Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB I/B női felnőtt-Kelet
2020. szeptember 12. szombat
18:00 PC Trade SZNKE - Tempo KSE 25 - 24
18:00 Hajdúnánás SK - Eszterházy SC 23 - 27
18:00 VS Dunakeszi - Ferencvárosi TC U20 27 - 41
2020. szeptember 13. vasárnap
17:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Vasas SC 32 - 35
2020. szeptember 19. szombat
15:00 Vasas SC - VS Dunakeszi 45 - 20
17:00 Eszterházy SC - PC Trade SZNKE 31 - 23
18:00 Tempo KSE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 30 - 33
2020. szeptember 26. szombat
18:00 PC Trade SZNKE - Pénzügyőr SE 26 - 24
18:00 Tempo KSE - Eszterházy SC 21 - 32
2020. szeptember 27. vasárnap
18:00 VS Dunakeszi - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 22 - 39
2020. szeptember 30. szerda
18:30 Kispest NKK-Vajk - Pénzügyőr SE 26 - 23
2020. október 4. vasárnap
18:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Gödi SE 30 - 16
2020. október 10. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Eszterházy SC 21 - 25
17:00 Vasas SC - Kispest NKK-Vajk 31 - 18
18:00 VS Dunakeszi - Tempo KSE 27 - 33
2020. október 16. péntek
18:30 Kispest NKK-Vajk - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 28 - 22
2020. október 17. szombat
Hajdúnánás SK - Vasas SC elhalasztva
18:00 PC Trade SZNKE - Ferencvárosi TC U20 25 - 33
18:00 Eszterházy SC - Oxxo Energy Orosházi NKC 31 - 22
18:00 Tempo KSE - Pénzügyőr SE 26 - 31
2020. október 18. vasárnap
18:00 Gödi SE - VS Dunakeszi 31 - 31
2020. október 24. szombat
17:00 Vasas SC - PC Trade SZNKE 38 - 22
18:00 VS Dunakeszi - Kispest NKK-Vajk 21 - 25
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Pénzügyőr SE 28 - 31
2020. október 30. péntek
17:30 PC Trade SZNKE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 28 - 24
2020. november 7. szombat
18:00 Hajdúnánás SK - VS Dunakeszi 30 - 25
18:00 Eszterházy SC - Vasas SC 21 - 23
18:00 Tempo KSE - Oxxo Energy Orosházi NKC 33 - 28
2020. november 8. vasárnap
18:00 Kispest NKK-Vajk - Gödi SE 31 - 26
2020. november 13. péntek
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Eszterházy SC 33 - 38
18:30 Kispest NKK-Vajk - Tempo KSE 24 - 18
2020. november 14. szombat
17:00 Vasas SC - Pénzügyőr SE 33 - 28
18:00 VS Dunakeszi - PC Trade SZNKE 24 - 28
18:00 Ferencvárosi TC U20 - Oxxo Energy Orosházi NKC 40 - 26
2020. november 15. vasárnap
18:00 Gödi SE - Hajdúnánás SK 26 - 36
2020. november 20. péntek
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Vasas SC 26 - 33
2020. november 21. szombat
15:30 Ferencvárosi TC U20 - Tempo KSE 27 - 31
18:00 PC Trade SZNKE - Gödi SE 34 - 31
18:00 Hajdúnánás SK - Kispest NKK-Vajk 25 - 31
18:00 Eszterházy SC - VS Dunakeszi 38 - 18
2020. november 28. szombat
18:00 Hajdúnánás SK - Tempo KSE 26 - 26
18:00 Kispest NKK-Vajk - PC Trade SZNKE 27 - 26
2020. november 29. vasárnap
17:00 Vasas SC - Ferencvárosi TC U20 39 - 34
18:00 Gödi SE - Eszterházy SC 29 - 41
2020. december 5. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Gödi SE 42 - 28
18:00 Hajdúnánás SK - PC Trade SZNKE 30 - 29
18:00 Eszterházy SC - Kispest NKK-Vajk 27 - 28
18:00 Tempo KSE - Vasas SC 22 - 29
2020. december 9. szerda
18:00 Gödi SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 25 - 35
2020. december 11. péntek
17:40 Ferencvárosi TC U20 - Kispest NKK-Vajk 34 - 28
2020. december 16. szerda
15:00 Ferencvárosi TC U20 - Eszterházy SC 26 - 30
18:00 Gödi SE - Vasas SC 26 - 42
2020. december 19. szombat
12:00 Pénzügyőr SE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 29 - 20
2021. január 17. vasárnap
18:00 Ferencvárosi TC U20 - Gödi SE 39 - 29
2021. január 23. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Ferencvárosi TC U20
2021. január 30. szombat
17:00 Ferencvárosi TC U20 - Hajdúnánás SK
2021. február 6. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Hajdúnánás SK
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - VS Dunakeszi
18:00 Gödi SE - Tempo KSE
2021. február 7. vasárnap
17:00 Ferencvárosi TC U20 - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
2021. február 13. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Kispest NKK-Vajk
16:00 Ferencvárosi TC U20 - VS Dunakeszi
17:00 Vasas SC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
18:00 Tempo KSE - PC Trade SZNKE
18:00 Eszterházy SC - Hajdúnánás SK
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Gödi SE
2021. február 20. szombat
15:00 PC Trade SZNKE - Eszterházy SC
18:00 VS Dunakeszi - Vasas SC
18:00 Hajdúnánás SK - Pénzügyőr SE
2021. február 21. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Tempo KSE
18:00 Kispest NKK-Vajk - Oxxo Energy Orosházi NKC
18:00 Gödi SE - Ferencvárosi TC U20
2021. február 27. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - PC Trade SZNKE
17:00 Vasas SC - Gödi SE
18:00 Eszterházy SC - Tempo KSE
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Hajdúnánás SK
18:00 Kispest NKK-Vajk - Ferencvárosi TC U20
2021. február 28. vasárnap
14:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - VS Dunakeszi
2021. március 6. szombat
18:00 Hajdúnánás SK - Ferencvárosi TC U20
18:00 Eszterházy SC - Pénzügyőr SE
18:00 Tempo KSE - VS Dunakeszi
18:00 PC Trade SZNKE - Oxxo Energy Orosházi NKC
2021. március 7. vasárnap
18:00 Gödi SE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
18:00 Kispest NKK-Vajk - Vasas SC
2021. március 14. vasárnap
15:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Hajdúnánás SK
2021. március 20. szombat
18:00 VS Dunakeszi - Pénzügyőr SE
2021. március 21. vasárnap
17:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Oxxo Energy Orosházi NKC
2021. március 26. péntek
18:30 Pénzügyőr SE - Tempo KSE
2021. március 27. szombat
15:45 Ferencvárosi TC U20 - PC Trade SZNKE
17:00 Vasas SC - Hajdúnánás SK
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Eszterházy SC
18:00 VS Dunakeszi - Gödi SE
2021. március 28. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Kispest NKK-Vajk
2021. április 1. csütörtök
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - PC Trade SZNKE
2021. április 9. péntek
18:30 Kispest NKK-Vajk - VS Dunakeszi
2021. április 10. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Oxxo Energy Orosházi NKC
18:00 PC Trade SZNKE - Vasas SC
18:00 Tempo KSE - Gödi SE
18:00 Hajdúnánás SK - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
18:00 Eszterházy SC - Ferencvárosi TC U20
2021. április 17. szombat
17:00 Vasas SC - Tempo KSE
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Kispest NKK-Vajk
2021. április 24. szombat
17:00 Vasas SC - Eszterházy SC
18:00 VS Dunakeszi - Hajdúnánás SK
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Tempo KSE
2021. április 25. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - PC Trade SZNKE
18:00 Gödi SE - Kispest NKK-Vajk
18:00 Ferencvárosi TC U20 - Pénzügyőr SE
2021. május 1. szombat
18:00 Eszterházy SC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
2021. május 2. vasárnap
11:00 Pénzügyőr SE - Vasas SC
17:00 Hajdúnánás SK - Gödi SE
18:00 Tempo KSE - Kispest NKK-Vajk
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Ferencvárosi TC U20
18:00 PC Trade SZNKE - VS Dunakeszi
2021. május 8. szombat
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Pénzügyőr SE
17:00 Vasas SC - Oxxo Energy Orosházi NKC
18:00 Tempo KSE - Ferencvárosi TC U20
18:00 VS Dunakeszi - Eszterházy SC
2021. május 9. vasárnap
Kispest NKK-Vajk - Hajdúnánás SK
18:00 Gödi SE - PC Trade SZNKE
2021. május 15. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - VS Dunakeszi
15:00 PC Trade SZNKE - Kispest NKK-Vajk
16:00 Ferencvárosi TC U20 - Vasas SC
18:00 Tempo KSE - Hajdúnánás SK
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
18:00 Eszterházy SC - Gödi SE
2021. május 19. szerda
18:00 Hajdúnánás SK - Oxxo Energy Orosházi NKC
2021. május 22. szombat
15:00 PC Trade SZNKE - Hajdúnánás SK
18:00 VS Dunakeszi - Oxxo Energy Orosházi NKC
18:00 Kispest NKK-Vajk - Eszterházy SC
2021. május 23. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Ferencvárosi TC U20
18:00 Gödi SE - Pénzügyőr SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Vasas SC 10 10 0 0 348 249 99 20
2. Eszterházy SC 11 9 0 2 341 267 74 18
3. Kispest NKK-Vajk 10 8 0 2 266 253 13 16
4. Ferencvárosi TC U20 8 5 0 3 274 235 39 10
5. PC Trade SZNKE 10 5 0 5 266 286 -20 10
6. Pénzügyőr SE 8 4 0 4 229 212 17 8
7. Hajdúnánás SK 6 3 1 2 170 164 6 7
8. Tempo KSE 10 3 1 6 264 282 -18 7
9. GBB ZRT Kecskeméti NKSE 8 3 0 5 233 226 7 6
10. Oxxo Energy Orosházi NKC 6 1 0 5 165 193 -28 2
11. Gödi SE 10 0 1 9 267 361 -94 1
12. VS Dunakeszi 9 0 1 8 215 310 -95 1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BORBÉLY MÁRTA GBB ZRT Kecskeméti N 64 8
2. SZECSŐDI LAURA ANDREA Eszterházy SC 60 11
3. TÓTH MELINDA Vasas SC 59 10
4. HUDRA ENIKŐ Pénzügyőr SE 56 8
5. BATÓ LILI Eszterházy SC 55 11
6. JÁMBOR-HERCEG RÉKA GBB ZRT Kecskeméti N 55 8
7. KISS KLAUDIA FANNY VS Dunakeszi 55 9
8. SZILOVICS FANNI Vasas SC 54 10
9. MIKLÓS KITTI PC Trade SZNKE 52 10
10. SZERZŐ REGINA Kispest NKK-Vajk 51 10
11. NÉMETH LILLA Gödi SE 47 8
12. SZALAI ZSUZSANNA Tempo KSE 45 10
13. VARJÚ LILIÁNA Kispest NKK-Vajk 45 9
14. BRETTNER ZSÓFIA DORINA Eszterházy SC 44 11
15. NYAKÓ ROZÁLIA GBB ZRT Kecskeméti N 44 8
16. SZABÓ EDINA Kispest NKK-Vajk 42 9
17. ZSIKÓ ZSANETT ALMA PC Trade SZNKE 42 10
18. KOBELA TAMARA Eszterházy SC 41 11
19. MÁRCZY TEKLA Oxxo Energy Orosházi 41 6
20. SZENES BETTINA Gödi SE 38 9
21. SZÉCSI REBEKA PC Trade SZNKE 37 10
22. BÁRTFAY ENIKŐ Tempo KSE 36 10
23. KOVALCSIK JÁZMIN Ferencvárosi TC U20 36 7
24. HANSÁGHY BEATRIX VS Dunakeszi 35 9
25. OLÁH KYRA Pénzügyőr SE 34 8
26. IVANICS DÓRA Vasas SC 33 10
27. JUHÁSZ RENÁTA Eszterházy SC 33 11
28. KISS GABRIELLA Tempo KSE 33 10
29. LEITNER LILLA Gödi SE 33 9
30. FRÁNYÓ LAURA PC Trade SZNKE 32 10
31. MALÁTI DÓRA Oxxo Energy Orosházi 32 6
32. CSOKNYAI NÓRA PC Trade SZNKE 31 10
33. GYÖRFI DÓRA Ferencvárosi TC U20 31 7
34. VARGA PANNI Tempo KSE 31 8
35. BLAZSEK ALEXANDRA TÍMEA Tempo KSE 30 10
36. PETROVICS GERDA Hajdúnánás SK 30 6
37. GÉM LÉNA Ferencvárosi TC U20 29 8
38. KUTI BETTINA Eszterházy SC 29 10
39. PÁNCZÉL PETRA Kispest NKK-Vajk 29 9
40. PETROVSZKI KATALIN Tempo KSE 29 10
41. ÁCS BIANKA Vasas SC 28 10
42. NAGY RENÁTA PC Trade SZNKE 28 9
43. NAGY ZSUZSANNA Vasas SC 28 10
44. BALLAI BORBÁLA Ferencvárosi TC U20 27 6
45. GAZSOVICS VIRÁG Kispest NKK-Vajk 26 10
46. LENGYEL LEONETTA GBB ZRT Kecskeméti N 26 7
47. MAYER LÍVIA Pénzügyőr SE 26 7
48. ZSEMBERY VIKTÓRIA Ferencvárosi TC U20 26 8
49. KALTENECKER ANETT Gödi SE 25 10
50. LUDVIG KRISZTINA Ferencvárosi TC U20 25 8
51. SZATMÁRI MELINDA Vasas SC 25 10
52. HADNAGY FANNI Vasas SC 24 10
53. KATONA LILLA VS Dunakeszi 24 9
54. POROBIC ZITA Hajdúnánás SK 24 5
55. PUSKÁS LILLA Kispest NKK-Vajk 24 6
56. BERNÁT DORINA Eszterházy SC 23 11
57. DANCSÓ DOROTTYA Gödi SE 23 10
58. SIMON PETRA ANNA Ferencvárosi TC U20 23 7
59. IMREI RÉKA Vasas SC 22 10
60. SZABÓ FANNI PC Trade SZNKE 22 10
61. BLAUBACHER DÓRA Pénzügyőr SE 21 5
62. PÉNZES LAURA Vasas SC 21 5
63. BAB ÁGOTA GYOPÁR GBB ZRT Kecskeméti N 20 7
64. PÁCZ LAURA LIZA Tempo KSE 19 8
65. KOZMA FLÓRA PC Trade SZNKE 18 10
66. MAJOROS KLAUDIA Ferencvárosi TC U20 18 8
67. KELEMEN GRÉTA Hajdúnánás SK 17 4
68. KISER PANNA Eszterházy SC 17 8
69. LOVÁSZ BRIGITTA VS Dunakeszi 17 9
70. PINTÉR ZSANETT VS Dunakeszi 17 9
71. POÓR BRIGITTA Hajdúnánás SK 17 6
72. SZABADOS IBOLYA Hajdúnánás SK 17 3
73. SZÁSZ-FEJÉR ANNA Pénzügyőr SE 17 8
74. BENKŐ DOROTTYA Gödi SE 16 10
75. KARACS JÁZMIN Hajdúnánás SK 16 6
76. PÉCSI VILLŐ GBB ZRT Kecskeméti N 16 8
77. BRÉDA LUCA Vasas SC 15 9
78. KOVÁCS NOÉMI Vasas SC 15 10
79. ANTAL JENIFER Oxxo Energy Orosházi 14 4
80. BÁRDY NOÉMI Gödi SE 14 2
81. BISZÁK ALETTA Gödi SE 14 8
82. FERENCZY DIÁNA DÓRA Ferencvárosi TC U20 14 7
83. GENGELICZKY LILI VS Dunakeszi 14 6
84. KÖDMÖN KRISZTINA Pénzügyőr SE 14 7
85. TAKÁCS FRUZSINA Vasas SC 14 6
86. TAR LOTTI Hajdúnánás SK 14 6
87. VERESS-FILEP BOGLÁRKA ORSOLYA VS Dunakeszi 14 9
88. ZENTAI DOROTTYA Ferencvárosi TC U20 14 8
89. KENYERES BARBARA Oxxo Energy Orosházi 13 4
90. MOHAROS VIVIEN Oxxo Energy Orosházi 13 6
91. FODOR NOÉMI Tempo KSE 12 6
92. HELEMBAI LILLA Gödi SE 12 9
93. TÓTH SÁRA FRUZSINA Oxxo Energy Orosházi 12 4
94. VERESZKY DORKA Tempo KSE 12 10
95. BUZSÁKI NIKOLETT Eszterházy SC 11 8
96. BALLAI ANNA Ferencvárosi TC U20 10 8
97. BEDŐ TAMARA VS Dunakeszi 10 8
98. HLÚGYIK NOÉMI Gödi SE 10 10
99. NEMES NÓRA Oxxo Energy Orosházi 10 4
100. PASTOREKOVÁ EDINA Pénzügyőr SE 10 8
101. SZEBERÉNYI FLÓRA Gödi SE 10 2
102. TÍMÁR PETRA Pénzügyőr SE 10 8
103. ALBERT HELGA Kispest NKK-Vajk 9 9
104. ANDRÉ ILONA Kispest NKK-Vajk 9 10
105. BAGI KATA BARBARA Pénzügyőr SE 9 8
106. BÍRÓ PETRA Oxxo Energy Orosházi 9 6
107. SIPOS FANNI VS Dunakeszi 9 9
108. ALAXAI ZOÉ Eszterházy SC 8 11
109. ARON ANDREA Kispest NKK-Vajk 8 2
110. CSERŐS PETRA Hajdúnánás SK 8 6
111. ÖTVÖS HENRIETTA VS Dunakeszi 8 6
112. POLGÁR REBEKA Pénzügyőr SE 8 8
113. TÓTH GEORGINA Pénzügyőr SE 8 6
114. BALOGH BERTINA Kispest NKK-Vajk 7 10
115. BÁNFAI VIRÁG Ferencvárosi TC U20 7 3
116. BERTA BIANKA Pénzügyőr SE 7 5
117. LAKI BIANKA Tempo KSE 7 6
118. MAGÓ ANNA Oxxo Energy Orosházi 7 6
119. OFRA ZSÓFIA Hajdúnánás SK 7 6
120. PÁLFFY ANNA Gödi SE 7 6
121. PITZ ZSANETT Gödi SE 7 5
122. TÓTH ADÉL Pénzügyőr SE 7 2
123. BALLA ANITA Kispest NKK-Vajk 6 7
124. JURMANN GRÉTA Eszterházy SC 6 9
125. KRENNER FANNI Tempo KSE 6 8
126. MARIK DALMA Ferencvárosi TC U20 6 7
127. MIKULA DÓRA Oxxo Energy Orosházi 6 5
128. SPETH EVELIN Vasas SC 6 4
129. HRUTKA BERNADETT VS Dunakeszi 5 8
130. KOZMA KRISZTINA Hajdúnánás SK 5 6
131. NAGY SZANDRA VS Dunakeszi 5 7
132. OSVAI FANNI Hajdúnánás SK 5 5
133. PAPPNÉ SZAMORÁNSKY PIROSKA Gödi SE 5 1
134. SOLT ANNA TÍMEA Eszterházy SC 5 6
135. TÓTH ABIGÉL Gödi SE 5 3
136. TÓTH ESZTER Ferencvárosi TC U20 5 7
137. SZABÓ DORINA Oxxo Energy Orosházi 4 4
138. UJVÁRI DOROTTYA Kispest NKK-Vajk 4 7
139. ZIHOR FLÓRA Hajdúnánás SK 4 3
140. DOHÁNY VANDA Eszterházy SC 3 11
141. FELSŐ ANNA Kispest NKK-Vajk 3 10
142. GINDELI PANNA Eszterházy SC 3 3
143. PAPP DÓRA Eszterházy SC 3 8
144. SZABÓ LEILA PC Trade SZNKE 3 10
145. ZELIZI FANNI Hajdúnánás SK 3 6
146. ÁCS ORSOLYA Oxxo Energy Orosházi 2 4
147. BALÁZS DORINA Hajdúnánás SK 2 4
148. BARNA VIRÁG Tempo KSE 2 5
149. BARÓTI BETTINA Ferencvárosi TC U20 2 6
150. HÁZI VERONIKA Vasas SC 2 3
151. KISJUHÁSZ PETRA GBB ZRT Kecskeméti N 2 8
152. NAGY ENIKŐ GBB ZRT Kecskeméti N 2 5
153. PAPP ESZTER Oxxo Energy Orosházi 2 2
154. PORTÁS PETRA VS Dunakeszi 2 9
155. RADVA ERZSÉBET GBB ZRT Kecskeméti N 2 7
156. SZABÓ VIKTÓRIA Tempo KSE 2 9
157. SZÉCSI ADRIENN Pénzügyőr SE 2 6
158. BRÉDA ABIGÉL Vasas SC 1 2
159. FARKAS ADRIENN BOGLÁRKA PC Trade SZNKE 1 7
160. HADFI GRÉTA Ferencvárosi TC U20 1 8
161. KISS BERNADETT Hajdúnánás SK 1 2
162. KOVÁCS KRISZTINA Kispest NKK-Vajk 1 10
163. MIKLÓS KLAUDIA Gödi SE 1 10
164. NAGY ÉVA GBB ZRT Kecskeméti N 1 8
165. PAP MERCÉDESZ GBB ZRT Kecskeméti N 1 2
166. PASQUALETTI TÍMEA Vasas SC 1 1
167. STACHÓ VIVIEN Kispest NKK-Vajk 1 7
168. TAKÁCS SÁRA BARBARA Kispest NKK-Vajk 1 2
169. BÁLINT ANNA Gödi SE 0 9
170. BALOGH ESZTER VS Dunakeszi 0 4
171. BARTA ADELINDA VANDA Eszterházy SC 0 2
172. BERSÉNYI DOROTTYA Tempo KSE 0 8
173. BÓKA BETTINA VS Dunakeszi 0 2
174. BRÉDA BORBÁLA Vasas SC 0 2
175. BUCZKU BONITA Oxxo Energy Orosházi 0 1
176. BUDAI BOGLÁRKA PC Trade SZNKE 0 7
177. BUKOVSZKY ANNA Gödi SE 0 2
178. CIFRA ANITA Vasas SC 0 5
179. CSATLÓS CSENGE GYÖNGYVÉR Pénzügyőr SE 0 6
180. CSEH ROBERTA Oxxo Energy Orosházi 0 6
181. CSOMOR ZSÓFIA Kispest NKK-Vajk 0 2
182. CSOMÓS ANNA JUDIT Eszterházy SC 0 1
183. DOSZPOTH ZSUZSANNA VS Dunakeszi 0 8
184. DUDÁS DOMINIKA PC Trade SZNKE 0 8
185. DURÁCZKY-BOZSÓ NÓRA LEILA Kispest NKK-Vajk 0 1
186. FERENCZI ANNAMÁRIA Vasas SC 0 10
187. FINTA-SZŰCS NIKOLETT Hajdúnánás SK 0 1
188. FODOR LAURA Eszterházy SC 0 4
189. FRITZ NOÉMI Tempo KSE 0 9
190. GEDÓ ALEXANDRA FANNI Oxxo Energy Orosházi 0 6
191. GÜNSER BIANKA Vasas SC 0 2
192. HADAS PANNA Hajdúnánás SK 0 5
193. HARGITAI NORMA PC Trade SZNKE 0 1
194. HERMANN GRÉTA Pénzügyőr SE 0 5
195. HORVÁTH BÍBORKA ÉVA Oxxo Energy Orosházi 0 5
196. HUTVÁGNER BRIGITTA Tempo KSE 0 2
197. JOÓ ANNA VS Dunakeszi 0 1
198. JOVANOV LILIÁNA PC Trade SZNKE 0 1
199. KALMÁR EMESE Tempo KSE 0 1
200. KÁNTOR KAMILLA Vasas SC 0 10
201. KOVÁCS DORINA Tempo KSE 0 8
202. KOZMA TÜNDE Hajdúnánás SK 0 6
203. KUBINA MOLLI Kispest NKK-Vajk 0 10
204. KUBINYI DORA VS Dunakeszi 0 2
205. KUBINYI RITA VS Dunakeszi 0 5
206. KURUCZ ANNAMÁRIA Tempo KSE 0 10
207. LACZIK LOTTI Kispest NKK-Vajk 0 1
208. LEINER BERNADETT Eszterházy SC 0 7
209. LETTNER LAURA VS Dunakeszi 0 2
210. LÓCZI FANNI GBB ZRT Kecskeméti N 0 6
211. MEGYESI MILLA GBB ZRT Kecskeméti N 0 3
212. MOLNÁR VERONIKA VS Dunakeszi 0 8
213. PÁLINKÁS VIKTÓRIA GBB ZRT Kecskeméti N 0 8
214. PÉCSI VIRÁG ADRIENN Kispest NKK-Vajk 0 1
215. POMPOR ANIKÓ Kispest NKK-Vajk 0 10
216. POROBIC ZOÉ PC Trade SZNKE 0 10
217. PREZENCZKI NELLI PC Trade SZNKE 0 1
218. RESZEGI ESZTER Hajdúnánás SK 0 5
219. RÉTI PANNA Kispest NKK-Vajk 0 2
220. RIGÓ KÍRA Tempo KSE 0 3
221. ROMÁNY KINGA Eszterházy SC 0 4
222. RUBINT EVELIN Pénzügyőr SE 0 6
223. SASS KINCSŐ Pénzügyőr SE 0 8
224. SOLTÉSZ BERNADETT Vasas SC 0 2
225. SZÖGI MERCÉDESZ Hajdúnánás SK 0 4
226. SZÖLLŐSI DOROTTYA Oxxo Energy Orosházi 0 1
227. SZÖLLŐSI ZSÓFIA PC Trade SZNKE 0 6
228. TÓTH ADRIENN TAMARA PC Trade SZNKE 0 5
229. TÓTH ANTÓNIA Eszterházy SC 0 1
230. TÓTH JÁZMIN Tempo KSE 0 2
231. VAJK ESZTER Eszterházy SC 0 11
232. VÖRÖS VIVIEN PC Trade SZNKE 0 1
233. ZSIGMOND PANNA Ferencvárosi TC U20 0 7
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó