Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2021. május 9. vasárnap
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Veszprémi KKFT - Balatonfüredi KSE 31 - 38 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - KTE-Piroska szörp 23 - 23 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
18:00 Pick Szeged U22 - Mezőkövesdi KC 28 - 22 Városi Sportcsarnok
6726 Szeged Temesvári körút 33
18:00 FTC-Diagnosticum U22 - ÓAM-Ózdi KC 23 - 23 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 PEAC - BFKA-Balatonfüred U22 35 - 27 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kispest NKK-Vajk - Hajdúnánás SK 27 - 22 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
18:00 Gödi SE - PC Trade SZNKE 29 - 39 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Moyra-Budaörs Handball 25 - 27 Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Pilisvörösvári KSK - Csömör KSK 24 - 23 PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
16:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - TFSE 42 - 22 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
17:00 Budakalászi SC - Budapesti Honvéd SE 33 - 25 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
18:00 Rákosmenti KSK - Pénzügyőr SE 30 - 36 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
18:00 VS Dunakeszi - Gödöllői KC 29 - 32 Dunakeszi Kézilabda Sportcsarnok
zárt kapu 2120 Dunakeszi Fóti út 41.
18:00 Mikolik Sport School KFT - PLER KKFT U23 28 - 35 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - MK Pelikán-Siklós KC 21 - 13 Bonyhád Városi Sportcsarnok
7150 Bonyhád Jókai Mór utca 3.
17:00 Kiskunhalas UKSC - Hőgyészi SC 27 - 36 Dékáni Árpád Sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Kistext SKFT. - Dunaharaszti MTK 27 - 22 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
16:00 KIKI SKFT - Csepel DSE 27 - 45 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
16:00 Dabasi KC VSE U23 - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület 34 - 29 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
18:00 Abonyi KC - ALBA-MÁV-ELŐRE 28 - 30 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Kondorosi KK - Kunszentmárton KSK 24 - 25 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
18:00 Békéscsabai BDSK - Kiskunmajsai KC 33 - 29 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Komárom VSE - Büki TK 44 - 29 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Budakalászi SC - Solymári SC 23 - 18 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
13:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - Dunakanyar Kézilabda Akadémia-Vác 32 - 40 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
15:00 FTC KN KFT U22 - XVI.kerületi KMSE 47 - 23 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
17:00 TFSE - Tatabányai SC 32 - 27 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Vitka SE - Hevesi SE 37 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
16:00 DVSC SCHAEFFLER U22 - OKTAT60 Hatvani KSZSE 22 - 22 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Siófok Kézilabda Club Kft. U22 28 - 28 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - VSK Tököl 28 - 20 Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu 2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
16:00 EURONOVEX USE - Szigetszentmiklós NKSE 34 - 25 Szászberek Sportcsarnok
zárt kapu 5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
16:00 Alba Fehérvár KC U22 - Ceglédi KCSE 31 - 20 KÖFÉM Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
18:00 Dabasi KC VSE - Vecsési SE 33 - 20 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
18:00 Inárcs-Örkény KC - Rákosmenti KSK 21 - 18 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 K. Szeged SE - Szarvasi NKK 28 - 19 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Bács-Kiskun megyei férfi I. osztály férfi felnőtt kézilabda Bács
14:00 Bácsalmási PVSE - Gézengúz UKC 23 - 24 Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
17:00 Euroscale Kecskemét - Balogh Tészta TVSE 26 - 23 Tőrös Olga sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Izsáki út 10
17:00 D-V SE Csávoly - STE-Bs Plastic 25 - 38 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Bács-Kiskun megyei női I. osztály Bács-Kiskun megyei női I. osztály-Felsőház női felnőtt kézilabda Bács
18:00 Kalocsai KC - Nemesnádudvari NKSZE 34 - 38 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
18:00 Miklós KC - Mizse KC 28 - 27 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5
Bács-Kiskun megyei női I. osztály Bács-Kiskun megyei női I. osztály-Alsóház női felnőtt kézilabda Bács
15:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi NKSZSE 28 - 24 Dékáni Árpád Sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
Baranya megyei női Baranya megyei női- Alsóház női felnőtt kézilabda Baranya
16:00 Komlói NKE - Pécsváradi Spartacus SE 25 - 27 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Békés megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Békés
Kondorosi KK - HC Szarvas 0 - 10 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
Békés megyei női női felnőtt kézilabda Békés
15:00 Hed Land Sportcsarnok-Mezőberény - Füzesgyarmat SK 33 - 18 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
16:00 Orosházi NKC U20 - Orosházi NKC II. 47 - 25 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női- Alsóház női felnőtt kézilabda Borsod
14:00 Tiszaújvárosi SC - Sárospataki USI 24 - 37 Tiszaújváros Városi Sportcentrum-Játékcsarnok
3581 Tiszaújváros Teleki Blanka u. 6.
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
10:15 FSzSE - Kistext Sport KFT II. 17 - 18 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
13:15 Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület - Rév II - BOB 33 - 28 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:00 BVSC - Zugló - SC Squadra Buda 27 - 34 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály-Felsőház férfi felnőtt kézilabda Budapest
14:45 Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület II. - Budapest Heroes SE 29 - 20 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály-Alsóház férfi felnőtt kézilabda Budapest
17:30 HÍD-UNIO SE `Varánuszok` - Emericus KSE 27 - 28 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt I. osztály-alapszakasz női felnőtt kézilabda Budapest
10:30 Budafoki KSE - Kinizsi TTK 22 - 35 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
14:30 Rákosmenti KSK III. - Emericus KSE 35 - 26 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
16:15 Budapesti Farkasok KSE - HÍD-UNIO SE 18 - 23 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt II. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
10:00 Kistext SE - Gázművek MTE NKE 24 - 26 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
11:45 Honvéd Zrínyi SE - TKSE KS KFT 33 - 27 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
FMKSZ-KEM megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Fejér
17:00 Móri KSC - Kisbér KC 29 - 34 Wekerle S. Szabadidő Kp.
zárt kapu 8060 Mór Táncsics M utca 25
18:00 Bicskei TC - Rácalmás SE 24 - 29 Sportcsarnok
2066 Szár Forrás út 1
18:00 VAX KE Sárbogárd - Tópart Team Handball Club Nonprofit Kft 26 - 31 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
FMKSZ-KEM megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
11:00 Dunaújvárosi AC - Móri KSC 25 - 30 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
13:30 FKC Senior - Kisbér KC 38 - 17 KÖFÉM Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
16:00 Bicskei TC - Ácsi Kinizsi 12 - 37 Sportcsarnok
2066 Szár Forrás út 1
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
17:00 Lipóti SKFT - Fertőmenti KC 28 - 27 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
Nyalkai SK - Petőfi SK Lipót 0 - 10 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
16:00 Jánossomorjai SE - Mosonszolnoki KSE 20 - 50 Jánossomorja Városi Sportcsarnok
9241 Jánossomorja Iparos utca 10
17:00 Fertőmenti KC - Győrújbaráti TK 17 - 23 Sportcsarnok*
9437 Hegykő Szent Mihály út 26.
17:00 Győrszemere KSK - KSE Bősárkány 43 - 28 Ált. Isk. sportcsarnok*
9113 Koroncó Rákóczi Ferenc u. 46.
18:00 Szany SE - Répcelaki SE 34 - 19 Sportcsarnok*
9317 Szany Ifjúság út 3.
Hajdú-Bihar megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Hajdú
16:00 Berettyó MSE - Balmazújvárosi KK 22 - 26 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Jász-Nagykun-Szolnok megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Jász
10:00 Sütő Kézisuli - Szolnoki KCSE 19 - 40 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
11:00 Mezőtúri AFC - Tiszaföldvári KK 38 - 15 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
13:00 Sütő Kézisuli - Tiszaföldvári KK 28 - 31 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
14:00 Szolnoki KCSE - Mezőtúri AFC 30 - 22 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Jász-Nagykun-Szolnok megyei női női felnőtt kézilabda Jász
09:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Túrkevei VSE 19 - 19 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
10:00 Jászberényi NKE - Berekfürdő SE 23 - 22 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
11:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Tiszaföldvári KK 19 - 15 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
12:00 Fegyvernek VSE - Jászberényi NKE 14 - 16 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
13:00 Szolnoki KCSE - Tiszaföldvári KK 23 - 17 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
14:00 Berekfürdő SE - Jászfényszaru VSE 25 - 25 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
15:00 Túrkevei VSE - Szolnoki KCSE 17 - 19 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
16:00 Fegyvernek VSE - Jászfényszaru VSE 22 - 32 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
14:15 Solymári SC - Veresegyház VSK 43 - 20 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
17:00 Domony KSE - Szigetszentmiklósi KSK III. 44 - 38 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt II. osztály-Negyeddöntő férfi felnőtt kézilabda Pest
14:00 Kőrösi KDSE Érd - Tápiószelei SE 20 - 33 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Pest
19:30 Csömör KSK - Gödi Sportegyesület II. 0 - 10 Sportcsarnok
zárt kapu 2141 Csömör Major utca 7-9.
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt II. osztály-Negyeddöntő női felnőtt kézilabda Pest
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II. - Balassa SE Balassagyarmat 31 - 25 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Somogy-Zala megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Somogy
16:00 Veszprémi Magyar-Finn Egyesület - Kutasi NKC 28 - 32 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
10:00 Ópályi KSE - Balkányi Ifjúsági SE 28 - 27 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
12:00 NYBSC 2 - Kállósemjéni SZSE 25 - 29 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
14:30 Ópályi KSE - NYBSC 2 10 - 0 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női női felnőtt kézilabda Szabolcs
15:00 Motocorp FehérgyarmatiVSE - Balkányi Ifjúsági SE 36 - 23 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Veszprém megyei női női felnőtt kézilabda Veszprém
14:00 Kilián DSE Pápa - Resolute KC Alsóörs 35 - 33 Városi Sportcsarnok
8500 Pápa Várkert utca 4
17:00 Úrkúti SK - Tapolca VSE 22 - 26 Városi sportcsarnok *
8409 Úrkút Rákóczi utca 41
2021. május
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Strandkézilabda Versenykiírás
2021.06.18. Strandkézi - verseny
A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága elfogadta a 2021. évi strandkézilabda és utánpótlás-strandkézilabda Versenykiírást.
NB I-es Versenykiírás a 2021/2022-es idényre
2021.06.17. Versenyek
Az MKSZ Szakmai- és Versenybizottsága és az NB I-es Kézilabda Liga elfogadta a 2021/2022-es idény NB I-es bajnokságainak, azaz a K&H Női Kézilabda Liga és a K&H Férfi Kézilabda liga Versenykiírását.
Szerencsejáték Zrt.: Összeköt minket a piros, a fehér és a zöld
2021.06.16. Szövetségi élet
A Szerencsejáték Zrt. legjújabb reklámfilmje.
Megkezdte felkészülését a női junior válogatott
2021.06.13. Női junior válogatott
Június 14-én kezdte meg felkészülését a női junior válogatott, amely július 8-tól Szlovéniában az Európa-bajnokság D-csoportjában fog pályára lépni Románia, Csehország és végül Norvégia ellen.
Tizedszer BL-győztes a Barca
2021.06.13. Férfi BL
Tizedik alkalommal lett Európa legjobb csapata a Barca, a kölni Bajnokok Ligája FINAL4 döntőjében meggyőző, 13 gólos sikert aratott a dán Aalborg ellen.
Férfi BL: Aalborg-Barca a döntőben
2021.06.12. Férfi BL
Szombaton Kölnben megkezdődött a Férfi Bajnokok Ligája FINAL4, azaz a négyes döntő.
Női csörgőlabda Eb: értékes 5. hely Pajulahtiban
2021.06.10. Csörgőlabda
A női csörgőlabda-válogatott kitűnő eredménnyel az 5. helyen végzett az IBSA által Finnországban megrendezett B-csoportos csörgőlabda Európa-bajnokságon.
Lezárult az NB I/B
2021.06.10. Versenyek
Véget értek a férfi és a női NB I/B, azaz a másodosztály 2020/2021-es küzdelmei.
Férfi Liga Kupa döntő élő közvetítése itt!
2021.06.09. Versenyek
Szerdán 18 órától követhető a Csurgói KK-Sport36-Komló Szerencsejáték Zrt. Férfi Liga Kupa döntőjének visszavágója, az MKSZ tesztelés alatt álló közvetítésében.
Online webinárt tart az IHF
2021.06.09. Szövetségi élet
Második alkalommal szervez online webináriumot az IHF edzők és játékvezetők számára. Az összesen tíz előadásra június 17. és július 9. között kerül sor.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó