Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009)
IX. csoport (Budapest, Komárom, Nógrád, Pest)
2020. szeptember 26. szombat
Budapest, Kerék u. Ált. Isk. spcs.
10:00 Emericus KSE - ÓKSI SE 17 - 13
10:55 ÓKSI SE - Moyra-Budaörs Handball II 22 - 5
11:50 Solymári SC - Emericus KSE 31 - 6
12:45 Moyra-Budaörs Handball II - Budai Farkasok NKFT 3 - 13
13:40 Budai Farkasok NKFT - Solymári SC 10 - 39
Vác, DKA Sportcsarnok
09:00 Váci NKSE - DKA 33 - 5
09:55 DKA - Balassa SE Balassagyarmat 3 - 35
10:50 Farkasvár DSE - Váci NKSE 8 - 14
11:45 Balassa SE Balassagyarmat - DKA II. 29 - 5
12:40 DKA II. - Farkasvár DSE 8 - 24
2020. szeptember 27. vasárnap
Esztergom, Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
09:00 Hét Vezér SE - Dorogi ESE 23 - 8
09:55 Moyra-Budaörs Handball I. - Hét Vezér SE 22 - 23
10:50 Dorogi ESE - Tatabányai SC 17 - 21
11:45 Tatabányai SC - Moyra-Budaörs Handball I. 19 - 19
2020. október 10. szombat
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Váci NKSE - Budai Farkasok NKFT 27 - 3
09:55 DKA II. - Váci NKSE 6 - 32
10:50 Balassa SE Balassagyarmat - Budai Farkasok NKFT 28 - 8
11:45 DKA II. - DKA 10 - 19
12:40 Balassa SE Balassagyarmat - DKA 29 - 13
Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Moyra-Budaörs Handball I. - Moyra-Budaörs Handball II 36 - 1
09:55 Moyra-Budaörs Handball I. - ÓKSI SE 15 - 9
10:50 Emericus KSE - Moyra-Budaörs Handball II 21 - 5
11:45 ÓKSI SE - Farkasvár DSE 14 - 14
12:40 Farkasvár DSE - Emericus KSE 16 - 13
2020. október 11. vasárnap
Esztergom, Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
09:00 Hét Vezér SE - Tatabányai SC 22 - 14
09:55 Hét Vezér SE - Solymári SC 22 - 23
10:50 Tatabányai SC - Kőkúti Sasok DSE 29 - 19
11:45 Dorogi ESE - Solymári SC 14 - 27
12:40 Dorogi ESE - Kőkúti Sasok DSE 20 - 16
2020. november 7. szombat
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
11:00 Solymári SC - Tatabányai SC 24 - 10
11:55 Solymári SC - Kőkúti Sasok DSE 27 - 9
12:50 Dorogi ESE - Tatabányai SC 16 - 14
13:45 Hét Vezér SE - Kőkúti Sasok DSE 25 - 9
14:40 Dorogi ESE - Hét Vezér SE 17 - 19
2020. november 8. vasárnap
Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Emericus KSE - Moyra-Budaörs Handball I. 11 - 17
09:55 Moyra-Budaörs Handball I. - ÓKSI SE 19 - 10
10:50 Budai Farkasok NKFT - Emericus KSE 5 - 18
11:45 ÓKSI SE - Moyra-Budaörs Handball II 20 - 3
12:40 Moyra-Budaörs Handball II - Budai Farkasok NKFT 11 - 13
Balassagyarmat, Balassa SE Sportcsarnok
09:00 Balassa SE Balassagyarmat - Farkasvár DSE 17 - 11
09:55 Balassa SE Balassagyarmat - DKA II. 31 - 7
10:50 DKA - Farkasvár DSE 8 - 21
11:45 DKA II. - Váci NKSE 3 - 19
12:40 DKA - Váci NKSE 7 - 18
2020. november 22. vasárnap
Balassagyarmat, Balassa SE Sportcsarnok
09:00 Dorogi ESE - Balassa SE Balassagyarmat 15 - 13
09:55 Balassa SE Balassagyarmat - Hét Vezér SE 17 - 18
10:50 Dorogi ESE - Farkasvár DSE 23 - 17
11:45 Farkasvár DSE - Hét Vezér SE 12 - 23
Vác, DKA Sportcsarnok
08:30 Moyra-Budaörs Handball II - DKA 11 - 14
09:25 Moyra-Budaörs Handball II - DKA II. 12 - 16
10:20 Moyra-Budaörs Handball I. - DKA 23 - 3
11:15 DKA II. - Váci NKSE 6 - 22
12:10 Váci NKSE - Moyra-Budaörs Handball I. 14 - 19
2020. december 6. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 Váci NKSE - Moyra-Budaörs Handball I. 19 - 20
09:55 Váci NKSE - Moyra-Budaörs Handball II 22 - 6
10:50 Moyra-Budaörs Handball I. - Solymári SC 11 - 20
11:45 Balassa SE Balassagyarmat - Moyra-Budaörs Handball II 28 - 1
12:40 Balassa SE Balassagyarmat - Solymári SC 7 - 30
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. AMBRUS VILLŐ Balassa SE Balassagy 0 8
2. ANANIADISZ ANNA MÁRIA Emericus KSE 0 5
3. ANTAL GERDA DKA 0 2
4. ANTONI KATA PETRA Moyra-Budaörs Handba 0 10
5. APAI PANNA Budai Farkasok NKFT 0 6
6. ARADI EMMA Balassa SE Balassagy 0 10
7. ASZT PETRA Solymári SC 0 8
8. BAKOS BOGLÁRKA ÓKSI SE 0 4
9. BALLA REBEKA Emericus KSE 0 6
10. BALOGH HETTI DKA II. 0 8
11. BALOGH LÉNA DKA II. 0 8
12. BAUMANN RÉKA Hét Vezér SE 0 8
13. BESSENYEI VIVIEN NOÉMI ÓKSI SE 0 2
14. BÍRÓ LARA Hét Vezér SE 0 4
15. BÍRÓ MAJA Hét Vezér SE 0 8
16. BÓDI ABIGÉL EMMA Dorogi ESE 0 8
17. BODNÁR ALEXANDRA Emericus KSE 0 6
18. BOROS CSENGE Váci NKSE 0 10
19. BÜKI JÚLIA Moyra-Budaörs Handba 0 10
20. CHRISTMANN ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 0 4
21. CZABÁN LEA ÓKSI SE 0 6
22. CSÁKI SZONJA Váci NKSE 0 10
23. CSATÁRI ALÍZ Moyra-Budaörs Handba 0 2
24. CSIBRA RENÁTA LARA Dorogi ESE 0 6
25. CSIKI ANNA PANNA DKA II. 0 6
26. CSORBA HANGA ORSOLYA Moyra-Budaörs Handba 0 10
27. CSORBA TÍMEA KINCS Moyra-Budaörs Handba 0 10
28. CSURGÓ BORA Kőkúti Sasok DSE 0 4
29. DEBRECZENI LORA Moyra-Budaörs Handba 0 10
30. DEMCSIK ALEXANDRA Hét Vezér SE 0 8
31. DEMETER DÓRA DKA II. 0 4
32. DIÓSZEGI KRISZTIANNA LYNN Emericus KSE 0 6
33. DITTRICH TÜNDE Tatabányai SC 0 6
34. DOLLA MAJA Balassa SE Balassagy 0 10
35. DOMBAI EMÍLIA Farkasvár DSE 0 8
36. DOMBAI MIRA Farkasvár DSE 0 6
37. DOMOKOS ANNA DÓRA Dorogi ESE 0 8
38. DUDÁS BORÓKA Farkasvár DSE 0 3
39. EL-KORDI ALÍZ Moyra-Budaörs Handba 0 8
40. FARKAS FLÓRA Emericus KSE 0 6
41. FARKAS MELINDA Moyra-Budaörs Handba 0 10
42. FAZEKAS BIANKA Tatabányai SC 0 6
43. FAZEKAS TAMARA RÉKA ÓKSI SE 0 6
44. FÉJA HANNA DKA 0 2
45. FEJŐS NIKOLETTA Farkasvár DSE 0 1
46. FEKETE FLÓRA Váci NKSE 0 10
47. FEKETE NÓRA Dorogi ESE 0 2
48. FELFÖLDI MAJA Hét Vezér SE 0 2
49. FOLNY TAMARA Kőkúti Sasok DSE 0 2
50. FÖLDES RÉKA Dorogi ESE 0 8
51. FÜSTÖS BIANKA Budai Farkasok NKFT 0 6
52. GÁL DOROTTYA GYÖRGYI DKA 0 8
53. GÁL SZONJA Hét Vezér SE 0 6
54. GÁL ZOÉ Balassa SE Balassagy 0 10
55. GERLEI HANNA Váci NKSE 0 10
56. GOMBOS LILLA Kőkúti Sasok DSE 0 1
57. GÖLLNER SÁRA CSINSZKA Farkasvár DSE 0 8
58. GÖNCZ ZSÓFIA Hét Vezér SE 0 6
59. GULYÁS NADIN ZSUZSANNA DKA 0 6
60. GYURITS FLÓRA Tatabányai SC 0 3
61. HAVASI PETRA Solymári SC 0 8
62. HOLPERT ENIKŐ Farkasvár DSE 0 6
63. HOÓ- LANTOS LILLA Váci NKSE 0 8
64. HORVÁTH LUCA Váci NKSE 0 6
65. HORVÁTH MIKOLT Emericus KSE 0 5
66. HORVÁTH MINKA Kőkúti Sasok DSE 0 4
67. HORVÁTH RÉKA DKA II. 0 4
68. HORVÁTH RÉKA Hét Vezér SE 0 8
69. HORVÁTH TÍMEA DKA II. 0 5
70. HOSKÓ ESZTER Moyra-Budaörs Handba 0 10
71. HUSZÁR TÍMEA EDIT Budai Farkasok NKFT 0 4
72. IFLINGER KITTI ANNA Solymári SC 0 6
73. ILLYÉS CSENGE Váci NKSE 0 10
74. JAKAB ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 6
75. JENEI DÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 10
76. JUTASI KARINA REA Budai Farkasok NKFT 0 6
77. KALOCSAI KORINA DKA 0 8
78. KANTI ZSÓFI Moyra-Budaörs Handba 0 4
79. KARCSICS ROZINA BLANKA Moyra-Budaörs Handba 0 4
80. KÁSZONI ADRIENN DKA II. 0 8
81. KERÉK MÁRIA LUCA Kőkúti Sasok DSE 0 4
82. KERESZTES- NÉMETH ORSOLYA Emericus KSE 0 6
83. KIR ANNA DKA 0 8
84. KIRÁLY KITTI ÓKSI SE 0 6
85. KISS ANGELIKA Moyra-Budaörs Handba 0 6
86. KISS BOGLÁRKA Balassa SE Balassagy 0 10
87. KISS KIARA DKA II. 0 2
88. KISS ZITA KATA Dorogi ESE 0 4
89. KOCZKA LILIÁNA DKA II. 0 8
90. KÓSA BLANKA Váci NKSE 0 8
91. KOVÁCS ÁGNES ANNA Farkasvár DSE 0 6
92. KOVÁCS CINNIA Kőkúti Sasok DSE 0 4
93. KOVÁCS GRÉTA Balassa SE Balassagy 0 6
94. KOVÁCS LILI SÁRA ÓKSI SE 0 6
95. KOVÁCSICS DORKA Moyra-Budaörs Handba 0 6
96. KOVÁCS-JENEI MÍRA Kőkúti Sasok DSE 0 4
97. KÖRMENDI LARA Moyra-Budaörs Handba 0 10
98. KÖRÖS LARA VIKTÓRIA Tatabányai SC 0 6
99. KRASZNAY DALMA ÓKSI SE 0 6
100. KUN-GAZDA SAROLTA ÓKSI SE 0 6
101. KURNÁSZ HANNA DKA 0 8
102. KUSNYÁR DANA ZOÉ Dorogi ESE 0 6
103. LAKATOS MAJA VIKTÓRIA DKA 0 6
104. LÁTRÁNYI LAURA JÁZMIN Solymári SC 0 4
105. LÉRÁNT ANNA Farkasvár DSE 0 8
106. LIPPAI LEA Moyra-Budaörs Handba 0 6
107. MADARÁSZ IVETT Dorogi ESE 0 6
108. MADARÁSZ LÍVIA Tatabányai SC 0 3
109. MAKRAI DOROTTYA Balassa SE Balassagy 0 6
110. MARUZS NOÉMI VIKTÓRIA DKA II. 0 6
111. MAUTERER REGINA Solymári SC 0 4
112. MÁZSI HANNA VIKTÓRIA Hét Vezér SE 0 4
113. MÁZSI LAURA Hét Vezér SE 0 8
114. MEDVE FRUZSINA ÓKSI SE 0 6
115. MENYHÁRT ABIGÉL Váci NKSE 0 10
116. MERCZ BOGLÁRKA Solymári SC 0 5
117. MÉSZÁROS PETRA DKA II. 0 6
118. MÉSZÁROS ZSÓFIA Kőkúti Sasok DSE 0 4
119. MIKLÓS LÉNA KATA Moyra-Budaörs Handba 0 10
120. MOLNÁR ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 0 4
121. MÓZER TÜNDE Moyra-Budaörs Handba 0 2
122. MÜLLER GABRIELLA KATA Solymári SC 0 8
123. NAGY ADRIENN Hét Vezér SE 0 8
124. NAGY ANNA NIKOLA Emericus KSE 0 2
125. NAGY LAURA LUCA Farkasvár DSE 0 8
126. NAGY LUCA Balassa SE Balassagy 0 10
127. NAGY TÍMEA AJSA Budai Farkasok NKFT 0 6
128. NAGY ZSUZSANNA PANNA Budai Farkasok NKFT 0 6
129. NEMES GYÖNGYVÉR Váci NKSE 0 10
130. NÉNYEI LARA Kőkúti Sasok DSE 0 2
131. OLÁH FRUZSINA DKA 0 8
132. OLÁH RÉKA LUCA DKA II. 0 3
133. ÓNODI LARA Moyra-Budaörs Handba 0 10
134. PACOR KÍRA Farkasvár DSE 0 6
135. PAJOR SZÓFIA DKA 0 8
136. PAP JÚLIA Moyra-Budaörs Handba 0 4
137. PAPP ZSÓFIA Kőkúti Sasok DSE 0 2
138. PEHATSEK NOÉMI Solymári SC 0 8
139. PEHATSEK REBEKA ZOÉ Solymári SC 0 6
140. PERES ENIKŐ Váci NKSE 0 10
141. PESTI LUCA Moyra-Budaörs Handba 0 10
142. PETRIK NÓRA Váci NKSE 0 9
143. PISZÁR GRÉTA DKA II. 0 8
144. PLANGÁR DORINA Dorogi ESE 0 2
145. POJÁK ZSÓFIA Farkasvár DSE 0 6
146. RÁCZ BIANKA Tatabányai SC 0 6
147. RAPP TÍMEA VIKTÓRIA Solymári SC 0 2
148. RAUSCHER DÓRA Váci NKSE 0 10
149. RICHOLM JOHANNA Solymári SC 0 4
150. ROHODI RENÁTA Kőkúti Sasok DSE 0 2
151. ROMVÁRI VIRÁG ÓKSI SE 0 6
152. RUDAS GRÉTA Solymári SC 0 8
153. SÁRI ANGÉLA Budai Farkasok NKFT 0 6
154. SÁRKÁNY LILLA Tatabányai SC 0 3
155. SIMON GABRIELLA Kőkúti Sasok DSE 0 3
156. SÖRÖS RAMÓNA Tatabányai SC 0 6
157. STRINGOVICS DOROTTYA Farkasvár DSE 0 6
158. SZABÓ LILIÁNA Budai Farkasok NKFT 0 6 0 8
Moyra-Budaörs Handba 0 2
159. SZEDŐ EMMA Moyra-Budaörs Handba 0 8
160. SZŰCS MERCÉDESZ Dorogi ESE 0 6
161. SZŰCS RÉKA Dorogi ESE 0 2
162. TALLÉR NIKOLETT Solymári SC 0 6
163. TANA ORSOLYA ÓKSI SE 0 6
164. TÓTH EMMA SÁRA Moyra-Budaörs Handba 0 10
165. TÓTH FANNI Budai Farkasok NKFT 0 6
166. TÓTH LARA Dorogi ESE 0 8
167. TÓTH LILI TERKA Balassa SE Balassagy 0 10
168. TÓTH VIKTÓRIA Solymári SC 0 8
169. TÖRE ESZTER Tatabányai SC 0 4
170. TÖRÖK FLÓRA LOTTI Farkasvár DSE 0 6
171. TURNHEIM ALEXANDRA Farkasvár DSE 0 4
172. VAKÁN DORINA DITTA Tatabányai SC 0 6
173. VALUSZ VIVIEN DKA 0 8
174. VARGA VIKTÓRIA Dorogi ESE 0 8
175. VÉBER DORKA DKA II. 0 8
176. VENCZEL LILIEN NIKOLETT Tatabányai SC 0 6
177. VERTIG LILI ERIKA Moyra-Budaörs Handba 0 10
178. VIDA NÓRA Farkasvár DSE 0 4
179. ZÁBOJNYIK ZSÓFIA Tatabányai SC 0 2
180. ZÉRCZI VIKTÓRIA Balassa SE Balassagy 0 10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó