Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU12 (2008-2009)
Gyermekbajnokság FU12 C csoport
2019. október 6. vasárnap
Orosháza, Városi Sportcsarnok
09:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Békéscsabai BDSK 29 - 9
09:55 Békéscsaba DKSE - Kunszentmárton KSK 37 - 6
10:50 Békéscsabai BDSK - Gyulai SE 23 - 4
11:45 Békéscsaba DKSE - Optimum Solar- Békési FKC 13 - 32
12:40 Orosházi FKSE- LINAMAR - Kunszentmárton KSK 23 - 5
13:35 Optimum Solar- Békési FKC - Gyulai SE 44 - 1
Lajosmizse, Polyák Imre Sportcsarnok
09:00 Mizse KC - Ceglédi KKSE I. 18 - 19
09:55 Ceglédi KKSE II. - Tiszaföldvár VSE II. 15 - 15
10:50 Ceglédi KKSE I. - KIKI SKFT I. 25 - 5
11:45 Tiszaföldvár VSE I. - Ceglédi KKSE II. 15 - 13
12:40 Tiszaföldvár VSE II. - Mizse KC 26 - 12
13:35 Tiszaföldvár VSE I. - KIKI SKFT I. 22 - 17
Szarvas, Városi sportcsarnok
09:00 HC Szarvas - Mezőtúri AFC-Syngenta 22 - 12
09:55 Dabasi KC VSE - SZACSA 15 - 13
10:50 Mezőtúri AFC-Syngenta - Törökszentmiklósi KE 24 - 17
11:45 Kecskeméti Junior SN KFT - Dabasi KC VSE 22 - 17
12:40 HC Szarvas - SZACSA 27 - 7
13:35 Kecskeméti Junior SN KFT - Törökszentmiklósi KE 27 - 13
2019. október 19. szombat
Izsák, Városi Sportcsarnok,
09:00 KIKI SKFT I. - SZACSA 10 - 15
09:55 Mizse KC - Kecskeméti Junior SN KFT 11 - 29
10:50 SZACSA - Kunszentmárton KSK 23 - 10
11:45 Mizse KC - HC Szarvas 13 - 31
12:40 KIKI SKFT I. - Kecskeméti Junior SN KFT 7 - 27
13:35 Kunszentmárton KSK - HC Szarvas 5 - 34
2019. október 20. vasárnap
Dabas, OBO Aréna
09:00 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE I. 13 - 12
09:55 Törökszentmiklósi KE - Ceglédi KKSE II. 17 - 14
10:50 Ceglédi KKSE I. - Tiszaföldvár VSE I. 17 - 16
11:45 Törökszentmiklósi KE - Tiszaföldvár VSE II. 14 - 14
12:40 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE II. 18 - 12
13:35 Tiszaföldvár VSE II. - Tiszaföldvár VSE I. 21 - 15
Békéscsaba, Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
09:00 Békéscsabai BDSK - Békéscsaba DKSE 10 - 25
09:55 Optimum Solar- Békési FKC - Orosházi FKSE- LINAMAR 25 - 11
10:50 Békéscsaba DKSE - Mezőtúri AFC-Syngenta 26 - 17
11:45 Gyulai SE - Orosházi FKSE- LINAMAR 3 - 29
12:40 Békéscsabai BDSK - Optimum Solar- Békési FKC 5 - 51
13:35 Gyulai SE - Mezőtúri AFC-Syngenta 8 - 30
2019. november 16. szombat
Törökszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Törökszentmiklósi KE - Ceglédi KKSE I. 20 - 12
09:55 Dabasi KC VSE - Mizse KC 26 - 21
10:50 Ceglédi KKSE I. - Ceglédi KKSE II. 13 - 11
11:45 SZACSA - Mizse KC 15 - 22
12:40 Törökszentmiklósi KE - Dabasi KC VSE 20 - 24
13:35 Ceglédi KKSE II. - SZACSA 19 - 11
Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok
09:00 Tiszaföldvár VSE I. - Kunszentmárton KSK 24 - 10
09:55 Tiszaföldvár VSE II. - Kecskeméti Junior SN KFT 21 - 20
10:50 Kunszentmárton KSK - KIKI SKFT I. 14 - 28
11:45 Tiszaföldvár VSE II. - Orosházi FKSE- LINAMAR 16 - 12
12:40 Tiszaföldvár VSE I. - Kecskeméti Junior SN KFT 18 - 38
13:35 Orosházi FKSE- LINAMAR - KIKI SKFT I. 22 - 13
2019. november 17. vasárnap
Békés, Városi Sportcsarnok
09:00 Optimum Solar- Békési FKC - Békéscsaba DKSE 22 - 8
09:55 Mezőtúri AFC-Syngenta - Békéscsabai BDSK 22 - 8
10:50 Gyulai SE - Békéscsaba DKSE 5 - 33
11:45 HC Szarvas - Békéscsabai BDSK 34 - 13
12:40 Optimum Solar- Békési FKC - Mezőtúri AFC-Syngenta 39 - 15
13:35 Gyulai SE - HC Szarvas 6 - 40
2019. november 30. szombat
Törökszentmiklós, Városi Sportcsarnok
10:00 Törökszentmiklósi KE - Optimum Solar- Békési FKC 13 - 28
10:55 KIKI SKFT I. - Mezőtúri AFC-Syngenta 12 - 32
11:50 Optimum Solar- Békési FKC - Kecskeméti Junior SN KFT 41 - 13
12:45 Orosházi FKSE- LINAMAR - Mezőtúri AFC-Syngenta 25 - 16
13:40 Törökszentmiklósi KE - KIKI SKFT I. 28 - 22
14:35 Kecskeméti Junior SN KFT - Orosházi FKSE- LINAMAR 22 - 25
Kunszentmárton, Sportcsarnok
09:00 Kunszentmárton KSK - Ceglédi KKSE I. 6 - 26
09:55 Gyulai SE - Mizse KC 7 - 28
10:50 HC Szarvas - Ceglédi KKSE I. 20 - 11
11:45 Ceglédi KKSE II. - Mizse KC 14 - 22
12:40 Gyulai SE - Kunszentmárton KSK 17 - 13
13:35 HC Szarvas - Ceglédi KKSE II. 22 - 14
Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok
10:00 Tiszaföldvár VSE II. - SZACSA 22 - 7
10:55 Tiszaföldvár VSE I. - Békéscsabai BDSK 30 - 12
11:50 SZACSA - Békéscsaba DKSE 6 - 31
12:45 Tiszaföldvár VSE I. - Dabasi KC VSE 16 - 19
13:40 Tiszaföldvár VSE II. - Békéscsabai BDSK 24 - 15
14:35 Dabasi KC VSE - Békéscsaba DKSE 15 - 19
2020. február 22. szombat
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
10:00 Ceglédi KKSE I. - Mizse KC 27 - 12
10:55 KIKI SKFT I. - Törökszentmiklósi KE
11:50 Kunszentmárton KSK - Mizse KC 16 - 32
12:45 Ceglédi KKSE II. - KIKI SKFT I.
13:40 Ceglédi KKSE I. - Törökszentmiklósi KE 21 - 15
14:35 Ceglédi KKSE II. - Kunszentmárton KSK 29 - 17
Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok
10:00 Tiszaföldvár VSE II. - Mezőtúri AFC-Syngenta 15 - 21
10:55 Tiszaföldvár VSE I. - Optimum Solar- Békési FKC 10 - 32
11:50 Mezőtúri AFC-Syngenta - Békéscsabai BDSK 36 - 13
12:45 Tiszaföldvár VSE II. - Optimum Solar- Békési FKC 6 - 24
13:40 Tiszaföldvár VSE I. - Békéscsabai BDSK 40 - 20
2020. február 23. vasárnap
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 Kecskeméti Junior SN KFT - SZACSA 32 - 7
09:55 Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE- LINAMAR 13 - 12
10:50 Dabasi KC VSE - SZACSA 28 - 9
11:45 Békéscsaba DKSE - HC Szarvas 13 - 23
12:40 Kecskeméti Junior SN KFT - Orosházi FKSE- LINAMAR 23 - 25
13:35 Dabasi KC VSE - HC Szarvas 18 - 20
2020. március 7. szombat
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
10:00 SZACSA - KIKI SKFT I. 7 - 21
10:55 Ceglédi KKSE II. - Békéscsabai BDSK 21 - 5
11:50 KIKI SKFT I. - Kunszentmárton KSK 33 - 12
12:45 SZACSA - Ceglédi KKSE II. 9 - 26
13:40 Kunszentmárton KSK - Békéscsabai BDSK 15 - 20
2020. március 8. vasárnap
Törökszentmiklós, Városi Sportcsarnok
10:00 Törökszentmiklósi KE - Tiszaföldvár VSE I. 29 - 24
10:55 Mizse KC - Dabasi KC VSE 14 - 29
11:50 Tiszaföldvár VSE I. - Ceglédi KKSE I. 18 - 16
12:45 Mizse KC - Mezőtúri AFC-Syngenta 10 - 24
13:40 Törökszentmiklósi KE - Dabasi KC VSE 22 - 19
14:35 Ceglédi KKSE I. - Mezőtúri AFC-Syngenta 24 - 22
Szarvas, Városi sportcsarnok
10:00 HC Szarvas - Tiszaföldvár VSE II. 24 - 14
10:55 Optimum Solar- Békési FKC - Orosházi FKSE- LINAMAR 16 - 14
11:50 Tiszaföldvár VSE II. - Kecskeméti Junior SN KFT 16 - 30
12:45 Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE- LINAMAR 17 - 19
13:40 HC Szarvas - Optimum Solar- Békési FKC 8 - 24
14:35 Kecskeméti Junior SN KFT - Békéscsaba DKSE 23 - 18
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ABONYI MARCELL Gyulai SE 0 6
2. ÁIPLI GYULA SZABOLCS Kecskeméti Junior SN 0 10
3. AMBRUS MÁTÉ Orosházi FKSE- LINAM 0 4
4. ANCSIN MARCELL JÁNOS Békéscsaba DKSE 0 12
5. ANDÓ BOTOND Ceglédi KKSE I. 0 12
6. BADAR LEVENTE Mezőtúri AFC-Syngent 0 8
7. BALÁZS GERGŐ Optimum Solar- Békés 0 12
8. BALLA ENDRE ÁRMIN KIKI SKFT I. 0 6
9. BALOGH BALÁZS Mizse KC 0 12
10. BALOGH BENCE Dabasi KC VSE 0 12
11. BALOGH MÓR Dabasi KC VSE 0 10
12. BÁRDOS FERENC DOMINIK Törökszentmiklósi KE 0 12
13. BARTOS GERGŐ Dabasi KC VSE 0 6
14. BATU ZALÁN Ceglédi KKSE II. 0 2
15. BÉKÉSI BOTOND Kecskeméti Junior SN 0 12
16. BENCSIK IMRE BENCE Ceglédi KKSE I. 0 2
17. BENKE MARTIN Kecskeméti Junior SN 0 12
18. BERTA TAMÁS GÁBOR Törökszentmiklósi KE 0 12
19. BÍRÓ ZSOLT KIKI SKFT I. 0 9
20. BODÓ ISTVÁN Törökszentmiklósi KE 0 12
21. BODOR GERGŐ LEVENTE Kecskeméti Junior SN 0 12
22. BOGÁR BALÁZS Ceglédi KKSE I. 0 10
23. BOGASOV GERGŐ Kecskeméti Junior SN 0 2
24. BOLDOG BALÁZS BENCE Mezőtúri AFC-Syngent 0 9
25. BORBÁS MÁRTON Dabasi KC VSE 0 12
26. BORDÁS BENEDEK Dabasi KC VSE 0 12
27. BOROS BALÁZS Törökszentmiklósi KE 0 12
28. BOTOS BALÁZS BENCE Orosházi FKSE- LINAM 0 12
29. BOTTA DÁNIEL Dabasi KC VSE 0 2
30. BOZÓ NÁNDOR Békéscsaba DKSE 0 8
31. BÖRÖNDE DÁNIEL ZOLTÁN Kecskeméti Junior SN 0 7
32. BREZOWSKI BENEDEK Békéscsaba DKSE 0 7
33. BUBLA BOTOND ZALÁN Orosházi FKSE- LINAM 0 10
34. BUJDOSÓ BÁLINT KIKI SKFT I. 0 8
35. BUJDOSÓ BENCE DÁNIEL Ceglédi KKSE I. 0 10
36. BURDA BENCE Ceglédi KKSE I. 0 10
37. CHORENDZSÁK RÓBERT Ceglédi KKSE II. 0 9
38. CZIRA ZALÁN ÖRS Optimum Solar- Békés 0 8
39. CSABAI MÁRK Tiszaföldvár VSE I. 0 2
40. CSÁKI ZOLTÁN Mezőtúri AFC-Syngent 0 12
41. CSETE LÁSZLÓ JÓZSEF Mizse KC 0 12
42. CSOMOS CSABA ÁLMOS HC Szarvas 0 12
43. CSORBA TAMÁS Ceglédi KKSE I. 0 10
44. CSÖKMEI BENCE Gyulai SE 0 8
45. DANKÓ ZSOMBOR Békéscsabai BDSK 0 2
46. DARABOS ATTILA LÁSZLÓ Optimum Solar- Békés 0 9
47. DEMÓ ANDRÁS Békéscsabai BDSK 0 2
48. DOMBAI OTTÓ Ceglédi KKSE I. 0 10
49. DROZDIK ANDRÁS LEVENTE KIKI SKFT I. 0 7
50. ERDEI MÁTÉ Békéscsabai BDSK 0 10
51. FÁBIÁN ARMAND Békéscsaba DKSE 0 12
52. FÁBIÁN BALÁZS Békéscsaba DKSE 0 12
53. FACSKÓ ÁDÁM Ceglédi KKSE II. 0 10
54. FARKAS BÁLINT Ceglédi KKSE I. 0 6
55. FARKAS NORBERT Kunszentmárton KSK 0 3
56. FENYVESI ATTILA Tiszaföldvár VSE I. 0 10
57. FILLER GERGELY Dabasi KC VSE 0 8
58. FODOR ÁDÁM Ceglédi KKSE II. 0 4
59. FÓRIZS BALÁZS NIMRÓD Mezőtúri AFC-Syngent 0 10
60. FREY MÁRTON SÁNDOR Optimum Solar- Békés 0 2
61. FRIDERIKUSZ MÁRK Békéscsaba DKSE 0 12
62. FÜRJ BENCE ISTVÁN SZACSA 0 4
63. GÁL HUNOR Ceglédi KKSE I. 0 12
64. GARACZI GERGŐ BOLDIZSÁR SZACSA 0 8
65. GARACZI JÓZSEF MÁTYÁS SZACSA 0 12
66. GÁSPÁR ADRIÁN MÁRK Mizse KC 0 4
67. GÁSPÁR RENÁTÓ Mizse KC 0 12
68. GODÓ FÉLIX MARCELL Mizse KC 0 11
69. GOMBÁR BENCE SZACSA 0 12
70. GOMBOS BARNABÁS GERGELY Gyulai SE 0 6
71. GYAPJAS MIHÁLY Kunszentmárton KSK 0 6
72. GYEBNÁR GYÖRGY Békéscsabai BDSK 0 2
73. GYŐRFI PATRIK Optimum Solar- Békés 0 10
74. GYÚRÓSI BOTOND Orosházi FKSE- LINAM 0 2
75. GYUROVSZKI MÁRK Optimum Solar- Békés 0 10
76. HALÁSZ-ORSZÁG SÁMUEL KIKI SKFT I. 0 4
77. HÁMORI SZABOLCS Kunszentmárton KSK 0 8
78. HASZNOS BENCE Tiszaföldvár VSE I. 0 10
79. HAZAFI SÁMUEL Kecskeméti Junior SN 0 11
80. HÁZI IMRE ANDRÁS Kecskeméti Junior SN 0 12
81. HEGEDŰS LEVENTE KIKI SKFT I. 0 5
82. HEGEDŰS LUKÁCS SZACSA 0 9
83. HEGEDŰS ROLAND Orosházi FKSE- LINAM 0 8
84. HERCZEG MÁRTON KIKI SKFT I. 0 10
85. HORVÁTH BALÁZS Orosházi FKSE- LINAM 0 2
86. HORVÁTH ROLAND SZACSA 0 8
87. HUDU MÁTÉ Tiszaföldvár VSE II. 0 12
88. HÜRKECZ ÁDÁM Kunszentmárton KSK 0 12
89. IRÁZI DÁVID Gyulai SE 0 8
90. IVÁDI MÁTÉ Ceglédi KKSE II. 0 4
91. IVANICS MATEUSZ LIBÉRIUSZ Békéscsabai BDSK 0 10
92. JANCSÓ BOTOND ZOLTÁN Ceglédi KKSE II. 0 12
93. JARÁBIK MÁTÉ Dabasi KC VSE 0 12
94. JÁROMI MILÁN KIKI SKFT I. 0 8
95. JENEI MÁTÉ LEVENTE Ceglédi KKSE I. 0 12
96. JÓZSA ROLAND Orosházi FKSE- LINAM 0 2
97. JUHÁSZ DOMINIK Törökszentmiklósi KE 0 12
98. JUHÁSZ MILÁN Tiszaföldvár VSE II. 0 12
99. JUHÁSZ-TÓTH ZALÁN Optimum Solar- Békés 0 12
100. KÁDÁR LÁSZLÓ RICHÁRD Ceglédi KKSE II. 0 8
101. KANCSÁR ZSOLT KIKI SKFT I. 0 5
102. KARIKÁS MÁTÉ Mezőtúri AFC-Syngent 0 12
103. KÁSA BENCE Békéscsaba DKSE 0 10
104. KÁTAI LAJOS RÓBERT Tiszaföldvár VSE I. 0 12
105. KAZAI FERENC Ceglédi KKSE I. 0 2
106. KECSKÉS KRISTÓF Dabasi KC VSE 0 12
107. KELEMEN CSABA GERGŐ Optimum Solar- Békés 0 9
108. KENYERES NORBERT Törökszentmiklósi KE 0 12
109. KÉPES SZABOLCS Törökszentmiklósi KE 0 12
110. KERTI MILÁN LAJOS Kunszentmárton KSK 0 3
111. KIS MÁTÉ TAMÁS Orosházi FKSE- LINAM 0 9
112. KISS ADRIÁN Törökszentmiklósi KE 0 12
113. KISS DÁNIEL Kecskeméti Junior SN 0 12
114. KISS- HORVÁTH KENDE MANÓ Orosházi FKSE- LINAM 0 8
115. KISS ISTVÁN DÁNIEL Tiszaföldvár VSE I. 0 10
116. KOLLÁR BENCE Mizse KC 0 11
117. KOMÁR GERGŐ HC Szarvas 0 12
118. KONCSEK BENEDEK KIKI SKFT I. 0 12
119. KONDOR PÁL Ceglédi KKSE II. 0 4
120. KORÁNYI- GEBURA MÁRK Orosházi FKSE- LINAM 0 12
121. KORCSOK BENCE OTTÓ Békéscsaba DKSE 0 2
122. KOVÁCS ÁKOS SZACSA 0 8
123. KOVÁCS ATTILA Kunszentmárton KSK 0 12
124. KOVÁCS BALÁZS Ceglédi KKSE I. 0 12
125. KOVÁCS LÁSZLÓ Mezőtúri AFC-Syngent 0 10
126. KOVÁCS LÁSZLÓ Tiszaföldvár VSE II. 0 10
127. KOVÁCS ZALÁN Békéscsaba DKSE 0 6
128. KÖRNER ERIK JENS KIKI SKFT I. 0 3
129. KUCSERA VIKTOR Mizse KC 0 12
130. KUGYELA KRISTÓF HC Szarvas 0 12
131. KULI PATRIK NOEL Orosházi FKSE- LINAM 0 6
132. KUN BALÁZS Mezőtúri AFC-Syngent 0 12
133. KÜRTÖS MILÁN ZSOLT Tiszaföldvár VSE I. 0 2
134. LÁNG DOMINIK BENCE Békéscsaba DKSE 0 7
135. LÉVAI BALÁZS Tiszaföldvár VSE II. 0 11
136. MÁTÉ LEVENTE LAJOS Mezőtúri AFC-Syngent 0 10
137. MÁTHÉ ZSOLT Békéscsabai BDSK 0 12
138. MEDVEGY ZALÁN HC Szarvas 0 12
139. MERÉSZ IMRE SZACSA 0 10
140. MEZEI OLIVÉR Ceglédi KKSE I. 0 4
141. MIHALIK FERENC Mizse KC 0 12
142. MOHAY AMBRUS Kecskeméti Junior SN 0 12
143. MOLNÁR ANDRÁS TAMÁS Tiszaföldvár VSE II. 0 12
144. MUCSÁNYI BENDEGÚZ Ceglédi KKSE I. 0 12
145. NÁDUDVARI LAJOS Kunszentmárton KSK 0 8
146. NAGY ALEX Ceglédi KKSE II. 0 12
147. NAGY ATTILA Mezőtúri AFC-Syngent 0 11
148. NAGY DÁVID Orosházi FKSE- LINAM 0 12
149. NAGY GYULA Békéscsabai BDSK 0 12
150. NAGY IMRE ERIK Orosházi FKSE- LINAM 0 10
151. NAGY LEVENTE Békéscsabai BDSK 0 12
152. NAGY MILÁN Dabasi KC VSE 0 6
153. NAGY SÁNDOR SZACSA 0 8
154. NAGYPÁL ANDRÁS Mezőtúri AFC-Syngent 0 11
155. NÉMET DÁVID Mizse KC 0 4
156. NÉMETH DOMINIK LÁSZLÓ Ceglédi KKSE II. 0 12
157. NÉMETH LEVENTE Ceglédi KKSE II. 0 12
158. NÉMETH NÁNDOR Békéscsabai BDSK 0 12
159. NÓVÉ ZSOLT Optimum Solar- Békés 0 12
160. OLÁH BALÁZS Ceglédi KKSE I. 0 2
161. OLÁH BARNABÁS Tiszaföldvár VSE I. 0 1
162. OLLÉ BÁLINT HC Szarvas 0 12
163. ORDASI DÁNIEL DÁVID Mizse KC 0 10
164. OROVECZ TAMÁS HC Szarvas 0 12
165. ŐRI-SZABÓ TAMÁS LÁSZLÓ Kecskeméti Junior SN 0 8
166. PÁL ATTILA Mizse KC 0 4
167. PÁLINKÁS LEVENTE ELEMÉR Tiszaföldvár VSE I. 0 11
168. PÁLINKÁS SZABOLCS Tiszaföldvár VSE I. 0 12
169. PÁLINKÁS ZOLTÁN BÉLA Kunszentmárton KSK 0 10
170. PÁPAI OLIVÉR KIKI SKFT I. 0 6
171. PAPP LÓRÁNT Optimum Solar- Békés 0 12
172. PAPP MÁRKÓ ISTVÁN Törökszentmiklósi KE 0 12
173. PATÓ ZALÁN GÁBOR Tiszaföldvár VSE II. 0 11
174. PÉNZES LEVENTE Mizse KC 0 12
175. PERGE ZALÁN Tiszaföldvár VSE II. 0 12
176. PÉTER BENCE Tiszaföldvár VSE II. 0 2
177. PETRI MÁRK ROLAND Optimum Solar- Békés 0 8
178. PRESENSZKI PÉTER Dabasi KC VSE 0 2
179. PRINZ OLIVÉR PÉTER Ceglédi KKSE I. 0 8
180. PROZLIK PATRIK CSABA Orosházi FKSE- LINAM 0 12
181. REPKA DÁVID Dabasi KC VSE 0 12
182. RESETÁR DÁVID ZOLTÁN Gyulai SE 0 8
183. SARKADI GERGŐ Törökszentmiklósi KE 0 12
184. SIMON ZOLTÁN MÁTÉ KIKI SKFT I. 0 4
185. SINEGER DÁNIEL Kunszentmárton KSK 0 12
186. SIPOS ALEX Ceglédi KKSE I. 0 4
187. SOLYMOSI RÓBERT Optimum Solar- Békés 0 2
188. SOMODI MARTIN ISTVÁN Mezőtúri AFC-Syngent 0 12
189. SOMOGYI KRISTÓF Békéscsaba DKSE 0 12
190. SURIM BALÁZS KENDE Békéscsabai BDSK 0 6
191. SÜTŐ GERGŐ JÁNOS Tiszaföldvár VSE I. 0 12
192. SÜVEGES TIBOR Kunszentmárton KSK 0 12
193. SZABÓ ÁDÁM Kunszentmárton KSK 0 4
194. SZABÓ ÁDÁM BARNA KIKI SKFT I. 0 1
195. SZABÓ ÁKOS Optimum Solar- Békés 0 12
196. SZABÓ ÁRON Békéscsabai BDSK 0 10
197. SZABÓ BÁLINT Békéscsaba DKSE 0 10
198. SZABÓ DÉNES KIKI SKFT I. 0 9
199. SZABÓ ENDRE GODVIN SZACSA 0 12
200. SZABÓ GERGELY PÉTER Kecskeméti Junior SN 0 12
201. SZABÓ LEVENTE Gyulai SE 0 8
202. SZABÓ MÁTÉ ALBERT Orosházi FKSE- LINAM 0 1
203. SZAKÁCS GÁBOR Orosházi FKSE- LINAM 0 10
204. SZAKÁCS LEVENTE LÁSZLÓ Kunszentmárton KSK 0 12
205. SZALAI JÁNOS SZABOLCS Ceglédi KKSE II. 0 12
206. SZALLER GERGŐ Dabasi KC VSE 0 12
207. SZAMOS BALÁZS MARTIN Gyulai SE 0 6
208. SZÉCSI MILÁN ÁRPÁD Tiszaföldvár VSE I. 0 11
209. SZELEI MÓZES MÓR Kecskeméti Junior SN 0 7
210. SZÉLES ZSOMBOR Gyulai SE 0 8
211. SZÉNÁSI ÁLMOS Orosházi FKSE- LINAM 0 12
212. SZEPESI PÉTER RÓBERT Ceglédi KKSE II. 0 8
213. SZIKORA ZSOMBOR Orosházi FKSE- LINAM 0 12
214. SZIKSZAI SOMA Kecskeméti Junior SN 0 12
215. SZÍN BALÁZS HC Szarvas 0 12
216. SZIVÁK MÁTÉ Mizse KC 0 8
217. SZUNYOGH MILÁN Törökszentmiklósi KE 0 10
218. SZŰCS LEVENTE ATTILA Tiszaföldvár VSE II. 0 12
219. TAKÁCS ARNOLD Békéscsabai BDSK 0 2
220. TAKÁCS DOMINIK Dabasi KC VSE 0 12
221. TARJÁNYI LEVENTE Törökszentmiklósi KE 0 12
222. TEHENES MÁTÉ Ceglédi KKSE II. 0 8
223. TELEK BARNABÁS KIKI SKFT I. 0 2
224. TERCSI IMRE Kecskeméti Junior SN 0 6
225. TÓTH BARNABÁS Tiszaföldvár VSE I. 0 4
226. TÓTH BENCE TAMÁS Békéscsabai BDSK 0 2
227. TÓTH BENEDEK JÓZSEF Tiszaföldvár VSE I. 0 12
228. TÓTH KORNÉL Kecskeméti Junior SN 0 12
229. TÓTH LŐRINC Tiszaföldvár VSE I. 0 4
230. TÓTH MÁTYÁS Ceglédi KKSE I. 0 12
231. TÖRÖK ANDOR GERGŐ Mezőtúri AFC-Syngent 0 12
232. TURCSÁN DÁVID CSABA Dabasi KC VSE 0 2
233. TUSJAK MARCELL HC Szarvas 0 12
234. UHLJAR ATTILA HC Szarvas 0 5
235. UJVÁRI ZALÁN Dabasi KC VSE 0 10
236. UNGVÁRI TIBOR BOTOND Ceglédi KKSE I. 0 2
237. URBÁN HENRIK Békéscsabai BDSK 0 8
238. VÁCZI GERGŐ Optimum Solar- Békés 0 7
239. VANDLIK-KATOLA GERGŐ Békéscsabai BDSK 0 10
240. VARGA BENEDEK Békéscsaba DKSE 0 11
241. VARGA BOLDIZSÁR Békéscsaba DKSE 0 12
242. VARGA DÁNIEL Békéscsaba DKSE 0 2
243. VARGA LEVENTE Ceglédi KKSE I. 0 2
244. VARGA PÉTER Ceglédi KKSE II. 0 6
245. VARGA ZOLTÁN KIKI SKFT I. 0 4
246. VERMES LÁSZLÓ SÁNDOR Ceglédi KKSE I. 0 12
247. VIDOVENYECZ BENCE ZALÁN Optimum Solar- Békés 0 11
248. VOLF ISTVÁN Tiszaföldvár VSE II. 0 10
249. VÖRÖS-SZŰCS IVÁN GYÖRGY Ceglédi KKSE II. 0 12
250. ZATRIQI NAIM Tiszaföldvár VSE I. 0 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó