Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13 (2007-2008)
Gyermekbajnokság LU13 C csoport
2019. október 12. szombat
Szeghalom, Városi sportcsarnok
09:00 Szeghalmi NKC - SZÉKÁCS KE 15 - 24
09:55 Tigrisek Csongrádi KSE - Gyulasport NKFT 5 - 20
10:50 SZÉKÁCS KE - Köröstarcsai DSE 19 - 14
11:45 Szarvasi NKK - Gyulasport NKFT 14 - 21
12:40 Mezőtúri AFC - Syngenta - Tigrisek Csongrádi KSE 27 - 7
13:35 Szarvasi NKK - Köröstarcsai DSE 12 - 16
14:30 Mezőtúri AFC - Syngenta - Szeghalmi NKC 14 - 20
Szeged, Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
10:00 PC Trade Szeged I. - K. Szeged SE 19 - 12
10:55 Kecskeméti Junior SN KFT - Hódmezővásárhelyi LKC 18 - 18
11:50 K. Szeged SE - PC Trade Szeged II. 23 - 13
12:45 Kecskeméti Junior SN KFT - FKSE-Algyő 18 - 14
13:40 Hódmezővásárhelyi LKC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 15 - 12
14:35 PC Trade Szeged II. - FKSE-Algyő 21 - 20
15:30 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - PC Trade Szeged I. 8 - 29
2019. október 13. vasárnap
Békéscsaba, Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
10:00 Békéscsabai BDSK - EUbility Group-Békéscsaba 1 - 30
10:55 Kisteleki KK - Orosházi NKC I. 18 - 11
11:50 Felföldi István SE - EUbility Group-Békéscsaba 6 - 39
12:45 Orosházi NKC I. - Makói KC 34 - 2
13:40 Orosházi NKC II. - Kisteleki KK 6 - 22
14:35 Felföldi István SE - Makói KC 38 - 1
15:30 Békéscsabai BDSK - Orosházi NKC II. 7 - 14
2019. október 26. szombat
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
10:00 Orosházi NKC II. - Kecskeméti Junior SN KFT 7 - 31
10:55 Orosházi NKC I. - Mezőtúri AFC - Syngenta 17 - 14
11:50 SZÉKÁCS KE - Orosházi NKC II. 19 - 14
12:45 Mezőtúri AFC - Syngenta - Hódmezővásárhelyi LKC 8 - 32
13:40 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Orosházi NKC I. 22 - 17
14:35 Hódmezővásárhelyi LKC - SZÉKÁCS KE 28 - 14
15:30 Kecskeméti Junior SN KFT - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 20 - 9
Szeghalom, Városi sportcsarnok
09:00 Szeghalmi NKC - Békéscsabai BDSK 21 - 3
09:55 Köröstarcsai DSE - EUbility Group-Békéscsaba 3 - 35
10:50 Békéscsabai BDSK - Gyulasport NKFT 6 - 15
11:45 Felföldi István SE - Köröstarcsai DSE 18 - 8
12:40 EUbility Group-Békéscsaba - Szarvasi NKK 38 - 5
13:35 Gyulasport NKFT - Felföldi István SE 9 - 17
14:30 Szarvasi NKK - Szeghalmi NKC 6 - 25
Szeged, Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
10:00 PC Trade Szeged I. - PC Trade Szeged II. 23 - 12
10:55 Tigrisek Csongrádi KSE - K. Szeged SE 3 - 38
11:50 Kisteleki KK - PC Trade Szeged I. 1 - 41
12:45 K. Szeged SE - FKSE-Algyő 18 - 14
13:40 Makói KC - Tigrisek Csongrádi KSE 10 - 12
14:35 FKSE-Algyő - Kisteleki KK 22 - 8
15:30 PC Trade Szeged II. - Makói KC 42 - 4
2019. november 9. szombat
Mezőtúr, Főiskolai Sportcsarnok
09:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Köröstarcsai DSE 20 - 14
09:55 SZÉKÁCS KE - Szarvasi NKK 34 - 12
10:50 Köröstarcsai DSE - Szeghalmi NKC 12 - 23
11:45 EUbility Group-Békéscsaba - SZÉKÁCS KE 27 - 9
12:40 Szarvasi NKK - Békéscsabai BDSK 14 - 14
13:35 Szeghalmi NKC - EUbility Group-Békéscsaba 7 - 28
14:30 Békéscsabai BDSK - Mezőtúri AFC - Syngenta 11 - 18
2019. november 10. vasárnap
Orosháza, Táncsics sportcsarnok
09:00 Orosházi NKC I. - Orosházi NKC II. 17 - 11
09:55 Gyulasport NKFT - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 9 - 18
10:50 Orosházi NKC II. - PC Trade Szeged I. 0 - 36
11:45 Felföldi István SE - Gyulasport NKFT 20 - 7
12:40 PC Trade Szeged II. - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 19 - 10
13:35 PC Trade Szeged I. - Felföldi István SE 33 - 5
14:30 PC Trade Szeged II. - Orosházi NKC I. 28 - 16
Kistelek, Városi sportcsarnok
10:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Kisteleki KK 24 - 9
10:55 Kecskeméti Junior SN KFT - K. Szeged SE 10 - 20
11:50 FKSE-Algyő - Hódmezővásárhelyi LKC 14 - 18
12:45 Tigrisek Csongrádi KSE - Kecskeméti Junior SN KFT 7 - 38
13:40 K. Szeged SE - Makói KC 45 - 4
14:35 Tigrisek Csongrádi KSE - FKSE-Algyő 7 - 34
15:30 Kisteleki KK - Makói KC 34 - 8
2019. november 23. szombat
Szeghalom, Városi sportcsarnok
09:00 Szeghalmi NKC - Békéscsabai BDSK 17 - 8
09:55 Felföldi István SE - EUbility Group-Békéscsaba 5 - 25
10:50 Békéscsabai BDSK - Köröstarcsai DSE 4 - 11
11:45 Szarvasi NKK - Felföldi István SE 10 - 22
12:40 EUbility Group-Békéscsaba - Gyulasport NKFT 33 - 3
13:35 Köröstarcsai DSE - Szarvasi NKK 13 - 13
14:30 Gyulasport NKFT - Szeghalmi NKC 4 - 22
Szentes, Városi Sportcsarnok
10:00 Orosházi NKC II. - PC Trade Szeged II. 4 - 27
10:55 Orosházi NKC I. - PC Trade Szeged I. 7 - 28
11:50 K. Szeged SE - PC Trade Szeged II. 21 - 18
12:45 FKSE-Algyő - Orosházi NKC I. 22 - 15
13:40 PC Trade Szeged I. - Makói KC 44 - 1
14:30 K. Szeged SE - FKSE-Algyő 23 - 13
15:30 Makói KC - Orosházi NKC II. 3 - 20
2019. november 24. vasárnap
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
10:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Tigrisek Csongrádi KSE 35 - 4
10:55 Mezőtúri AFC - Syngenta - SZÉKÁCS KE 14 - 24
11:50 Tigrisek Csongrádi KSE - Hódmezővásárhelyi LKC 3 - 42
12:45 Kecskeméti Junior SN KFT - SZÉKÁCS KE 22 - 10
13:40 Kisteleki KK - Mezőtúri AFC - Syngenta 21 - 12
14:35 Kecskeméti Junior SN KFT - Hódmezővásárhelyi LKC 16 - 21
15:30 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Kisteleki KK 21 - 13
2019. december 8. vasárnap
Szarvas, Városi sportcsarnok
10:00 Szarvasi NKK - Kisteleki KK 9 - 21
10:55 Kecskeméti Junior SN KFT - EUbility Group-Békéscsaba 14 - 18
11:50 Kisteleki KK - Tigrisek Csongrádi KSE 30 - 10
12:45 Gyulasport NKFT - Kecskeméti Junior SN KFT 9 - 43
13:40 EUbility Group-Békéscsaba - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 24 - 11
14:35 Tigrisek Csongrádi KSE - Gyulasport NKFT 6 - 15
15:30 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Szarvasi NKK 24 - 16
Szeghalom, Városi sportcsarnok
09:00 Szeghalmi NKC - Orosházi NKC I. 16 - 13
09:55 Mezőtúri AFC - Syngenta - SZÉKÁCS KE 18 - 23
10:50 Orosházi NKC I. - Felföldi István SE 12 - 11
11:45 Köröstarcsai DSE - SZÉKÁCS KE 8 - 21
12:40 Orosházi NKC II. - Mezőtúri AFC - Syngenta 8 - 19
13:35 Felföldi István SE - Köröstarcsai DSE 12 - 8
14:30 Orosházi NKC II. - Szeghalmi NKC 15 - 15
Hódmezővásárhely, Balogh Imsi spcs.
10:00 K. Szeged SE - Hódmezővásárhelyi LKC 16 - 20
10:55 PC Trade Szeged II. - Makói KC 34 - 3
11:50 K. Szeged SE - PC Trade Szeged I. 15 - 27
12:45 FKSE-Algyő - PC Trade Szeged II. 20 - 22
13:40 Makói KC - Békéscsabai BDSK 1 - 20
14:35 PC Trade Szeged I. - FKSE-Algyő 33 - 10
15:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Békéscsabai BDSK 25 - 6
2020. március 1. vasárnap
Orosháza, Városi Sportcsarnok
09:00 Kisteleki KK - Orosházi NKC I. 17 - 14
09:55 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 24 - 15
10:50 Kecskeméti Junior SN KFT - Kisteleki KK 28 - 7
11:45 Mezőtúri AFC - Syngenta - Felföldi István SE 5 - 26
12:40 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Gyulasport NKFT 28 - 9
13:35 Kecskeméti Junior SN KFT - Felföldi István SE 27 - 6
14:30 Orosházi NKC I. - Gyulasport NKFT 23 - 10
Szarvas, Városi sportcsarnok
10:00 Szarvasi NKK - Tigrisek Csongrádi KSE 28 - 12
10:55 Orosházi NKC II. - Makói KC 13 - 17
11:50 Békéscsabai BDSK - Tigrisek Csongrádi KSE 18 - 7
12:45 FKSE-Algyő - Orosházi NKC II. 35 - 2
13:40 K. Szeged SE `B` - Makói KC 12 - 13
14:35 FKSE-Algyő - Köröstarcsai DSE 32 - 6
15:30 K. Szeged SE `B` - Békéscsabai BDSK 10 - 18
16:25 Szarvasi NKK - Köröstarcsai DSE 13 - 13
Hódmezővásárhely, Balogh Imsi spcs.
10:00 PC Trade Szeged I. - Hódmezővásárhelyi LKC 23 - 6
10:55 Szeghalmi NKC - K. Szeged SE 15 - 34
11:50 PC Trade Szeged I. - EUbility Group-Békéscsaba 30 - 19
12:45 SZÉKÁCS KE - K. Szeged SE 10 - 25
13:40 Szeghalmi NKC - PC Trade Szeged II. 19 - 36
14:35 SZÉKÁCS KE - EUbility Group-Békéscsaba 13 - 18
15:30 PC Trade Szeged II. - Hódmezővásárhelyi LKC 24 - 25
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS DORINA Makói KC 0 6
2. ÁCS EMESE FKSE-Algyő 0 12
3. ÁCS ESZTER EMMA Szeghalmi NKC 0 8
4. AGOSTON KARLA Békéscsabai BDSK 0 10
5. ALB MERCÉDESZ LAURA Orosházi NKC I. 0 12
6. ALE DÓRA SÁRA Orosházi NKC I. 0 11
7. AL-SELWI MELAK ALI ABDULMOGHNI Szeghalmi NKC 0 10
8. AMBRUS DÓRA Békéscsabai BDSK 0 6
9. AMBRUS PETRA FKSE-Algyő 0 7
10. ANCSIN HANNA Felföldi István SE 0 12
11. ANGYAL LARA SZÉKÁCS KE 0 10
12. ANRÉKÓ ANNA Orosházi NKC I. 0 9
13. ANTAL ANNA Tigrisek Csongrádi K 0 10
14. ANTAL MÁRTA VIKTÓRIA Tigrisek Csongrádi K 0 12
15. ÁRGYELÁN RÉKA Gyulasport NKFT 0 4
16. ASZÓDI KINCSŐ GBB ZRT Kecskeméti N 0 2
17. BACSA PETRA Köröstarcsai DSE 0 10
18. BAJUSZ BOGLÁRKA PC Trade Szeged I. 0 12
19. BAKA EDINA Gyulasport NKFT 0 12
20. BAKOS FANNI PC Trade Szeged II. 0 4
21. BAKOS FANNI Hódmezővásárhelyi LK 0 10
22. BALÁZS BETTINA Szarvasi NKK 0 10
23. BÁLINT LILI SZÉKÁCS KE 0 4
24. BÁLINT-HARMATI LINETT FKSE-Algyő 0 12
25. BALLA REBEKA K. Szeged SE 0 12
26. BÁLÓ FANNI PANKA FKSE-Algyő 0 7
27. BÁLÓ GRÉTA ÁGNES PC Trade Szeged I. 0 10
28. BÁLÓ VIKTÓRIA SZONJA FKSE-Algyő 0 10
29. BALOG KINGA EUbility Group-Békés 0 12
30. BALOG LÍVIA Kisteleki KK 0 10
31. BALOG-HOMONNAI SZONJA Békéscsabai BDSK 0 6
32. BÁN IRÉN Mezőtúri AFC - Synge 0 12
33. BARNA IZABEL MÁRIA PC Trade Szeged I. 0 8
34. BARTA KATALIN GBB ZRT Kecskeméti N 0 2
35. BARTÓKI LAURA MAJA Gyulasport NKFT 0 12
36. BÁTORI EMESE Gyulasport NKFT 0 12
37. BAUKÓ ANNA EUbility Group-Békés 0 6
38. BENEDEK BLANKA SZÉKÁCS KE 0 12
39. BENEDEK LILI Orosházi NKC II. 0 10
40. BENKE NOA ZÓRA Szarvasi NKK 0 12
41. BERECZ BRIGITTA Köröstarcsai DSE 0 10
42. BERECZ VIKTÓRIA Köröstarcsai DSE 0 1
43. BERECZKI DÓRA Hódmezővásárhelyi LK 0 11
44. BERECZKY BARBARA FKSE-Algyő 0 12
45. BÍRÓ BORKA SZÉKÁCS KE 0 11
46. BÍRÓ NÓRA Köröstarcsai DSE 0 12
47. BÍRÓ PETRA VANDA Kecskeméti Junior SN 0 4
48. BOBJÁK ALEXANDRA NÓRA Kecskeméti Junior SN 0 2
49. BÓDOG MILICA GBB ZRT Kecskeméti N 0 10
50. BOGDÁN GRÉTA TÍMEA EUbility Group-Békés 0 12
51. BONCSÉR LILI Gyulasport NKFT 0 10
52. BORBÉLY LILI ROZI Gyulasport NKFT 0 11
53. BORKA LARA Kisteleki KK 0 12
54. BUDAI RÉKA Gyulasport NKFT 0 8
55. BUKNICZ HÉDI Kisteleki KK 0 8
56. BÚS LILI Makói KC 0 2
57. CHOVÁN NATÁLIA Orosházi NKC I. 0 1
58. CZÁR AJSA ANNA Kecskeméti Junior SN 0 12
59. CSÁVÁS GABRIELLA Tigrisek Csongrádi K 0 10
60. CSEH ZSANETT ENIKŐ Orosházi NKC I. 0 10
61. CSEKŐ MOLLI Mezőtúri AFC - Synge 0 6
62. CSENDES ESZTER EUbility Group-Békés 0 4
63. CSER NOÉMI Mezőtúri AFC - Synge 0 8
64. CSICSELY ORSOLYA Békéscsabai BDSK 0 12
65. CSIKÓS ANNA Orosházi NKC II. 0 10
66. CSOMOR DÓRA Felföldi István SE 0 12
67. CSURGÓ DORINA FANNI Mezőtúri AFC - Synge 0 2
68. CSUTA LILIEN Szeghalmi NKC 0 6
69. DÁNYI ZSÓFI Kecskeméti Junior SN 0 10
70. DÁVID LIZA DOROTTYA Békéscsabai BDSK 0 12
71. DEÁK SÁRA Orosházi NKC I. 0 12
72. DEMETER DORKA K. Szeged SE 0 2
73. DOBÁK CSENGE EUbility Group-Békés 0 12
74. DOBROTKA LAURA Felföldi István SE 0 12
75. DOMONICS NÓRA Kisteleki KK 0 12
76. DOMONKOS ANNA Békéscsabai BDSK 0 12
77. DÚRÓ FANNI LUCA Szeghalmi NKC 0 10
78. ELEK BOGLÁRKA EUbility Group-Békés 0 2
79. ERDEI JÁZMIN VIRÁG Orosházi NKC II. 0 8
80. FABULYA DALMA EUbility Group-Békés 0 4
81. FADGYAS SZILVIA Mezőtúri AFC - Synge 0 10
82. FARKAS ANNA PC Trade Szeged II. 0 1
83. FARKAS FLÓRA DÓRA FKSE-Algyő 0 12
84. FARKAS NÓRA PC Trade Szeged II. 0 12
85. FAZEKAS RÉKA Orosházi NKC II. 0 12
86. FEJES VIKTÓRIA LUCA Orosházi NKC I. 0 12
87. FEKETE AMIRA Felföldi István SE 0 12
88. FERENCZI JÚLIA Makói KC 0 12
89. FODOR NINETTA TÍMEA Orosházi NKC I. 0 12
90. FODOR NOÉMI Szarvasi NKK 0 12
91. FODOR PANNA MÓNIKA Mezőtúri AFC - Synge 0 10
92. FORGÓ FANNI Hódmezővásárhelyi LK 0 6
93. FÖLDI FANNI Köröstarcsai DSE 0 12
94. FRÁK ALEXANDRA Orosházi NKC I. 0 12
95. FÜLÖP FANNI SZÉKÁCS KE 0 3
96. GALLÓ LILI GBB ZRT Kecskeméti N 0 4
97. GÁRDOSI VIKTÓRIA Szeghalmi NKC 0 12
98. GERA TAMARA Orosházi NKC II. 0 12
99. GERA VANDA EUbility Group-Békés 0 10
100. GÓRA CSILLA Kisteleki KK 0 12
101. GYÖNGYÖSI JÁZMIN Felföldi István SE 0 2
102. GYŐRI BLANKA MARTINA Kisteleki KK 0 2
103. GYULAI ZSÓFIA ESZTER Gyulasport NKFT 0 3
104. GYURIS ESZTER ANNAMÁRIA PC Trade Szeged I. 0 8
105. HAJGATÓ JÁZMIN Felföldi István SE 0 10
106. HAJZER EMMA Szeghalmi NKC 0 2
107. HALÁSZ LILLA Mezőtúri AFC - Synge 0 8
108. HANKÓ GRÉTA Orosházi NKC I. 0 9
109. HERMÁN VIKTÓRIA GBB ZRT Kecskeméti N 0 12
110. HÓBOR PETRA EUbility Group-Békés 0 12
111. HÓDI FANNI PANKA K. Szeged SE 0 10
112. HORVÁTH ALEXA KIARA Szarvasi NKK 0 12
113. HORVÁTH KÍRA IRINGÓ GBB ZRT Kecskeméti N 0 6
114. HORVÁTH LARA Orosházi NKC I. 0 10
115. HRABOSZKI ANITA EUbility Group-Békés 0 9
116. HRNCSÁROVITS ENIKŐ Mezőtúri AFC - Synge 0 12
117. HUSTI LÍDIA ANNA Köröstarcsai DSE 0 5
118. IGAZ LÉNA PC Trade Szeged II. 0 10
119. ILLÉS LÉNA FKSE-Algyő 0 11
120. ILLÉS RÉKA ZOÉ Kecskeméti Junior SN 0 2
121. JÓ ESZTER Makói KC 0 4
122. JÓNÁS ZOÉ Kecskeméti Junior SN 0 11
123. JUHÁSZ EMESE FKSE-Algyő 0 10
124. JUHÁSZ LUCA Mezőtúri AFC - Synge 0 10
125. JUHÁSZ NOÉMI K. Szeged SE 0 12
126. KÁDÁR LUCA SÁRA PC Trade Szeged I. 0 12
127. KAPLONYI VIKTÓRIA Felföldi István SE 0 10
128. KARIKÓ HANNA Kecskeméti Junior SN 0 10
129. KASSAI TÍMEA PC Trade Szeged II. 0 12
130. KATONA JANKA ZSUZSA K. Szeged SE `B` 0 2
131. KATONA LUJZA EUbility Group-Békés 0 10
132. KERESZTÚRI KITTI Kisteleki KK 0 12
133. KESERŰ PETRA SÁRA Kecskeméti Junior SN 0 10
134. KIRÁLY GRÉTA KATALIN K. Szeged SE `B` 0 2
135. KIS RAMÓNA EUbility Group-Békés 0 10
136. KISS LILI Hódmezővásárhelyi LK 0 12
137. KISS RÉKA HANNA Tigrisek Csongrádi K 0 12
138. KOCZKÁS LILI Makói KC 0 8
139. KOCSIS REGINA ZSÓFIA K. Szeged SE 0 12
140. KÓKAI CSENGE PANKA Orosházi NKC II. 0 4
141. KOLLÁR KITTI PC Trade Szeged I. 0 12
142. KOLLÁR LUCA GBB ZRT Kecskeméti N 0 12
143. KONDOROSI BETTINA Szarvasi NKK 0 6
144. KOPÁNYI ALEXANDRA Köröstarcsai DSE 0 12
145. KOTROCZÓ ZSÓFIA Köröstarcsai DSE 0 9
146. KOVÁCS ANNA Makói KC 0 8
147. KOVÁCS ANNA Szeghalmi NKC 0 12
148. KOVÁCS EMMA SZÉKÁCS KE 0 8
149. KOVÁCS ESZTER ÁGNES Mezőtúri AFC - Synge 0 11
150. KOVÁCS KINCSŐ Makói KC 0 12
151. KOVÁCS NIKOLETT Köröstarcsai DSE 0 12
152. KOVÁCS TAMARA EMMA Békéscsabai BDSK 0 8
153. KOZÁK ERZSÉBET ESZTER GBB ZRT Kecskeméti N 0 4
154. KŐHÁZI DALMA MIRA FKSE-Algyő 0 12
155. KÖRTVÉLYESSY KATA Hódmezővásárhelyi LK 0 12
156. KÖTELES GRÉTA Mezőtúri AFC - Synge 0 3
157. KŐVÁRI ZSÓFIA Hódmezővásárhelyi LK 0 12
158. KRAMMER FRANCISKA PC Trade Szeged II. 0 12
159. KREISZ RENÁTA VIKTÓRIA EUbility Group-Békés 0 3
160. KRIZSÁN BÍBORKA Békéscsabai BDSK 0 6
161. KUCSERA LILLA Békéscsabai BDSK 0 8
162. KUN VIKTÓRIA Felföldi István SE 0 12
163. KURTA ALMA ILONA Gyulasport NKFT 0 12
164. KVASZNOVSZKY ANNA Orosházi NKC I. 0 12
165. LAKATOS CSENGE Mezőtúri AFC - Synge 0 8
166. LAKOS NIKOLETTA HANNA K. Szeged SE 0 10
167. LAURINYECZ HELGA Békéscsabai BDSK 0 10
168. LECZKÉSI MOLLI Orosházi NKC I. 0 12
169. LEISZT NÓRA KIRA Gyulasport NKFT 0 10
170. LIPCSEI MELISSZA Szeghalmi NKC 0 8
171. LOVAS LILLA Mezőtúri AFC - Synge 0 4
172. LŐGYI LORINA SZÉKÁCS KE 0 8
173. MACZKAI BOGLÁRKA PC Trade Szeged I. 0 10
174. MACSÁRI KLAUDIA ZSANETT Szeghalmi NKC 0 10
175. MAGONY JANKA PC Trade Szeged II. 0 12
176. MAGYAR CSENGE BOGLÁRKA Hódmezővásárhelyi LK 0 12
177. MAJOROS GRÉTA PC Trade Szeged I. 0 10
178. MAJOROS SZOFI PC Trade Szeged II. 0 12
179. MAKÁNY MELITTA GBB ZRT Kecskeméti N 0 12
180. MÁRKI NÓRA Tigrisek Csongrádi K 0 12
181. MÁRKUS ALEXANDRA Orosházi NKC II. 0 12
182. MARTON ANNA Békéscsabai BDSK 0 10
183. MÉRAI LILI Hódmezővásárhelyi LK 0 12
184. MÉSZÁROS ANIKÓ ESZTER EUbility Group-Békés 0 12
185. MIKLOVICZ FANNI Köröstarcsai DSE 0 10
186. MIKULÁSS DORKA SÁRA Kecskeméti Junior SN 0 12
187. MIZSUR MAJA K. Szeged SE 0 8
188. MOLNÁR EMESE K. Szeged SE 0 12
189. MOLNÁR FANNI Makói KC 0 10
190. MOLNÁR JÁZMIN INEZ Tigrisek Csongrádi K 0 2
191. MOLNÁR MIRA Felföldi István SE 0 4
192. MOLNÁR ZENGŐ FKSE-Algyő 0 12
193. MÓROCZ HANNA K. Szeged SE 0 12
194. NAGY CHIARA Gyulasport NKFT 0 10
195. NAGY CSENGE Orosházi NKC I. 0 12
196. NAGY CSILLAG RÓZA Orosházi NKC II. 0 8
197. NAGY LEONÓRA FKSE-Algyő 0 12
198. NAGY TAMARA ZSANETT Köröstarcsai DSE 0 3
199. NAGY ZSÓFIA Kecskeméti Junior SN 0 10
200. NAGYGYÖRGY BOGLÁRKA Hódmezővásárhelyi LK 0 12
201. NEMES KATA Köröstarcsai DSE 0 12
202. NEMES ZITA Köröstarcsai DSE 0 12
203. NOVÁK KATA EUbility Group-Békés 0 2
204. NYERGES EMESE ANNA FKSE-Algyő 0 10
205. NYILAS RÉKA RÓZA FKSE-Algyő 0 10
206. ORBÁN REGINA SZÉKÁCS KE 0 12
207. OSGYÁN BOGLÁRKA EUbility Group-Békés 0 12
208. PÁL DITTA SZÉKÁCS KE 0 12
209. PALOTÁS TÜNDE Kecskeméti Junior SN 0 10
210. PAP PATRÍCIA SZÉKÁCS KE 0 12
211. PAP VIKTÓRIA KATALIN Köröstarcsai DSE 0 10
212. PÁPAI VIKTÓRIA RITA Szarvasi NKK 0 2
213. PAPP ANETT RAMÓNA Mezőtúri AFC - Synge 0 8
214. PAPP BOGLÁRKA PC Trade Szeged II. 0 10
215. PAPP RÉKA Mezőtúri AFC - Synge 0 10
216. PAPP RÉKA GBB ZRT Kecskeméti N 0 8
217. PARONAI KATA EUbility Group-Békés 0 12
218. PÉLI DORINA GBB ZRT Kecskeméti N 0 10
219. PERÉNYI VIVIEN PC Trade Szeged II. 0 10
220. PERNEKI DÓRA FKSE-Algyő 0 3
221. PÉTER REBEKA PATRÍCIA K. Szeged SE 0 6
222. PETROVSZKI HANNA Békéscsabai BDSK 0 6
223. PETROVSZKI RITA Békéscsabai BDSK 0 8
224. PETROVSZKI ROXÁNA Szarvasi NKK 0 12
225. PIGNICZKI PETRA Kisteleki KK 0 12
226. PILLÁR VERONIKA VIRÁG Szarvasi NKK 0 8
227. POLGÁR PANKA GBB ZRT Kecskeméti N 0 12
228. POROSZKA PETRA Gyulasport NKFT 0 8
229. PROVICS LAURA GBB ZRT Kecskeméti N 0 10
230. PURGEL MELINDA Mezőtúri AFC - Synge 0 10
231. PUSKÁS PETRA Köröstarcsai DSE 0 10
232. QUNAJ LEONA Makói KC 0 8
233. R SZOMBATHELYI LORÉNA Tigrisek Csongrádi K 0 6
234. RÁCZ EMMA Kisteleki KK 0 12
235. RÁCZ KLAUDIA RÉKA Kisteleki KK 0 10
236. RÁCZ LILLA PC Trade Szeged II. 0 12
237. RAFFAI BOGLÁRKA Makói KC 0 10
238. RÉTI BÍBORKA PC Trade Szeged I. 0 10
239. RETKES EMESE LILLA Tigrisek Csongrádi K 0 12
240. RÉVÉSZ NIKOLETT ESZTER K. Szeged SE `B` 0 2
241. RIGÓ RÉKA FANNI Kecskeméti Junior SN 0 10
242. RISAI FANNI Orosházi NKC II. 0 5
243. RISAI LARA Orosházi NKC II. 0 5
244. RÓNYAI LAURA Orosházi NKC II. 0 8
245. ROVÓ BLANKA K. Szeged SE 0 12
246. SÁVAI LILI PC Trade Szeged II. 0 10
247. SELLER SÁRA MÁRIA Kisteleki KK 0 10
248. SIMON EIJA K. Szeged SE `B` 0 2
249. SIMON FRUZSINA K. Szeged SE 0 3
250. SIPOS CSENGE HANNA Mezőtúri AFC - Synge 0 12
251. SISÁK RÉKA Felföldi István SE 0 12
252. SOHÁR NOÉMI PC Trade Szeged I. 0 12
253. SPANG NATÁLIA Kecskeméti Junior SN 0 10
254. SZABICS EMMA Hódmezővásárhelyi LK 0 2
255. SZABÓ BERNADETT Felföldi István SE 0 3
256. SZABÓ BLANKA GBB ZRT Kecskeméti N 0 12
257. SZABÓ BLANKA RÉKA K. Szeged SE `B` 0 2
258. SZABÓ FANNI Szarvasi NKK 0 12
259. SZABÓ MIRA Makói KC 0 10
260. SZALAI KATA ÉVA Gyulasport NKFT 0 8
261. SZÁNTÓ BERNADETT Felföldi István SE 0 11
262. SZÁNTÓ BRIGITTA Felföldi István SE 0 11
263. SZARVAS CSENGE PC Trade Szeged I. 0 12
264. SZÉCSI SZINTIA PC Trade Szeged II. 0 12
265. SZEKERCÉS BIANKA EUbility Group-Békés 0 7
266. SZEMENDRI PETRA Makói KC 0 6
267. SZENCZI SZONJA Békéscsabai BDSK 0 10
268. SZERAFIMOVSZKI VANDA PC Trade Szeged I. 0 12
269. SZIGETI DORINA Makói KC 0 12
270. SZILÁGYI LEA Szarvasi NKK 0 12
271. SZLOSKA LUCA SZÉKÁCS KE 0 8
272. SZÓRÁTH LILI ANNAMÁRIA Makói KC 0 6
273. SZŐKE HANGA Gyulasport NKFT 0 10
274. SZŰCS ENIKŐ SÁRA Hódmezővásárhelyi LK 0 10
275. SZŰCS FANNI Szeghalmi NKC 0 12
276. SZŰCS PANKA Szarvasi NKK 0 10
277. TAKÁCS DÓRA EUbility Group-Békés 0 11
278. TARI ZSÓKA Tigrisek Csongrádi K 0 10
279. TEMKÓ KATA KITTI FKSE-Algyő 0 12
280. TÓTH FÉDRA PC Trade Szeged I. 0 12
281. TÓTH HANNA Szeghalmi NKC 0 10
282. TÓTH JUDIT PETRA K. Szeged SE `B` 0 2
283. TÓTH RITA ZSÓFI K. Szeged SE `B` 0 2
284. TÓTH VIKTÓRIA Mezőtúri AFC - Synge 0 1
285. TÖRÖK CINTIA KLÁRA Köröstarcsai DSE 0 2
286. TÖRÖK LAURA Hódmezővásárhelyi LK 0 8
287. TÖRÖK PETRA PANNA Köröstarcsai DSE 0 2
288. TŐZSÉR KRISZTINA ANDREA GBB ZRT Kecskeméti N 0 4
289. TYICHI BRIGITTA Szarvasi NKK 0 4
290. VADKERTI LUCA ALDA PC Trade Szeged I. 0 10
291. VÁGRÉTI VIRÁG Köröstarcsai DSE 0 2
292. VAJDA DORIS K. Szeged SE 0 12
293. VARGA ZOÉ VIKTÓRIA Tigrisek Csongrádi K 0 4
294. VÁRHELYI ANNA EUbility Group-Békés 0 4
295. VÁRI ANNA Szeghalmi NKC 0 10
296. VÁRKONYI LAURA Gyulasport NKFT 0 11
297. VAZUL ENIKŐ Kecskeméti Junior SN 0 6
298. VÉGH ADRIENN Kecskeméti Junior SN 0 6
299. VINCZE KATALIN Szeghalmi NKC 0 12
300. VŐNEKI LAURA LILLA Orosházi NKC I. 0 12
301. VÖRÖS FRUZSINA CSILLA K. Szeged SE `B` 0 2
302. ZABÓ PETRA SZABINA GBB ZRT Kecskeméti N 0 6
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó