Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat
2020. szeptember 10. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KC II.
2020. szeptember 12. szombat
13:00 DKKA II. - ÓKSI Kézilabda KFT. 21 - 28
18:00 Mohácsi TE 1888 - Szigetszentmiklós NKSE 33 - 13
2020. szeptember 18. péntek
16:00 Siófok KC II. - PEAC 34 - 23
2020. szeptember 19. szombat
13:00 BVSC - Zugló - Szekszárdi FGKC 35 - 19
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888 20 - 25
18:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Győri Audi ETO KC II. 33 - 29
2020. szeptember 24. csütörtök
15:30 Győri Audi ETO KC II. - KSA Budapest 38 - 27
17:00 Mohácsi TE 1888 - BVSC - Zugló 30 - 24
2020. szeptember 25. péntek
16:00 Siófok KC II. - ÓKSI Kézilabda KFT. 27 - 30
2020. szeptember 26. szombat
13:00 DKKA II. - Szigetszentmiklós NKSE 46 - 23
2020. szeptember 27. vasárnap
15:30 Kozármisleny SE II. - Gárdony-Pázmánd NKK 22 - 26
2020. október 1. csütörtök
19:00 PEAC - Mohácsi TE 1888 18 - 20
2020. október 3. szombat
13:00 KSA Budapest - DKKA II. 0 - 10
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Kozármisleny SE II. 10 - 0
2020. október 4. vasárnap
12:45 PEAC - BVSC - Zugló 0 - 10
16:00 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KC II. 0 - 10
2020. október 7. szerda
17:30 BVSC - Zugló - Kozármisleny SE II. 33 - 22
2020. október 8. csütörtök
18:30 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK 10 - 0
2020. október 10. szombat
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA II. 24 - 20
2020. október 11. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Siófok KC II. 29 - 29
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Győri Audi ETO KC II. 25 - 31
2020. október 14. szerda
18:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC II. 26 - 17
2020. október 16. péntek
16:00 Siófok KC II. - KSA Budapest 38 - 28
2020. október 17. szombat
18:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 18 - 28
2020. október 18. vasárnap
13:00 DKKA II. - BVSC - Zugló 31 - 33
2020. október 20. kedd
17:00 BVSC - Zugló - Győri Audi ETO KC II. 33 - 33
2020. október 21. szerda
17:30 Mohácsi TE 1888 - Siófok KC II. 39 - 27
2020. október 24. szombat
11:00 PEAC - DKKA II. 21 - 23
2020. október 25. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - KSA Budapest 31 - 39
18:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE II. 33 - 27
2020. október 29. csütörtök
18:00 KSA Budapest - ÓKSI Kézilabda KFT. 18 - 40
2020. október 30. péntek
17:15 BVSC - Zugló - Gárdony-Pázmánd NKK 27 - 26
2020. október 31. szombat
12:30 Kozármisleny SE II. - KSA Budapest 0 - 0
2020. november 5. csütörtök
14:30 ÓKSI Kézilabda KFT. - BVSC - Zugló 23 - 32
2020. november 6. péntek
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - KSA Budapest 27 - 20
2020. november 7. szombat
13:00 Győri Audi ETO KC II. - PEAC 28 - 27
2020. november 8. vasárnap
11:00 DKKA II. - Szekszárdi FGKC 29 - 29
2020. november 13. péntek
17:15 BVSC - Zugló - KSA Budapest 25 - 23
2020. november 21. szombat
14:00 KSA Budapest - PEAC 22 - 23
16:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Szekszárdi FGKC 27 - 31
2020. november 26. csütörtök
18:30 Szekszárdi FGKC - PEAC 27 - 21
2020. november 29. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - KSA Budapest 40 - 30
14:30 Kozármisleny SE II. - Mohácsi TE 1888 15 - 18
2021. január 16. szombat
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szigetszentmiklós NKSE 25 - 22
2021. január 17. vasárnap
15:00 Győri Audi ETO KC II. - DKKA II. 22 - 28
2021. január 20. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Mohácsi TE 1888 21 - 29
17:00 Siófok KC II. - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 10
2021. január 23. szombat
11:00 KSA Budapest - Mohácsi TE 1888 25 - 25
11:00 Siófok KC II. - BVSC - Zugló 10 - 0
2021. január 27. szerda
15:45 Kozármisleny SE II. - PEAC 22 - 21
18:45 ÓKSI Kézilabda KFT. - Szigetszentmiklós NKSE 33 - 21
2021. január 30. szombat
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - BVSC - Zugló 10 - 0
2021. január 31. vasárnap
15:00 Siófok KC II. - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 25
2021. február 4. csütörtök
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - PEAC 21 - 20
2021. február 6. szombat
11:00 DKKA II. - Kozármisleny SE II. 24 - 14
11:00 KSA Budapest - Győri Audi ETO KC II. 32 - 31
2021. február 9. kedd
15:15 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC II. 24 - 24
2021. február 12. péntek
16:00 Siófok KC II. - Győri Audi ETO KC II. 24 - 27
2021. február 13. szombat
11:00 BVSC - Zugló - PEAC 39 - 24
13:30 ÓKSI Kézilabda KFT. - DKKA II. 21 - 35
15:00 KSA Budapest - Kozármisleny SE II. 25 - 25
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC 23 - 23
2021. február 14. vasárnap
13:00 Szigetszentmiklós NKSE - Mohácsi TE 1888 15 - 33
2021. február 16. kedd
15:15 Győri Audi ETO KC II. - ÓKSI Kézilabda KFT. 23 - 25
2021. február 18. csütörtök
18:30 Szekszárdi FGKC - BVSC - Zugló 31 - 23
2021. február 20. szombat
13:30 PEAC - Siófok KC II. 26 - 26
18:00 Mohácsi TE 1888 - Gárdony-Pázmánd NKK 21 - 23
2021. február 21. vasárnap
13:00 DKKA II. - KSA Budapest 38 - 22
2021. február 24. szerda
13:00 DKKA II. - Siófok KC II. 28 - 25
2021. február 25. csütörtök
17:00 PEAC - Szekszárdi FGKC 15 - 22
18:30 ÓKSI Kézilabda KFT. - Siófok KC II. 32 - 33
2021. február 27. szombat
13:00 BVSC - Zugló - Mohácsi TE 1888 27 - 26
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Kozármisleny SE II. 18 - 18
2021. február 28. vasárnap
Szigetszentmiklós NKSE - DKKA II. elhalasztva
2021. március 3. szerda
Kozármisleny SE II. - BVSC - Zugló elhalasztva
2021. március 5. péntek
DKKA II. - Gárdony-Pázmánd NKK elhalasztva
Siófok KC II. - Szekszárdi FGKC elhalasztva
2021. március 6. szombat
Mohácsi TE 1888 - PEAC elhalasztva
2021. március 7. vasárnap
Győri Audi ETO KC II. - Szigetszentmiklós NKSE elhalasztva
ÓKSI Kézilabda KFT. - KSA Budapest elhalasztva
2021. március 13. szombat
Mohácsi TE 1888 - DKKA II. elhalasztva
Kozármisleny SE II. - Győri Audi ETO KC II. elhalasztva
2021. március 14. vasárnap
ÓKSI Kézilabda KFT. - Gárdony-Pázmánd NKK elhalasztva
2021. március 17. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Gárdony-Pázmánd NKK
17:15 Kozármisleny SE II. - Szigetszentmiklós NKSE
2021. március 20. szombat
11:00 PEAC - ÓKSI Kézilabda KFT.
13:30 Kozármisleny SE II. - Siófok KC II.
2021. március 21. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Szekszárdi FGKC
2021. március 25. csütörtök
17:30 PEAC - Kozármisleny SE II.
2021. március 27. szombat
11:00 BVSC - Zugló - DKKA II.
12:00 KSA Budapest - Siófok KC II.
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - ÓKSI Kézilabda KFT.
2021. március 28. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888
18:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Kozármisleny SE II.
2021. április 9. péntek
13:30 Győri Audi ETO KC II. - BVSC - Zugló
16:00 Siófok KC II. - Mohácsi TE 1888
2021. április 10. szombat
13:00 KSA Budapest - Szigetszentmiklós NKSE
2021. április 11. vasárnap
11:00 DKKA II. - PEAC
18:00 Kozármisleny SE II. - Szekszárdi FGKC
2021. április 16. péntek
18:00 Siófok KC II. - Kozármisleny SE II.
2021. április 17. szombat
11:00 PEAC - Szigetszentmiklós NKSE
16:00 Mohácsi TE 1888 - ÓKSI Kézilabda KFT.
2021. április 18. vasárnap
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - ÓKSI Kézilabda KFT.
2021. április 22. csütörtök
17:30 PEAC - Győri Audi ETO KC II.
2021. április 23. péntek
14:30 BVSC - Zugló - ÓKSI Kézilabda KFT.
2021. április 24. szombat
11:00 KSA Budapest - Gárdony-Pázmánd NKK
14:00 Szekszárdi FGKC - DKKA II.
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - Siófok KC II.
18:00 Mohácsi TE 1888 - Kozármisleny SE II.
2021. május 1. szombat
11:00 DKKA II. - Mohácsi TE 1888
18:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - PEAC
2021. május 2. vasárnap
11:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gárdony-Pázmánd NKK
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Szekszárdi FGKC
13:00 KSA Budapest - BVSC - Zugló
2021. május 6. csütörtök
17:30 PEAC - KSA Budapest
2021. május 7. péntek
14:30 BVSC - Zugló - Szigetszentmiklós NKSE
2021. május 8. szombat
15:30 Kozármisleny SE II. - DKKA II.
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Siófok KC II.
16:00 Szekszárdi FGKC - ÓKSI Kézilabda KFT.
18:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC II.
2021. május 13. csütörtök
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - BVSC - Zugló
2021. május 14. péntek
16:00 Siófok KC II. - DKKA II.
2021. május 15. szombat
11:00 KSA Budapest - Szekszárdi FGKC
12:00 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny SE II.
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - PEAC
18:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Mohácsi TE 1888
2021. május 20. csütörtök
17:00 Mohácsi TE 1888 - KSA Budapest
17:30 PEAC - Gárdony-Pázmánd NKK
2021. május 21. péntek
14:30 BVSC - Zugló - Siófok KC II.
2021. május 22. szombat
11:00 DKKA II. - Győri Audi ETO KC II.
2021. május 23. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Szigetszentmiklós NKSE
18:00 Kozármisleny SE II. - ÓKSI Kézilabda KFT.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szekszárdi FGKC 13 8 4 1 346 301 45 20
2. BVSC - Zugló 14 9 1 4 341 308 33 19
3. Gárdony-Pázmánd NKK 13 8 2 3 284 269 15 18
4. DKKA II. 12 8 1 3 333 262 71 17
5. Mohácsi TE 1888 12 8 1 3 317 256 61 17
6. ÓKSI Kézilabda KFT. 10 6 0 4 292 270 22 12
7. Siófok KC II. 13 5 2 6 307 297 10 12
8. Győri Audi ETO KC II. 13 4 2 7 324 343 -19 10
9. Szigetszentmiklós NKSE 10 3 0 7 180 240 -60 6
10. KSA Budapest 14 2 3 9 311 391 -80 6
11. Kozármisleny SE II. 10 1 3 6 165 208 -43 4
12. PEAC 12 1 1 10 239 294 -55 3
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. GARANCZ PETRA DORINA ÓKSI Kézilabda KFT. 81 9
2. KOMÁR LILI BVSC - Zugló 80 9
3. KOVÁCS LILLA ÓKSI Kézilabda KFT. 61 9
4. BOGNÁR ZSANETT Szekszárdi FGKC 60 10
5. HARGITAI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 60 11
6. GRAFFY TAMARA DKKA II. 59 10
7. LENGYEL PETRA BVSC - Zugló 58 9
8. LUBICS FANNI PETRA KSA Budapest 56 10
9. NAGY NIKOLETT Győri Audi ETO KC II 55 11
10. BORDÁN ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 52 10
11. KOVÁCS ZSUZSI KSA Budapest 52 10
12. BAJZÁTH NOÉMI BVSC - Zugló 48 9
13. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 48 7
14. FICSOR ZSÓFIA Siófok KC II. 44 9
15. HALÁSZ VIKTÓRIA NAPSUGÁR Győri Audi ETO KC II 44 12
16. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 43 10
17. KOLUMBÁN KÍRA Siófok KC II. 43 9
18. KOVÁCS FLÓRA DKKA II. 43 10
19. FINTA DÓRA PEAC 42 10
20. SZENTES LILI Szekszárdi FGKC 42 9
21. GYENIS DORKA PEAC 41 7
22. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 41 8
23. KISS CSENGE DKKA II. 37 9
24. NÉMETH ZSÓFIA Siófok KC II. 37 9
25. ORMOS LILLA BVSC - Zugló 34 9
26. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 33 9
27. KASNYA DORINA Szigetszentmiklós NK 32 6
28. PALACZKI LILLA LAURA PEAC 32 10
29. PINTÉR GEORGINA Siófok KC II. 32 9
30. KAÁLI-NAGY VILLŐ JANKA Kozármisleny SE II. 31 8
31. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 29 10
32. BIHARI FLÓRA Kozármisleny SE II. 29 8
33. FUISZ REBEKA PEAC 29 10
34. KACSKOVICS EMESE KSA Budapest 29 9
35. KOVÁCS FANNI Siófok KC II. 29 9
36. GAJDOS PETRA DKKA II. 28 10
37. BARANYI GRÉTA Gárdony-Pázmánd NKK 26 11
38. LE THANH HIEN KSA Budapest 26 10
39. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1888 25 7
40. BAKSAI BÍBORKA Szekszárdi FGKC 24 9
41. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 1888 22 10
42. TÓTH GABRIELLA Győri Audi ETO KC II 22 9
43. BANKÓ ZOÉ MERCÉDESZ DKKA II. 21 8
44. DANIS NIKOLETT PEAC 21 10
45. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 21 10
46. KORNFELD FANNI Kozármisleny SE II. 21 8
47. SÁRVÁRI KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKK 21 11
48. TÓTH RENÁTA ÓKSI Kézilabda KFT. 21 8
49. SÁNDOR VERONIKA ÓKSI Kézilabda KFT. 20 8
50. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 19 9
51. BORDÁS BIANKA KORINA Győri Audi ETO KC II 19 11
52. KANYÓ VIKTÓRIA Mohácsi TE 1888 19 6
53. BALOGH DÓRA ANNA DKKA II. 18 10
54. DICSŐ DÓRA KSA Budapest 18 4
55. KEREKES BETTINA Szigetszentmiklós NK 18 6
56. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 18 6
57. KONKOLY KATA Győri Audi ETO KC II 18 4
58. MÉSZÁROS ANNA Győri Audi ETO KC II 18 7
59. BÁLVÁNYOS FANNI Kozármisleny SE II. 17 8
60. FIÁTH FANNI DKKA II. 3 1 17 6
Siófok KC II. 14 5
61. MADAR MÍRA Szigetszentmiklós NK 17 6
62. SOMOGYI BAKOS DORKA Győri Audi ETO KC II 17 5
63. HÁBER MELÁNI PEAC 16 10
64. MANDIC TEODORA KSA Budapest 16 3
65. SLETT ENIKŐ VIRÁG Gárdony-Pázmánd NKK 16 11
66. TÖRÖK VILLŐ KSA Budapest 16 6
67. FURKA ALÍZ Gárdony-Pázmánd NKK 15 6
68. VEREBES LAURA Kozármisleny SE II. 15 4
69. BERECZKI BÍBORKA GÉDA DKKA II. 14 9
70. MARLYIN BERNADETT Szigetszentmiklós NK 14 4
71. MOHAROS ANDREA DORINA Győri Audi ETO KC II 13 7
72. REZNEKI FANNI EMMA Gárdony-Pázmánd NKK 13 11
73. TAJTHY LAURA ÓKSI Kézilabda KFT. 13 9
74. WÉBER VERONIKA DKKA II. 13 8
75. ÁRVAI KINGA Siófok KC II. 12 7
76. BUGYÁKI CSENGE HANNA KSA Budapest 12 8
77. FORGÁCS JANKA BVSC - Zugló 12 6
78. KONYECSNI ALEXA DKKA II. 12 9
79. MISUR MÉDI BVSC - Zugló 12 9
80. NYERGES ANNA Győri Audi ETO KC II 12 5
81. TORMA BORBÁLA Győri Audi ETO KC II 12 6
82. TORNYOS KAROLINA Kozármisleny SE II. 12 7
83. BALOGH EMESE KLÁRA BVSC - Zugló 11 8
84. KISS VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 11 11
85. MATIRKÓ MELITTA ÓKSI Kézilabda KFT. 11 9
86. SOPONYAI LILI Győri Audi ETO KC II 11 12
87. TORDAY NAGY SÁRA ANNA KSA Budapest 11 3
88. TÓTH EMESE Kozármisleny SE II. 11 8
89. BOJTOK ANNA Siófok KC II. 10 8
90. CSERI ZOÉ Kozármisleny SE II. 10 5
91. DOBOS HANNA DKKA II. 10 10
92. EPERJESI RÓZA BVSC - Zugló 10 9
93. FARKAS KORINNA Szekszárdi FGKC 10 10
94. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklós NK 10 5
95. KOCSIS LUCA Kozármisleny SE II. 10 8
96. PÁL ADRIENNE Szigetszentmiklós NK 10 6
97. ANDA LILI ÓKSI Kézilabda KFT. 9 9
98. FARAGÓ REBEKA PEAC 9 9
99. KERINGER KLAUDIA Szekszárdi FGKC 9 3
100. SÜLE NÓRA KSA Budapest 9 10
101. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 9 4
102. BIHARI BERNADETT BVSC - Zugló 8 8
103. DOROGHI ZSÓFIA PANNA Szekszárdi FGKC 8 7
104. NAGY REBEKA Győri Audi ETO KC II 8 11
105. ÓVÁRI BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 8 2
106. PAPP CSERNE PEAC 8 9
107. SZLÁVIK NIKOLETTA KSA Budapest 8 4
108. VARGA VIKTÓRIA RÉKA DKKA II. 8 9
109. WIRTH PETRA HENRIETTA ÓKSI Kézilabda KFT. 8 9
110. KISS BARBARA SZABINA Szigetszentmiklós NK 7 5
111. RITTLINGER BETTI Mohácsi TE 1888 7 9
112. SZALAI DORKA Szigetszentmiklós NK 7 2
113. SZEKERES LILLA Szekszárdi FGKC 7 10
114. TORMA BOGLÁRKA Siófok KC II. 7 9
115. TUTTI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 7 8
116. KARÉ KAMILLA Siófok KC II. 6 9
117. LASZINGER LILLA Mohácsi TE 1888 6 8
118. MANDEL HANNA Gárdony-Pázmánd NKK 6 11
119. SZELVA KRISZTINA Győri Audi ETO KC II 6 4
120. TARPAI LIZA KSA Budapest 6 5
121. ZUBER HANNA Győri Audi ETO KC II 6 10
122. HETYEI KATALIN KINCSŐ Gárdony-Pázmánd NKK 5 10
123. KÖVECSES LILI DKKA II. 5 8
124. KULISICS PANNA Szigetszentmiklós NK 5 5
125. MÜLLER DÓRA Szekszárdi FGKC 5 10
126. NAGY PATRÍCIA ZOÉ Mohácsi TE 1888 5 9
127. PÁL-KOVÁCS FANNI Kozármisleny SE II. 5 6
128. SCHMIDT KARINA Győri Audi ETO KC II 5 7
129. SZÉLL - KOVÁCS JÚLIA BVSC - Zugló 5 5
130. BARTÓK KLAUDIA PEAC 4 6
131. GAJNOK LILIÁNA PEAC 4 2
132. POLGÁR SÁRA Szigetszentmiklós NK 4 6
133. SASVÁRI TAMARA Kozármisleny SE II. 4 6
134. SZENTKIRÁLYI LOTTI KSA Budapest 4 4
135. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 3 1
136. FAZEKAS RENÁTA ÓKSI Kézilabda KFT. 3 4
137. FÖLDESI DOROTTYA CSENGE DKKA II. 3 2
138. HAJCZINGER DALMA Győri Audi ETO KC II 3 4
139. HORVÁTH ALÍZ BVSC - Zugló 3 6
140. KAKAS LILI Győri Audi ETO KC II 3 6
141. KASZÁS DÓRA FRUZSINA KSA Budapest 3 10
142. MENDI MARTINA Szekszárdi FGKC 3 4
143. PLISZ ADRIENN PEAC 3 4
144. TÓTH DOROTTYA KSA Budapest 3 9
145. TÓTH REBEKA DKKA II. 3 5
146. TÓTH REGINA DKKA II. 3 4
147. BARANYI DOROTTYA Siófok KC II. 2 1
148. BAYER LAURA CSENGE Szekszárdi FGKC 2 5
149. FEHÉR LAURA SAROLTA Szigetszentmiklós NK 2 2
150. GARBACZ PETRA DKKA II. 2 6
151. LIEBER VIOLA PEAC 2 4
152. SZAKÁCS LILLA Gárdony-Pázmánd NKK 2 10
153. BALOGH MELANI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 1 7
154. CSONTOS MARION PEAC 1 3
155. ERŐS TIFANI KSA Budapest 1 3
156. HIBÁCSKA BLANKA Mohácsi TE 1888 1 10
157. KAJOS DÓRA Mohácsi TE 1888 1 6
158. KÓSA HANNA DKKA II. 1 9
159. KOVÁCS KATA Győri Audi ETO KC II 1 4
160. KRASZNAI JÚLIA Siófok KC II. 1 7
161. LEIB ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 1 10
162. MIKLÓS DOMINIKA PEAC 1 3
163. MOTYOVSZKI NOÉMI MARIANN KSA Budapest 1 10
164. ORSÓS LAURA VANESSZA DKKA II. 1 2
165. PAPP NIKOLETT DKKA II. 1 6
166. PAPP VIVIENN Győri Audi ETO KC II 1 5
167. PERÉNYI PATRÍCIA Szigetszentmiklós NK 1 6
168. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 1 10
169. BALÁZS RÉKA KSA Budapest 0 4
170. BARANCSIK NOÉMI DKKA II. 0 4
171. BÁRDOSI LINDA ÁGOTA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
172. BARTÓK EVELIN PEAC 0 10
173. BOROS CSENGE DKKA II. 0 2
174. CZENTNER BLANKA PEAC 0 10
175. DARMO RÉKA Győri Audi ETO KC II 0 2
176. DOLÁNYI BARBARA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 9
177. GERI ANNA BARBARA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 1
178. GYŐRFFY ZSANETT BVSC - Zugló 0 9
179. HARMATI FANNI Kozármisleny SE II. 0 5
180. HERCZKU VIVIEN ÓKSI Kézilabda KFT. 0 2
181. HORVÁTH RÉKA Siófok KC II. 0 5
182. JÁNOSI ADRIENN ZSANETT KSA Budapest 0 3
183. JÓNÁS DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 0 2
184. KEREKES DORINA Szigetszentmiklós NK 0 3
185. KERTAI ENIKŐ BVSC - Zugló 0 1
186. KISS MELINDA Szigetszentmiklós NK 0 6
187. KNAUER CSENGE ANITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 6
188. KOVÁCS REGINA Gárdony-Pázmánd NKK 0 2
189. KŐSZEGVÁRY EMESE ÓKSI Kézilabda KFT. 0 9
190. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 7
191. MAGYARI REBEKA Szigetszentmiklós NK 0 2
192. MARJOS CSENGE KSA Budapest 0 1
193. MATKOVICS FANNI BVSC - Zugló 0 8
194. MATYASOVSZKY NELLI Siófok KC II. 0 2
195. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 7
196. NAGY DORINA Győri Audi ETO KC II 0 12
197. NAGY ESZTER ÓKSI Kézilabda KFT. 0 2
198. NAGYVIZELI JÁZMIN NOÉMI Kozármisleny SE II. 0 7
199. NÉMETH HENRIETT ANNA Győri Audi ETO KC II 0 10
200. NÉMETH ZSÓFIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
201. NÓGRÁDI ANNA Siófok KC II. 0 9
202. PINKE HANNA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 1
203. PÓRA ALEXANDRA KSA Budapest 0 1
204. PÓTH PETRA Mohácsi TE 1888 0 1
205. RITSMANN REBEKA Szigetszentmiklós NK 0 4
206. SCHUCK DIÁNA DKKA II. 0 4
207. SCHULLER ANIKÓ Gárdony-Pázmánd NKK 0 4
208. TADITS LEILA Mohácsi TE 1888 0 10
209. TAKÁCS LIZA HANNA Győri Audi ETO KC II 0 5
210. TIHANYI LUCA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 1
211. TÓTH CSENGE RÉKA ÓKSI Kézilabda KFT. 0 3
212. TÓTH TAMARA SZANDRA PEAC 0 2
213. TUBA VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 0 9
214. UHLJAR BOGLÁRKA Kozármisleny SE II. 0 1
215. VITRAI EMMA BVSC - Zugló 0 3
216. VÖRÖS RÉKA BORA Siófok KC II. 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó