Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat
2020. szeptember 10. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KC II.
2020. szeptember 12. szombat
13:00 DKKA II. - ÓKSI Kézilabda KFT. 21 - 28
18:00 Mohácsi TE 1888 - Szigetszentmiklós NKSE 33 - 13
2020. szeptember 18. péntek
16:00 Siófok KC II. - PEAC 34 - 23
2020. szeptember 19. szombat
13:00 BVSC - Zugló - Szekszárdi FGKC 35 - 19
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888 20 - 25
18:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Győri Audi ETO KC II. 33 - 29
2020. szeptember 20. vasárnap
Szigetszentmiklós NKSE - Kozármisleny SE II.
2020. szeptember 24. csütörtök
15:30 Győri Audi ETO KC II. - KSA Budapest 38 - 27
17:00 Mohácsi TE 1888 - BVSC - Zugló 30 - 24
2020. szeptember 25. péntek
16:00 Siófok KC II. - ÓKSI Kézilabda KFT. 27 - 30
2020. szeptember 26. szombat
13:00 DKKA II. - Szigetszentmiklós NKSE 46 - 23
2020. szeptember 27. vasárnap
15:30 Kozármisleny SE II. - Gárdony-Pázmánd NKK 22 - 26
2020. október 1. csütörtök
19:00 PEAC - Mohácsi TE 1888
2020. október 3. szombat
13:00 KSA Budapest - DKKA II.
2020. október 4. vasárnap
12:45 PEAC - BVSC - Zugló
2020. október 7. szerda
17:30 BVSC - Zugló - Kozármisleny SE II.
2020. október 8. csütörtök
18:30 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK
2020. október 10. szombat
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA II.
16:00 KSA Budapest - ÓKSI Kézilabda KFT.
2020. október 11. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Siófok KC II.
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Győri Audi ETO KC II.
2020. október 14. szerda
17:15 Kozármisleny SE II. - PEAC
18:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC II.
2020. október 15. csütörtök
18:30 Szekszárdi FGKC - PEAC
2020. október 16. péntek
16:00 Siófok KC II. - KSA Budapest
2020. október 17. szombat
18:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC
18:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Szigetszentmiklós NKSE
2020. október 18. vasárnap
13:00 DKKA II. - BVSC - Zugló
2020. október 20. kedd
17:00 BVSC - Zugló - Győri Audi ETO KC II.
2020. október 22. csütörtök
17:00 Mohácsi TE 1888 - Siófok KC II.
2020. október 24. szombat
11:00 PEAC - DKKA II.
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - ÓKSI Kézilabda KFT.
2020. október 25. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - KSA Budapest
18:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE II.
2020. október 30. péntek
17:15 BVSC - Zugló - Gárdony-Pázmánd NKK
2020. október 31. szombat
16:00 Kozármisleny SE II. - KSA Budapest
2020. november 4. szerda
19:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - BVSC - Zugló
2020. november 6. péntek
16:00 Siófok KC II. - Szigetszentmiklós NKSE
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - KSA Budapest
2020. november 7. szombat
13:00 Győri Audi ETO KC II. - PEAC
15:30 Kozármisleny SE II. - Mohácsi TE 1888
2020. november 8. vasárnap
11:00 DKKA II. - Szekszárdi FGKC
2020. november 13. péntek
17:15 BVSC - Zugló - KSA Budapest
2020. november 14. szombat
11:00 PEAC - ÓKSI Kézilabda KFT.
12:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC II.
15:30 Kozármisleny SE II. - Siófok KC II.
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Szigetszentmiklós NKSE
18:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA II.
2020. november 19. csütörtök
15:30 Siófok KC II. - Gárdony-Pázmánd NKK
2020. november 21. szombat
11:00 DKKA II. - Kozármisleny SE II.
14:00 KSA Budapest - PEAC
18:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Szekszárdi FGKC
2020. november 22. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - BVSC - Zugló
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Mohácsi TE 1888
2020. november 28. szombat
15:30 Kozármisleny SE II. - Győri Audi ETO KC II.
18:00 Mohácsi TE 1888 - ÓKSI Kézilabda KFT.
2020. november 29. vasárnap
13:00 DKKA II. - Siófok KC II.
14:00 Szekszárdi FGKC - KSA Budapest
15:00 PEAC - Szigetszentmiklós NKSE
2020. december 3. csütörtök
15:30 Győri Audi ETO KC II. - DKKA II.
2020. december 4. péntek
16:00 Siófok KC II. - BVSC - Zugló
2020. december 5. szombat
14:00 KSA Budapest - Mohácsi TE 1888
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - PEAC
18:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Kozármisleny SE II.
2020. december 6. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Szekszárdi FGKC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Mohácsi TE 1888 3 3 0 0 88 57 31 6
2. ÓKSI Kézilabda KFT. 3 3 0 0 91 77 14 6
3. DKKA II. 2 1 0 1 67 51 16 2
4. BVSC - Zugló 2 1 0 1 59 49 10 2
5. Siófok KC II. 2 1 0 1 61 53 8 2
6. Győri Audi ETO KC II. 2 1 0 1 67 60 7 2
7. Gárdony-Pázmánd NKK 2 1 0 1 46 47 -1 2
8. Kozármisleny SE II. 1 0 0 1 22 26 -4 0
9. KSA Budapest 1 0 0 1 27 38 -11 0
10. PEAC 1 0 0 1 23 34 -11 0
11. Szekszárdi FGKC 1 0 0 1 19 35 -16 0
12. Szigetszentmiklós NKSE 2 0 0 2 36 79 -43 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 18 2
2. GARANCZ PETRA DORINA ÓKSI Kézilabda KFT. 15 2
3. KOMÁR LILI BVSC - Zugló 11 1
4. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 11 2
5. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 10 1
6. GRAFFY TAMARA DKKA II. 9 1
7. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 1888 7 2
8. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 7 2
9. KOVÁCS LILLA ÓKSI Kézilabda KFT. 6 2
10. BALOGH EMESE KLÁRA BVSC - Zugló 4 1
11. KEREKES BETTINA Szigetszentmiklós NK 4 1
12. BIHARI BERNADETT BVSC - Zugló 3 1
13. KISS CSENGE DKKA II. 3 1
14. MATIRKÓ MELITTA ÓKSI Kézilabda KFT. 3 2
15. NAGY PATRÍCIA ZOÉ Mohácsi TE 1888 3 2
16. BAJZÁTH NOÉMI BVSC - Zugló 2 1
17. KANYÓ VIKTÓRIA Mohácsi TE 1888 2 1
18. KASNYA DORINA Szigetszentmiklós NK 2 1
19. KONYECSNI ALEXA DKKA II. 2 1
20. MADAR MÍRA Szigetszentmiklós NK 2 1
21. MARLYIN BERNADETT Szigetszentmiklós NK 2 1
22. SÁNDOR VERONIKA ÓKSI Kézilabda KFT. 2 2
23. TÓTH RENÁTA ÓKSI Kézilabda KFT. 2 2
24. TUTTI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 2 2
25. VARGA VIKTÓRIA RÉKA DKKA II. 2 1
26. DOBOS HANNA DKKA II. 1 1
27. FEHÉR LAURA SAROLTA Szigetszentmiklós NK 1 1
28. GAJDOS PETRA DKKA II. 1 1
29. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklós NK 1 1
30. KAJOS DÓRA Mohácsi TE 1888 1 2
31. KOVÁCS FLÓRA DKKA II. 1 1
32. LASZINGER LILLA Mohácsi TE 1888 1 1
33. LEIB ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 1 2
34. LENGYEL PETRA BVSC - Zugló 1 1
35. MISUR MÉDI BVSC - Zugló 1 1
36. ORMOS LILLA BVSC - Zugló 1 1
37. ORSÓS LAURA VANESSZA DKKA II. 1 1
38. POLGÁR SÁRA Szigetszentmiklós NK 1 1
39. SZÉLL - KOVÁCS JÚLIA BVSC - Zugló 1 1
40. TÓTH REGINA DKKA II. 1 1
41. ANDA LILI ÓKSI Kézilabda KFT. 0 2
42. ÁRVAI KINGA Siófok KC II. 0 1
43. BALOGH DÓRA ANNA DKKA II. 0 1
44. BARTÓK EVELIN PEAC 0 1
45. BARTÓK KLAUDIA PEAC 0 1
46. BERECZKI BÍBORKA GÉDA DKKA II. 0 1
47. BOJTOK ANNA Siófok KC II. 0 1
48. BORDÁS BIANKA KORINA Győri Audi ETO KC II 0 1
49. CZENTNER BLANKA PEAC 0 1
50. CSONTOS MARION PEAC 0 1
51. DANIS NIKOLETT PEAC 0 1
52. DICSŐ DÓRA KSA Budapest 0 1
53. DOLÁNYI BARBARA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 2
54. EPERJESI RÓZA BVSC - Zugló 0 1
55. FARAGÓ REBEKA PEAC 0 1
56. FAZEKAS RENÁTA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 1
57. FIÁTH FANNI Siófok KC II. 0 2
58. FICSOR ZSÓFIA Siófok KC II. 0 2
59. FINTA DÓRA PEAC 0 1
60. FUISZ REBEKA PEAC 0 1
61. GARBACZ PETRA DKKA II. 0 1
62. GERI ANNA BARBARA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 1
63. GYENIS DORKA PEAC 0 1
64. GYŐRFFY ZSANETT BVSC - Zugló 0 1
65. HÁBER MELÁNI PEAC 0 1
66. HALÁSZ VIKTÓRIA NAPSUGÁR Győri Audi ETO KC II 0 1
67. HERCZKU VIVIEN ÓKSI Kézilabda KFT. 0 1
68. HIBÁCSKA BLANKA Mohácsi TE 1888 0 2
69. HORVÁTH RÉKA Siófok KC II. 0 2
70. KAKAS LILI Győri Audi ETO KC II 0 1
71. KARÉ KAMILLA Siófok KC II. 0 2
72. KASZÁS DÓRA FRUZSINA KSA Budapest 0 1
73. KISS BARBARA SZABINA Szigetszentmiklós NK 0 1
74. KISS MELINDA Szigetszentmiklós NK 0 1
75. KOLUMBÁN KÍRA Siófok KC II. 0 2
76. KONKOLY KATA Győri Audi ETO KC II 0 1
77. KOVÁCS FANNI Siófok KC II. 0 2
78. KOVÁCS ZSUZSI KSA Budapest 0 1
79. KŐSZEGVÁRY EMESE ÓKSI Kézilabda KFT. 0 2
80. KÖVECSES LILI DKKA II. 0 1
81. KRASZNAI JÚLIA Siófok KC II. 0 2
82. LE THANH HIEN KSA Budapest 0 1
83. LIEBER VIOLA PEAC 0 1
84. LUBICS FANNI PETRA KSA Budapest 0 1
85. MAGYARI REBEKA Szigetszentmiklós NK 0 1
86. MARJOS CSENGE KSA Budapest 0 1
87. MATKOVICS FANNI BVSC - Zugló 0 1
88. MOHAROS ANDREA DORINA Győri Audi ETO KC II 0 1
89. MOTYOVSZKI NOÉMI MARIANN KSA Budapest 0 1
90. NAGY DORINA Győri Audi ETO KC II 0 1
91. NAGY NIKOLETT Győri Audi ETO KC II 0 1
92. NAGY REBEKA Győri Audi ETO KC II 0 1
93. NÉMETH HENRIETT ANNA Győri Audi ETO KC II 0 1
94. NÉMETH ZSÓFIA Siófok KC II. 0 2
95. NÓGRÁDI ANNA Siófok KC II. 0 2
96. PÁL ADRIENNE Szigetszentmiklós NK 0 1
97. PALACZKI LILLA LAURA PEAC 0 1
98. PAPP CSERNE PEAC 0 1
99. PAPP NIKOLETT DKKA II. 0 1
100. PERÉNYI PATRÍCIA Szigetszentmiklós NK 0 1
101. PINTÉR GEORGINA Siófok KC II. 0 2
102. PLISZ ADRIENN PEAC 0 1
103. RITSMANN REBEKA Szigetszentmiklós NK 0 1
104. RITTLINGER BETTI Mohácsi TE 1888 0 1
105. SCHMIDT KARINA Győri Audi ETO KC II 0 1
106. SCHUCK DIÁNA DKKA II. 0 1
107. SOPONYAI LILI Győri Audi ETO KC II 0 1
108. SÜLE NÓRA KSA Budapest 0 1
109. SZENTKIRÁLYI LOTTI KSA Budapest 0 1
110. SZLÁVIK NIKOLETTA KSA Budapest 0 1
111. TADITS LEILA Mohácsi TE 1888 0 2
112. TAJTHY LAURA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 2
113. TAKÁCS LIZA HANNA Győri Audi ETO KC II 0 1
114. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1888 0 1
115. TARPAI LIZA KSA Budapest 0 1
116. TORDAY NAGY SÁRA ANNA KSA Budapest 0 1
117. TORMA BOGLÁRKA Siófok KC II. 0 2
118. TORMA BORBÁLA Győri Audi ETO KC II 0 1
119. TÓTH CSENGE RÉKA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 2
120. TÓTH GABRIELLA Győri Audi ETO KC II 0 1
121. TÓTH REBEKA DKKA II. 0 1
122. TÖRÖK VILLŐ KSA Budapest 0 1
123. VÖRÖS RÉKA BORA Siófok KC II. 0 1
124. WIRTH PETRA HENRIETTA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 2
125. ZUBER HANNA Győri Audi ETO KC II 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó