Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. december 5. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:15 Telekom Veszprém - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 26 - 25 Veszprém Aréna
M4 SPORT
8200 Veszprém Külső Kádártai út
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 30 - 24 Földi Imre Sportcsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
18:00 Csurgói KK - Budakalász Kézilabda Zrt. 28 - 23 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
ÓAM-Ózdi KC - DEAC NK KFT Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3600 Ózd Brassói út 2
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkövesdi KC 23 - 31 Continental Aréna
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
18:00 Optimum-Solar Békési FKC - Vecsési SE 24 - 21 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Pénzügyőr SE - Gödi SE 42 - 28 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
18:00 Hajdúnánás SK - PC Trade SZNKE 30 - 29 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
18:00 Eszterházy SC - Kispest NKK-Vajk 27 - 28 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
18:00 Tempo KSE - Vasas SC 22 - 29 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Gárdony-Pázmánd NKK - Sylver OPS SzombathelyU20 Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Kisbér KC - Győrújbaráti TK Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2870 Kisbér Vásártér utca 1
Tarján SE - AGROFEED ETO-SZESE U23 Községi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2831 Tarján Rákóczi út 15
Várpalotai BSK - BFKA-Balatonfüred U23 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8100 Várpalota Fehérvári út 9
15:30 Komárom VSE - AGROFEED ETO-SZESE U23 32 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - Rákosmenti KSK 36 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
18:00 Pilisvörösvári KSK - TFSE 26 - 33 PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Bőcs Községi Sport Club - Enjoy Robotics F.Gyarmat Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3574 Bőcs Delta köz 1
18:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE 31 - 26 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
18:00 HSE-Hungarospa Nádudvar - Kisvárdai KC 32 - 24 Városi Sportház
zárt kapu 4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Kiskőrösi KS Kft - Rinyamenti Kézilabda Club SE Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Holler UnFC - Hőgyészi SC Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
16:00 Bajai KSE - Dunaújvárosi AC 30 - 33 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
18:00 Tungsram SE-Nagykanizsa - Kalocsai Kézilabda Club 29 - 23 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
18:00 Kiskunhalas UKSC - MK Pelikán-Siklós KC 26 - 29 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Kistext SKFT. - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület 39 - 22 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
17:00 Szigetszentmiklósi KSK U23 - Százhalombattai KE 27 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
18:00 Abonyi KC - Üllői Városi Kézillabda Sport Klub Sportegyesület 25 - 36 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Kondorosi KK - Túrkevei VSE Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5553 Kondoros Iskola utca 2
Békéscsabai BDSK - Tigrisek Csongrádi KSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
16:00 Makói Kézilabda Club - QSM Algyő 32 - 27 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
18:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - Kiskunmajsai KC 38 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
VKL SE Győr - Körmendi DMTE Kulturális és Sportközpont
zárt kapu ELHALASZTVA 9141 Ikrény Vasút sor 6
Celldömölki VSE - Komárom VSE CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Büki TK - Mosonmagyaróvári KC U22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9737 Bük Eötvös utca 7
18:00 Sárvárfürdő Kinizsi SE - Student Comfort SKFT 35 - 17 Sárvár Aréna
zárt kapu 9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Mátészalkai MTK - OKTAT60 Hatvani KSZSE 25 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Tolna KC - Hévízi SK 24 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7130 Tolna Sport utca 15/a
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
VSK Tököl - EURONOVEX USE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2316 Tököl Aradi utca 56
16:00 Csepel DSE - Rákosmenti KSK 35 - 16 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
10:30 Csorvási SK - CORNER-GYULASPORT NKFT. 19 - 20 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
16:00 Szarvasi NKK - Mezőtúri AFC - Syngenta 19 - 23 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 FTC-Diagnosticum - KTE-Piroska szörp 29 - 22 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:15 Kozármisleny SE - ÉRD 28 - 19 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 KSA Budapest - Veszprémi KKFT II. 29 - 23 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
14:00 NEKA II. - KK Ajka 31 - 25 NEKA Csarnok
zárt kapu 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Kisbér KC - Győrújbaráti TK Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2870 Kisbér Vásártér utca 1
Tarján SE - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Községi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2831 Tarján Rákóczi út 15
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Salgótarjáni Strandépítők KC - Rákosmenti KSK Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3100 Salgótarján Kassay sor 84
11:45 Veresegyház VSK - PLER KKFT 34 - 36 Szent László Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2146 Mogyoród Iskola utca
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Sárospataki TC - Eger Eszterházy SZSE II 26 - 24 Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Bőcs KSC - Enjoy Robotics F.Gyarmat Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3574 Bőcs Delta köz 1
16:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE 25 - 26 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
16:00 HSE-Hungarospa Nádudvar - Kisvárdai KC 35 - 30 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Kiskőrösi KS Kft - Rinyamenti Kézilabda Club SE Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 6200 Kiskőrös Árpád utca 4
14:00 Bajai KSE - Dunaújvárosi AC 13 - 30 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
16:00 Tungsram SE-Nagykanizsa - Kalocsai Kézilabda Club 32 - 38 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
16:00 Holler UNFC - Hőgyészi SC 29 - 34 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
16:00 Kiskunhalas UKSC - MK Pelikán-Siklós KC 28 - 29 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:30 Martonvásári KSE - Diósdi DSE 34 - 40 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Kondorosi KK - Túrkevei VSE Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu 5553 Kondoros Iskola utca 2
Békéscsabai BDSK - Tigrisek Csongrádi KSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
16:00 Kunszentmárton KSK - Szolnoki KCSE 22 - 43 Sportcsarnok
zárt kapu 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
16:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - Kiskunmajsai KC 45 - 21 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
VKL SE Győr - Körmendi DMTE Kulturális és Sportközpont
zárt kapu ELHALASZTVA 9141 Ikrény Vasút sor 6
Celldömölki VSE - Komárom VSE CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:00 Büki TK - RBF Nyílászáró Kft KKS Bősárkány 38 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 9737 Bük Eötvös utca 7
15:00 Petőfi SK Lipót - KK Ajka 24 - 24 Lipóti Sportcsarnok
zárt kapu 9233 Lipót 653/4 hrsz.
16:00 Sárvárfürdő Kinizsi SE - Student Comfort SKFT 25 - 30 Sárvár Aréna
zárt kapu 9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Miskolci VSC - Balmazújvárosi LKSE Hermann Gimnázium
zárt kapu ELHALASZTVA 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-E. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Hatvani KSZSE - Mátészalkai MTK Hatvani Sport -és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3000 Hatvan Radnóti tér 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Tolna KC - Hévízi SK Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7130 Tolna Sport utca 15/a
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
VSK Tököl - EURONOVEX USE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2316 Tököl Aradi utca 56
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Csorvási SK - CORNER-GYULASPORT NKFT. Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Ferencvárosi TC - KTE-Piroska szörp 21 - 20 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Orosházi FKSE- LINAMAR 28 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
11:30 Kozármisleny SE - ÉRD 10 - 15 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 KSA Budapest - Budai Farkasok 11 - 30 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
15:00 Szigetszentmiklósi KSK - PLER-Budapest II. 41 - 33 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:45 Hódmezővásárhelyi LKC - Gödi SE 30 - 11 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Kántor Anikó SE - Mikolik Sport School KFT Balázsovits János spcs.
ELHALASZTVA 2132 Göd József utca 3
09:00 Pénzügyőr SE II. - Rákosmenti KSK 25 - 8 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
10:00 Veresegyház VSK - Budakalászi SC 34 - 19 Szent László Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2146 Mogyoród Iskola utca
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
KIKI SKFT - Kőrösi KDSE Érd Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
12:30 Martonvásári KSE - Diósdi DSE 20 - 38 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Celldömölki VSE - Komárom VSE CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
11:00 Lébényi KSE - SZESE Győr 29 - 12 Sportcsarnok
zárt kapu 9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Bicskei TC - Budai Farkasok NKFT Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2066 Szár Forrás út 1
12:00 Tempo KSE - HORT SE 32 - 5 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Mogyoródi KSK - Domony KSE Szent László Ált.Isk. spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
ÓKSI SE - Esztergomi Vitézek RAFC Kerék u. Ált. Isk. spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 1036 Budapest Kerék utca 18-20
15:00 Ácsi Kinizsi - Budakalászi SC 18 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Miskolci VSC - Borsodi Sport Klub I. 23 - 20 Hermann Gimnázium
zárt kapu 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT Hatvani Sport -és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3000 Hatvan Radnóti tér 2.
11:00 Nyíradony Város Versney- és Tömegsport Klub - Berettyó MSE 14 - 44 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
PSN Zrt. II. - GÓNA SZKKE Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Satelit FC Somogytarnóca - Hosszúhetényi Sport KFT Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 7900 Szigetvár Olay L utca 6
Gyermekbajnokság FU15 összevont (2006-2007) FU15 B/1 (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna) férfi U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Ráckeve VKSK - Simontornyai KK 18 - 24 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
11:00 Simontornyai KK - Virág SE Dunaújváros 29 - 18 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
12:00 Virág SE Dunaújváros - Ráckeve VKSK 29 - 28 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
Gyermekbajnokság FU15 összevont (2006-2007) FU15 B/2 (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna) férfi U-15 kézilabda MKSZ
11:00 Komló Sport KC - Hőgyészi SC 32 - 14 Sportközpont
zárt kapu 7300 Komló Eszperantó tér 1
12:00 Holler UFC - Komló Sport KC 11 - 34 Sportközpont
zárt kapu 7300 Komló Eszperantó tér 1
13:00 Hőgyészi SC - Holler UFC 19 - 21 Sportközpont
zárt kapu 7300 Komló Eszperantó tér 1
Gyermekbajnokság FU15 összevont (2006-2007) FU15 D/1 (Borsod, Hajdú, Jász, Szabolcs) férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Balmazújvárosi KK - Nyíregyházi SN KFT 23 - 17 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
10:00 Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT 20 - 29 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:00 Nyíregyházi SN KFT - Mátészalkai MTK 18 - 16 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
12:00 DEAC NK KFT - Mátészalkai MTK 21 - 21 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Gyermekbajnokság FU15 összevont (2006-2007) FU15 G/1 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
10:00 BVSC - Zugló - Pilisvörösvári KSK 16 - 21 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
11:00 Pilisvörösvári KSK - Grundfos Tatabánya KC 19 - 24 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
12:00 Budaörsi KSE - BVSC - Zugló 21 - 13 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Budaörsi KSE 24 - 16 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
Gyermekbajnokság LU15 összevont (2006-2007) LU15 F/1 (Bács, Budapest, Jász, Pest, Fejér, Tolna) női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Dabasi KC VSE - EURONOVEX USE 21 - 20 Szászberek Sportcsarnok
zárt kapu 5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
10:00 EURONOVEX USE - Érdi Sport KFT 32 - 31 Szászberek Sportcsarnok
zárt kapu 5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
11:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Dabasi KC VSE 17 - 32 Szászberek Sportcsarnok
zárt kapu 5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
12:00 Érdi Sport KFT - FTC KN KFT 16 - 44 Szászberek Sportcsarnok
zárt kapu 5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
13:00 Kecskeméti Sportiskola - Törökszentmiklósi Székács KE 28 - 12 Szászberek Sportcsarnok
zárt kapu 5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
14:00 FTC KN KFT - Kecskeméti Sportiskola 27 - 14 Szászberek Sportcsarnok
zárt kapu 5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) III. csoport( Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:55 Orosházi FKSE- LINAMAR - Mezőtúri AFC-Syngenta 22 - 8 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
10:50 Orosházi FKSE- LINAMAR - Kiskunmajsai KC 33 - 7 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
11:45 Mezőtúri AFC-Syngenta - Kiskunmajsai KC 20 - 14 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) IV. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Somogy, Tolna) férfi U-13 kézilabda MKSZ
10:00 PSN ZRT - Satelit FC Somogytarnóca 19 - 5 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
10:55 D-V SE Csávoly - PSN ZRT 11 - 31 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
11:50 Satelit FC Somogytarnóca - Gézengúz UKC 5 - 21 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
12:45 Gézengúz UKC - D-V SE Csávoly 35 - 10 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) VII. csoport (Budapest, Pest) férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Angyalföldi Sportiskola - Gödöllői KC 28 - 16 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
09:55 Gödöllői KC - Angyalföldi Sportiskola 2009 24 - 18 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
10:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Vác 33 - 20 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
10:50 Angyalföldi Sportiskola - Angyalföldi Sportiskola 2009 29 - 20 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
10:55 Budakalász Kézilabda Zrt. - ÓKSI SE 16 - 13 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
11:50 ÓKSI SE - Pilisvörösvári KSK 23 - 14 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
12:45 Pilisvörösvári KSK - Vác 17 - 15 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) VIII. csoport (Budapest, Pest) férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda Utánpótlás KFT 2. 15 - 21 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
09:55 Kézilabda Utánpótlás KFT 1. - Kézilabda Utánpótlás KFT 2. 21 - 11 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:50 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda Utánpótlás KFT 1. 10 - 40 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:45 PLER KKFT - Szigetszentmiklósi KSK 21 - 16 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
12:40 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi KSK 16 - 14 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
13:30 Gyáli BKSE - Ráckeve VKSK 10 - 33 Dömsöd Sportközpont
zárt kapu 2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
13:35 PLER KKFT - Budaörsi KSE 21 - 9 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:25 FTC KN KFT - Ráckeve VKSK 34 - 14 Dömsöd Sportközpont
zárt kapu 2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
14:30 Budaörsi KSE - Csepel DSE 14 - 12 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:20 FTC KN KFT - Gyáli BKSE 37 - 9 Dömsöd Sportközpont
zárt kapu 2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) II. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Kisvárda - Sárospataki RKG Alapítvány 17 - 9 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
09:00 Hajdúnánás SK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 22 - 8 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
09:55 Kisvárda - Dombrádi MOBIL DSE 23 - 7 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
09:55 Hajdúnánás SK - Mátészalkai MTK 33 - 11 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
10:50 Sárospataki RKG Alapítvány - Dombrádi MOBIL DSE 13 - 10 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
10:50 Mátészalkai MTK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 8 - 20 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) III. csoport (Békés, Jász, Hajdú) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Törökszentmiklósi Székács KE I. - Törökszentmiklósi Székács KE II. 29 - 9 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5340 Kunhegyes Kunmadarasi út 1.
09:55 Mezőtúri AFC - Syngenta - Törökszentmiklósi Székács KE II. 15 - 12 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5340 Kunhegyes Kunmadarasi út 1.
10:50 Törökszentmiklósi Székács KE I. - Gyomaendrődi NKSE 9 - 6 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5340 Kunhegyes Kunmadarasi út 1.
11:45 Mezőtúri AFC - Syngenta - Gyomaendrődi NKSE 5 - 16 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5340 Kunhegyes Kunmadarasi út 1.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) V. csoport (Bács, Békés, Csongrád) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 PC Trade Szegedi NKE - FKSE-Algyő 17 - 7 Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
zárt kapu 6725 Szeged Szabadka út 3
09:55 PC Trade Szegedi NKE - Tompai SE 34 - 1 Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
zárt kapu 6725 Szeged Szabadka út 3
10:50 Kiskunmajsai KC - FKSE-Algyő 9 - 18 Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
zárt kapu 6725 Szeged Szabadka út 3
11:45 Tompai SE - K. Szeged SE 4 - 16 Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
zárt kapu 6725 Szeged Szabadka út 3
12:40 PC Trade Szegedi NKE 2009 - Kiskunmajsai KC 20 - 2 Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
zárt kapu 6725 Szeged Szabadka út 3
13:35 PC Trade Szegedi NKE 2009 - K. Szeged SE 20 - 7 Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
zárt kapu 6725 Szeged Szabadka út 3
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VI. csoport (Bács, Baranya, Tolna) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 D-V SE Csávoly - Mohácsi Torna Egylet 1888 4 - 33 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
09:55 D-V SE Csávoly - Szekszárdi FGKC 4 - 46 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
10:50 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Szekszárdi FGKC 15 - 15 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VII. csoport (Somogy, Veszprém, Zala) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - Satelit FC Somogytarnóca 31 - 5 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7500 Nagyatád Szent István park 2
09:55 Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - Páterdomb LSC Zalaegerszeg 25 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7500 Nagyatád Szent István park 2
10:50 Satelit FC Somogytarnóca - Egerszegi KK 4 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7500 Nagyatád Szent István park 2
11:45 Páterdomb LSC Zalaegerszeg - Egerszegi KK 24 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7500 Nagyatád Szent István park 2
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VIII. csoport (Győr, Komárom, Somogy, Vas, Veszprém) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 33 - 3 Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
09:55 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC I 5 - 32 Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
10:50 Győri ETO KC I - Szombathelyi KKA I. 31 - 13 Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) I. csoport (Hajdú, Jász, Szabolcs) férfi U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Fehérgyarmati VSE - Mátészalkai MTK 0 - 0 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
09:45 Mátészalkai MTK - Dombrádi MOBIL DSE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
10:30 Fehérgyarmati VSE - Kisvárdai KC 0 - 0 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
11:15 Dombrádi MOBIL DSE - Kisvárdai KC 0 - 0 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) III. csoport (Békés, Jász) férfi U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Szolnoki KCSE - Tiszakécske VSE 0 - 0 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
zárt kapu 6060 Tiszakécske Babits Mihály utca 42.
09:45 Tiszakécske VSE - Petőfi DSE Túrkeve 0 - 0 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
zárt kapu 6060 Tiszakécske Babits Mihály utca 42.
10:30 Szolnoki KCSE - Petőfi DSE Túrkeve 0 - 0 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
zárt kapu 6060 Tiszakécske Babits Mihály utca 42.
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) IV. csoport (Bács, Csongrád, Pest) férfi U-11 kézilabda MKSZ
10:30 Pick Szeged - Makói KC 0 - 0 Piarista Gimnázium
zárt kapu 6724 Szeged Bálint Sándor utca 14
11:15 Pick Szeged - Kiskunmajsai KC 0 - 0 Piarista Gimnázium
zárt kapu 6724 Szeged Bálint Sándor utca 14
12:00 Makói KC - Fekete István SE Lajosmizse 0 - 0 Piarista Gimnázium
zárt kapu 6724 Szeged Bálint Sándor utca 14
12:45 Kiskunmajsai KC - Fekete István SE Lajosmizse 0 - 0 Piarista Gimnázium
zárt kapu 6724 Szeged Bálint Sándor utca 14
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) VII. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest, Veszprém) férfi U-11 kézilabda MKSZ
09:45 Győri FKKA Apor - Budaörsi KSE 0 - 0 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
10:30 Győri FKKA Apor - Kőkúti Sasok DSE 0 - 0 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
11:15 Budaörsi KSE - Kőkúti Sasok DSE 0 - 0 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) VIII. csoport (Budapest, Pest) férfi U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Gyáli BKSE - Kispest NKK 0 - 0 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
09:45 Gyáli BKSE - VS Dunakeszi 0 - 0 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
10:30 VS Dunakeszi - Kispest NKK 0 - 0 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
13:30 Pénzügyőr-Szent László - PLER KKFT 0 - 0 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
14:15 Farkasvár DSE - Pénzügyőr-Szent László 0 - 0 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
15:00 PLER KKFT - Angyalföldi Sportiskola 0 - 0 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
15:45 Pénzügyőr SE - Farkasvár DSE 0 - 0 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
16:30 Pénzügyőr SE - Angyalföldi Sportiskola 0 - 0 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
Gyermekbajnokság LU11 (2010-2011) II.csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) női U-11 kézilabda MKSZ
Balmazújvárosi LKSE - Rákóczi SE Nagyecsed
Dombrádi MOBIL DSE - Balmazújvárosi LKSE
Buji DSE - Vitka SE - Cigánd
Buji DSE - Vitka SE I.
Buji DSE - Kisvárda
Hajdúnánás SK I - Rákóczi SE Nagyecsed
09:00 Hajdúnánás SK I - Debreceni Sportcentrum KN KFT 0 - 0 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
09:45 Hajdúnánás SK II - Debreceni Sportcentrum KN KFT 0 - 0 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
10:30 Hajdúnánás SK I - Dombrádi MOBIL DSE 0 - 0 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
11:15 Hajdúnánás SK II - Dombrádi MOBIL DSE 0 - 0 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
13:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Kisvárda 0 - 0 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
13:45 Tiszavasvári SE - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 0 - 0 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
14:30 Kisvárda - Tiszavasvári SE 0 - 0 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
Gyermekbajnokság LU11 (2010-2011) IV. csoport ( Bács,Budapest, Pest) női U-11 kézilabda MKSZ
Fekete István SE Lajosmizse - Gyömrői Kézilabda Akadémia
Fekete István SE Lajosmizse - Inárcs-Örkény KC
Dabasi KC VSE - Inárcs-Örkény KC
Dabasi KC VSE - Abonyi KC
Gyáli BKSE - Gyömrői Kézilabda Akadémia
11:30 Gyáli BKSE - Fekete István SE Lajosmizse 0 - 0 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
12:15 Gyáli BKSE - Abonyi KC 0 - 0 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
13:00 Fekete István SE Lajosmizse - Abonyi KC 0 - 0 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
Gyermekbajnokság LU11 (2010-2011) V. csoport (Bács,Csongrád) női U-11 kézilabda MKSZ
Tiszakécske VSE - Kecskeméti NKSE
Tiszakécske VSE - Judória Sport KFT
Kecskeméti Sportiskola - Kiskőrösi NKSZSE
Kecskeméti NKSE - Kiskőrösi NKSZSE
Kecskeméti NKSE - KIKI SKFT
Kecskeméti Sportiskola - Judória Sport KFT
Bácsbokodi NKSE - FKSE-Algyő
Tiszakécske VSE - KIKI SKFT
09:00 Harta KC - Gézengúz UKC 0 - 0 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
09:45 Gézengúz UKC - Hódmezővásárhelyi LKC 0 - 0 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
10:30 Harta KC - Bácsbokodi NKSE 0 - 0 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
11:15 Bácsbokodi NKSE - Hódmezővásárhelyi LKC 0 - 0 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Gyermekbajnokság LU11 (2010-2011) IX. csoport (Bács, Budapest, Fejér, Pest) női U-11 kézilabda MKSZ
Csepeli KSE - Budaörsi KSE
Szigetszentmiklós NKSE - Budafoki KSE
Alsónémedi SE - Alba Fehérvár KC
Alsónémedi SE - Rácalmás SE
Rácalmás SE - Alba Fehérvár KC
Budaörsi KSE - Dunaharaszti MTK
Csepeli KSE - DKKA NKFT
09:00 Csepel DSE - Budaörsi KSE 0 - 0 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
09:45 Csepel DSE - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
10:50 Szigetszentmiklós NKSE - Budaörsi KSE 0 - 0 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
Gyermekbajnokság LU11 (2010-2011) X. csoport (Budapest, Nógrád, Pest) női U-11 kézilabda MKSZ
Angyalföldi Sportiskola - Kézisuli Alapítvány Budapest
HORT SE - Kézisuli Alapítvány Budapest
ÓKSI SE - HORT SE
Pilisvörösvári KSK - KSI SE
Farkasvár DSE - Pilisvörösvári KSK
Solymári SC - KSI SE
Solymári SC - Farkasvár DSE
FTC KN KFT - ÓKSI SE
10:00 HORT SE - Angyalföldi Sportiskola 0 - 0 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
10:45 Angyalföldi Sportiskola - FTC KN KFT 0 - 0 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
11:30 FTC KN KFT - HORT SE 0 - 0 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
Bács-Kiskun megyei férfi I. osztály férfi felnőtt kézilabda Bács
Kecel KC - STE-Bs Plastic Városi Sportcsarnok,
6237 Kecel Szabadság tér 17
Euroscale Kecskemét - Balogh Tészta TVSE Tőrös Olga sportcsarnok
6000 Kecskemét Izsáki út 10
Bács-Kiskun megyei női I. osztály női felnőtt kézilabda Bács
Kalocsai KC - Kiskunhalas UKSC Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
STE-Bs Plastic - Nemesnádudvari NKSZE Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
10:00 Acélváros KS KFT Miskolc - Alsózsolcai KSC 31 - 26 Rendezvények háza
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
HORT SE - Kistext Sport KFT II. Kruj Iván spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 1202 Budapest Mártírok útja 205
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
HORT SE II - Rév III-Soroksár Kruj Iván spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 1202 Budapest Mártírok útja 205
FMKSZ-KEM megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Fejér
Bicskei TC - Martonvásári KSE Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
15:00 Ősi Andreotti SE - Bakonyerdő Pápa 37 - 27 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
2020. december
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Brazília, a kellemetlen ellenfél
2021.01.21. Férfi `A` válogatott
Férfi válogatottunk Brazília ellen folytatja szereplését az egyiptomi világbajnokság I. középdöntő csoportjában. A csütörtöki találkozó 18 órakor kezdődik.
Magabiztos győzelem a brazilok ellen
2021.01.21. Férfi `A` válogatott
A vb I. középdöntő csoportjában a Brazília elleni összecsapás várt először a magyar válogatottra. Nemzeti együttesünk a második játékrészben felőrölte ellenfelét és 29-23-ra megnyerte a találkozót.
K&H női liga: könnyed győzelmet aratott a Győr
2021.01.20. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 7. forrdulójából pótolt Győri Audi ETO KC-Boglári Akadémia-SZISE találkozón a félidőben már 22-10-et mutatott az eredményjelző a Győr javára, a végeredmény 43-27 lett.
Női BL: győzött az FTC a Metz ellen
2021.01.20. Női BL
A női Bajnokok Ligája 3. fordulójában elmaradt találkozót pótolta a francia Metz Handball csapata ellen az FTC-Rail Cargo Hungaria, amely végig vezette a találkozót és 32-30-ra meg is nyerte azt.
A csoportelsőség a tét
2021.01.19. Férfi `A` válogatott
A magyar válogatott utolsó A-csoportbeli ellenfele a kedd este 20:30-kor kezdődő találkozón Németország lesz az egyiptomi világbajnokságon. Ezen a találkozón dől el, hogy kié lesz a csoportelsőség.
Megvan a csoportelsőség!
2021.01.19. Férfi `A` válogatott
Az utolsó pillanatig kiélezett találkozót játszott Németország ellen férfi válogatottunk. A mérkőzést Lékai Máté gólja döntötte el mindössze négy másodperccel a vége előtt.
Irányított véradás Tamási Lajos részére
2021.01.18. Szövetségi élet
Tamási Lajos súlyos, életveszélyes állapotban fekszik a Honvédkórház II. Telephelyének Intenzív osztályán. Kezeléséhez nagy mennyiségű vérre van szükség.
Visszalépett a világbajnokságtól a Zöld-foki Köztársaság
2021.01.18. Férfi `A` válogatott
Bejelentette a férfi világbajnokságtól való visszalépését a Zöld-foki Köztársaság együttese, mivel nincs meg a szükséges, legalább 10, negatív PCR-teszt birtokában lévő játékosa.
Női BL: győri döntetlen Odensében
2021.01.17. Női BL
A női Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában a Győri Audi ETO KC az Oddenseh együtteséhez látogatott. A végeredmény 32-32-es döntetlen lett.
Női EKL: egyoldalú mérkőzésen nyert a Siófok
2021.01.17. Női EHF
Női EKL D-csoportjának második fordulójában a Fleury Loiret Handball otthonába látogatott a Siófok csapata.A Zdravko Zovko vezette magyar alakulat egyoldalú mérkőzésen 24-35-re nyert.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó