Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB I/B női felnőtt-Nyugat
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC SE 25 - 21
16:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK 28 - 31
18:00 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 22 - 24
2020. szeptember 13. vasárnap
13:00 DKKA U20 - NEKA 20 - 35
16:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Csurgói NKC 28 - 25
2020. szeptember 19. szombat
18:00 Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC 23 - 16
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888 20 - 21
2020. szeptember 20. vasárnap
16:00 Szentendrei NKE - Sylver OPS SzombathelyU20 27 - 21
18:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA U20 34 - 22
2020. szeptember 26. szombat
18:00 Mohácsi TE 1888 - Csurgói NKC 24 - 24
2020. szeptember 27. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC U20 - Moyra-Budaörs Handball 24 - 31
13:00 DKKA U20 - Rinyamenti KC SE 23 - 28
17:00 Szekszárdi FGKC - Sylver OPS SzombathelyU20 25 - 26
18:00 Kozármisleny SE - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 27
2020. október 2. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Kozármisleny SE 25 - 22
2020. október 9. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Győri Audi ETO KC U20 25 - 35
2020. október 10. szombat
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA U20 32 - 20
2020. október 11. vasárnap
15:00 Szekszárdi FGKC - Szentendrei NKE 33 - 26
18:00 Csurgói NKC - Kozármisleny SE 26 - 29
2020. október 16. péntek
18:45 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC U20 25 - 27
2020. október 17. szombat
13:00 DKKA U20 - Csurgói NKC 23 - 27
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 29 - 18
18:00 Szentendrei NKE - Moyra-Budaörs Handball 25 - 27
2020. október 24. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szentendrei NKE 31 - 26
18:30 Gárdony-Pázmánd NKK - NEKA 21 - 25
2020. október 25. vasárnap
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - DKKA U20 29 - 25
16:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE 22 - 32
2020. október 31. szombat
15:00 Kozármisleny SE - Sylver OPS SzombathelyU20 33 - 21
2020. november 7. szombat
Győri Audi ETO KC U20 - Sylver OPS SzombathelyU20 elhalasztva
2020. november 8. vasárnap
13:00 DKKA U20 - Szekszárdi FGKC 23 - 34
2020. november 14. szombat
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - NEKA 29 - 26
2020. november 20. péntek
18:00 NEKA - Szekszárdi FGKC 18 - 26
2020. november 27. péntek
Csurgói NKC - Gárdony-Pázmánd NKK
2020. november 28. szombat
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Rinyamenti KC SE 39 - 26
16:00 Mohácsi TE 1888 - NEKA 18 - 29
2020. december 2. szerda
Győri Audi ETO KC U20 - DKKA U20 elhalasztva
2020. december 4. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Szekszárdi FGKC 34 - 23
18:00 NEKA - Kozármisleny SE 25 - 19
2020. december 6. vasárnap
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Mohácsi TE 1888 30 - 23
2020. december 10. csütörtök
18:00 NEKA - Rinyamenti KC SE 31 - 29
2021. január 23. szombat
11:00 DKKA U20 - Szentendrei NKE 32 - 22
2021. január 30. szombat
14:45 Szentendrei NKE - Rinyamenti KC SE 29 - 29
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Gárdony-Pázmánd NKK 27 - 16
2021. február 6. szombat
13:00 DKKA U20 - Kozármisleny SE 27 - 37
18:00 NEKA - Moyra-Budaörs Handball 17 - 26
18:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC U20 29 - 27
2021. február 7. vasárnap
11:00 Szentendrei NKE - Gárdony-Pázmánd NKK 25 - 21
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Mohácsi TE 1888 26 - 23
2021. február 12. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Mohácsi TE 1888 25 - 25
2021. február 13. szombat
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC 30 - 25
18:00 Csurgói NKC - Sylver OPS SzombathelyU20 31 - 33
2021. február 14. vasárnap
11:00 Szentendrei NKE - Győri Audi ETO KC U20 23 - 23
15:30 NEKA - DKKA U20 30 - 27
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE 28 - 25
2021. február 18. csütörtök
14:30 Győri Audi ETO KC U20 - NEKA 25 - 27
2021. február 20. szombat
13:00 DKKA U20 - Moyra-Budaörs Handball 20 - 31
16:00 Mohácsi TE 1888 - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 18
18:00 Kozármisleny SE - Rinyamenti KC SE 27 - 17
2021. február 21. vasárnap
17:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Szentendrei NKE 30 - 27
2021. február 26. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - DKKA U20 31 - 23
2021. február 27. szombat
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Szekszárdi FGKC 32 - 28
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC U20 32 - 27
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Kozármisleny SE 21 - 26
2021. február 28. vasárnap
16:00 NEKA - Szentendrei NKE 37 - 22
18:00 Csurgói NKC - Mohácsi TE 1888 26 - 18
2021. március 6. szombat
11:00 Szentendrei NKE - Szekszárdi FGKC
15:00 DKKA U20 - Gárdony-Pázmánd NKK
16:00 Mohácsi TE 1888 - Sylver OPS SzombathelyU20
16:45 Moyra-Budaörs Handball - NEKA
18:00 Kozármisleny SE - Csurgói NKC
2021. március 7. vasárnap
13:30 Győri Audi ETO KC U20 - Rinyamenti KC SE
2021. március 12. péntek
17:00 NEKA - Csurgói NKC
2021. március 13. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA U20
18:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC U20
18:00 Rinyamenti KC SE - Gárdony-Pázmánd NKK
2021. március 14. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Moyra-Budaörs Handball
2021. március 19. péntek
18:30 Csurgói NKC - Moyra-Budaörs Handball
2021. március 20. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Mohácsi TE 1888
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Sylver OPS SzombathelyU20
2021. március 21. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Csurgói NKC
2021. március 26. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - NEKA
2021. március 27. szombat
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Szentendrei NKE
2021. március 28. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC U20 - Gárdony-Pázmánd NKK
14:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Kozármisleny SE
18:00 Csurgói NKC - DKKA U20
18:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888
2021. április 1. csütörtök
18:00 Rinyamenti KC SE - Csurgói NKC
2021. április 3. szombat
15:00 Győri Audi ETO KC U20 - Mohácsi TE 1888 elhalasztva
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Sylver OPS SzombathelyU20
18:00 Kozármisleny SE - Szentendrei NKE
2021. április 7. szerda
17:00 Rinyamenti KC SE - Moyra-Budaörs Handball
2021. április 10. szombat
11:00 Szentendrei NKE - Mohácsi TE 1888
11:00 DKKA U20 - Sylver OPS SzombathelyU20
15:00 NEKA - Gárdony-Pázmánd NKK
18:00 Kozármisleny SE - Szekszárdi FGKC
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Rinyamenti KC SE
2021. április 11. vasárnap
12:00 Győri Audi ETO KC U20 - Csurgói NKC
2021. április 17. szombat
15:00 Szentendrei NKE - Csurgói NKC
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC SE
2021. április 20. kedd
16:45 Szentendrei NKE - NEKA
2021. április 23. péntek
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Moyra-Budaörs Handball
2021. április 24. szombat
13:00 Rinyamenti KC SE - Szentendrei NKE
16:00 Mohácsi TE 1888 - Kozármisleny SE
18:00 Szekszárdi FGKC - DKKA U20
2021. április 25. vasárnap
14:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Győri Audi ETO KC U20
18:00 Csurgói NKC - NEKA
2021. április 30. péntek
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Csurgói NKC
2021. május 1. szombat
13:00 DKKA U20 - Mohácsi TE 1888
14:45 Szentendrei NKE - Kozármisleny SE
17:00 NEKA - Sylver OPS SzombathelyU20
2021. május 2. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC U20 - Szekszárdi FGKC
2021. május 5. szerda
19:00 Győri Audi ETO KC U20 - Szentendrei NKE
2021. május 7. péntek
18:30 Csurgói NKC - Rinyamenti KC SE
2021. május 8. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC U20
18:00 Szekszárdi FGKC - NEKA
18:00 Kozármisleny SE - DKKA U20
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szentendrei NKE
2021. május 9. vasárnap
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 11. kedd
18:30 Csurgói NKC - Győri Audi ETO KC U20
2021. május 13. csütörtök
15:00 NEKA - Győri Audi ETO KC U20
2021. május 14. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Sylver OPS SzombathelyU20
2021. május 15. szombat
14:00 Győri Audi ETO KC U20 - Kozármisleny SE
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Csurgói NKC
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Szekszárdi FGKC
2021. május 16. vasárnap
11:00 Szentendrei NKE - DKKA U20
18:00 NEKA - Mohácsi TE 1888
2021. május 22. szombat
13:00 DKKA U20 - Győri Audi ETO KC U20
16:00 Mohácsi TE 1888 - Moyra-Budaörs Handball
18:00 Kozármisleny SE - NEKA
2021. május 23. vasárnap
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Gárdony-Pázmánd NKK
17:00 Csurgói NKC - Szentendrei NKE
18:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Moyra-Budaörs Handball 10 10 0 0 290 221 69 20
2. Sylver OPS SzombathelyU20 11 9 0 2 314 296 18 18
3. NEKA 11 8 0 3 300 262 38 16
4. Kozármisleny SE 11 6 0 5 296 263 33 12
5. Mohácsi TE 1888 11 5 2 4 261 263 -2 12
6. Rinyamenti KC SE 11 4 2 5 290 302 -12 10
7. Gárdony-Pázmánd NKK 11 4 0 7 262 272 -10 8
8. Szekszárdi FGKC 12 4 0 8 307 331 -24 8
9. Csurgói NKC 7 3 1 3 182 171 11 7
10. Szentendrei NKE 10 2 2 6 252 284 -32 6
11. Győri Audi ETO KC U20 7 2 1 4 188 192 -4 5
12. DKKA U20 12 1 0 11 285 370 -85 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HEGEDÜS DOROTTYA Rinyamenti KC SE 73 11
2. CSAJKÓ ELIZA Szekszárdi FGKC 64 11
3. SZABÓ JANKA Szekszárdi FGKC 60 12
4. PŐDÖR REBEKA Sylver OPS Szombathe 59 9
5. KOVÁCS DORINA Rinyamenti KC SE 56 11
6. POLICS TÍMEA Kozármisleny SE 56 10
7. SCHNEIDER ÉVA Csurgói NKC 55 7
8. BECSÉRI KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 52 11
9. PŐDÖR BLANKA Sylver OPS Szombathe 50 8
10. SCHEFFER ZSANETT Kozármisleny SE 47 9
11. NAGY SZILVIA Szekszárdi FGKC 46 12
12. RÁCZ RÉKA Szentendrei NKE 46 10
13. VÖRÖS SZIMONETTA Gárdony-Pázmánd NKK 46 11
14. FODOR NESZTA DKKA U20 43 9
15. PÁL ESZTER DKKA U20 43 10
16. HORVÁTH ANNA Sylver OPS Szombathe 42 10
17. KALÓ ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 42 9
18. KAPÁS TEKLA Szekszárdi FGKC 41 12
19. UHRIN LILI NEKA 40 11
20. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC U 40 7
21. PALOTÁS FANNI Moyra-Budaörs Handba 38 10
22. HORVÁTH PETRA NEKA 37 11
23. VÍGH PATRÍCIA Szentendrei NKE 35 5
24. VUKCEVIC SARA Csurgói NKC 34 7
25. GHETU ANDREA Rinyamenti KC SE 33 11
26. BŰCS VIVIEN Szentendrei NKE 32 10
27. KERINGER KLAUDIA Szekszárdi FGKC 32 12
28. PÁLOS-BOGNÁR BARBARA Moyra-Budaörs Handba 32 9
29. PÓCZIK KATA Rinyamenti KC SE 32 11
30. SZABADFI ÁGNES Moyra-Budaörs Handba 31 10
31. WALD KÍRA Sylver OPS Szombathe 31 6
32. KANYÓ VIKTÓRIA Mohácsi TE 1888 30 9
33. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC SE 29 11
34. HORNYÁK ÁGNES Moyra-Budaörs Handba 29 10
35. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 29 8
36. SCHAFFER ÉVA Kozármisleny SE 29 10
37. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC U 28 7
38. HORVÁTH LAURA Moyra-Budaörs Handba 28 9
39. KULCSÁR DOROTTYA RIA Sylver OPS Szombathe 28 10
40. SZTANÓ KINCSŐ DKKA U20 27 12
41. TAKÁCS INEZ Csurgói NKC 27 7
42. BOZSOVICS RITA Mohácsi TE 1888 26 10
43. GRÉNUS GRÉTA Kozármisleny SE 26 11
44. NAGY ADRIENN Gárdony-Pázmánd NKK 26 11
45. TÖRÖK REBEKA Sylver OPS Szombathe 26 10
46. ZSIGMOND VIVIEN Moyra-Budaörs Handba 26 10
47. CZUCZU FRIDA Gárdony-Pázmánd NKK 25 10
48. GAYLHOFFER ILDIKÓ Szentendrei NKE 25 9
49. PADOS MÓNIKA Gárdony-Pázmánd NKK 25 8
50. MARKOVICS REBEKA Kozármisleny SE 24 10
51. SZEMMELROCK DÓRA Kozármisleny SE 24 11
52. GYŐRI VIKTÓRIA Sylver OPS Szombathe 23 11
53. KAJDON BLANKA NEKA 23 4
54. NAGY LAURA NEKA 23 11
55. TOBAK LUCA Kozármisleny SE 23 11
56. KISKARTALI ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 22 7
57. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC U 22 3
58. MATUCZA GABRIELLA DKKA U20 22 12
59. SPÁN ILDIKÓ Mohácsi TE 1888 21 10
60. SZABÓ ANNA NEKA 21 9
61. BÓDI BERNADETT Moyra-Budaörs Handba 20 3
62. GALKÓ LAURA DKKA U20 14 7 20 10
Moyra-Budaörs Handba 6 3
63. HAMUTH LILI VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 20 11
64. JOVOVITY JOVANA DKKA U20 20 2 20 3
Moyra-Budaörs Handba 0 1
65. FEKETE ALEXANDRA Rinyamenti KC SE 19 11
66. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Sylver OPS Szombathe 19 11
67. KAPOSVÁRI ANITA Szekszárdi FGKC 19 12
68. KOCSIS BETTINA NEKA 19 4
69. LAPOS LAURA Mohácsi TE 1888 19 3
70. LUKOVICS BOGLÁRKA ÁGNES Szentendrei NKE 19 10
71. VÁRTOK TAMARA NEKA 19 8
72. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC U 18 7
73. HORNYÁK BERNADETT Kozármisleny SE 18 10
74. NÉMETH IMOLA NEKA 18 10
75. TAKÁCS KRISZTINA Mohácsi TE 1888 18 10
76. FARKAS TEKLA Szentendrei NKE 17 10
77. GULYÁS LENKE Szekszárdi FGKC 17 12
78. HOSSZU BOGLÁRKA Kozármisleny SE 17 7
79. LENGYELFALUSY VIVIEN Szekszárdi FGKC 17 11
80. FEHÉR TÍMEA Mohácsi TE 1888 16 8
81. GRÜNFELDER-TÓTH ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 16 10
82. KOVALCSIK BIANKA NEKA 16 6
83. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC U 16 6
84. ORELL BETTINA Csurgói NKC 16 6
85. TAKÁCS CECILIA DKKA U20 9 1 16 5
Moyra-Budaörs Handba 7 4
86. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC U 16 7
87. BIRTALAN-GIDAI ESZTER Szentendrei NKE 15 9
88. LINDER LUCA Kozármisleny SE 15 11
89. PERCZE DZSENIFER DKKA U20 15 7
90. ZÁMORI DORINA Szentendrei NKE 15 10
91. ANTAL ANETT Rinyamenti KC SE 14 11
92. HUSTI HANNA DKKA U20 9 3 14 8
Moyra-Budaörs Handba 5 5
93. WOTH VIKTÓRIA LILLA NEKA 14 6
94. LOZSI ERNA Gárdony-Pázmánd NKK 13 6
95. OGONOVSZKY ESZTER Győri Audi ETO KC U 13 6
96. TOLVAJ DORKA Szentendrei NKE 13 5
97. BÁRDIÓ ZSÓFIA Rinyamenti KC SE 12 11
98. BRAUN LAURA CSENGE Moyra-Budaörs Handba 12 4
99. GYŐRFFY RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 12 11
100. HAHNER DÓRA Mohácsi TE 1888 12 10
101. LÉRÁNT SÁRA Szentendrei NKE 12 10
102. SZABÓ TEKLA DKKA U20 12 3
103. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC U 12 6
104. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 12 9
105. TAKÁCS ESZTER Mohácsi TE 1888 12 10
106. ULMANN BERNADETT Szentendrei NKE 12 10
107. VARJAS LARA DKKA U20 12 6
108. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 11 11
109. BABAI VIVIEN NEKA 11 11
110. PAPP KITTI DKKA U20 11 12
111. SZALAI-SZITA KATALIN Moyra-Budaörs Handba 11 5
112. KOVÁCS KRISZTINA DKKA U20 10 5
113. SZANDAI MARTINA Rinyamenti KC SE 10 6
114. TORNÓCZKY SÁRA Csurgói NKC 10 6
115. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA U20 10 10
116. VARGA EMÍLIA NEKA 10 9
117. BODÓ SZABINA Csurgói NKC 9 7
118. JUHÁSZ FANNI Mohácsi TE 1888 9 4
119. MENTES JANKA NEKA 9 6
120. SMID ESZTER Moyra-Budaörs Handba 9 10
121. ZSEMBERI ZÓRA Sylver OPS Szombathe 9 10
122. AGÓCS ALEXANDRA DKKA U20 8 3
123. FRANKA RAMÓNA Sylver OPS Szombathe 8 8
124. HALÁSZ BERNADETT Kozármisleny SE 8 9
125. LAKATOS PETRA NEKA 8 9
126. ORSÓS ALEXANDRA Csurgói NKC 8 6
127. PERVEIN ORSOLYA KATA Gárdony-Pázmánd NKK 8 11
128. TEMESVÁRI NATÁLIA Sylver OPS Szombathe 8 4
129. TÓTH LILLA Csurgói NKC 8 6
130. BIRÓ DORINA Sylver OPS Szombathe 7 5
131. HORN MÓNIKA Rinyamenti KC SE 7 7
132. KRENNER FANNI Csurgói NKC 7 2
133. MOLNÁR DOROTTYA NEKA 7 2
134. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC U 7 7
135. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 7 6
136. EKKER GITTA Moyra-Budaörs Handba 6 8
137. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 6 8
138. KOVÁCS REBECCA Szentendrei NKE 6 6
139. NAGY LAURA NEKA 6 7
140. VASS VÍTA LUCA DKKA U20 6 3
141. BÉRES ESZTER Csurgói NKC 5 7
142. BOCSI SZONJA Gárdony-Pázmánd NKK 5 2
143. FARAGÓ LUCA NEKA 5 3
144. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA U20 5 9
145. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 1888 4 5
146. HRABOVSZKY HELGA Gárdony-Pázmánd NKK 4 11
147. JUHÁSZ KATA NEKA 4 5
148. KALMÁR EMESE Rinyamenti KC SE 4 3
149. KECSKÉS NOÉMI DKKA U20 4 5
150. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA U20 4 10
151. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 4 9
152. TAKÁCS NOÉMI Győri Audi ETO KC U 4 4
153. BENZSAY REBEKA Szentendrei NKE 3 6
154. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC U 3 1
155. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC U 3 5
156. HARGITAI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 3 7
157. SZABÓ LILI ZSÓFI NEKA 3 5
158. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 2 2
159. BÁNHIDI BARBARA NEKA 2 1
160. CSÍKOS LUCA NEKA 2 5
161. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 2 4
162. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 2 11
163. KISS LUCA Győri Audi ETO KC U 2 7
164. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC U 2 6
165. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 2 6
166. MLINKÓ ZSÓFIA NEKA 2 2
167. PÉTER PANNA DOROTTYA Kozármisleny SE 2 9
168. PINTÉR KLAUDIA Szentendrei NKE 2 10
169. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 2 9
170. RADOCHAY BEÁTA Mohácsi TE 1888 2 11
171. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 2 5
172. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE 1 2
173. BOROS ANNA KLAUDIA DKKA U20 1 5
174. CSAPÓ KINCSŐ Sylver OPS Szombathe 1 3
175. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC U 1 7
176. HORVÁTH IVETT ANNA Csurgói NKC 1 1
177. JEFCSÁK RENÁTA Sylver OPS Szombathe 1 3
178. KADLICSEK ZEA Rinyamenti KC SE 1 2
179. KISS VIRÁG Csurgói NKC 1 2
180. NÉMETH KATA NEKA 1 11
181. PUSZTAI PETRA Csurgói NKC 1 7
182. RÉTI KLAUDIA EVELIN Mohácsi TE 1888 1 4
183. SZMOLEK APPOLÓNIA Sylver OPS Szombathe 1 11
184. TALAPKA CSENGE Győri Audi ETO KC U 1 7
185. TÓTH ANTÓNIA Sylver OPS Szombathe 1 2
186. ÁGOSTON LILLA NEKA 0 2
187. AMBRUS KINGA KLAUDIA Szekszárdi FGKC 0 7
188. BAKSAI BÍBORKA Szekszárdi FGKC 0 10
189. BALOGH BIBORKA Csurgói NKC 0 4
190. BARTÓK DORINA DKKA U20 0 9
191. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 0 11
192. BINÓ BOGLÁRKA Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
193. BŐLE MAJA Moyra-Budaörs Handba 0 1
194. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Sylver OPS Szombathe 0 9
195. DOBÁNY KITTI Sylver OPS Szombathe 0 9
196. DRUZSIN REBEKA Rinyamenti KC SE 0 10
197. FARKAS HANNA Sylver OPS Szombathe 0 7
198. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 0 2
199. FÜRDŐS MELITTA Mohácsi TE 1888 0 4
200. GADÁNYI MAJA Kozármisleny SE 0 10
201. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC U 0 3
202. HAJDUCH CSENGE Moyra-Budaörs Handba 0 1
203. HIBÁCSKA BLANKA Mohácsi TE 1888 0 11
204. JÓNÁS DORINA DKKA U20 0 4
205. KÁLDY LILI Szentendrei NKE 0 2
206. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 0 3
207. KÓKAI ÁGNES Szentendrei NKE 0 3
208. KOVÁCS SZÓFIA SZTELLA NEKA 0 2
209. KOZMA BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 3
210. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 0 4
211. KUCZI DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 0 6
212. KURUCZ IVETT Rinyamenti KC SE 0 4
213. LAKATOS LIZETT Sylver OPS Szombathe 0 7
214. LAKATOS RÉKA NEKA 0 2
215. LŐRINCZ BRIGITTA Sylver OPS Szombathe 0 2
216. MAGYAR NIKOLETT Gárdony-Pázmánd NKK 0 7
217. MOLNÁR ANNA Győri Audi ETO KC U 0 3
218. MOLNÁR ZSÓFIA Győri Audi ETO KC U 0 4
219. MUHARI ADRIENN Szentendrei NKE 0 8
220. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 5
221. NAGY TÜNDE Szekszárdi FGKC 0 12
222. NÉMETH ORSOLYA Kozármisleny SE 0 11
223. NÉMETH ZSÓFIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 10
224. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC U 0 2
225. REZNEKI FANNI EMMA Gárdony-Pázmánd NKK 0 6
226. SCHOLTZ ANDREA Csurgói NKC 0 5
227. SIPEKI FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 10
228. SIRINA IRINA NYIKOLAJEVNA Moyra-Budaörs Handba 0 1
229. SÖVÉNYI EVELIN Szentendrei NKE 0 10
230. SZABÓ LUCA NEKA 0 2
231. SZALAI EVELIN Rinyamenti KC SE 0 11
232. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 12
233. SZALMA ZITA DKKA U20 0 11
234. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 0 2
235. SZŰCS FANNI Szentendrei NKE 0 9
236. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1888 0 2
237. TORMA KINGA Rinyamenti KC SE 0 6
238. TÓTH BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 0 1
239. TÓTH IVETT Csurgói NKC 0 5
240. TÓTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC U 0 2
241. VAJER BLANKA Sylver OPS Szombathe 0 2
242. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC SE 0 9
243. VÁRTOK RAMÓNA Moyra-Budaörs Handba 0 9
244. VERES BARBARA DKKA U20 0 6
245. VÍG VIVIEN Kozármisleny SE 0 9
246. VITOVSZKI VERONIKA Szentendrei NKE 0 5
247. ZAJ KLÁRA NEKA 0 9
248. ZÓKA-GYŐRI VIKTÓRIA Szentendrei NKE 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó