Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
Gyermekbajnokság Versenykiírás 2019-20
Gyermekkézilabda 2019.02.27.
A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai és Versenybizottsága elfogadta a 2019-20-as Gyermekbajnokság Versenykiírását, valamint a korosztályokhoz tartozó versenynaptárt.
ON-LINE JEGYZŐKÖNYV SEGÉDLET
LETÖLTÉS
FRISS HÍREK
Kövesse élőben a Gyermekbajnokságot!
2019.02.07. Gyermekkézilabda
Február 9-én, szombaton Gyömrőről jelentkezik a Gyermekbajnokság fiú U15 III. osztály, Kovács Lászó régió felsőháza élőben.
A motivációs kérdőív eredményei edző-játékos viszonyban
2018.12.18. Gyermekkézilabda
2018 őszén kérdőív formában megszólítottunk 14-18 éves fiatalokat, hogy néhány számukra érdekesnek látszó kérdésre válaszoljanak.
Élőben jelentkezik a Gyermekbajnokság vasárnap
2018.12.04. Gyermekkézilabda
Kövesse online a mérkőzéseket!
Kérdőív sportszülőknek
2018.11.30. Gyermekkézilabda
Töltse ki Ön is!
FRISS FOTÓ
Gyermekbajnokság: bajnokokat hirdettek a hétvégén
2018.05.26. Gyermekkézilabda
Véget értek a küzdelmek a gyermekbajnokság legidősebb korosztályaiban.
Gyermekbajnokság - Balkány
2016.11.19. Gyermekkézilabda
Jelenetek a Lány U11 Kulcsár Anita régió B csoport balkányi fordulójáról
II. ELIOS utánpótlás torna
2016.04.06. Gyermekkézilabda
A II. ELIOS kupa alkalmából több száz gyermek lépett pályára, hogy együtt hódolhassanak a kézilabdasport örömeinek.
Hódmezővásárhelyi LKC
2014.03.02. Gyermekkézilabda
Országos kézilabda Gyermekbajnokság - U10
idény
kiválaszt
FIÚ
Gyermekbajnokság FU15 1. osztály U-15
FU15 1.osztály Felsőház (56)
FU15 1. osztály Alsóház (56)
FU15 1. osztály Kelet (56)
FU15 1. osztály Nyugat (57)
Gyermekbajnokság FU15 2. osztály U-15
Kelet-Nyugat 1-6 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 7-12 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 13-18 helyezésért (30)
Kelet.Nyugat 19-24 helyezésért (30)
FU15 2.o Kelet Felsőház (18)
FU15 2.o Kelet Alsóház (18)
FU15 2.o Nyugat Felsőház (18)
FU15 2.o Nyugat Alsóház (18)
FU15 2. osztály Kelet A csoport (30)
FU15 2. osztály Kelet B csoport (30)
FU15 2. osztály Nyugat C csoport (30)
FU15 2. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság FU15 3. osztály U-15
Adorján János régió Felsőház (18)
Adorján János régió Alsóház (18)
Adorján János régió (59)
Badó László régió Felsőház (30)
Badó László régió Alsóház (30)
Badó László régió A csoport (30)
Badó László régió B csoport (30)
Kovács László régió Felsőház (72)
Kovács László régió Alsóház (56)
Kovács László régió A csoport (20)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (30)
Kulcsár Anita régió (84)
Nyugat Felsőház (Csiszár-Tóth-Zákányi) (12)
Nyugat Alsóház (Csiszár-Tóth-Zákányi) (12)
Nyugat (Csiszár-Tóth-Zákányi) (56)
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály U-14
FU14 1.osztály Felsőház (56)
FU14 1.osztály Alsóház (56)
FU14 1. osztály Kelet (56)
FU14 1. osztály Nyugat (56)
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály U-14
Kelet-Nyugat 1-6. helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 7-12. helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 13-18. helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 19-24. helyezésért (30)
FU14 2.o Kelet Felsőház (18)
FU14 2.o Kelet Alsóház (18)
FU14 2.o Nyugat Felsőház (18)
FU14 2.o Nyugat Alsóház (18)
FU14 2. osztály Kelet A csoport (30)
FU14 2. osztály Kelet B csoport (30)
FU14 2. osztály Nyugat C csoport (30)
FU14 2. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály U-14
Adorján János régió Felsőház (45)
Adorján János régió Alsóház (45)
Adorján János régió A csoport (30)
Adorján János régió B csoport (30)
Badó László régió Felsőház (56)
Badó László régió Alsóház (42)
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (42)
Csiszár László régió (108)
Kovács László régió Felsőház (45)
Kovács László régió Alsóház (45)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió Felsőház (45)
Kulcsár Anita régió Alsóház (30)
Kulcsár Anita régió A csoport (20)
Kulcsár Anita régió B csoport (30)
Tóth László-Zákányi Bálint régió (84)
Gyermekbajnokság FU13 U-13
Adorján János régió (150)
Badó László régió (187)
Csiszár László régió (100)
Kovács László régió (170)
Kulcsár Anita régió (120)
Sterbinszky Amália régió (81)
Tóth László régió (91)
Zákányi Bálint régió (80)
Gyermekbajnokság FU12 U-12
Adorján János régió (190)
Badó László régió (268)
Csiszár László régió (100)
Kovács László régió (204)
Kulcsár Anita régió (198)
Sterbinszky Amália régió (110)
Tóth László régió (161)
Zákányi Bálint régió (70)
Gyermekbajnokság FU11 U-11
Adorján János régió (116)
Badó László régió (198)
Csiszár László régió (88)
Kovács László régió (171)
Kulcsár Anita régió (170)
Sterbinszky Amália régió (95)
Tóth László régió (117)
Zákányi Bálint régió (63)
LÁNY
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály U-14
LU14 1.osztály Felsőház (56)
LU14 1.osztály Alsóház (56)
LU14 1. osztály Kelet (56)
LU14 1. osztály Nyugat (56)
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály U-14
Kelet-Nyugat 1-6 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 7-12 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 13-18 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 19-24. helyezésért (30)
LU14 2.o Kelet Felsőház (18)
LU14 2.o Kelet Alsóház (18)
LU14 2.o Nyugat Felsőház (18)
LU14 2.o Nyugat Alsóház (18)
LU14 2.osztály Kelet A csoport (30)
LU14 2. osztály Kelet B csoport (30)
LU14 2. osztály Nyugat C csoport (30)
LU14 2. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály U-14
Adorján János régió Felsőház (45)
Adorján János régió Alsóház (30)
Adorján János régió A csoport (30)
Adorján János régió B csoport (20)
Badó László régió Felsőház (20)
Badó László régió Közép-felsőház (20)
Badó László régió Közép-alsóház (20)
Badó László régió Alsóház (12)
Badó László régió B-D ág (40)
Badó László régió A-C ág (50)
Badó László régió A csoport (20)
Badó László régió B csoport (12)
Badó László régió C csoport (20)
Badó László régió D csoport (20)
Csiszár László régió Felsőház (18)
Csiszár László régió Alsóház (18)
Csiszár László régió (56)
Kovács László régió Felsőház (56)
Kovács László régió Alsóház (42)
Kovács László régió A csoport (58)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió Felsőház (56)
Kulcsár Anita régió Alsóház (42)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió (108)
Tóth László régió Felsőház (56)
Tóth László régió Alsóház (30)
Tóth László régió A csoport (42)
Tóth László régió B csoport (30)
Zákányi Bálint régió Felsőház (45)
Zákányi Bálint régió Alsóház (45)
Zákányi Bálint régió A csoport (30)
Zákányi Bálint régió B csoport (30)
Gyermekbajnokság LU13 U-13
Adorján János régió (120)
Badó László régió (272)
Csiszár László régió (90)
Kovács László régió (241)
Kulcsár Anita régió (170)
Sterbinszky Amália régió (120)
Tóth László régió (152)
Zákányi Bálint régió (160)
Gyermekbajnokság LU12 U-12
Adorján János régió (140)
Badó László régió (270)
Csiszár László régió (200)
Kovács László régió (272)
Kulcsár Anita régió (257)
Sterbinszky Amália régió (134)
Tóth László régió (179)
Zákányi Bálint régió (161)
Gyermekbajnokság LU11 U-11
Adorján János régió (135)
Badó László régió (269)
Csiszár László régió (152)
Kovács László régió (180)
Kulcsár Anita régió (242)
Sterbinszky Amália régió (108)
Tóth László régió (144)
Zákányi Bálint régió (159)
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó