Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11 (2009-2010)
Gyermekbajnokság LU11 D csoport
2019. október 13. vasárnap
Tiszaföldvár, Papp Bertalan Ált.Isk. spcs.
10:00 Tiszaföldvár VSE - Szarvasi NKK 8 - 11
10:45 Tigrisek Csongrádi KSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 2 - 13
11:30 Szarvasi NKK - Székács KE 8 - 7
12:15 Fekete István SE Lajosmiz - Mezőtúri AFC - Syngenta 1 - 15
13:00 Tiszaföldvár VSE - Tigrisek Csongrádi KSE 5 - 12
13:45 Fekete István SE Lajosmiz - Székács KE 9 - 2
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 EURONOVEX USE - Abonyi KC 17 - 3
09:45 AFSE-Rákóczifalva - Kecskeméti Sportiskola_1 2 - 27
10:30 Abonyi KC - Kecskeméti Sportiskola_2 8 - 23
11:15 AFSE-Rákóczifalva - Aranyszarvas SE 1 - 16
12:00 EURONOVEX USE - Kecskeméti Sportiskola_1 7 - 12
12:45 Kecskeméti Sportiskola_2 - Aranyszarvas SE 18 - 12
2019. október 26. szombat
Szarvas, Városi sportcsarnok
10:00 Szarvasi NKK - Tigrisek Csongrádi KSE 5 - 4
10:45 Kecskeméti Sportiskola_1 - Fekete István SE Lajosmiz 21 - 3
11:30 Tigrisek Csongrádi KSE - AFSE-Rákóczifalva 4 - 9
12:15 Kecskeméti Sportiskola_2 - Fekete István SE Lajosmiz 22 - 2
13:00 Szarvasi NKK - Kecskeméti Sportiskola_1 2 - 18
13:45 Kecskeméti Sportiskola_2 - AFSE-Rákóczifalva 25 - 5
2019. október 27. vasárnap
Törökszentmiklós, Székács spcs.
12:00 EURONOVEX USE - Székács KE 12 - 4
12:45 Abonyi KC - Aranyszarvas SE 7 - 16
13:30 EURONOVEX USE - Mezőtúri AFC - Syngenta 7 - 7
14:15 Aranyszarvas SE - Tiszaföldvár VSE 20 - 1
15:00 Abonyi KC - Székács KE 13 - 3
15:45 Tiszaföldvár VSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 3 - 19
2019. november 10. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE 13 - 7
09:45 Fekete István SE Lajosmiz - Tigrisek Csongrádi KSE 8 - 1
10:30 Kecskeméti Sportiskola_2 - EURONOVEX USE 16 - 12
11:15 Kecskeméti Sportiskola_1 - Tigrisek Csongrádi KSE 16 - 3
12:00 Aranyszarvas SE - Fekete István SE Lajosmiz 14 - 1
12:45 Kecskeméti Sportiskola_1 - Kecskeméti Sportiskola_2 11 - 12
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
10:00 Abonyi KC - AFSE-Rákóczifalva 20 - 3
10:45 Mezőtúri AFC - Syngenta - Szarvasi NKK 17 - 0
11:30 AFSE-Rákóczifalva - Tiszaföldvár VSE 11 - 9
12:15 Székács KE - Mezőtúri AFC - Syngenta 2 - 12
13:00 Abonyi KC - Szarvasi NKK 23 - 3
13:45 Székács KE - Tiszaföldvár VSE 16 - 11
2019. november 24. vasárnap
Mezőtúr, Főiskolai Sportcsarnok
09:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - AFSE-Rákóczifalva 19 - 4
09:45 Aranyszarvas SE - Abonyi KC 10 - 5
10:30 Székács KE - AFSE-Rákóczifalva 14 - 16
11:15 Abonyi KC - Fekete István SE Lajosmiz 21 - 5
12:00 Inárcs-Örkény KC - Aranyszarvas SE 1 - 23
12:45 Székács KE - Fekete István SE Lajosmiz 9 - 9
13:30 Mezőtúri AFC - Syngenta - Inárcs-Örkény KC 20 - 2
Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok
10:00 Kecskeméti Sportiskola_1 - Tiszaföldvár VSE 24 - 1
10:45 Tigrisek Csongrádi KSE - Kecskeméti Sportiskola_2 7 - 22
11:30 Kecskeméti Sportiskola_1 - EURONOVEX USE 17 - 8
12:15 Szarvasi NKK - Kecskeméti Sportiskola_2 2 - 28
13:00 Tiszaföldvár VSE - Tigrisek Csongrádi KSE 9 - 11
13:45 Szarvasi NKK - EURONOVEX USE 6 - 26
2019. december 8. vasárnap
Lajosmizse, Polyák Imre Sportcsarnok
09:00 Fekete István SE Lajosmiz - Szarvasi NKK 9 - 9
09:45 Abonyi KC - Kecskeméti Sportiskola_2 7 - 18
10:30 Kecskeméti Sportiskola_1 - Szarvasi NKK 25 - 2
11:15 Abonyi KC - Mezőtúri AFC - Syngenta 4 - 4
12:00 Fekete István SE Lajosmiz - Kecskeméti Sportiskola_2 6 - 22
12:45 Kecskeméti Sportiskola_1 - Mezőtúri AFC - Syngenta 11 - 1
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 AFSE-Rákóczifalva - Tiszaföldvár VSE 11 - 6
09:40 Aranyszarvas SE - Tigrisek Csongrádi KSE 20 - 2
10:20 Tiszaföldvár VSE - EURONOVEX USE 0 - 24
11:00 Székács KE - Aranyszarvas SE 6 - 14
11:40 Inárcs-Örkény KC - Tigrisek Csongrádi KSE 13 - 8
12:20 Székács KE - EURONOVEX USE 2 - 20
13:00 AFSE-Rákóczifalva - Inárcs-Örkény KC 14 - 13
2020. február 29. szombat
Csongrád, Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
09:00 Szarvasi NKK - Tigrisek Csongrádi KSE 2 - 13
09:45 Fekete István SE Lajosmiz - Tiszaföldvár VSE 8 - 9
10:30 Szarvasi NKK - Székács KE 11 - 9
11:15 Fekete István SE Lajosmiz - Inárcs-Örkény KC 6 - 10
12:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Tiszaföldvár VSE 9 - 15
12:45 Székács KE - Inárcs-Örkény KC 7 - 16
2020. március 1. vasárnap
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 Kecskeméti Sportiskola_1 - EURONOVEX USE 22 - 6
09:45 Abonyi KC - Aranyszarvas SE 9 - 11
10:30 Mezőtúri AFC - Syngenta - EURONOVEX USE 12 - 16
11:15 Kecskeméti Sportiskola_2 - Aranyszarvas SE 15 - 16
12:00 Abonyi KC - AFSE-Rákóczifalva 11 - 7
12:45 Kecskeméti Sportiskola_2 - Mezőtúri AFC - Syngenta 23 - 14
13:30 Kecskeméti Sportiskola_1 - AFSE-Rákóczifalva 29 - 4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ABDUL-GABBAR SAMIRA Fekete István SE Laj 0 12
2. ADONYI ANNA Aranyszarvas SE 0 6
3. ANGYAL VIVIEN Székács KE 0 4
4. ÁRVA-TÓTH DÓRA Fekete István SE Laj 0 12
5. AVRAMUCZ REBEKA Mezőtúri AFC - Synge 0 8
6. BABAR EMMA LUCA Kecskeméti Sportisko 0 12
7. BAKOS LILI Aranyszarvas SE 0 10
8. BÁLINT DÓRA Aranyszarvas SE 0 12
9. BALOGH RAMONA BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 6
10. BARÁTH JÁZMIN EURONOVEX USE 0 8
11. BAZSÓ HANNA ANITA Abonyi KC 0 12
12. BÉKÉSI KITTI Székács KE 0 6
13. BERECZKI TÍMEA ZITA Tigrisek Csongrádi K 0 12
14. BERTA KATA EURONOVEX USE 0 10
15. BÍBOK SÁRA Kecskeméti Sportisko 0 12
16. BOCSKAI BIANKA Inárcs-Örkény KC 0 2
17. BOGNÁR HANNA Fekete István SE Laj 0 9
18. BOITOR DENISSZA KRISZTINA Tiszaföldvár VSE 0 10
19. BORI ORSOLYA Aranyszarvas SE 0 8
20. BOROSS ENIKŐ CSENGE Tiszaföldvár VSE 0 4
21. BOTOS BIANKA Inárcs-Örkény KC 0 4
22. BŐSZÉNY IZABELLA Abonyi KC 0 12
23. BUJDOSÓ LARA ZOÉ Fekete István SE Laj 0 8
24. BUJDOSÓ NÓRA Fekete István SE Laj 0 5
25. BUSI VIRÁG BÍBORKA Mezőtúri AFC - Synge 0 12
26. CZÉGÉNY JÁZMIN AFSE-Rákóczifalva 0 12
27. CZOBÁK RÉKA Inárcs-Örkény KC 0 4
28. CSÍK RAMÓNA Aranyszarvas SE 0 2
29. CSUKA HENRIETTA Mezőtúri AFC - Synge 0 4
30. DEMETROVICS LÉNA Tiszaföldvár VSE 0 3
31. DEMJÉN KINCSŐ Kecskeméti Sportisko 0 10
32. DIENES ALEXANDRA AFSE-Rákóczifalva 0 12
33. DIENES TIMEA AFSE-Rákóczifalva 0 12
34. DINYA ETELKA ERZSÉBET Szarvasi NKK 0 4
35. DOBOS VIVIEN JULIANNA Fekete István SE Laj 0 12
36. DUDÁS BORBÁLA AFSE-Rákóczifalva 0 7
37. ÉZSIÁS VERONIKA Szarvasi NKK 0 2
38. FARAGÓ REGINA Székács KE 0 10
39. FARKAS DORINA KIRA Abonyi KC 0 12
40. FAZEKAS FRUZSINA Aranyszarvas SE 0 8
41. FAZEKAS VIOLETTA Aranyszarvas SE 0 4
42. FEHÉR REBEKA BOGLÁRKA EURONOVEX USE 0 2
43. FEKETE ALEXA ANNA Aranyszarvas SE 0 10
44. FÖLDI NIKOLETT PANNA Abonyi KC 0 12
45. FŰZ EMMA Kecskeméti Sportisko 0 12
46. FÜZESI ANNA Kecskeméti Sportisko 0 12
47. GAZSOVICS NÓRA Abonyi KC 0 12
48. GERHÁT LILLA Szarvasi NKK 0 12
49. GREXA HANNA Inárcs-Örkény KC 0 6
50. GULYÁS DORKA Abonyi KC 0 12
51. GYEBROVSZKI NIKOLETT Szarvasi NKK 0 2
52. GYUGA KETRIN ILONA Inárcs-Örkény KC 0 4
53. HANZEL JUDIT Szarvasi NKK 0 8
54. HEGEDŰS CSILLA Tigrisek Csongrádi K 0 12
55. HEGYES LUCA SÁRA Tiszaföldvár VSE 0 6
56. HOMONYIK LILI Kecskeméti Sportisko 0 10
57. HORCSÁK CSILLA Szarvasi NKK 0 1
58. HORNYIK LUCA BOGLÁRKA Székács KE 0 10
59. HORTOBÁGYI EMMA ANNA Inárcs-Örkény KC 0 4
60. HORVÁTH HENRIETTA ANNA Kecskeméti Sportisko 0 12
61. JAKSA JÁZMIN Tigrisek Csongrádi K 0 1
62. JANCSÓ JÁZMIN Székács KE 0 6
63. JANÓ JANKA SÁRA Mezőtúri AFC - Synge 0 12
64. JÁRVÁS HEDVIG Kecskeméti Sportisko 0 12
65. JÉRI JÁZMIN Tigrisek Csongrádi K 0 12
66. JUHÁSZ PIROSKA Inárcs-Örkény KC 0 6
67. KÁPLÁR DIÁNA EURONOVEX USE 0 12
68. KECSKEMÉTI ELIZA EURONOVEX USE 0 9
69. KECSKÉS NÓRA Tiszaföldvár VSE 0 12
70. KISS ANNABELLA ÉVA Mezőtúri AFC - Synge 0 12
71. KISS PETRA EDIT Tiszaföldvár VSE 0 4
72. KLIMAJ MAJA HELGA Szarvasi NKK 0 8
73. KMETYÓ LILI Aranyszarvas SE 0 10
74. KOCSIS EMESE PETRA Tiszaföldvár VSE 0 10
75. KORCSOG LILIÁNA Kecskeméti Sportisko 0 12
76. KOVÁCS IRINGÓ Kecskeméti Sportisko 0 10
77. KOVÁCS KLAUDIA KRISZTINA Fekete István SE Laj 0 12
78. KOVÁCS RÉKA AFSE-Rákóczifalva 0 12
79. KOZÁK ESZMERALDA MIRANDA Tiszaföldvár VSE 0 6
80. KOZMA IVETT Tigrisek Csongrádi K 0 10
81. KRAJCZÁR JÁZMIN ZSÓFI Inárcs-Örkény KC 0 2
82. KRIZSÁN LAURA Inárcs-Örkény KC 0 2
83. KUCSERA DÓRA ANITA Fekete István SE Laj 0 6
84. LÁDI MELINDA EURONOVEX USE 0 10
85. LAKATOS LILI JANKA Inárcs-Örkény KC 0 2
86. LAKATOS PETRA Aranyszarvas SE 0 12
87. LIPCSEI FLÓRA Szarvasi NKK 0 12
88. LISÓCZKI ZSÓFIA Aranyszarvas SE 0 12
89. LOSONC HANNA Tigrisek Csongrádi K 0 12
90. MÁRKI DÓRA Tigrisek Csongrádi K 0 11
91. MÁRKI SZABINA Tigrisek Csongrádi K 0 12
92. MESTER TÍMEA Tiszaföldvár VSE 0 12
93. MÉSZÁROS MÍRA Szarvasi NKK 0 10
94. MIHÁCSI DZSENIFER ÉVA Mezőtúri AFC - Synge 0 9
95. MISI ALEXANDRA Inárcs-Örkény KC 0 6
96. MOLNÁR KRISZTINA RENÁTA Aranyszarvas SE 0 12
97. MOLNÁR NÓRA EURONOVEX USE 0 12
98. MOLNÁR VILLŐ Székács KE 0 8
99. MOSONYI ADÉL LUCA Kecskeméti Sportisko 0 8
100. NAGY GRÉTA ANNA Kecskeméti Sportisko 0 12
101. NAGY REBEKA LAURA Fekete István SE Laj 0 12
102. NAGY REGINA Kecskeméti Sportisko 0 12
103. NÉMET NIKOLETT Fekete István SE Laj 0 1
104. NÉMETH GRÉTA Székács KE 0 8
105. PAP DIÁNA AFSE-Rákóczifalva 0 12
106. PAPP RÉKA Tiszaföldvár VSE 0 12
107. PAPP RENÁTA Tiszaföldvár VSE 0 12
108. PATKÓS SÁRA MÓNIKA Mezőtúri AFC - Synge 0 4
109. PÉLI ADÉL Kecskeméti Sportisko 0 12
110. PÉLI ZSÓFIA Kecskeméti Sportisko 0 12
111. PETŐ LILI Abonyi KC 0 10
112. PETROVSZKI NORINA LOLITA Szarvasi NKK 0 2
113. PILÁR ESZTELLA Szarvasi NKK 0 12
114. PINTÉR BARBARA Székács KE 0 6
115. PLJESOVSZKI ALEXANDRA Székács KE 0 10
116. POLGÁR AJSA REGINA Székács KE 0 12
117. POLGÁR HANNA SZABINA Székács KE 0 12
118. PRESINSZKI PETRA Inárcs-Örkény KC 0 4
119. PUDMER REBEKA AFSE-Rákóczifalva 0 12
120. PUSZTAI PANNI Mezőtúri AFC - Synge 0 12
121. RAB LÉNA Tiszaföldvár VSE 0 10
122. RÁBAI DÓRA Szarvasi NKK 0 4
123. RÁDI REBEKA RÉKA Fekete István SE Laj 0 4
124. RADICS NOÉMI Kecskeméti Sportisko 0 12
125. RIGÓ NOÉMI Fekete István SE Laj 0 8
126. RIMÓCZI ZORA Abonyi KC 0 12
127. RONTÓ LELLE AFSE-Rákóczifalva 0 8
128. RÓTH NOÉMI EURONOVEX USE 0 10
129. SARKADI ERZSÉBET Tiszaföldvár VSE 0 2
130. SCHWARCZENBERGER LILI Abonyi KC 0 12
131. SEBESI ANNA KATALIN EURONOVEX USE 0 10
132. SIPOS ALINA Fekete István SE Laj 0 12
133. SULYOK-ABONYI VIKTÓRIA Abonyi KC 0 12
134. SÜTŐ EVELIN AFSE-Rákóczifalva 0 12
135. SÜVEGES ESZTER Mezőtúri AFC - Synge 0 12
136. SZABÓ NÓRA Fekete István SE Laj 0 2
137. SZEMŐK JÁZMIN Inárcs-Örkény KC 0 2
138. SZEVER KATALIN Inárcs-Örkény KC 0 2
139. SZIGETI GERDA BIANKA Szarvasi NKK 0 10
140. SZŰCS MIRJAM Tiszaföldvár VSE 0 12
141. SZŰCS NIKOLETT Mezőtúri AFC - Synge 0 12
142. TARI AMANDA Tiszaföldvár VSE 0 3
143. TATÁR CSILLA Székács KE 0 2
144. TIBA HANNA Szarvasi NKK 0 12
145. TIMÁR LEA Szarvasi NKK 0 10
146. TÓT KATA ANNA Kecskeméti Sportisko 0 10
147. TÓTH ANNA EURONOVEX USE 0 12
148. TÓTH BOGLÁRKA Kecskeméti Sportisko 0 12
149. TÓTH BRIGITTA AFSE-Rákóczifalva 0 6
150. TÓTH CSENGE CSEPKE Fekete István SE Laj 0 10
151. TÓTH FLÓRA Mezőtúri AFC - Synge 0 12
152. TÓTH GABRIELLA AFSE-Rákóczifalva 0 10
153. TÓTH IVETT Kecskeméti Sportisko 0 12
154. TÓTH LIZETT ANNA Aranyszarvas SE 0 11
155. TÖRÖK SZÓFIA NÓRA Tigrisek Csongrádi K 0 12
156. TUSJAK ZORA Szarvasi NKK 0 12
157. TÜZES DORINA Fekete István SE Laj 0 8
158. UHRIN EMESE AFSE-Rákóczifalva 0 10
159. VALICSKA ADRIENN Szarvasi NKK 0 8
160. VALKAI VANDA LUCA Inárcs-Örkény KC 0 2
161. VARGA ALEXANDRA TÍMEA Székács KE 0 8
162. VARRÓ DOMINIKA EURONOVEX USE 0 4
163. VARRÓ ENIKŐ EURONOVEX USE 0 8
164. VASAS DZSENIFER EURONOVEX USE 0 10
165. VÉGH DORKA Kecskeméti Sportisko 0 8
166. VÍGH EMMA Abonyi KC 0 10
167. VOZÁR ADRIENN Szarvasi NKK 0 10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó