Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009)
VIII. csoport (Budapest, Pest)
2020. szeptember 26. szombat
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:55 Százhalombattai VUK SE - Körte HVSE 31 - 19
10:50 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 20 - 12
11:45 Körte HVSE - Budai Farkasok NKFT 28 - 19
12:40 Diósdi DSE - Moyra-Budaörs Handball 27 - 21
13:35 Budai Farkasok NKFT - Diósdi DSE 10 - 27
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE 19 - 15
09:55 Ráckeve VKSK - FTC KN KFT 16 - 26
10:50 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 9 - 26
11:45 FTC KN KFT - Csepel DSE 32 - 3
12:40 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi KSK 7 - 39
2020. szeptember 27. vasárnap
Gyál, Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
09:00 Gyáli BKSE - Kézilabda Up. KFT 2. 8 - 23
09:55 Gyáli BKSE - PLER-Budapest 12 - 28
10:50 Kézilabda Up. KFT 2. - Tempo KSE 28 - 6
11:45 Kézilabda Up. KFT 1. - PLER-Budapest 22 - 6
12:40 Gyömrői KA - Tempo KSE 13 - 6
13:35 Gyömrői KA - Kézilabda Up. KFT 1. 15 - 34
2020. október 10. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
10:00 Tempo KSE - Budai Farkasok NKFT 19 - 18
10:55 Tempo KSE - Csepel DSE 11 - 16
11:50 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball 9 - 28
12:45 Csepel DSE - Diósdi DSE 12 - 22
13:40 Moyra-Budaörs Handball - Dabasi KC VSE 24 - 12
14:35 Diósdi DSE - Dabasi KC VSE 26 - 12
Budapest, Semmelweis Egyetem
08:30 PLER-Budapest - Gyömrői KA 20 - 9
09:25 PLER-Budapest - Kőrösi KDSE Érd 35 - 19
10:20 Százhalombattai VUK SE - Gyömrői KA 21 - 21
11:15 Körte HVSE - Kőrösi KDSE Érd 29 - 12
12:10 Százhalombattai VUK SE - KISTEXT 22 - 16
13:05 KISTEXT - Körte HVSE 16 - 25
2020. október 11. vasárnap
Gyál, Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
09:00 Kézilabda Up. KFT 1. - FTC KN KFT 23 - 21
09:55 Kézilabda Up. KFT 1. - Ráckeve VKSK 45 - 12
10:50 Kézilabda Up. KFT 2. - FTC KN KFT 16 - 20
11:45 Ráckeve VKSK - Gyáli BKSE 21 - 22
12:40 Kézilabda Up. KFT 2. - Szigetszentmiklósi KSK 16 - 12
13:35 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK 12 - 17
2020. november 7. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
08:30 Gyömrői KA - FTC KN KFT 8 - 30
09:25 Gyömrői KA - KISTEXT 19 - 13
10:20 FTC KN KFT - Dabasi KC VSE 28 - 13
11:15 KISTEXT - Tempo KSE 15 - 13
12:10 Dabasi KC VSE - Ráckeve VKSK 13 - 17
13:05 Tempo KSE - Ráckeve VKSK 19 - 23
2020. november 8. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Budai Farkasok NKFT - Kőrösi KDSE Érd 23 - 18
09:55 Budai Farkasok NKFT - Gyáli BKSE 16 - 14
10:50 Gyáli BKSE - Diósdi DSE 10 - 32
11:45 Kőrösi KDSE Érd - Csepel DSE 21 - 19
12:40 Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE 20 - 17
13:35 Csepel DSE - Százhalombattai VUK SE 15 - 31
Budapest, Semmelweis Egyetem
09:00 Körte HVSE - Kézilabda Up. KFT 1. 16 - 26
09:55 Körte HVSE - PLER-Budapest 14 - 23
10:50 Kézilabda Up. KFT 1. - Szigetszentmiklósi KSK 27 - 14
11:45 PLER-Budapest - Kézilabda Up. KFT 2. 19 - 23
12:40 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK 16 - 21
13:35 Kézilabda Up. KFT 2. - Moyra-Budaörs Handball 19 - 10
2020. november 21. szombat
Budapest, Kistext Sportcsarnok
09:55 Kézilabda Up. KFT 1. - Tempo KSE 29 - 4
10:50 Kézilabda Up. KFT 1. - Moyra-Budaörs Handball 28 - 20
11:45 Tempo KSE - Moyra-Budaörs Handball 8 - 20
2020. november 22. vasárnap
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
12:55 Szigetszentmiklósi KSK - FTC KN KFT 19 - 27
13:50 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai VUK SE 24 - 26
14:45 FTC KN KFT - PLER-Budapest 24 - 13
15:40 Százhalombattai VUK SE - PLER-Budapest 25 - 26
2020. december 5. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
09:00 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda Up. KFT 2. 15 - 21
09:55 Kézilabda Up. KFT 1. - Kézilabda Up. KFT 2. 21 - 11
10:50 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda Up. KFT 1. 10 - 40
11:45 PLER-Budapest - Szigetszentmiklósi KSK 21 - 16
12:40 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi KSK 16 - 14
13:35 PLER-Budapest - Moyra-Budaörs Handball 21 - 9
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Csepel DSE 14 - 12
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
13:30 Gyáli BKSE - Ráckeve VKSK 10 - 33
14:25 FTC KN KFT - Ráckeve VKSK 34 - 14
15:20 FTC KN KFT - Gyáli BKSE 37 - 9
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ABLONCZY ÁRMIN FTC KN KFT 0 8
2. ÁDER DOMINIK PLER-Budapest 0 10
3. ÁGOSTON ANDRÁS JÓZSEF FTC KN KFT 0 10
4. ALABÉR LEVENTE BRÚNÓ Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
5. ARANY-TÓTH BALÁZS FERENC Kézilabda Up. KFT 2. 0 5
6. ARATÓ GÁBOR KRISTÓF Gyáli BKSE 0 8
7. ÁRKOS ÁDÁM Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
8. BABÓCSI BARNA Csepel DSE 0 6
9. BAI RICHÁRD Kézilabda Up. KFT 1. 0 9
10. BAKOS KRISTÓF LEVENTE PLER-Budapest 0 8
11. BALÁZS BOTOND PLER-Budapest 0 7
12. BALOGH BENCE Dabasi KC VSE 0 6
13. BALOGH MÁTÉ Százhalombattai VUK 0 8
14. BALOGH MÓR Dabasi KC VSE 0 6
15. BALOGH-SZABÓ MÁTÉ Tempo KSE 0 2
16. BARANYÓ ZÉNÓ GUSZTÁV KISTEXT 0 4
17. BARÁTH GELLÉRT Gyáli BKSE 0 6
18. BARNA LEVENTE Tempo KSE 0 7
19. BARNA MÁRK Tempo KSE 0 8
20. BÁRTFAI TAMÁS Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
21. BARTOS GERGŐ Dabasi KC VSE 0 4
22. BAYER MÁTYÁS Körte HVSE 0 2
23. BECZ-NAGY PATRIK Szigetszentmiklósi K 0 8
24. BEKE MILÁN Kézilabda Up. KFT 2. 0 6
25. BENKA GERGŐ DOMONKOS Szigetszentmiklósi K 0 10
26. BERECZ ÁBEL Moyra-Budaörs Handba 0 10
27. BICZÓ ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 4
28. BIRÓ TAMÁS SZABOLCS Szigetszentmiklósi K 0 6
29. BÓDOG BENCE Kőrösi KDSE Érd 0 4
30. BODOR BENDEGÚZ ALEX Százhalombattai VUK 0 6
31. BOJTOR BOTOND ZALÁN Csepel DSE 0 8
32. BORBÁS MÁRTON Dabasi KC VSE 0 2
33. BORDÁS BENEDEK Dabasi KC VSE 0 6
34. BÖLCSKEI GÁBOR Ráckeve VKSK 0 8
35. BÖRCSÖK ZSOLT Gyáli BKSE 0 5
36. BRETKA BARNABÁS Gyömrői KA 0 6
37. BROZSEK MÁTÉ BENCE Szigetszentmiklósi K 0 6
38. BRUCKER KRISZTIÁN PLER-Budapest 0 10
39. BUGYIK NORBERT FTC KN KFT 0 2
40. BURCSI TAMÁS Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
41. CZUKOR BALÁZS Körte HVSE 0 2
42. CSABA MARCELL Tempo KSE 0 4
43. CSERHALMI ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 6
44. CSIBA MILÁN Budai Farkasok NKFT 0 6
45. CSÖRGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handba 0 7
46. DAM LEVENTE Gyömrői KA 0 4
47. DÁNOS HUNOR Moyra-Budaörs Handba 0 10
48. DEBRECZENI RICHÁRD JÓZSEF Kézilabda Up. KFT 2. 0 6
49. DEME ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 4
50. DENCSIK GÉZA Kézilabda Up. KFT 2. 0 5
51. DÉNES ALEX KRISZTIÁN Gyáli BKSE 0 4
52. DIÓSZEGI DÁVID BÁLINT KISTEXT 0 2
53. DOÓR SZABOLCS KISTEXT 0 4
54. DUCSAI BOTOND Moyra-Budaörs Handba 0 8
55. DUNAI MÓZES Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
56. ÉBERL MÁRTON Százhalombattai VUK 0 4
57. ÉDES AMBRUS FARKAS Budai Farkasok NKFT 0 4
58. EGYED BALÁZS Körte HVSE 0 4
59. ENYEDI BOTOND TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 0 2
60. ERDEI CSONGOR Körte HVSE 0 2
61. ERDEI GÁBOR JÓZSEF Százhalombattai VUK 0 10
62. FALUSI BÁLINT Ráckeve VKSK 0 8
63. FARKAS TAMÁS IMRE Gyáli BKSE 0 4
64. FEKETE BALÁZS DÁNIEL Gyáli BKSE 0 8
65. FILLER GERGELY Dabasi KC VSE 0 4
66. FODOR PÉTER ANDRÁS FTC KN KFT 0 10
67. FORGÁCS BOTOND Szigetszentmiklósi K 0 10
68. FORTUNA GYÖRGY Diósdi DSE 0 3
69. FREY DOMONKOS Körte HVSE 0 6
70. FURKA MÁTÉ BALÁZS Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
71. GÁCSI-KISS BERTALAN Gyáli BKSE 0 8
72. GAGYI ALBERT Szigetszentmiklósi K 0 8
73. GALÓ ISTVÁN Csepel DSE 0 2
74. GÁLOS TAMÁS Diósdi DSE 0 6
75. GERGELY ZÉNÓ DÁVID KISTEXT 0 2
76. GIMESI BALÁZS BENCE Gyömrői KA 0 4
77. GIMESI TIBOR TAMÁS Gyömrői KA 0 4
78. GOMBOS MILÁN PLER-Budapest 0 10
79. GOMBOS SOMA Budai Farkasok NKFT 0 2
80. GRIGOR FERENC DORIÁN Gyáli BKSE 0 2
81. GYAPJAS ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 0 10
82. HAJDU VINCE Moyra-Budaörs Handba 0 6
83. HALÁSZ ERIK Szigetszentmiklósi K 0 10
84. HARGITAI LEVENTE BÁLINT Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
85. HARMAT BOTOND ZSOMBOR Kőrösi KDSE Érd 0 4
86. HAVASI ARTÚR Budai Farkasok NKFT 0 4
87. HAZSLINSZKY VENDEL MIKLÓS Körte HVSE 0 4
88. HEGEDŰS ÁRPÁD KISTEXT 0 4
89. HEGEDÜS BÁLINT GÁBOR Moyra-Budaörs Handba 0 10
90. HEGEDŰS SZILÁRD ZOLTÁN Moyra-Budaörs Handba 0 6
91. HINKÓ BOTOND KISTEXT 0 4
92. HORVÁTH ÁDÁM PATRIK Gyáli BKSE 0 5
93. HORVÁTH GERGELY TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 0 8
94. HUNYADI JAKAB ANDRÁS FTC KN KFT 0 1
95. IVÁNYIK NORTON Budai Farkasok NKFT 0 2
96. JAHODA TAMÁS Csepel DSE 0 4
97. JARÁBIK MÁTÉ Gyáli BKSE 0 6
98. JENEI KRISTÓF LAJOS KISTEXT 0 4
99. JUHÁSZ BENCE ZOLTÁN Tempo KSE 0 8
100. JUHÁSZ MÁTÉ Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
101. JUHÁSZ TAMÁS FTC KN KFT 0 8
102. KÁDÁR ALEX Kézilabda Up. KFT 1. 0 6
103. KÁMÁN DOMONKOS FTC KN KFT 0 8
104. KANTI PÉTER Diósdi DSE 0 4
105. KÁNTOR GÉZA Dabasi KC VSE 0 6
106. KAPELLER BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 6
107. KAPUVÁRI VINCE Kőrösi KDSE Érd 0 4
108. KARMACSI ZSOMBOR Százhalombattai VUK 0 10
109. KATONA DÁVID Csepel DSE 0 8
110. KECSE MÁRK ANDRÁS Moyra-Budaörs Handba 0 8
111. KECSKÉS KRISTÓF Dabasi KC VSE 0 6
112. KECSKÉS MILOS Gyömrői KA 0 2
113. KECSKÉS RÓBERT Gyömrői KA 0 2
114. KEREK JÓZSEF BENCE Ráckeve VKSK 0 6
115. KERÉNYI KRISTÓF Körte HVSE 0 6
116. KINCSES-HAJDÚ PÉTER KISTEXT 0 2
117. KIRÁLY LEVENTE Gyáli BKSE 0 2
118. KIRÁLY PATRIK TIBOR Kézilabda Up. KFT 1. 0 5
119. KIRCHKNOPF OLIVÉR Moyra-Budaörs Handba 0 10
120. KISS AMBRUS Kézilabda Up. KFT 2. 0 5
121. KISS DOMONKOS LÁSZLÓ Körte HVSE 0 2
122. KISS MÁRK FTC KN KFT 0 9
123. KONCSÁR ÖRS Ráckeve VKSK 0 8
124. KOVÁCS BENEDEK Ráckeve VKSK 0 8
125. KOVÁCS GERGELY Gyömrői KA 0 6
126. KOVÁCS LEVENTE ATTILA Tempo KSE 0 8
127. KOVÁCS NORBERT ISTVÁN Csepel DSE 0 6
128. KOZMA JÓZSEF SIMON Gyömrői KA 0 6
129. KÖNYŰ MÁRTON Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
130. KUHMANN BOTOND ANDRÁS Kőrösi KDSE Érd 0 4
131. KUTALA BOTOND Diósdi DSE 0 6
132. LAJTOS BARNABÁS Százhalombattai VUK 0 10
133. LÁZÁR BENCE TAMÁS Százhalombattai VUK 0 10
134. LÁZÁR NÁNDOR ANDRÁS Diósdi DSE 0 2
135. LECSUK LEVENTE LÁSZLÓ Gyáli BKSE 0 6
136. LÉNÁRT BÁLINT Diósdi DSE 0 4
137. LÉVAI SÁMUEL Diósdi DSE 0 2
138. LIPKOVICS PÉTER PLER-Budapest 0 4
139. LUCZ KENDE BENCE Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
140. MADARÁSZ GYÖRGY IMRE Körte HVSE 0 4
141. MAGYAR MÁTÉ BALÁZS Csepel DSE 0 6
142. MAGYARI BENCE FTC KN KFT 0 8
143. MÁRIÁN RAJMUND ÁKOS Gyáli BKSE 0 3
144. MARXER BENEDEK Gyáli BKSE 0 6
145. MATYÓ KONRÁD Gyömrői KA 0 6
146. MÉHES BOTOND Tempo KSE 0 6
147. MIHÁLY ZALÁN TAMÁS FTC KN KFT 0 5
148. MODLA MARTIN KISTEXT 0 4
149. MÓDLI MARCELL PLER-Budapest 0 10
150. MOLNÁR BENEDEK PÉTER Budai Farkasok NKFT 0 4
151. MOLNÁR BOTOND Tempo KSE 0 6
152. MOLNÁR LEVENTE Gyömrői KA 0 2
153. MUHI ÁDÁM FTC KN KFT 0 10
154. NAGY GÁBOR MIKLÓS Diósdi DSE 0 6
155. NAGY GERGŐ Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
156. NAGY LEVENTE Szigetszentmiklósi K 0 8
157. NAGY LEVENTE Diósdi DSE 0 6
158. NAGY MÁTÉ SZILÁRD KISTEXT 0 4
159. NAGY MILÁN Dabasi KC VSE 0 2
160. NAGY OLIVÉR Kézilabda Up. KFT 2. 0 8
161. NAGY ZSOMBOR PLER-Budapest 0 4
162. NAGY ZSOMBOR Körte HVSE 0 4
163. NÉMETH BENJAMIN Szigetszentmiklósi K 0 6
164. NÉMETHY KONRÁD FILIP PLER-Budapest 0 5
165. NÓGRÁDI ÁKOS FTC KN KFT 0 2
166. OSZTOBÁNYI GERGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handba 0 6
167. ÖRDÖGH MARTIN Budai Farkasok NKFT 0 6
168. PACZULÁK DOMINIK Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
169. PÁNCSITY DOMINIK Kőrösi KDSE Érd 0 4
170. PARALITICCI-HARSÁNYI SANTIAGO DÁNIEL Csepel DSE 0 8
171. PÁRICSI MARCELL MÁRK KISTEXT 0 4
172. PATAKI LAJOS DÁVID Gyáli BKSE 0 2
173. PAVLISINEC BALÁZS MÁTÉ Tempo KSE 0 6
174. PELCZEL-NAGY ÁDÁM Százhalombattai VUK 0 10
175. PELYHE BALÁZS PLER-Budapest 0 10
176. PETHŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 10
177. PETŐ BALÁZS PLER-Budapest 0 10
178. PÓTÁRI BÁLINT Tempo KSE 0 7
179. PRESENSZKI PÉTER Dabasi KC VSE 0 2
180. RAB DÁNIEL Kőrösi KDSE Érd 0 2
181. RÁCZ-KOVÁCS KEVE Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
182. RÁDAI ZALÁN Százhalombattai VUK 0 10
183. RÁGYÁNSZKI VALÉR Gyömrői KA 0 6
184. REPKA DÁVID Dabasi KC VSE 0 6
185. RÉVAI OLIVÉR FTC KN KFT 0 8
186. RITTLING MÁRTON Budai Farkasok NKFT 0 2
187. SÁGI BOTOND FERENC Gyömrői KA 0 4
188. SÁGI PÉTER Tempo KSE 0 8
189. SAMU MILÁN Gyáli BKSE 0 8
190. SÁNDORFY OLIVÉR Körte HVSE 0 4
191. SÁNTA DÉNES PLER-Budapest 0 10
192. SÁPI IMRE Gyáli BKSE 0 4
193. SIMON KONOR Diósdi DSE 0 6
194. SÍRÓ MÁTÉ Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
195. SOMOGYI ÁDÁM FTC KN KFT 0 10
196. SOMOGYI BENCE PÉTER Gyömrői KA 0 4
197. SOMOS TAMÁS BOTOND KISTEXT 0 4
198. STEFFLER VINCE Körte HVSE 0 2
199. STÉPÁN SÁMUEL ZSOLT Tempo KSE 0 4
200. STUBITS BUDA MÁTÉ Körte HVSE 0 4
201. SURIN NIMRÓD Kőrösi KDSE Érd 0 4
202. SUSKA DÁVID PLER-Budapest 0 6
203. SÜKÖSD LEVENTE Csepel DSE 0 4
204. SZABÓ ÁBEL Diósdi DSE 0 6
205. SZABÓ ÁDÁM DÁVID Diósdi DSE 0 4
206. SZABÓ ÁRON Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
207. SZABÓ BÁLINT Gyáli BKSE 0 8
208. SZABÓ DOMINIK FTC KN KFT 0 2 0 4
Tempo KSE 0 2
209. SZABÓ MÁTÉ KRISZTIÁN Ráckeve VKSK 0 8
210. SZABÓ ZALÁN Moyra-Budaörs Handba 0 10
211. SZABÓ ZALÁN PÉTER Százhalombattai VUK 0 2
212. SZALLER GERGŐ Dabasi KC VSE 0 6
213. SZANDI OLIVÉR MÁRK Diósdi DSE 0 2
214. SZECSEI LÉNÁRD Gyáli BKSE 0 4
215. SZEKÉR SZABOLCS Tempo KSE 0 4
216. SZELECZKI ZÉTÉNY Csepel DSE 0 6
217. SZEMES LEVENTE FTC KN KFT 0 10
218. SZENTGYÖRGYVÖLGYI ÁBEL Körte HVSE 0 6
219. SZILLÉRY DÁNIEL FTC KN KFT 0 10
220. SZILVÁSI VILMOS Kézilabda Up. KFT 2. 0 6
221. SZOYKA BOTOND ÁRPÁD Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
222. TAKÁCS DOMINIK Dabasi KC VSE 0 6
223. TAKÁCS KORNÉL BÁLINT Tempo KSE 0 8
224. TAKÁCS ZALÁN GYÖRGY Moyra-Budaörs Handba 0 10
225. TAMÁS GERGELY Diósdi DSE 0 6
226. TAR ZALÁN Csepel DSE 0 8
227. TARJÁNYI DÁNIEL FTC KN KFT 0 10
228. TONKA-NAGY DÁNIEL FTC KN KFT 0 4
229. TÓTH BALÁZS Gyömrői KA 0 6
230. TÓTH BOTOND Kőrösi KDSE Érd 0 4
231. TÓTH MILÁN Kőrösi KDSE Érd 0 4
232. TÓTH-HENNEL MÁRK Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
233. TÖRÖK ÁKOS PLER-Budapest 0 8
234. TRINFA LEVENTE Százhalombattai VUK 0 10
235. UJVÁRI ZALÁN Dabasi KC VSE 0 4
236. ÚJVÁROSI ZALÁN Ráckeve VKSK 0 8
237. VARGA BÁLINT Diósdi DSE 0 2
238. VARGA MÁRK RICHÁRD Körte HVSE 0 6
239. VARGA TAMÁS KÁROLY Kézilabda Up. KFT 1. 0 8
240. VÁRÓCZI ÁKOS MIHÁLY Kézilabda Up. KFT 1. 0 10
241. VATA ÁDÁM FTC KN KFT 0 1
242. VIDA BENEDEK Moyra-Budaörs Handba 0 2
243. VISI PÉTER Gyáli BKSE 0 2
244. VISKI DÁNIEL Ráckeve VKSK 0 6
245. VÖRÖS BENCE Budai Farkasok NKFT 0 6
246. ZÁMBORSZKI ÁBEL Budai Farkasok NKFT 0 6
247. ZANKÓ ZOLTÁN ODIN Ráckeve VKSK 0 6
248. ZRINYI-GÁL LŐRINC FERENC Körte HVSE 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó