Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU11 (2009-2010)
Gyermekbajnokság FU11 D csoport
2019. október 13. vasárnap
Orosháza, Városi Sportcsarnok
09:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Ferroép-Szer Deszk 19 - 7
09:45 Tisza Volán SC I. - Pick Szeged 8 - 23
10:30 Ferroép-Szer Deszk - Tisza Volán SC II. 9 - 22
11:15 Tisza Volán SC I. - P P KHTK 17 - 3
12:00 Kiskunhalas UKSC - Pick Szeged 2 - 22
12:45 Tisza Volán SC II. - P P KHTK 14 - 7
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Kiskunhalas UKSC 11 - 2
Békés, Városi Sportcsarnok
09:00 Optimum Solar- Békési FKC - HC Szarvas 21 - 3
09:45 Köröstarcsai KSK - Békéscsaba DKSE 3 - 33
10:30 HC Szarvas - Felföldi István SE 12 - 14
11:15 Kecskeméti Junior SN KFT - Békéscsaba DKSE 14 - 18
12:00 FKSE-Algyő - Köröstarcsai KSK 20 - 2
12:45 Kecskeméti Junior SN KFT - Felföldi István SE 18 - 10
13:30 Optimum Solar- Békési FKC - FKSE-Algyő 17 - 4
2019. október 26. szombat
Mezőberény, Iskola sportcsarnok
09:00 Köröstarcsai KSK - Optimum Solar- Békési FKC 0 - 31
09:45 Felföldi István SE - FKSE-Algyő 6 - 13
10:30 Optimum Solar- Békési FKC - Pick Szeged 12 - 19
11:15 Felföldi István SE - Békéscsaba DKSE 7 - 21
12:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - FKSE-Algyő 15 - 8
12:45 Békéscsaba DKSE - Pick Szeged 8 - 21
13:30 Köröstarcsai KSK - Orosházi FKSE- LINAMAR 6 - 28
2019. október 27. vasárnap
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Kiskunhalas UKSC 14 - 2
09:45 P P KHTK - Ferroép-Szer Deszk 10 - 0
10:30 Kiskunhalas UKSC - Tisza Volán SC II. 7 - 13
11:15 P P KHTK - HC Szarvas 9 - 15
12:00 Tisza Volán SC I. - Ferroép-Szer Deszk 10 - 0
12:45 Tisza Volán SC II. - HC Szarvas 15 - 9
13:30 Kecskeméti Junior SN KFT - Tisza Volán SC I. 13 - 11
2019. november 10. vasárnap
Újkígyós, Felföldi I. tornaterem
10:00 P P KHTK - Felföldi István SE 6 - 11
10:45 Békéscsaba DKSE - Optimum Solar- Békési FKC 18 - 22
11:30 P P KHTK - Köröstarcsai KSK 5 - 1
12:15 Békéscsaba DKSE - HC Szarvas 22 - 12
13:00 Optimum Solar- Békési FKC - Kecskeméti Junior SN KFT 18 - 8
13:45 HC Szarvas - Köröstarcsai KSK 18 - 3
14:30 Kecskeméti Junior SN KFT - Felföldi István SE 14 - 4
Mórahalom, Móradombi Sportcsarnok
09:00 Tisza Volán SC I. - Orosházi FKSE- LINAMAR 17 - 18
09:45 Pick Szeged - FKSE-Algyő 18 - 7
10:30 Tisza Volán SC II. - Orosházi FKSE- LINAMAR 6 - 19
11:15 FKSE-Algyő - Ferroép-Szer Deszk 24 - 3
12:00 Pick Szeged - Kiskunhalas UKSC 22 - 2
12:45 Tisza Volán SC II. - Ferroép-Szer Deszk 18 - 7
13:30 Tisza Volán SC I. - Kiskunhalas UKSC 10 - 7
2019. november 24. vasárnap
Békéscsaba, Kazinczy Iskola sportcsarnok
09:00 Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE- LINAMAR 11 - 10
09:45 Optimum Solar- Békési FKC - FKSE-Algyő 12 - 7
10:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Felföldi István SE 21 - 6
11:15 FKSE-Algyő - Köröstarcsai KSK 21 - 1
12:00 Optimum Solar- Békési FKC - Ferroép-Szer Deszk 26 - 3
12:45 Felföldi István SE - Köröstarcsai KSK 16 - 9
13:30 Békéscsaba DKSE - Ferroép-Szer Deszk 30 - 7
Szarvas, Városi sportcsarnok
09:00 HC Szarvas - Kecskeméti Junior SN KFT 10 - 12
09:45 P P KHTK - Tisza Volán SC II. 8 - 16
10:30 Kecskeméti Junior SN KFT - Pick Szeged 7 - 21
11:15 P P KHTK - Tisza Volán SC I. 7 - 12
12:00 Tisza Volán SC II. - Kiskunhalas UKSC 14 - 8
12:45 Tisza Volán SC I. - Pick Szeged 11 - 23
13:30 HC Szarvas - Kiskunhalas UKSC 15 - 8
2019. december 8. vasárnap
Domaszék, Sportcsarnok
10:00 Tisza Volán SC II. - Felföldi István SE 13 - 12
10:45 Tisza Volán SC I. - HC Szarvas 17 - 12
11:30 Kiskunhalas UKSC - Felföldi István SE 9 - 9
12:15 Ferroép-Szer Deszk - HC Szarvas 9 - 18
13:00 Tisza Volán SC I. - Köröstarcsai KSK 28 - 4
13:45 Kiskunhalas UKSC - Ferroép-Szer Deszk 18 - 8
14:30 Tisza Volán SC II. - Köröstarcsai KSK 20 - 9
Szeged, Csonka János SzKI
09:00 Pick Szeged - Orosházi FKSE- LINAMAR 21 - 17
09:45 Kecskeméti Junior SN KFT - FKSE-Algyő 7 - 8
10:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Optimum Solar- Békési FKC 12 - 9
11:15 Kecskeméti Junior SN KFT - P P KHTK 19 - 5
12:00 FKSE-Algyő - Békéscsaba DKSE 12 - 12
12:45 P P KHTK - Optimum Solar- Békési FKC 7 - 23
13:30 Pick Szeged - Békéscsaba DKSE 17 - 12
2020. február 29. szombat
Kiskunfélegyháza, KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
09:00 P P KHTK - Kiskunhalas UKSC 7 - 8
09:45 Kecskeméti Junior SN KFT - Tisza Volán SC I. 11 - 15
10:30 Tisza Volán SC II. - Kiskunhalas UKSC 9 - 9
11:15 Tisza Volán SC I. - FKSE-Algyő 15 - 13
12:00 Tisza Volán SC II. - Ferroép-Szer Deszk 17 - 8
12:45 Kecskeméti Junior SN KFT - FKSE-Algyő 9 - 9
13:30 P P KHTK - Ferroép-Szer Deszk 21 - 9
2020. március 1. vasárnap
Mezőberény, Iskola sportcsarnok
10:00 Köröstarcsai KSK - HC Szarvas 2 - 18
10:45 Optimum Solar- Békési FKC - Orosházi FKSE- LINAMAR 15 - 10
11:30 HC Szarvas - Békéscsaba DKSE 10 - 10
12:15 Pick Szeged - Optimum Solar- Békési FKC 17 - 10
13:00 Felföldi István SE - Orosházi FKSE- LINAMAR 3 - 27
13:45 Pick Szeged - Békéscsaba DKSE 12 - 11
14:30 Köröstarcsai KSK - Felföldi István SE 8 - 16
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ADAMIK MARTIN Optimum Solar- Békés 0 4
2. ADAMIK MÁTÉ HC Szarvas 0 6
3. ANDRÁSI LÁZÁR P P KHTK 0 8
4. BAHOR BENCE ILLÉS Kecskeméti Junior SN 0 8
5. BAJKA JOEL Felföldi István SE 0 10
6. BAKOS PÁL LÁSZLÓ Tisza Volán SC II. 0 12
7. BÁLINT BENEDEK Kecskeméti Junior SN 0 8
8. BÁLINT DONÁT Pick Szeged 0 7
9. BALOG ZSOLT Békéscsaba DKSE 0 12
10. BARABÁS DÁVID Kiskunhalas UKSC 0 6
11. BARCSAY ATILLA Békéscsaba DKSE 0 11
12. BARNA CSONGOR HC Szarvas 0 12
13. BARTA TIBOR FILIP Orosházi FKSE- LINAM 0 10
14. BECZE BOTOND Kiskunhalas UKSC 0 12
15. BENKE MARTIN Kecskeméti Junior SN 0 10
16. BIRINYI MÁTÉ ZOLTÁN Köröstarcsai KSK 0 10
17. BORBÉLY BÁLINT IMRE P P KHTK 0 1
18. BOROS LAJOS JÁNOS Köröstarcsai KSK 0 8
19. BORSOS DÁVID P P KHTK 0 11
20. BOZSÓ MÁTÉ P P KHTK 0 11
21. BÖSZÖRMÉNYI BENCE ÖRS Kecskeméti Junior SN 0 7
22. BRATTKE EDGÁR FKSE-Algyő 0 4
23. BREGYÁN JÓZSEF LÁSZLÓ Köröstarcsai KSK 0 12
24. BUBLA BOTOND ZALÁN Orosházi FKSE- LINAM 0 12
25. BUCSÁNYI KADA Pick Szeged 0 12
26. BUZÁS BÁLINT BENDE FKSE-Algyő 0 10
27. CZIRA ZALÁN ÖRS Optimum Solar- Békés 0 12
28. CSALA ZSOLT Kiskunhalas UKSC 0 2
29. CSAMANGÓ MÓR FKSE-Algyő 0 8
30. CSAMANGÓ OLIVÉR Pick Szeged 0 12
31. CSÁNYI ÁRON Orosházi FKSE- LINAM 0 8
32. CSERI ANDRÁS P P KHTK 0 11
33. CSILLAG BENCE ISTVÁN Tisza Volán SC I. 0 11
34. DARABOS HUNOR Orosházi FKSE- LINAM 0 2
35. DÁVID MÁRK Ferroép-Szer Deszk 0 10
36. ECKER VIKTOR GYÖRGY Felföldi István SE 0 8
37. FÁBIÁN BARNA FKSE-Algyő 0 2
38. FARAGÓ ÁDÁM Kecskeméti Junior SN 0 12
39. FARAGÓ RICHÁRD Ferroép-Szer Deszk 0 5
40. FARKAS ÁRON PÉTER Tisza Volán SC I. 0 11
41. FARKAS RICHÁRD Pick Szeged 0 6
42. FAZEKAS TAMÁS Optimum Solar- Békés 0 8
43. FEJES CSANÁD Kecskeméti Junior SN 0 10
44. FEKETE OLIVÉR P P KHTK 0 9
45. FODOR GELLÉRT Kiskunhalas UKSC 0 2
46. FODOR PÉTER MÁRK Tisza Volán SC I. 0 11
47. FÖLDI KONRÁD Kiskunhalas UKSC 0 9
48. FREY MÁRTON SÁNDOR Optimum Solar- Békés 0 12
49. FUTAKI LÁSZLÓ MÁTÉ Köröstarcsai KSK 0 12
50. FÜLÖP GÁBOR Köröstarcsai KSK 0 12
51. GABNAI ILLÉS Orosházi FKSE- LINAM 0 12
52. GAJDÁCS ÁBEL Felföldi István SE 0 8
53. GÁL ERIK ATTILA Tisza Volán SC I. 0 11
54. GÁRGYÁN ZALÁN Tisza Volán SC I. 0 9
55. GEDÓ GERGŐ Felföldi István SE 0 12
56. GILICZE GÁBOR SÁNDOR Tisza Volán SC II. 0 11
57. GYURCSIK BALÁZS HC Szarvas 0 12
58. GYÚRÓSI BOTOND Orosházi FKSE- LINAM 0 10
59. HAJNAL KRISTÓF Ferroép-Szer Deszk 0 10
60. HALASI BÁTOR Kecskeméti Junior SN 0 2
61. HALASI HUGÓ Optimum Solar- Békés 0 10
62. HALÁSZ GÁBOR MILÁN Kecskeméti Junior SN 0 12
63. HALÁSZ MILÁN GÁBOR P P KHTK 0 7
64. HARDI SIMON Kecskeméti Junior SN 0 2
65. HAVASI ÁDÁM Tisza Volán SC I. 0 8
66. HAZAFI SÁMUEL Kecskeméti Junior SN 0 12
67. HEGEDŰS ROLAND Orosházi FKSE- LINAM 0 12
68. HERÉDI BENCE Tisza Volán SC I. 0 11
69. HÓDI KORNÉL Tisza Volán SC II. 0 10
70. HORVÁTH ÁRON Kiskunhalas UKSC 0 4
71. JAKAB DOMINIK Kiskunhalas UKSC 0 10
72. JAKAB MÁRTON JÁNOS Köröstarcsai KSK 0 10
73. JANTYIK ZSOLT Optimum Solar- Békés 0 12
74. JASTYÚR GERGŐ Békéscsaba DKSE 0 10
75. JÓ VIKTOR Kiskunhalas UKSC 0 6
76. JUHÁSZ ÁRON Kecskeméti Junior SN 0 2
77. KÁDÁR GERGELY Pick Szeged 0 8
78. KÁLMÁN BENDE Kiskunhalas UKSC 0 11
79. KÁLMÁN ZSOMBOR Kiskunhalas UKSC 0 12
80. KAPÁS MÁTÉ ALEX Tisza Volán SC I. 0 10
81. KEPKA KRISTÓF Felföldi István SE 0 6
82. KIS BENCE Felföldi István SE 0 12
83. KIS MÁTÉ TAMÁS Orosházi FKSE- LINAM 0 10
84. KIS TAMÁS DOMINIK Békéscsaba DKSE 0 12
85. KISS- HORVÁTH KENDE MANÓ Orosházi FKSE- LINAM 0 10
86. KONCZ OLIVÉR Ferroép-Szer Deszk 0 10
87. KOPÁNYI ALEXANDER Köröstarcsai KSK 0 4
88. KORCSOK BENCE OTTÓ Békéscsaba DKSE 0 12
89. KOTORMÁN VIKTOR FKSE-Algyő 0 8
90. KOVÁCS ÁKOS ÖRS Kiskunhalas UKSC 0 12
91. KOVÁCS ÁRON Tisza Volán SC II. 0 10
92. KÖVÉR BENCE Optimum Solar- Békés 0 12
93. KRABÓT JAKAB PÉTER Tisza Volán SC II. 0 7
94. KUBÁT DÁNIEL Ferroép-Szer Deszk 0 4
95. KUCSERA ATTILA FKSE-Algyő 0 12
96. LADÓ VENCEL Tisza Volán SC II. 0 6
97. LAJOS ROLAND P P KHTK 0 9
98. LAJOS TAMÁS P P KHTK 0 9
99. LAKOS GERGŐ Kiskunhalas UKSC 0 6
100. LÁSZLÓFI JÁNOS HC Szarvas 0 6
101. LESTÁR LEVENTE Kecskeméti Junior SN 0 10
102. LESZKÓ BALÁZS Békéscsaba DKSE 0 12
103. LIPÓTH BOTOND Kecskeméti Junior SN 0 6
104. LOVÁSZ ROLAND ELMÓ Kecskeméti Junior SN 0 10
105. MACZKA MAXIM Tisza Volán SC II. 0 12
106. MAGYARI MÁTÉ KOLOS Kiskunhalas UKSC 0 4
107. MAKLÁRI MILÁN Pick Szeged 0 8
108. MAROSSY GÁBOR MÁTÉ Felföldi István SE 0 10
109. MÁTÉ ÁDÁM Békéscsaba DKSE 0 12
110. MAZURÁK MÁRK FKSE-Algyő 0 2
111. MESKULA MÁTÉ Pick Szeged 0 12
112. MOHAY MÁRTON Kecskeméti Junior SN 0 10
113. MOKRÁN ÁDÁM LAJOS Köröstarcsai KSK 0 4
114. MOLNÁR BOTOND Tisza Volán SC I. 0 11
115. MOLNÁR RÓBERT Kiskunhalas UKSC 0 5
116. MONOKI DÁVID Tisza Volán SC II. 0 10
117. NAGY BOLDIZSÁR Optimum Solar- Békés 0 10
118. NAGY DÁVID Ferroép-Szer Deszk 0 6
119. NAGY MÁTÉ JÁNOS Kiskunhalas UKSC 0 2
120. NAGY TAMÁS Tisza Volán SC II. 0 1
121. NÉMETH PATRICK Pick Szeged 0 8
122. NOTHOF BENCE FKSE-Algyő 0 12
123. OLLÉ BÁLINT HC Szarvas 0 10
124. ONÁKA BENCE Békéscsaba DKSE 0 11
125. OSGYÁN ÁRON Békéscsaba DKSE 0 6
126. ÖREG ÁLMOS Optimum Solar- Békés 0 10
127. PAJKOS GERGŐ P P KHTK 0 8
128. PÁL MÁTÉ Ferroép-Szer Deszk 0 8
129. PAPP PATRIK ISTVÁN Felföldi István SE 0 12
130. PÁSZTOR ZSOMBOR Orosházi FKSE- LINAM 0 12
131. PERNEKI ZSOMBOR FKSE-Algyő 0 12
132. PETROVSZKI LEVENTE Békéscsaba DKSE 0 7
133. POCSAI KEVIN Ferroép-Szer Deszk 0 10
134. POCSAJI NORBERT Optimum Solar- Békés 0 12
135. POLYÁK ANDOR Kecskeméti Junior SN 0 9
136. POLYÁK ANDOR BARNABÁS Kecskeméti Junior SN 0 1
137. PRÁGAI SZABOLCS KRISZTIÁN Felföldi István SE 0 12
138. RÉPÁS MÁTÉ FKSE-Algyő 0 10
139. RICZ MARCELL ANDRÁS Kiskunhalas UKSC 0 12
140. RICZ MÁRKUS AURÉL Kiskunhalas UKSC 0 11
141. ROSTÁS BENEDEK FKSE-Algyő 0 4
142. ROZSI LÁSZLÓ Tisza Volán SC I. 0 11
143. SAMU GERGŐ ISTVÁN Ferroép-Szer Deszk 0 2
144. SCHLEIFER MÁTÉ FKSE-Algyő 0 10
145. SOMLYAI BÁLINT Optimum Solar- Békés 0 12
146. SPRINGEL MÁTÉ HC Szarvas 0 12
147. SZABÓ ÁKOS Békéscsaba DKSE 0 12
148. SZABÓ BALÁZS MÁRK Pick Szeged 0 12
149. SZABÓ BÁLINT BOLDIZSÁR P P KHTK 0 11
150. SZABÓ BENCE LÁSZLÓ Pick Szeged 0 8
151. SZABÓ DÁVID Tisza Volán SC I. 0 7
152. SZABÓ GYŐZŐ Felföldi István SE 0 2
153. SZABÓ- KISS GERGŐ DEZSŐ Orosházi FKSE- LINAM 0 10
154. SZABÓ LÁSZLÓ JÁNOS Optimum Solar- Békés 0 6
155. SZABÓ MÁTÉ ALBERT Orosházi FKSE- LINAM 0 9
156. SZABÓ NORBERT LAJOS Köröstarcsai KSK 0 10
157. SZABÓ-KOCSIS LÁSZLÓ Kiskunhalas UKSC 0 12
158. SZAKÁCS GÁBOR Orosházi FKSE- LINAM 0 9
159. SZALONTAI MÁTÉ Optimum Solar- Békés 0 12
160. SZÉCSI PATRIK Ferroép-Szer Deszk 0 8
161. SZEGI MARCELL Tisza Volán SC II. 0 12
162. SZEGVÁRI SOMA HC Szarvas 0 12
163. SZÉKELY JÓZSEF Köröstarcsai KSK 0 12
164. SZERENCSÉS SOMA Kiskunhalas UKSC 0 6
165. SZILÁGYI DÁNIEL Kecskeméti Junior SN 0 12
166. SZÖCS BÁLINT Tisza Volán SC II. 0 12
167. SZÖGI BOTOND FKSE-Algyő 0 8
168. SZÖGI PÉTER FKSE-Algyő 0 8
169. TÁBOROSI-LÁZÁR MIKLÓS Pick Szeged 0 1
170. TANDARI ÁKOS Tisza Volán SC II. 0 3
171. TARI BENEDEK Pick Szeged 0 12
172. TARKOVÁCS DOMINIK Optimum Solar- Békés 0 11
173. TEMESVÁRI ATTILA Pick Szeged 0 6
174. TÓTH ALEX MÁRK Tisza Volán SC II. 0 12
175. TÓTH BÁLINT Kecskeméti Junior SN 0 8
176. TÓTH DÁNIEL ATTILA Tisza Volán SC I. 0 7
177. TÓTH DOMINIK Pick Szeged 0 10
178. TÓTH TAMÁS Pick Szeged 0 12
179. TÓTH TAMÁS HC Szarvas 0 10
180. TÖRÖK ÁKOS Orosházi FKSE- LINAM 0 12
181. VÁMOS BENCE ZOLTÁN Tisza Volán SC I. 0 9
182. VARGA DÁNIEL Békéscsaba DKSE 0 12
183. VASS ZOLTÁN MILÁN FKSE-Algyő 0 6
184. VASTAG REGŐ P P KHTK 0 8
185. VÉCSY RAJMUND GYÖRGY Kecskeméti Junior SN 0 3
186. VIDA-SZŰCS MÁTÉ Orosházi FKSE- LINAM 0 8
187. VINCZE BALÁZS Kiskunhalas UKSC 0 12
188. ZSADON KRISZTIÁN GERGŐ HC Szarvas 0 12
189. ZSILÁK MÁRTON Felföldi István SE 0 12
190. ZSILÁK-URBÁN DÁNIEL Felföldi István SE 0 12
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó