Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU15 Terület II. (2005-2006)
Gyermekbajnokság LU15 I csoport
2019. szeptember 15. vasárnap
Budapest, Sportkastély
09:00 Malév SC - Gyáli BKSE 23 - 16
10:00 Budafoki KSE - Szent István SE 8 - 30
11:00 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklós NKSE 5 - 22
12:00 Treff 07 SE - Budafoki KSE 18 - 17
13:00 Szigetszentmiklós NKSE - Kispest NKK 24 - 15
14:00 Szent István SE - Csepel DSE 18 - 20
15:00 Kispest NKK - Treff 07 SE 16 - 15
16:00 Csepel DSE - Malév SC 27 - 13
2019. szeptember 29. vasárnap
Budapest, ÁMK sportcsarnok
09:00 Csepel DSE - Szigetszentmiklós NKSE 13 - 14
10:00 Szent István SE - Gyáli BKSE 22 - 7
11:00 Szigetszentmiklós NKSE - Budafoki KSE 33 - 12
12:00 Kispest NKK - Szent István SE 20 - 23
13:00 Budafoki KSE - Malév SC 16 - 24
14:00 Gyáli BKSE - Treff 07 SE 15 - 18
15:00 Malév SC - Kispest NKK 23 - 25
16:00 Treff 07 SE - Csepel DSE 17 - 40
2019. október 12. szombat
Budapest, Elektromos csarnok
09:00 Budafoki KSE - Kispest NKK 15 - 27
10:00 Malév SC - Szent István SE 18 - 24
11:00 Gyáli BKSE - Budafoki KSE 22 - 19
12:00 Treff 07 SE - Malév SC 19 - 25
13:00 Szent István SE - Szigetszentmiklós NKSE 31 - 22
14:00 Csepel DSE - Gyáli BKSE 35 - 6
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - Treff 07 SE 21 - 17
16:00 Kispest NKK - Csepel DSE 12 - 32
2019. október 27. vasárnap
Budapest, BMTE sportcsarnok (Törley)
11:00 Budafoki KSE - Csepel DSE 14 - 31
12:00 Treff 07 SE - Kispest NKK 17 - 25
13:00 Malév SC - Csepel DSE 14 - 29
14:00 Kispest NKK - Gyáli BKSE 23 - 17
15:00 Malév SC - Szigetszentmiklós NKSE 18 - 28
16:00 Szent István SE - Treff 07 SE 27 - 14
17:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gyáli BKSE 31 - 9
18:00 Szent István SE - Budafoki KSE 24 - 8
2019. november 9. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Kispest NKK - Szigetszentmiklós NKSE 19 - 28
10:00 Csepel DSE - Szent István SE 25 - 11
11:00 Kispest NKK - Malév SC 21 - 24
12:00 Csepel DSE - Treff 07 SE 25 - 14
13:00 Gyáli BKSE - Szent István SE 10 - 15
14:00 Budafoki KSE - Treff 07 SE 14 - 20
15:00 Gyáli BKSE - Malév SC 15 - 18
16:00 Budafoki KSE - Szigetszentmiklós NKSE 11 - 31
2019. november 24. vasárnap
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 Treff 07 SE - Gyáli BKSE 20 - 12
10:00 Szent István SE - Malév SC 23 - 15
11:00 Treff 07 SE - Szigetszentmiklós NKSE 15 - 25
12:00 Malév SC - Budafoki KSE 19 - 12
13:00 Szent István SE - Kispest NKK 20 - 13
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Csepel DSE 20 - 22
15:00 Kispest NKK - Budafoki KSE 19 - 14
16:00 Gyáli BKSE - Csepel DSE 7 - 29
2019. december 8. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Treff 07 SE - Szent István SE 15 - 25
10:00 Csepel DSE - Budafoki KSE 23 - 11
11:00 Szigetszentmiklós NKSE - Szent István SE 12 - 18
12:00 Budafoki KSE - Gyáli BKSE 16 - 18
13:00 Csepel DSE - Kispest NKK 29 - 11
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Malév SC 20 - 19
15:00 Gyáli BKSE - Kispest NKK 15 - 20
16:00 Malév SC - Treff 07 SE 23 - 19
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Csepel DSE 14 13 0 1 380 182 198 26
2. Szent István SE 14 12 0 2 311 207 104 24
3. Szigetszentmiklós NKSE 14 11 0 3 331 224 107 22
4. Malév SC 14 7 0 7 276 294 -18 14
5. Kispest NKK 14 7 0 7 266 296 -30 14
6. Treff 07 SE 14 4 0 10 238 310 -72 8
7. Gyáli BKSE 14 2 0 12 174 311 -137 4
8. Budafoki KSE 14 0 0 14 187 339 -152 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. MOLNÁR BOGLÁRKA Treff 07 SE 84 12
2. BIHARI KAMILLA Treff 07 SE 79 14
3. CSESZLAI SÁRA LILLA Szent István SE 70 14
4. BOLDIZSÁR EMESE JÁZMIN Szent István SE 67 14
5. KAJDÁCSI KÍRA KAMILLA Csepel DSE 64 14
6. HORVÁTH NIKOLETT Malév SC 62 14
7. BOCSKAI BLANKA ANNA Gyáli BKSE 60 14
8. MÁRTON MELINDA Szigetszentmiklós NK 60 11
9. TÖRŐCSIK LILIÁNA JUDIT Budafoki KSE 59 14
10. DÓRA NATALI KRISZTINA Malév SC 57 12
11. KASNYA KRISZTINA Szigetszentmiklós NK 53 12
12. ARI ZSÓFIA LILLA Szent István SE 52 12
13. BÍRÓ ZSÓFIA Csepel DSE 51 14
14. POTHORSZKI ANNA Gyáli BKSE 51 12
15. KISS EDINA Malév SC 48 14
16. SZABÓ LILLA KRISZTINA Kispest NKK 48 14
17. HEMZŐ FANNI Csepel DSE 47 14
18. NEDELKA NAPSUGÁR VIRÁG Szent István SE 45 14
19. VINCZE BOGLÁRKA Budafoki KSE 43 14
20. PAPP CSEPKE Csepel DSE 40 14
21. SIMOR KINCSŐ KINGA Kispest NKK 39 14
22. MATOS CSENGE Szigetszentmiklós NK 38 12
23. HARANGI VIRÁG HANNA Kispest NKK 36 13
24. SZÜCS NÓRA ALOJZIA Csepel DSE 36 14
25. MÁTRAI ALEXANDRA KRISZTINA Malév SC 35 14
26. MOLNÁR ANTÓNIA SZONJA Szigetszentmiklós NK 34 10
27. GYÖRGY CSENGE Treff 07 SE 33 13
28. ZOMBORI EMESE CSENGE Kispest NKK 32 9
29. VALASEK INEZ Szent István SE 29 11
30. MAYER RÉKA REBEKA Kispest NKK 27 10
31. SZŐTS TÍMEA EVELIN Csepel DSE 27 13
32. BODÓ LÍVIA Gyáli BKSE 26 14
33. FRIEDMAN SÁRA Szigetszentmiklós NK 25 14
34. MEGYERI ANNA Csepel DSE 25 9
35. BALOGH BOGLÁRKA Kispest NKK 24 12
36. KUCSIK EMESE Malév SC 24 10
37. GEIGER GABRIELLA SAROLTA Csepel DSE 21 13
38. NÉMETH PETRA Csepel DSE 21 11
39. PÁL ADRIENNE Szigetszentmiklós NK 21 10
40. TAKÁCS ZITA MARIETTA Budafoki KSE 21 14
41. GÓBER ZSÓFIA Szigetszentmiklós NK 20 8
42. NÉMETH MILLA Kispest NKK 20 14
43. SIMKÓ NOÉMI Szigetszentmiklós NK 20 11
44. SZABÓ DORKA Budafoki KSE 20 14
45. SZÁRAY REBEKA JULIANNA Kispest NKK 20 7
46. BOLEGA PETRA Csepel DSE 19 14
47. FODOR LILI Szent István SE 19 8
48. BERECZKI NIKOLETT Gyáli BKSE 18 14
49. BALÁZS CINTIA Szent István SE 17 12
50. SZIJÁRTÓ LILLA Malév SC 17 13
51. TÓTH ANNA Budafoki KSE 17 13
52. NYÁRS LARA Treff 07 SE 15 12
53. LAKICS LUCA KATA Csepel DSE 13 10
54. NAGY ANNA EDINA Szigetszentmiklós NK 13 12
55. BUDAY LUCA ESZTER Budafoki KSE 12 12
56. BULYÁKI REBEKA LILI Szigetszentmiklós NK 11 8
57. GAVALDI LILI Szigetszentmiklós NK 11 10
58. NÉMETH HANGA Kispest NKK 11 14
59. SIMOR CSENGE CSILLAG Kispest NKK 9 14
60. SZABÓ BRIGITTA Gyáli BKSE 9 12
61. DARUKA VIKTÓRIA Szent István SE 8 11
62. DEZSÉNYI KATA Treff 07 SE 8 14
63. HORVÁTH VIRÁG Malév SC 8 11
64. KOLLARIK FLÓRA HANNA Malév SC 8 12
65. KOVÁCS LILLA Szigetszentmiklós NK 8 4
66. ÜKÖS CSENGE Budafoki KSE 8 10
67. EGRI BORBÁLA ANNA Gyáli BKSE 7 14
68. JUHÁSZ FANNI Treff 07 SE 7 14
69. SISÁK TÜNDE FÉDRA Treff 07 SE 7 14
70. SZABÓ PETRA Malév SC 7 10
71. BALOG ADINA Szigetszentmiklós NK 6 4
72. HÁRSVÖLGYI ESZTER Malév SC 6 12
73. HEGEDÜS DORKA Szigetszentmiklós NK 6 6
74. HALÁSZ DORINA Csepel DSE 5 8
75. KLINKÓ NIKOLETTA Csepel DSE 5 5
76. SZABÓ ANTÓNIA Csepel DSE 5 4
77. VERECKEI NÓRA Szigetszentmiklós NK 5 6
78. LENGYEL ANNA ÉVA Malév SC 4 8
79. NYÁRS NIKOLETTA Treff 07 SE 4 12
80. KOVÁCS EDINA NOÉMI Budafoki KSE 3 4
81. RÁCZ DZSENIFER MERCÉDESZ Szent István SE 3 4
82. SZENTE KLAUDIA Gyáli BKSE 2 10
83. BOCSI KATA Budafoki KSE 1 2
84. CSÓKA LAURA ANNA Gyáli BKSE 1 10
85. HIDVÉGI RÉKA Szent István SE 1 2
86. KISS MELINDA Treff 07 SE 1 11
87. MIKSA DÓRA LILLA Budafoki KSE 1 10
88. MOROVIÁN AIDA Csepel DSE 1 11
89. SCHADL DÓRA Budafoki KSE 1 6
90. SÓS JOHANNA PETRA Budafoki KSE 1 12
91. BUCSEK BOGLÁRKA Treff 07 SE 0 12
92. FÁBIÁN BOGLÁRKA Budafoki KSE 0 14
93. FIRTOS LILI Budafoki KSE 0 8
94. FODOR VIVIEN ANNA Szent István SE 0 14
95. GULYÁS FANNI Szigetszentmiklós NK 0 12
96. GYURCSIK ÉVA BLANKA Szigetszentmiklós NK 0 2
97. KOVÁCS ANNA Kispest NKK 0 13
98. LAKATOS SZINTIA Csepel DSE 0 11
99. NAGY ZOÉ DANIELLA Kispest NKK 0 4
100. ONGAI RAMÓNA Gyáli BKSE 0 10
101. SOMOGYVÁRI IVETT Malév SC 0 14
102. SPIEGEL VANESSA Budafoki KSE 0 14
103. SZEMZŐ CSILLAG VIRÁG Csepel DSE 0 6
104. ÚJSZÁSZI VIVIEN Treff 07 SE 0 4
105. VÖRÖS DÉZI Szigetszentmiklós NK 0 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó