Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12 (2008-2009)
Gyermekbajnokság LU12 K csoport
2019. október 5. szombat
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
10:00 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklós NKSE 22 - 21
10:55 Kispest NKK II - Kispest NKK I 7 - 24
11:50 Mikolik Sport School KFT - Szigetszentmiklós NKSE
12:45 Csepel DSE - Kispest NKK I 8 - 29
13:40 Kőrösi KDSE Érd - Kispest NKK II 3 - 29
14:35 Csepel DSE - Mikolik Sport School KFT
15:30 Dunavarsányi TE - Kőrösi KDSE Érd 44 - 2
2019. október 6. vasárnap
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
10:00 Budai Farkasok NKFT - Budafoki KSE 13 - 7
10:55 Moyra-Budaörs Handball - Emericus KSE 16 - 6
11:50 Budai Farkasok NKFT - ÉRD II. 0 - 42
12:45 ÉRD I. - Emericus KSE 10 - 9
13:40 Alsónémedi SE - Budafoki KSE 28 - 4
14:35 ÉRD II. - Moyra-Budaörs Handball 30 - 4
15:30 Alsónémedi SE - ÉRD I. 7 - 18
2019. október 19. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
13:00 Budai Farkasok NKFT - Emericus KSE 4 - 15
13:55 Kőrösi KDSE Érd - ÉRD II. 0 - 30
14:50 Budai Farkasok NKFT - ÉRD I. 7 - 31
15:45 Moyra-Budaörs Handball - Kőrösi KDSE Érd 20 - 7
16:40 ÉRD II. - Emericus KSE 29 - 5
17:35 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD I. 17 - 11
2019. október 20. vasárnap
Budapest, Soroksári Sportcsarnok
08:00 Kispest NKK I - Kispest NKK II 19 - 11
08:55 Alsónémedi SE - Dunavarsányi TE 14 - 32
09:50 Szigetszentmiklós NKSE - Kispest NKK II 13 - 23
10:45 Dunavarsányi TE - Csepel DSE 17 - 11
11:40 Budafoki KSE - Alsónémedi SE 9 - 21
12:35 Csepel DSE - Szigetszentmiklós NKSE 13 - 8
13:30 Budafoki KSE - Kispest NKK I 3 - 41
2019. november 16. szombat
Érd, Treff Sportcsarnok
10:00 ÉRD I. - ÉRD II. 9 - 20
10:55 Alsónémedi SE - Budai Farkasok NKFT 12 - 10
11:50 ÉRD II. - Szigetszentmiklós NKSE 28 - 5
12:45 Alsónémedi SE - Emericus KSE 7 - 22
13:40 Dunavarsányi TE - Budai Farkasok NKFT 30 - 5
14:35 Szigetszentmiklós NKSE - Emericus KSE 13 - 16
15:30 Dunavarsányi TE - ÉRD I. 23 - 17
2019. november 17. vasárnap
Budapest, BMTE sportcsarnok (Törley)
11:15 Budafoki KSE - Csepel DSE 3 - 24
12:10 Kispest NKK I - Moyra-Budaörs Handball 28 - 11
13:05 Csepel DSE - Kispest NKK II 11 - 18
14:00 Kispest NKK I - Kőrösi KDSE Érd 34 - 8
14:55 Moyra-Budaörs Handball - Budafoki KSE 30 - 1
15:50 Kőrösi KDSE Érd - Kispest NKK II 8 - 27
2019. december 1. vasárnap
Budapest, ÁMK sportcsarnok
09:00 ÉRD I. - Csepel DSE 10 - 10
09:55 Moyra-Budaörs Handball - Emericus KSE 15 - 16
10:50 ÉRD I. - Alsónémedi SE 15 - 6
11:45 ÉRD II. - Moyra-Budaörs Handball 18 - 13
12:40 Emericus KSE - Csepel DSE 14 - 15
13:35 ÉRD II. - Alsónémedi SE 37 - 6
Budapest, BVSC-Zugló edzőcsarnok
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Kispest NKK II 9 - 26
12:55 Kőrösi KDSE Érd - Dunavarsányi TE 14 - 29
13:50 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklós NKSE 10 - 28
14:45 Kispest NKK I - Dunavarsányi TE 32 - 6
15:40 Budafoki KSE - Kőrösi KDSE Érd 11 - 18
16:35 Budai Farkasok NKFT - Kispest NKK I 4 - 44
17:30 Budafoki KSE - Kispest NKK II 2 - 33
2020. február 22. szombat
Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Emericus KSE - Moyra-Budaörs Handball 7 - 23
10:55 Dunavarsányi TE - ÉRD I. 21 - 12
11:50 Emericus KSE - ÉRD II. 6 - 29
12:45 Kispest NKK I - Dunavarsányi TE 32 - 12
13:40 Kispest NKK II - ÉRD I. 21 - 9
14:35 Kispest NKK I - ÉRD II. 31 - 19
15:30 Kispest NKK II - Moyra-Budaörs Handball 14 - 17
2020. február 23. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Budai Farkasok NKFT - Budafoki KSE 19 - 10
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Kőrösi KDSE Érd 12 - 12
10:50 Alsónémedi SE - Budafoki KSE 20 - 6
11:45 Csepel DSE - Szigetszentmiklós NKSE 29 - 6
12:40 Budai Farkasok NKFT - Kőrösi KDSE Érd 9 - 22
13:35 Csepel DSE - Alsónémedi SE 19 - 12
2020. március 7. szombat
Budapest, ÁMK sportcsarnok
10:00 Csepel DSE - Kőrösi KDSE Érd 14 - 7
10:55 Alsónémedi SE - Budai Farkasok NKFT 20 - 17
11:50 Budafoki KSE - Kőrösi KDSE Érd 6 - 10
12:45 Alsónémedi SE - Szigetszentmiklós NKSE 15 - 18
13:40 Csepel DSE - Budai Farkasok NKFT 18 - 5
14:35 Szigetszentmiklós NKSE - Budafoki KSE 26 - 9
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD I. - ÉRD II. 7 - 29
09:55 Emericus KSE - Kispest NKK II 14 - 25
10:50 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD I. 16 - 8
11:45 Kispest NKK I - Kispest NKK II 28 - 14
12:40 Emericus KSE - Dunavarsányi TE 18 - 26
13:35 Kispest NKK I - Moyra-Budaörs Handball 38 - 18
14:30 Dunavarsányi TE - ÉRD II. 6 - 23
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁGH DOROTTYA Kispest NKK I 0 12
2. ALBERTI BIANKA Budafoki KSE 0 12
3. ANANIADISZ ANNA MÁRIA Emericus KSE 0 4
4. APAI PANNA Budai Farkasok NKFT 0 12
5. BALLA REBEKA Emericus KSE 0 8
6. BALOGH CSENGE Csepel DSE 0 12
7. BÁRDOS RÉKA Budafoki KSE 0 9
8. BAUDA RÉKA Dunavarsányi TE 0 10
9. BEDŐ ESZTER Kőrösi KDSE Érd 0 10
10. BEKE BIANKA VIVIEN Alsónémedi SE 0 12
11. BÉKI-NAGY LILI Kispest NKK I 0 10
12. BENCZE AMINA ILDIKÓ Alsónémedi SE 0 10
13. BENKÓ MÁRIA Alsónémedi SE 0 12
14. BÉRES PANNA PETRA Budafoki KSE 0 10
15. BERTA LAURA Kőrösi KDSE Érd 0 10
16. BILIK NÓRA BARBARA ÉRD I. 0 8
17. BODNÁR ALEXANDRA Emericus KSE 0 10
18. BODOKI DORINA Budafoki KSE 0 8
19. BODOR VIRÁG ÉRD I. 0 12
20. BOJTA SÁRA LILLA Szigetszentmiklós NK 0 12
21. BOLEGA EMMA Csepel DSE 0 12
22. BOMBA ZSÓFI ÉRD II. 0 12
23. BOZSÓ KITTI LARINA Kispest NKK I 0 9
24. BRUNBAUER BRENDA Kőrösi KDSE Érd 0 12
25. CHRISTMANN ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 0 6
26. CZOMBA EMMA Alsónémedi SE 0 10
27. CSÁKAY BOGLÁRKA ANNA Kispest NKK II 0 10
28. CSÉPÁNY BOGLÁRKA MÁRIA ÉRD II. 0 12
29. CSER LILLA Kispest NKK II 0 12
30. CSORBA BOGLÁRKA Budafoki KSE 0 6
31. CSORBA TÍMEA KINCS Moyra-Budaörs Handba 0 12
32. DANKÓ PATRÍCIA JOHANNA Szigetszentmiklós NK 0 8
33. DÁVID ELIZA ÉRD I. 0 8
34. DÉNES NÓRA ADRIENN Kispest NKK II 0 12
35. DIÓSZEGI KRISZTIANNA LYNN Emericus KSE 0 10
36. DOMJÁN BOGLÁRKA ÉRD II. 0 12
37. DOMJÁN ZSÓFIA ÉRD I. 0 10
38. DRAGONYA LILIEN EMMA Dunavarsányi TE 0 8
39. DRÓTOS BOGLÁRKA Alsónémedi SE 0 6
40. FARKAS FLÓRA Emericus KSE 0 12
41. FARKAS MELINDA Moyra-Budaörs Handba 0 9
42. FARKAS NIKOLETT Alsónémedi SE 0 12
43. FEJŐS NIKOLETTA Emericus KSE 0 9
44. FORINTOS ÁGNES Budafoki KSE 0 12
45. FÖLDESI ESZTER ÉRD I. 0 12
46. FÜSTÖS BIANKA Budai Farkasok NKFT 0 12
47. GÁL VERONIKA Szigetszentmiklós NK 0 6
48. GÁSPÁR HANNA ALETTA ÉRD II. 0 12
49. GERŐ BORÓKA Budafoki KSE 0 11
50. GERZANICS CSENGE KINCSŐ ÉRD I. 0 6
51. GÓBER DÓRA Szigetszentmiklós NK 0 2
52. GÓLYA PANNI LILI Emericus KSE 0 5
53. GULYÁS IMOLA Dunavarsányi TE 0 10
54. GULYÁS PETRA ÉRD I. 0 7
55. GYETVAI IZABELLA MÁRIA Budafoki KSE 0 12
56. HAJDU PETRA Kőrösi KDSE Érd 0 2
57. HAJDU SÁRA RÓZA Kispest NKK I 0 8
58. HANTZMANN BARBARA ADRIENN Budafoki KSE 0 8
59. HEGEDŰS GRÉTA Dunavarsányi TE 0 10
60. HEGEDÜS KIARA Csepel DSE 0 8
61. HELLER HANNA LILLA Kispest NKK II 0 9
62. HORTOBÁGYI LILIÁNA Kispest NKK I 0 12
63. HORVÁTH MIKOLT Emericus KSE 0 10
64. HORVÁTH-ALMASKI FANNI Emericus KSE 0 2
65. HOSKÓ ESZTER Moyra-Budaörs Handba 0 11
66. HUSZÁR TÍMEA EDIT Budai Farkasok NKFT 0 10
67. JAKAB ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 9
68. JENEI DÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 12
69. JÓRI ZSÓFIA ÉRD I. 0 8
70. JUTASI KARINA REA Budai Farkasok NKFT 0 10
71. KALMÁR KITTI ÉRD I. 0 12
72. KANIZSAI-HODÁK KATA ÉRD II. 0 8
73. KANTI ZSÓFI Moyra-Budaörs Handba 0 8
74. KARÁCSONY NIKOL ÉRD I. 0 8
75. KARANOVICS NATASA Kispest NKK I 0 12
76. KARKÓ MELINDA Budai Farkasok NKFT 0 6
77. KEREKES ALEXA Dunavarsányi TE 0 9
78. KEREKES BIANKA Szigetszentmiklós NK 0 12
79. KERESZTES- NÉMETH ORSOLYA Emericus KSE 0 10
80. KERTAI KUNIGUNDA Szigetszentmiklós NK 0 2
81. KIS HANNA GEORGINA Kőrösi KDSE Érd 0 8
82. KISS ANGELIKA Moyra-Budaörs Handba 0 6
83. KISS ESZTER Dunavarsányi TE 0 8
84. KISS NIKOLETT Dunavarsányi TE 0 12
85. KOMÁROMI ANNA RÉKA Szigetszentmiklós NK 0 8
86. KORPONAI ZOÉ SÁRA Budafoki KSE 0 8
87. KOSIK ALEXANDRA ÉRD I. 0 10
88. KOTA MÁRIA EMMA Kőrösi KDSE Érd 0 12
89. KOTTA CSENGELE Budai Farkasok NKFT 0 12
90. KOVÁCS FLÓRA Kőrösi KDSE Érd 0 3
91. KOVÁCS JÁZMIN IZABELL Kispest NKK II 0 12
92. KOVÁCS KINGA VIKTÓRIA Kőrösi KDSE Érd 0 3
93. KOVÁCS LORA REGINA ÉRD II. 0 12
94. KOVÁCS LUCA ÉRD II. 0 2
95. KOVÁCSICS DORKA Moyra-Budaörs Handba 0 1
96. KÖRMENDI LARA Moyra-Budaörs Handba 0 12
97. KÖRMENDI ZOÉ KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 0 2
98. KROSELY NATÁLIA Moyra-Budaörs Handba 0 12
99. KULCSÁR DORKA ÉRD I. 0 2
100. KULCSÁR NELLI ÉRD I. 0 2
101. LAJER LAURA Alsónémedi SE 0 12
102. LANDENBERGER LUCA ÉRD II. 0 12
103. LÁSZLÓ NATASA Kőrösi KDSE Érd 0 12
104. LŐRINC LAURA Szigetszentmiklós NK 0 8
105. LUKÁCS FANNI LAURA ÉRD I. 0 12
106. LUKÁCS KIRA ANNA Csepel DSE 0 8
107. LUKOVICS EMILI ANITA Alsónémedi SE 0 7
108. MÉSZÁROS ANIKÓ Budafoki KSE 0 10
109. MÉSZÁROS JUSZTINA ÉRD I. 0 11
110. MIHAI VIRÁG Budafoki KSE 0 8
111. MIKLÓS LÉNA KATA Moyra-Budaörs Handba 0 1
112. MILCZ NADIN Moyra-Budaörs Handba 0 2
113. MOLNÁR ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 0 4
114. MOTEL ANIKÓ Kőrösi KDSE Érd 0 12
115. NÁDAI DOROTTYA RITA Dunavarsányi TE 0 12
116. NAGY ANNA NIKOLA Emericus KSE 0 4
117. NAGY BIANKA Kispest NKK II 0 10
118. NAGY EMMA RÓZA Budafoki KSE 0 8
119. NAGY ESZTER Szigetszentmiklós NK 0 10
120. NAGY TÍMEA AJSA Budai Farkasok NKFT 0 10
121. NAGY ZSUZSANNA PANNA Budai Farkasok NKFT 0 10
122. NÉMETH LILI ÉRD II. 0 12
123. NÉMETH RÉKA Csepel DSE 0 12
124. NIKODÉM ADRIENN Csepel DSE 0 8
125. NOSZEK AJNA Kispest NKK II 0 12
126. NYÁRASDI KITTI ZOÉ Dunavarsányi TE 0 10
127. ÓDOR NIKOLETT ÉRD II. 0 10
128. ÓNODI LARA Moyra-Budaörs Handba 0 8
129. ÓNODI REGINA LILLA Dunavarsányi TE 0 11
130. ORBÁN LUCA KATA ÉRD I. 0 8
131. PÁLL PANNA Kispest NKK II 0 12
132. PALLÉR LUCA Csepel DSE 0 8
133. PAPP MÍRA BERNADETT Kispest NKK I 0 8
134. PÁRI-SZABÓ SÁRA Budafoki KSE 0 12
135. PATAKI REGINA Kőrösi KDSE Érd 0 10
136. PAUL ZSÓFIA Dunavarsányi TE 0 7
137. PESTI LUCA Moyra-Budaörs Handba 0 2
138. PINTÉR BOGLÁRKA Emericus KSE 0 12
139. PINTÉR DOROTTYA Budafoki KSE 0 8
140. PINTÉR ÉVA EMESE Budai Farkasok NKFT 0 8
141. PÓSCH DÉZI Szigetszentmiklós NK 0 12
142. PÓSCH MIRA Szigetszentmiklós NK 0 10
143. RATIU ALEXANDRA Kispest NKK I 0 10
144. RÁZSÓ ALEXANDRA Kispest NKK I 0 2
145. RENNER NÓRA Szigetszentmiklós NK 0 4
146. RIGÓ ELIZABET Kőrösi KDSE Érd 0 6
147. ROMVÁRI PANNA Alsónémedi SE 0 10
148. SÁNTA BORBÁLA Kispest NKK I 0 6
149. SÁRI ANGÉLA Budai Farkasok NKFT 0 11
150. SÁRVÁRI REBEKA Alsónémedi SE 0 8
151. SCHMIDT ANNA SAROLTA Emericus KSE 0 7
152. SCHMIDT CINTIA LILLA Kőrösi KDSE Érd 0 2
153. SCHROTTI RÓZA MÁRIA Budai Farkasok NKFT 0 6
154. SOMFAI HANNA Kőrösi KDSE Érd 0 12
155. STEIERLEIN PANNA ÉRD I. 0 8
156. SUHAJDA RENÁTA Szigetszentmiklós NK 0 2
157. SZABÓ LILIÁNA Budai Farkasok NKFT 0 2
158. SZABÓ NOÉMI ÉRD I. 0 8
159. SZALAI VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NK 0 10
160. SZILÁGYI MAJA SÁRA ÉRD II. 0 8
161. SZUNYOK REGINA ÉRD II. 0 12
162. SZURAP IMOLA Csepel DSE 0 10
163. TAMÁSI PANNA Alsónémedi SE 0 12
164. TOMCSÁNYI ANETT ÉRD II. 0 10
165. TÓTH EMMA SÁRA Moyra-Budaörs Handba 0 12
166. TÓTH FANNI Budai Farkasok NKFT 0 10
167. TÓTH NÓRA Kispest NKK II 0 12
168. TÓTH NÓRA TÍMEA ÉRD II. 0 9
169. TÓTH-MARTINEZ NATALIA Budai Farkasok NKFT 0 2
170. TÜSKE LAURA Alsónémedi SE 0 12
171. UJHÁZI RÉKA ANGELIKA ÉRD II. 0 12
172. URBIN LAURA Csepel DSE 0 12
173. VARGA VIKTÓRIA Alsónémedi SE 0 12
174. VÁRKONYI REBEKA Budafoki KSE 0 10
175. VERTIG LILI ERIKA Moyra-Budaörs Handba 0 12
176. VINCZE LILI EMMA Budafoki KSE 0 12
177. VIZER ZSÓFIA Alsónémedi SE 0 10
178. WILDANGER EMMA Budai Farkasok NKFT 0 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó