Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat
2020. szeptember 2. szerda
14:00 Siófok KC - ÉRD 27 - 19
14:00 DKKA I. - Szombathelyi KKA 26 - 27
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - KSA Budapest 29 - 23
2020. szeptember 4. péntek
13:30 NEKA - Alba Fehérvár KC 37 - 11
13:45 Győri Audi ETO KC I. - Kozármisleny SE 28 - 18
2020. szeptember 5. szombat
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC II. 23 - 24
2020. szeptember 6. vasárnap
11:00 Szent István SE - Vasas SC 34 - 31
2020. szeptember 8. kedd
14:30 Szombathelyi KKA - Siófok KC 27 - 22
2020. szeptember 9. szerda
13:30 ÉRD - Szent István SE 23 - 23
13:30 Alba Fehérvár KC - DKKA I. 17 - 23
2020. szeptember 10. csütörtök
15:00 Vasas SC - Győri Audi ETO KC I. 17 - 35
2020. szeptember 12. szombat
13:45 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 17 - 20
2020. szeptember 16. szerda
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 22 - 30
15:45 Győri Audi ETO KC I. - ÉRD 34 - 19
16:00 NEKA - Győri Audi ETO KC II. 25 - 23
16:00 Siófok KC - DKKA I. 25 - 28
2020. szeptember 19. szombat
14:00 Moyra-Budaörs Handball - Vasas SC 32 - 26
2020. szeptember 23. szerda
13:30 Siófok KC - Alba Fehérvár KC 32 - 27
15:15 Kozármisleny SE - NEKA 18 - 34
2020. szeptember 24. csütörtök
15:00 Vasas SC - Bajnok DSE Nemesvámos 29 - 30
16:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC I. 21 - 32
2020. szeptember 27. vasárnap
18:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD 22 - 20
2020. október 1. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos 20 - 24
15:45 Alba Fehérvár KC - KSA Budapest 33 - 25
2020. október 3. szombat
11:00 KSA Budapest - NEKA 19 - 43
2020. október 6. kedd
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD 23 - 26
15:15 Moyra-Budaörs Handball - Szombathelyi KKA 24 - 25
2020. október 7. szerda
15:00 NEKA - Vasas SC 34 - 13
15:00 Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC II. 26 - 28
2020. október 9. péntek
19:00 Szent István SE - Siófok KC 24 - 31
2020. október 10. szombat
14:00 KSA Budapest - Kozármisleny SE 21 - 34
2020. október 14. szerda
15:00 DKKA I. - Moyra-Budaörs Handball 24 - 17
2020. október 15. csütörtök
13:00 Szent István SE - Alba Fehérvár KC 21 - 29
15:00 Vasas SC - KSA Budapest 41 - 23
2020. október 17. szombat
12:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC II. 24 - 14
13:30 ÉRD - NEKA 15 - 34
2020. október 21. szerda
14:00 NEKA - Szombathelyi KKA 30 - 17
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA I. 19 - 24
2020. október 22. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Vasas SC 29 - 24
14:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE 31 - 27
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KC 20 - 25
2020. október 24. szombat
14:00 KSA Budapest - ÉRD 19 - 34
2020. október 27. kedd
13:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC II. 19 - 19
2020. október 28. szerda
13:00 DKKA I. - NEKA 16 - 25
14:00 Siófok KC - Bajnok DSE Nemesvámos 22 - 26
15:30 Szombathelyi KKA - KSA Budapest 42 - 26
2020. október 29. csütörtök
15:00 Vasas SC - Kozármisleny SE 28 - 30
2020. november 3. kedd
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Szombathelyi KKA 25 - 26
2020. november 4. szerda
14:00 Alba Fehérvár KC - Vasas SC 23 - 33
2020. november 7. szombat
15:00 KSA Budapest - DKKA I. 19 - 31
2020. november 19. csütörtök
15:00 Vasas SC - Szombathelyi KKA 28 - 28
2020. november 25. szerda
11:00 Szent István SE - NEKA 22 - 30
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball 28 - 24
2020. november 28. szombat
10:00 KSA Budapest - Szent István SE 26 - 36
2020. december 2. szerda
Moyra-Budaörs Handball - Szent István SE elhalasztva
16:00 Szombathelyi KKA - Bajnok DSE Nemesvámos 30 - 29
2020. december 3. csütörtök
14:00 NEKA - KSA Budapest 48 - 22
2020. december 5. szombat
11:30 Kozármisleny SE - ÉRD 10 - 15
2020. december 8. kedd
15:15 Moyra-Budaörs Handball - NEKA 20 - 39
2020. december 10. csütörtök
16:00 NEKA - Bajnok DSE Nemesvámos 24 - 12
2021. január 6. szerda
13:15 Győri Audi ETO KC I. - KSA Budapest 43 - 20
14:00 DKKA I. - Vasas SC 22 - 25
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba Fehérvár KC 23 - 26
15:30 Szombathelyi KKA - ÉRD 25 - 27
2021. január 8. péntek
18:00 Szent István SE - Győri Audi ETO KC II. 20 - 23
2021. január 13. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Győri Audi ETO KC I. 18 - 36
2021. január 14. csütörtök
15:00 Vasas SC - Siófok KC 23 - 29
2021. január 15. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - Szombathelyi KKA 26 - 35
2021. január 16. szombat
10:00 KSA Budapest - Moyra-Budaörs Handball 17 - 35
13:30 ÉRD - DKKA I. 19 - 24
2021. január 17. vasárnap
16:15 Kozármisleny SE - Szent István SE 20 - 18
2021. január 20. szerda
13:30 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 17 - 21
15:00 DKKA I. - Szent István SE 36 - 20
17:30 ÉRD - Vasas SC 10 - 0
2021. január 24. vasárnap
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szent István SE 0 - 0
2021. január 27. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Moyra-Budaörs Handball 19 - 25
18:00 ÉRD - Siófok KC 20 - 23
2021. január 28. csütörtök
13:30 Szombathelyi KKA - DKKA I. 21 - 21
15:00 Vasas SC - Szent István SE 29 - 25
2021. január 29. péntek
15:00 Alba Fehérvár KC - NEKA 25 - 36
2021. január 30. szombat
11:00 KSA Budapest - Bajnok DSE Nemesvámos 22 - 28
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KC 29 - 23
2021. január 31. vasárnap
13:45 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC I. 21 - 28
2021. február 3. szerda
13:30 Siófok KC - Szombathelyi KKA 35 - 29
13:30 Győri Audi ETO KC I. - Vasas SC 41 - 20
15:00 DKKA I. - Alba Fehérvár KC 35 - 25
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC II. 21 - 22
2021. február 4. csütörtök
13:00 Szent István SE - ÉRD 17 - 16
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE 26 - 21
2021. február 7. vasárnap
16:00 Siófok KC - Kozármisleny SE 28 - 23
2021. február 9. kedd
14:00 NEKA - Győri Audi ETO KC I. 24 - 14
2021. február 10. szerda
13:00 Szent István SE - Szombathelyi KKA 0 - 0
2021. február 11. csütörtök
16:00 Siófok KC - KSA Budapest 43 - 16
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Alba Fehérvár KC 21 - 20
2021. február 16. kedd
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC I. 20 - 33
2021. február 17. szerda
13:30 Szombathelyi KKA - Szent István SE 29 - 24
15:00 DKKA I. - Siófok KC 24 - 18
15:45 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 19
2021. február 18. csütörtök
15:00 Vasas SC - Moyra-Budaörs Handball 23 - 33
2021. február 19. péntek
14:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA 17 - 35
2021. február 20. szombat
10:00 KSA Budapest - Alba Fehérvár KC 22 - 33
13:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC I. 17 - 22
2021. február 24. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC I. - Szombathelyi KKA 29 - 23
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Vasas SC 24 - 15
2021. február 25. csütörtök
16:50 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball 35 - 20
2021. február 26. péntek
12:00 Szent István SE - DKKA I. 17 - 29
13:30 NEKA - Kozármisleny SE 26 - 20
2021. február 27. szombat
13:30 Alba Fehérvár KC - Siófok KC 31 - 36
2021. március 3. szerda
ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos elhalasztva
Szombathelyi KKA - Moyra-Budaörs Handball elhalasztva
DKKA I. - Győri Audi ETO KC I. elhalasztva
2021. március 4. csütörtök
Vasas SC - NEKA elhalasztva
Siófok KC - Szent István SE elhalasztva
2021. március 6. szombat
Kozármisleny SE - KSA Budapest elhalasztva
2021. március 9. kedd
Alba Fehérvár KC - ÉRD elhalasztva
2021. március 10. szerda
NEKA - Siófok KC elhalasztva
Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC I. elhalasztva
Kozármisleny SE - DKKA I. elhalasztva
2021. március 11. csütörtök
Győri Audi ETO KC II. - KSA Budapest elhalasztva
2021. március 12. péntek
Győri Audi ETO KC I. - Alba Fehérvár KC elhalasztva
2021. március 19. péntek
16:30 DKKA I. - Győri Audi ETO KC II.
2021. március 23. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny SE
2021. március 24. szerda
13:45 Győri Audi ETO KC I. - Siófok KC
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA
2021. március 25. csütörtök
16:00 NEKA - ÉRD
16:50 Moyra-Budaörs Handball - DKKA I.
2021. március 26. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - Szent István SE
2021. március 27. szombat
10:00 KSA Budapest - Vasas SC
2021. március 31. szerda
11:00 Szent István SE - Győri Audi ETO KC I.
13:00 DKKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
13:30 Siófok KC - Moyra-Budaörs Handball
15:15 Vasas SC - Győri Audi ETO KC II.
15:30 Szombathelyi KKA - NEKA
2021. április 3. szombat
13:00 Győri Audi ETO KC I. - Bajnok DSE Nemesvámos
13:30 ÉRD - KSA Budapest
13:45 Kozármisleny SE - Alba Fehérvár KC
2021. április 7. szerda
14:00 Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC I.
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KC
15:30 Győri Audi ETO KC II. - ÉRD
2021. április 8. csütörtök
15:00 NEKA - DKKA I.
16:50 Szent István SE - Moyra-Budaörs Handball
2021. április 10. szombat
11:00 KSA Budapest - Szombathelyi KKA
13:45 Kozármisleny SE - Vasas SC
2021. április 14. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - DKKA I.
2021. április 17. szombat
14:00 KSA Budapest - Győri Audi ETO KC II.
2021. április 22. csütörtök
13:00 NEKA - Szent István SE
13:30 Győri Audi ETO KC I. - DKKA I.
15:00 Vasas SC - Alba Fehérvár KC
2021. április 27. kedd
14:00 Siófok KC - NEKA
2021. április 28. szerda
13:00 Szent István SE - Bajnok DSE Nemesvámos
13:00 DKKA I. - KSA Budapest
13:30 ÉRD - Kozármisleny SE
13:45 Győri Audi ETO KC I. - Moyra-Budaörs Handball
14:30 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC II.
2021. április 29. csütörtök
15:00 Vasas SC - ÉRD
2021. április 30. péntek
14:30 Alba Fehérvár KC - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 2. vasárnap
11:00 KSA Budapest - Siófok KC
13:45 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA
2021. május 4. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC I. - Szent István SE
2021. május 5. szerda
14:00 DKKA I. - Kozármisleny SE
14:00 Siófok KC - Győri Audi ETO KC II.
15:30 Szombathelyi KKA - Vasas SC
2021. május 6. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC I. - NEKA
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos
2021. május 8. szombat
13:00 Szent István SE - KSA Budapest
13:30 ÉRD - Alba Fehérvár KC
2021. május 11. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Alba Fehérvár KC
15:30 Siófok KC - Győri Audi ETO KC I.
2021. május 19. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Szent István SE
2021. május 20. csütörtök
15:00 Vasas SC - DKKA I.
2021. május 21. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - Bajnok DSE Nemesvámos
16:00 NEKA - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 22. szombat
13:30 ÉRD - Szombathelyi KKA
13:45 Kozármisleny SE - Siófok KC
14:00 KSA Budapest - Győri Audi ETO KC I.
2021. május 26. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC I. - Győri Audi ETO KC II.
14:00 DKKA I. - ÉRD
15:00 Siófok KC - Vasas SC
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA
15:30 Szombathelyi KKA - Alba Fehérvár KC
2021. május 27. csütörtök
16:50 Moyra-Budaörs Handball - KSA Budapest
2021. május 29. szombat
13:00 Szent István SE - Kozármisleny SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NEKA 16 16 0 0 524 284 240 32
2. Győri Audi ETO KC I. 12 11 0 1 375 238 137 22
3. DKKA I. 14 10 1 3 363 294 69 21
4. Siófok KC 15 10 0 5 419 366 53 20
5. Szombathelyi KKA 17 8 3 6 422 425 -3 18
6. Moyra-Budaörs Handball 15 8 0 7 362 363 -1 16
7. ÉRD 16 6 2 8 334 342 -8 14
8. Bajnok DSE Nemesvámos 17 7 1 9 377 393 -16 14
9. Kozármisleny SE 16 7 0 9 357 375 -18 14
10. Győri Audi ETO KC II. 14 6 1 7 310 351 -41 13
11. Alba Fehérvár KC 15 5 0 10 383 434 -51 10
12. Vasas SC 17 4 1 12 405 482 -77 9
13. Szent István SE 15 3 3 9 301 352 -51 7
14. KSA Budapest 15 0 0 15 320 553 -233 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. FLATSKER FANNI Alba Fehérvár KC 139 15
2. LEITNER LUCA Vasas SC 123 15
3. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 116 15
4. TOLNAI LAURA ÉVA Alba Fehérvár KC 98 13
5. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 89 15
6. BARANYI DOROTTYA Siófok KC 81 15
7. TERNYÁK VANDA Szent István SE 79 11
8. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 78 15
9. MAURER LILI Bajnok DSE Nemesvámo 78 15
10. FARKAS ESZTER NÓRA Győri Audi ETO KC I. 65 12
11. GROSICS GRÉTA Kozármisleny SE 65 15
12. NAGY NIKOLETT Győri Audi ETO KC I 62 12
13. PHAM LIEN ESZTER Szombathelyi KKA 61 16
14. SZLÁVIK NIKOLETTA KSA Budapest 61 13
15. GRAFFY TAMARA DKKA I. 60 12
16. KIRÁLY FLÓRA ÉRD 57 15
17. TÖRÖK VILLŐ KSA Budapest 57 13
18. DICSŐ DÓRA KSA Budapest 53 14
19. HALÁSZ VIKTÓRIA NAPSUGÁR Győri Audi ETO KC I 53 13
20. FICSOR ZSÓFIA Siófok KC 52 15
21. KELE VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 52 15
22. KOLUMBÁN KÍRA Siófok KC 52 15
23. SZABÓ ESZTER Alba Fehérvár KC 52 13
24. NÉMETH JÚLIA EMMA Szombathelyi KKA 50 15
25. VARGA VIRÁG Győri Audi ETO KC I. 49 11
26. SZABÓ AIDA DKKA I. 48 8
27. BOJTOK ANNA Siófok KC 46 14
28. ERDŐS PETRA ÉRD 45 14
29. NÉMETH ZSÓFIA Siófok KC 44 15
30. ARI ZSÓFIA LILLA Szent István SE 43 8
31. BEREI KRISZTINA NEKA 43 11
32. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC I. 43 11
33. KISS CSENGE DKKA I. 43 11
34. GYOVAI LILI Vasas SC 42 10
35. HENGL SAROLTA SÁRA NEKA 42 12
36. SÁRKÁNY PETRA ANIKÓ Vasas SC 42 11
37. FELLEMBEK CSERNE Bajnok DSE Nemesvámo 41 14
38. KAÁLI-NAGY VILLŐ JANKA Kozármisleny SE 41 16
39. KORNFELD FANNI Kozármisleny SE 41 16
40. CSAMANGÓ NÓRA NEKA 40 12
41. HORVÁTH HENRIETT ÉRD 40 11
42. PELLE BETTINA Moyra-Budaörs Handba 39 15
43. SZENTKIRÁLYI LOTTI KSA Budapest 39 13
44. BORDÁS BIANKA KORINA Győri Audi ETO KC I 38 13
45. TAKÁCS FANNI Győri Audi ETO KC I. 37 9
46. WUTSCHI VERONA Szombathelyi KKA 37 15
47. KAZEEM AMINA NEKA 35 13
48. MARKOVICS RITA Bajnok DSE Nemesvámo 35 15
49. BERÉNYI KIRA ÉRD 34 12
50. KOSARAS JÚLIA VERONIKA Szent István SE 34 12
51. TEPLÁN KORINA MÍRA Kozármisleny SE 34 11
52. ASZTALOS LILI Moyra-Budaörs Handba 33 7
53. BARTA BORBÁLA Bajnok DSE Nemesvámo 33 14
54. FARAGÓ LEA NEKA 33 12
55. JUHÁSZ LUCA Szombathelyi KKA 33 16
56. KIRCSI FANNI Moyra-Budaörs Handba 32 14
57. MÉSZÁROS ANNA Győri Audi ETO KC I 32 8
58. TORDAY NAGY SÁRA ANNA KSA Budapest 32 14
59. VAJDA SZONJA ÉRD 32 15
60. VIDA ZSÓFIA Siófok KC 32 15
61. CSÍKOS LUCA NEKA 31 9
62. KOVÁCS FLÓRA DKKA I. 31 13
63. PINTÉR GEORGINA Siófok KC 31 15
64. KOVÁCS FANNI Siófok KC 30 15
65. KURMAI PANNA NEKA 29 10
66. LEDACS KISS SZONJA Szent István SE 29 11
67. BARTA LAURA ÉVA Szent István SE 28 9
68. LEGÉNDI KÁRMEN Vasas SC 28 14
69. MARTON JÁZMIN Szombathelyi KKA 28 16
70. TAKÁCS IVETT Kozármisleny SE 28 16
71. DÁNFFY DORINA Szent István SE 27 10
72. KÖVÉR LUCA Győri Audi ETO KC I. 27 11
73. SZUNYOK RÉKA ÉRD 27 15
74. FORGÁCS SZONJA NEKA 26 9
75. CSERI ZOÉ Kozármisleny SE 25 8
76. SZEMES SZONJA Győri Audi ETO KC I. 25 8
77. TARPAI LIZA KSA Budapest 25 12
78. VEREBES LAURA Kozármisleny SE 25 8
79. GAJDOS PETRA DKKA I. 24 13
80. HAVASI VIRÁG Győri Audi ETO KC I. 24 10
81. KOVALCSIK BIANKA NEKA 24 9
82. SZÉP NÓRA VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 24 15
83. VARGA GABRIELLA Kozármisleny SE 24 11
84. HEPP DOROTTYA Vasas SC 23 13
85. DÉZSI NIKOL NEKA 22 8
86. LEGÉNDI LILI Vasas SC 22 12
87. RACZENBÖCK BLANKA Győri Audi ETO KC I. 22 12
88. TÓTH GABRIELLA Győri Audi ETO KC I 22 9
89. VARGA EMÍLIA NEKA 22 6
90. FINTA FANNI Vasas SC 21 11
91. SZÁJER HANNA HELÉNIA Vasas SC 21 16
92. KIS REBEKA Alba Fehérvár KC 20 14
93. MÁTÉ SÁRA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 20 14
94. SOPONYAI LILI Győri Audi ETO KC I 20 12
95. BÁLVÁNYOS FANNI Kozármisleny SE 19 15
96. BILIK ZSÓFIA SÁRA ÉRD 19 10
97. CSIBI DORKA REBEKA Alba Fehérvár KC 19 12
98. GÖNCZÖL VIVIEN Győri Audi ETO KC I. 19 8
99. PAPP VIVIENN Győri Audi ETO KC I 19 10
100. SCHŐNIG VIRÁG Bajnok DSE Nemesvámo 19 14
101. URBÁNYI JÚLIA ÉRD 19 14
102. BUGYÁKI CSENGE HANNA KSA Budapest 18 10
103. KUGLICS LILI Szombathelyi KKA 18 15
104. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD 18 13
105. BADICS HELKA Bajnok DSE Nemesvámo 17 6
106. CSATA PANNA NEKA 17 4
107. IHÁSZ BRIGITTA Szombathelyi KKA 17 12
108. JÁNNI PETRA Vasas SC 17 9
109. KOCSIS LUCA Kozármisleny SE 17 15
110. MOLNÁR DOROTTYA NEKA 17 4
111. SÖRÖS ZSÓFIA Szent István SE 17 12
112. TALLÓS KAMILLA RÉKA Győri Audi ETO KC I. 17 9
113. BALOGH GERDA KSA Budapest 16 14
114. ERDÉLYI ALEXANDRA Vasas SC 16 15
115. SCHMIDT KARINA Győri Audi ETO KC I 16 8
116. TORMA BOGLÁRKA Siófok KC 16 14
117. TÓTH BETTINA Szombathelyi KKA 16 16
118. BERECZKI BÍBORKA GÉDA DKKA I. 15 13
119. FEKETE LUCA Moyra-Budaörs Handba 15 6
120. KIS HANNA Moyra-Budaörs Handba 15 15
121. KOVÁCS SZÓFIA SZTELLA NEKA 15 5
122. MERSICH SZONJA KINGA Szombathelyi KKA 15 13
123. PÉTER EMMA JÚLIA Vasas SC 15 16
124. TÍMÁR SZONJA MAGDOLNA Siófok KC 15 14
125. BIRÓ ANDREA Vasas SC 14 10
126. CZUDOR SZTELLA NEKA 14 8
127. GYOPÁROS NOÉMI Bajnok DSE Nemesvámo 14 11
128. PAP ZSÓFI NEKA 14 7
129. SZABÓ ANNA NEKA 14 3
130. TÓTH LINDA Alba Fehérvár KC 14 14
131. BIHARI FLÓRA Kozármisleny SE 13 16
132. CSAMANGÓ LILI NEKA 13 8
133. DOBOS HANNA DKKA I. 13 13
134. DOLNAY LILI Moyra-Budaörs Handba 13 11
135. LUKÁCSY KITTI Győri Audi ETO KC I. 13 10
136. PETRUSKA DÓRA NEKA 13 9
137. SZITA RÉKA Bajnok DSE Nemesvámo 13 9
138. TÓTH EMESE Kozármisleny SE 13 15
139. BANKÓ ZOÉ MERCÉDESZ DKKA I. 12 10
140. GOMBÁS LEILA Szombathelyi KKA 12 9
141. SZABÓ LILI ZSÓFI NEKA 12 7
142. VARGA REGINA Moyra-Budaörs Handba 12 15
143. KÖVECSES LILI DKKA I. 11 10
144. MOLNÁR BIANKA KITTI Moyra-Budaörs Handba 11 13
145. VARJAS LARA DKKA I. 11 6
146. WÉBER VERONIKA DKKA I. 11 9
147. AGÓCS ALEXANDRA DKKA I. 10 6
148. BENCZIK LIZA Győri Audi ETO KC I. 10 9
149. KARÉ KAMILLA Siófok KC 10 13
150. KONYECSNI ALEXA DKKA I. 10 11
151. KOVÁRI LAURA JOHANNA Alba Fehérvár KC 10 14
152. MATHEISZ MELINDA Szent István SE 10 12
153. VARGA VIKTÓRIA RÉKA DKKA I. 10 11
154. MIHÁLY KLAUDIA Alba Fehérvár KC 9 5
155. NYERGES ANNA Győri Audi ETO KC I. 9 11
156. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC I. 9 2
157. BALOGH DÓRA ANNA DKKA I. 8 12
158. FIÁTH FANNI DKKA I. 4 3 8 11
Siófok KC 4 8
159. FOGARASI ANETT ERIKA ÉRD 8 14
160. KAKAS LILI Győri Audi ETO KC I 8 12
161. KÁLI NATÁLIA Szombathelyi KKA 8 15
162. PÁLMAI LIZA NEKA 8 4
163. PÓRA ALEXANDRA KSA Budapest 8 15
164. DÁNFFY DIÁNA Szent István SE 7 6
165. MARJOS CSENGE KSA Budapest 7 9
166. VERBŐSY HAJNALKA DÓRA ÉRD 7 9
167. ÁGOSTON LILLA NEKA 6 3
168. JACZKÓ LILI ALEXANDRA Győri Audi ETO KC I. 6 3
169. KOVÁCS KATA Győri Audi ETO KC I 6 7
170. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 6 2
171. LOVÁSZ ZSÓFIA Bajnok DSE Nemesvámo 6 15
172. MANHERTZ BETTINA Vasas SC 6 10
173. MATYASOVSZKY NELLI Moyra-Budaörs Handba 6 7 6 11
Siófok KC 0 4
174. VETÉSI HANNA Vasas SC 6 8
175. ÁCS FANNI Bajnok DSE Nemesvámo 5 11
176. JUHÁSZ KATA NEKA 5 2
177. MANHERTZ DÓRA Vasas SC 5 3
178. NÉMETH BIANKA Alba Fehérvár KC 5 11
179. SÁRI FANNI ÉRD 5 5
180. SZABÓ BODZA ÉRD 5 12
181. TAKÁCS TÍMEA Alba Fehérvár KC 5 6
182. TORNYOS KAROLINA Kozármisleny SE 5 9
183. ZAKOR ÁGOTA NEKA 5 4
184. ZUBER HANNA Győri Audi ETO KC I 5 13
185. BÁLINT ZORKA NEKA 4 7
186. FOJTYIK MELÁNIA Alba Fehérvár KC 4 13
187. GIRICZ LILLA NEKA 4 2
188. HAJCZINGER DALMA Győri Audi ETO KC I 4 6
189. OSZOLI TÍRIA Szent István SE 4 10
190. SERÉNYI SZONJA ÉRD 4 8
191. ÁRVAI KINGA Siófok KC 3 12
192. BERTHA KÍRA KSA Budapest 3 14
193. FORGÁCS KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 3 15
194. KAPU ZSÓFI NEKA 3 2
195. KECELI-MÉSZÁROS RENÁTA NEKA 3 2
196. NAGY NÓRA NEKA 3 1
197. NÓGRÁDI ANNA Siófok KC 3 15
198. PÁL-KOVÁCS FANNI Kozármisleny SE 3 11
199. SZEBENI DORINA NEKA 3 3
200. SZELVA KRISZTINA Győri Audi ETO KC I 3 4
201. TEMESVÁRI NATÁLIA Szombathelyi KKA 3 2
202. VASILEIOU SOFIA ÉRD 3 4
203. ZARUBAY VICA Alba Fehérvár KC 3 3
204. BALOGH MÍRA Alba Fehérvár KC 2 15
205. FARKAS HANNA Szombathelyi KKA 2 14
206. FÖLDESI DOROTTYA CSENGE DKKA I. 2 2
207. KRILOV ZITA VERONIKA Szombathelyi KKA 2 12
208. MÁRTHA GABRIELLA Szent István SE 2 2
209. MÓROCZ FANNI NEKA 2 2
210. MÓZES FANNI Bajnok DSE Nemesvámo 2 6
211. NAGY REBEKA Győri Audi ETO KC I 2 11
212. ORSÓS LAURA VANESSZA DKKA I. 2 4
213. RÁKOS TIFANI Szombathelyi KKA 2 7
214. SASVÁRI TAMARA Kozármisleny SE 2 12
215. SZEMÁN FRUZSINA Bajnok DSE Nemesvámo 2 1
216. UHLJAR BOGLÁRKA Kozármisleny SE 2 6
217. ANGYAL BEATRIX Vasas SC 1 7
218. BALI BOGLÁRKA Alba Fehérvár KC 1 9
219. BŐLE MAJA Moyra-Budaörs Handba 1 15
220. CSEH DÓRA Szent István SE 1 3
221. DOBÁNY KITTI Szombathelyi KKA 1 1
222. GEOSITS ZSÓFIA Szombathelyi KKA 1 2
223. HAJDU EMMA Alba Fehérvár KC 1 2
224. JUHÁSZ DOROTTYA Vasas SC 1 7
225. MENCZER GRÉTA FLÓRA KSA Budapest 1 11
226. MESTERHÁZY KATA JANKA Vasas SC 1 4
227. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 1 15
228. ORTÓ RÉKA NEKA 1 2
229. PAPP NIKOLETT DKKA I. 1 2
230. PINKE LAURA Alba Fehérvár KC 1 15
231. TÓTH REBEKA DKKA I. 1 4
232. VÁRADI HANNA ÉRD 1 2
233. VÁRTOK TAMARA NEKA 1 1
234. VITAI KINGA Vasas SC 1 10
235. AMBRUS RÉKA KSA Budapest 0 14
236. BADAR SZONJA Moyra-Budaörs Handba 0 1
237. BAKOS KÁRMEN KIARA NEKA 0 4
238. BARANCSIK NOÉMI DKKA I. 0 1
239. BARTÓK DORINA DKKA I. 0 10
240. BESZTERI EMMA Alba Fehérvár KC 0 11
241. BIRÓ KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 0 2
242. BORS REBEKA Győri Audi ETO KC I. 0 9
243. CZINGLER LEILA Szent István SE 0 6
244. CSENDES BELLA NEKA 0 5
245. DARMO RÉKA Győri Audi ETO KC I 0 5
246. DEMJÉN LAURA Vasas SC 0 8
247. FERENCZY BOGLÁRKA NEKA 0 7
248. FORGÁCS GABRIELLA Kozármisleny SE 0 14
249. FÜLÖP DORINA Szent István SE 0 12
250. GARBACZ PETRA DKKA I. 0 9
251. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC I. 0 8
252. HARMATI FANNI Kozármisleny SE 0 5
253. HORVÁTH RÉKA Siófok KC 0 7
254. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA NEKA 0 9
255. HUNYADVÁRI LAURA PETRA Moyra-Budaörs Handba 0 6
256. JÁNOSI ADRIENN ZSANETT KSA Budapest 0 15
257. KALMÁR JÁZMIN ANNA Vasas SC 0 1
258. KONDOR VIRÁG GRÉTA Győri Audi ETO KC I. 0 1
259. KÓSA HANNA DKKA I. 0 9
260. KŐRÖSI BOGLÁRKA Alba Fehérvár KC 0 2
261. KRASZNAI JÚLIA Siófok KC 0 14
262. LAKATOS RÉKA NEKA 0 8
263. LUKÁCS BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 14
264. MÁLNAI NÓRA Szent István SE 0 11
265. MÁRTON ENIKŐ Alba Fehérvár KC 0 1
266. MÁTYÁSI SÁRA Alba Fehérvár KC 0 4
267. MAYER RÉKA REBEKA Szent István SE 0 12
268. MOHARI BOGLÁRKA Kozármisleny SE 0 10
269. NAGY DORINA Győri Audi ETO KC I 0 13
270. NAGY KLAUDIA Alba Fehérvár KC 0 3
271. NAGYVIZELI JÁZMIN NOÉMI Kozármisleny SE 0 13
272. NÉMETH HENRIETT ANNA Győri Audi ETO KC I 0 12
273. NÉMETH JANKA BLANKA Szombathelyi KKA 0 15
274. PADOS BRIGITTA Szombathelyi KKA 0 1
275. PÁNCSICS LAURA Alba Fehérvár KC 0 10
276. PAP VIRÁG Vasas SC 0 16
277. PATYI FRANCISKA Szent István SE 0 6
278. PÉCZI VIRÁG Alba Fehérvár KC 0 9
279. PINTÉR POLINA ÉRD 0 14
280. POLGÁR PANNA LUCA Alba Fehérvár KC 0 6
281. POTECZIN ENIKŐ ÉRD 0 14
282. RIEGER FLÓRA Szombathelyi KKA 0 11
283. SCHNEIDER PETRA Alba Fehérvár KC 0 5
284. SCHUCK DIÁNA DKKA I. 0 6
285. SZABÓ FLÓRA LILIÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 11
286. SZAKÁCS BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 0 1
287. SZILÁGYI PANNA LIZA NEKA 0 2
288. TAKÁCS DÓRA Szombathelyi KKA 0 9
289. TAKÁCS LILI Győri Audi ETO KC I. 0 12
290. TAKÁCS LIZA HANNA Győri Audi ETO KC I 0 9
291. TÓTH VERONIKA Vasas SC 0 14
292. ZAJ KLÁRA NEKA 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó