Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. december 3. csütörtök
következő nap
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 SZESE Győr - Győri Audi ETO KC U22 20 - 34 Egyetemi Csarnok
zárt kapu 9026 Győr Egyetem tér 1
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - Pick Szeged I. OBO Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 2370 Dabas Iskola utca 5
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 BFKA-Balatonfüred - Szigetszentmiklósi KSK 41 - 19 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
16:50 Budai Farkasok NKFT - Budakalász Kézilabda Zrt. 27 - 32 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
17:00 PLER-Budapest - Csurgói KK 32 - 35 Sportkastély
zárt kapu 1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 FTC KN KFT - DVSC SCHAEFFLER 43 - 22 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Agrinox Market - Mezőkövesdi KC 29 - 33 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 BVSC - Zugló - Üllői VKSK 44 - 32 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Miskolci VSI SC - Szalézi DSE Kazincbarcika 27 - 28 Hermann Gimnázium
zárt kapu 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Dunaharaszti MTK - VSK Tököl Dunaharaszti Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Sárospataki USI - Mezőkeresztes VSE Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu ELHALASZTVA 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Abonyi KC 29 - 40 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - Pick Szeged I. OBO Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 2370 Dabas Iskola utca 5
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest - Csurgói KK 24 - 20 Sportkastély
zárt kapu 1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
18:00 BFKA-Balatonfüred - Bp. Elektromos SE 28 - 21 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
12:15 Ferencvárosi TC - DVSC SCHAEFFLER 23 - 21 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 NEKA - KSA Budapest 48 - 22 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Balassagyarmati Kábel SE - Kiskunhalas UKSC Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:45 AGROFEED ETO-SZESE II. - Tatai AC 24 - 27 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PSN Zrt. - Szekszárdi FGKC 13 - 22 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Kispályás Műfüves NKFT - Kisvárdai KC 29 - 31 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Kiskőrösi KS Kft - Kaposvölgye LUE Városi Sportcsarnok,
ELHALASZTVA 6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 FTC KN KFT - Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület 33 - 7 Népligeti Faház
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Kondorosi KK - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5553 Kondoros Iskola utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Solymári SC - FTC-Latarex III. 20 - 31 PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Gyöngyösi KK 8 - 39 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
MK Pelikán-Siklós KC - Csurgói NKC Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7800 Siklós Gyüdi út 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Törökszentmiklósi Székács KE - Kecskeméti Sportiskola 29 - 36 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
Fiú U16 Fiú U16 B-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:45 Budakalász Kézilabda Zrt. - Pilisvörösvári KSK 21 - 36 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Fiú U16 Fiú U16 D-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Hajdúszoboszlói SE - DEAC NK KFT Városi Sportház
zárt kapu ELHALASZTVA 4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Fiú U16 Fiú U16 E-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:00 NEKA - Veszprémi KKFT 30 - 38 NEKA Csarnok
zárt kapu 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Fiú U16 Fiú U16 F-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
18:15 Budaörsi KSE - HORT SE Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Kiskőrösi KS Kft - Kiskunhalas UKSC Városi Sportcsarnok,
ELHALASZTVA 6200 Kiskőrös Árpád utca 4
2020. december
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Brazília, a kellemetlen ellenfél
2021.01.21. Férfi `A` válogatott
Férfi válogatottunk Brazília ellen folytatja szereplését az egyiptomi világbajnokság I. középdöntő csoportjában. A csütörtöki találkozó 18 órakor kezdődik.
Magabiztos győzelem a brazilok ellen
2021.01.21. Férfi `A` válogatott
A vb I. középdöntő csoportjában a Brazília elleni összecsapás várt először a magyar válogatottra. Nemzeti együttesünk a második játékrészben felőrölte ellenfelét és 29-23-ra megnyerte a találkozót.
K&H női liga: könnyed győzelmet aratott a Győr
2021.01.20. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 7. forrdulójából pótolt Győri Audi ETO KC-Boglári Akadémia-SZISE találkozón a félidőben már 22-10-et mutatott az eredményjelző a Győr javára, a végeredmény 43-27 lett.
Női BL: győzött az FTC a Metz ellen
2021.01.20. Női BL
A női Bajnokok Ligája 3. fordulójában elmaradt találkozót pótolta a francia Metz Handball csapata ellen az FTC-Rail Cargo Hungaria, amely végig vezette a találkozót és 32-30-ra meg is nyerte azt.
A csoportelsőség a tét
2021.01.19. Férfi `A` válogatott
A magyar válogatott utolsó A-csoportbeli ellenfele a kedd este 20:30-kor kezdődő találkozón Németország lesz az egyiptomi világbajnokságon. Ezen a találkozón dől el, hogy kié lesz a csoportelsőség.
Megvan a csoportelsőség!
2021.01.19. Férfi `A` válogatott
Az utolsó pillanatig kiélezett találkozót játszott Németország ellen férfi válogatottunk. A mérkőzést Lékai Máté gólja döntötte el mindössze négy másodperccel a vége előtt.
Irányított véradás Tamási Lajos részére
2021.01.18. Szövetségi élet
Tamási Lajos súlyos, életveszélyes állapotban fekszik a Honvédkórház II. Telephelyének Intenzív osztályán. Kezeléséhez nagy mennyiségű vérre van szükség.
Visszalépett a világbajnokságtól a Zöld-foki Köztársaság
2021.01.18. Férfi `A` válogatott
Bejelentette a férfi világbajnokságtól való visszalépését a Zöld-foki Köztársaság együttese, mivel nincs meg a szükséges, legalább 10, negatív PCR-teszt birtokában lévő játékosa.
Női BL: győri döntetlen Odensében
2021.01.17. Női BL
A női Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában a Győri Audi ETO KC az Oddenseh együtteséhez látogatott. A végeredmény 32-32-es döntetlen lett.
Női EKL: egyoldalú mérkőzésen nyert a Siófok
2021.01.17. Női EHF
Női EKL D-csoportjának második fordulójában a Fleury Loiret Handball otthonába látogatott a Siófok csapata.A Zdravko Zovko vezette magyar alakulat egyoldalú mérkőzésen 24-35-re nyert.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó