Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009)
II. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs)
2020. szeptember 26. szombat
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Mátészalkai MTK - Csenger VKC 9 - 16
09:55 Csenger VKC - Vitka SE 26 - 5
10:50 Vitka SE - Mátészalkai MTK 6 - 25
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 Kisvárda - SRKG Alapítvány 7 - 10
09:55 SRKG Alapítvány - Hajdúnánás SK 4 - 26
10:50 Dombrádi MOBIL DSE - Kisvárda 9 - 20
11:45 Hajdúnánás SK - Tiszalöki VSE 28 - 10
12:40 Buji DSE - Dombrádi MOBIL DSE 19 - 5
13:35 Tiszalöki VSE - Buji DSE 18 - 16
2020. szeptember 27. vasárnap
Debrecen, Gizella utcai spcs.
09:00 Debreceni Sportcentrum - Balmazújvárosi LKSE 6 - 23
09:55 Hajdúböszörményi TE - Debreceni Sportcentrum 13 - 24
10:50 Balmazújvárosi LKSE - KKHSZ 20 - 4
11:45 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 15 - 8
12:40 KKHSZ - Kalmár Zoltán DSE B 8 - 15
13:35 Kalmár Zoltán DSE A - Tiszavasvári SE 20 - 11
14:30 Kalmár Zoltán DSE A - Kalmár Zoltán DSE B 15 - 15
2020. október 10. szombat
Debrecen, Gizella utcai spcs.
09:00 Debreceni Sportcentrum - Buji DSE 19 - 15
09:55 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum 10 - 10
10:50 Buji DSE - KKHSZ 13 - 13
11:45 Mátészalkai MTK - Tiszavasvári SE 8 - 15
12:40 KKHSZ - Kállósemjéni SZSE 19 - 5
13:35 Kállósemjéni SZSE - Mátészalkai MTK 8 - 15
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE - Tiszalöki VSE 15 - 12
09:55 Hajdúnánás SK - Hajdúböszörményi TE 28 - 8
10:50 Tiszalöki VSE - Kalmár Zoltán DSE B 12 - 19
11:45 Hajdúnánás SK - Kalmár Zoltán DSE A 15 - 14
12:40 Balmazújvárosi LKSE - Kalmár Zoltán DSE B 23 - 11
13:35 Kalmár Zoltán DSE A - Balmazújvárosi LKSE 11 - 18
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 SRKG Alapítvány - Dombrádi MOBIL DSE 22 - 8
09:55 SRKG Alapítvány - Nyíradony VVTK 20 - 4
10:50 Dombrádi MOBIL DSE - Kisvárda 5 - 19
11:45 Nyíradony VVTK - Kisvárda 6 - 25
2020. november 8. vasárnap
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok
09:00 Kalmár Zoltán DSE B - Debreceni Sportcentrum 18 - 21
09:55 Kalmár Zoltán DSE B - Hajdúböszörményi TE 19 - 12
10:50 Kalmár Zoltán DSE A - Debreceni Sportcentrum 17 - 7
11:45 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 20 - 6
12:40 Kalmár Zoltán DSE A - KKHSZ 16 - 5
13:35 Balmazújvárosi LKSE - KKHSZ 19 - 11
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszavasvári SE - SRKG Alapítvány 15 - 6
09:55 Tiszalöki VSE - Tiszavasvári SE 8 - 17
10:50 SRKG Alapítvány - Buji DSE 13 - 19
11:45 Hajdúnánás SK - Tiszalöki VSE 32 - 10
12:40 Hajdúnánás SK - Buji DSE 29 - 19
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
09:00 Kisvárda - Mátészalkai MTK 9 - 15
09:55 Mátészalkai MTK - Dombrádi MOBIL DSE 15 - 6
10:50 Kisvárda - Dombrádi MOBIL DSE 33 - 14
2020. november 21. szombat
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 SRKG Alapítvány - Tiszalöki VSE 13 - 20
09:55 Tiszalöki VSE - Dombrádi MOBIL DSE 13 - 8
10:50 SRKG Alapítvány - Dombrádi MOBIL DSE 10 - 11
11:45 Hajdúnánás SK - Debreceni Sportcentrum 25 - 7
12:40 Hajdúnánás SK - Tiszavasvári SE 18 - 8
13:35 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum 16 - 9
Vásárosnamény, Városi Sportcsarnok
09:00 Kisvárda - Kállósemjéni SZSE 20 - 14
09:55 Balmazújvárosi LKSE - Kállósemjéni SZSE 26 - 6
10:50 Balmazújvárosi LKSE - Kisvárda 20 - 16
2020. december 5. szombat
Kisvárda, Szent László Gimnázium Tornacsarnok
09:00 Kisvárda - SRKG Alapítvány 17 - 9
09:55 Kisvárda - Dombrádi MOBIL DSE 23 - 7
10:50 SRKG Alapítvány - Dombrádi MOBIL DSE 13 - 10
Hajdúnánás, Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
09:00 Hajdúnánás SK - Debreceni Sportcentrum 22 - 8
09:55 Hajdúnánás SK - Mátészalkai MTK 33 - 11
10:50 Mátészalkai MTK - Debreceni Sportcentrum 8 - 20
2021. március 27. szombat
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 SRKG Alapítvány - Tiszalöki VSE
09:55 SRKG Alapítvány - Kalmár Zoltán DSE B
10:50 Kalmár Zoltán DSE A - Tiszalöki VSE
11:45 KKHSZ - Kalmár Zoltán DSE B
12:40 Buji DSE - Kalmár Zoltán DSE A
13:35 Buji DSE - KKHSZ
2021. március 28. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
Nyíradony VVTK - Vitka SE
Vitka SE - Kisvárda
Debrecen, Gizella utcai spcs.
09:00 Hajdúböszörményi TE - Balmazújvárosi LKSE
09:55 Balmazújvárosi LKSE - Kállósemjéni SZSE
10:50 Hajdúböszörményi TE - Debreceni Sportcentrum
11:45 Dombrádi MOBIL DSE - Kállósemjéni SZSE
12:40 Dombrádi MOBIL DSE - Debreceni Sportcentrum
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúnánás SK - Mátészalkai MTK
09:55 Nyíradony VVTK - Mátészalkai MTK
10:50 Hajdúnánás SK - Tiszavasvári SE
11:45 Nyíradony VVTK - Kisvárda
12:40 Kisvárda - Tiszavasvári SE
2021. április 17. szombat
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszalöki VSE - Hajdúböszörményi TE
09:55 Kisvárda - Tiszalöki VSE
10:50 Kisvárda - Hajdúböszörményi TE
11:45 Tiszavasvári SE - Mátészalkai MTK
12:40 Tiszavasvári SE - Dombrádi MOBIL DSE
13:35 Mátészalkai MTK - Dombrádi MOBIL DSE
2021. április 18. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
Hajdúnánás SK - Kalmár Zoltán DSE A
Hajdúnánás SK - SRKG Alapítvány
Balmazújvárosi LKSE - Kalmár Zoltán DSE B
Balmazújvárosi LKSE - Kalmár Zoltán DSE A
Debreceni Sportcentrum - SRKG Alapítvány
Debreceni Sportcentrum - Kalmár Zoltán DSE B
00:01 Buji DSE - Nyíradony VVTK
00:01 Buji DSE - Vitka SE
00:01 KKHSZ - Nyíradony VVTK
00:01 KKHSZ - Kállósemjéni SZSE
00:01 Vitka SE - Kállósemjéni SZSE
2021. május 9. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
00:00 Balmazújvárosi LKSE - Kisvárda
00:00 Balmazújvárosi LKSE - Mátészalkai MTK
00:00 Buji DSE - Mátészalkai MTK
00:00 Buji DSE - Hajdúböszörményi TE
00:00 Kisvárda - Nyíradony VVTK
00:00 Hajdúböszörményi TE - Nyíradony VVTK
Debrecen, Gizella utcai spcs.
09:00 Hajdúnánás SK - Debreceni Sportcentrum
09:55 Tiszalöki VSE - Debreceni Sportcentrum
10:50 Hajdúnánás SK - Kalmár Zoltán DSE B
11:45 Tiszalöki VSE - Kalmár Zoltán DSE A
12:40 Tiszavasvári SE - Kalmár Zoltán DSE B
13:35 Tiszavasvári SE - Kalmár Zoltán DSE A
Hajdúszoboszló, Városi Sportház
09:00 Dombrádi MOBIL DSE - KKHSZ
09:55 Vitka SE - KKHSZ
10:50 Kállósemjéni SZSE - Dombrádi MOBIL DSE
11:45 Vitka SE - SRKG Alapítvány
12:40 Kállósemjéni SZSE - SRKG Alapítvány
2021. május 29. szombat
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE - Kállósemjéni SZSE
09:55 Hajdúböszörményi TE - Vitka SE
10:50 Kállósemjéni SZSE - Nyíradony VVTK
11:45 Dombrádi MOBIL DSE - Vitka SE
12:40 Dombrádi MOBIL DSE - Nyíradony VVTK
Nádudvar, Sportcsarnok
09:00 Kalmár Zoltán DSE A - KKHSZ
09:55 SRKG Alapítvány - Kalmár Zoltán DSE A
10:50 Buji DSE - KKHSZ
11:45 SRKG Alapítvány - Kalmár Zoltán DSE B
12:40 Tiszalöki VSE - Buji DSE
13:35 Tiszalöki VSE - Kalmár Zoltán DSE B
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszavasvári SE - Balmazújvárosi LKSE
09:55 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum
10:50 Hajdúnánás SK - Balmazújvárosi LKSE
11:45 Debreceni Sportcentrum - Mátészalkai MTK
12:40 Hajdúnánás SK - Kisvárda
13:35 Mátészalkai MTK - Kisvárda
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ANTKU PATRÍCIA Csenger VKC 0 2
2. ARI JÚLIA Kisvárda 0 8
3. ÁRVA VANDA Kalmár Zoltán DSE B 0 6
4. ASZTALOS ZOÉ SRKG Alapítvány 0 10
5. BACSKÓ DORINA Mátészalkai MTK 0 6
6. BACSKÓ VIVIEN Mátészalkai MTK 0 4
7. BAGI ANNA Tiszalöki VSE 0 8
8. BAGOLY INEZ Debreceni Sportcentr 0 10
9. BAKÓ GRÉTA HANNA Kisvárda 0 2
10. BALOGH ANNA Tiszalöki VSE 0 4
11. BALOGH ESZTER Hajdúnánás SK 0 10
12. BALOGH LAURA Dombrádi MOBIL DSE 0 8
13. BALÓ-JÓNA NÓRA Debreceni Sportcentr 0 10
14. BENCZE HANGA SÁRA Hajdúnánás SK 0 8
15. BENGI FANNI Kisvárda 0 8
16. BEREGI ZITA Mátészalkai MTK 0 6
17. BODNÁR BOGLÁRKA Buji DSE 0 6
18. BOGDANOVIC TAMARA Kalmár Zoltán DSE A 0 2
19. BORBÉLY LILI Mátészalkai MTK 0 8
20. BRAUN HANNA SRKG Alapítvány 0 10
21. BRIZ LILI Nyíradony VVTK 0 2
22. BURI DÓRA Tiszavasvári SE 0 8
23. BURI VIRÁG Kalmár Zoltán DSE B 0 6
24. CUNAJ BLJENDIONA Debreceni Sportcentr 0 8
25. CZIBERE LILI Debreceni Sportcentr 0 10
26. CSUKA HANNA Hajdúnánás SK 0 3
27. DAJKA JÁZMIN Kisvárda 0 6
28. DAJKA KAMILLA Kisvárda 0 6
29. DALLOS VANESZA Csenger VKC 0 2
30. DANCS ANITA Kalmár Zoltán DSE B 0 6
31. DANCS KIRA LAURA Dombrádi MOBIL DSE 0 8
32. DEME EDINA DOROTTYA Kalmár Zoltán DSE B 0 6
33. DOMONICS LAURA Kisvárda 0 8
34. ELEK LUJZA KKHSZ 0 2
35. ENGELHARDT DÓRA ERIKA Balmazújvárosi LKSE 0 8
36. ERDŐS TIMEA Kalmár Zoltán DSE A 0 6
37. FAGYAL ZSÓFIA Mátészalkai MTK 0 8
38. FARKAS ANNA Tiszalöki VSE 0 6
39. FARKAS IRINGÓ KKHSZ 0 6
40. FARKAS VERONIKA HAJNALKA Buji DSE 0 4
41. FÜLÖP ANAISZ Kállósemjéni SZSE 0 4
42. FÜLÖP DÓRA Kállósemjéni SZSE 0 4
43. GAÁL IVETT Kalmár Zoltán DSE B 0 6
44. GÁL DANKA KKHSZ 0 2
45. GALAMBOS JÁZMIN Kisvárda 0 6
46. GÁLL BIANKA Tiszalöki VSE 0 8
47. GÁLL VERONIKA ANGYALKA Tiszavasvári SE 0 8
48. GARDA AMIRA Mátészalkai MTK 0 8
49. GÁSPÁR NÓRA Mátészalkai MTK 0 8
50. GÖNCZI HANNA KKHSZ 0 6
51. GULYÁS OLÍVIA Debreceni Sportcentr 0 8
52. GUPCSI RENÁTA Kisvárda 0 4
53. GYÖRFI SÁRA LUCA Balmazújvárosi LKSE 0 8
54. GYÖRGY NATÁLIA HELGA Csenger VKC 0 2
55. GYÜGYEI BOGLÁRKA Vitka SE 0 2
56. HÁDA HANNA Kisvárda 0 8
57. HADAS TILLA Hajdúnánás SK 0 10
58. HÁGEN VIVIEN Hajdúböszörményi TE 0 6
59. HARSÁNYI RÉKA Dombrádi MOBIL DSE 0 10
60. HEGEDÜS DORKA Kalmár Zoltán DSE A 0 6
61. HEGEDÜS LUCA Kalmár Zoltán DSE B 0 6
62. HORNYÁK HANNA KKHSZ 0 6
63. HORVÁTH LUCA VIRÁG Hajdúnánás SK 0 8
64. HORVÁTH PATRÍCIA Dombrádi MOBIL DSE 0 10
65. IGNÁTH HENRIETTA Tiszalöki VSE 0 8
66. ISKI MAJA Balmazújvárosi LKSE 0 8
67. JÁNOSI KLÁRA SÁRA Hajdúböszörményi TE 0 6
68. JUHÁSZ DÓRA Buji DSE 0 6
69. JUHÁSZ JÁZMIN GRÉTA Kállósemjéni SZSE 0 4
70. JURKINYA ANNA Vitka SE 0 2
71. KÁROLYFALVI ANGELIKA LEILA SRKG Alapítvány 0 10
72. KATHI BOGLÁRKA Hajdúböszörményi TE 0 6
73. KELEMEN HANNA Hajdúböszörményi TE 0 6
74. KEMELE STELLA Debreceni Sportcentr 0 10
75. KEREKES VANESZA SZABINA Csenger VKC 0 2
76. KEREZSI HANNA Nyíradony VVTK 0 2
77. KIRÁLY ZSÓFIA Kalmár Zoltán DSE B 0 6
78. KIS FANNI KKHSZ 0 6
79. KIS JOHANNA KKHSZ 0 2
80. KIS RÉKA NÓRA Debreceni Sportcentr 0 10
81. KISS KINGA Kállósemjéni SZSE 0 4
82. KISS LILIEN SRKG Alapítvány 0 8
83. KISS OLIVIA KKHSZ 0 6
84. KISS VERONIKA Mátészalkai MTK 0 6
85. KISS ZSÓFIA Kisvárda 0 6
86. KISTÓTH LILI SRKG Alapítvány 0 10
87. KONDOR KAMILLA Mátészalkai MTK 0 4
88. KÓRIK SÁRA BÍBORKA Tiszalöki VSE 0 8
89. KOROKNAI JÁZMIN Kalmár Zoltán DSE A 0 6
90. KOVÁCS FANNI NIKOLETT KKHSZ 0 4
91. KOVÁCS VANDA Vitka SE 0 2
92. KOVÁCS ZSÓFI Kalmár Zoltán DSE A 0 6
93. KOZSLA JUDIT Tiszalöki VSE 0 8
94. KÖKÉNYESI DORINA Nyíradony VVTK 0 2
95. KRASZNAI DORKA Debreceni Sportcentr 0 4
96. KRÓMER JÁZMIN Buji DSE 0 5
97. KUJBUS KIRA Hajdúnánás SK 0 3
98. KUZMAN REBEKA ALEXANDRA Csenger VKC 0 2
99. LAKATOS MELÁNIA Vitka SE 0 2
100. LIPCSEI ZSÓKA Kállósemjéni SZSE 0 2
101. LOVÁSZ KRISZTA Debreceni Sportcentr 0 6
102. LUKÁCS DORINA Tiszalöki VSE 0 4
103. LUKÓCZKI LORA ZOÉ Hajdúnánás SK 0 2
104. MACZINKÓ DÓRA AMINA Kisvárda 0 6
105. MACZINKÓ RÉKA KIRA Kisvárda 0 6
106. MAGYARI VIRÁG Vitka SE 0 2
107. MÁNDI BARBARA Kállósemjéni SZSE 0 4
108. MARJAI ABIGÉL Hajdúböszörményi TE 0 6
109. MATKÓ-TERHES GABRIELLA Debreceni Sportcentr 0 10
110. MÁTYUS JANKA TÍMEA Nyíradony VVTK 0 2
111. MÉSZÁROS DÓRA Kisvárda 0 8
112. MIHÁLYI TAMARA NOÉMI Kisvárda 0 6
113. MIKLÓS DZSESSZIKA ILONA Dombrádi MOBIL DSE 0 10
114. MIKLOVICZ LAURA Kisvárda 0 6
115. MILÓ PETRA Kállósemjéni SZSE 0 2
116. MOLNÁR BARBARA Hajdúnánás SK 0 4
117. MÓZSIK DORKA Kalmár Zoltán DSE A 0 6
118. MURESAN ANGELA DENISA Csenger VKC 0 2
119. MURESAN BARBARA MELISA Csenger VKC 0 2
120. MÜLLER LILI Tiszalöki VSE 0 8
121. NÁCSA SÁRA Tiszavasvári SE 0 6
122. NÁDASDI PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 4
123. NAGY ALEXANDRA Balmazújvárosi LKSE 0 4
124. NAGY AMANDA Buji DSE 0 6
125. NAGY DÓRA Kalmár Zoltán DSE B 0 6
126. NAGY GRÉTA Hajdúböszörményi TE 0 6
127. NAGY LARA SRKG Alapítvány 0 8
128. NAGY LÉNA Hajdúböszörményi TE 0 6
129. NAGY LILI EMILIA Hajdúnánás SK 0 9
130. NYAKAS DORKA Hajdúnánás SK 0 10
131. NYÍREGYHÁZI ZORKA Mátészalkai MTK 0 8
132. OLÁH LOTTI Hajdúnánás SK 0 10
133. OROS ANDRA Csenger VKC 0 2
134. OROSZ BIANKA Tiszalöki VSE 0 6
135. OSVAI EMMA Tiszavasvári SE 0 8
136. OSVAI RÉKA Tiszavasvári SE 0 8
137. PÁJERSKI HANNA Hajdúnánás SK 0 7
138. PÁNYA PANNA Debreceni Sportcentr 0 2
139. PAPP LILI Debreceni Sportcentr 0 5
140. PATAKI GRÉTA Nyíradony VVTK 0 2
141. PÓCSIK GRÉTA Kisvárda 0 4
142. POLGÁR NOÉMI SRKG Alapítvány 0 8
143. PONGOR KATA Hajdúnánás SK 0 8
144. POROMBOVICS SZILVIA IZABELLA Csenger VKC 0 2
145. POSTA TIMEA Kalmár Zoltán DSE A 0 6
146. POZSÁR HANNA Debreceni Sportcentr 0 10
147. RABOCKI VIKTÓRIA SZIMÓNA Dombrádi MOBIL DSE 0 8
148. RADÓ ERZSÉBET Buji DSE 0 6
149. RADÓ JUDIT Buji DSE 0 5
150. RÁK DOROTTYA SRKG Alapítvány 0 10
151. RÉKASI VERONIKA Hajdúnánás SK 0 10
152. RÉVÉSZ MIA VIVIEN Kisvárda 0 4
153. RÉVÉSZ NOÉMI Kisvárda 0 8
154. RÉZ DORINA Debreceni Sportcentr 0 4
155. RUBÓCZKI TAMARA Kisvárda 0 10
156. SÁPI BOGLÁRKA Dombrádi MOBIL DSE 0 8
157. SARKA PETRA Mátészalkai MTK 0 8
158. SÁROSI ESZTER Buji DSE 0 4
159. SEBESI DOROTTYA Csenger VKC 0 2
160. SILLING PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 8
161. SIPOS CSENGE Kisvárda 0 8
162. SISKA ZSÓFIA SÁRA SRKG Alapítvány 0 8
163. SOHODÓCZKI HENRIETTA Tiszalöki VSE 0 4
164. SOLTÓ VIKTÓRIA Kállósemjéni SZSE 0 4
165. SZABADI HANNA Balmazújvárosi LKSE 0 6
166. SZABÓ ANETT Kállósemjéni SZSE 0 4
167. SZABÓ ANNAMÁRIA SRKG Alapítvány 0 4
168. SZABÓ LILI Tiszavasvári SE 0 8
169. SZABÓ LUCA Tiszavasvári SE 0 8
170. SZABÓ NÓRA Tiszavasvári SE 0 8
171. SZABÓ PETRA Hajdúböszörményi TE 0 2
172. SZABÓ SÁRA ZSÓFIA Tiszavasvári SE 0 8
173. SZEIFRIED IZABELLA Kisvárda 0 2
174. SZEKERES ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 0 6
175. SZELECZKI HANNA Hajdúnánás SK 0 8
176. SZEMÁN FLÓRA Mátészalkai MTK 0 4
177. SZEMÁN ZSELYKE Nyíradony VVTK 0 2
178. SZENTPÉTERI BIANKA Buji DSE 0 6
179. SZIKSZAI LINETT Tiszavasvári SE 0 8
180. SZILÁGYI BIANKA Kalmár Zoltán DSE A 0 6
181. SZILÁGYI SAROLTA Hajdúnánás SK 0 6
182. SZOLÁNSZKY BERNADETT Kalmár Zoltán DSE A 0 4
183. SZŐKE ANNA Kállósemjéni SZSE 0 4
184. SZÖLLŐSI IZABELLA KKHSZ 0 4
185. TAKÁCS LUJZA FLÓRA Debreceni Sportcentr 0 10
186. TAMÁS BOGLÁRKA MÁRIA Dombrádi MOBIL DSE 0 10
187. TAMÁS GLÓRIA RÉKA Tiszavasvári SE 0 8
188. TAR LAURA DOROTTYA Balmazújvárosi LKSE 0 6
189. TÓTH ANETT CSENGE KKHSZ 0 6
190. TÓTH HANNA Balmazújvárosi LKSE 0 8
191. TÓTH KLÁRA KINGA Vitka SE 0 2
192. TÓTH LARA Balmazújvárosi LKSE 0 4
193. TÓTH REGINA Tiszavasvári SE 0 8
194. TÓTH ROXÁNA Buji DSE 0 6
195. TÓTH ZORKA Balmazújvárosi LKSE 0 8
196. TÖMÖRI NÓRA Mátészalkai MTK 0 8
197. TUDLIK JÁZMIN TÍMEA Buji DSE 0 2
198. TURI LELLE Kalmár Zoltán DSE A 0 6
199. VADAS - NAGY EMESE KINGA Dombrádi MOBIL DSE 0 10
200. VÁGÓ LILIÁNA SRKG Alapítvány 0 10
201. VÁMOSI LIZETT Nyíradony VVTK 0 2
202. VARGA BOGLÁRKA Kállósemjéni SZSE 0 4
203. VARGA EMMA Balmazújvárosi LKSE 0 6
204. VARGA GRÉTA Hajdúnánás SK 0 2
205. VARGA NÓRA Hajdúnánás SK 0 8
206. VARGA PETRA MAJA Tiszavasvári SE 0 8
207. VARGA RÉKA Debreceni Sportcentr 0 10
208. VASS DÓRA Vitka SE 0 2
209. VIDÓ KINGA VIKTÓRIA Nyíradony VVTK 0 2
210. VINKLER VIOLETTA LAURA SRKG Alapítvány 0 10
211. ZILAHI FLÓRA JÁZMIN Kisvárda 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó