Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010)
IX. csoport (Budapest, Pest dél)
2020. október 3. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00 Gyömrői KA - ENUSE 5 - 15
09:55 Sülysápi SE - Gyömrői KA 11 - 23
10:50 ENUSE - Ceglédi KCSE 21 - 9
11:45 Vecsési SE - Sülysápi SE 20 - 6
12:40 Ceglédi KCSE - Aranyszarvas SE 11 - 18
13:35 Aranyszarvas SE - Vecsési SE 18 - 15
Budapest, Kruj Iván spcs.
09:00 HORT SE - FTC KN KFT 7 - 23
10:00 Szent István SE - HORT SE 15 - 16
11:00 FTC KN KFT - NOVA Kézisuli KFT 1. 20 - 5
12:00 NOVA Kézisuli KFT 1. - Szent István SE 19 - 12
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
09:00 Pénzügyőr SE - XVI.kerületi KMSE 9 - 42
09:55 XVI.kerületi KMSE - Tempo KSE 37 - 9
10:50 Malév SC - Pénzügyőr SE 6 - 17
11:45 Tempo KSE - Kispest NKK 13 - 30
12:40 ESMTK - Malév SC 33 - 5
13:35 Kispest NKK - ESMTK 25 - 3
2020. október 18. vasárnap
Budapest, Soroksári Sportcsarnok
09:00 FTC KN KFT - Kispest NKK 16 - 12
09:55 Kispest NKK - HORT SE 17 - 10
10:50 FTC KN KFT - Malév SC 63 - 0
11:45 ESMTK - HORT SE 10 - 20
12:40 ESMTK - Malév SC 20 - 12
Budapest, ÁMK sportcsarnok
09:00 NOVA Kézisuli KFT 2. - Szent István SE 2 - 35
09:55 Szent István SE - XVI.kerületi KMSE 9 - 32
10:50 NOVA Kézisuli KFT 2. - Tempo KSE 4 - 27
11:45 NOVA Kézisuli KFT 1. - XVI.kerületi KMSE 7 - 36
12:40 Pénzügyőr SE - Tempo KSE 16 - 26
13:35 NOVA Kézisuli KFT 1. - Pénzügyőr SE 27 - 8
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 Aranyszarvas SE - ENUSE 18 - 22
09:55 Aranyszarvas SE - Gyömrői KA 20 - 15
10:50 Sülysápi SE - ENUSE 5 - 30
11:45 Gyömrői KA - Vecsési SE 8 - 7
12:40 Ceglédi KCSE - Sülysápi SE 16 - 8
13:35 Ceglédi KCSE - Vecsési SE 9 - 12
2020. november 14. szombat
Budapest, Semmelweis Egyetem
09:55 ENUSE - Ceglédi KCSE 14 - 6
10:50 ENUSE - XVI.kerületi KMSE 16 - 22
11:45 Ceglédi KCSE - Kispest NKK 10 - 24
12:40 HORT SE - XVI.kerületi KMSE 8 - 35
13:35 HORT SE - Kispest NKK 16 - 18
Tóalmás, Tornacsarnok
10:00 Sülysápi SE - Malév SC 27 - 13
10:55 Sülysápi SE - Gyömrői KA 3 - 24
11:50 Gyömrői KA - Malév SC 29 - 4
2020. november 15. vasárnap
Budapest, ÁMK sportcsarnok
10:00 Szent István SE - Tempo KSE 27 - 6
10:55 FTC KN KFT - Tempo KSE 36 - 2
11:50 Pénzügyőr SE - Szent István SE 5 - 33
12:45 FTC KN KFT - Vecsési SE 28 - 4
13:40 Pénzügyőr SE - Vecsési SE 11 - 14
2020. december 13. vasárnap
Budapest, ÁMK sportcsarnok
09:00 NOVA Kézisuli KFT 1. - NOVA Kézisuli KFT 2. 19 - 5
09:55 NOVA Kézisuli KFT 1. - Kispest NKK 14 - 23
10:50 Kispest NKK - NOVA Kézisuli KFT 2. 30 - 2
2021. február 28. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
Ceglédi KCSE - Emericus KSE
Pénzügyőr SE - Ceglédi KCSE
Pénzügyőr SE - Sülysápi SE
NOVA Kézisuli KFT 2. - Pénzügyőr SE
Malév SC - NOVA Kézisuli KFT 2.
Emericus KSE - Gyáli BKSE
Malév SC - Gyáli BKSE
00:00 Aranyszarvas SE - Tempo KSE
00:00 Vecsési SE - Aranyszarvas SE
00:00 NOVA Kézisuli KFT 1. - Vecsési SE
00:00 ESMTK - NOVA Kézisuli KFT 1.
00:00 HORT SE - ESMTK
00:00 Tempo KSE - HORT SE
00:01 Kispest NKK - Szent István SE
00:01 FTC KN KFT - Kispest NKK
00:01 XVI.kerületi KMSE - FTC KN KFT
00:01 ENUSE - XVI.kerületi KMSE
00:01 Gyömrői KA - ENUSE
00:01 Szent István SE - Gyömrői KA
2021. március 21. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
Ceglédi KCSE - Pénzügyőr SE
Ceglédi KCSE - Gyáli BKSE
Sülysápi SE - Malév SC
Sülysápi SE - Emericus KSE
Pénzügyőr SE - Malév SC
NOVA Kézisuli KFT 2. - Emericus KSE
NOVA Kézisuli KFT 2. - Gyáli BKSE
00:00 Aranyszarvas SE - Malév SC
00:00 Aranyszarvas SE - ESMTK
00:00 Vecsési SE - HORT SE
00:00 Vecsési SE - Tempo KSE
00:00 NOVA Kézisuli KFT 1. - Gyömrői KA
00:00 ESMTK - Tempo KSE
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00 XVI.kerületi KMSE - Gyömrői KA
09:55 FTC KN KFT - Gyömrői KA
10:50 Kispest NKK - XVI.kerületi KMSE
11:45 FTC KN KFT - Szent István SE
12:40 Kispest NKK - ENUSE
13:35 ENUSE - Szent István SE
2021. április 11. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
NOVA Kézisuli KFT 1. - Tempo KSE
NOVA Kézisuli KFT 1. - Malév SC
NOVA Kézisuli KFT 2. - Emericus KSE
NOVA Kézisuli KFT 2. - HORT SE
Gyáli BKSE - HORT SE
Malév SC - Emericus KSE
Tempo KSE - Gyáli BKSE
00:00 XVI.kerületi KMSE - Szent István SE
00:00 XVI.kerületi KMSE - ESMTK
00:00 ENUSE - ESMTK
00:00 ENUSE - Sülysápi SE
00:00 Sülysápi SE - Pénzügyőr SE
00:00 Szent István SE - Pénzügyőr SE
00:01 Kispest NKK - Gyömrői KA
00:01 Kispest NKK - Aranyszarvas SE
00:01 FTC KN KFT - Aranyszarvas SE
00:01 FTC KN KFT - Ceglédi KCSE
00:01 Vecsési SE - Gyömrői KA
00:01 Vecsési SE - Ceglédi KCSE
2021. április 24. szombat
Tóalmás, Tornacsarnok
10:00 FTC KN KFT - Sülysápi SE
10:55 Sülysápi SE - Malév SC
11:50 FTC KN KFT - XVI.kerületi KMSE
12:45 Gyáli BKSE - Malév SC
13:40 XVI.kerületi KMSE - Ceglédi KCSE
14:35 Gyáli BKSE - Ceglédi KCSE
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 Vecsési SE - Aranyszarvas SE
09:55 Aranyszarvas SE - Pénzügyőr SE
10:50 Vecsési SE - Emericus KSE
11:45 HORT SE - Pénzügyőr SE
12:40 Tempo KSE - Emericus KSE
13:35 Gyömrői KA - HORT SE
14:30 Gyömrői KA - Tempo KSE
2021. április 25. vasárnap
Budapest, Kruj Iván spcs.
10:00 ESMTK - Szent István SE
10:55 ESMTK - NOVA Kézisuli KFT 2.
11:50 Szent István SE - NOVA Kézisuli KFT 1.
12:45 ENUSE - NOVA Kézisuli KFT 2.
13:40 Kispest NKK - NOVA Kézisuli KFT 1.
14:35 Kispest NKK - ENUSE
2021. május 15. szombat
Budapest, Sportkastély
09:00 Malév SC - Tempo KSE
09:55 Vecsési SE - Malév SC
10:50 Tempo KSE - HORT SE
11:45 NOVA Kézisuli KFT 1. - Vecsési SE
12:40 HORT SE - ESMTK
13:35 ESMTK - NOVA Kézisuli KFT 1.
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00 Sülysápi SE - Ceglédi KCSE
09:55 Ceglédi KCSE - Emericus KSE
10:50 Pénzügyőr SE - Sülysápi SE
11:45 Emericus KSE - ENUSE
12:40 NOVA Kézisuli KFT 2. - Pénzügyőr SE
13:35 ENUSE - Aranyszarvas SE
14:30 Aranyszarvas SE - NOVA Kézisuli KFT 2.
Gyál, Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
09:00 Gyömrői KA - Gyáli BKSE
09:55 Gyáli BKSE - XVI.kerületi KMSE
10:50 XVI.kerületi KMSE - Gyömrői KA
11:45 Kispest NKK - Szent István SE
12:40 FTC KN KFT - Kispest NKK
13:35 Szent István SE - FTC KN KFT
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ACKERMAN IVOLA RÉTA Vecsési SE 0 6
2. ÁDÁM ALMA ANNA ENUSE 0 6
3. ADONYI ANNA Aranyszarvas SE 0 4
4. AMRIK LILLA HAJNALKA NOVA Kézisuli KFT 2. 0 2
5. ARGALÁSZ HEDVIG Szent István SE 0 6
6. ÁRVAI NIKOLETT JUDIT XVI.kerületi KMSE 0 6
7. BAKOS LILI Aranyszarvas SE 0 4
8. BALÁZS LILIÁNA XVI.kerületi KMSE 0 4
9. BÁLINT DÓRA Aranyszarvas SE 0 4
10. BALOGH BETTINA LAURA FTC KN KFT 0 6
11. BARANYI MAJA Kispest NKK 0 8
12. BARANYI MARTINA Kispest NKK 0 8
13. BARÁTH JÁZMIN ENUSE 0 6
14. BÁRDOSI NOÉMI NOVA Kézisuli KFT 1. 0 6
15. BARNA ZSAKLIN Vecsési SE 0 6
16. BARNA ZSANETT Vecsési SE 0 6
17. BARTA DOMINIKA NOVA Kézisuli KFT 1. 0 6
18. BARTA FLÓRA ESMTK 0 4
19. BARTA GRÉTA ESMTK 0 4
20. BARTUS JÚLIA Ceglédi KCSE 0 4
21. BARTUS NÓRA TÜNDE Tempo KSE 0 6
22. BELESLIN TAMARA Vecsési SE 0 6
23. BENKE NÓRA Ceglédi KCSE 0 6
24. BERECZKI BÍBORKA Vecsési SE 0 6
25. BERÉNYI FANNI Sülysápi SE 0 6
26. BERTA KATA ENUSE 0 6
27. BERZLÁNOVICH KITTI Malév SC 0 4
28. BIRINYI HANNA FTC KN KFT 0 6
29. BIRKÁS LILLA NOVA Kézisuli KFT 2. 0 2
30. BÍRÓ KÍRA BOGLÁRKA HORT SE 0 6
31. BÍRÓ KRISZTINA BRIGITTA FTC KN KFT 0 6
32. BLOCH ANNA HORT SE 0 2
33. BOLDOG ESZTER Szent István SE 0 4
34. BOLYÓCZKI LÉNA Pénzügyőr SE 0 6
35. BORI ORSOLYA Aranyszarvas SE 0 4
36. BOROS EMMA NOVA Kézisuli KFT 1. 0 4
37. BORSOS DÓRA TÍMEA FTC KN KFT 0 6
38. BOZSÓ LINETT FTC KN KFT 0 6
39. CSEH PANNA Ceglédi KCSE 0 6
40. CSIMÁR HANNA LERA HORT SE 0 6
41. CSORDÁS VIVIEN KIARA Pénzügyőr SE 0 6
42. CSÜLLÖG CSENGE FTC KN KFT 0 6
43. DABROWSKI DIÁNA ÁGNES Pénzügyőr SE 0 5
44. DÉGI RAMÓNA BARBARA ESMTK 0 4
45. DEMETER JÁZMIN Gyömrői KA 0 6
46. DEMETER OIRSOLYA IZABELLA Szent István SE 0 4
47. DIÓSZEGI PATRÍCIA Gyömrői KA 0 4
48. DOBOS VIVIEN Sülysápi SE 0 6
49. DORCSÁK VIKTÓRIA Pénzügyőr SE 0 6
50. DROZDIK LAURA Gyömrői KA 0 2
51. DUCHENKA LOTTI NOÉMI Vecsési SE 0 2
52. DUGASZ LILLA Ceglédi KCSE 0 6
53. ELEK SÁRA Tempo KSE 0 2
54. ERDÉLYI JOHANNA NOVA Kézisuli KFT 1. 0 2
55. FARKAS BOGLÁRKA Ceglédi KCSE 0 6
56. FARKAS GABRIELLA NOVA Kézisuli KFT 1. 0 6
57. FARKAS VIVIEN Tempo KSE 0 6
58. FAZEKAS FRUZSINA Aranyszarvas SE 0 4
59. FAZEKAS LIZA PANNA Vecsési SE 0 4
60. FAZEKAS VIOLETTA Aranyszarvas SE 0 4
61. FEHÉR MIRA HORT SE 0 6
62. FEKETE ALEXA ANNA Aranyszarvas SE 0 2
63. FIERS MIRA Gyömrői KA 0 2
64. GAÁL PANNA HORT SE 0 6
65. GÁLICZ NIKOLETT NOVA Kézisuli KFT 1. 0 4
66. GAZSÓ MENTA PANNA Kispest NKK 0 6
67. GELEI JÚLIA XVI.kerületi KMSE 0 6
68. GÉR NIKOLETT Vecsési SE 0 4
69. GERLEI ANNA RÓZA Malév SC 0 6
70. GERŐ ESZTER VIRÁG NOVA Kézisuli KFT 2. 0 4
71. GOMBÓCZ FLÓRA ILDIKÓ Tempo KSE 0 4
72. GÖLLE VIVIEN DÓRA Kispest NKK 0 6
73. GUBÁN REGINA HORT SE 0 2
74. GUTAI LILI VERONIKA Sülysápi SE 0 6
75. HEIMANN ALEXA LILLA FTC KN KFT 0 4
76. HELLER HANNA LILLA Kispest NKK 0 8
77. HETESI ADÉL EMMA FTC KN KFT 0 6
78. HOLLÓSY GABRIELLA Tempo KSE 0 6
79. HOPP HENRIETT RÉKA ESMTK 0 4
80. HORKAY RÉKA HORT SE 0 2
81. HORVÁTH ESZTER ENIKŐ Kispest NKK 0 8
82. HORVÁTH NIKOLETT NOVA Kézisuli KFT 2. 0 4
83. ILYÉS ZSÓFI NOVA Kézisuli KFT 1. 0 6
84. IVÁN LAURA Vecsési SE 0 6
85. JAKAB LOTTI ANNA Malév SC 0 2
86. KALOCSAI DÓRA FTC KN KFT 0 1
87. KÁMÁN LILI XVI.kerületi KMSE 0 4
88. KÁPLÁR DIÁNA ENUSE 0 4
89. KECSKEMÉTI ELIZA ENUSE 0 6
90. KEMÉNY LILIA Gyömrői KA 0 6
91. KEREKES DORKA PETRA Pénzügyőr SE 0 2
92. KEREKES PETRA Tempo KSE 0 6
93. KÉRI LILIÁNA DOROTTYA HORT SE 0 6
94. KESKENY FLÓRA XVI.kerületi KMSE 0 2
95. KINCSES LEILA Malév SC 0 4
96. KIS RÉKA XVI.kerületi KMSE 0 6
97. KISS AMIRA BOGLÁRKA NOVA Kézisuli KFT 1. 0 6
98. KISS ANNAMÁRIA Malév SC 0 6
99. KISS BOGLÁRKA ESMTK 0 4
100. KISS ESZTER FANNI Ceglédi KCSE 0 2
101. KISS LUCA Gyömrői KA 0 2
102. KMETYÓ LILI ENUSE 0 6
103. KÓCZIÁN GRÉTA XVI.kerületi KMSE 0 6
104. KOCSIS KATA Ceglédi KCSE 0 4
105. KÓKAI BRIGITTA Gyömrői KA 0 6
106. KONGORÁCZ ESZTER NOVA Kézisuli KFT 2. 0 2
107. KOSSUTH ZSUZSANNA LIÁNA Szent István SE 0 6
108. KOVÁCS JÁZMIN IZABELL Kispest NKK 0 8
109. KOVÁCS LAURA Tempo KSE 0 4
110. KOVÁCS REBEKA Aranyszarvas SE 0 4
111. KOZÁK REGINA HORT SE 0 6
112. KOZÁRI SAROLTA NOVA Kézisuli KFT 2. 0 4
113. KRAJCSOVICS PANNA Malév SC 0 6
114. KRANCZICKI RÉKA NOVA Kézisuli KFT 2. 0 4
115. KRASZNAI ZSÓFIA XVI.kerületi KMSE 0 6
116. KRISS BORKA ZSÓFIA XVI.kerületi KMSE 0 6
117. KUCSERA HEIDI NOVA Kézisuli KFT 1. 0 6
118. LÁZÁR LEILA ENUSE 0 2
119. LENGER EMMA NOVA Kézisuli KFT 2. 0 4
120. LÉVAI LILIAN Szent István SE 0 6
121. LILIK ZSÓFIA Gyömrői KA 0 4
122. MAGYARI MANNA Pénzügyőr SE 0 4
123. MÁNYI ADÉL CSENGE Vecsési SE 0 6
124. MARACSKÓ EMMA Pénzügyőr SE 0 6
125. MÁRTA FLÓRA IZABELLA HORT SE 0 2
126. MEGYESI PETRA HANNA Ceglédi KCSE 0 6
127. MÉSZÁROS HANNA FTC KN KFT 0 4
128. MIHALIK NÓRA Gyömrői KA 0 6
129. MIKÓ VIRGINIA RAMÓNA Malév SC 0 6
130. MIRITY MIRA Gyömrői KA 0 6
131. MOLNÁR KRISZTINA RENÁTA Aranyszarvas SE 0 4
132. MOLNÁR NÓRA ENUSE 0 6
133. MOLNÁR VARRO BETTINA ESMTK 0 2
134. MOLNÁR-PAP BLANKA ESMTK 0 2
135. NAGY DÓRA Sülysápi SE 0 6
136. NGUYEN THI BINH AN Pénzügyőr SE 0 6
137. OLÁH SZÁVA DALMA Tempo KSE 0 4
138. OLÁH-BÁLINT REGINA Kispest NKK 0 1
139. ORLAY KATE ZILLE Szent István SE 0 6
140. ÖRDÖG LILIEN VIRÁG FTC KN KFT 0 6
141. PÁPAI MONA Gyömrői KA 0 6
142. PAPP RÉKA MELINDA HORT SE 0 6
143. PASKA LIÁNA BOGLÁRKA NOVA Kézisuli KFT 1. 0 4
144. PFLANZNER KATA ILDIKÓ XVI.kerületi KMSE 0 6
145. PINTÉR BERNADETT Sülysápi SE 0 6
146. PINTÉR LÉNA Ceglédi KCSE 0 6
147. PINTÉR NIKOLETT Sülysápi SE 0 6
148. POGÁNY DÓRA Kispest NKK 0 2
149. PREPOK MÍRA Tempo KSE 0 6
150. RÉKASI HANNA Vecsési SE 0 6
151. RÓTH NOÉMI ENUSE 0 6
152. SÁGI HANNA Ceglédi KCSE 0 6
153. SÁGI PANNA FTC KN KFT 0 4
154. SÁNTA BOGLÁRKA SÁRA Malév SC 0 6
155. SÁNTA BORBÁLA Kispest NKK 0 4
156. SAS NIKOLETT Gyömrői KA 0 2
157. SEBESI ANNA KATALIN ENUSE 0 6
158. SEBŐK NÓRA PETRA Gyömrői KA 0 6
159. SEPSEY KINGA Tempo KSE 0 4
160. SIMON CSENGE KATALIN ESMTK 0 2
161. SIPOS EMESE KRISZTINA Szent István SE 0 6
162. SIRÁLY FANNI Tempo KSE 0 4
163. STÉGER RENÁTA DÓRA Kispest NKK 0 2
164. SZABÓ MELISSZA Sülysápi SE 0 2
165. SZABÓ TITANILLA Malév SC 0 6
166. SZABÓ ZSÓFIA XVI.kerületi KMSE 0 6
167. SZABÓ-DUKAI BOGLÁRKA NOVA Kézisuli KFT 2. 0 4
168. SZALAY KATALIN ANNA Pénzügyőr SE 0 4
169. SZÁRAY NOÉMI ANNA Kispest NKK 0 8
170. SZEILI NÓRA EMMA ESMTK 0 4
171. SZEKERES LINDA XVI.kerületi KMSE 0 6
172. SZEKERES LUCA NOVA Kézisuli KFT 1. 0 2
173. SZIJJÁRTÓ HANNA JULIANNA Szent István SE 0 6
174. SZILÁGYI JANKA Vecsési SE 0 5
175. TAKÁCS BORBÁLA Szent István SE 0 6
176. TAKÁCS TAMARA ESMTK 0 4
177. TAMÁS ALEXANDRA HANNA Pénzügyőr SE 0 6
178. THALY KATA ZSUZSANNA XVI.kerületi KMSE 0 6
179. TOKAI KITTI ZSUZSANNA Tempo KSE 0 6
180. TOMA FLÓRA EDIT Vecsési SE 0 6
181. TÓTH ANNA ENUSE 0 6
182. TÓTH BOGLÁRKA SÁRA NOVA Kézisuli KFT 1. 0 6
183. TÓTH LINDA Aranyszarvas SE 0 4
184. TÓTH LIZETT ANNA Aranyszarvas SE 0 4
185. TÓTH-NYÁRI VIRÁG Vecsési SE 0 5
186. TÓTOK SÁRA ZSÓFIA Szent István SE 0 6
187. TURGYÁN JÚLIA KATALIN Szent István SE 0 4
188. VÁCZI RÉKA Gyömrői KA 0 6
189. VARRÓ DOMINIKA ENUSE 0 6
190. VARRÓ ENIKŐ ENUSE 0 4
191. VASAS DZSENIFER ENUSE 0 6
192. VASAS LETÍCIA ENUSE 0 6
193. VASS ZITA MARGIT Malév SC 0 6
194. VATA REBEKA FTC KN KFT 0 4
195. VÉKONY DÓRA NOVA Kézisuli KFT 2. 0 4
196. VÍG ANDREA Pénzügyőr SE 0 5
197. VIRÁG HANNA Ceglédi KCSE 0 6
198. VIZA VIVIEN FTC KN KFT 0 6
199. WITTMANN LÉNA XVI.kerületi KMSE 0 2
200. ZABÓ NÓRA HANNA FTC KN KFT 0 2
201. ZAKAR ANNABELLA Sülysápi SE 0 6
202. ZICHÓ VIOLA ANNA Pénzügyőr SE 0 6
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó