Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. november 22. vasárnap
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Orosházi FKSE - LINAMAR - Balatonfüredi KSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5900 Orosháza Eötvös tér 2
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
Alba Fehérvár KC - Boglári Akadémia-SZISE KÖFÉM Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Győri Audi ETO KC - Siófok KC Audi Aréna
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
DVSC SCHAEFFLER - Dunaújvárosi KKA Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
FTC-Rail Cargo Hungaria - Hungast Szombathelyi KKA Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
MTK Budapest - ÉRD Elektromos csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Váci NKSE - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Motherson Mosonmagyaróvári KC - Kisvárda Master Good SE UFM Aréna
M4 SPORT+
zárt kapu ELHALASZTVA 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC Continental Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
Pick Szeged U22 - Hatvani KSZSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6726 Szeged Temesvári körút 33
Balassagyarmati Kábel SE - Mezőkövesdi KC Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
AGROFEED ETO-SZESE - KK Ajka Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Győri Audi ETO KC U20 - Mohácsi TE 1888 Audi Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
Moyra-Budaörs Handball - Sylver OPS SzombathelyU20 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu ELHALASZTVA 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Szentendrei NKE - Gárdony-Pázmánd NKK Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2011 Budakalász Omszk park 1.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Tarján SE - Veszprémi KKFT U23 Községi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2831 Tarján Rákóczi út 15
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
VS Dunakeszi - Pénzügyőr SE Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
15:30 Mikolik Sport School KFT - Gödöllői KC 30 - 34 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 Pilisvörösvári KSK - Budapesti Honvéd SE 35 - 27 PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
17:00 Budakalászi SC - PLER KKFT U23 30 - 30 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kispályás Műfüves NKFT - Hajdúböszörményi TE 34 - 30 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Expressz Zálog Mnádasd - Hőgyészi SC Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
VSK Tököl - Üllői Városi Kézillabda Sport Klub Sportegyesület Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2316 Tököl Aradi utca 56
Kistext SKFT. - Százhalombattai KE Kistext Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1095 Budapest Soroksári út 123.
KIKI SKFT - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Győri Audi ETO KC U22 - KK Ajka Audi Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
SZESE Győr - Mosonmagyaróvári KC U22 Egyetemi Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9026 Győr Egyetem tér 1
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
Dunakanyar Kézilabda Akadémia-Vác - Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club DKA Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2600 Vác Téglaház út 1.
Solymári SC - Budakalászi SC PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu ELHALASZTVA 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
ÓKSI Kézilabda KFT. - Esztergomi Vitézek RAFC Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1134 Budapest Klapka utca 12
15:00 Tatabányai SC - TFSE 27 - 24 Földi Imre Sportcsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
18:00 XVI.kerületi KMSE - FTC KN KFT U22 24 - 40 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
DKKA U22 - Hévízi SK Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Marcali VSZSE - PEAC Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8700 Marcali Park utca 16
14:00 Egerszegi KK - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8380 Hévíz Széchenyi utca
15:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - BVSC - Zugló 31 - 23 Wartha sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Wartha V utca 3
15:00 Tungsram SE Nagykanizsa - PEAC 22 - 29 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
Szigetszentmiklós NKSE - EURONOVEX USE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
16:00 Ceglédi KCSE - Alba Fehérvár KC U22 29 - 27 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 FTC KN KFT - PC Trade Szegedi NKE 60 - 27 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
Kozármisleny SE - DKKA I. Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
VS Dunakeszi - Csepel DSE Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu ELHALASZTVA 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
Bp. Elektromos SE - Fiatal Kézilabdások SE Elektromos csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Budakalászi SC - Üllői VKSK Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2011 Budakalász Omszk park 1.
Veszprémi KKFT II. - Pécsi VSE DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
13:00 PEAC - Százhalombattai KE 33 - 25 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
DVSC SCHAEFFLER III. - Kispest NKK Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. - Kazincbarcikai KSE DKA Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2600 Vác Téglaház út 1.
Eszterházy SC - Dabasi KC VSE Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3300 Eger Leányka út 6.
Tempo KSE - Szeghalmi NKC Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
Győri Audi ETO KC II. - Mohácsi TE 1888 Audi Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
Szigetszentmiklós NKSE - BVSC - Zugló Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Tarján SE - Pápai Vasas SE Községi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2831 Tarján Rákóczi út 15
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Pilisvörösvári KSK - Domony KSE PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu ELHALASZTVA 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
19:15 Vác - Gödöllői KC 32 - 45 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Acélváros KS KFT Miskolc - Szalézi DSE Kazincbarcika Rendezvények háza
zárt kapu 3561 Felsőzsolca Sport utca 1
16:00 Borsodi Sport Klub - Sárospataki TC 24 - 35 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Kispályás Műfüves NKFT - Hajdúböszörményi TE 33 - 38 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Expressz Zálog Mnádasd - Hőgyészi SC Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
Csurgói KK II. - Rinyamenti Kézilabda Club SE Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
VSK Tököl - Körte HVSE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2316 Tököl Aradi utca 56
11:45 Diósdi DSE - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület 23 - 47 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Bácska Szabadidősport Egyesület - Bácsalmási PVSE Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Soltvadkerti KUSE - KTE-Piroska szörp Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Petőfi SK Lipót - Körmendi DMTE Lipóti Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9233 Lipót 653/4 hrsz.
13:00 SZESE Győr - RBF Nyílászáró Kft KKS Bősárkány 34 - 28 Egyetemi Csarnok
zárt kapu 9026 Győr Egyetem tér 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Bugyi SE - Szent István SE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2347 Bugyi Sport út 8.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Solymári SC - Budakalászi SC 43 - 28 PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
17:00 Tatabányai SC - Váci NKSE II. 30 - 32 Földi Imre Sportcsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Balmazújvárosi LKSE - Borsodi Sport Klub Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4181 Nádudvar Fő utca 133
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Egerszegi KK - Csurgói NKC Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8380 Hévíz Széchenyi utca
Veszprém Pannon Sport Egyesület - BVSC - Zugló Wartha sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8200 Veszprém Wartha V utca 3
Marcali VSZSE - Rinyamenti Kézilabda Club SE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8700 Marcali Park utca 16
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Bajai KSE - Kiskőrösi NKSZSE Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Ceglédi KCSE - Martonvásári KSE Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Szentesi FKC - Bácsalmási PVSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - CORNER-GYULASPORT NKFT. Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Sport36-Komló - Éles KISE 22 - 25 Sportközpont
zárt kapu 7300 Komló Eszperantó tér 1
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Ferencvárosi TC - PC Trade SZNKE 32 - 18 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
Kozármisleny SE - DKKA I. Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
VS Dunakeszi - Csepel DSE Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu ELHALASZTVA 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Hajdúnánás SK - Kispest NKK Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
10:00 Eszterházy SC - Csepel DSE 18 - 35 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
Győri Audi ETO KC III. - Mohácsi TE 1888 Audi Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
13:00 Farkasvár DSE - Szekszárdi FGKC 18 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Egerszegi KK - Lipóti SKFT Kölcsey Gimnázium
zárt kapu 8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Vác - Kántor Anikó SE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2600 Vác Bán Márton út 3.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Pécsi VSE-Tamási - Dunaújvárosi AC Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
ELHALASZTVA 7900 Tamási Bocskai köz 2/A.
Paksi KSE - Kaposvölgye LUE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7026 Madocsa Paksi út 61
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Diósdi DSE - Kőrösi KDSE Érd Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2462 Martonvásár Szent László út 2.
13:30 HORT SE - Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület 45 - 7 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Soltvadkerti KUSE - Gézengúz UKC Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Büki TK - Komárom VSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu 9737 Bük Eötvös utca 7
15:00 SZESE Győr - Máriaujfalui SE 27 - 14 Egyetemi Csarnok
zárt kapu 9026 Győr Egyetem tér 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
REAC - Pilisvörösvári KSK Szent László Ált.Isk. spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Emericus KSE - Malév Sport Club Semmelweis Egyetem
zárt kapu ELHALASZTVA 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Tatabányai SC - Váci NKSE II. Földi Imre Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
TFSE - Vámosgyörk - Esztergomi Vitézek RAFC Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 3360 Heves Deák Ferenc út 62
16:15 XVI.kerületi KMSE - Ácsi Kinizsi 39 - 16 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Borsodi Sport Klub I. - Szerencs VSE Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Gyöngyösi KK - Bőcs Községi Sport Club Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Alsónémedi SE - Érdi Sport KFT Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2351 Alsónémedi Iskola utca 1
VSK Tököl - Gárdony-Pázmánd NKK Sportcsarnok
zárt kapu 2316 Tököl Aradi utca 56
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Aranyszarvas SE - Kiskőrösi NKSZSE Sport és Tanuszoda
zárt kapu 2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Kecskeméti Sportiskola - Aranyszarvas SE II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Bácsbokodi Női Kézilabda Sport Egyesület - Kiskőrösi NKSZSE Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Bajai KSE - Gézengúz UKC Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Körte HVSE - Műegyetemi Atlétikai és Football Club Semmelweis Egyetem
zárt kapu ELHALASZTVA 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
KIKI SKFT - Kiskunhalas UKSC Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
Gyermekbajnokság FU15 I. osztály (2006-2007) FU15 1.osztály Kelet férfi U-15 kézilabda MKSZ
11:00 FTC KN KFT - Pick Szeged 19 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
12:00 FTC KN KFT - Kézilabda Utánpótlás Kft 22 - 19 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
13:00 Pick Szeged - Kecskeméti Sportiskola 27 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
14:00 Gyöngyösi KK - Kézilabda Utánpótlás Kft 17 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
15:00 Gyöngyösi KK - Kecskeméti Sportiskola 21 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
Gyermekbajnokság LU15 I. osztály (2006-2007) LU15 1.osztály Közép női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Budaörs KSN KFT - FTC KN KFT 17 - 22 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
11:00 Dabasi KC VSE - Budaörs KSN KFT 23 - 20 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
12:00 Váci NKSE - FTC KN KFT 16 - 29 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
13:00 Dabasi KC VSE - Kecskeméti Sportiskola 18 - 16 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
14:00 Gyöngyösi KK - Váci NKSE 23 - 11 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
15:00 Kecskeméti Sportiskola - Gyöngyösi KK 15 - 18 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 III/B csoport (Baranya, Fejér, Tolna, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Ráckeve VKSK - Virág SE Dunaújváros 22 - 22 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
zárt kapu 2459 Rácalmás Sport utca 1
10:00 Virág SE Dunaújváros - Komló Sport KC 16 - 20 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
zárt kapu 2459 Rácalmás Sport utca 1
11:00 Simontornyai KK - Ráckeve VKSK 30 - 15 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
zárt kapu 2459 Rácalmás Sport utca 1
12:00 Komló Sport KC - Simontornyai KK 16 - 22 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
zárt kapu 2459 Rácalmás Sport utca 1
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Pásztói KC 22 - 10 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
11:00 Lóci DSE - Salgótarjáni Strandépítők KC 11 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
12:00 Mezőkövesdi KC - Pásztói KC 26 - 17 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
13:00 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC 17 - 15 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 II/B csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Tiszavasvári SE - Miskolci VSC 7 - 17 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
11:00 Miskolci VSC - Tokaji DSE 20 - 7 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
12:00 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK 11 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
13:00 Tokaji DSE - Kazincbarcikai KSE 11 - 10 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
14:00 Hajdúnánás SK - Kazincbarcikai KSE 29 - 2 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 IV/A csoport (Bács, Baranya, Csongrád) női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Kisteleki KK - Kiskunmajsai KC 13 - 13 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
11:00 PSN Zrt. - Kisteleki KK 17 - 9 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
12:00 Kiskunmajsai KC - Tisza Volán SC 13 - 15 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
13:00 Tisza Volán SC - PSN Zrt. 8 - 23 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) női U-13 kézilabda MKSZ
Mezőkeresztes VSE - Kiss és Társa - Mezőkövesdi KC
Mezőkeresztes VSE - Eszterházy SC
Borsodi USE Ziliz - Miskolci VSC
Borsodi USE Ziliz - Miskolci VSC
10:00 Kiss és Társa - Mezőkövesdi KC - Eszterházy SC 26 - 37 Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
10:55 Kiss és Társa - Mezőkövesdi KC - Miskolci VSC 34 - 25 Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
11:50 Miskolci VSC - Eszterházy SC 19 - 39 Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) III. csoport (Békés, Jász, Hajdú) női U-13 kézilabda MKSZ
Békéscsabai ENKSE - Szarvasi NKK
Gyulasport NKFT - Szarvasi NKK
09:00 Gyomaendrődi NKSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 24 - 8 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
09:55 Gyulasport NKFT - Mezőtúri AFC - Syngenta 20 - 8 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
10:50 Gyomaendrődi NKSE - Túrkevei VSE 16 - 8 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
11:45 Gyulasport NKFT - Békéscsabai ENKSE 13 - 20 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
12:40 Békéscsabai ENKSE - Túrkevei VSE 26 - 6 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) V. csoport (Bács, Békés, Csongrád) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Hódmezővásárhelyi LKC - PC Trade Szegedi NKE 2009 23 - 13 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
09:55 Hódmezővásárhelyi LKC - Mezőhegyesi SE 27 - 5 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
10:30 PC Trade Szegedi NKE - PC Trade Szegedi NKE 2009 24 - 11 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
11:45 Fiatal Kézilabdások SE - Mezőhegyesi SE 26 - 10 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
12:40 PC Trade Szegedi NKE - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 31 - 18 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
13:35 Fiatal Kézilabdások SE - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 23 - 16 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VI. csoport (Bács, Baranya, Tolna) női U-13 kézilabda MKSZ
Pécsváradi Spartacus SE - Tamási KC
Hosszúhetényi Sport KFT - Szekszárdi FGKC
Komló Sport KC - Szekszárdi FGKC
Komló Sport KC - Tamási KC
09:00 Harkányfürdő SE - Kozármisleny Sportegyesület - Kék 7 - 22 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7815 Harkány Petőfi utca 42
09:55 Harkányfürdő SE - Kozármisleny Sportegyesület - Fehér 14 - 16 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7815 Harkány Petőfi utca 42
10:00 Komló Sport KC - Hosszúhetényi Sport KFT 24 - 11 Sportközpont
zárt kapu 7300 Komló Eszperantó tér 1
10:50 Kozármisleny Sportegyesület - Kék - PSN Zrt. 32 - 8 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7815 Harkány Petőfi utca 42
10:55 Komló Sport KC - Pécsváradi Spartacus SE 30 - 21 Sportközpont
zárt kapu 7300 Komló Eszperantó tér 1
11:45 Kozármisleny Sportegyesület - Fehér - Mohácsi Torna Egylet 1888 14 - 20 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7815 Harkány Petőfi utca 42
11:50 Hosszúhetényi Sport KFT - Pécsváradi Spartacus SE 26 - 26 Sportközpont
zárt kapu 7300 Komló Eszperantó tér 1
12:40 Mohácsi Torna Egylet 1888 - PSN Zrt. 22 - 9 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7815 Harkány Petőfi utca 42
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VIII. csoport (Győr, Komárom, Somogy, Vas, Veszprém) női U-13 kézilabda MKSZ
Komárom VSE - Ácsi Kinizsi
Komárom VSE - Győri ETO KC I
Győri ETO KC II - Ácsi Kinizsi
Győri ETO KC I - Kisbér KC
Győri ETO KC II - Kisbér KC
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) IX. csoport (Budapest, Komárom, Nógrád, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
Farkasvár DSE - Budai Farkasok NKFT
Dorogi ESE - Budai Farkasok NKFT
08:30 Budaörsi KSE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 11 - 14 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
09:00 Dorogi ESE - Balassa SE Balassagyarmat 15 - 13 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
09:25 Budaörsi KSE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. 12 - 16 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
09:55 Balassa SE Balassagyarmat - Hét Vezér SE 17 - 18 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
10:20 Budaörs KSN KFT - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 23 - 3 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
10:50 Dorogi ESE - Farkasvár DSE 23 - 17 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
11:15 Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. - Váci NKSE 6 - 22 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
11:45 Farkasvár DSE - Hét Vezér SE 12 - 23 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
12:10 Váci NKSE - Budaörs KSN KFT 14 - 19 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
Pázmánd NKSE - Alsónémedi SE
Csepel DSE - Alsónémedi SE
09:00 Csepel DSE - Pázmánd NKSE 10 - 13 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
09:55 Csepel DSE - VSK Tököl 25 - 3 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
10:50 Pázmánd NKSE - Dunavarsányi TE 22 - 14 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
11:45 Szigetszentmiklós NKSE - VSK Tököl 34 - 6 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
12:40 Szigetszentmiklós NKSE - Dunavarsányi TE 32 - 28 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) XI. csoport (Budapest, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
Angyalföldi Sportiskola - BVSC - Zugló
Angyalföldi Sportiskola - FTC KN KFT
Kézilabda Utánpótlás KFT - FTC KN KFT
BVSC - Zugló - FTC KN KFT
FTC KN KFT - Kézisuli Alapítvány Budapest
XVI.kerületi KMSE - Gödöllői SE-Dány
XVI.kerületi KMSE - Gödöllői SE
Gödöllői SE-Dány - HORT SE
Angyalföldi Sportiskola - Kézisuli Alapítvány Budapest
09:55 Kispest NKK - XVI.kerületi KMSE 23 - 16 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:50 XVI.kerületi KMSE - HORT SE 40 - 3 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:45 Kispest NKK - HORT SE 37 - 6 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) I. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) férfi U-13 kézilabda MKSZ
NYBSC-TVP - Téglás VSE
Hajdúböszörményi Torna Egylet - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2
Sárospataki TC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2
Sárospataki TC - Balkányi Ifjúsági SE
Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 - Balkányi Ifjúsági SE
Sárospataki TC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 1
Téglás VSE - Nyíregyházi SN KFT 2
Hajdúböszörményi Torna Egylet - Sárospataki RKG Alapítvány
09:00 NASK-Gönczy Hajdúszoboszló - DEAC NK KFT 0 - 10 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
09:55 NASK-Gönczy Hajdúszoboszló - Nyíregyházi SN KFT 1 0 - 10 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
09:55 Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 - Sárospataki RKG Alapítvány 24 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
10:50 DEAC NK KFT - Nyíregyházi SN KFT 2 17 - 14 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
10:50 Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 35 - 7 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
11:45 Nyíregyházi SN KFT 1 - NYBSC-TVP 30 - 12 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
11:45 Sárospataki RKG Alapítvány - Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 7 - 35 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
12:40 Nyíregyházi SN KFT 2 - NYBSC-TVP 15 - 8 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Alsózsolcai KSC - Mezőkövesdi KC
Gyöngyösi KK - Alsózsolcai KSC
10:00 Karaván 93 Füzesabonyi SC - SBS Eger 29 - 7 Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
10:50 Karaván 93 Füzesabonyi SC - Salgótarjáni Strandépítők KC 34 - 11 Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
11:50 SBS Eger - Kazincbarcikai KSE 19 - 27 Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
12:45 Salgótarjáni Strandépítők KC - Gyöngyösi KK 13 - 38 Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
13:40 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 16 - 26 Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
14:35 Gyöngyösi KK - Mezőkövesdi KC 24 - 24 Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) III. csoport( Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Judória Sport KFT - HC Szarvas
Ceglédi KKSE I. - Judória Sport KFT
Mizse KC - Szentesi FKC
Mezőtúri AFC-Syngenta - P P Kiskunfélegyházi HTK
zárt kapu
Szentesi FKC - KIKI SKFT
Ceglédi KKSE II. - HC Szarvas
Mizse KC - Kunszentmárton KSK
Kunszentmárton KSK - P P Kiskunfélegyházi HTK
09:00 Ceglédi KKSE II. - Tiszaföldvár VSE 15 - 12 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
09:55 Ceglédi KKSE II. - Ceglédi KKSE I. 8 - 17 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
09:55 Mizse KC - P P Kiskunfélegyházi HTK 24 - 15 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
10:50 Ceglédi KKSE I. - Tiszaföldvár VSE 25 - 14 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
11:45 Mizse KC - KIKI SKFT 22 - 24 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
12:40 P P Kiskunfélegyházi HTK - KIKI SKFT 16 - 24 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) IV. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Somogy, Tolna) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Kiskőrösi KS Kft - Dunaújvárosi AC
Kiskőrösi KS Kft - PSN ZRT
Dunaújvárosi AC - Holler UFC
PSN ZRT - D-V SE Csávoly
Holler UFC - Gézengúz UKC
Gézengúz UKC - D-V SE Csávoly
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) férfi U-13 kézilabda MKSZ
DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc - DEVM Kézilabda Alapítvány Csabrendek
DEVM Kézilabda Alapítvány Csabrendek - Éles KISE 2
Haladás VSE - Tapolca VSE
Haladás VSE - Csurgói KK 2
Tapolca VSE - Csurgói KK 1
Csurgói KK 1 - Haladás VSE
Csurgói KK 1 - Tungsram SE Nagykanizsa
Telekom Veszprém A U13 - Telekom Veszprém B U13
Veszprémi KKFT - Georgikon DSE
Telekom Veszprém A U13 - Veszprémi KKFT
BBSC Balatonboglár - Georgikon DSE
Veszprémi KKFT - BBSC Balatonboglár
Tungsram SE Nagykanizsa - Csurgói KK 2
DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc - Éles KISE 2
Telekom Veszprém B U13 - Georgikon DSE
Tungsram SE Nagykanizsa - Haladás VSE
09:00 Éles KISE 2 - Éles KISE 1 15 - 32 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
09:55 Éles KISE 1 - Ajkai Trampolin SE 31 - 15 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
10:50 Éles KISE 2 - Ajkai Trampolin SE 24 - 21 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Grundfos Tatabánya KC - Esztergomi Vitézek RAFC
Grundfos Tatabánya KC - Várpalotai BSK
Esztergomi Vitézek RAFC - Várpalotai BSK
Várpalotai BSK - Komárom VSE
Kisbér KC - Kőkúti Sasok DSE
Kőkúti Sasok DSE - Komárom VSE
Várpalotai BSK - Kőkúti Sasok DSE
Várpalotai BSK - Kisbér KC
Esztergomi Vitézek RAFC - Kisbér KC
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) VII. csoport (Budapest, Pest) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Angyalföldi Sportiskola - Angyalföldi Sportiskola 2009
Angyalföldi Sportiskola 2009 - XVI.kerületi KMSE 2
Angyalföldi Sportiskola - Solymári SC
Solymári SC - Angyalföldi Sportiskola 2009
XVI.kerületi KMSE - Solymári SC
Kántor Anikó SE - Rákosmenti KSK
Kántor Anikó SE - Kézisuli Alapítvány Budapest
Rákosmenti KSK - Veresegyház VSK
Bp. Elektromos SE - Veresegyház VSK
Bp. Elektromos SE - Kézisuli Alapítvány Budapest
Rákosmenti KSK - Bp. Elektromos SE
Solymári SC - XVI.kerületi KMSE 2
Angyalföldi Sportiskola - XVI.kerületi KMSE
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) VIII. csoport (Budapest, Pest) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Szigetszentmiklósi KSK - Ráckeve VKSK
PLER KKFT - Budai Farkasok NKFT
Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE
Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai VUK SE
12:55 Szigetszentmiklósi KSK - FTC KN KFT 19 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
13:50 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai VUK SE 24 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
14:45 FTC KN KFT - PLER KKFT 24 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
15:40 Százhalombattai VUK SE - PLER KKFT 25 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) I. csoport (Hajdú, Jász, Szabolcs) férfi U-11 kézilabda MKSZ
DEAC NK KFT - Dombrádi MOBIL DSE
DEAC NK KFT - Fehérgyarmati VSE
Dombrádi MOBIL DSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT
Kisvárdai KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT
Kisvárdai KC - Fehérgyarmati VSE
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) férfi U-11 kézilabda MKSZ
Balassagyarmati Kábel SE - Mezőkövesdi KC
zárt kapu
Balassagyarmati Kábel SE - SBS Eger Hunyadi
Mezőkövesdi KC - Beszterce DSE
zárt kapu
Beszterce DSE - Balassagyarmati Kábel SE
zárt kapu
Mezőkövesdi KC - SBS Eger Felsőtárkány
Bőcs KSC - Egri Városi Sportiskola I
Putnok VSE - Egri Városi Sportiskola I
Egri Városi Sportiskola II - Bőcs KSC
Egri Városi Sportiskola II - Ózdi KC
Putnok VSE - Ózdi KC
Beszterce DSE - SBS Eger Hunyadi
Balassagyarmati Kábel SE - SBS Eger Felsőtárkány
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) III. csoport (Békés, Jász) férfi U-11 kézilabda MKSZ
Szeghalmi NKC - Optimum Solar- Békési FKC
Optimum Solar- Békési FKC - Békéscsabai BDSK
Békéscsabai BDSK - Köröstarcsai KSK
Békéscsabai BDSK - Gyulai SE
Köröstarcsai KSK - Gyulai SE
Szeghalmi NKC - Békéscsabai BDSK
Optimum Solar- Békési FKC - Köröstarcsai KSK
09:00 HC Szarvas - Békéscsaba DKSE 0 - 0 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
09:45 HC Szarvas - Orosházi FKSE- LINAMAR 0 - 0 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
10:30 Békéscsaba DKSE - Mezőtúri AFC-Syngenta 0 - 0 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
11:15 Petőfi DSE Túrkeve - Orosházi FKSE- LINAMAR 0 - 0 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
12:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - Petőfi DSE Túrkeve 0 - 0 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) IV. csoport (Bács, Csongrád, Pest) férfi U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Kecskeméti Sportiskola - KIKI SKFT 0 - 0 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
09:45 Kecskeméti Sportiskola - Pick Szeged 0 - 0 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
10:30 KIKI SKFT - Fekete István SE Lajosmizse 0 - 0 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
11:15 Pick Szeged - Ceglédi KKSE 0 - 0 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
12:00 Fekete István SE Lajosmizse - Ceglédi KKSE 0 - 0 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) V. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna) férfi U-11 kézilabda MKSZ
Rácalmás SE - Komló Sport KC
Rácalmás SE - PSN ZRT
Komló Sport KC - Ráckeve VKSK
Ráckeve VKSK - VAX KE Sárbogárd
10:00 PSN ZRT - VAX KE Sárbogárd 0 - 0 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
10:45 PSN ZRT - Komló Sport KC 0 - 0 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
11:30 Komló Sport KC - VAX KE Sárbogárd 0 - 0 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) VI.csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) férfi U-11 kézilabda MKSZ
Haladás VSE - Éles KISE
Éles KISE - Tungsram SE Nagykanizsa
Tungsram SE Nagykanizsa - Telekom Veszprém III./Sümeg U11
Éles KISE - Georgikon DSE
Georgikon DSE - Tungsram SE Nagykanizsa