Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11 (2009-2010)
Gyermekbajnokság LU11 B csoport
2019. október 12. szombat
Eger, Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
09:00 Eszterházy SC I. - Eszterházy SC II. 13 - 2
09:45 Eszterházy SC III. - Miskolci VSC 5 - 13
10:30 Eszterházy SC II. - Eszterházy SC IV. 3 - 4
11:15 Eszterházy SC I. - Miskolci VSC 7 - 3
12:00 Eszterházy SC III. - Eszterházy SC IV. 6 - 2
Gyöngyös, Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
09:00 Gyöngyösi KK - TFSE 7 - 19
09:45 Beszterce DSE - Mezőkövesdi KC 15 - 5
10:30 Agrár Füzesabonyi Sc - TFSE 11 - 14
11:15 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE 16 - 12
12:00 Mezőkövesdi KC - Agrár Füzesabonyi Sc 8 - 13
2019. október 13. vasárnap
Putnok, Városi Sportcsarnok
14:15 Kazincbarcikai KSE - Putnok VSE 11 - 6
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Szepa KSE 3 - 19
15:45 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 8 - 11
16:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Putnok VSE 6 - 6
17:15 Lóci DSE - Szepa KSE 3 - 18
2019. október 26. szombat
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
10:00 Gyöngyösi KK - Eszterházy SC I. 12 - 5
10:45 Beszterce DSE - TFSE 4 - 25
11:30 Eszterházy SC II. - Eszterházy SC I. 1 - 18
12:15 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE 24 - 0
13:00 Eszterházy SC II. - TFSE 4 - 31
Kazincbarcika, Kazinczy Sportcsarnok
10:00 Kazincbarcikai KSE - Szalézi DSE Kazincbarcika 9 - 7
10:45 Putnok VSE - Mezőkövesdi KC 3 - 16
11:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Lóci DSE 1 - 11
12:15 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 6 - 14
13:00 Putnok VSE - Lóci DSE 1 - 18
2019. október 27. vasárnap
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Agrár Füzesabonyi Sc - Eszterházy SC III. 14 - 3
10:45 Szepa KSE - Eszterházy SC IV. 17 - 4
11:30 Miskolci VSC - Eszterházy SC III. 10 - 4
12:15 Agrár Füzesabonyi Sc - Szepa KSE 10 - 14
13:00 Miskolci VSC - Eszterházy SC IV. 9 - 3
2019. november 9. szombat
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
09:00 Lóci DSE - Miskolci VSC 13 - 4
09:45 Kazincbarcikai KSE - Beszterce DSE 10 - 11
10:30 Miskolci VSC - Putnok VSE 14 - 4
11:15 Beszterce DSE - Lóci DSE 7 - 15
12:00 Kazincbarcikai KSE - Putnok VSE 20 - 3
2019. november 10. vasárnap
Eger, Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
09:00 Eszterházy SC II. - Agrár Füzesabonyi Sc 4 - 16
09:45 Mezőkövesdi KC - Gyöngyösi KK 17 - 14
10:30 Eszterházy SC IV. - Agrár Füzesabonyi Sc 6 - 15
11:15 Eszterházy SC II. - Gyöngyösi KK 1 - 19
12:00 Mezőkövesdi KC - Eszterházy SC IV. 20 - 6
12:45 Eszterházy SC I. - Eszterházy SC III. 13 - 0
13:30 TFSE - Szalézi DSE Kazincbarcika 30 - 2
14:15 Eszterházy SC III. - Szepa KSE 1 - 23
15:00 Eszterházy SC I. - Szalézi DSE Kazincbarcika 6 - 3
15:45 TFSE - Szepa KSE 20 - 7
2019. november 23. szombat
Putnok, Városi Sportcsarnok
10:00 Putnok VSE - Beszterce DSE 1 - 13
10:45 Lóci DSE - Eszterházy SC I. 12 - 12
11:30 Beszterce DSE - Eszterházy SC IV. 14 - 14
12:15 Putnok VSE - Eszterházy SC I. 6 - 11
13:00 Lóci DSE - Eszterházy SC IV. 24 - 5
Kazincbarcika, Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
10:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Miskolci VSC 6 - 10
10:45 Szepa KSE - Mezőkövesdi KC 10 - 14
11:30 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 12 - 12
12:15 Szalézi DSE Kazincbarcika - Szepa KSE 6 - 21
13:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 10 - 22
2019. november 24. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 TFSE - Eszterházy SC II. 18 - 4
10:45 Gyöngyösi KK - Agrár Füzesabonyi Sc 12 - 14
11:30 Eszterházy SC II. - Eszterházy SC III. 7 - 7
12:15 TFSE - Agrár Füzesabonyi Sc 19 - 9
13:00 Eszterházy SC III. - Gyöngyösi KK 3 - 21
2019. december 7. szombat
Eger, Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
13:00 Eszterházy SC IV. - Eszterházy SC II. 4 - 6
13:45 Putnok VSE - Agrár Füzesabonyi Sc 3 - 21
14:30 Lóci DSE - Eszterházy SC II. 19 - 4
15:15 Putnok VSE - Eszterházy SC IV. 9 - 8
16:00 Lóci DSE - Agrár Füzesabonyi Sc 6 - 10
Kazincbarcika, Kazinczy Sportcsarnok
14:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Gyöngyösi KK 6 - 16
14:45 Mezőkövesdi KC - Beszterce DSE 19 - 6
15:30 TFSE - Gyöngyösi KK 21 - 15
16:15 Szalézi DSE Kazincbarcika - Beszterce DSE 9 - 8
17:00 Mezőkövesdi KC - TFSE 15 - 13
2019. december 8. vasárnap
Eger, Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
09:00 Miskolci VSC - Eszterházy SC III. 8 - 3
09:45 Kazincbarcikai KSE - Eszterházy SC I. 5 - 11
10:30 Miskolci VSC - Szepa KSE 4 - 10
11:15 Kazincbarcikai KSE - Eszterházy SC III. 12 - 7
12:00 Eszterházy SC I. - Szepa KSE 8 - 8
2020. február 29. szombat
Putnok, Városi Sportcsarnok
10:00 Eszterházy SC III. - Putnok VSE 6 - 5
10:45 Eszterházy SC II. - Szalézi DSE Kazincbarcika 2 - 13
11:30 Lóci DSE - Eszterházy SC III. 11 - 7
12:15 Eszterházy SC II. - Putnok VSE 7 - 9
13:00 Lóci DSE - Szalézi DSE Kazincbarcika 6 - 7
Eger, Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
14:30 TFSE - Eszterházy SC I. 17 - 12
15:15 Szepa KSE - Eszterházy SC IV. 26 - 5
16:00 TFSE - Mezőkövesdi KC 15 - 15
16:45 Eszterházy SC I. - Eszterházy SC IV. 23 - 4
17:30 Szepa KSE - Mezőkövesdi KC 12 - 24
2020. március 1. vasárnap
Gyöngyös, Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
09:00 Agrár Füzesabonyi Sc - Gyöngyösi KK 13 - 13
09:45 Kazincbarcikai KSE - Beszterce DSE 13 - 13
10:30 Agrár Füzesabonyi Sc - Miskolci VSC 16 - 4
11:15 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE 19 - 11
12:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 13 - 14
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁBRAHÁM LILIEN Beszterce DSE 0 6
2. ADORJÁN ERIKA RÉKA Beszterce DSE 0 2
3. ALMÁSI ALEXANDRA Beszterce DSE 0 8
4. ANTAL ALEXA Agrár Füzesabonyi Sc 0 3
5. ANTAL LAURA Lóci DSE 0 12
6. ANTAL SZONJA Agrár Füzesabonyi Sc 0 12
7. ARANYOSI BOGLÁRKA Mezőkövesdi KC 0 2
8. ASSZONY LILI HANNA Szalézi DSE Kazincba 0 12
9. BALÁZS RÉKA Eszterházy SC II. 0 10
10. BALLA BETTINA Szalézi DSE Kazincba 0 12
11. BALLA PETRA Szepa KSE 0 3
12. BÁNFALVI HAJNALKA Miskolci VSC 0 10
13. BÁRÁNY ANTÓNIA Szepa KSE 0 12
14. BÁRÁNY INGRID Szepa KSE 0 10
15. BARNA BIANKA LUCA Szalézi DSE Kazincba 0 11
16. BARTA LUCA Mezőkövesdi KC 0 12
17. BÁTONYI BORBÁLA Eszterházy SC II. 0 12
18. BÁTONYI ESZTER Eszterházy SC II. 0 12
19. BENCZE ENIKŐ Szepa KSE 0 12
20. BENCZE VIKTÓRIA EVELIN Mezőkövesdi KC 0 8
21. BENK DÓRA ORSOLYA Mezőkövesdi KC 0 2
22. BERÉNYI ANNA SÁRA Eszterházy SC IV. 0 6
23. BERÉNYI KATA ESZTER Eszterházy SC IV. 0 6
24. BODNÁR DANIELLA Eszterházy SC IV. 0 8
25. BODNÁR SÁRA Miskolci VSC 0 12
26. BODOR BOGLÁRKA Eszterházy SC II. 0 12
27. BORBÉLY NÓRA BÍBORKA Lóci DSE 0 12
28. BOROS IVETT HANNA Lóci DSE 0 8
29. BÓTA GRÉTA Mezőkövesdi KC 0 12
30. BÚZÁS RÉKA BOGLÁRKA Szalézi DSE Kazincba 0 12
31. CZAKÓ GITTA Agrár Füzesabonyi Sc 0 10
32. CZÉGEL HANNA ZÓRA Eszterházy SC II. 0 10
33. CZENCZ BOGLÁRKA Agrár Füzesabonyi Sc 0 2
34. CZÖVEK ZOÉ EMMA Szalézi DSE Kazincba 0 10
35. CZUFOR DORKA Mezőkövesdi KC 0 12
36. CSÓTKA-ÁDÁM ESZTER Mezőkövesdi KC 0 2
37. CSUHAJ ANNA LILIÁNA Eszterházy SC II. 0 11
38. DABROWSKI DIÁNA ÁGNES Eszterházy SC III. 0 12
39. DARAB NIKOLA Szepa KSE 0 8
40. DEME MIRA Putnok VSE 0 12
41. DORKÓ HANNA Eszterházy SC III. 0 4
42. DURÁNYIK BÍBORKA Miskolci VSC 0 10
43. EGYED HANNA PANNA Beszterce DSE 0 10
44. EGYED VANDA ARINA Eszterházy SC IV. 0 10
45. ENDRÉSZ BERNADETT Lóci DSE 0 10
46. ERDÉLYI LOTTI Kazincbarcikai KSE 0 12
47. FARKAS SZABADOS ANNA Szepa KSE 0 6
48. FAZEKAS LARA Eszterházy SC III. 0 2
49. FAZEKAS LUCA KATALIN Gyöngyösi KK 0 12
50. FAZEKAS RÉKA Szalézi DSE Kazincba 0 10
51. FEHÉR KATA TFSE 0 8
52. FERJANCSIK VIKTÓRIA Putnok VSE 0 12
53. FÉSZKI HANNA Kazincbarcikai KSE 0 12
54. FILEP JÁZMIN Miskolci VSC 0 6
55. FODOR MIRA Gyöngyösi KK 0 12
56. GÁL LUCA ANNA Agrár Füzesabonyi Sc 0 12
57. GARAMI KÍRA Putnok VSE 0 12
58. GESZTIVÁNYI LUCA Mezőkövesdi KC 0 12
59. GREGÓ ALÍZ Szepa KSE 0 12
60. GUBA LOTTI Eszterházy SC IV. 0 2
61. GULYÁS ANGÉLA KITTI Eszterházy SC II. 0 12
62. GYURICS VIVIEN Putnok VSE 0 10
63. HAJDARA LARA Beszterce DSE 0 10
64. HAKKEL HANNA JÁZMIN Beszterce DSE 0 5
65. HAKKEL KITTI Beszterce DSE 0 10
66. HANDKE NIKOLETTA Miskolci VSC 0 10
67. HANZEL MELINDA TFSE 0 12
68. HARNÓCZ HANNA Kazincbarcikai KSE 0 12
69. HASILLÓ FLÓRA TFSE 0 12
70. HEGYESI HANNA Miskolci VSC 0 8
71. HERCZEG ANNA IVON Beszterce DSE 0 11
72. HORVÁTH BOGLÁRKA HELÉNA Eszterházy SC III. 0 8
73. HOSZ DORINA RÉKA Eszterházy SC IV. 0 9
74. HUBA ADRIENN Gyöngyösi KK 0 10
75. JAKAB RÉKA Eszterházy SC IV. 0 12
76. JÁNOSI NOÉMI Szepa KSE 0 8
77. JOBBÁGY SAROLTA JÚLIA Eszterházy SC III. 0 12
78. JUHÁSZ LUCA Miskolci VSC 0 2
79. KÁCSOR GRÉTA Gyöngyösi KK 0 8
80. KALMÁR TÍMEA Putnok VSE 0 12
81. KIRA NÓRA BOGLÁRKA Beszterce DSE 0 12
82. KISS LÉDA Szalézi DSE Kazincba 0 8
83. KIS-SIMON SZÓFIA Eszterházy SC IV. 0 6
84. KNAUREK MIRTILL Gyöngyösi KK 0 8
85. KOLESZÁR INEZ Lóci DSE 0 12
86. KONCZ HELGA DÓRA Eszterházy SC IV. 0 10
87. KONDÁS FANNI Lóci DSE 0 10
88. KORMOS KENDRA Eszterházy SC I. 0 12
89. KORPONAI JÁZMIN Beszterce DSE 0 2
90. KÓSA LILI ANNA Eszterházy SC III. 0 10
91. KOSKA NOÉMI Eszterházy SC III. 0 10
92. KOSKA TÜNDE LUCA Eszterházy SC III. 0 12
93. KOVÁCS HANNA Miskolci VSC 0 4
94. KOVÁCS JÁZMIN Putnok VSE 0 12
95. KOVÁCS JÁZMIN Eszterházy SC IV. 0 6
96. KOVÁCS NOÉMI TFSE 0 10
97. KOVÁCS NÓRA ANNA Gyöngyösi KK 0 4
98. KOZMA PANNA Lóci DSE 0 10
99. KUN LILIÁNA Eszterházy SC IV. 0 2
100. KURON LINDA Szalézi DSE Kazincba 0 10
101. LAKATOS LÍVIA Miskolci VSC 0 10
102. LAKATOS SÁRA Miskolci VSC 0 2
103. LAKÓ TÍMEA Eszterházy SC IV. 0 10
104. LÁSZKA FANNI Putnok VSE 0 12
105. LENGYEL CSENGE ALÍZ Eszterházy SC I. 0 12
106. LIKTOR BOGLÁRKA Lóci DSE 0 6
107. LUDÁNYI ZSÓFIA Eszterházy SC III. 0 2
108. LUKÁCS ANGELIKA Mezőkövesdi KC 0 6
109. LUKÁCS LILLA SAROLTA Eszterházy SC I. 0 12
110. MAKÓ MAJA Gyöngyösi KK 0 4
111. MANTLIK-SÓS ABIGÉL Kazincbarcikai KSE 0 12
112. MARÓTI VILLŐ Eszterházy SC III. 0 8
113. MÁRTON HANGA Szalézi DSE Kazincba 0 12
114. MÉSZÁROS MAJA Gyöngyösi KK 0 3
115. MEZEI GRÉTA Kazincbarcikai KSE 0 10
116. MOLNÁR EMESE Eszterházy SC II. 0 10
117. MOLNÁR GRÉTA Eszterházy SC III. 0 12
118. NAGY ANNA LÍVIA Gyöngyösi KK 0 12
119. NAGY BRIGITTA Eszterházy SC III. 0 8
120. NAGY JANKA MÁRIA Agrár Füzesabonyi Sc 0 12
121. NAGY LILIEN ZOÉ Eszterházy SC II. 0 7
122. NAGY ZSELYKE TFSE 0 12
123. NÉMETH ZORA JÁZMIN Lóci DSE 0 12
124. NOVÁKI VIRÁG Eszterházy SC I. 0 10
125. NYÁRAI VIRÁG Szepa KSE 0 12
126. NYILAS KENDRA Gyöngyösi KK 0 12
127. OBERST HANNA Szalézi DSE Kazincba 0 10
128. OLÁH FRUZSINA Beszterce DSE 0 10
129. OLÁH JÁZMIN ADRIENN Agrár Füzesabonyi Sc 0 10
130. OLÁH MIRA Agrár Füzesabonyi Sc 0 7
131. OLÁH PANNI Agrár Füzesabonyi Sc 0 8
132. PALUGYAI HANNA Kazincbarcikai KSE 0 12
133. PÁPAI LILLA ILONA Kazincbarcikai KSE 0 4
134. PÁSZTOR EMMA Miskolci VSC 0 8
135. PEKK MELINDA Eszterházy SC IV. 0 10
136. PERGE PANNA Agrár Füzesabonyi Sc 0 12
137. PERGE REGINA Lóci DSE 0 12
138. PÉTER HELGA TÍMEA Putnok VSE 0 2
139. PETHES POLETT TFSE 0 8
140. PETROVICS DÓRA Gyöngyösi KK 0 12
141. PETRUSKA DORINA Lóci DSE 0 10
142. POGYINA BORI Eszterházy SC IV. 0 10
143. POLÓNYI ADA Szalézi DSE Kazincba 0 12
144. POPOV GRÉTA Eszterházy SC I. 0 12
145. POZSGAI EMMA Putnok VSE 0 10
146. POZSONYI GRÉTA Eszterházy SC I. 0 12
147. PROKAI PANKA Agrár Füzesabonyi Sc 0 9
148. PROKAJ JÁZMIN Eszterházy SC III. 0 12
149. PSZOTA KITTI Szepa KSE 0 9
150. RÁCZ ANITA Eszterházy SC IV. 0 11
151. RADÓCZ ANETT Agrár Füzesabonyi Sc 0 8
152. RÉVAY REBEKA Lóci DSE 0 12
153. ROSZKOS JÁZMIN Eszterházy SC I. 0 10
154. SALLAI CSENGE TFSE 0 12
155. SEBŐK FANNI Eszterházy SC I. 0 12
156. SIMON NÓRA Eszterházy SC III. 0 3
157. SIMONYI NÓRA TFSE 0 8
158. SLIZ LIA ANETT Kazincbarcikai KSE 0 10
159. SOLYMOSI FÉDRA Eszterházy SC III. 0 1
160. SORÁNYI DORKA Eszterházy SC I. 0 12
161. STADLER ENIKŐ Kazincbarcikai KSE 0 10
162. STEFÁN VIKTÓRIA Kazincbarcikai KSE 0 11
163. STÉPÁN NOÉMI Szalézi DSE Kazincba 0 8
164. SZABAD PETRA Eszterházy SC I. 0 10
165. SZABÓ ANETT LILLA TFSE 0 4
166. SZABÓ FANNI Putnok VSE 0 4
167. SZABÓ LIA Kazincbarcikai KSE 0 12
168. SZAICZ JÁZMIN TÜNDE Szepa KSE 0 11
169. SZALMÁSI MANNA KATA Mezőkövesdi KC 0 6
170. SZALÓKI LUCA RÓZSA Eszterházy SC IV. 0 10
171. SZÁSZI VIKTÓRIA Agrár Füzesabonyi Sc 0 12
172. SZILÁRDI LÉNA Eszterházy SC III. 0 3
173. SZILVESZTER ZSELYKE Beszterce DSE 0 2
174. SZIMÁNDLI DÓRA Szalézi DSE Kazincba 0 12
175. SZIMÁNDLI PETRA Szalézi DSE Kazincba 0 10
176. SZITA JÁZMIN Gyöngyösi KK 0 8
177. SZOJKA JULIA Kazincbarcikai KSE 0 12
178. SZOLYÁK BOGLÁRKA Miskolci VSC 0 10
179. TAKÁCS FLÓRA Mezőkövesdi KC 0 12
180. TAKÁCS TÍMEA Mezőkövesdi KC 0 10
181. TAR LILIÁNA Lóci DSE 0 12
182. TARI HANGA Eszterházy SC IV. 0 7
183. TOMASOVSZKY INEZ Eszterházy SC IV. 0 2
184. TÓTH FÉDRA LEA Gyöngyösi KK 0 12
185. TÓTH LEA ALINA TFSE 0 6
186. TÓTH NOÉMI Putnok VSE 0 10
187. TÓTH RÉKA Beszterce DSE 0 12
188. UJJ LILI Miskolci VSC 0 12
189. VÁGVÖLGYI LUCA LARA Eszterházy SC IV. 0 8
190. VÁRADI DZSESSZIKA Gyöngyösi KK 0 10
191. VARGA VIKTÓRIA Lóci DSE 0 12
192. VASAS ILLANGÓ VIRÁG Eszterházy SC II. 0 12
193. VERES CSENGE ZOÉ Szalézi DSE Kazincba 0 8
194. VIGH JÁZMIN BORBÁLA Gyöngyösi KK 0 12
195. VINCZE DIÁNA Eszterházy SC IV. 0 8
196. VINCZE KINGA Mezőkövesdi KC 0 12
197. VOLLAI LILIÁNA Agrár Füzesabonyi Sc 0 12
198. ZÁKÁNYI JANKA Lóci DSE 0 10
199. ZSÓFI EMMA Szepa KSE 0 12
200. ZSOLNAI ZSÓFIA Beszterce DSE 0 10
201. ZSÓLYOMI MAJA Agrár Füzesabonyi Sc 0 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó