Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU13 (2007-2008)
Gyermekbajnokság FU13 C csoport
2019. október 12. szombat
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Ceglédi KKSE 18 - 13
09:55 Mizse KC - Törökszentmiklósi KE 10 - 14
10:50 Ceglédi KKSE - Szolnoki KCSE 26 - 19
11:45 Mizse KC - Abonyi KC 25 - 14
12:40 Kecskeméti Junior SN KFT - Törökszentmiklósi KE 29 - 9
13:35 Abonyi KC - Szolnoki KCSE 17 - 34
2019. október 13. vasárnap
Szarvas, Városi sportcsarnok
09:00 HC Szarvas - Tiszakécske VSE 30 - 7
09:55 Gyulai SE - Tigrisek Csongrádi KSE 2 - 24
10:50 Tiszakécske VSE - Orosházi FKSE- Linamar 10 - 27
11:45 Tigrisek Csongrádi KSE - Tiszaföldvár VSE 4 - 23
12:40 Gyulai SE - P P KHTK 11 - 21
13:35 Tiszaföldvár VSE - Orosházi FKSE- Linamar 14 - 10
14:30 HC Szarvas - P P KHTK 31 - 12
Szentes, Városi Sportcsarnok
09:00 Szentesi FKC - Hódmezővásárhelyi KE 26 - 27
09:55 Tisza Volán SC - Pick Szeged II. 3 - 34
10:50 Hódmezővásárhelyi KE - Pick Szeged I. 8 - 45
11:45 Pick Szeged II. - Makói KC 37 - 6
12:40 Szentesi FKC - Tisza Volán SC 27 - 12
13:35 Pick Szeged I. - Makói KC 44 - 4
Túrkeve , Sportcsarnok
09:00 Petőfi DSE Túrkeve - Köröstarcsai KSK 33 - 10
09:55 Optimum Solar- Békési FKC - Felföldi István SE 36 - 9
10:50 Köröstarcsai KSK - Békéscsaba DKSE 9 - 46
11:45 Felföldi István SE - Kondorosi KK 30 - 11
12:40 Petőfi DSE Túrkeve - Optimum Solar- Békési FKC 10 - 26
13:35 Békéscsaba DKSE - Kondorosi KK 41 - 4
2019. október 26. szombat
Mórahalom, Móradombi Sportcsarnok
09:00 Tisza Volán SC - Makói KC 15 - 21
09:55 P P KHTK - Tiszaföldvár VSE 9 - 23
10:50 Makói KC - Mizse KC 6 - 28
11:45 Felföldi István SE - P P KHTK 25 - 18
12:40 Tisza Volán SC - Tiszaföldvár VSE 4 - 11
13:35 Mizse KC - Felföldi István SE 13 - 7
2019. október 27. vasárnap
Mezőberény, Iskola sportcsarnok
09:00 Köröstarcsai KSK - Törökszentmiklósi KE 12 - 26
09:55 Petőfi DSE Túrkeve - Abonyi KC 32 - 14
10:50 Törökszentmiklósi KE - Optimum Solar- Békési FKC 12 - 21
11:45 Ceglédi KKSE - Abonyi KC 24 - 3
12:40 Petőfi DSE Túrkeve - Szolnoki KCSE 17 - 26
13:35 Optimum Solar- Békési FKC - Ceglédi KKSE 19 - 9
14:30 Köröstarcsai KSK - Szolnoki KCSE 8 - 31
Hódmezővásárhely, Balogh Imsi spcs.
09:00 Hódmezővásárhelyi KE - Tigrisek Csongrádi KSE 23 - 23
09:55 Szentesi FKC - Gyulai SE 10 - 0
10:50 Tigrisek Csongrádi KSE - Kondorosi KK 21 - 10
11:45 Szentesi FKC - Tiszakécske VSE 33 - 21
12:40 Kondorosi KK - Gyulai SE 10 - 0
13:35 Hódmezővásárhelyi KE - Tiszakécske VSE 18 - 21
Szeged, Csonka János SzKI
09:00 Pick Szeged I. - Kecskeméti Junior SN KFT 13 - 13
09:55 Pick Szeged II. - HC Szarvas 10 - 16
10:50 Kecskeméti Junior SN KFT - Orosházi FKSE- Linamar 41 - 8
11:45 Pick Szeged II. - Békéscsaba DKSE 9 - 23
12:40 Pick Szeged I. - HC Szarvas 29 - 14
13:35 Orosházi FKSE- Linamar - Békéscsaba DKSE 8 - 32
2019. november 9. szombat
Orosháza, Városi Sportcsarnok
09:00 Orosházi FKSE- Linamar - Szentesi FKC 29 - 14
09:55 Tisza Volán SC - Felföldi István SE 17 - 24
10:50 Szentesi FKC - Makói KC 0 - 0
11:45 Gyulai SE - Felföldi István SE 8 - 36
12:40 Tisza Volán SC - Hódmezővásárhelyi KE 21 - 18
13:35 Orosházi FKSE- Linamar - Makói KC
14:30 Gyulai SE - Hódmezővásárhelyi KE 6 - 33
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00 Abonyi KC - Törökszentmiklósi KE 14 - 22
09:55 Tiszakécske VSE - Optimum Solar- Békési FKC 8 - 40
10:50 Törökszentmiklósi KE - Ceglédi KKSE 14 - 25
11:45 Békéscsaba DKSE - Optimum Solar- Békési FKC 17 - 12
12:40 Abonyi KC - Tiszakécske VSE 15 - 14
13:35 Ceglédi KKSE - Békéscsaba DKSE 17 - 20
Szolnok, Szolnoki Szent- Györgyi Albert Általános Iskola *
09:00 Szolnoki KCSE - HC Szarvas 21 - 31
09:55 Petőfi DSE Túrkeve - Tiszaföldvár VSE 18 - 24
10:50 HC Szarvas - Köröstarcsai KSK 28 - 11
11:45 Kondorosi KK - Petőfi DSE Túrkeve 13 - 24
12:40 Szolnoki KCSE - Tiszaföldvár VSE 22 - 18
13:35 Köröstarcsai KSK - Kondorosi KK 10 - 10
2019. november 10. vasárnap
Lajosmizse, Polyák Imre Sportcsarnok
09:00 Mizse KC - Kecskeméti Junior SN KFT 3 - 29
09:55 Pick Szeged I. - P P KHTK 30 - 4
10:40 Kecskeméti Junior SN KFT - Pick Szeged II. 24 - 14
11:45 Pick Szeged I. - Tigrisek Csongrádi KSE 43 - 3
12:40 Mizse KC - P P KHTK 26 - 14
13:35 Tigrisek Csongrádi KSE - Pick Szeged II. 13 - 27
2019. november 23. szombat
Tiszakécske, Városi Sportcsarnok,
09:00 Tiszakécske VSE - Tiszaföldvár VSE 8 - 18
09:55 Orosházi FKSE- Linamar - Ceglédi KKSE 17 - 30
10:50 Tiszaföldvár VSE - Kecskeméti Junior SN KFT 9 - 30
11:45 HC Szarvas - Ceglédi KKSE 19 - 17
12:40 Tiszakécske VSE - Orosházi FKSE- Linamar 18 - 16
13:35 HC Szarvas - Kecskeméti Junior SN KFT 13 - 30
Kondoros, Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
09:00 Kondorosi KK - Hódmezővásárhelyi KE 7 - 27
09:55 Tisza Volán SC - Gyulai SE 42 - 1
10:50 Felföldi István SE - Hódmezővásárhelyi KE 22 - 16
11:45 Szentesi FKC - Tisza Volán SC 20 - 26
12:40 Gyulai SE - Makói KC 6 - 23
13:35 Felföldi István SE - Szentesi FKC 25 - 17
14:30 Kondorosi KK - Makói KC 15 - 8
2019. november 24. vasárnap
Törökszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Törökszentmiklósi KE - Szolnoki KCSE 16 - 26
09:55 Abonyi KC - Köröstarcsai KSK 26 - 18
10:50 Szolnoki KCSE - Mizse KC 25 - 11
11:45 Abonyi KC - Petőfi DSE Túrkeve 12 - 29
12:40 Törökszentmiklósi KE - Köröstarcsai KSK 28 - 12
13:35 Mizse KC - Petőfi DSE Túrkeve 25 - 27
Szeged, Csonka János SzKI
09:00 Pick Szeged II. - P P KHTK 27 - 10
09:55 Pick Szeged I. - Optimum Solar- Békési FKC 22 - 15
10:50 Tigrisek Csongrádi KSE - P P KHTK 13 - 13
11:45 Pick Szeged I. - Békéscsaba DKSE 21 - 17
12:40 Pick Szeged II. - Optimum Solar- Békési FKC 21 - 27
13:35 Békéscsaba DKSE - Tigrisek Csongrádi KSE 37 - 11
2019. december 7. szombat
Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok
13:25 Tiszaföldvár VSE - Mizse KC 19 - 9
14:20 Abonyi KC - Tisza Volán SC 16 - 16
15:15 Mizse KC - Makói KC 22 - 22
16:10 Kondorosi KK - Tisza Volán SC 13 - 18
17:05 Abonyi KC - Makói KC 13 - 14
18:00 Tiszaföldvár VSE - Kondorosi KK 32 - 7
2019. december 8. vasárnap
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
10:00 Ceglédi KKSE - Pick Szeged I. 15 - 14
10:55 Pick Szeged II. - Hódmezővásárhelyi KE 29 - 15
11:50 Pick Szeged I. - Törökszentmiklósi KE 24 - 10
12:45 Hódmezővásárhelyi KE - Tiszakécske VSE 30 - 18
13:40 Ceglédi KKSE - Pick Szeged II. 20 - 19
14:35 Törökszentmiklósi KE - Tiszakécske VSE 19 - 18
Békés, Városi Sportcsarnok
09:00 Optimum Solar- Békési FKC - HC Szarvas 18 - 13
09:55 Orosházi FKSE- Linamar - Köröstarcsai KSK 42 - 16
10:50 HC Szarvas - Békéscsaba DKSE 15 - 32
11:45 Felföldi István SE - Köröstarcsai KSK 31 - 9
12:40 Optimum Solar- Békési FKC - Orosházi FKSE- Linamar 29 - 16
13:35 Békéscsaba DKSE - Felföldi István SE 28 - 14
Kiskunfélegyháza, KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
09:00 P P KHTK - Szentesi FKC 23 - 13
09:55 Petőfi DSE Túrkeve - Gyulai SE 10 - 0
10:50 Tigrisek Csongrádi KSE - Szentesi FKC 17 - 24
11:45 Petőfi DSE Túrkeve - Kecskeméti Junior SN KFT 13 - 41
12:40 Gyulai SE - Szolnoki KCSE 0 - 10
13:35 Tigrisek Csongrádi KSE - Kecskeméti Junior SN KFT 5 - 43
14:30 P P KHTK - Szolnoki KCSE 15 - 24
2020. február 29. szombat
Orosháza, Városi Sportcsarnok
09:00 Orosházi FKSE- Linamar - Pick Szeged II. 16 - 20
09:55 Optimum Solar- Békési FKC - Szolnoki KCSE 38 - 22
10:50 Tiszaföldvár VSE - Pick Szeged II. 19 - 26
11:45 Pick Szeged I. - Optimum Solar- Békési FKC 19 - 20
12:40 Orosházi FKSE- Linamar - Szolnoki KCSE 22 - 28
13:35 Tiszaföldvár VSE - Pick Szeged I. 23 - 23
Szarvas, Városi sportcsarnok
09:00 HC Szarvas - Kecskeméti Junior SN KFT 15 - 26
09:55 Petőfi DSE Túrkeve - Hódmezővásárhelyi KE 18 - 26
10:50 Kecskeméti Junior SN KFT - Békéscsaba DKSE 27 - 16
11:45 Ceglédi KKSE - Petőfi DSE Túrkeve 23 - 18
12:40 HC Szarvas - Hódmezővásárhelyi KE 24 - 17
13:35 Békéscsaba DKSE - Ceglédi KKSE 21 - 19
Újkígyós, Felföldi I. tornaterem
09:00 Felföldi István SE - Makói KC 28 - 9
09:55 Szentesi FKC - Köröstarcsai KSK 20 - 18
10:50 Makói KC - Kondorosi KK 17 - 16
11:45 Köröstarcsai KSK - Tigrisek Csongrádi KSE 14 - 29
12:40 Felföldi István SE - Szentesi FKC 47 - 14
13:35 Tigrisek Csongrádi KSE - Kondorosi KK 18 - 13
2020. március 1. vasárnap
Lajosmizse, Polyák Imre Sportcsarnok
09:00 Mizse KC - Abonyi KC 24 - 15
09:55 Törökszentmiklósi KE - Tisza Volán SC 14 - 20
10:50 Abonyi KC - P P KHTK 15 - 14
11:45 Tisza Volán SC - Tiszakécske VSE 26 - 10
12:40 Mizse KC - Törökszentmiklósi KE 14 - 19
13:35 Tiszakécske VSE - P P KHTK 22 - 10
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ABONYI MARCELL Gyulai SE 0 4
2. ÁBRAHÁM RÓBERT LÁSZLÓ Pick Szeged II. 0 12
3. ÁGOSTON BENCE Szentesi FKC 0 8
4. ANDÓ ZÉNÓ Tigrisek Csongrádi K 0 11
5. AUGUSZ ALEX Pick Szeged II. 0 5
6. BABINSZKI ÁDÁM MÁRK Pick Szeged I. 0 12
7. BAJKA ÁRON Felföldi István SE 0 12
8. BAKK NORBERT Szolnoki KCSE 0 11
9. BAKÓ BENCE Köröstarcsai KSK 0 12
10. BAKÓ GERGŐ Szentesi FKC 0 5
11. BAKOS DOMINIK Tiszaföldvár VSE 0 12
12. BALÁZS GERGŐ Optimum Solar- Békés 0 5
13. BÁLINT ZÉTÉNY RÓBERT Szentesi FKC 0 10
14. BÁLÓ LEVENTE ZALÁN Pick Szeged II. 0 6
15. BALOG CSANÁD ATTILA Pick Szeged I. 0 7
16. BALOG MARTIN Optimum Solar- Békés 0 8
17. BALOGH BENJÁMIN KÁROLY Tisza Volán SC 0 1
18. BANAI BÁLINT Ceglédi KKSE 0 12
19. BÁNYAI GERGŐ Szentesi FKC 0 8
20. BARANYAI LEVENTE SÁNDOR Abonyi KC 0 12
21. BARHÁCS MAGOR Tiszakécske VSE 0 7
22. BARNA SZABOLCS Petőfi DSE Túrkeve 0 11
23. BARNA TAMÁS RÓBERT Kondorosi KK 0 7
24. BECSEI BAZSÓ Mizse KC 0 5
25. BÉKÉSI ISTVÁN Békéscsaba DKSE 0 2
26. BENÁK DÁNIEL Pick Szeged II. 0 10
27. BENEDEK BENCE Ceglédi KKSE 0 12
28. BENYÓ KEVIN Orosházi FKSE- Linam 0 1
29. BERKES SZABOLCS Szentesi FKC 0 2
30. BERKÓ BARNABÁS ATTILA Abonyi KC 0 10
31. BERTA BALÁZS Törökszentmiklósi KE 0 10
32. BERTA BENCE Makói KC 0 8
33. BIRINYI GERGŐ FERENC Kondorosi KK 0 10
34. BÍRÓ BENCE Tigrisek Csongrádi K 0 3
35. BÓDAI PÉTER GÁBOR Orosházi FKSE- Linam 0 12
36. BÓDI ERIK Makói KC 0 2
37. BÓDI KRISTÓF ZSOLT Tisza Volán SC 0 2
38. BODRI ÁDÁM Mizse KC 0 12
39. BODZSÁR BENEDEK Ceglédi KKSE 0 10
40. BOGNÁR ATTILA Törökszentmiklósi KE 0 12
41. BOLDOG BALÁZS Petőfi DSE Túrkeve 0 11
42. BÓNUS KRISTÓF Orosházi FKSE- Linam 0 9
43. BOTTYÁN MARTIN Tigrisek Csongrádi K 0 3
44. BOZSIK MIHÁLY Mizse KC 0 4
45. BÖRCSÖK BERNÁT Tisza Volán SC 0 6
46. BREGYÁN SZEBASZTIÁN KRISZTOFER Köröstarcsai KSK 0 10
47. BUCZIK SÁNDOR Törökszentmiklósi KE 0 12
48. BUDAI BENCE Köröstarcsai KSK 0 12
49. BUDAI MÁTÉ Gyulai SE 0 6
50. BUGYIK GÉZA BÁLINT Köröstarcsai KSK 0 2
51. BURAI BOTOND Orosházi FKSE- Linam 0 5
52. BUSI RICHÁRD TAMÁS Tiszaföldvár VSE 0 8
53. CANJAVEC TAMÁS Pick Szeged I. 0 2
54. CZEGLE ZSOLT BENDEGÚZ Békéscsaba DKSE 0 12
55. CZIGLÉDSZKY BARNABÁS HC Szarvas 0 10
56. CZIRJÁK KAMILLÓ LÁSZLÓ Mizse KC 0 11
57. CSÁKI TAMÁS HUNOR P P KHTK 0 12
58. CSAMANGÓ BÁLINT Pick Szeged II. 0 10
59. CSÁSZÁR MÁTYÁS Pick Szeged I. 0 9
60. CSÁTI JÓZSEF LÁSZLÓ Tiszakécske VSE 0 10
61. CSERI BÁLINT P P KHTK 0 9
62. CSJAKI ÁKOS Felföldi István SE 0 12
63. CSOLLÁR ÁDÁM Optimum Solar- Békés 0 9
64. CSOMOS CSABA ÁLMOS HC Szarvas 0 4
65. CSONKA RÓBERT JÁNOS P P KHTK 0 10
66. CSÖKMEI BENCE Gyulai SE 0 6
67. DÁNYI BALÁZS Tigrisek Csongrádi K 0 3
68. DARABOS ATTILA LÁSZLÓ Optimum Solar- Békés 0 8
69. DÁVID GERGŐ Makói KC 0 6
70. DÁVID RÓBERT DÁVID Szentesi FKC 0 8
71. DÉKÁNY TAMÁS Pick Szeged I. 0 2
72. DEMJAN GERGŐ CSABA Orosházi FKSE- Linam 0 8
73. DÉNES BERTALAN Abonyi KC 0 12
74. DÉR LEVENTE Tisza Volán SC 0 12
75. DIÓSZEGI ÁLMOS GYÖRGY Tisza Volán SC 0 8
76. DOMONICS LEVENTE Kecskeméti Junior SN 0 10
77. DUDÁS DÁNIEL Abonyi KC 0 10
78. DUDÁS DÉNES Tisza Volán SC 0 10
79. DÚS ÁDÁM LEVENTE Kecskeméti Junior SN 0 10
80. ELEK JÁNOS P P KHTK 0 3
81. ENYEDI ALEX Abonyi KC 0 10
82. ENYEDI GÁBOR NOÉ Hódmezővásárhelyi KE 0 12
83. ERDEI FARKAS GYULA Petőfi DSE Túrkeve 0 7
84. FABULYA ATTILA Békéscsaba DKSE 0 10
85. FARAGÓ-BÁNFI LEVENTE Felföldi István SE 0 12
86. FARKAS ÁDÁM Petőfi DSE Túrkeve 0 9
87. FARKAS BOTOND ISTVÁN Abonyi KC 0 8
88. FARKAS GERGELY ZÁGON Hódmezővásárhelyi KE 0 10
89. FAZEKAS BOLDIZSÁR Békéscsaba DKSE 0 12
90. FEHÉR ATTILA Orosházi FKSE- Linam 0 10
91. FEHÉR LŐRINC Abonyi KC 0 10
92. FEKETE ÁDÁM P P KHTK 0 11
93. FEKETE BÁLINT Tigrisek Csongrádi K 0 8
94. FEKETE RICHÁRD Abonyi KC 0 8
95. FELFÖLDI ÁKOS Felföldi István SE 0 12
96. FERWAGNER CSABA ÁRON Pick Szeged I. 0 12
97. FINTA LEVENTE PÉTER Petőfi DSE Túrkeve 0 11
98. FODOR BENCE Szolnoki KCSE 0 9
99. FÖLDES MÁTÉ P P KHTK 0 10
100. FÖLDVÁRI-NAGY FERENC LEVENTE Szentesi FKC 0 4
101. FÜSTI-MOLNÁR LÁSZLÓ Szentesi FKC 0 8
102. GAÁL RÓBERT Petőfi DSE Túrkeve 0 2
103. GAJDA PATRIK PÉTER Tisza Volán SC 0 8
104. GÁL ZALÁN Ceglédi KKSE 0 12
105. GÁRDIÁN DÁVID P P KHTK 0 12
106. GÁSPÁR RENÁTÓ Mizse KC 0 9
107. GELEGONYA BENCE Orosházi FKSE- Linam 0 10
108. GILICZE CSONGOR BENCE Pick Szeged I. 0 1
109. GODÓ FÉLIX MARCELL Mizse KC 0 12
110. GOMBOS BARNABÁS GERGELY Gyulai SE 0 4
111. GONDA GERGŐ DÁVID Szolnoki KCSE 0 4
112. GYEBNÁR DÉNES Optimum Solar- Békés 0 8
113. GYŐRFI PATRIK Optimum Solar- Békés 0 6
114. GYURCSIK ÁKOS HC Szarvas 0 12
115. GYUROVSZKI MÁRK Optimum Solar- Békés 0 6
116. HAJDÚ GERGELY Békéscsaba DKSE 0 12
117. HAJDÚ JÁNOS MÁTÉ Szolnoki KCSE 0 9
118. HALÁSZ MÁRK MILÁN Tiszakécske VSE 0 4
119. HASZNOS BENCE Tiszaföldvár VSE 0 9
120. HATHÁZI OSZKÁR SZILAMÉR Makói KC 0 10
121. HAVASI ÁKOS Tisza Volán SC 0 12
122. HEDERICS TIBOR BENCE Tiszakécske VSE 0 8
123. HEGYES MÁTÉ Pick Szeged I. 0 12
124. HEGYES NOÉ PÉTER Pick Szeged II. 0 2
125. HERNEK ANTAL Tiszaföldvár VSE 0 8
126. HORNYIK DOMINIK Ceglédi KKSE 0 6
127. HORVÁTH BALÁZS Hódmezővásárhelyi KE 0 10
128. HUDU MÁTÉ Tiszaföldvár VSE 0 5
129. HURZSÁN MIHÁLY Orosházi FKSE- Linam 0 8
130. IMRE LEVENTE Mizse KC 0 6
131. IPACS IMRE P P KHTK 0 12
132. JAKAB MILÁN Szolnoki KCSE 0 11
133. JÁNOSA PÉTER Petőfi DSE Túrkeve 0 9
134. JEKKEL BENCE BÉLA Tiszakécske VSE 0 10
135. JERNEI GERGŐ Tisza Volán SC 0 6
136. JOZAF ATTILA Köröstarcsai KSK 0 12
137. JUHÁSZ DOMINIK Törökszentmiklósi KE 0 12
138. JUHÁSZ GERGŐ Tigrisek Csongrádi K 0 12
139. JUHÁSZ LÁSZLÓ Abonyi KC 0 10
140. JUHÁSZ MILÁN Tiszaföldvár VSE 0 10
141. JUHÁSZ-TÓTH ZALÁN Optimum Solar- Békés 0 12
142. KÁDÁR ISTVÁN Törökszentmiklósi KE 0 12
143. KÁDAS VIKTOR PÉTER Optimum Solar- Békés 0 8
144. KÁIN BALÁZS Tiszakécske VSE 0 8
145. KAKUK DÁVID Pick Szeged I. 0 11
146. KAKUK MÁRK Hódmezővásárhelyi KE 0 12
147. KÁLMÁN ERIK Hódmezővásárhelyi KE 0 12
148. KALMÁR ADRIÁN TIBOR Petőfi DSE Túrkeve 0 11
149. KALMÁR JÁNOS ÁKOS Tisza Volán SC 0 8
150. KÁLNAI DOMINIK Petőfi DSE Túrkeve 0 11
151. KARANCSI SZABOLCS Kecskeméti Junior SN 0 12
152. KÁRMÁN MILÁN ZSOMBOR Ceglédi KKSE 0 10
153. KÁROLYI ZOLTÁN HC Szarvas 0 10
154. KASZÁS BÁLINT Tisza Volán SC 0 7
155. KECSKÉS BARNA Tiszakécske VSE 0 10
156. KELEMEN BARNABÁS Ceglédi KKSE 0 10
157. KELEMEN CSABA GERGŐ Optimum Solar- Békés 0 4
158. KERTÉSZ KRISZTIÁN DÁVID Makói KC 0 8
159. KESKENY ARMAND Tiszakécske VSE 0 12
160. KINCSESI TEO Kondorosi KK 0 9
161. KIS BENDEGÚZ GYULA Pick Szeged I. 0 8 0 10
Tisza Volán SC 0 2
162. KIS KONOR Tisza Volán SC 0 9
163. KISS ATTILA SÁNDOR Makói KC 0 10
164. KISSÓ IMRE Tiszaföldvár VSE 0 10
165. KMETYKÓ MILÁN MÁRTON Optimum Solar- Békés 0 10
166. KOCZKÁS ANDRÁS BÁLINT Pick Szeged I. 0 12
167. KOCSIS ALEX ISTVÁN Pick Szeged II. 0 12
168. KOLLÁR BENCE Mizse KC 0 5
169. KOMÁR GERGŐ HC Szarvas 0 12
170. KONYICSÁK BENCE Ceglédi KKSE 0 12
171. KÓSZÓ LÁZÁR Pick Szeged I. 0 10
172. KOVÁCS HUNOR Felföldi István SE 0 8
173. KOVÁCS KORNÉL IMRE Szolnoki KCSE 0 11
174. KOVÁCS KRISTÓF Tiszaföldvár VSE 0 4
175. KOVÁCS KRISTÓF Abonyi KC 0 10
176. KOVÁCS KRISZTIÁN Makói KC 0 10
177. KOVÁCS PÉTER Kecskeméti Junior SN 0 2
178. KOZMA PÉTER Tigrisek Csongrádi K 0 9
179. KÖRÖSI DÁVID Orosházi FKSE- Linam 0 10
180. KRASNIQI RASIM Tiszakécske VSE 0 10
181. KREISZ GERGŐ Optimum Solar- Békés 0 8
182. KUCSERA GYÖRGY ANTAL Mizse KC 0 2
183. KUCSERA VIKTOR Mizse KC 0 1
184. KUGYELA KRISTÓF HC Szarvas 0 12
185. KUNSTÁR BENCE Kondorosi KK 0 9
186. KURUCSÓ ERIK PÉTER Köröstarcsai KSK 0 12
187. LACZKÓ ÁRON Tigrisek Csongrádi K 0 12
188. LADOCSI ARMAND Tiszakécske VSE 0 10
189. LAKATOS LŐRINC LEVENTE Köröstarcsai KSK 0 10
190. LÁZÁR LEVENTE Kecskeméti Junior SN 0 10
191. LENKEFI VILMOS JÁNOS Gyulai SE 0 2
192. LEVAI LEVENTE Pick Szeged II. 0 6
193. LINK MARCELL Tisza Volán SC 0 12
194. LITAUSZKI ZSOMBOR Békéscsaba DKSE 0 8
195. LOVAS BALÁZS Hódmezővásárhelyi KE 0 12
196. LOVAS BENCE Gyulai SE 0 4
197. LOVAS OLIVÉR Orosházi FKSE- Linam 0 12
198. LOVÁSZ GÁBOR Tiszaföldvár VSE 0 5
199. LŐRINCZY ZSOMBOR Abonyi KC 0 12
200. MACHAN ZÉTÉNY Orosházi FKSE- Linam 0 12
201. MACZÓ DÉNES Ceglédi KKSE 0 12
202. MARÓTI BENCE BÁLINT Tisza Volán SC 0 2
203. MARÓTI GERGŐ Tisza Volán SC 0 6
204. MÁRTON PÉTER Kecskeméti Junior SN 0 12
205. MARTONOSI MÁTÉ Pick Szeged I. 0 9
206. MATIC DÁVID Pick Szeged II. 0 6
207. MÁTÓ BARNABÁS Pick Szeged II. 0 12
208. MATÚZ LEVENTE Tisza Volán SC 0 10
209. MESTER MÁRK ZSOMBOR Törökszentmiklósi KE 0 8
210. MÉZES ÁDÁM Tisza Volán SC 0 2
211. MIHALIK FERENC Mizse KC 0 1
212. MISZLAI PATRIK Felföldi István SE 0 12
213. MOCSÁRI MÁRTON PÉTER Törökszentmiklósi KE 0 12
214. MOGYORÓS ZALÁN Kecskeméti Junior SN 0 12
215. MOHÁCSI GÁBOR NORBERT Kondorosi KK 0 11
216. MOLNÁR ANDRÁS TAMÁS Tiszaföldvár VSE 0 9
217. MOLNÁR BENCE Kecskeméti Junior SN 0 12
218. MOLNÁR MÁTÉ Ceglédi KKSE 0 10
219. MOLNÁR ZSOMBOR Pick Szeged II. 0 5
220. MONDZINGER MÁTÉ Szolnoki KCSE 0 11
221. MONOKI BALÁZS Pick Szeged I. 0 10
222. NAGY ADRIÁN Optimum Solar- Békés 0 10
223. NAGY HENRIK Petőfi DSE Túrkeve 0 2
224. NAGY KRISTÓF IVÁN Makói KC 0 2
225. NAGY PÉTER BÁLINT Tiszaföldvár VSE 0 6
226. NAGY SZABOLCS Pick Szeged I. 0 9
227. NAGY ZÉTÉNY Felföldi István SE 0 7
228. NAGY ZSOLT KRISZTIÁN Köröstarcsai KSK 0 12
229. NAGY-GYÖRGY CSANÁD Pick Szeged I. 0 10
230. NAGYGYÖRGY NORBERT Tisza Volán SC 0 11
231. NÉMETH RICHÁRD Orosházi FKSE- Linam 0 10
232. NÓVÉ ZSOLT Optimum Solar- Békés 0 10
233. NYITRAI PATRIK FERENC Abonyi KC 0 10
234. OLÁH ÁRON HC Szarvas 0 6
235. OLÁH-MARCÉNYI PÉTER P P KHTK 0 3
236. OLLÁRI CSABA BULCSÚ Törökszentmiklósi KE 0 10
237. OLTVÁNYI LEVENTE Pick Szeged II. 0 12
238. OROVECZ TAMÁS HC Szarvas 0 10
239. ÖKRÖS ROLAND Tigrisek Csongrádi K 0 12
240. ÖRDÖG DOMINIK Pick Szeged II. 0 5
241. ÖRDÖGH BENEDEK Tisza Volán SC 0 4
242. PÁLINKÁS ANDRÁS MILÁN Békéscsaba DKSE 0 10
243. PALLAGA ÁDÁM Mizse KC 0 3
244. PALLAGI MÁTÉ Kondorosi KK 0 8
245. PANDUR BENCE Kondorosi KK 0 7
246. PÁNTYA LEVENTE Tiszakécske VSE 0 9
247. PAPP BENCE Gyulai SE 0 4
248. PAPP BOTOND BENDEGÚZ Pick Szeged I. 0 7
249. PAPP CSABA KÁROLY Petőfi DSE Túrkeve 0 11
250. PAPP LÓRÁNT Optimum Solar- Békés 0 12
251. PAPP ZÉNÓ Békéscsaba DKSE 0 4
252. PAPP ZSOMBOR Petőfi DSE Túrkeve 0 11
253. PÁSZTOR KORNÉL Orosházi FKSE- Linam 0 10
254. PÁSZTOR ZALÁN Orosházi FKSE- Linam 0 7
255. PATÓ ZALÁN GÁBOR Tiszaföldvár VSE 0 11
256. PETRI MÁRK ROLAND Optimum Solar- Békés 0 6
257. PETRÓCZKI BOTOND Orosházi FKSE- Linam 0 10
258. PETROVSZKI TAMÁS TIBOR Kondorosi KK 0 6
259. PIGNICZKI PÉTER Tigrisek Csongrádi K 0 9
260. PINTÉR ZOLTÁN Szentesi FKC 0 8
261. PIRI BÉLA ERIK Tisza Volán SC 0 9
262. PLJESOVSZKI BALÁZS GYÖRGY Orosházi FKSE- Linam 0 11
263. POGONYI GELLÉRT Kecskeméti Junior SN 0 12
264. POLYÁK PATRIK Pick Szeged II. 0 6
265. POZDERKA ZOLTÁN Tiszaföldvár VSE 0 2 0 8
Törökszentmiklósi KE 0 6
266. PROZLIK PATRIK CSABA Orosházi FKSE- Linam 0 2
267. PUSZTAI ÁKOS Kondorosi KK 0 6
268. PUSZTAI TAMÁS Kondorosi KK 0 11
269. RÁCZ DÁNIEL Tiszakécske VSE 0 7
270. RÁCZ PATRIK CSABA Kondorosi KK 0 11
271. RAMOS BÉLA KÁLMÁN Tiszaföldvár VSE 0 10
272. RAMOTAI PATRIK Optimum Solar- Békés 0 4
273. REKETTYÉS KRISTÓF NORBERT Tigrisek Csongrádi K 0 12
274. RESETÁR DÁVID ZOLTÁN Gyulai SE 0 4
275. RETKES DÁVID Mizse KC 0 12
276. RUZSÁNYI KORNÉL ÁRON Optimum Solar- Békés 0 8
277. SÁNDOR JÓZSEF Ceglédi KKSE 0 4
278. SÁRAI-SZABÓ SÁMUEL Szolnoki KCSE 0 11
279. SÁRI MÁRKÓ Tiszakécske VSE 0 6
280. SARKADI GERGŐ Törökszentmiklósi KE 0 12
281. SCHAUER ADRIÁN MÁRK Makói KC 0 8
282. SCHMIDIGER MARTIN ROLAND Mizse KC 0 12
283. SEBŐK MILÁN ATTILA Békéscsaba DKSE 0 12
284. SINKA LAJOS PÉTER Tiszaföldvár VSE 0 3
285. SOMOSKÖVI DÁVID Kecskeméti Junior SN 0 7
286. SPIELBERGER MARTIN ISTVÁN Tiszaföldvár VSE 0 7
287. STEFÁNI LEVENTE JÁNOS Kondorosi KK 0 9
288. STEFÁNI SZABOLCS ISTVÁN Kondorosi KK 0 11
289. SURÁNYI PATRIK RÓBERT Szentesi FKC 0 6
290. SÜLYE BENJÁMIN GÁBOR Tiszaföldvár VSE 0 9
291. SÜTŐ GERGŐ JÁNOS Tiszaföldvár VSE 0 12
292. SZABÓ ÁGOSTON BALÁZS P P KHTK 0 12
293. SZABÓ ÁKOS Optimum Solar- Békés 0 12
294. SZABÓ ÁRON Tisza Volán SC 0 8
295. SZABÓ HUNOR ZALÁN Pick Szeged I. 0 9
296. SZABÓ MARTIN Köröstarcsai KSK 0 12
297. SZABÓ PÉTER Optimum Solar- Békés 0 2
298. SZABÓ PÉTER Pick Szeged II. 0 12
299. SZABÓ TOMAJ IVÁN Pick Szeged II. 0 11
300. SZAMOS BALÁZS MARTIN Gyulai SE 0 6
301. SZÁNTÓSI PÉTER TIBOR Törökszentmiklósi KE 0 12
302. SZARKA ZOVÁT Szentesi FKC 0 9
303. SZARVÁK TIBOR Abonyi KC 0 12
304. SZÁSZ BENCE Kecskeméti Junior SN 0 12
305. SZÉKELY MÁRK Felföldi István SE 0 12
306. SZÉLES ZSOMBOR Gyulai SE 0 6
307. SZÉNÁSI ÁLMOS Orosházi FKSE- Linam 0 2
308. SZENDREI BENCE Pick Szeged I. 0 7
309. SZEPESI PÉTER RÓBERT Ceglédi KKSE 0 12
310. SZIJÁRTÓ VINCE ORLANDO Kecskeméti Junior SN 0 7
311. SZIKLAI ZÉTÉNY Ceglédi KKSE 0 6
312. SZIKSZAI NÁNDOR Tiszaföldvár VSE 0 8
313. SZILÁGYI BENCE LÁSZLÓ Petőfi DSE Túrkeve 0 2
314. SZÍN BALÁZS HC Szarvas 0 12
315. SZÍVÓS IMRE Mizse KC 0 12
316. SZOBOSZLAI MÁRK Békéscsaba DKSE 0 12
317. SZŐKE KRISZTIÁN Petőfi DSE Túrkeve 0 11
318. SZŐKE LAJOS MÁTÉ Felföldi István SE 0 10
319. SZUNYOGH MILÁN Törökszentmiklósi KE 0 10
320. SZŰCS LEVENTE ATTILA Tiszaföldvár VSE 0 6
321. SZŰCS MÁRK GÁBOR Szolnoki KCSE 0 9
322. SZŰCS MÁRTON Hódmezővásárhelyi KE 0 10
323. TÁPAI ANDOR P P KHTK 0 11
324. TATÁR DÁVID ZSOLT Hódmezővásárhelyi KE 0 12
325. TÉLI OLIVÉR SÁNDOR Szentesi FKC 0 10
326. TERENYI MÁRTON Mizse KC 0 11
327. TIHANICS ZALÁN Kecskeméti Junior SN 0 12
328. TÍMÁR ÁGOSTON SZABOLCS Pick Szeged II. 0 8
329. TÓTH BENCE Petőfi DSE Túrkeve 0 11
330. TÓTH ISTVÁN ÁDÁM Tisza Volán SC 0 2
331. TÓTH LEVENTE Köröstarcsai KSK 0 10
332. TÓTH LEVENTE Tiszakécske VSE 0 12
333. TÓTH MAXIM JÓZSEF Petőfi DSE Túrkeve 0 4
334. TÓTH ROLAND P P KHTK 0 12
335. TÓTH ROLAND Abonyi KC 0 12
336. TÓTH TAMÁS Köröstarcsai KSK 0 8
337. TÓTH TAMÁS RÓMEÓ Tiszaföldvár VSE 0 5
338. TÖRÖK BARNABÁS Békéscsaba DKSE 0 12
339. TÖRÖK DÁNIEL Makói KC 0 8
340. TRIVAPETROVICS GÁBOR Makói KC 0 2
341. TURÁK LEVENTE Kecskeméti Junior SN 0 6
342. TUSJAK MARCELL HC Szarvas 0 10
343. URBANCSOK LÓRÁNT ARNOLD Kondorosi KK 0 6
344. VALKOVSZKI ATTILA Kondorosi KK 0 11
345. VARGA ÁBEL Mizse KC 0 12
346. VARGA KRISTÓF KORNÉL Békéscsaba DKSE 0 12
347. VARGA LEVENTE Ceglédi KKSE 0 12
348. VARGA MARTIN PÁL HC Szarvas 0 12
349. VARGA VIKTOR Felföldi István SE 0 12
350. VÉR VENCEL FLÓRIÁN Tisza Volán SC 0 2
351. VIDOVENYECZ BENCE ZALÁN Optimum Solar- Békés 0 12
352. ZÁMBÓ ANDRÁS OLIVÉR P P KHTK 0 11
353. ZÁMBORI DÁNIEL Tiszakécske VSE 0 1
354. ZILAHI ZÉTÉNY Szolnoki KCSE 0 9
355. ZŐDI BORISZ Pick Szeged II. 0 10
356. ZSILÁK-URBÁN BALÁZS Hódmezővásárhelyi KE 0 12
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó