18 7
45. BORDÁS ISTVÁN Orosházi FKSE- LINAM 17 7
46. BUGJÓ DÁNIEL Balmazújvárosi KK 17 7
47. GÖRÖG ÁDÁM KTE-Piroska szörp 17 8
48. LUKÁCS ISTVÁN ZÉNÓ Békéscsaba DKSE 17 7
49. RUSZNÁK PATRIK Optimum-Solar Békési 17 6
50. VOJNÁR DÁNIEL JÁNOS Pick Szeged I. 17 6
51. ZALAI BALÁZS DEAC NK KFT 17 2
52. BENCSIK LÁSZLÓ Orosházi FKSE- LINAM 16 7
53. JUHÁSZ PATRIK VALENTIN SBS-Eger 16 8
54. KOLOZSVÁRI SÁMUEL Gödöllői KC 16 5
55. MIKUSKA MILÁN MÁTÉ Pick Szeged I. 16 5
56. TÁJOK TAMÁS PÉTER Ferencvárosi TC 16 10
57. BAKÓ ÁDÁM ANTAL DEAC NK KFT 15 5
58. JUHÁSZ ÁDÁM Ferencvárosi TC 15 5
59. SZABÓ ÁDÁM KRISTÓF Optimum-Solar Békési 15 6
60. SZELECZKI LÓRÁNT Dabasi KC VSE 15 4
61. TÓTH MARTIN GERGŐ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 14 5
62. VIDOVENYECZ BÁLINT Békéscsaba DKSE 14 8
63. VINCZE PÉTER Mezőkövesdi KC 14 8
64. CZÁR BAKÁCS GÁBOR KTE-Piroska szörp 13 8
65. HALÁSZ HENRIK KRISTÓF Pick Szeged I. 13 6
66. HEVESI ZSOLT Mezőkövesdi KC 13 8
67. KOZÁK DÁVID Ferencvárosi TC 13 10
68. PÁNCZÉL KEVIN HE-DO B.BRAUN Gyöngy 13 6
69. CSÁK MÁTÉ SBS-Eger 12 6
70. CSÁSZI PÉTER LEVENTE DEAC NK KFT 12 7
71. MÁCSÁR HUNOR Gödöllői KC 12 8
72. NAGY KRISTÓF Orosházi FKSE- LINAM 12 6
73. PETŐ ÁBEL Ferencvárosi TC 12 9
74. POKRÓCZ PÉTER ISTVÁN Balmazújvárosi KK 12 7
75. PORTIK DOBOS SZABOLCS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 12 5
76. SZABÓ BOTOND SBS-Eger 12 8
77. UJVÁROSI NOEL Dabasi KC VSE 12 4
78. VÖRÖS OLIVÉR Pick Szeged II. 12 6
79. BÉNYEI BALÁZS SBS-Eger 11 7
80. BORBÉLY LEVENTE Orosházi FKSE- LINAM 11 3
81. SINKA ZSOLT Békéscsaba DKSE 11 8
82. SZÖLLŐSI MARCELL Pick Szeged I. 11 6
83. BODÓ BENCE Ferencvárosi TC 10 7
84. HABUCZKI TAMÁS MÁRK Pick Szeged I. 10 5
85. LUKÁCS KORNÉL KTE-Piroska szörp 10 6
86. SZÁNTÓ ZALÁN Optimum-Solar Békési 10 6
87. CSESZKÓ MIHÁLY Pick Szeged II. 9 6
88. KINCSES ÁBEL Balmazújvárosi KK 9 7
89. NYESŐ SOMA Ferencvárosi TC 9 10
90. OLÁH NÁNDOR SBS-Eger 9 8
91. RUZSÁNYI BALÁZS BENCE Optimum-Solar Békési 9 6
92. TÓTH LEVENTE Ferencvárosi TC 9 6
93. FÁBIÁN BALÁZS Orosházi FKSE- LINAM 8 4
94. KÁDAS NÁNDOR BARNA Orosházi FKSE- LINAM 8 6
95. KOVÁCS RAJMUND Optimum-Solar Békési 8 6
96. OLÁH BENCE Balmazújvárosi KK 8 6
97. AUER MÁTÉ Ferencvárosi TC 7 6
98. BALÁZS SOMA Dabasi KC VSE 7 3
99. BANASÁK ANTAL Pick Szeged II. 7 5
100. BÁRÁNY MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 7 6
101. BATA BENCE BOTOND SBS-Eger 7 7
102. FUNK ZOLTÁN Ferencvárosi TC 7 5
103. GECSE ANDRÁS Békéscsaba DKSE 7 6
104. KOCSIS MARCELL HE-DO B.BRAUN Gyöngy 7 1
105. RAFFAI SÁNDOR Gödöllői KC 7 8
106. SÜTŐ OLIVÉR DÖME Orosházi FKSE- LINAM 7 6
107. DUPSI DÁVID Dabasi KC VSE 6 4
108. HAVRINCSÁK GÁBOR Pick Szeged II. 6 4
109. KARIKA IMRE Balmazújvárosi KK 6 7
110. LUKÁCS BALÁZS Békéscsaba DKSE 6 7
111. MEZŐ BALÁZS Mezőkövesdi KC 6 8
112. PÁNI MÁRTON ANDRÁS Dabasi KC VSE 6 3
113. SZABADI JÁNOS ELŐD Pick Szeged II. 6 6
114. SZABÓ MÁTÉ Orosházi FKSE- LINAM 6 2
115. SZABÓ PATRIK Mezőkövesdi KC 6 7
116. SZABÓ ZSOMBOR Békéscsaba DKSE 6 2
117. SZUCSIK BENEDEK HE-DO B.BRAUN Gyöngy 6 1
118. VIDOVENYECZ MÁTÉ Optimum-Solar Békési 6 6
119. ÁRVA CSABA Pick Szeged II. 5 4
120. FURKA ZSOMBOR Orosházi FKSE- LINAM 5 7
121. GÖNCZI ANDRÁS Orosházi FKSE- LINAM 5 3
122. HARANGOZÓ BENCE ATTILA Pick Szeged II. 5 2
123. KOVÁCS MARTIN Pick Szeged II. 5 4
124. NAGY GERGELY JÁNOS Pick Szeged II. 5 3
125. PAULÓ MÁRK MILÁN Gödöllői KC 5 8
126. PETŐ BOTOND Mezőkövesdi KC 5 7
127. SIMON MARCELL Dabasi KC VSE 5 4
128. SZŰCS BALÁZS Pick Szeged I. 5 5
129. VARASDI SIMON Ferencvárosi TC 5 6
130. ÁCS BARNABÁS MÓZES Dabasi KC VSE 4 2
131. BADAR BENCE Orosházi FKSE- LINAM 4 6
132. BESENYEI GERGŐ Ferencvárosi TC 4 5
133. FÖLDHÁZI BÁLINT HE-DO B.BRAUN Gyöngy 4 5
134. GÁL MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 4 6
135. HRUTKA BALÁZS Pick Szeged I. 4 5
136. JÁVOR KOPPÁNY Gödöllői KC 4 8
137. JUHÁSZ ROLAND HE-DO B.BRAUN Gyöngy 4 5
138. KARDOS MÁRTON Ferencvárosi TC 4 9
139. PETRUS LEVENTE Optimum-Solar Békési 4 5
140. TÓTH JÓZSEF RÓMEO Pick Szeged I. 4 1
141. BÓDAI SZABOLCS Orosházi FKSE- LINAM 3 3
142. CZIRA TAMÁS KTE-Piroska szörp 3 4
143. ERDÉLYI BENCE Dabasi KC VSE 3 4
144. GULYÁS MÁTÉ BOLDIZSÁR HE-DO B.BRAUN Gyöngy 3 1
145. HALASI ERIK Pick Szeged II. 3 5
146. HORVÁTH OLIVÉR ATTILA Gödöllői KC 3 3
147. KIS BARNABÁS PÁL HE-DO B.BRAUN Gyöngy 3 4
148. KOVÁCS SZABOLCS Optimum-Solar Békési 3 6
149. STRUPKA JÁCINT ATTILA Dabasi KC VSE 3 2
150. TÓTH ZACHARY Gödöllői KC 3 7
151. ÁDÁNY BALÁZS KTE-Piroska szörp 2 6
152. BORDÁN LÁSZLÓ Balmazújvárosi KK 2 7
153. BRAUN JÓZSEF Optimum-Solar Békési 2 5
154. DOBI BALÁZS Balmazújvárosi KK 2 4
155. FARKAS SÁNDOR Orosházi FKSE- LINAM 2 1
156. FEJES JÁNOS DÁVID Optimum-Solar Békési 2 6
157. FOGARASI MÁRK Pick Szeged I. 2 3
158. JAKOVLJEVIC DÁVID Pick Szeged I. 2 2
159. KOLTAI CSONGOR TAMÁS Gödöllői KC 2 8
160. LÖVEY KORNÉL Ferencvárosi TC 2 4
161. MACHAN ZALÁN Orosházi FKSE- LINAM 2 3
162. MOLNÁR DÁNIEL Balmazújvárosi KK 2 3
163. NADICSÁN MARCELL TAS Orosházi FKSE- LINAM 2 1
164. NAGY ZÉTÉNY Optimum-Solar Békési 2 3
165. NYILAS FERENC Dabasi KC VSE 2 1
166. NYÍRFA ALEX ROBIN HE-DO B.BRAUN Gyöngy 2 2
167. SIMKÓ MÁRTON KTE-Piroska szörp 2 6
168. SZÉLPÁL ERIK Dabasi KC VSE 2 3
169. SZEMÁN LÁZÁR DEAC NK KFT 2 3
170. VIRÁG DÁVID Orosházi FKSE- LINAM 2 6
171. VIZI HUNOR LEVENTE Mezőkövesdi KC 2 8
172. VOJNÁR PÉTER TAMÁS Pick Szeged I. 2 6
173. WERNER LEVENTE Gödöllői KC 2 8
174. BALIS DOMINIK KTE-Piroska szörp 1 8
175. BALOGH ISTVÁN Balmazújvárosi KK 1 2
176. BOROMISZA MARTIN KTE-Piroska szörp 1 1 1 3
Orosházi FKSE- LINAM 0 2
177. CZUFOR MIHÁLY ANDRÁS Mezőkövesdi KC 1 8
178. CSEH PÉTER Gödöllői KC 1 7
179. DOSZKOCS BALÁZS Pick Szeged II. 1 1
180. HAJÓS ÁDÁM Ferencvárosi TC 1 6
181. HEGYMEGI BENCE MÁRK DEAC NK KFT 1 7
182. ILLÉS NÁNDOR Mezőkövesdi KC 1 8
183. KÓSA PÉTER KTE-Piroska szörp 1 7
184. KOVÁCS GERGŐ KTE-Piroska szörp 1 8
185. KRUCHIÓ ZSOLT Békéscsaba DKSE 1 8
186. MAKÁNY MÁTÉ KTE-Piroska szörp 1 7
187. NAGY SZABOLCS SBS-Eger 1 1
188. NÁNÁSI MÁTÉ GERGŐ Orosházi FKSE- LINAM 1 4
189. ROMANÓCZI GYÖRGY KTE-Piroska szörp 1 6
190. SÜTŐ ZÉTÉNY HE-DO B.BRAUN Gyöngy 1 4
191. SZABAD DÁVID SBS-Eger 1 8
192. SZŰCS ZSOLT Békéscsaba DKSE 1 3
193. UMENHOFFER RICHÁRD Orosházi FKSE- LINAM 1 3
194. VACZULI KORNÉL KTE-Piroska szörp 1 7
195. VALYON DÁVID HE-DO B.BRAUN Gyöngy 1 5
196. ALEXA BOTOND Ferencvárosi TC 0 5
197. ÁRGYELÁN NÁNDOR Békéscsaba DKSE 0 8
198. BACSA BÁLINT JÁNOS Pick Szeged II. 0 1
199. BÁCSI RICHÁRD MÁRK Pick Szeged II. 0 1
200. BALOGH DÁNIEL Pick Szeged I. 0 4
201. BARÁTH BENEDEK HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 3
202. BERGER GÁBOR Dabasi KC VSE 0 3
203. BERKI PÁL LÁSZLÓ Dabasi KC VSE 0 4
204. BICZÓK MÁRK KOPPÁNY Pick Szeged I. 0 6
205. BODÓ TAMÁS DEAC NK KFT 0 6
206. BORDÁS KRISZTIÁN Balmazújvárosi KK 0 6
207. BORÓCZKY BOTOND GÁBOR Pick Szeged II. 0 6
208. BORSOS RICHÁRD Balmazújvárosi KK 0 7
209. BUKOR JÓZSEF DEAC NK KFT 0 3
210. CSEH PATRIK SBS-Eger 0 2
211. CSEKE KRISTÓF MÁRK SBS-Eger 0 1
212. CSERNA GERGŐ DEAC NK KFT 0 4
213. CSÓTI MARCELL Pick Szeged I. 0 6
214. DONKA VALENTIN Pick Szeged I. 0 1
215. DULA DOMINIK DEAC NK KFT 0 7
216. ERDEI DÁNIEL Balmazújvárosi KK 0 7
217. FÁBIÁN GÁBOR Békéscsaba DKSE 0 7
218. FARKAS BALÁZS KRISTÓF Balmazújvárosi KK 0 7
219. FEKETE BENJÁMIN Optimum-Solar Békési 0 2
220. FERENCZ MÁRTON Gödöllői KC 0 1
221. FINTA BALÁZS Orosházi FKSE- LINAM 0 4
222. FÖLDI BENDEGÚZ Pick Szeged II. 0 2
223. FÜRJ ATTILA Pick Szeged II. 0 1
224. GORZSÁS DOMINIK JÁNOS Orosházi FKSE- LINAM 0 2
225. GUBA SZABOLCS Gödöllői KC 0 8
226. GYÁNTI BARNABÁS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 5
227. GYŐRI ZSOMBOR Ferencvárosi TC 0 1
228. HALMOS BALÁZS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 1
229. HAMVAI IVÁN Optimum-Solar Békési 0 4
230. HORNYÁK NORBERT DEAC NK KFT 0 7
231. HORVÁTH BALÁZS HUGÓ Gödöllői KC 0 5
232. HORVÁTH DÁVID HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 1
233. HUNYA MÁTYÁS Békéscsaba DKSE 0 4
234. JANKÓ BAJÁN Gödöllői KC 0 2
235. JÁNOSKA GERGELY Pick Szeged II. 0 6
236. JÉGA-SZABÓ ZALÁN ZSOLT Gödöllői KC 0 6
237. JÓNÁS BENCE Orosházi FKSE- LINAM 0 1
238. JUHÁSZ ÁKOS BALÁZS Optimum-Solar Békési 0 1
239. KAPOSVÁRI BENCE Pick Szeged I. 0 5
240. KARNOK DONÁT HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 1
241. KEREKES JÁNOS Balmazújvárosi KK 0 5
242. KEREKES RÓBERT Pick Szeged I. 0 1
243. KERTÉSZ IMRE MÓZES DEAC NK KFT 0 5
244. KESERŰ GÁBOR DEAC NK KFT 0 2
245. KOLLÁTI MÁRTON HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 4
246. KÓNYA DÁVID HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 1
247. KÓSZÓ ÁDÁM BÁLINT Pick Szeged II. 0 1
248. LACZÓ GERGŐ ATTILA Békéscsaba DKSE 0 5
249. LAKATOS SOMA Optimum-Solar Békési 0 5
250. LUKÁCS ZSOMBOR Mezőkövesdi KC 0 1
251. MARKÓCZY MARCELL Ferencvárosi TC 0 10
252. MAROZS TAMÁS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 2
253. MÁRTON BALÁZS SBS-Eger 0 2
254. MÁTRA MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 2
255. MELLÁR BENCE Dabasi KC VSE 0 3
256. MIKLÓSI RÓBERT Orosházi FKSE- LINAM 0 5
257. MOLNÁR PÉTER DÁNIEL SBS-Eger 0 7
258. MÓZES BENCE Dabasi KC VSE 0 3
259. MURÁTI DOMINIK BALÁZS Pick Szeged II. 0 1
260. NAGY DÁVID Balmazújvárosi KK 0 7
261. NAGY KORNÉL Gödöllői KC 0 1
262. NAGY MÁTÉ SBS-Eger 0 1
263. NAGY-GÁSPÁR LÁSZLÓ Pick Szeged I. 0 2
264. NÉMETH ÁDÁM ZOLTÁN Pick Szeged I. 0 4
265. NYAKÓ SÁNDOR Optimum-Solar Békési 0 2
266. PÁGER BALÁZS Pick Szeged II. 0 1
267. PAP ALEKSANDAR Optimum-Solar Békési 0 1
268. PAULIK LEVENTE Orosházi FKSE- LINAM 0 2
269. PEDERSEN BENJAMIN KÁROLY Pick Szeged I. 0 5
270. POGONYI SEBESTYÉN KTE-Piroska szörp 0 1
271. SALAMON GÁBOR SBS-Eger 0 8
272. SÁNTHA GERGŐ RÓBERT Pick Szeged II. 0 5
273. SENÁNSZKY ALÁRD PÉTER Mezőkövesdi KC 0 8
274. SZABÓ BÁLINT Békéscsaba DKSE 0 4
275. SZELEZSÁN ZSOMBOR Optimum-Solar Békési 0 1
276. SZENTE ÁDÁM Pick Szeged II. 0 1
277. SZIKORA GERGELY Dabasi KC VSE 0 4
278. SZLOVENCSÁK ÁDÁM HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 6
279. TAKÁCS BENCE KTE-Piroska szörp 0 7
280. TARKOVÁCS OLIVÉR Optimum-Solar Békési 0 1
281. TEMESVÁRI ÁKOS Pick Szeged II. 0 3
282. TOLDI KRISTÓF Békéscsaba DKSE 0 1
283. TÓTH KORNÉL Pick Szeged II. 0 2
284. UJFALUCZKI BENCE Békéscsaba DKSE 0 8
285. VIGH KÁROLY LEVENTE DEAC NK KFT 0 2
286. VRANCSIK ANDRÁS Balmazújvárosi KK 0 2
287. ZSÍROS SZEBASZTIÁN Dabasi KC VSE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó