Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Fiú Serdülő I. osztály-Kelet
2020. szeptember 2. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Optimum-Solar Békési FKC 18 - 26
2020. szeptember 3. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi KK - SBS-Eger 20 - 19
17:00 Mezőkövesdi KC - KTE-Piroska szörp 31 - 25
2020. szeptember 4. péntek
14:00 Ferencvárosi TC - Gödöllői KC 28 - 22
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Orosházi FKSE- LINAMAR 26 - 22
16:00 Pick Szeged I. - DEAC NK KFT 22 - 16
2020. szeptember 5. szombat
15:00 Dabasi KC VSE - Pick Szeged II. 24 - 23
2020. szeptember 9. szerda
18:00 Gödöllői KC - Dabasi KC VSE 22 - 19
2020. szeptember 10. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Békéscsaba DKSE 28 - 23
2020. szeptember 11. péntek
SBS-Eger - Ferencvárosi TC
14:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Balmazújvárosi KK 23 - 25
16:00 Pick Szeged I. - KTE-Piroska szörp 20 - 18
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 36 - 17
2020. szeptember 13. vasárnap
Pick Szeged II. - Mezőkövesdi KC
2020. szeptember 17. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - KTE-Piroska szörp 27 - 26
17:00 Mezőkövesdi KC - Gödöllői KC 27 - 19
2020. szeptember 18. péntek
13:00 Ferencvárosi TC - Orosházi FKSE- LINAMAR 21 - 21
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Békéscsaba DKSE 32 - 25
15:30 Balmazújvárosi KK - Optimum-Solar Békési FKC 20 - 21
2020. szeptember 20. vasárnap
Dabasi KC VSE - SBS-Eger
2020. szeptember 22. kedd
17:30 Pick Szeged II. - KTE-Piroska szörp 14 - 16
2020. szeptember 23. szerda
14:30 Balmazújvárosi KK - Békéscsaba DKSE 24 - 23
17:45 SBS-Eger - Mezőkövesdi KC 23 - 22
2020. szeptember 25. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Dabasi KC VSE 22 - 26
2020. szeptember 26. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Ferencvárosi TC 22 - 28
2020. szeptember 27. vasárnap
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - DEAC NK KFT
2020. szeptember 30. szerda
18:00 Gödöllői KC - Pick Szeged I.
2020. október 2. péntek
16:00 Pick Szeged I. - Pick Szeged II.
2020. október 3. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Mezőkövesdi KC
2020. október 8. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Optimum-Solar Békési FKC
16:30 Ferencvárosi TC - Békéscsaba DKSE
16:30 DEAC NK KFT - Pick Szeged II.
17:00 Mezőkövesdi KC - Orosházi FKSE- LINAMAR
17:30 KTE-Piroska szörp - Gödöllői KC
2020. október 9. péntek
15:30 Balmazújvárosi KK - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
16:00 Pick Szeged I. - SBS-Eger
2020. október 14. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Dabasi KC VSE
18:00 Gödöllői KC - Pick Szeged II.
2020. október 16. péntek
13:00 SBS-Eger - KTE-Piroska szörp
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Pick Szeged I.
15:30 Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT
2020. október 17. szombat
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Ferencvárosi TC
2020. október 22. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
16:30 Ferencvárosi TC - Balmazújvárosi KK
16:30 DEAC NK KFT - Gödöllői KC
17:00 Mezőkövesdi KC - Békéscsaba DKSE
17:30 KTE-Piroska szörp - Orosházi FKSE- LINAMAR
2020. október 24. szombat
16:00 Pick Szeged I. - Optimum-Solar Békési FKC
2020. október 25. vasárnap
16:00 Pick Szeged II. - SBS-Eger
2020. október 30. péntek
15:30 Balmazújvárosi KK - Dabasi KC VSE
2020. november 5. csütörtök
17:30 KTE-Piroska szörp - Békéscsaba DKSE
2020. november 10. kedd
13:30 SBS-Eger - Gödöllői KC
16:30 Ferencvárosi TC - DEAC NK KFT
2020. november 11. szerda
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Mezőkövesdi KC
14:00 Optimum-Solar Békési FKC - KTE-Piroska szörp
15:45 Békéscsaba DKSE - Pick Szeged I.
16:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Pick Szeged II.
2020. november 12. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Ferencvárosi TC
16:30 DEAC NK KFT - SBS-Eger
17:00 Mezőkövesdi KC - Balmazújvárosi KK
2020. november 13. péntek
18:00 Gödöllői KC - Orosházi FKSE- LINAMAR
2020. november 15. vasárnap
16:00 Pick Szeged I. - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18:00 Pick Szeged II. - Optimum-Solar Békési FKC
2020. november 18. szerda
15:00 Dabasi KC VSE - DEAC NK KFT
2020. november 19. csütörtök
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - KTE-Piroska szörp
17:15 Békéscsaba DKSE - Pick Szeged II.
2020. november 20. péntek
14:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - SBS-Eger
15:30 Balmazújvárosi KK - Pick Szeged I.
2020. november 21. szombat
13:30 Ferencvárosi TC - Mezőkövesdi KC
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Gödöllői KC
2020. november 24. kedd
17:30 Pick Szeged II. - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2020. november 25. szerda
18:00 Gödöllői KC - Békéscsaba DKSE
2020. november 26. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Orosházi FKSE- LINAMAR
17:00 Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE
17:30 KTE-Piroska szörp - Balmazújvárosi KK
2020. november 27. péntek
13:00 SBS-Eger - Optimum-Solar Békési FKC
2020. november 29. vasárnap
16:00 Pick Szeged I. - Ferencvárosi TC
2020. december 2. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - SBS-Eger
2020. december 3. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Pick Szeged I.
2020. december 4. péntek
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Gödöllői KC
15:30 Balmazújvárosi KK - Pick Szeged II.
17:00 Mezőkövesdi KC - DEAC NK KFT
2020. december 5. szombat
14:00 Ferencvárosi TC - KTE-Piroska szörp
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Orosházi FKSE- LINAMAR
2020. december 9. szerda
16:00 Pick Szeged I. - Mezőkövesdi KC
18:00 Gödöllői KC - Balmazújvárosi KK
2020. december 10. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Optimum-Solar Békési FKC
17:30 KTE-Piroska szörp - Dabasi KC VSE
2020. december 11. péntek
13:00 SBS-Eger - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
14:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Békéscsaba DKSE
2020. december 13. vasárnap
17:30 Pick Szeged II. - Ferencvárosi TC
2021. február 3. szerda
18:00 Gödöllői KC - Ferencvárosi TC
2021. február 4. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Pick Szeged I.
17:30 KTE-Piroska szörp - Mezőkövesdi KC
2021. február 5. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
15:45 SBS-Eger - Balmazújvárosi KK
2021. február 6. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Békéscsaba DKSE
2021. február 7. vasárnap
16:00 Pick Szeged II. - Dabasi KC VSE
2021. február 10. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - DEAC NK KFT
2021. február 11. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Gödöllői KC
17:00 Mezőkövesdi KC - Pick Szeged II.
2021. február 12. péntek
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Optimum-Solar Békési FKC
15:30 Balmazújvárosi KK - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. február 14. vasárnap
KTE-Piroska szörp - Pick Szeged I.
15:00 Ferencvárosi TC - SBS-Eger
2021. február 17. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
16:00 Pick Szeged II. - Pick Szeged I.
18:00 Gödöllői KC - Mezőkövesdi KC
2021. február 18. csütörtök
17:30 KTE-Piroska szörp - DEAC NK KFT
2021. február 19. péntek
13:00 SBS-Eger - Dabasi KC VSE
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Ferencvárosi TC
2021. február 20. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Balmazújvárosi KK
2021. február 25. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
16:30 DEAC NK KFT - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
17:00 Mezőkövesdi KC - SBS-Eger
17:30 KTE-Piroska szörp - Pick Szeged II.
2021. február 26. péntek
15:30 Békéscsaba DKSE - Balmazújvárosi KK
16:00 Pick Szeged I. - Gödöllői KC
2021. február 28. vasárnap
13:30 Ferencvárosi TC - Optimum-Solar Békési FKC
2021. március 3. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Ferencvárosi TC
18:00 Gödöllői KC - KTE-Piroska szörp
2021. március 4. csütörtök
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Dabasi KC VSE
2021. március 5. péntek
13:30 SBS-Eger - Pick Szeged I.
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Mezőkövesdi KC
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Balmazújvárosi KK
2021. március 7. vasárnap
16:00 Pick Szeged II. - DEAC NK KFT
2021. március 17. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. március 18. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - KTE-Piroska szörp
2021. március 19. péntek
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - SBS-Eger
15:30 Balmazújvárosi KK - Gödöllői KC
2021. március 20. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - DEAC NK KFT
18:00 Ferencvárosi TC - Pick Szeged II.
2021. március 21. vasárnap
Mezőkövesdi KC - Pick Szeged I.
2021. március 24. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Mezőkövesdi KC
18:00 Gödöllői KC - DEAC NK KFT
2021. március 25. csütörtök
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Dabasi KC VSE
2021. március 26. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - KTE-Piroska szörp
15:30 Balmazújvárosi KK - Ferencvárosi TC
2021. március 27. szombat
14:30 SBS-Eger - Pick Szeged II.
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Pick Szeged I.
2021. március 30. kedd
17:30 Pick Szeged II. - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. március 31. szerda
18:00 Gödöllői KC - SBS-Eger
2021. április 1. csütörtök
16:00 Pick Szeged I. - Békéscsaba DKSE
16:30 DEAC NK KFT - Ferencvárosi TC
17:00 Dabasi KC VSE - Balmazújvárosi KK
17:00 Mezőkövesdi KC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
17:30 KTE-Piroska szörp - Optimum-Solar Békési FKC
2021. április 14. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - KTE-Piroska szörp
16:30 Ferencvárosi TC - Dabasi KC VSE
2021. április 16. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Gödöllői KC
13:30 SBS-Eger - DEAC NK KFT
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Pick Szeged I.
15:30 Balmazújvárosi KK - Mezőkövesdi KC
2021. április 17. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Pick Szeged II.
2021. április 20. kedd
17:30 Pick Szeged II. - Békéscsaba DKSE
2021. április 21. szerda
18:00 Gödöllői KC - Optimum-Solar Békési FKC
2021. április 22. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Dabasi KC VSE
17:30 KTE-Piroska szörp - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2021. április 23. péntek
16:00 Pick Szeged I. - Balmazújvárosi KK
2021. április 24. szombat
13:00 SBS-Eger - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. április 25. vasárnap
16:00 Mezőkövesdi KC - Ferencvárosi TC
2021. május 5. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Gödöllői KC
2021. május 6. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Mezőkövesdi KC
2021. május 7. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - DEAC NK KFT
14:00 Ferencvárosi TC - Pick Szeged I.
15:30 Balmazújvárosi KK - KTE-Piroska szörp
2021. május 8. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - SBS-Eger
2021. május 9. vasárnap
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Pick Szeged II.
2021. május 11. kedd
13:30 SBS-Eger - Békéscsaba DKSE
2021. május 12. szerda
18:00 Gödöllői KC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2021. május 13. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Mezőkövesdi KC
17:30 KTE-Piroska szörp - Ferencvárosi TC
2021. május 14. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Optimum-Solar Békési FKC
16:00 Pick Szeged I. - Dabasi KC VSE
2021. május 16. vasárnap
16:00 Pick Szeged II. - Balmazújvárosi KK
2021. május 20. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Békéscsaba DKSE
16:30 DEAC NK KFT - Balmazújvárosi KK
17:30 KTE-Piroska szörp - SBS-Eger
17:30 Pick Szeged II. - Gödöllői KC
2021. május 21. péntek
14:00 Ferencvárosi TC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
16:00 Pick Szeged I. - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. május 22. szombat
14:00 Mezőkövesdi KC - Optimum-Solar Békési FKC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Optimum-Solar Békési FKC 4 3 0 1 105 83 22 6
2. Balmazújvárosi KK 4 3 0 1 89 86 3 6
3. Ferencvárosi TC 3 2 1 0 77 65 12 5
4. Mezőkövesdi KC 3 2 0 1 80 67 13 4
5. Pick Szeged I. 2 2 0 0 42 34 8 4
6. Dabasi KC VSE 3 2 0 1 69 67 2 4
7. DEAC NK KFT 3 2 0 1 71 71 0 4
8. HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 3 2 0 1 75 83 -8 4
9. SBS-Eger 2 1 0 1 42 42 0 2
10. KTE-Piroska szörp 4 1 0 3 85 92 -7 2
11. Gödöllői KC 3 1 0 2 63 74 -11 2
12. Orosházi FKSE- LINAMAR 4 0 1 3 88 98 -10 1
13. Pick Szeged II. 2 0 0 2 37 40 -3 0
14. Békéscsaba DKSE 4 0 0 4 89 110 -21 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. LUKÁCS JENŐ Orosházi FKSE- LINAM 29 4
2. CSÖRGŐ KRISTÓF Mezőkövesdi KC 28 3
3. KIRÁLY MÁTÉ DEAC NK KFT 26 3
4. FODOR ZALÁN KTE-Piroska szörp 25 4
5. TÓTH SZABOLCS Békéscsaba DKSE 24 4
6. DEÁK MILÁN KTE-Piroska szörp 23 4
7. SILLING PÉTER Balmazújvárosi KK 23 4
8. GÁSPÁR VIKTOR Dabasi KC VSE 22 2
9. RÁCZ DONÁT MILÁN Balmazújvárosi KK 22 4
10. BALOGH BARNABÁS Optimum-Solar Békési 18 4
11. MÁTYÁS BALÁZS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 18 3
12. BOROSI LEVENTE HE-DO B.BRAUN Gyöngy 17 3
13. GAZSÓ PÉTER Optimum-Solar Békési 17 4
14. MACHLIK ANDOR BARNABÁS Békéscsaba DKSE 16 4
15. NOVÁK ZSOLT Optimum-Solar Békési 16 4
16. PÁSZTOR ÁRON Gödöllői KC 16 3
17. RÁCZ MIKLÓS JÓZSEF Balmazújvárosi KK 14 4
18. SZELECZKI LÓRÁNT Dabasi KC VSE 14 3
19. TÖRÖK ÁDÁM Ferencvárosi TC 14 3
20. LUKÁCS ISTVÁN ZÉNÓ Békéscsaba DKSE 13 4
21. NOVÁK ENDRE Békéscsaba DKSE 13 4
22. MAJOROS DOMOKOS Gödöllői KC 12 3
23. UJVÁROSI NOEL Dabasi KC VSE 12 3
24. BAKÓ BENCE NORBERT Mezőkövesdi KC 11 3
25. KOLOZSVÁRI SÁMUEL Gödöllői KC 11 3
26. NAGY ZSOMBOR KTE-Piroska szörp 11 3
27. RUSZNÁK PATRIK Optimum-Solar Békési 11 4
28. SZABÓ ÁDÁM KRISTÓF Optimum-Solar Békési 11 4
29. TÓTH MÁTÉ DEAC NK KFT 11 2
30. FARKAS BALÁZS BOLDIZSÁR Gödöllői KC 10 3
31. PORTIK DOBOS SZABOLCS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 10 3
32. SÁROSI BALÁZS Mezőkövesdi KC 10 2
33. BAKÓ ÁDÁM ANTAL DEAC NK KFT 9 3
34. BORDÁS ISTVÁN Orosházi FKSE- LINAM 9 4
35. BUGJÓ DÁNIEL Balmazújvárosi KK 9 4
36. TÖRÖK ÁKOS IMRE Ferencvárosi TC 9 3
37. ZALAI BALÁZS DEAC NK KFT 9 1
38. BUDAI BARNABÁS VINCE Pick Szeged I. 8 2
39. FÁBIÁN BALÁZS Orosházi FKSE- LINAM 8 4
40. JUHÁSZ ÁDÁM Ferencvárosi TC 8 2
41. NAGY KRISTÓF Orosházi FKSE- LINAM 8 4
42. POKRÓCZ PÉTER ISTVÁN Balmazújvárosi KK 8 4
43. SÜTŐ OLIVÉR DÖME Orosházi FKSE- LINAM 8 4
44. SZÁNTÓ ZALÁN Optimum-Solar Békési 8 4
45. VIDOVENYECZ BÁLINT Békéscsaba DKSE 8 4
46. BALÁZS SOMA Dabasi KC VSE 7 3
47. CZÁR BAKÁCS GÁBOR KTE-Piroska szörp 7 4
48. DÓCS ÁRPÁD Mezőkövesdi KC 7 3
49. FARAGÓ CSONGOR Pick Szeged II. 7 2
50. LUKÁCS BALÁZS SBS-Eger 7 2
51. MOLNÁR-NAGY MARTIN SBS-Eger 7 2
52. VÁCZI DOMINIK GYÖRGY Ferencvárosi TC 7 3
53. BENCSIK LÁSZLÓ Orosházi FKSE- LINAM 6 4
54. CSÁSZI PÉTER LEVENTE DEAC NK KFT 6 3
55. GÖRÖG ÁDÁM KTE-Piroska szörp 6 4
56. KÁDAS NÁNDOR BARNA Orosházi FKSE- LINAM 6 3
57. LUKÁCS BALÁZS Békéscsaba DKSE 6 4
58. MAGOS-DÓRA MÁRTON Pick Szeged II. 6 2
59. OLÁH BENCE Balmazújvárosi KK 6 4
60. PÁNCZÉL KEVIN HE-DO B.BRAUN Gyöngy 6 3
61. SIKLÓS-SZONDI BENCE Ferencvárosi TC 6 2
62. VIDOVENYECZ MÁTÉ Optimum-Solar Békési 6 4
63. VOJNÁR DÁNIEL JÁNOS Pick Szeged I. 6 2
64. AUER MÁTÉ Ferencvárosi TC 5 3
65. BAJZÁT ZSOMBOR SBS-Eger 5 2
66. CSERKUTI BENCE JÓZSEF DEAC NK KFT 5 3
67. FURKA ZSOMBOR Orosházi FKSE- LINAM 5 4
68. GÖNCZI ANDRÁS Orosházi FKSE- LINAM 5 3
69. GULYÁS GERGELY ISTVÁN SBS-Eger 5 1
70. HALÁSZ HENRIK KRISTÓF Pick Szeged I. 5 2
71. HARANGOZÓ BENCE ATTILA Pick Szeged II. 5 2
72. HEVESI ZSOLT Mezőkövesdi KC 5 3
73. KOVÁCS RAJMUND Optimum-Solar Békési 5 4
74. LUKÁCS KORNÉL KTE-Piroska szörp 5 2
75. PINTÉR BALÁZS ÁRPÁD Pick Szeged I. 5 2
76. SZABÓ BOTOND SBS-Eger 5 2
77. SZŰCS BALÁZS Pick Szeged I. 5 2
78. TÁJOK TAMÁS PÉTER Ferencvárosi TC 5 3
79. TÓTH MARTIN GERGŐ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 5 2
80. ÁCS BARNABÁS MÓZES Dabasi KC VSE 4 2
81. BALOGH MIKLÓS DEAC NK KFT 4 3
82. BANASÁK ANTAL Pick Szeged II. 4 2
83. BÁRÁNY MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 4 3
84. BODÓ BENCE Ferencvárosi TC 4 3
85. CSÁK MÁTÉ SBS-Eger 4 2
86. GÁL MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 4 3
87. JÁRÓ KRISTÓF ZSOLT KTE-Piroska szörp 4 3
88. JÁVOR KOPPÁNY Gödöllői KC 4 3
89. KINCSES ÁBEL Balmazújvárosi KK 4 4
90. KOVÁCS MARTIN Pick Szeged II. 4 2
91. MEZŐ BALÁZS Mezőkövesdi KC 4 3
92. MEZŐ BENCE Mezőkövesdi KC 4 3
93. RUZSÁNYI BALÁZS BENCE Optimum-Solar Békési 4 4
94. SINKA ZSOLT Békéscsaba DKSE 4 4
95. TÓTH JÓZSEF RÓMEO Pick Szeged I. 4 1
96. TÓTH LEVENTE Ferencvárosi TC 4 3
97. TÓTH LEVENTE Ferencvárosi TC 4 2
98. VINCZE PÉTER Mezőkövesdi KC 4 3
99. BÉNYEI BALÁZS SBS-Eger 3 2
100. DUPSI DÁVID Dabasi KC VSE 3 3
101. FÖLDHÁZI BÁLINT HE-DO B.BRAUN Gyöngy 3 2
102. FUNK ZOLTÁN Ferencvárosi TC 3 2
103. GECSE ANDRÁS Békéscsaba DKSE 3 3
104. HALASI ERIK Pick Szeged II. 3 2
105. HORVÁTH OLIVÉR ATTILA Gödöllői KC 3 1
106. HRUTKA BALÁZS Pick Szeged I. 3 2
107. KIS BARNABÁS PÁL HE-DO B.BRAUN Gyöngy 3 3
108. KOZÁK DÁVID Ferencvárosi TC 3 3
109. MÁCSÁR HUNOR Gödöllői KC 3 3
110. NYESŐ SOMA Ferencvárosi TC 3 3
111. OLÁH NÁNDOR SBS-Eger 3 2
112. PAPP DÁVID LÁSZLÓ Pick Szeged I. 3 2
113. PETŐ BOTOND Mezőkövesdi KC 3 3
114. PETRUS LEVENTE Optimum-Solar Békési 3 3
115. SIMON MARCELL Dabasi KC VSE 3 3
116. SZABADI JÁNOS ELŐD Pick Szeged II. 3 2
117. SZABÓ PATRIK Mezőkövesdi KC 3 3
118. VÖRÖS OLIVÉR Pick Szeged II. 3 2
119. BRAUN JÓZSEF Optimum-Solar Békési 2 3
120. ERDÉLYI BENCE Dabasi KC VSE 2 3
121. FEJES JÁNOS DÁVID Optimum-Solar Békési 2 4
122. JUHÁSZ PATRIK VALENTIN SBS-Eger 2 2
123. KOVÁCS SZABOLCS Optimum-Solar Békési 2 4
124. MACHAN ZALÁN Orosházi FKSE- LINAM 2 3
125. NADICSÁN MARCELL TAS Orosházi FKSE- LINAM 2 1
126. NÁNÁSI MÁTÉ GERGŐ Orosházi FKSE- LINAM 2 2
127. NYÍRFA ALEX ROBIN HE-DO B.BRAUN Gyöngy 2 1
128. PÁNI MÁRTON ANDRÁS Dabasi KC VSE 2 2
129. PETŐ ÁBEL Ferencvárosi TC 2 2
130. STRUPKA JÁCINT ATTILA Dabasi KC VSE 2 1
131. SZÉLPÁL ERIK Dabasi KC VSE 2 2
132. SZŰCS PÉTER GERGŐ Pick Szeged I. 2 1
133. TÓTH ZACHARY Gödöllői KC 2 3
134. ÁDÁNY BALÁZS KTE-Piroska szörp 1 2
135. BADAR BENCE Orosházi FKSE- LINAM 1 3
136. BORDÁN LÁSZLÓ Balmazújvárosi KK 1 4
137. CZIRA TAMÁS KTE-Piroska szörp 1 2
138. CZUFOR MIHÁLY ANDRÁS Mezőkövesdi KC 1 3
139. CSESZKÓ MIHÁLY Pick Szeged II. 1 2
140. DOBI BALÁZS Balmazújvárosi KK 1 2
141. HAVRINCSÁK GÁBOR Pick Szeged II. 1 1
142. JUHÁSZ ROLAND HE-DO B.BRAUN Gyöngy 1 3
143. KARIKA IMRE Balmazújvárosi KK 1 4
144. KOVÁCS GERGŐ KTE-Piroska szörp 1 4
145. KRUCHIÓ ZSOLT Békéscsaba DKSE 1 4
146. NAGY SZABOLCS SBS-Eger 1 1
147. PAULÓ MÁRK MILÁN Gödöllői KC 1 3
148. SIMKÓ MÁRTON KTE-Piroska szörp 1 4
149. SÜTŐ ZÉTÉNY HE-DO B.BRAUN Gyöngy 1 3
150. SZEMÁN LÁZÁR DEAC NK KFT 1 2
151. SZÖLLŐSI MARCELL Pick Szeged I. 1 1
152. SZŰCS ZSOLT Békéscsaba DKSE 1 3
153. UMENHOFFER RICHÁRD Orosházi FKSE- LINAM 1 3
154. VALYON DÁVID HE-DO B.BRAUN Gyöngy 1 3
155. WERNER LEVENTE Gödöllői KC 1 3
156. ALEXA BOTOND Ferencvárosi TC 0 2
157. ÁRGYELÁN NÁNDOR Békéscsaba DKSE 0 4
158. BALIS DOMINIK KTE-Piroska szörp 0 4
159. BALOGH DÁNIEL Pick Szeged I. 0 1
160. BALOGH ISTVÁN Balmazújvárosi KK 0 1
161. BARÁTH BENEDEK HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 2
162. BATA BENCE BOTOND SBS-Eger 0 1
163. BERGER GÁBOR Dabasi KC VSE 0 2
164. BERKI PÁL LÁSZLÓ Dabasi KC VSE 0 3
165. BESENYEI GERGŐ Ferencvárosi TC 0 1
166. BICZÓK MÁRK KOPPÁNY Pick Szeged I. 0 2
167. BODÓ TAMÁS DEAC NK KFT 0 2
168. BORDÁS KRISZTIÁN Balmazújvárosi KK 0 4
169. BORÓCZKY BOTOND GÁBOR Pick Szeged II. 0 2
170. BOROMISZA MARTIN Orosházi FKSE- LINAM 0 2
171. BORSOS RICHÁRD Balmazújvárosi KK 0 4
172. CSEH PATRIK SBS-Eger 0 1
173. CSEH PÉTER Gödöllői KC 0 3
174. CSEKE KRISTÓF MÁRK SBS-Eger 0 1
175. CSERNA GERGŐ DEAC NK KFT 0 3
176. CSÓTI MARCELL Pick Szeged I. 0 1
177. DONKA VALENTIN Pick Szeged I. 0 1
178. DULA DOMINIK DEAC NK KFT 0 3
179. ERDEI DÁNIEL Balmazújvárosi KK 0 4
180. FÁBIÁN GÁBOR Békéscsaba DKSE 0 4
181. FARKAS BALÁZS KRISTÓF Balmazújvárosi KK 0 4
182. FEKETE BENJÁMIN Optimum-Solar Békési 0 2
183. FINTA BALÁZS Orosházi FKSE- LINAM 0 1
184. FÖLDI BENDEGÚZ Pick Szeged II. 0 1
185. GUBA SZABOLCS Gödöllői KC 0 3
186. GYÁNTI BARNABÁS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 3
187. HABUCZKI TAMÁS MÁRK Pick Szeged I. 0 2
188. HAJÓS ÁDÁM Ferencvárosi TC 0 1
189. HAMVAI IVÁN Optimum-Solar Békési 0 3
190. HEGYMEGI BENCE MÁRK DEAC NK KFT 0 3
191. HORNYÁK NORBERT DEAC NK KFT 0 3
192. HORVÁTH BALÁZS HUGÓ Gödöllői KC 0 3
193. HUNYA MÁTYÁS Békéscsaba DKSE 0 4
194. ILLÉS NÁNDOR Mezőkövesdi KC 0 3
195. JAKOVLJEVIC DÁVID Pick Szeged I. 0 1
196. JÁNOSKA GERGELY Pick Szeged II. 0 2
197. JÉGA-SZABÓ ZALÁN ZSOLT Gödöllői KC 0 1
198. JÓNÁS BENCE Orosházi FKSE- LINAM 0 1
199. KAPOSVÁRI BENCE Pick Szeged I. 0 2
200. KARDOS MÁRTON Ferencvárosi TC 0 2
201. KEREKES JÁNOS Balmazújvárosi KK 0 3
202. KERTÉSZ IMRE MÓZES DEAC NK KFT 0 3
203. KOLLÁTI MÁRTON HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 1
204. KOLTAI CSONGOR TAMÁS Gödöllői KC 0 3
205. KÓSA PÉTER KTE-Piroska szörp 0 4
206. LACZÓ GERGŐ ATTILA Békéscsaba DKSE 0 3
207. LAKATOS SOMA Optimum-Solar Békési 0 3
208. MAKÁNY MÁTÉ KTE-Piroska szörp 0 3
209. MARKÓCZY MARCELL Ferencvárosi TC 0 3
210. MAROZS TAMÁS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 2
211. MÁRTON BALÁZS SBS-Eger 0 1
212. MÁTRA MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 1
213. MELLÁR BENCE Dabasi KC VSE 0 3
214. MIKLÓSI RÓBERT Orosházi FKSE- LINAM 0 2
215. MIKUSKA MILÁN MÁTÉ Pick Szeged I. 0 1
216. MOLNÁR PÉTER DÁNIEL SBS-Eger 0 1
217. MÓZES BENCE Dabasi KC VSE 0 2
218. MURÁTI DOMINIK BALÁZS Pick Szeged II. 0 1
219. NAGY DÁVID Balmazújvárosi KK 0 4
220. NAGY MÁTÉ SBS-Eger 0 1
221. NAGY ZÉTÉNY Optimum-Solar Békési 0 2
222. NYAKÓ SÁNDOR Optimum-Solar Békési 0 2
223. PAP ALEKSANDAR Optimum-Solar Békési 0 1
224. PAULIK LEVENTE Orosházi FKSE- LINAM 0 2
225. PEDERSEN BENJAMIN KÁROLY Pick Szeged I. 0 2
226. RAFFAI SÁNDOR Gödöllői KC 0 3
227. ROMANÓCZI GYÖRGY KTE-Piroska szörp 0 2
228. SALAMON GÁBOR SBS-Eger 0 2
229. SÁNTHA GERGŐ RÓBERT Pick Szeged II. 0 2
230. SENÁNSZKY ALÁRD PÉTER Mezőkövesdi KC 0 3
231. SZABAD DÁVID SBS-Eger 0 2
232. SZABÓ BÁLINT Békéscsaba DKSE 0 2
233. SZENTE ÁDÁM Pick Szeged II. 0 1
234. SZIKORA GERGELY Dabasi KC VSE 0 3
235. SZLOVENCSÁK ÁDÁM HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 3
236. TAKÁCS BENCE KTE-Piroska szörp 0 3
237. TARKOVÁCS OLIVÉR Optimum-Solar Békési 0 1
238. TEMESVÁRI ÁKOS Pick Szeged II. 0 1
239. TOLDI KRISTÓF Békéscsaba DKSE 0 1
240. UJFALUCZKI BENCE Békéscsaba DKSE 0 4
241. VACZULI KORNÉL KTE-Piroska szörp 0 4
242. VARASDI SIMON Ferencvárosi TC 0 2
243. VIRÁG DÁVID Orosházi FKSE- LINAM 0 3
244. VIZI HUNOR LEVENTE Mezőkövesdi KC 0 3
245. VOJNÁR PÉTER TAMÁS Pick Szeged I. 0 2
246. VRANCSIK ANDRÁS Balmazújvárosi KK 0 1
247. ZSÍROS SZEBASZTIÁN Dabasi KC VSE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó