Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály (2006-2007)
LU14 1.osztály Felsőház
2019. december 1. vasárnap
Dabas, OBO Aréna
08:30 K. Szeged SE - Dabasi KC VSE 20 - 21
09:30 Debreceni Sportcentrum KN - Kozármisleny SE 18 - 12
10:30 Szombathelyi KKA - Gyöngyösi KK 19 - 23
11:30 Kozármisleny SE - K. Szeged SE 16 - 21
12:30 Győri ETO KC - Debreceni Sportcentrum KN 24 - 17
13:30 PC Trade Szeged - Szombathelyi KKA 33 - 17
14:30 Gyöngyösi KK - Győri ETO KC 16 - 30
15:30 Dabasi KC VSE - PC Trade Szeged 17 - 29
2020. február 9. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
10:00 Kozármisleny SE - PC Trade Szeged 12 - 31
11:00 Győri ETO KC - K. Szeged SE 10 - 0
12:00 Debreceni Sportcentrum KN - Dabasi KC VSE 17 - 19
13:00 PC Trade Szeged - Győri ETO KC 22 - 21
14:00 K. Szeged SE - Szombathelyi KKA 0 - 10
15:00 Dabasi KC VSE - Gyöngyösi KK 25 - 21
16:00 Szombathelyi KKA - Debreceni Sportcentrum KN 16 - 24
17:00 Gyöngyösi KK - Kozármisleny SE 18 - 18
2020. február 23. vasárnap
Szeged, Városi Sportcsarnok
10:00 Gyöngyösi KK - PC Trade Szeged
11:00 Győri ETO KC - Kozármisleny SE
12:00 K. Szeged SE - Gyöngyösi KK
13:00 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA
14:00 Dabasi KC VSE - Győri ETO KC
15:00 Debreceni Sportcentrum KN - K. Szeged SE
16:00 Szombathelyi KKA - Dabasi KC VSE
17:00 PC Trade Szeged - Debreceni Sportcentrum KN
2020. március 22. vasárnap
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
10:00 Debreceni Sportcentrum KN - Gyöngyösi KK
11:00 K. Szeged SE - PC Trade Szeged
12:00 Gyöngyösi KK - Dabasi KC VSE
13:00 K. Szeged SE - Győri ETO KC
14:00 PC Trade Szeged - Kozármisleny SE
15:00 Győri ETO KC - Szombathelyi KKA
16:00 Kozármisleny SE - Dabasi KC VSE
17:00 Debreceni Sportcentrum KN - Szombathelyi KKA
2020. április 5. vasárnap
Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
10:00 Szombathelyi KKA - K. Szeged SE
11:00 Győri ETO KC - Gyöngyösi KK
12:00 Dabasi KC VSE - K. Szeged SE
13:00 Kozármisleny SE - Gyöngyösi KK
14:00 Dabasi KC VSE - Debreceni Sportcentrum KN
15:00 Győri ETO KC - PC Trade Szeged
16:00 Kozármisleny SE - Debreceni Sportcentrum KN
17:00 Szombathelyi KKA - PC Trade Szeged
2020. április 19. vasárnap
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
09:00 Debreceni Sportcentrum KN - Győri ETO KC
10:00 Dabasi KC VSE - Szombathelyi KKA
11:00 K. Szeged SE - Debreceni Sportcentrum KN
12:00 PC Trade Szeged - Dabasi KC VSE
13:00 Gyöngyösi KK - Szombathelyi KKA
14:00 K. Szeged SE - Kozármisleny SE
15:00 PC Trade Szeged - Gyöngyösi KK
16:00 Kozármisleny SE - Győri ETO KC
2020. május 17. vasárnap
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
10:00 Gyöngyösi KK - Debreceni Sportcentrum KN
11:00 Dabasi KC VSE - Kozármisleny SE
12:00 Debreceni Sportcentrum KN - PC Trade Szeged
13:00 Győri ETO KC - Dabasi KC VSE
14:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE
15:00 PC Trade Szeged - K. Szeged SE
16:00 Szombathelyi KKA - Győri ETO KC
17:00 Gyöngyösi KK - K. Szeged SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. PC Trade Szeged 4 4 0 0 115 67 48 8
2. Győri ETO KC 4 3 0 1 85 55 30 6
3. Dabasi KC VSE 4 3 0 1 82 87 -5 6
4. Debreceni Sportcentrum KN 4 2 0 2 76 71 5 4
5. Gyöngyösi KK 4 1 1 2 78 92 -14 3
6. K. Szeged SE 4 1 0 3 41 57 -16 2
7. Szombathelyi KKA 4 1 0 3 62 80 -18 2
8. Kozármisleny SE 4 0 1 3 58 88 -30 1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KECELI-MÉSZÁROS RENÁTA K. Szeged SE 26 4
2. POLÁKOVICS RÉKA Dabasi KC VSE 22 4
3. GÁSPÁR DORKA Gyöngyösi KK 21 4
4. TÁDER LUCA Dabasi KC VSE 20 4
5. MÓROCZ FANNI K. Szeged SE 18 4
6. KISS DIÁNA ELIZA Győri ETO KC 17 4
7. KONKOLY ZSUZSANNA PC Trade Szeged 15 4
8. RIGÓ IZABELLA Kozármisleny SE 15 4
9. JUHÁSZ LUCA Szombathelyi KKA 14 4
10. DOBÓ KITTI PC Trade Szeged 13 4
11. KÓSZÓ MILLA KINCSŐ PC Trade Szeged 13 4
12. KOVÁCS LILI Gyöngyösi KK 12 4
13. SIPOS ANGÉLA TAMARA Dabasi KC VSE 12 4
14. VADKERTI LUCA ALDA PC Trade Szeged 12 4
15. KÖTELES REBEKA Debreceni Sportcentr 11 4
16. VARGA DALMA Győri ETO KC 11 4
17. CZENKI PETRA Szombathelyi KKA 10 4
18. GRANÁT DORKA Győri ETO KC 10 4
19. HORVÁTH HANNA Dabasi KC VSE 10 4
20. KOCSIS KATA Győri ETO KC 10 3
21. PINTÉR SAROLTA Kozármisleny SE 10 4
22. RÁTH BORBÁLA Győri ETO KC 10 4
23. GÁSPÁR ANNA Debreceni Sportcentr 9 4
24. KOVÁCS LINA Gyöngyösi KK 9 4
25. BAJUSZ ANNA PC Trade Szeged 8 4
26. CSIZMADIA ANNA Debreceni Sportcentr 8 4
27. GALI TÍMEA Debreceni Sportcentr 8 4
28. HÁMORI ZSUZSANNA NÓRA PC Trade Szeged 8 4
29. PÁDÁR LAURA Győri ETO KC 8 4
30. RÉTI BÍBORKA PC Trade Szeged 8 4
31. SZENTES KAROLINA Kozármisleny SE 8 4
32. TAKÁCS DÓRA Szombathelyi KKA 8 4
33. VARGA DORINA K. Szeged SE 8 4
34. BRISTYÁN DORINA Debreceni Sportcentr 7 2
35. DANI ZITA PC Trade Szeged 7 4
36. FEKETE BARBARA Debreceni Sportcentr 7 4
37. HORVÁTH LILI Győri ETO KC 7 4
38. LÉKAI ODETT Szombathelyi KKA 7 2
39. MARTON JÁZMIN Szombathelyi KKA 7 4
40. SERES LIZA PC Trade Szeged 7 4
41. BEHAN LEILA K. Szeged SE 6 2
42. FEJES BOGLÁRKA PC Trade Szeged 6 2
43. HORVÁTH LUCA Szombathelyi KKA 6 4
44. KAPÁS RÉKA PC Trade Szeged 6 3
45. NAGY FRUZSINA K. Szeged SE 6 4
46. RÉDECSI POLETT Győri ETO KC 6 2
47. TEPLÁN KORINA MÍRA Kozármisleny SE 6 4
48. TÓTH AMINA PC Trade Szeged 6 3
49. BERNHARDT PANNA Kozármisleny SE 5 2
50. DANKULY ALEXA Dabasi KC VSE 5 2
51. JUHÁSZ NOÉMI K. Szeged SE 5 4
52. ROVÓ BLANKA K. Szeged SE 5 4
53. SOLYMOSI ZSÓFI ESZTER Debreceni Sportcentr 5 2
54. SZABÓ ESZTER LILI Gyöngyösi KK 5 4
55. TÓTH NORINA ANNA Gyöngyösi KK 5 4
56. WUTSCHI VERONA Szombathelyi KKA 5 2
57. FINTA KINGA Gyöngyösi KK 4 4
58. JELENA FANNI Kozármisleny SE 4 2
59. LESKÓ DORKA Debreceni Sportcentr 4 4
60. LUDÁNYI ROBERTA Gyöngyösi KK 4 3
61. NAGY BORBÁLA EMESE Dabasi KC VSE 4 4
62. NÉMETH ESZTER Győri ETO KC 4 3
63. NÉMETH PETRA Győri ETO KC 4 2
64. PINTÉR AUGUSZTA SZIMONETTA K. Szeged SE 4 4
65. SIMON FRUZSINA K. Szeged SE 4 2
66. SZALAI LUCA Győri ETO KC 4 2
67. SZLÁMER RÉKA Szombathelyi KKA 4 4
68. VINCZE VIKTÓRIA Debreceni Sportcentr 4 4
69. BOBÁK ALEXANDRA Gyöngyösi KK 3 3
70. BORBÉLY PETRA LUCA Győri ETO KC 3 2
71. BORHY SÁRA Szombathelyi KKA 3 3
72. FILE CSENGE Debreceni Sportcentr 3 4
73. GEOSITS ZSÓFIA Szombathelyi KKA 3 3
74. KISS JÁZMIN Szombathelyi KKA 3 2
75. KOVÁCS BOGLÁRKA Győri ETO KC 3 1
76. LÉVAI BARBARA DORKA Gyöngyösi KK 3 2
77. NÁDUDVARI LILI NAPSUGÁR Gyöngyösi KK 3 4
78. ROSTA ZSÓFI FANNI Gyöngyösi KK 3 2
79. SZÁR EVELIN Győri ETO KC 3 2
80. SZARVAS ZSÓFIA Dabasi KC VSE 3 4
81. TOKAI NADIN Debreceni Sportcentr 3 2
82. TÖRÖK TAMARA PETRA Kozármisleny SE 3 4
83. CSÁSZÁR DORKA Győri ETO KC 2 1
84. CSINOS MILLA Dabasi KC VSE 2 4
85. FÁBIÁN ALINA FLÓRA Debreceni Sportcentr 2 2
86. FEHÉR LUCA BLANKA Gyöngyösi KK 2 4
87. KASPER LILIEN Szombathelyi KKA 2 4
88. KOVÁCS HANNA SÁRA Debreceni Sportcentr 2 4
89. KÖPÖSDI SÁRA Kozármisleny SE 2 3
90. KRILOV ZITA VERONIKA Szombathelyi KKA 2 4
91. LUBICZKI LUCA Kozármisleny SE 2 4
92. MOLNÁR ADÉLIA PC Trade Szeged 2 1
93. NAGY GRÉTA NIKOL Gyöngyösi KK 2 4
94. NAGY LILI Gyöngyösi KK 2 2
95. NAGY VIKTÓRIA ILONA Dabasi KC VSE 2 4
96. OSTROSICS ADÉL Kozármisleny SE 2 2
97. PÁSZTOR PÁLMA Dabasi KC VSE 2 4
98. RATALICS LUCA Debreceni Sportcentr 2 2
99. RÉVÉSZ NIKOLETT ESZTER K. Szeged SE 2 2
100. SZÖLLŐSI FANNI PC Trade Szeged 2 1
101. TÓTH SÁRA PC Trade Szeged 2 2
102. HÓDI FANNI PANKA K. Szeged SE 1 2
103. KIS GRÉTA Debreceni Sportcentr 1 1
104. MÁRKUS LUCA Győri ETO KC 1 2
105. MIKLÓSY LUCA Győri ETO KC 1 3
106. PAPP ESZTER K. Szeged SE 1 4
107. SOLYMOSI SZONJA LILLA Kozármisleny SE 1 3
108. SUGÁR DORKA Szombathelyi KKA 1 4
109. ANDRISTYÁK NOÉMI Dabasi KC VSE 0 4
110. BACSA SZILVIA PC Trade Szeged 0 4
111. BALLA REBEKA K. Szeged SE 0 4
112. BECHTEL FLÓRA Kozármisleny SE 0 1
113. BÖDŐ PANNA K. Szeged SE 0 4
114. BUTI RÉKA Debreceni Sportcentr 0 4
115. CEGLÉDI BOGLÁRKA Szombathelyi KKA 0 3
116. ÉZSIÁS NAPSUGÁR ZOÉ K. Szeged SE 0 2
117. GREBENÁR RÉKA Szombathelyi KKA 0 3
118. GYARMATI LILI Kozármisleny SE 0 3
119. HAJDU VANDA Dabasi KC VSE 0 4
120. HARGITAI NORMA PC Trade Szeged 0 4
121. HORVÁTH HENRIETTA Kozármisleny SE 0 4
122. KRAKKÓ PANNA Debreceni Sportcentr 0 1
123. KRAUSZBERGER KORINNA Gyöngyösi KK 0 4
124. KUN BOGLÁRKA KRISZTINA Kozármisleny SE 0 2
125. MOHARI BOGLÁRKA Kozármisleny SE 0 1
126. MOLNÁR NILLA MIRELLA Szombathelyi KKA 0 2
127. MOLNÁR SAROLTA ANNA Debreceni Sportcentr 0 4
128. MÓNUS BORBÁLA ANNA Győri ETO KC 0 4
129. NAGY ABIGÉL SÁRA Győri ETO KC 0 2
130. ROSTA EDINA Győri ETO KC 0 2
131. SCHANBERG LUCA Dabasi KC VSE 0 2
132. SZABADOS VIRÁG Dabasi KC VSE 0 4
133. SZABÓ DÓRA Gyöngyösi KK 0 4
134. SZABÓ EVELIN Kozármisleny SE 0 4
135. SZALLER LUJZA Dabasi KC VSE 0 4
136. TALLÓS CSILLAG Győri ETO KC 0 1
137. TÓTH MÁLNA Kozármisleny SE 0 1
138. ZUBÁN LILLA REBEKA Kozármisleny SE 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó