Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Női Ifjúsági II. osztály-Kelet
2020. szeptember 6. vasárnap
14:00 Szeghalmi NKC - Gödi SE 44 - 16
2020. szeptember 8. kedd
16:00 Dabasi KC VSE - Szeghalmi NKC 37 - 31
2020. szeptember 12. szombat
12:00 FKSE-Algyő - Tempo KSE 29 - 35
16:00 Kispest NKK - DVSC SCHAEFFLER II. 22 - 25
2020. szeptember 13. vasárnap
15:40 Gödi SE - DKA II. 27 - 47
16:00 K. Szeged SE - Kazincbarcikai KSE 37 - 28
2020. szeptember 17. csütörtök
15:30 Kazincbarcikai KSE - Dabasi KC VSE 27 - 36
2020. szeptember 20. vasárnap
12:00 DKA II. - Kispest NKK 44 - 22
12:00 Tempo KSE - K. Szeged SE 37 - 30
14:00 Eszterházy SC - FKSE-Algyő 42 - 27
2020. szeptember 23. szerda
16:30 Dabasi KC VSE - K. Szeged SE 45 - 27
2020. szeptember 26. szombat
12:30 FKSE-Algyő - DVSC SCHAEFFLER II. 31 - 32
2020. szeptember 27. vasárnap
11:00 Kispest NKK - Szeghalmi NKC 18 - 32
12:00 Tempo KSE - Eszterházy SC 35 - 32
18:00 DVSC SCHAEFFLER III. - DKA II. 24 - 39
2020. október 2. péntek
18:00 Szeghalmi NKC - DVSC SCHAEFFLER III. 31 - 18
2020. október 6. kedd
16:30 Dabasi KC VSE - Tempo KSE 39 - 29
2020. október 8. csütörtök
18:30 Gödi SE - Kazincbarcikai KSE 30 - 46
2020. október 9. péntek
12:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Eszterházy SC 27 - 28
2020. október 10. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Kispest NKK 10 - 0
16:00 K. Szeged SE - Gödi SE 30 - 22
2020. október 11. vasárnap
16:00 DKA II. - FKSE-Algyő 47 - 26
2020. október 13. kedd
18:00 Szeghalmi NKC - FKSE-Algyő 43 - 25
2020. október 15. csütörtök
18:30 Gödi SE - Dabasi KC VSE 18 - 33
2020. október 17. szombat
15:00 Kispest NKK - K. Szeged SE 23 - 29
2020. október 18. vasárnap
12:00 Tempo KSE - DVSC SCHAEFFLER II. 33 - 26
14:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Kazincbarcikai KSE 27 - 23
14:00 Eszterházy SC - DKA II. 34 - 39
2020. október 21. szerda
16:30 Dabasi KC VSE - Kispest NKK 42 - 10
2020. október 24. szombat
14:00 Kazincbarcikai KSE - FKSE-Algyő 28 - 24
2020. október 25. vasárnap
16:00 K. Szeged SE - DVSC SCHAEFFLER III. 29 - 24
2020. november 8. vasárnap
12:00 Eszterházy SC - Kazincbarcikai KSE 38 - 23
14:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Dabasi KC VSE 18 - 29
14:00 Tempo KSE - DKA II. 25 - 37
18:30 FKSE-Algyő - K. Szeged SE 27 - 40
2020. november 14. szombat
13:00 Kispest NKK - Tempo KSE 18 - 37
2020. november 15. vasárnap
16:00 K. Szeged SE - Eszterházy SC 26 - 28
16:00 Szeghalmi NKC - DKA II. 27 - 35
2020. november 28. szombat
Kispest NKK - FKSE-Algyő elhalasztva
2020. november 29. vasárnap
15:40 Gödi SE - Eszterházy SC 23 - 37
2020. december 6. vasárnap
14:00 Eszterházy SC - Kispest NKK 31 - 23
2020. december 15. kedd
16:00 Kazincbarcikai KSE - Szeghalmi NKC 30 - 34
2021. január 10. vasárnap
14:00 DKA II. - DVSC SCHAEFFLER II. 38 - 27
2021. január 17. vasárnap
14:00 DKA II. - Kazincbarcikai KSE 44 - 26
2021. január 23. szombat
15:00 FKSE-Algyő - Gödi SE 37 - 22
2021. január 24. vasárnap
11:00 Tempo KSE - Szeghalmi NKC 36 - 35
2021. január 31. vasárnap
11:00 Tempo KSE - Kazincbarcikai KSE 30 - 22
15:00 Kispest NKK - Gödi SE 23 - 26
16:00 DKA II. - Dabasi KC VSE 34 - 36
2021. február 2. kedd
17:00 Szeghalmi NKC - Dabasi KC VSE 23 - 32
2021. február 5. péntek
16:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC SCHAEFFLER II. 24 - 32
2021. február 6. szombat
13:00 DVSC SCHAEFFLER III. - FKSE-Algyő 31 - 28
15:40 Gödi SE - Tempo KSE 10 - 0
2021. február 7. vasárnap
14:00 DKA II. - K. Szeged SE 35 - 27
2021. február 11. csütörtök
18:30 DKA II. - Gödi SE 43 - 23
2021. február 13. szombat
12:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Kispest NKK 28 - 22
18:00 Kazincbarcikai KSE - K. Szeged SE 36 - 34
2021. február 14. vasárnap
11:00 Tempo KSE - FKSE-Algyő 28 - 33
14:00 Eszterházy SC - DVSC SCHAEFFLER III. 31 - 21
2021. február 16. kedd
18:20 Kispest NKK - DKA II. 19 - 43
2021. február 17. szerda
17:15 Szeghalmi NKC - Kispest NKK 31 - 23
2021. február 18. csütörtök
17:30 Gödi SE - Szeghalmi NKC 30 - 39
2021. február 19. péntek
13:00 DVSC SCHAEFFLER III. - DVSC SCHAEFFLER II. 20 - 27
16:30 Dabasi KC VSE - Kazincbarcikai KSE 37 - 19
2021. február 20. szombat
18:00 K. Szeged SE - Tempo KSE 25 - 34
18:00 FKSE-Algyő - Eszterházy SC 28 - 35
2021. február 24. szerda
18:00 K. Szeged SE - Dabasi KC VSE 20 - 21
2021. február 27. szombat
12:00 DVSC SCHAEFFLER II. - FKSE-Algyő 29 - 26
14:00 Kazincbarcikai KSE - Gödi SE 38 - 44
2021. február 28. vasárnap
16:00 DKA II. - DVSC SCHAEFFLER III. 48 - 25
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. DKA II. 14 13 0 1 573 368 205 26
2. Dabasi KC VSE 11 11 0 0 387 256 131 22
3. Eszterházy SC 10 8 0 2 336 272 64 16
4. Tempo KSE 12 8 0 4 359 336 23 16
5. Szeghalmi NKC 11 7 0 4 370 300 70 14
6. DVSC SCHAEFFLER II. 9 6 0 3 253 244 9 12
7. K. Szeged SE 12 5 0 7 354 360 -6 10
8. Kazincbarcikai KSE 14 4 0 10 380 447 -67 8
9. Gödi SE 12 3 0 9 291 417 -126 6
10. FKSE-Algyő 12 2 0 10 341 412 -71 4
11. DVSC SCHAEFFLER III. 9 2 0 7 208 285 -77 4
12. Kispest NKK 12 0 0 12 223 378 -155 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PETRI ILDIKÓ Szeghalmi NKC 99 11
2. KURUCZ AIDA DKA II. 92 13
3. PERÁK CSENGE Dabasi KC VSE 86 10
4. KIS PATRÍCIA BIANKA K. Szeged SE 76 11
5. SULYOK REBEKA CSILLA FKSE-Algyő 75 10
6. BAGI PETRA DKA II. 70 13
7. OLÁH LILI Kazincbarcikai KSE 70 13
8. BABOS DORINA Kazincbarcikai KSE 68 13
9. SZÉCSI ALEXANDRA DKA II. 68 14
10. KEREKES LAURA Dabasi KC VSE 66 11
11. MAJOR-MARÓTHY LÉNA Gödi SE 66 8
12. PÉCSI VIRÁG ADRIENN Kispest NKK 65 11
13. GELETA GRÉTA Kazincbarcikai KSE 63 11
14. BÁRTFAY ENIKŐ Tempo KSE 62 9
15. GULYÁS LIZA DKA II. 59 13
16. PORKOLÁB ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER III. 56 8
17. VÁRADI ESZTER Kazincbarcikai KSE 54 10
18. FILEK KORNÉLIA DVSC SCHAEFFLER II. 52 9
19. HORVÁTH VERONIKA SAROLTA Gödi SE 52 10
20. KIS VIKTÓRIA K. Szeged SE 52 12
21. KOVÁCS DORINA Tempo KSE 51 11
22. REPÁK VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER II. 51 9
23. HEGEDŰS ANITA Szeghalmi NKC 50 11
24. BARNA VIRÁG Tempo KSE 49 7
25. INÁNCSI FRUZSINA Dabasi KC VSE 48 10
26. BESENYI NAPSUGÁR K. Szeged SE 46 6
27. KISS ANNA DKA II. 45 13
28. KOVÁCS LOLA DKA II. 45 14
29. SZIJJÁRTÓ INEZ Szeghalmi NKC 43 10
30. ZÁKÁNYI BLANKA Eszterházy SC 43 10
31. CSÉCSEI NÓRA FKSE-Algyő 42 12
32. KISS VIRÁG SÁRA Szeghalmi NKC 42 11
33. KERTÉSZ KITTI KAMILLA K. Szeged SE 41 6
34. BUZÁS PETRA DVSC SCHAEFFLER II. 40 9
35. FOGL ZENGŐ DKA II. 40 14
36. BÓDI MARTINA Gödi SE 39 8
37. ROMÁNY KINGA Eszterházy SC 39 10
38. VERES IVETT Kazincbarcikai KSE 39 13
39. JURMANN GRÉTA Eszterházy SC 38 6
40. SZIGETVÁRI VIKTÓRIA K. Szeged SE 38 9
41. LIMPEK ANNA K. Szeged SE 37 12
42. BARTA ADELINDA VANDA Eszterházy SC 35 10
43. HAJDÚ GYÖNGYVÉR Dabasi KC VSE 35 11
44. VAS MAJA FKSE-Algyő 35 11
45. TAMÁS KORINA VIKTORIA DVSC SCHAEFFLER III. 34 7
46. MILKOVICS NOÉMI Dabasi KC VSE 33 11
47. SZÁNTÓ KITTI Szeghalmi NKC 32 10
48. JANICSÁK MAJA Dabasi KC VSE 31 9
49. DOHÁNY VANDA Eszterházy SC 30 10
50. HUTVÁGNER BRIGITTA Tempo KSE 30 10
51. KOCZKÁS ANNA FKSE-Algyő 30 10
52. NÁNÁSI NIKOLETT Dabasi KC VSE 30 11
53. BALIGA BOGLÁRKA LILI DKA II. 29 7
54. JUHÁSZ GRÉTA Gödi SE 29 11
55. RIGÓ KÍRA Tempo KSE 29 11
56. TÓTH JANKA Szeghalmi NKC 29 11
57. FODOR IVETT Eszterházy SC 28 10
58. JEFCSÁK RÉKA Tempo KSE 28 11
59. VÁMOSI ANNA DVSC SCHAEFFLER III. 28 9
60. BALLAGÓ LILIÁNA DVSC SCHAEFFLER III. 27 9
61. BERECZKY BÍBORKA DKA II. 27 13
62. LACZIK LOTTI Kispest NKK 27 11
63. VASS VÍTA LUCA FKSE-Algyő 27 3
64. CSOMOR ZSÓFIA Kispest NKK 26 11
65. TOLNAI LAURA Gödi SE 26 11
66. BARANYI LILI K. Szeged SE 25 6
67. LUKÁCS BOGLÁRKA FKSE-Algyő 25 6
68. GYŰRŰ VIKTÓRIA Szeghalmi NKC 23 5
69. KOVÁCS NAPSUGÁR DVSC SCHAEFFLER II. 23 8
70. LUKÁCS VIKTÓRIA ERZSÉBET Gödi SE 23 11
71. MIRCSE GRÉTA FKSE-Algyő 23 12
72. RÉTI PANNA Kispest NKK 23 10
73. TÖRÖK BOGLÁRKA ZSÓKA Tempo KSE 23 11
74. KANDA VANESSZA DKA II. 22 11
75. PERINGER PETRA Tempo KSE 21 11
76. ZSENGELLÉR PATRÍCIA Kispest NKK 21 11
77. LÉNÁRT EMESE Eszterházy SC 20 9
78. FAZEKAS ZSÓFIA KRISZTINA Tempo KSE 19 10
79. FEJES MAJA FKSE-Algyő 19 9
80. KOVÁCS DÓRA Eszterházy SC 19 9
81. LÁZÁR DÓRA K. Szeged SE 19 11
82. SZOPCSÁK RÉKA SÁRA Kispest NKK 19 11
83. TÓTH BERNADETT LILI Kispest NKK 19 10
84. DOLÁNYI HANNA Dabasi KC VSE 18 11
85. ERDŐDI HELGA KINCSŐ DVSC SCHAEFFLER II. 18 9
86. KISS VIRÁG ZSUZSANNA DKA II. 18 12
87. TÓTH ENIKŐ Kazincbarcikai KSE 18 13
88. BALOGH PETRA ERIKA DVSC SCHAEFFLER II. 17 8
89. BÉRES ESZTER FANNI Kazincbarcikai KSE 17 12
90. MOLNÁR BEATRIX Szeghalmi NKC 17 9
91. PÖRDI RÓZSA FKSE-Algyő 17 10
92. TÓTH ANTÓNIA Eszterházy SC 17 3
93. CSÁKI ZSÓFI FKSE-Algyő 16 2
94. SOLT ANNA TÍMEA Eszterházy SC 16 5
95. BORDÁS ODETT DVSC SCHAEFFLER II. 15 6
96. FICZERE ÁGNES Eszterházy SC 15 9
97. HERMANN ZILLE HANGA Dabasi KC VSE 15 10
98. KŐSZEGI LILI DKA II. 15 12
99. MOLNÁR ANNA VIKTÓRIA Gödi SE 15 4
100. CZAKÓ BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER II. 14 3
101. CZINA ESZTER DVSC SCHAEFFLER III. 14 9
102. ERDŐDI GRÉTA DVSC SCHAEFFLER III. 14 8
103. PAPP ZOÉ Kazincbarcikai KSE 14 11
104. SZALAI PETRA Dabasi KC VSE 14 4
105. JUHÁSZ FLÓRA K. Szeged SE 12 10
106. PASQUALETTI TÍMEA Tempo KSE 12 2
107. VERES ANNA Dabasi KC VSE 8 3 12 5
Tempo KSE 4 2
108. HAJZER ANNA Szeghalmi NKC 11 11
109. LUKÁCS BEATRIX LAURA Gödi SE 11 7
110. MATICS CSENGE DKA II. 11 7
111. MIKLÓS MARIETTA Tempo KSE 11 6
112. SZILÁGYI ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER III. 11 9
113. DOMOKOS SZONJA Kazincbarcikai KSE 10 11
114. KOTROCZÓ GABRIELLA ERIKA Szeghalmi NKC 10 11
115. LANTOS VANESSZA FKSE-Algyő 10 10
116. SZILVAI CSENGE Kazincbarcikai KSE 10 7
117. OLÁH DALMA DKA II. 9 6
118. BARABÁS ROXÁNA Eszterházy SC 8 10
119. GALSAI DORKA DVSC SCHAEFFLER II. 8 9
120. HORVÁTH-VADON ZSÓFIA Eszterházy SC 8 7
121. KOVÁCS FRUZSINA DKA II. 8 4
122. KŐRÖSI ENIKŐ DVSC SCHAEFFLER III. 8 7
123. MOKSONY BERNADETT Gödi SE 8 11
124. UZSOKI PETRA DVSC SCHAEFFLER II. 8 9
125. GABBIANELLI CHIARA Kispest NKK 7 9
126. KÖRTVÉLYESI DÓRA Szeghalmi NKC 7 11
127. ORTÓ RÉKA Kazincbarcikai KSE 7 2
128. BALI RÉKA FKSE-Algyő 6 9
129. BENKÓ LILI DKA II. 6 6
130. KIRÁLY LILI DÓRA Eszterházy SC 6 8
131. KOVÁCS JÁZMIN Gödi SE 6 3
132. ORSÓ SZABINA DVSC SCHAEFFLER III. 6 8
133. PINCÉS SÁRA Szeghalmi NKC 6 10
134. DOMINEK VIRÁG Kispest NKK 5 5
135. ERDŐS VANDA LAURA DKA II. 5 8
136. GYULAI SZONJA Tempo KSE 5 7
137. HARANGI VIRÁG HANNA Kispest NKK 5 6
138. HEGYI KYRA DORINA Tempo KSE 5 7
139. NAGY ESZTER Eszterházy SC 5 9
140. TÓTH JÁZMIN Tempo KSE 5 2
141. BARTA KATA Eszterházy SC 4 7
142. BORDÁS BERNADETT DVSC SCHAEFFLER II. 4 6
143. DUDÁS ÉVA Kispest NKK 4 2
144. GYÖMBÉR BRIGITTA K. Szeged SE 4 4
145. SZENDRŐDI LILI Eszterházy SC 4 7
146. VRECKÓ ENÉH ANNA FKSE-Algyő 4 10
147. ÁCS JULIANNA DKA II. 3 7
148. ARI ZSÓFIA LILLA Tempo KSE 3 4
149. BAJIC TAMARA K. Szeged SE 3 10
150. BOROS ANNA KLAUDIA FKSE-Algyő 3 3
151. GYŐRFI BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER III. 3 6
152. MAKAY CSENGE DVSC SCHAEFFLER III. 3 7
153. MOKSONY MARIANN Gödi SE 3 4
154. HORVÁTH LILLA ESZTER Gödi SE 2 6
155. MAGYAR BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER II. 2 8
156. MÁTYÁS LAURA DVSC SCHAEFFLER III. 2 6
157. NAGY BOGLÁRKA HAJNALKA Dabasi KC VSE 2 4
158. NEMES KÍRA BLANKA DVSC SCHAEFFLER III. 2 8
159. SAVANYA DIANA FKSE-Algyő 2 7
160. TÚRI ALÍZ FKSE-Algyő 2 5
161. AMBRUS ÉVA Szeghalmi NKC 1 6
162. BALÁZS ANNA FKSE-Algyő 1 3
163. CSOMÓS ANNA JUDIT Eszterházy SC 1 1
164. FINSZTÁL JANKA K. Szeged SE 1 9
165. KOZÁK LAURA Dabasi KC VSE 1 2
166. MEGYERI RÉKA REBEKA FKSE-Algyő 1 1
167. PITYER DOROTTYA KITTI Kispest NKK 1 11
168. PÓK PANKA DVSC SCHAEFFLER II. 1 4
169. PORTÁS BIANKA FKSE-Algyő 1 12
170. SIPOS PETRA ESZTER Tempo KSE 1 4
171. SZALAI VIVIEN Tempo KSE 1 1
172. SZÁRAY REBEKA JULIANNA Kispest NKK 1 6
173. SZÉKESI FANNI FKSE-Algyő 1 5
174. SZŐKE SZONJA DKA II. 1 14
175. SZŰCS BOGLÁRKA FKSE-Algyő 1 4
176. TOLNAI KIARA Gödi SE 1 3
177. ÁGOSTON RAMÓNA K. Szeged SE 0 1
178. BANÓ-SZABÓ CINTIA K. Szeged SE 0 3
179. BENUS TÍMEA Dabasi KC VSE 0 11
180. BRÜCHER ALEXA Szeghalmi NKC 0 4
181. CZICZÁS NÓRA DVSC SCHAEFFLER III. 0 7
182. CSEKENYÁK ALEXA DVSC SCHAEFFLER II. 0 7
183. CSIZMADIA RÉKA Szeghalmi NKC 0 9
184. ÉGETŐ KATA Tempo KSE 0 3
185. FAJTH LILI Dabasi KC VSE 0 7
186. FILSINGER ALÍZ Gödi SE 0 4
187. FODOR LAURA Eszterházy SC 0 10
188. FORTUNYÁK ZSÓFIA Kispest NKK 0 7
189. FRITZ NOÉMI Tempo KSE 0 11
190. HAJNAL NIKOL Kazincbarcikai KSE 0 5
191. HÁRSVÖLGYI RÉKA DKA II. 0 10
192. HORVÁTH DORINA ÁGNES Kispest NKK 0 3
193. JAKAB LAURA K. Szeged SE 0 6
194. JUHÁSZ BERNADETT K. Szeged SE 0 5
195. KALMÁR DÓRA K. Szeged SE 0 12
196. KATONA OLÍVIA IVETT DVSC SCHAEFFLER III. 0 5
197. KÉKI ZSÓFIA BEÁTA DVSC SCHAEFFLER II. 0 9
198. KÉZDI JANKA LILLA Gödi SE 0 8
199. KISS ALINA ZITA DVSC SCHAEFFLER III. 0 1
200. KONCZ KITTI DVSC SCHAEFFLER II. 0 8
201. KOVÁCS BIANKA DVSC SCHAEFFLER II. 0 5
202. LAKOS DORINA VIRÁG K. Szeged SE 0 11
203. LÁSZLÓ FRUZSINA FANNI Gödi SE 0 2
204. LOCH LILLA Gödi SE 0 4
205. LUKÁCS ANNA K. Szeged SE 0 3
206. MAZURÁK IVETT FKSE-Algyő 0 1
207. MÉSZÁROS DÓRA K. Szeged SE 0 2
208. MÉSZÁROS KITTI Gödi SE 0 8
209. MOLNÁR DORINA K. Szeged SE 0 7
210. NAGY ZSÓKA DKA II. 0 13
211. PETRÓ STEFÁNIA Kazincbarcikai KSE 0 6
212. PÓCSI ENIKŐ DVSC SCHAEFFLER II. 0 9
213. SZABÓ LILLA KRISZTINA Kispest NKK 0 6
214. SZABÓ PATRÍCIA DVSC SCHAEFFLER II. 0 1
215. SZARVAS ADÉL Kazincbarcikai KSE 0 7
216. SZEMERE GABRIELLA Kazincbarcikai KSE 0 13
217. SZILÁGYI ESZTER LAURA Tempo KSE 0 4
218. SZILÁGYI KIRA FKSE-Algyő 0 11
219. TALIGÁS MELINDA Dabasi KC VSE 0 11
220. TEM RENATA-BRIGHITA Szeghalmi NKC 0 8
221. TIMM ALEXA Tempo KSE 0 9
222. TÓTH BARBARA Eszterházy SC 0 2
223. TÓTH BOGLÁRKA SÁRA DVSC SCHAEFFLER III. 0 9
224. TRIFFA ZSUZSANNA Szeghalmi NKC 0 9
225. URBÁN ESZTER K. Szeged SE 0 1
226. VASS NIKOLETT Gödi SE 0 1
227. VÉRTESI VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER III. 0 3
228. ZÁMBÓ PETRA ORSOLYA DVSC SCHAEFFLER II. 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó