Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat
2020. szeptember 2. szerda
14:00 Siófok KC - ÉRD 27 - 19
14:00 DKKA I. - Szombathelyi KKA 26 - 27
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - KSA Budapest 29 - 23
2020. szeptember 4. péntek
13:30 NEKA - Alba Fehérvár KC 37 - 11
13:45 Győri Audi ETO KC I. - Kozármisleny SE 28 - 18
2020. szeptember 5. szombat
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC II. 23 - 24
2020. szeptember 6. vasárnap
11:00 Szent István SE - Vasas SC 34 - 31
2020. szeptember 8. kedd
14:30 Szombathelyi KKA - Siófok KC 27 - 22
2020. szeptember 9. szerda
13:30 ÉRD - Szent István SE 23 - 23
13:30 Alba Fehérvár KC - DKKA I. 17 - 23
2020. szeptember 10. csütörtök
15:00 Vasas SC - Győri Audi ETO KC I. 17 - 35
2020. szeptember 12. szombat
13:45 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 17 - 20
2020. szeptember 13. vasárnap
Győri Audi ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos
2020. szeptember 16. szerda
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 22 - 30
15:45 Győri Audi ETO KC I. - ÉRD 34 - 19
16:00 NEKA - Győri Audi ETO KC II. 25 - 23
16:00 Siófok KC - DKKA I. 25 - 28
2020. szeptember 19. szombat
14:00 Moyra-Budaörs Handball - Vasas SC 32 - 26
2020. szeptember 20. vasárnap
Szent István SE - Szombathelyi KKA
2020. szeptember 23. szerda
13:30 Siófok KC - Alba Fehérvár KC 32 - 27
15:15 Kozármisleny SE - NEKA 18 - 34
2020. szeptember 24. csütörtök
15:00 Vasas SC - Bajnok DSE Nemesvámos 29 - 30
16:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC I. 21 - 32
2020. szeptember 27. vasárnap
DKKA I. - Szent István SE
Győri Audi ETO KC II. - KSA Budapest
18:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD
2020. október 1. csütörtök
15:45 Alba Fehérvár KC - KSA Budapest
2020. október 3. szombat
11:00 KSA Budapest - NEKA
2020. október 6. kedd
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD
15:15 Moyra-Budaörs Handball - Szombathelyi KKA
2020. október 7. szerda
13:45 Győri Audi ETO KC I. - DKKA I.
15:00 NEKA - Vasas SC
15:00 Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC II.
2020. október 9. péntek
19:00 Szent István SE - Siófok KC
2020. október 10. szombat
14:00 KSA Budapest - Kozármisleny SE
2020. október 14. szerda
13:30 Siófok KC - Győri Audi ETO KC I.
15:00 DKKA I. - Moyra-Budaörs Handball
15:30 Szombathelyi KKA - Bajnok DSE Nemesvámos
2020. október 15. csütörtök
13:00 Szent István SE - Alba Fehérvár KC
15:00 Vasas SC - KSA Budapest
2020. október 17. szombat
13:30 ÉRD - NEKA
15:30 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC II.
2020. október 20. kedd
15:30 Győri Audi ETO KC I. - Szent István SE
2020. október 21. szerda
14:00 NEKA - Szombathelyi KKA
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA I.
2020. október 22. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Vasas SC
14:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KC
2020. október 24. szombat
14:00 KSA Budapest - ÉRD
2020. október 28. szerda
14:00 Siófok KC - Bajnok DSE Nemesvámos
15:30 Szombathelyi KKA - KSA Budapest
16:00 DKKA I. - NEKA
2020. október 29. csütörtök
15:00 Vasas SC - Kozármisleny SE
2020. október 31. szombat
13:00 Szent István SE - Moyra-Budaörs Handball
13:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC II.
13:45 Győri Audi ETO KC I. - Alba Fehérvár KC
2020. november 3. kedd
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Szombathelyi KKA
2020. november 4. szerda
14:00 Alba Fehérvár KC - Vasas SC
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Szent István SE
2020. november 5. csütörtök
14:00 NEKA - Siófok KC
2020. november 7. szombat
16:00 KSA Budapest - DKKA I.
2020. november 8. vasárnap
13:45 Kozármisleny SE - ÉRD
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC I.
2020. november 10. kedd
13:45 Győri Audi ETO KC I. - Bajnok DSE Nemesvámos
2020. november 11. szerda
14:00 Siófok KC - KSA Budapest
14:00 DKKA I. - Győri Audi ETO KC II.
15:30 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE
2020. november 12. csütörtök
13:00 Szent István SE - NEKA
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Alba Fehérvár KC
2020. november 14. szombat
15:30 ÉRD - Vasas SC
2020. november 19. csütörtök
15:00 Vasas SC - Szombathelyi KKA
2020. november 22. vasárnap
13:45 Kozármisleny SE - DKKA I.
2020. november 25. szerda
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball
2020. november 28. szombat
10:00 KSA Budapest - Szent István SE
2020. december 1. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC I. - NEKA
2020. december 2. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KC
2020. december 9. szerda
14:00 Siófok KC - Kozármisleny SE
16:30 Alba Fehérvár KC - ÉRD
2021. január 6. szerda
13:45 Győri Audi ETO KC I. - KSA Budapest
14:00 DKKA I. - Vasas SC
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba Fehérvár KC
15:30 Szombathelyi KKA - ÉRD
2021. január 8. péntek
18:00 Szent István SE - Győri Audi ETO KC II.
2021. január 9. szombat
14:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA
2021. január 13. szerda
15:00 NEKA - Bajnok DSE Nemesvámos
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Győri Audi ETO KC I.
2021. január 14. csütörtök
15:00 Vasas SC - Siófok KC
2021. január 15. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - Szombathelyi KKA
2021. január 16. szombat
10:00 KSA Budapest - Moyra-Budaörs Handball
13:30 ÉRD - DKKA I.
2021. január 17. vasárnap
16:15 Kozármisleny SE - Szent István SE
2021. január 27. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Moyra-Budaörs Handball
15:30 Szombathelyi KKA - DKKA I.
2021. január 28. csütörtök
15:00 Vasas SC - Szent István SE
2021. január 29. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - NEKA
2021. január 30. szombat
11:00 KSA Budapest - Bajnok DSE Nemesvámos
13:30 ÉRD - Siófok KC
2021. január 31. vasárnap
15:15 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC I.
2021. február 3. szerda
13:30 Siófok KC - Szombathelyi KKA
13:30 Győri Audi ETO KC I. - Vasas SC
15:00 DKKA I. - Alba Fehérvár KC
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC II.
2021. február 4. csütörtök
13:00 Szent István SE - ÉRD
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE
2021. február 5. péntek
15:30 NEKA - KSA Budapest
2021. február 10. szerda
13:30 NEKA - Győri Audi ETO KC I.
2021. február 16. kedd
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC I.
2021. február 17. szerda
13:00 DKKA I. - Siófok KC
15:30 Szombathelyi KKA - Szent István SE
2021. február 18. csütörtök
15:00 Vasas SC - Moyra-Budaörs Handball
2021. február 19. péntek
14:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA
2021. február 20. szombat
10:00 KSA Budapest - Alba Fehérvár KC
13:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC I.
13:45 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos
2021. február 24. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC I. - Szombathelyi KKA
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Vasas SC
2021. február 25. csütörtök
16:50 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball
2021. február 26. péntek
13:30 NEKA - Kozármisleny SE
2021. február 27. szombat
13:00 Szent István SE - DKKA I.
13:30 Alba Fehérvár KC - Siófok KC
14:00 KSA Budapest - Győri Audi ETO KC II.
2021. március 2. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Alba Fehérvár KC
2021. március 3. szerda
13:30 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos
15:00 DKKA I. - Győri Audi ETO KC I.
15:30 Szombathelyi KKA - Moyra-Budaörs Handball
2021. március 4. csütörtök
14:00 Siófok KC - Szent István SE
15:00 Vasas SC - NEKA
2021. március 6. szombat
13:45 Kozármisleny SE - KSA Budapest
2021. március 23. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny SE
2021. március 24. szerda
13:45 Győri Audi ETO KC I. - Siófok KC
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA
2021. március 25. csütörtök
16:00 NEKA - ÉRD
16:50 Moyra-Budaörs Handball - DKKA I.
2021. március 26. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - Szent István SE
2021. március 27. szombat
10:00 KSA Budapest - Vasas SC
2021. március 31. szerda
11:00 Szent István SE - Győri Audi ETO KC I.
13:00 DKKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
13:30 Siófok KC - Moyra-Budaörs Handball
15:15 Vasas SC - Győri Audi ETO KC II.
15:30 Szombathelyi KKA - NEKA
2021. április 3. szombat
13:30 ÉRD - KSA Budapest
13:45 Kozármisleny SE - Alba Fehérvár KC
2021. április 7. szerda
14:00 Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC I.
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KC
15:30 Győri Audi ETO KC II. - ÉRD
2021. április 8. csütörtök
15:00 NEKA - DKKA I.
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Szent István SE
2021. április 10. szombat
11:00 KSA Budapest - Szombathelyi KKA
13:45 Kozármisleny SE - Vasas SC
2021. április 22. csütörtök
15:00 Vasas SC - Alba Fehérvár KC
2021. április 27. kedd
14:00 Siófok KC - NEKA
2021. április 28. szerda
13:00 Szent István SE - Bajnok DSE Nemesvámos
13:00 DKKA I. - KSA Budapest
13:30 ÉRD - Kozármisleny SE
13:45 Győri Audi ETO KC I. - Moyra-Budaörs Handball
14:30 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC II.
2021. április 29. csütörtök
15:00 Vasas SC - ÉRD
2021. április 30. péntek
13:00 NEKA - Szent István SE
14:30 Alba Fehérvár KC - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 2. vasárnap
11:00 KSA Budapest - Siófok KC
11:00 Győri Audi ETO KC II. - DKKA I.
13:45 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA
2021. május 5. szerda
14:00 DKKA I. - Kozármisleny SE
14:00 Siófok KC - Győri Audi ETO KC II.
15:30 Szombathelyi KKA - Vasas SC
2021. május 6. csütörtök
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos
2021. május 8. szombat
13:00 Szent István SE - KSA Budapest
13:30 ÉRD - Alba Fehérvár KC
2021. május 19. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Szent István SE
2021. május 20. csütörtök
15:00 Vasas SC - DKKA I.
2021. május 21. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - Bajnok DSE Nemesvámos
16:00 NEKA - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 22. szombat
13:30 ÉRD - Szombathelyi KKA
13:45 Kozármisleny SE - Siófok KC
14:00 KSA Budapest - Győri Audi ETO KC I.
2021. május 26. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC I. - Győri Audi ETO KC II.
14:00 DKKA I. - ÉRD
15:00 Siófok KC - Vasas SC
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA
15:30 Szombathelyi KKA - Alba Fehérvár KC
2021. május 27. csütörtök
16:50 Moyra-Budaörs Handball - KSA Budapest
2021. május 29. szombat
13:00 Szent István SE - Kozármisleny SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri Audi ETO KC I. 4 4 0 0 129 75 54 8
2. NEKA 3 3 0 0 96 52 44 6
3. DKKA I. 3 2 0 1 77 69 8 4
4. Moyra-Budaörs Handball 3 2 0 1 75 67 8 4
5. Siófok KC 4 2 0 2 106 101 5 4
6. Bajnok DSE Nemesvámos 3 2 0 1 81 82 -1 4
7. Szombathelyi KKA 3 2 0 1 75 80 -5 4
8. Szent István SE 2 1 1 0 57 54 3 3
9. Győri Audi ETO KC II. 2 1 0 1 47 48 -1 2
10. Kozármisleny SE 4 1 0 3 83 104 -21 2
11. ÉRD 3 0 1 2 61 84 -23 1
12. KSA Budapest 1 0 0 1 23 29 -6 0
13. Vasas SC 4 0 0 4 103 131 -28 0
14. Alba Fehérvár KC 3 0 0 3 55 92 -37 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. FLATSKER FANNI Alba Fehérvár KC 27 3
2. FARKAS ESZTER NÓRA Győri Audi ETO KC I. 26 4
3. KOLUMBÁN KÍRA Siófok KC 25 4
4. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 25 3
5. SÁRKÁNY PETRA ANIKÓ Vasas SC 23 4
6. LEITNER LUCA Vasas SC 22 3
7. MAURER LILI Bajnok DSE Nemesvámo 22 3
8. TERNYÁK VANDA Szent István SE 21 2
9. BARANYI DOROTTYA Siófok KC 20 4
10. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC I. 18 3
11. ASZTALOS LILI Moyra-Budaörs Handba 17 4
12. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 17 4
13. KIRÁLY FLÓRA ÉRD 16 4
14. BADICS HELKA Bajnok DSE Nemesvámo 15 3
15. SZABÓ AIDA DKKA I. 15 3
16. GRAFFY TAMARA DKKA I. 14 3
17. BERÉNYI KIRA ÉRD 13 4
18. CSERI ZOÉ Kozármisleny SE 13 4
19. GYOVAI LILI Vasas SC 13 3
20. SZEMES SZONJA Győri Audi ETO KC I. 13 4
21. BARTA BORBÁLA Bajnok DSE Nemesvámo 12 3
22. HAVASI VIRÁG Győri Audi ETO KC I. 12 4
23. TEPLÁN KORINA MÍRA Kozármisleny SE 12 4
24. VEREBES LAURA Kozármisleny SE 12 4
25. CSATA PANNA NEKA 11 2
26. GÖNCZÖL VIVIEN Győri Audi ETO KC I. 11 3
27. JUHÁSZ LUCA Szombathelyi KKA 11 3
28. MOLNÁR DOROTTYA NEKA 11 2
29. NÉMETH ZSÓFIA Siófok KC 11 4
30. VARGA VIRÁG Győri Audi ETO KC I. 11 3
31. VARJAS LARA DKKA I. 11 3
32. BOJTOK ANNA Siófok KC 10 3
33. BORDÁS BIANKA KORINA Győri Audi ETO KC I 10 2
34. KELE VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 10 4
35. KISS CSENGE DKKA I. 10 3
36. KOVÁCS FANNI Siófok KC 10 4
37. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 9 3
38. KURMAI PANNA NEKA 9 2
39. MARKOVICS RITA Bajnok DSE Nemesvámo 9 3
40. PHAM LIEN ESZTER Szombathelyi KKA 9 3
41. SZABÓ ANNA NEKA 9 2
42. TAKÁCS IVETT Kozármisleny SE 9 4
43. GROSICS GRÉTA Kozármisleny SE 8 3
44. HALÁSZ VIKTÓRIA NAPSUGÁR Győri Audi ETO KC I 8 2
45. KORNFELD FANNI Kozármisleny SE 8 4
46. KOVALCSIK BIANKA NEKA 8 3
47. TALLÓS KAMILLA RÉKA Győri Audi ETO KC I. 8 3
48. VIDA ZSÓFIA Siófok KC 8 4
49. CSÍKOS LUCA NEKA 7 3
50. DÁNFFY DIÁNA Szent István SE 7 2
51. DICSŐ DÓRA KSA Budapest 7 1
52. KOVÁCS FLÓRA DKKA I. 7 3
53. KOVÁCS SZÓFIA SZTELLA NEKA 7 2
54. LEGÉNDI LILI Vasas SC 7 3
55. NAGY NIKOLETT Győri Audi ETO KC I 7 2
56. PELLE BETTINA Moyra-Budaörs Handba 7 4
57. PINTÉR GEORGINA Siófok KC 7 4
58. SZÁJER HANNA HELÉNIA Vasas SC 7 4
59. BARTA LAURA ÉVA Szent István SE 6 2
60. CSIBI DORKA REBEKA Alba Fehérvár KC 6 1
61. FELLEMBEK CSERNE Bajnok DSE Nemesvámo 6 2
62. JACZKÓ LILI ALEXANDRA Győri Audi ETO KC I. 6 3
63. KOSARAS JÚLIA VERONIKA Szent István SE 6 2
64. LUKÁCSY KITTI Győri Audi ETO KC I. 6 4
65. MIHÁLY KLAUDIA Alba Fehérvár KC 6 2
66. SCHMIDT KARINA Győri Audi ETO KC I 6 2
67. SZLÁVIK NIKOLETTA KSA Budapest 6 1
68. TOLNAI LAURA ÉVA Alba Fehérvár KC 6 1
69. WUTSCHI VERONA Szombathelyi KKA 6 3
70. AGÓCS ALEXANDRA DKKA I. 5 2
71. DÁNFFY DORINA Szent István SE 5 2
72. ERDŐS PETRA ÉRD 5 4
73. GAJDOS PETRA DKKA I. 5 3
74. GOMBÁS LEILA Szombathelyi KKA 5 1
75. MANHERTZ DÓRA Vasas SC 5 3
76. SZENTKIRÁLYI LOTTI KSA Budapest 5 1
77. SZÉP NÓRA VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 5 4
78. SZUNYOK RÉKA ÉRD 5 4
79. TAKÁCS FANNI Győri Audi ETO KC I. 5 2
80. TÓTH LINDA Alba Fehérvár KC 5 2
81. VAJDA SZONJA ÉRD 5 4
82. VETÉSI HANNA Vasas SC 5 2
83. BEREI KRISZTINA NEKA 4 1
84. BILIK ZSÓFIA SÁRA ÉRD 4 2
85. CSAMANGÓ LILI NEKA 4 1
86. FICSOR ZSÓFIA Siófok KC 4 4
87. GYOPÁROS NOÉMI Bajnok DSE Nemesvámo 4 3
88. HEPP DOROTTYA Vasas SC 4 3
89. KAÁLI-NAGY VILLŐ JANKA Kozármisleny SE 4 4
90. KÖVÉR LUCA Győri Audi ETO KC I. 4 3
91. LEGÉNDI KÁRMEN Vasas SC 4 3
92. MANHERTZ BETTINA Vasas SC 4 4
93. MOLNÁR BIANKA KITTI Moyra-Budaörs Handba 4 4
94. OSZOLI TÍRIA Szent István SE 4 2
95. RACZENBÖCK BLANKA Győri Audi ETO KC I. 4 4
96. SÁRI FANNI ÉRD 4 3
97. TÍMÁR SZONJA MAGDOLNA Siófok KC 4 3
98. VARGA EMÍLIA NEKA 4 2
99. ÁRVAI KINGA Siófok KC 3 2
100. BÁLVÁNYOS FANNI Kozármisleny SE 3 3
101. DÉZSI NIKOL NEKA 3 1
102. DOLNAY LILI Moyra-Budaörs Handba 3 3
103. FARAGÓ LEA NEKA 3 1
104. HAJCZINGER DALMA Győri Audi ETO KC I 3 2
105. KIRCSI FANNI Moyra-Budaörs Handba 3 3
106. LEDACS KISS SZONJA Szent István SE 3 2
107. MARTON JÁZMIN Szombathelyi KKA 3 3
108. MÁTÉ SÁRA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 3 4
109. MATHEISZ MELINDA Szent István SE 3 2
110. MATYASOVSZKY NELLI Moyra-Budaörs Handba 3 4
111. NAGY NÓRA NEKA 3 1
112. NÉMETH JÚLIA EMMA Szombathelyi KKA 3 2
113. NYERGES ANNA Győri Audi ETO KC I. 3 4
114. PAPP VIVIENN Győri Audi ETO KC I 3 1
115. PÉTER EMMA JÚLIA Vasas SC 3 4
116. SOPONYAI LILI Győri Audi ETO KC I 3 2
117. TEMESVÁRI NATÁLIA Szombathelyi KKA 3 2
118. TÓTH BETTINA Szombathelyi KKA 3 3
119. TÓTH EMESE Kozármisleny SE 3 3
120. TÓTH GABRIELLA Győri Audi ETO KC I 3 2
121. VARGA GABRIELLA Kozármisleny SE 3 3
122. VASILEIOU SOFIA ÉRD 3 2
123. ZARUBAY VICA Alba Fehérvár KC 3 3
124. ÁCS FANNI Bajnok DSE Nemesvámo 2 1
125. ÁGOSTON LILLA NEKA 2 1
126. BALOGH DÓRA ANNA DKKA I. 2 3
127. BERECZKI BÍBORKA GÉDA DKKA I. 2 3
128. BIHARI FLÓRA Kozármisleny SE 2 4
129. BIRÓ ANDREA Vasas SC 2 3
130. BUGYÁKI CSENGE HANNA KSA Budapest 2 1
131. CSAMANGÓ NÓRA NEKA 2 1
132. DOBOS HANNA DKKA I. 2 3
133. ERDÉLYI ALEXANDRA Vasas SC 2 3
134. FARKAS HANNA Szombathelyi KKA 2 3
135. FIÁTH FANNI Siófok KC 2 4
136. HENGL SAROLTA SÁRA NEKA 2 1
137. JUHÁSZ KATA NEKA 2 1
138. KAKAS LILI Győri Audi ETO KC I 2 2
139. KAZEEM AMINA NEKA 2 1
140. KOCSIS LUCA Kozármisleny SE 2 4
141. KONYECSNI ALEXA DKKA I. 2 2
142. KÖVECSES LILI DKKA I. 2 3
143. KRILOV ZITA VERONIKA Szombathelyi KKA 2 3
144. KUGLICS LILI Szombathelyi KKA 2 3
145. PÓRA ALEXANDRA KSA Budapest 2 1
146. SASVÁRI TAMARA Kozármisleny SE 2 4
147. SÖRÖS ZSÓFIA Szent István SE 2 2
148. SZABÓ LILI ZSÓFI NEKA 2 2
149. SZELVA KRISZTINA Győri Audi ETO KC I 2 1
150. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC I. 2 1
151. UHLJAR BOGLÁRKA Kozármisleny SE 2 4
152. URBÁNYI JÚLIA ÉRD 2 3
153. VARGA REGINA Moyra-Budaörs Handba 2 4
154. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD 2 3
155. BALOGH MÍRA Alba Fehérvár KC 1 3
156. DOBÁNY KITTI Szombathelyi KKA 1 1
157. GIRICZ LILLA NEKA 1 1
158. HORVÁTH HENRIETT ÉRD 1 2
159. KARÉ KAMILLA Siófok KC 1 2
160. KIS HANNA Moyra-Budaörs Handba 1 4
161. KIS REBEKA Alba Fehérvár KC 1 3
162. MARJOS CSENGE KSA Budapest 1 1
163. MESTERHÁZY KATA JANKA Vasas SC 1 3
164. SCHŐNIG VIRÁG Bajnok DSE Nemesvámo 1 3
165. SERÉNYI SZONJA ÉRD 1 3
166. SZITA RÉKA Bajnok DSE Nemesvámo 1 3
167. TORMA BOGLÁRKA Siófok KC 1 3
168. VITAI KINGA Vasas SC 1 4
169. AMBRUS RÉKA KSA Budapest 0 1
170. ANGYAL BEATRIX Vasas SC 0 2
171. BAKOS KÁRMEN KIARA NEKA 0 1
172. BALI BOGLÁRKA Alba Fehérvár KC 0 1
173. BÁLINT ZORKA NEKA 0 1
174. BALOGH GERDA KSA Budapest 0 1
175. BARTÓK DORINA DKKA I. 0 3
176. BENCZIK LIZA Győri Audi ETO KC I. 0 1
177. BERTHA KÍRA KSA Budapest 0 1
178. BORS REBEKA Győri Audi ETO KC I. 0 2
179. BŐLE MAJA Moyra-Budaörs Handba 0 4
180. CZINGLER LEILA Szent István SE 0 2
181. CZUDOR SZTELLA NEKA 0 1
182. DARMO RÉKA Győri Audi ETO KC I 0 1
183. DEMJÉN LAURA Vasas SC 0 3
184. FOGARASI ANETT ERIKA ÉRD 0 3
185. FOJTYIK MELÁNIA Alba Fehérvár KC 0 2
186. FORGÁCS GABRIELLA Kozármisleny SE 0 4
187. FORGÁCS KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 0 3
188. FÜLÖP DORINA Szent István SE 0 2
189. GARBACZ PETRA DKKA I. 0 2
190. GEOSITS ZSÓFIA Szombathelyi KKA 0 1
191. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC I. 0 4
192. HARMATI FANNI Kozármisleny SE 0 2
193. HORVÁTH RÉKA Siófok KC 0 4
194. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA NEKA 0 2
195. HUNYADVÁRI LAURA PETRA Moyra-Budaörs Handba 0 3
196. JÁNOSI ADRIENN ZSANETT KSA Budapest 0 1
197. KÁLI NATÁLIA Szombathelyi KKA 0 3
198. KONDOR VIRÁG GRÉTA Győri Audi ETO KC I. 0 1
199. KOVÁCS KATA Győri Audi ETO KC I 0 1
200. KOVÁRI LAURA JOHANNA Alba Fehérvár KC 0 3
201. KRASZNAI JÚLIA Siófok KC 0 4
202. LAKATOS RÉKA NEKA 0 2
203. LOVÁSZ ZSÓFIA Bajnok DSE Nemesvámo 0 3
204. LUKÁCS BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 3
205. MÁLNAI NÓRA Szent István SE 0 2
206. MÁRTON ENIKŐ Alba Fehérvár KC 0 1
207. MÁTYÁSI SÁRA Alba Fehérvár KC 0 3
208. MAYER RÉKA REBEKA Szent István SE 0 2
209. MENCZER GRÉTA FLÓRA KSA Budapest 0 1
210. NAGY DORINA Győri Audi ETO KC I 0 2
211. NAGY KLAUDIA Alba Fehérvár KC 0 2
212. NAGYVIZELI JÁZMIN NOÉMI Kozármisleny SE 0 3
213. NÉMETH BIANKA Alba Fehérvár KC 0 2
214. NÉMETH HENRIETT ANNA Győri Audi ETO KC I 0 2
215. NÉMETH JANKA BLANKA Szombathelyi KKA 0 2
216. NÓGRÁDI ANNA Siófok KC 0 4
217. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 3
218. ORSÓS LAURA VANESSZA DKKA I. 0 2
219. PÁNCSICS LAURA Alba Fehérvár KC 0 3
220. PAP VIRÁG Vasas SC 0 4
221. PAPP NIKOLETT DKKA I. 0 1
222. PÉCZI VIRÁG Alba Fehérvár KC 0 3
223. PETRUSKA DÓRA NEKA 0 1
224. PINKE LAURA Alba Fehérvár KC 0 3
225. PINTÉR POLINA ÉRD 0 4
226. POTECZIN ENIKŐ ÉRD 0 3
227. RÁKOS TIFANI Szombathelyi KKA 0 2
228. RIEGER FLÓRA Szombathelyi KKA 0 3
229. SCHUCK DIÁNA DKKA I. 0 3
230. SZABÓ BODZA ÉRD 0 4
231. SZABÓ ESZTER Alba Fehérvár KC 0 1
232. SZABÓ FLÓRA LILIÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 3
233. TAKÁCS DÓRA Szombathelyi KKA 0 2
234. TAKÁCS LILI Győri Audi ETO KC I. 0 4
235. TAKÁCS LIZA HANNA Győri Audi ETO KC I 0 1
236. TAKÁCS TÍMEA Alba Fehérvár KC 0 1
237. TARPAI LIZA KSA Budapest 0 1
238. TORNYOS KAROLINA Kozármisleny SE 0 1
239. TÓTH REBEKA DKKA I. 0 1
240. TÓTH VERONIKA Vasas SC 0 3
241. VARGA VIKTÓRIA RÉKA DKKA I. 0 2
242. VERBŐSY HAJNALKA DÓRA ÉRD 0 1
243. ZAJ KLÁRA NEKA 0 2
244. ZUBER HANNA Győri Audi ETO KC I 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó