Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB II férfi-Dél-nyugat
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Bajai KSE - MK Pelikán-Siklós KC 28 - 28
18:00 Kalocsai KC - Rinyamenti KC SE 32 - 20
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Dunaújvárosi AC 27 - 28
18:00 Tungsram SE - Hőgyészi SC 31 - 24
18:00 Holler UnFC - Satelit SE 36 - 24
2020. szeptember 13. vasárnap
17:00 Kiskunhalas UKSC - Expressz Zálog Mnádasd 16 - 35
2020. szeptember 18. péntek
19:00 MK Pelikán-Siklós KC - Tungsram SE 21 - 32
2020. szeptember 19. szombat
16:00 Rinyamenti KC SE - Kiskunhalas UKSC 29 - 23
17:00 Satelit SE - Bajai KSE 20 - 28
18:00 Hőgyészi SC - Kiskőrösi KS Kft 40 - 26
2020. szeptember 20. vasárnap
16:00 Dunaújvárosi AC - Kalocsai KC 28 - 27
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Holler UnFC 26 - 20
2020. szeptember 26. szombat
16:00 Bajai KSE - Expressz Zálog Mnádasd 22 - 32
16:00 Rinyamenti KC SE - Dunaújvárosi AC 36 - 29
18:00 Kalocsai KC - Hőgyészi SC 33 - 26
18:00 Kiskőrösi KS Kft - MK Pelikán-Siklós KC 32 - 25
18:00 Tungsram SE - Satelit SE 45 - 14
18:00 Holler UnFC - Kiskunhalas UKSC 30 - 22
2020. október 9. péntek
19:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai KC 23 - 35
2020. október 10. szombat
17:00 Kiskunhalas UKSC - Bajai KSE 26 - 28
18:00 Holler UnFC - Rinyamenti KC SE 28 - 21
18:00 Hőgyészi SC - Dunaújvárosi AC 34 - 33
2020. október 11. vasárnap
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Tungsram SE 27 - 27
17:00 Satelit SE - Kiskőrösi KS Kft 28 - 21
2020. október 17. szombat
16:00 Bajai KSE - Holler UnFC 21 - 25
16:00 Rinyamenti KC SE - Hőgyészi SC 34 - 34
18:00 Tungsram SE - Kiskunhalas UKSC 40 - 23
2020. október 18. vasárnap
16:00 Kalocsai KC - Satelit SE 37 - 26
16:00 Dunaújvárosi AC - MK Pelikán-Siklós KC 30 - 25
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kiskőrösi KS Kft 38 - 17
2020. október 24. szombat
16:00 Bajai KSE - Rinyamenti KC SE 28 - 23
17:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi KS Kft 24 - 26
17:00 Satelit SE - Dunaújvárosi AC 22 - 32
18:00 Holler UnFC - Tungsram SE 23 - 18
2020. október 25. vasárnap
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kalocsai KC 22 - 31
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hőgyészi SC 21 - 28
2020. november 7. szombat
18:00 Kalocsai KC - Kiskőrösi KS Kft 33 - 27
2020. november 8. vasárnap
15:00 Hőgyészi SC - Bajai KSE 22 - 25
2020. november 14. szombat
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Holler UnFC 22 - 36
18:00 Tungsram SE - Bajai KSE 29 - 22
18:00 Hőgyészi SC - Satelit SE 33 - 23
2020. november 15. vasárnap
16:00 Kalocsai KC - Kiskunhalas UKSC 34 - 31
2020. november 21. szombat
18:00 Holler UnFC - Kalocsai KC 22 - 20
2020. november 28. szombat
16:30 MK Pelikán-Siklós KC - Expressz Zálog Mnádasd 23 - 32
18:00 Kalocsai KC - Bajai KSE 27 - 26
18:00 Hőgyészi SC - Kiskunhalas UKSC 34 - 24
2020. november 29. vasárnap
16:00 Dunaújvárosi AC - Holler UnFC 26 - 26
2020. december 5. szombat
16:00 Bajai KSE - Dunaújvárosi AC 30 - 33
18:00 Tungsram SE - Kalocsai KC 29 - 23
18:00 Kiskunhalas UKSC - MK Pelikán-Siklós KC 26 - 29
2020. december 6. vasárnap
17:30 Expressz Zálog Mnádasd - Satelit SE 41 - 27
2020. december 13. vasárnap
16:00 Dunaújvárosi AC - Tungsram SE 25 - 32
16:30 MK Pelikán-Siklós KC - Holler UnFC 18 - 33
2021. február 5. péntek
18:00 Tungsram SE - Rinyamenti KC SE 39 - 21
2021. február 7. vasárnap
15:00 Dunaújvárosi AC - Expressz Zálog Mnádasd 22 - 27
2021. február 13. szombat
11:00 Dunaújvárosi AC - Kiskőrösi KS Kft 32 - 16
14:00 Hőgyészi SC - Tungsram SE 28 - 30
16:00 Rinyamenti KC SE - Kalocsai KC 31 - 25
17:00 Satelit SE - Holler UnFC 25 - 41
2021. február 14. vasárnap
15:00 MK Pelikán-Siklós KC - Bajai KSE 20 - 35
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kiskunhalas UKSC 41 - 26
2021. február 19. péntek
19:00 Tungsram SE - MK Pelikán-Siklós KC 37 - 17
2021. február 20. szombat
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Hőgyészi SC 22 - 34
17:00 Kiskunhalas UKSC - Rinyamenti KC SE 27 - 29
17:00 Bajai KSE - Satelit SE 37 - 25
18:00 Holler UnFC - Expressz Zálog Mnádasd 31 - 18
2021. február 21. vasárnap
16:00 Kalocsai KC - Dunaújvárosi AC 20 - 28
2021. február 27. szombat
15:00 Dunaújvárosi AC - Rinyamenti KC SE 36 - 33
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Bajai KSE 25 - 28
18:00 Hőgyészi SC - Kalocsai KC 26 - 16
2021. február 28. vasárnap
12:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kiskőrösi KS Kft 26 - 25
17:00 Satelit SE - Tungsram SE 20 - 38
2021. március 4. csütörtök
19:00 Kalocsai KC - MK Pelikán-Siklós KC 32 - 26
2021. március 6. szombat
13:00 Dunaújvárosi AC - Hőgyészi SC 31 - 29
16:00 Bajai KSE - Kiskunhalas UKSC 32 - 18
16:00 Rinyamenti KC SE - Holler UnFC 24 - 25
18:00 Tungsram SE - Expressz Zálog Mnádasd 35 - 23
2021. március 7. vasárnap
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Satelit SE 26 - 29
2021. március 13. szombat
13:30 Rinyamenti KC SE - Expressz Zálog Mnádasd 25 - 27
14:00 Kiskőrösi KS Kft - Tungsram SE 24 - 34
16:00 Kiskunhalas UKSC - Dunaújvárosi AC 26 - 40
17:00 Satelit SE - MK Pelikán-Siklós KC 23 - 24
2021. március 14. vasárnap
18:00 Holler UnFC - Hőgyészi SC 29 - 29
2021. március 20. szombat
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Dunaújvárosi AC 16 - 31
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Expressz Zálog Mnádasd 19 - 29
17:00 Kiskunhalas UKSC - Tungsram SE 26 - 37
17:00 Satelit SE - Kalocsai KC 25 - 22
18:00 Holler UnFC - Bajai KSE 24 - 20
18:00 Hőgyészi SC - Rinyamenti KC SE 27 - 20
2021. március 27. szombat
15:00 Dunaújvárosi AC - Satelit SE 35 - 21
16:00 Rinyamenti KC SE - Bajai KSE 30 - 30
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Kiskunhalas UKSC 29 - 24
18:00 Tungsram SE - Holler UnFC 23 - 23
18:00 Hőgyészi SC - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 21
18:00 Kalocsai KC - Expressz Zálog Mnádasd 26 - 24
2021. április 3. szombat
16:00 Kiskunhalas UKSC - Holler UnFC 24 - 37
2021. április 9. péntek
19:00 Rinyamenti KC SE - MK Pelikán-Siklós KC 30 - 19
2021. április 10. szombat
11:00 Kiskunhalas UKSC - Satelit SE 36 - 27
16:00 Bajai KSE - Kiskőrösi KS Kft 36 - 33
2021. április 11. vasárnap
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Hőgyészi SC 22 - 25
2021. április 17. szombat
16:00 Holler UnFC - Kiskőrösi KS Kft 25 - 18
16:00 Bajai KSE - Tungsram SE 22 - 30
17:00 Kiskunhalas UKSC - Kalocsai KC 25 - 33
2021. április 18. vasárnap
15:00 Satelit SE - Hőgyészi SC 26 - 32
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Rinyamenti KC SE 24 - 33
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Dunaújvárosi AC 26 - 30
2021. április 23. péntek
16:30 Rinyamenti KC SE - Tungsram SE 24 - 33
2021. április 24. szombat
15:00 Dunaújvárosi AC - Kiskunhalas UKSC 41 - 25
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Bajai KSE 22 - 22
18:00 MK Pelikán-Siklós KC - Satelit SE 22 - 21
18:00 Kalocsai KC - Holler UnFC 26 - 33
18:00 Hőgyészi SC - Expressz Zálog Mnádasd 31 - 22
2021. április 26. hétfő
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Rinyamenti KC SE 31 - 29
2021. április 30. péntek
17:00 Rinyamenti KC SE - Satelit SE 30 - 27
2021. május 8. szombat
17:00 Satelit SE - Rinyamenti KC SE 23 - 26
17:00 Bajai KSE - Kalocsai KC 20 - 22
18:00 Tungsram SE - Kiskőrösi KS Kft 33 - 18
18:00 Holler UnFC - Dunaújvárosi AC 39 - 32
2021. május 9. vasárnap
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - MK Pelikán-Siklós KC 21 - 13
17:00 Kiskunhalas UKSC - Hőgyészi SC 27 - 36
2021. május 15. szombat
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kiskunhalas UKSC 27 - 19
15:00 Dunaújvárosi AC - Bajai KSE 34 - 21
16:00 Rinyamenti KC SE - Kiskőrösi KS Kft 30 - 25
17:00 Satelit SE - Expressz Zálog Mnádasd 26 - 34
18:00 Hőgyészi SC - Holler UnFC 27 - 32
18:00 Kalocsai KC - Tungsram SE 23 - 33
2021. május 22. szombat
12:30 Satelit SE - Kiskunhalas UKSC 29 - 28
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Kalocsai KC 27 - 27
16:00 Bajai KSE - Hőgyészi SC 26 - 31
18:00 Tungsram SE - Dunaújvárosi AC 25 - 22
18:00 Holler UnFC - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 25
2021. május 23. vasárnap
16:00 Expressz Zálog Mnádasd - Rinyamenti KC SE 28 - 21
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Tungsram SE 22 19 2 1 710 493 217 40
2. Holler UnFC 22 18 3 1 654 509 145 39
3. Dunaújvárosi AC 22 15 1 6 678 583 95 31
4. Hőgyészi SC 22 14 2 6 666 574 92 30
5. Expressz Zálog Mnádasd 22 13 1 8 620 541 79 27
6. Kalocsai KC 22 12 1 9 604 578 26 25
7. Bajai KSE 22 9 3 10 587 579 8 21
8. Rinyamenti KC SE 22 9 2 11 599 620 -21 20
9. MK Pelikán-Siklós KC 22 5 1 16 493 655 -162 11
10. Kiskőrösi KS Kft 22 4 2 16 533 662 -129 10
11. Satelit SE 22 4 0 18 531 704 -173 8
12. Kiskunhalas UKSC 22 1 0 21 546 723 -177 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BANGÓ ÁDÁM Dunaújvárosi AC 146 22
2. BORSOS ROLAND Dunaújvárosi AC 138 22
3. BOJTOR DÁVID Rinyamenti KC SE 134 21
4. BREZOVSZKY BARNABÁS Rinyamenti KC SE 110 22
5. SZEKULA LAJOS MÁTÉ Kiskunhalas UKSC 109 17
6. BORSOS MARTIN Dunaújvárosi AC 107 22
7. VOJKOVICS ISTVÁN Hőgyészi SC 106 21
8. BAZSÓ PÉTER Rinyamenti KC SE 103 20
9. VADÁSZ MÁRTON Tungsram SE 101 21
10. MOLNÁR VIKTOR Kiskunhalas UKSC 98 21
11. WÉBER TAMÁS Expressz Zálog Mnáda 98 19
12. HŐGYE PÉTER Satelit SE 97 20
13. LIPÓTZY MÁTÉ JÁNOS Bajai KSE 97 22
14. CSAMANGÓ ZSOMBOR Kiskőrösi KS Kft 94 13
15. GYŐRI PÉTER Expressz Zálog Mnáda 92 20
16. NAGY TAMÁS Bajai KSE 90 22
17. BÉRCES PATRIK Holler UnFC 87 20
18. IGALI GERGŐ ÁDÁM Hőgyészi SC 86 18
19. KOVÁCS ROLAND MK Pelikán-Siklós KC 86 21
20. SNÓBLI GYULA Satelit SE 84 18
21. BÁNDI ANDRÁS Dunaújvárosi AC 81 13
22. RUMI ÁDÁM Kalocsai KC 80 20
23. SZVÉTEK BALÁZS Kalocsai KC 79 15
24. SCHMIDT RAUL KORNÉL Kalocsai KC 78 20
25. KATONA BENCE Kalocsai KC 77 18
26. VALD BENJAMIN Hőgyészi SC 77 21
27. KOVÁCS DOMINIK Hőgyészi SC 76 11
28. SZABÓ BENCE Bajai KSE 75 18
29. KOVÁCS DÁNIEL Expressz Zálog Mnáda 74 21
30. BOCK MILÁN Kalocsai KC 73 14
31. TAKÁCS ÁDÁM Holler UnFC 73 22
32. SZABÓ GERGELY Tungsram SE 72 10
33. KOSIK BALÁZS Bajai KSE 70 18
34. VIRÁG ZSOLT MK Pelikán-Siklós KC 70 22
35. DOMAK DÁNIEL Holler UnFC 69 22
36. BALOGH PÉTER Tungsram SE 68 22
37. DÓZSA TAMÁS Kiskőrösi KS Kft 67 15
38. GUCSI MÁTÉ Kiskőrösi KS Kft 67 21
39. GERGELY BENCE Holler UnFC 65 21
40. LENDVAY PÉTER Holler UnFC 65 19
41. RUSKÓ BALÁZS Kiskőrösi KS Kft 64 22
42. HÁRI KRISTÓF Tungsram SE 63 22
43. KECSKÉS LEVENTE Hőgyészi SC 63 12
44. TÓTH GÁBOR LEVENTE Holler UnFC 25 10 63 20
Kalocsai KC 38 10
45. HIDASI DÁNIEL Expressz Zálog Mnáda 62 21
46. KÁLÓCZI DÁNIEL Expressz Zálog Mnáda 62 20
47. KISS LEVENTE Tungsram SE 61 21
48. KOLLÁR LEVENTE Expressz Zálog Mnáda 59 22
49. RIBACZ GERGŐ Satelit SE 54 14
50. VADON DÁNIEL MK Pelikán-Siklós KC 54 20
51. BOGNÁR ÁRON Bajai KSE 53 17
52. KISGÉCZI PATRIK Tungsram SE 52 22
53. PÉTER BARNABÁS Tungsram SE 52 10
54. SZENTGYÖRGYI JÓZSEF Kiskőrösi KS Kft 52 10
55. JÓZSA ÁDÁM Kiskunhalas UKSC 51 17
56. NAGY MÁTÉ Holler UnFC 51 22
57. NYITRAI MIKLÓS Hőgyészi SC 51 17
58. KISS GERGELY Tungsram SE 50 22
59. SZÉLES NÁNDOR Tungsram SE 50 20
60. GADÁNYI TIBOR Hőgyészi SC 49 21
61. KÁLMÁN DÁVID Expressz Zálog Mnáda 49 20
62. LEBÁR BENCE Rinyamenti KC SE 49 16
63. SNÓBLI BALÁZS Satelit SE 49 16
64. VONYA KORNÉL Holler UnFC 49 21
65. SELMECZI ROLAND LÁSZLÓ Bajai KSE 48 10
66. ZUDER ENZO Holler UnFC 48 19
67. CSÍKI RICHÁRD Kiskőrösi KS Kft 46 9
68. SIPOS VIKTOR MK Pelikán-Siklós KC 46 22
69. SZABÓ TIBOR Hőgyészi SC 46 18
70. MARKOVICS TAMÁS Dunaújvárosi AC 45 20
71. KAÁLI NAGY KENDE Satelit SE 44 6
72. RENCSÁR LEVENTE Kiskunhalas UKSC 44 16
73. VIDÓK PATRIK Kalocsai KC 44 20
74. CSUBA KOPPÁNY Expressz Zálog Mnáda 43 10
75. BALLA GÁBOR Kalocsai KC 42 21
76. BARANYAI ZSOLT Tungsram SE 40 16
77. LIPTAI JÁNOS Expressz Zálog Mnáda 40 17
78. BERNÁTH BENCE Bajai KSE 39 22
79. NAGY GÁBOR Kiskunhalas UKSC 38 19
80. KOVÁCS BENCE Rinyamenti KC SE 37 21
81. MÁRFI ÁKOS Dunaújvárosi AC 37 19
82. SIPOS MÁRK Hőgyészi SC 37 19
83. KIENLE DÁVID MK Pelikán-Siklós KC 36 10
84. LENGYEL PÉTER Kiskunhalas UKSC 36 10
85. MÁJER MARTIN Dunaújvárosi AC 36 11
86. SIPICS BENCE Holler UnFC 36 16
87. SIPOS TAMÁS MK Pelikán-Siklós KC 36 10
88. FÖLDESI GYULA Kiskunhalas UKSC 35 17
89. NYERS TAMÁS Holler UnFC 35 22
90. CSOMÓS LÓRÁNT Rinyamenti KC SE 34 22
91. VIRÁG TAMÁS Kiskunhalas UKSC 34 22
92. BICSKEI CSABA Dunaújvárosi AC 33 18
93. KATONA BALÁZS DÁVID MK Pelikán-Siklós KC 33 15
94. KEMÉNY LEVENTE GÉZA Bajai KSE 33 11
95. POLJAK LUKA Satelit SE 32 11
96. VIRÁG ROLAND Kalocsai KC 32 19
97. KOZICS ATTILA Tungsram SE 30 19
98. BUZÁS KRISTÓF OLIVÉR Rinyamenti KC SE 28 19
99. KULCSÁR FERENC Kiskőrösi KS Kft 28 20
100. HORVÁTH RICHÁRD Rinyamenti KC SE 27 14
101. HUNYADI MÁRK Kiskőrösi KS Kft 26 17
102. BORSI PÉTER Satelit SE 25 18
103. MEZEI DÁVID Kiskunhalas UKSC 25 13
104. NOÉ ROLAND RÓBERT Dunaújvárosi AC 7 4 25 15
Holler UnFC 18 11
105. JOVICS VIKTOR Dunaújvárosi AC 24 22
106. KOCSIS BOTOND Bajai KSE 24 15
107. PATAI DENISZ Kiskőrösi KS Kft 22 15
108. ROHOSKA ROLAND Kiskőrösi KS Kft 22 14
109. VOJKOVICS GYULA Hőgyészi SC 22 8
110. KISS ATTILA DEZSŐ Kiskunhalas UKSC 21 16
111. KOVACSICS FERENC Tungsram SE 21 8
112. FÜZESI ZSOLT Satelit SE 20 16
113. JÓNÁS PÉTER Tungsram SE 19 6
114. KOVÁCS FERENC SZEBASZTIÁN Hőgyészi SC 19 21
115. KRIZMANICS GÁBOR MK Pelikán-Siklós KC 19 14
116. OKLOPCIC BOJAN Satelit SE 19 11
117. SZAKÁCS BENCE MK Pelikán-Siklós KC 19 22
118. SZENTTAMÁSI NAGY KRISZTIÁN MK Pelikán-Siklós KC 19 15
119. FEKETE ZOLTÁN RICHÁRD Bajai KSE 18 10
120. KANYAR JÓZSEF MÁTÉ Rinyamenti KC SE 18 14
121. PATAKI LEVENTE MK Pelikán-Siklós KC 18 9
122. MAGYAR BARNABÁS Rinyamenti KC SE 17 7
123. POLERECZKI PÁL Kiskőrösi KS Kft 17 13
124. DENCS BÁLINT Satelit SE 16 19
125. MIHÁLDINECZ JÓZSEF Satelit SE 16 7
126. SZTÁRAI PÉTER MK Pelikán-Siklós KC 16 4
127. TEIMEL MÁRK Hőgyészi SC 16 17
128. KUKIC SASA Satelit SE 15 8
129. LŐRINCZ DÁVID Expressz Zálog Mnáda 15 16
130. SCHAFFER RICHÁRD Kalocsai KC 15 20
131. TIMÁR BÁLINT Satelit SE 15 20
132. HADOBÁS OLIVÉR Expressz Zálog Mnáda 14 4
133. GAZDAG TIBOR Tungsram SE 13 4
134. NAGY ÁKOS Bajai KSE 13 6
135. ORBÁN ZSOMBOR Rinyamenti KC SE 13 8
136. WERNER RICHÁRD MK Pelikán-Siklós KC 13 6
137. HAJNAL MÁRTON Holler UnFC 12 15
138. HORVÁTH MARCELL Rinyamenti KC SE 12 21
139. KÁLMÁN ATTILA Expressz Zálog Mnáda 12 17
140. LŐRINC SZABOLCS Hőgyészi SC 12 18
141. DOBAY TAMÁS Bajai KSE 11 19
142. RUTAI ZSOLT Kiskunhalas UKSC 11 7
143. CSALLÓ ÁDÁM Tungsram SE 9 12
144. KELEMEN ÁRON MK Pelikán-Siklós KC 9 7
145. MÉSZÁROS DÁVID MÁTÉ Bajai KSE 9 11
146. REHÁK TAMÁS Holler UnFC 8 20
147. VINCZE ÁKOS Kiskunhalas UKSC 8 20
148. HORVÁTH CZINGER GYÖRGY Kiskunhalas UKSC 7 5
149. NAGY BENCE Kiskőrösi KS Kft 7 14
150. SZENTGYÖRGYI GERGŐ Rinyamenti KC SE 7 12
151. TURI ATTILA Kiskőrösi KS Kft 7 3
152. VAJAI ISTVÁN BALÁZS Holler UnFC 7 16
153. WÁGNER ANTAL Kiskőrösi KS Kft 7 15
154. BALOGH ZOLTÁN MK Pelikán-Siklós KC 6 9
155. ERDÉLYI DÁNIEL Kiskunhalas UKSC 6 11
156. GALAMBOS GERGŐ Dunaújvárosi AC 6 20
157. HEGEDŰS MÁRK Tungsram SE 6 8
158. JUHÁSZ DÖME BÁLINT Kiskunhalas UKSC 6 3
159. KOVÁCSEVICS ISTVÁN Satelit SE 6 7
160. ZAKARIÁS BÁLINT MK Pelikán-Siklós KC 6 17
161. BOLERACZKI ISTVÁN TAMÁS Dunaújvárosi AC 5 9
162. KOVÁCS GÉZA Satelit SE 5 6
163. PRISKIN ANDRÁS Dunaújvárosi AC 5 6
164. REINER ISTVÁN Holler UnFC 5 10
165. SZŰCS ÁKOS Kiskunhalas UKSC 5 7
166. BREJÁK ISTVÁN Rinyamenti KC SE 4 10
167. FEKETE TAMÁS MK Pelikán-Siklós KC 4 2
168. FÖLDESI MIHÁLY Kiskunhalas UKSC 4 11
169. HORVÁTH ROLAND Kalocsai KC 4 21
170. KERÜLŐ LÁSZLÓ Bajai KSE 4 5
171. SZABADI NOEL Kiskunhalas UKSC 4 5
172. SZLÁMA TAMÁS Dunaújvárosi AC 4 14
173. TÓTH NORBERT Kiskőrösi KS Kft 4 13
174. TÓTH TAMÁS Rinyamenti KC SE 4 18
175. VARGA ERIK Kalocsai KC 4 5
176. HÉGER ZSOLT Hőgyészi SC 3 20
177. IFKOVICS ZORÁN Kiskunhalas UKSC 3 18
178. SZÖBÖLŐDI JÁNOS BARNABÁS Satelit SE 3 5
179. VIRÁG LÁSZLÓ MK Pelikán-Siklós KC 3 3
180. JUTASI ÁDÁM Bajai KSE 2 13
181. OLÁH BENCE Hőgyészi SC 2 13
182. POLYÁK BENCE Kiskőrösi KS Kft 2 22
183. SEBESZTA RICHÁRD Satelit SE 2 5
184. SZABÓ MARTIN Tungsram SE 2 22
185. TALIÁN BÁLINT ATTILA Rinyamenti KC SE 2 14
186. BERECK MÁTÉ Dunaújvárosi AC 1 15
187. BONDOR MILÁN Kalocsai KC 1 16
188. DEMETER ÁDÁM Kiskunhalas UKSC 1 4
189. DENCS BALÁZS Satelit SE 1 20
190. DUCZA DÁNIEL Dunaújvárosi AC 1 9
191. GÁL JÁNOS Dunaújvárosi AC 1 2
192. GERBOVITS ALEX KONRÁD Dunaújvárosi AC 1 7
193. KONYICSÁK TAMÁS Tungsram SE 1 14
194. KOVÁCS ANDRÁS Hőgyészi SC 1 4
195. NAGY SZILÁRD Satelit SE 1 1
196. ROKOLYA GERGŐ Bajai KSE 1 10
197. ROMFA ÁKOS Kiskőrösi KS Kft 1 6
198. SELYMES ATTILA Holler UnFC 1 22
199. TRATNYEK GERGŐ Satelit SE 1 3
200. BAJKÓ KRISTÓF Hőgyészi SC 0 13
201. BALÁZS PÉTER Kalocsai KC 0 20
202. BARABÁS TAMÁS Kalocsai KC 0 21
203. BARÁT BOTOND Expressz Zálog Mnáda 0 21
204. BÍRÓ GERGŐ Expressz Zálog Mnáda 0 10
205. BOSZNAI PATRIK BENCE Rinyamenti KC SE 0 5
206. BŐSZ RICHÁRD Holler UnFC 0 22
207. BUZÁS ZOLTÁN Rinyamenti KC SE 0 19
208. CSIKI BOTOND CSABA Hőgyészi SC 0 2
209. DÁVID MARTIN Hőgyészi SC 0 3
210. DRENKOVICS MÁRK Kalocsai KC 0 2
211. ERDÉLYI ÁRPÁD Kiskunhalas UKSC 0 7
212. FÁBIÁN MARTIN Dunaújvárosi AC 0 1
213. FARKAS GÁBOR Hőgyészi SC 0 19
214. FATA TAMÁS Expressz Zálog Mnáda 0 20
215. FÜLÖP- SZÉKELY ZALÁN Bajai KSE 0 4
216. GAJDACSI PÉTER Kiskunhalas UKSC 0 11
217. GALETIC PETAR Satelit SE 0 13
218. GELENCSÉR DÁVID Dunaújvárosi AC 0 2
219. GILLICH SZILÁRD Kiskunhalas UKSC 0 6
220. GUBICZA ISTVÁN GERGELY Expressz Zálog Mnáda 0 22
221. HARANGOZÓ GERGŐ Kiskőrösi KS Kft 0 3
222. HARNAL PATRIK Hőgyészi SC 0 4
223. HORVÁTH DÁNIEL Hőgyészi SC 0 2
224. HUDRA MILÁN Hőgyészi SC 0 20
225. IMRE KRISZTIÁN Dunaújvárosi AC 0 11
226. JAGICZA MARCELL Kalocsai KC 0 21
227. KÁLMÁN TAMÁS Satelit SE 0 15
228. KARDOS PÉTER Kalocsai KC 0 6
229. KÁRÓ BÁLINT Satelit SE 0 3
230. KARSAI GÁBOR Rinyamenti KC SE 0 19
231. KEREKES KEVIN Satelit SE 0 3
232. KISS BALÁZS Bajai KSE 0 10
233. KOVÁCS KRISZTIÁN Bajai KSE 0 22
234. LASKAI NORBERT Satelit SE 0 4
235. MARKÓ TIBOR Kalocsai KC 0 21
236. MIHUCZ DONÁT Bajai KSE 0 6
237. NAGYVIZELI NORBERT Tungsram SE 0 2
238. OBERHAUSER ATTILA Bajai KSE 0 1
239. PAP NORBERT Dunaújvárosi AC 0 22
240. PAPP RAJMOND Satelit SE 0 2
241. PÉCSI PÉTER MK Pelikán-Siklós KC 0 7
242. PETRÓCZI - KIS ANDRÁS Kiskőrösi KS Kft 0 20
243. PILKA BENJÁMIN Dunaújvárosi AC 0 21
244. SAJDIK TAMÁS Kiskunhalas UKSC 0 2
245. SÁROSI DÁVID MK Pelikán-Siklós KC 0 19
246. SÁTOR ZSOMBOR Expressz Zálog Mnáda 0 5
247. STAVRI GREGORY GEORGE Bajai KSE 0 20
248. SZÁNTOSI TIBOR Bajai KSE 0 1
249. SZÓLÁK DÁVID Tungsram SE 0 4
250. TAKÁCS ÁKOS Tungsram SE 0 2
251. TORGYIK ROLAND Kiskőrösi KS Kft 0 20
252. TORZSÁS TIBOR MK Pelikán-Siklós KC 0 21
253. TÓTH ÁDÁM ANDRÁS Holler UnFC 0 8
254. TÖRÖK ROLAND Rinyamenti KC SE 0 22
255. VARGA BALÁZS Expressz Zálog Mnáda 0 21
256. VARJAS PÉTER Rinyamenti KC SE 0 12
257. WEINERT GERGŐ MK Pelikán-Siklós KC 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó