Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB I/B női felnőtt-Kelet
2020. szeptember 12. szombat
18:00 PC Trade SZNKE - Tempo KSE 25 - 24
18:00 Hajdúnánás SK - Eszterházy SC 23 - 27
18:00 VS Dunakeszi - Ferencvárosi TC U20 27 - 41
2020. szeptember 13. vasárnap
17:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Vasas SC 32 - 35
2020. szeptember 19. szombat
15:00 Vasas SC - VS Dunakeszi 45 - 20
17:00 Eszterházy SC - PC Trade SZNKE 31 - 23
18:00 Tempo KSE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 30 - 33
2020. szeptember 26. szombat
18:00 PC Trade SZNKE - Pénzügyőr SE 26 - 24
18:00 Tempo KSE - Eszterházy SC 21 - 32
2020. szeptember 27. vasárnap
18:00 VS Dunakeszi - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 22 - 39
2020. szeptember 30. szerda
18:30 Kispest NKK-Vajk - Pénzügyőr SE 26 - 23
2020. október 4. vasárnap
18:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Gödi SE 30 - 16
2020. október 10. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Eszterházy SC 21 - 25
17:00 Vasas SC - Kispest NKK-Vajk 31 - 18
18:00 VS Dunakeszi - Tempo KSE 27 - 33
2020. október 16. péntek
18:30 Kispest NKK-Vajk - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 28 - 22
2020. október 17. szombat
18:00 PC Trade SZNKE - Ferencvárosi TC U20 25 - 33
18:00 Eszterházy SC - Oxxo Energy Orosházi NKC 31 - 22
18:00 Tempo KSE - Pénzügyőr SE 26 - 31
2020. október 18. vasárnap
18:00 Gödi SE - VS Dunakeszi 31 - 31
2020. október 24. szombat
17:00 Vasas SC - PC Trade SZNKE 38 - 22
18:00 VS Dunakeszi - Kispest NKK-Vajk 21 - 25
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Pénzügyőr SE 28 - 31
2020. október 30. péntek
17:30 PC Trade SZNKE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 28 - 24
2020. november 7. szombat
18:00 Hajdúnánás SK - VS Dunakeszi 30 - 25
18:00 Eszterházy SC - Vasas SC 21 - 23
18:00 Tempo KSE - Oxxo Energy Orosházi NKC 33 - 28
2020. november 8. vasárnap
18:00 Kispest NKK-Vajk - Gödi SE 31 - 26
2020. november 13. péntek
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Eszterházy SC 33 - 38
18:30 Kispest NKK-Vajk - Tempo KSE 24 - 18
2020. november 14. szombat
17:00 Vasas SC - Pénzügyőr SE 33 - 28
18:00 VS Dunakeszi - PC Trade SZNKE 24 - 28
18:00 Ferencvárosi TC U20 - Oxxo Energy Orosházi NKC 40 - 26
2020. november 15. vasárnap
18:00 Gödi SE - Hajdúnánás SK 26 - 36
2020. november 20. péntek
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Vasas SC 26 - 33
2020. november 21. szombat
15:30 Ferencvárosi TC U20 - Tempo KSE 27 - 31
18:00 PC Trade SZNKE - Gödi SE 34 - 31
18:00 Hajdúnánás SK - Kispest NKK-Vajk 25 - 31
18:00 Eszterházy SC - VS Dunakeszi 38 - 18
2020. november 28. szombat
18:00 Hajdúnánás SK - Tempo KSE 26 - 26
18:00 Kispest NKK-Vajk - PC Trade SZNKE 27 - 26
2020. november 29. vasárnap
17:00 Vasas SC - Ferencvárosi TC U20 39 - 34
18:00 Gödi SE - Eszterházy SC 29 - 41
2020. december 5. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Gödi SE 42 - 28
18:00 Hajdúnánás SK - PC Trade SZNKE 30 - 29
18:00 Eszterházy SC - Kispest NKK-Vajk 27 - 28
18:00 Tempo KSE - Vasas SC 22 - 29
2020. december 9. szerda
18:00 Gödi SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 25 - 35
2020. december 11. péntek
17:40 Ferencvárosi TC U20 - Kispest NKK-Vajk 34 - 28
2020. december 16. szerda
15:00 Ferencvárosi TC U20 - Eszterházy SC 26 - 30
18:00 Gödi SE - Vasas SC 26 - 42
2020. december 19. szombat
12:00 Pénzügyőr SE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 29 - 20
2021. január 17. vasárnap
18:00 Ferencvárosi TC U20 - Gödi SE 39 - 29
2021. január 23. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Ferencvárosi TC U20 24 - 29
2021. január 30. szombat
17:00 Ferencvárosi TC U20 - Hajdúnánás SK 26 - 21
2021. február 6. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Hajdúnánás SK 27 - 20
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - VS Dunakeszi 33 - 24
18:00 Gödi SE - Tempo KSE 28 - 39
2021. február 7. vasárnap
12:00 Ferencvárosi TC U20 - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 24 - 30
2021. február 12. péntek
18:00 Ferencvárosi TC U20 - VS Dunakeszi 42 - 25
2021. február 13. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Kispest NKK-Vajk 26 - 29
17:00 Vasas SC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 31 - 21
18:00 Tempo KSE - PC Trade SZNKE 34 - 31
18:00 Eszterházy SC - Hajdúnánás SK 29 - 24
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Gödi SE 40 - 20
2021. február 20. szombat
15:00 PC Trade SZNKE - Eszterházy SC 28 - 35
18:00 Hajdúnánás SK - Pénzügyőr SE 21 - 18
2021. február 21. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Tempo KSE 31 - 32
18:00 Kispest NKK-Vajk - Oxxo Energy Orosházi NKC 24 - 27
18:00 Gödi SE - Ferencvárosi TC U20 26 - 31
2021. február 27. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - PC Trade SZNKE 34 - 23
18:00 Kispest NKK-Vajk - Ferencvárosi TC U20 29 - 29
18:00 Vasas SC - Gödi SE 40 - 27
2021. február 28. vasárnap
17:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Hajdúnánás SK 29 - 23
2021. március 6. szombat
18:00 Hajdúnánás SK - Ferencvárosi TC U20 33 - 31
18:00 Eszterházy SC - Pénzügyőr SE 25 - 24
18:00 PC Trade SZNKE - Oxxo Energy Orosházi NKC 26 - 26
2021. március 7. vasárnap
18:00 Kispest NKK-Vajk - Vasas SC 25 - 30
2021. március 19. péntek
18:00 Eszterházy SC - Tempo KSE 39 - 32
2021. március 20. szombat
18:00 VS Dunakeszi - Pénzügyőr SE 17 - 37
2021. március 21. vasárnap
15:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Oxxo Energy Orosházi NKC 26 - 27
2021. március 27. szombat
18:00 Ferencvárosi TC U20 - PC Trade SZNKE 33 - 26
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Eszterházy SC 24 - 33
2021. március 28. vasárnap
14:00 Pénzügyőr SE - Tempo KSE 29 - 23
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Kispest NKK-Vajk 26 - 27
2021. április 1. csütörtök
13:30 Tempo KSE - VS Dunakeszi 44 - 27
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - PC Trade SZNKE 35 - 29
2021. április 9. péntek
18:30 Kispest NKK-Vajk - VS Dunakeszi 39 - 26
2021. április 10. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 21 - 20
18:00 PC Trade SZNKE - Vasas SC 21 - 30
18:00 Tempo KSE - Gödi SE 45 - 29
18:00 Hajdúnánás SK - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 33 - 20
18:00 Eszterházy SC - Ferencvárosi TC U20 30 - 30
2021. április 17. szombat
17:00 Vasas SC - Tempo KSE 44 - 18
2021. április 18. vasárnap
15:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Hajdúnánás SK 31 - 35
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Kispest NKK-Vajk 33 - 28
2021. április 21. szerda
18:30 Gödi SE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 27 - 28
2021. április 23. péntek
18:30 Gödi SE - Kispest NKK-Vajk 28 - 37
2021. április 24. szombat
17:00 Vasas SC - Eszterházy SC 33 - 33
18:00 VS Dunakeszi - Hajdúnánás SK 31 - 34
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Tempo KSE 36 - 35
2021. április 25. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - PC Trade SZNKE 27 - 30
18:00 Ferencvárosi TC U20 - Pénzügyőr SE 25 - 29
2021. április 28. szerda
18:00 VS Dunakeszi - Vasas SC 22 - 34
2021. május 1. szombat
Hajdúnánás SK - Gödi SE 10 - 0
18:00 Eszterházy SC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 31 - 19
2021. május 2. vasárnap
11:00 Pénzügyőr SE - Vasas SC 25 - 29
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Ferencvárosi TC U20 27 - 28
18:00 Tempo KSE - Kispest NKK-Vajk 19 - 20
18:00 PC Trade SZNKE - VS Dunakeszi 39 - 28
2021. május 5. szerda
18:30 VS Dunakeszi - Gödi SE 28 - 31
2021. május 7. péntek
16:30 Tempo KSE - Ferencvárosi TC U20 25 - 28
17:00 Vasas SC - Oxxo Energy Orosházi NKC 29 - 20
2021. május 8. szombat
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Pénzügyőr SE 26 - 29
18:00 VS Dunakeszi - Eszterházy SC 25 - 36
2021. május 9. vasárnap
16:00 Kispest NKK-Vajk - Hajdúnánás SK
18:00 Gödi SE - PC Trade SZNKE
2021. május 14. péntek
16:30 Tempo KSE - Hajdúnánás SK
2021. május 15. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - VS Dunakeszi
15:00 PC Trade SZNKE - Kispest NKK-Vajk
15:15 Ferencvárosi TC U20 - Vasas SC
18:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE
18:00 Eszterházy SC - Gödi SE
2021. május 19. szerda
18:00 Hajdúnánás SK - Oxxo Energy Orosházi NKC
2021. május 22. szombat
18:00 Hajdúnánás SK - Vasas SC
18:00 Kispest NKK-Vajk - Eszterházy SC
2021. május 23. vasárnap
16:00 VS Dunakeszi - Oxxo Energy Orosházi NKC
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Ferencvárosi TC U20
18:00 Gödi SE - Pénzügyőr SE
2021. május 25. kedd
17:00 Vasas SC - Hajdúnánás SK
2021. május 29. szombat
19:00 PC Trade SZNKE - Hajdúnánás SK
2021. május 30. vasárnap
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - VS Dunakeszi
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Vasas SC 19 18 1 0 648 461 187 37
2. Eszterházy SC 20 16 2 2 632 506 126 34
3. Kispest NKK-Vajk 19 13 1 5 524 497 27 27
4. Ferencvárosi TC U20 20 12 2 6 630 560 70 26
5. Pénzügyőr SE 20 11 0 9 552 499 53 22
6. Hajdúnánás SK 16 9 1 6 424 406 18 19
7. Oxxo Energy Orosházi NKC 19 9 1 9 542 539 3 19
8. Tempo KSE 21 8 1 12 610 624 -14 17
9. PC Trade SZNKE 19 7 1 11 519 568 -49 15
10. GBB ZRT Kecskeméti NKSE 19 5 0 14 518 552 -34 10
11. Gödi SE 19 1 1 17 483 659 -176 3
12. VS Dunakeszi 19 0 1 18 468 679 -211 1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BORBÉLY MÁRTA GBB ZRT Kecskeméti N 123 17
2. BATÓ LILI Eszterházy SC 119 20
3. JÁMBOR-HERCEG RÉKA GBB ZRT Kecskeméti N 115 18
4. SZECSŐDI LAURA ANDREA Eszterházy SC 109 19
5. KISS KLAUDIA FANNY VS Dunakeszi 106 19
6. SZABÓ EDINA Kispest NKK-Vajk 102 18
7. SZERZŐ REGINA Kispest NKK-Vajk 99 19
8. MIKLÓS KITTI PC Trade SZNKE 97 19
9. MÁRCZY TEKLA Oxxo Energy Orosházi 95 19
10. NYAKÓ ROZÁLIA GBB ZRT Kecskeméti N 95 18
11. NÉMETH LILLA Gödi SE 89 14
12. SZALAI ZSUZSANNA Tempo KSE 89 20
13. GYÖRFI DÓRA Ferencvárosi TC U20 88 18
14. TÓTH MELINDA Vasas SC 84 17
15. PÉNZES LAURA Vasas SC 83 14
16. BRETTNER ZSÓFIA DORINA Eszterházy SC 81 20
17. BÁRTFAY ENIKŐ Tempo KSE 80 19
18. ZSIKÓ ZSANETT ALMA PC Trade SZNKE 80 19
19. SZILOVICS FANNI Vasas SC 79 17
20. MALÁTI DÓRA Oxxo Energy Orosházi 78 16
21. PETROVICS GERDA Hajdúnánás SK 78 15
22. MAYER LÍVIA Pénzügyőr SE 77 19
23. BLAUBACHER DÓRA Pénzügyőr SE 76 17
24. SZÉCSI REBEKA PC Trade SZNKE 74 19
25. HUDRA ENIKŐ Pénzügyőr SE 72 14
26. BLAZSEK ALEXANDRA TÍMEA Tempo KSE 71 20
27. VARGA PANNI Tempo KSE 71 18
28. VARJÚ LILIÁNA Kispest NKK-Vajk 71 15
29. BALLAI BORBÁLA Ferencvárosi TC U20 69 14
30. TÓTH SÁRA FRUZSINA Oxxo Energy Orosházi 69 17
31. HANSÁGHY BEATRIX VS Dunakeszi 66 16
32. VÁMOSI PANNA Hajdúnánás SK 66 7
33. PETROVSZKI KATALIN Tempo KSE 62 18
34. IVANICS DÓRA Vasas SC 61 19
35. NAGY RENÁTA PC Trade SZNKE 58 17
36. OLÁH KYRA Pénzügyőr SE 58 20
37. LUDVIG KRISZTINA Ferencvárosi TC U20 57 19
38. GAZSOVICS VIRÁG Kispest NKK-Vajk 56 19
39. BERNÁT DORINA Eszterházy SC 55 20
40. CSOKNYAI NÓRA PC Trade SZNKE 54 19
41. KISS GABRIELLA Tempo KSE 52 19
42. LOVÁSZ BRIGITTA VS Dunakeszi 52 18
43. MOHAROS VIVIEN Oxxo Energy Orosházi 51 19
44. PÁNCZÉL PETRA Kispest NKK-Vajk 51 18
45. FRÁNYÓ LAURA PC Trade SZNKE 50 18
46. JUHÁSZ RENÁTA Eszterházy SC 50 17
47. KOVALCSIK JÁZMIN Ferencvárosi TC U20 50 14
48. MAJOROS KLAUDIA Ferencvárosi TC U20 49 19
49. SIMON PETRA ANNA Ferencvárosi TC U20 48 18
50. NAGY ZSUZSANNA Vasas SC 47 19
51. BÍRÓ PETRA Oxxo Energy Orosházi 46 19
52. KATONA LILLA VS Dunakeszi 44 18
53. SZENES BETTINA Gödi SE 44 12
54. IMREI RÉKA Vasas SC 43 18
55. KISER PANNA Eszterházy SC 43 17
56. ÁCS BIANKA Vasas SC 42 17
57. BÁNFAI VIRÁG Ferencvárosi TC U20 42 14
58. GÉM LÉNA Ferencvárosi TC U20 42 16
59. KENYERES BARBARA Oxxo Energy Orosházi 42 15
60. KÖDMÖN KRISZTINA Pénzügyőr SE 42 19
61. SZABÓ FANNI PC Trade SZNKE 42 19
62. BAGI KATA BARBARA Pénzügyőr SE 41 20
63. KOBELA TAMARA Eszterházy SC 41 11
64. ZSEMBERY VIKTÓRIA Ferencvárosi TC U20 41 19
65. PAP MERCÉDESZ GBB ZRT Kecskeméti N 40 11
66. SPETH EVELIN Vasas SC 40 13
67. TÓTH ADÉL Pénzügyőr SE 40 14
68. BAB ÁGOTA GYOPÁR GBB ZRT Kecskeméti N 38 18
69. POLGÁR REBEKA Pénzügyőr SE 38 20
70. PUSKÁS LILLA Kispest NKK-Vajk 38 9
71. SZATMÁRI MELINDA Vasas SC 37 16
72. FODOR NOÉMI Tempo KSE 36 13
73. HELEMBAI LILLA Gödi SE 36 15
74. LENGYEL LEONETTA GBB ZRT Kecskeméti N 36 10
75. MIKULA DÓRA Oxxo Energy Orosházi 36 18
76. SZABADOS IBOLYA Hajdúnánás SK 36 12
77. GENGELICZKY LILI VS Dunakeszi 35 16
78. POÓR BRIGITTA Hajdúnánás SK 35 15
79. FERENCZY DIÁNA DÓRA Ferencvárosi TC U20 34 16
80. PÉCSI VILLŐ GBB ZRT Kecskeméti N 34 19
81. TAR LOTTI Hajdúnánás SK 34 15
82. VÖRÖS BETTINA Oxxo Energy Orosházi 34 13
83. BÁRDY NOÉMI Gödi SE 33 5
84. BENKŐ DOROTTYA Gödi SE 33 16
85. KOZMA FLÓRA PC Trade SZNKE 33 15
86. LEITNER LILLA Gödi SE 33 9
87. KALTENECKER ANETT Gödi SE 32 15
88. VERESS-FILEP BOGLÁRKA ORSOLYA VS Dunakeszi 32 19
89. KARACS JÁZMIN Hajdúnánás SK 31 15
90. SZÁSZ-FEJÉR ANNA Pénzügyőr SE 31 20
91. NEMES NÓRA Oxxo Energy Orosházi 30 17
92. KOVÁCS NOÉMI Vasas SC 29 19
93. KUTI BETTINA Eszterházy SC 29 10
94. ALAXAI ZOÉ Eszterházy SC 28 20
95. HADNAGY FANNI Vasas SC 28 17
96. CSERŐS PETRA Hajdúnánás SK 27 15
97. KELEMEN GRÉTA Hajdúnánás SK 27 13
98. SZEBERÉNYI FLÓRA Gödi SE 27 7
99. TAKÁCS FRUZSINA Vasas SC 27 13
100. PÁCZ LAURA LIZA Tempo KSE 26 10
101. BEDŐ TAMARA VS Dunakeszi 25 18
102. FUNDÁK ANNAMÁRIA Tempo KSE 25 9
103. PINTÉR ZSANETT VS Dunakeszi 25 12
104. ANTAL JENIFER Oxxo Energy Orosházi 24 16
105. BALLAI ANNA Ferencvárosi TC U20 24 19
106. DANCSÓ DOROTTYA Gödi SE 24 11
107. POROBIC ZITA Hajdúnánás SK 24 5
108. BUZSÁKI NIKOLETT Eszterházy SC 23 15
109. BERTA BIANKA Pénzügyőr SE 21 17
110. HLÚGYIK NOÉMI Gödi SE 21 16
111. BALÁS PATRICIA VS Dunakeszi 19 9
112. ZENTAI DOROTTYA Ferencvárosi TC U20 19 16
113. ALBERT HELGA Kispest NKK-Vajk 18 18
114. ANDRÉ ILONA Kispest NKK-Vajk 17 17
115. BRÉDA LUCA Vasas SC 17 10
116. FARKAS ADRIENN BOGLÁRKA PC Trade SZNKE 17 16
117. BALLA ANITA Kispest NKK-Vajk 16 13
118. SIPOS FANNI VS Dunakeszi 16 19
119. TÍMÁR PETRA Pénzügyőr SE 16 16
120. VERESZKY DORKA Tempo KSE 16 18
121. BISZÁK ALETTA Gödi SE 15 10
122. NAGY SZANDRA VS Dunakeszi 15 16
123. UJVÁRI DOROTTYA Kispest NKK-Vajk 15 16
124. JURMANN GRÉTA Eszterházy SC 14 17
125. OSVAI FANNI Hajdúnánás SK 14 14
126. PASQUALETTI TÍMEA Tempo KSE 12 10 13 11
Vasas SC 1 1
127. PASTOREKOVÁ EDINA Pénzügyőr SE 13 18
128. SZABÓ DORINA Oxxo Energy Orosházi 13 17
129. TÓTH ABIGÉL Gödi SE 13 5
130. TÓTH ANTÓNIA Eszterházy SC 13 10
131. MEGYESI MILLA GBB ZRT Kecskeméti N 12 13
132. PITZ ZSANETT Gödi SE 12 10
133. PORTÁS PETRA VS Dunakeszi 12 19
134. TÓTH GEORGINA Pénzügyőr SE 12 18
135. BALOGH BERTINA Kispest NKK-Vajk 11 17
136. POCZETNYIK LUCA LAURA Hajdúnánás SK 11 2
137. TÓTH ESZTER Ferencvárosi TC U20 11 17
138. BARÓTI BETTINA Ferencvárosi TC U20 10 17
139. CIFRA ANITA Vasas SC 10 14
140. HRUTKA BERNADETT VS Dunakeszi 10 18
141. SZABÓ LEILA PC Trade SZNKE 10 19
142. KISJUHÁSZ PETRA GBB ZRT Kecskeméti N 9 18
143. KOZMA KRISZTINA Hajdúnánás SK 9 14
144. MAGÓ ANNA Oxxo Energy Orosházi 9 14
145. ARON ANDREA Kispest NKK-Vajk 8 2
146. ÖTVÖS HENRIETTA VS Dunakeszi 8 6
147. RADVA ERZSÉBET GBB ZRT Kecskeméti N 8 18
148. ÁCS ORSOLYA Oxxo Energy Orosházi 7 17
149. FELSŐ ANNA Kispest NKK-Vajk 7 19
150. LAKI BIANKA Tempo KSE 7 6
151. OFRA ZSÓFIA Hajdúnánás SK 7 6
152. PÁLFFY ANNA Gödi SE 7 6
153. SOLT ANNA TÍMEA Eszterházy SC 7 12
154. ZELIZI FANNI Hajdúnánás SK 7 15
155. KOVÁCS KRISZTINA Kispest NKK-Vajk 6 19
156. KRENNER FANNI Tempo KSE 6 8
157. STACHÓ VIVIEN Kispest NKK-Vajk 6 16
158. SZÉCSI ADRIENN Pénzügyőr SE 6 18
159. BERNÁTH LIA Vasas SC 5 3
160. HÁZI VERONIKA Vasas SC 5 5
161. MARIK DALMA Ferencvárosi TC U20 5 16
162. PAPPNÉ SZAMORÁNSKY PIROSKA Gödi SE 5 1
163. ZIHOR FLÓRA Hajdúnánás SK 5 12
164. ÁGOSTON LILLA Pénzügyőr SE 4 5
165. BARNA VIRÁG Tempo KSE 4 14
166. DOHÁNY VANDA Eszterházy SC 4 17
167. HORVÁTH BÍBORKA ÉVA Oxxo Energy Orosházi 4 16
168. SÁRI JÚLIA Tempo KSE 4 7
169. CSOMÓS ANNA JUDIT Eszterházy SC 3 10
170. GINDELI PANNA Eszterházy SC 3 3
171. HUTVÁGNER BRIGITTA Tempo KSE 3 8
172. LÓCZI FANNI GBB ZRT Kecskeméti N 3 16
173. NAGY ENIKŐ GBB ZRT Kecskeméti N 3 14
174. PAPP DÓRA Eszterházy SC 3 17
175. RIGÓ KÍRA Tempo KSE 3 12
176. RUBINT EVELIN Pénzügyőr SE 3 15
177. SÁRKÁNY PETRA ANIKÓ Vasas SC 3 4
178. SOLTÉSZ BERNADETT Vasas SC 3 3
179. BALÁZS DORINA Hajdúnánás SK 2 5
180. FICZERE ÁGNES Eszterházy SC 2 2
181. GÜNSER BIANKA Vasas SC 2 3
182. HADFI GRÉTA Ferencvárosi TC U20 2 17
183. JOÓ ANNA VS Dunakeszi 2 11
184. NAGY ÉVA GBB ZRT Kecskeméti N 2 19
185. PAPP ESZTER Oxxo Energy Orosházi 2 3
186. SZABÓ VIKTÓRIA Tempo KSE 2 9
187. TÓTH ADRIENN TAMARA PC Trade SZNKE 2 6
188. TÓTH JÁZMIN Gödi SE 2 2
189. ZÁKÁNYI BLANKA Eszterházy SC 2 5
190. BRÉDA ABIGÉL Vasas SC 1 2
191. BRÉDA BORBÁLA Vasas SC 1 4
192. DUDÁS DOMINIKA PC Trade SZNKE 1 13
193. FODOR IVETT Eszterházy SC 1 2
194. GEDÓ ALEXANDRA FANNI Oxxo Energy Orosházi 1 13
195. KISS BERNADETT Hajdúnánás SK 1 6
196. KOÓS RÉKA Eszterházy SC 1 1
197. KOVÁCS DORINA Tempo KSE 1 9
198. KOVÁCS HENRIETTA Pénzügyőr SE 1 1
199. LEINER BERNADETT Eszterházy SC 1 16
200. PÉCSI VIRÁG ADRIENN Kispest NKK-Vajk 1 4
201. POMOZI NIKOLETT Tempo KSE 1 5
202. PREZENCZKI NELLI PC Trade SZNKE 1 4
203. RÉTI PANNA Kispest NKK-Vajk 1 8
204. SASS KINCSŐ Pénzügyőr SE 1 18
205. SZEIDL EVELIN VS Dunakeszi 1 2
206. SZÖLLŐSI DOROTTYA Oxxo Energy Orosházi 1 6
207. TAKÁCS SÁRA BARBARA Kispest NKK-Vajk 1 2
208. ÁRVAI LAURA GBB ZRT Kecskeméti N 0 3
209. BÁLINT ANNA Gödi SE 0 14
210. BÁLINT ZORKA GBB ZRT Kecskeméti N 0 5
211. BALOG DÓRA PC Trade SZNKE 0 3
212. BALOGH ESZTER VS Dunakeszi 0 4
213. BARANYI ANNA VS Dunakeszi 0 5
214. BARTA ADELINDA VANDA Eszterházy SC 0 2
215. BARTOS DORINA Gödi SE 0 1
216. BARTUCZ JÁZMIN Gödi SE 0 2
217. BERSÉNYI DOROTTYA Tempo KSE 0 17
218. BÓKA BETTINA VS Dunakeszi 0 2
219. BÖHM NIKOLETT Ferencvárosi TC U20 0 2
220. BUCZKU BONITA Oxxo Energy Orosházi 0 1
221. BUDAI BOGLÁRKA PC Trade SZNKE 0 9
222. BUKOVSZKY ANNA Gödi SE 0 2
223. CSATLÓS CSENGE GYÖNGYVÉR Pénzügyőr SE 0 11
224. CSEH ROBERTA Oxxo Energy Orosházi 0 19
225. CSIZMADIA FANNI KLÁRA Oxxo Energy Orosházi 0 7
226. CSOMOR ZSÓFIA Kispest NKK-Vajk 0 2
227. DEMJÉN LAURA Vasas SC 0 2
228. DOSZPOTH ZSUZSANNA VS Dunakeszi 0 16
229. DURÁCZKY-BOZSÓ NÓRA LEILA Kispest NKK-Vajk 0 1
230. FERENCZI ANNAMÁRIA Vasas SC 0 10
231. FINTA-SZŰCS NIKOLETT Hajdúnánás SK 0 1
232. FODOR LAURA Eszterházy SC 0 5
233. FRITZ NOÉMI Tempo KSE 0 19
234. HADAS PANNA Hajdúnánás SK 0 11
235. HARGITAI NORMA PC Trade SZNKE 0 8
236. HERMANN GRÉTA Pénzügyőr SE 0 8
237. HORVÁTH HANGA Vasas SC 0 1
238. JEFCSÁK RÉKA Tempo KSE 0 1
239. JOVANOV LILIÁNA PC Trade SZNKE 0 1
240. KALMÁR EMESE Tempo KSE 0 1
241. KÁNTOR KAMILLA Vasas SC 0 16
242. KÁRÁSZ SZIMONETT PC Trade SZNKE 0 2
243. KOZMA TÜNDE Hajdúnánás SK 0 15
244. KUBINA MOLLI Kispest NKK-Vajk 0 14
245. KUBINYI DORA VS Dunakeszi 0 2
246. KUBINYI RITA VS Dunakeszi 0 5
247. KUMP VERONIKA GBB ZRT Kecskeméti N 0 1
248. KURUCZ ANNAMÁRIA Tempo KSE 0 11 0 19
Vasas SC 0 8
249. LACZIK LOTTI Kispest NKK-Vajk 0 2
250. LETTNER LAURA VS Dunakeszi 0 2
251. MÁRTA REBEKA Gödi SE 0 1
252. MÉSZÁROS VIRÁG Ferencvárosi TC U20 0 2
253. MIKLÓS KLAUDIA Gödi SE 0 16
254. MOLNÁR VERONIKA VS Dunakeszi 0 17
255. ŐZ ENIKŐ Vasas SC 0 1
256. PÁCZ VIKTÓRIA Tempo KSE 0 1
257. PÁLINKÁS VIKTÓRIA GBB ZRT Kecskeméti N 0 19
258. PITYER DOROTTYA KITTI Kispest NKK-Vajk 0 5
259. POMPOR ANIKÓ Kispest NKK-Vajk 0 19
260. POROBIC ZOÉ PC Trade SZNKE 0 19
261. RESZEGI ESZTER Hajdúnánás SK 0 8
262. ROMÁNY KINGA Eszterházy SC 0 6
263. SZÖGI MERCÉDESZ Hajdúnánás SK 0 4
264. SZÖLLŐSI ZSÓFIA PC Trade SZNKE 0 11
265. TÓTH BARBARA Eszterházy SC 0 1
266. TÓTH JÁZMIN Tempo KSE 0 2
267. TÓTH PETRA VS Dunakeszi 0 3
268. VAJK ESZTER Eszterházy SC 0 18
269. VERES ANNA Tempo KSE 0 1
270. VERESZKY NÓRA Vasas SC 0 5
271. VÖRÖS VIVIEN PC Trade SZNKE 0 1
272. ZSIGMOND PANNA Ferencvárosi TC U20 0 18
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó