Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. október 18. vasárnap
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Sport36-Komló - Dabasi KC VSE Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Balatonfüredi KSE - MOL-Pick Szeged Szabadidőközpont
8230 Balatonfüred Horváth Mihály út
Orosházi FKSE - LINAMAR - Veszprémi KKFT Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 5900 Orosháza Eötvös tér 2
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
DVSC SCHAEFFLER - Alba Fehérvár KC Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Hungast Szombathelyi KKA - Kisvárda Master Good SE Aréna Savaria
ELHALASZTVA 9700 Szombathely Sugár út 18
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 FTC-Diagnosticum U22 - Balassagyarmati Kábel SE 32 - 25 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 Hatvani KSZSE - Vecsési SE 25 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 AGROFEED ETO-SZESE - PEAC 33 - 26 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Budai Farkasok NKFT - Tatai AC 21 - 26 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Gödi SE - VS Dunakeszi 31 - 31 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Alsóörsi SE 49 - 27 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Kisbér KC - Komárom VSE 23 - 39 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 PLER KKFT U23 - Rákosmenti KSK 32 - 31 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
18:00 Gödöllői KC - Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club 27 - 34 Hajós Alfréd Ált.Isk.
2100 Gödöllő Légszesz utca 10
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 NYBSC-TVP - Enjoy Robotics F.Gyarmat 30 - 23 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kalocsai Kézilabda Club - Satelit FC Somogytarnóca 37 - 26 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
16:00 Dunaújvárosi AC - MK Pelikán-Siklós KC 30 - 25 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kiskőrösi KS Kft 38 - 17 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
ALBA-MÁV-ELŐRE - Dabasi KC VSE U23 Videoton Oktatási Központ
ELHALASZTVA 8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Kiskunmajsai KC - Törökszentmiklósi Székács KE 29 - 34 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
KK Ajka - Komárom VSE Városi Sportcentrum
ELHALASZTVA 8400 Ajka Sport utca 23.
11:00 Győri Audi ETO KC U22 - VKL SE Győr 30 - 25 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
14:00 SZESE Győr - Student Comfort SKFT 34 - 22 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
XVI.kerületi KMSE - Solymári SC Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu ELHALASZTVA 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
11:00 Vasas SC U22 - FTC KN KFT U22 45 - 31 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58.
15:00 Tatabányai SC - Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club 25 - 28 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 DKKA U22 - BVSC - Zugló 37 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
14:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Egerszegi KK 25 - 25 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
16:00 Siófok Kézilabda Club Kft. U22 - Marcali VSZSE 47 - 29 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklós NKSE 23 - 26 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
16:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE 21 - 26 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
18:00 Alba Fehérvár KC U22 - Inárcs-Örkény KC 28 - 25 KÖFÉM Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 33 - 33 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
17:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - FTC KN KFT 23 - 46 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Hatvani KSZSE - KIKI SKFT Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3100 Salgótarján Kassay sor 84
16:00 Csepel DSE - Fiatal Kézilabdások SE 37 - 31 Laurencz László Sportcsarnok
1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Tempo KSE - DVSC SCHAEFFLER II. 33 - 26 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
14:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Kazincbarcikai KSE 27 - 23 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
14:00 Eszterházy SC - Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. 34 - 39 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 DKKA II. - BVSC - Zugló 31 - 33 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Pápai Vasas SE - Szentgotthárdi VSE 23 - 33 Városi Sportcsarnok
8500 Pápa Várkert utca 4
16:00 Kisbér KC - Komárom VSE 20 - 38 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Domony KSE - Szent István SE - MAC Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2173 Kartal Iskola tér 1
15:00 PLER KKFT - Rákosmenti KSK 39 - 33 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
16:00 Gödöllői KC - Salgótarjáni Strandépítők KC 57 - 28 Hajós Alfréd Ált.Isk.
2100 Gödöllő Légszesz utca 10
18:00 Vác - Solymári SC 41 - 21 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 NYBSC-TVP - Enjoy Robotics F.Gyarmat 30 - 37 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Csurgói KK II. - Kiskunhalas UKSC 20 - 17 Nagyváthy J SzKI. Spcs.
8840 Csurgó Iharosi utca 2
14:00 Kalocsai Kézilabda Club - Satelit FC Somogytarnóca 57 - 24 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
15:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kiskőrösi KS Kft 38 - 20 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
18:00 Dunaújvárosi AC - MK Pelikán-Siklós KC 32 - 21 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Gyömrő VSK - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület Ignácz Ilona Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2230 Gyömrő Fő tér 2.
16:00 Vecsési SE - VSK Tököl 23 - 25 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
18:00 Körte HVSE - Diósdi DSE 36 - 25 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Kiskunmajsai KC - Törökszentmiklósi Székács KE 43 - 23 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
RBF Nyílászáró Kft KKS Bősárkány - Körmendi DMTE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
15:30 KK Ajka - Komárom VSE 39 - 22 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
16:00 SZESE Győr - Student Comfort SKFT 45 - 18 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Bugyi SE - Főnix ISE 28 - 30 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
11:00 Emericus KSE - Csömöri SSZN KFT 46 - 14 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Váci NKSE II. - Budakalászi SC 34 - 14 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
16:15 XVI.kerületi KMSE - Solymári SC 44 - 23 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
17:00 Tatabányai SC - Salgótarjáni Strandépítők KC 41 - 29 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Siófok Kézilabda Club Kft. III. - Marcali VSZSE 20 - 36 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
16:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Egerszegi KK 22 - 20 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
16:00 BBSC Balatonboglár - Csurgói NKC 27 - 31 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Nemesnádudvari NKSZE - Törökszentmiklósi Székács KE 54 - 28 Nemesnádudvar Sportcsarnok
6345 Nemesnádudvar Petőfi utca 42.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE 26 - 38 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
16:00 Martonvásári KSE - Inárcs-Örkény KC 30 - 25 Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Pénzügyőr SE - PLER-Budapest Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 21 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Csepel DSE - Fiatal Kézilabdások SE 27 - 35 Laurencz László Sportcsarnok
1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Körte HVSE - KSA Budapest 29 - 16 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Eszterházy SC - Balmazújvárosi LKSE 31 - 18 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
14:00 Gödi SE - Csepel DSE 16 - 26 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
16:00 Hajdúnánás SK - Kazincbarcikai KSE 25 - 21 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Győri Audi ETO KC III. - VKL SE Győr 27 - 21 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
16:00 Farkasvár DSE - PSN Zrt. 28 - 19 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:30 Budakalászi SC - Rákosmenti KSK 37 - 10 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
16:15 Vác - Solymári SC 32 - 18 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
18:00 Domony KSE - Mogyoródi KSK 21 - 27 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Füzesabonyi Sport Club - Bőcs Községi Sport Club Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
18:00 Eger Eszterházy SZSE II - Miskolci VSI SC 37 - 26 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kiskőrösi KS Kft 27 - 25 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
16:00 Paksi KSE - Pécsi VSE-Tamási 32 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7026 Madocsa Paksi út 61
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
12:45 XVI.kerületi KMSE - Martonvásári KSE 44 - 25 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
13:00 FTC KN KFT - KIKI SKFT 20 - 29 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 Vecsési SE - HORT SE 18 - 33 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Türr István DSE Baja - Gézengúz UKC 15 - 47 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 KK Ajka - Komárom VSE 29 - 17 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
18:00 SZESE Győr - Kilián DSE Pápa 34 - 28 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Pilisvörösvári KSK - Tempo KSE PEMÜ Sportcsanok
ELHALASZTVA 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
09:50 REAC - Budaörs KSN KFT 8 - 56 Szent László Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:15 Váci NKSE II. - Budakalászi SC 17 - 22 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
17:00 TFSE - Vámosgyörk - ÓKSI SE 27 - 17 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Sport36-Komló - PSN Zrt. II. 38 - 22 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
16:00 Satelit FC Somogytarnóca - MK Pelikán-Siklós KC 3 - 45 Városi Sportcsarnok,
7900 Szigetvár Olay L utca 6
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Egerszegi KK 26 - 20 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Alsónémedi SE - Gárdony-Pázmánd NKK 19 - 29 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2351 Alsónémedi Iskola utca 1
Fiú U16 Fiú U16 B-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
11:30 Pilisvörösvári KSK - Budakalász Kézilabda Zrt. 25 - 19 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Műegyetemi Atlétikai és Football Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület SPORT11
ELHALASZTVA 1112 Budapest Kánai utca 2.
Gyermekbajnokság FU14 I.osztály (2007-2008) Közép férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kézilabda Utánpótlás Kft - Angyalföldi Sportiskola 16 - 15 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
10:00 Budaörsi KSE - Kézilabda Utánpótlás Kft 18 - 33 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Budakalász Kézilabda Zrt. 22 - 19 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
12:00 Budaörsi KSE - Grundfos Tatabánya KC 17 - 20 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - FTC KN KFT 6 - 27 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
14:00 FTC KN KFT - Grundfos Tatabánya KC 28 - 12 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
Gyermekbajnokság LU14 I. osztály (2007-2008) Nyugat női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Kozármisleny Sportegyesület - DKKA NKFT 18 - 15 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
11:00 Budaörs KSN KFT - Kozármisleny Sportegyesület 8 - 26 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
12:00 DKKA NKFT - Győri ETO KC 12 - 20 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
13:00 Győri ETO KC - Budaörs KSN KFT 31 - 15 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
14:00 KÖFÉM SC - Váci NKSE 25 - 13 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
15:00 Váci NKSE - Siófok KC 26 - 22 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
16:00 Szombathelyi KKA - KÖFÉM SC 16 - 18 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
17:00 Siófok KC - Szombathelyi KKA 19 - 24 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Gyermekbajnokság LU14 I. osztály (2007-2008) Kelet női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Kecskeméti Sportiskola - Fiatal Kézilabdások SE 20 - 19 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
11:00 FTC KN KFT - Fiatal Kézilabdások SE 20 - 7 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
12:00 Gyöngyösi KK - Kecskeméti Sportiskola 21 - 14 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
13:00 PC Trade Szegedi NKE - FTC KN KFT 32 - 14 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
14:00 Gyöngyösi KK - Dabasi KC VSE 16 - 19 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
15:00 XVI.kerületi KMSE - PC Trade Szegedi NKE 20 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
16:00 Békéscsabai ENKSE - Dabasi KC VSE 25 - 22 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
17:00 XVI.kerületi KMSE - Békéscsabai ENKSE 25 - 26 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) I/B csoport (Hajdú, Jász) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Kispályás Műfüves NKFT 24 - 11 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
10:00 Hajdúszoboszlói SE - Kispályás Műfüves NKFT 18 - 28 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Petőfi DSE Túrkeve 34 - 10 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
12:00 Berettyó MSE - Hajdúszoboszlói SE 13 - 21 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
13:00 Petőfi DSE Túrkeve - Balmazújvárosi KK 21 - 26 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
14:00 Balmazújvárosi KK - Berettyó MSE 34 - 12 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) II/A csoport (Borsod, Heves) férfi U-14 kézilabda MKSZ
Alsózsolcai KSC - Bőcs KSC Kemény Ferenc Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3300 Eger Stadion utca 8.
Bőcs KSC - Ózdi KC Kemény Ferenc Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3300 Eger Stadion utca 8.
09:00 Egri Városi Sportiskola - SBS Eger 25 - 19 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
10:00 Egri Városi Sportiskola - Miskolci VSI SC 16 - 8 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
11:00 Ózdi KC - SBS Eger 15 - 27 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
12:00 Miskolci VSI SC - Alsózsolcai KSC 13 - 16 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
13:00 Ózdi KC - Alsózsolcai KSC 18 - 30 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) II/B csoport (Heves, Nógrád, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Hevesi SE - Mogyoródi KSK 33 - 9 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
11:00 Hevesi SE - Veresegyház VSK 25 - 14 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
12:00 Mogyoródi KSK - Balassagyarmati Kábel SE 16 - 22 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
13:00 Balassagyarmati Kábel SE - Gödöllői KC 26 - 18 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
14:00 Vác - Veresegyház VSK 26 - 18 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
15:00 Gödöllői KC - Vác 14 - 20 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) III/B csoport (Békés, Csongrád) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Békéscsaba DKSE - Felföldi István SE 31 - 25 Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
10:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Békéscsaba DKSE 21 - 28 Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
11:00 Felföldi István SE - Kondorosi KK 30 - 11 Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
12:00 Hódmezővásárhelyi KE - Orosházi FKSE - LINAMAR 17 - 28 Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
13:00 Kondorosi KK - Köröstarcsai KSK 22 - 11 Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
14:00 Hódmezővásárhelyi KE - Köröstarcsai KSK 31 - 16 Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Celldömölki VSE - Georgikon DSE 16 - 27 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
10:00 Éles KISE - Celldömölki VSE 33 - 25 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
11:00 Georgikon DSE - Csurgói KK 26 - 22 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
12:00 Csurgói KK - Éles KISE 21 - 23 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
13:00 Szentgotthárdi VSE - Tungsram SE Nagykanizsa 15 - 18 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:00 Várpalotai BSK - Szentgotthárdi VSE 22 - 20 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
15:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Haladás VSE 12 - 30 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
16:00 Haladás VSE - Várpalotai BSK 32 - 19 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VI/A csoport (Győr, Komárom) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Tatai AC - Esztergomi Vitézek RAFC 10 - 17 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
10:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Grundfos Tatabánya KC - Tarján 17 - 13 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
11:00 Győri FKKA - Tatai AC 18 - 18 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
12:00 Grundfos Tatabánya KC - Tarján - Kisbér KC 25 - 16 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
13:00 Győri FKKA - Komárom VSE 20 - 16 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
14:00 Kisbér KC - Komárom VSE 22 - 30 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VI/B csoport (Budapest, Fejér, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Duna-Pent NKSE - Mikolik Sport School KFT 10 - 0 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
10:00 Duna-Pent NKSE - Százhalombattai VUK SE 15 - 39 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
11:00 Martonvásár - Mikolik Sport School KFT 10 - 0 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
12:00 Százhalombattai VUK SE - Cunder TU Kézisuli Egyesület 22 - 28 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
13:00 Diósdi DSE - Martonvásár 32 - 11 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
14:00 Cunder TU Kézisuli Egyesület - Diósdi DSE 31 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VIII/A csoport (Budapest, Fejér, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Csepel DSE 1 - PLER KKFT 30 - 19 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
10:00 PLER KKFT - Csepel DSE 2 21 - 19 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
11:00 Dunavarsányi TE - Csepel DSE 1 11 - 29 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
12:00 Csepel DSE 2 - Dunavarsányi TE 24 - 10 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
13:00 Budai Farkasok NKFT - Rácalmás SE 16 - 19 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
14:00 Szigetszentmiklósi KSK - Budai Farkasok NKFT 30 - 7 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
15:00 Rácalmás SE - Szigetszentmiklósi KSK 7 - 30 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) I/A csoport (Borsod, Heves, Nógrád) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Balassa SE Balassagyarmat 13 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
10:00 Lóci DSE - Salgótarjáni Strandépítők KC 13 - 32 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
11:00 Balassa SE Balassagyarmat - Eszterházy SC 21 - 17 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
12:00 Eszterházy SC - Madách Imre DSE 52 - 6 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
13:00 Lóci DSE - Pásztói KC 27 - 11 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
14:00 Madách Imre DSE - Pásztói KC 2 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) I/B csoport (Borsod, Hajdú, Heves, Szabolcs) női U-14 kézilabda MKSZ
Mezőkeresztes VSE - Tiszalöki VSE Általános Iskola Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Tiszalöki VSE - Füzesabonyi Sport Club Általános Iskola Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
10:00 Mezőkeresztes VSE - Sárospataki USI 16 - 22 Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
11:00 Miskolci VSC - Sárospataki USI 17 - 23 Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
12:00 Füzesabonyi Sport Club - Hajdúnánás SK 26 - 15 Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
13:00 Hajdúnánás SK - Miskolci VSC 35 - 15 Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) II/A csoport (Szabolcs) női U-14 kézilabda MKSZ
Csenger Városi Kézilabda és Sport Club I. - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club II. Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Vitka SE-Nyírbátor - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club I. Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Csenger Városi Kézilabda és Sport Club II. - Mátészalkai MTK Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) II/B csoport (Hajdú, Szabolcs) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kállósemjéni SZSE - Balmazújvárosi LKSE 3 - 12 Gárdonyi Géza Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4555 Levelek Kossuth Lajos utca 3.
10:00 Buji DSE - Kállósemjéni SZSE 5 - 15 Gárdonyi Géza Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4555 Levelek Kossuth Lajos utca 3.
11:00 Balmazújvárosi LKSE - Kalmár Zoltán DSE 28 - 8 Gárdonyi Géza Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4555 Levelek Kossuth Lajos utca 3.
12:00 Kalmár Zoltán DSE - Buji DSE 20 - 18 Gárdonyi Géza Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4555 Levelek Kossuth Lajos utca 3.
13:00 Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Nyíregyházi SN KFT 18 - 17 Gárdonyi Géza Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4555 Levelek Kossuth Lajos utca 3.
14:00 Téglás VSE - Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub 25 - 15 Gárdonyi Géza Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4555 Levelek Kossuth Lajos utca 3.
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Téglás VSE 23 - 13 Gárdonyi Géza Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4555 Levelek Kossuth Lajos utca 3.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) III/A csoport (Békés Hajdú, Jász) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 22 - 15 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
10:00 Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 5 - 25 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
11:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 - Berettyó MSE 23 - 14 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
12:00 Berettyó MSE - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 23 - 11 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
13:00 Sütő Kézisuli - Szeghalmi NKC 16 - 29 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
14:00 Szeghalmi NKC - Létavértes SC 34 - 12 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
15:00 Létavértes SC - Sütő Kézisuli 10 - 24 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) III/B csoport (Békés, Jász) női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Gyulasport NKFT - Békéscsabai BDSK 12 - 21 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
11:00 Felföldi István SE - Gyulasport NKFT 17 - 8 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
12:00 Békéscsabai BDSK - Köröstarcsai DSE 11 - 9 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
13:00 Köröstarcsai DSE - Felföldi István SE 7 - 17 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
14:00 Szarvasi NKK - Túrkevei VSE 8 - 15 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
15:00 Túrkevei VSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 14 - 14 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
16:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Szarvasi NKK 17 - 9 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) IV/A csoport (Bács, Jász, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kecskeméti NKSE - Ceglédi KCSE 19 - 14 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
10:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE 15 - 31 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
11:00 Aranyszarvas SE - Kecskeméti NKSE 18 - 21 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
12:00 EURONOVEX USE - Aranyszarvas SE 30 - 21 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
13:00 Törökszentmiklósi Székács KE - KIKI SKFT 18 - 24 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
14:00 Mizse KC - Törökszentmiklósi Székács KE 24 - 17 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
15:00 KIKI SKFT - Mizse KC 18 - 13 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) IV/B csoport (Jász, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Jászberényi TF DSE - Jászfényszaru VSE 25 - 6 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
10:00 Vecsési SE - Jászberényi TF DSE 13 - 10 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
11:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Jászfényszaru VSE 33 - 7 LEHEL spcs
zárt kapu 5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
12:00 Bugyi SE - Vecsési SE 12 - 19 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
13:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Kókai Községi Sportkör 20 - 12 LEHEL spcs
zárt kapu 5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
14:00 Kókai Községi Sportkör - Bugyi SE 22 - 15 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VI/Bcsoport (Vas) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Szentgotthárdi KK - Répcelaki SE 2 - 41 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
10:00 Sárvári Kinizsi SE - Szentgotthárdi KK 39 - 5 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
11:00 Répcelaki SE - Büki TK 17 - 16 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
12:00 Büki TK - Sárvári Kinizsi SE 23 - 16 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
13:00 Szombathelyi KKA II. - Vasvár VSE 18 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
14:00 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 32 - 19 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
15:00 Vasvár VSE - Szombathelyi KKA I. 11 - 17 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VII/B csoport (Győr, Komárom) női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Kőkúti Sasok DSE - Mosonmagyaróvári KC 13 - 25 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
11:00 Kőkúti Sasok DSE - Tatai AC 21 - 23 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
12:00 Lébényi KSE - Mosonmagyaróvári KC 22 - 12 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
13:00 Tatai AC - Győri ETO KC 18 - 24 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
14:00 Kisbér KC - Lébényi KSE 11 - 27 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
15:00 Győri ETO KC - Kisbér KC 44 - 5 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VIII/B csoport (Budapest, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
Kántor Anikó SE - Mogyoródi KSK Sportcsarnok*
ELHALASZTVA 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Gödi SE - Kántor Anikó SE Sportcsarnok*
ELHALASZTVA 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
09:00 Budai Farkasok Veresegyház NKFT - Emericus KSE 16 - 16 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
10:00 FTC KN KFT - Budai Farkasok Veresegyház NKFT 26 - 3 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
11:00 Emericus KSE - Angyalföldi Sportiskola 14 - 11 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
12:00 Angyalföldi Sportiskola - FTC KN KFT 13 - 30 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
13:00 Mogyoródi KSK - Gödi SE 14 - 19 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) I. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) férfi U-12 kézilabda MKSZ
Fehérgyarmati VSE - Sárospataki TC SRK Wáberer Sportcentrum
ELHALASZTVA 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
Kisvárdai KC - Sárospataki TC SRK Wáberer Sportcentrum
ELHALASZTVA 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
09:00 Nádudvari ASK - DEAC NK KFT 30 - 20 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
09:00 Berettyó MSE - Balmazújvárosi KK 13 - 15 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
09:00 Sárospataki RKG Alapítvány - Dombrádi MOBIL DSE 34 - 13 SRK Wáberer Sportcentrum
zárt kapu 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
09:55 Nádudvari ASK - FILO SE 28 - 15 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
09:55 Berettyó MSE - Kispályás Műfüves NKFT 1 9 - 23 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
09:55 Sárospataki RKG Alapítvány - Vitka SE 29 - 8 SRK Wáberer Sportcentrum
zárt kapu 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
10:50 DEAC NK KFT - Szivacs KC 20 - 12 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
10:50 Balmazújvárosi KK - Kispályás Műfüves NKFT 2 13 - 8 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
10:50 Dombrádi MOBIL DSE - Mátészalkai MTK 26 - 16 SRK Wáberer Sportcentrum
zárt kapu 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
11:45 FILO SE - Tiszavasvári SE 4 - 26 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
11:45 Kispályás Műfüves NKFT 1 - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 34 - 7 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
11:45 Vitka SE - Fehérgyarmati VSE 6 - 25 SRK Wáberer Sportcentrum
zárt kapu 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
12:40 Szivacs KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 4 - 22 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
12:40 Kispályás Műfüves NKFT 2 - Hajdúböszörményi TE 16 - 13 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
12:40 Mátészalkai MTK - Kisvárdai KC 13 - 14 SRK Wáberer Sportcentrum
zárt kapu 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
13:35 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 13 - 10 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
13:35 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Hajdúböszörményi TE 18 - 15 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
13:35 Kisvárdai KC - Fehérgyarmati VSE 9 - 22 SRK Wáberer Sportcentrum
zárt kapu 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Mezőkövesdi KC - Miskolci VSI SC 28 - 13 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
09:55 Mezőkövesdi KC - Ózdi KC 18 - 22 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
10:50 Miskolci VSI SC - Kazincbarcikai KSE 22 - 13 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
11:45 Ózdi KC - Salgótarjáni Strandépítők KC I. 21 - 19 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
12:40 Kazincbarcikai KSE - Salgótarjáni Strandépítők KC I. 9 - 31 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) III. csoport( Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 HC Szarvas - Orosházi FKSE- LINAMAR 0 - 10 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
09:00 Kecskeméti Sportiskola 1 - Kecskeméti Sportiskola 2 39 - 7 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
09:00 Szeghalmi NKC - Köröstarcsai KSK 16 - 6 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
09:55 HC Szarvas - Felföldi István SE 0 - 10 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
09:55 Kecskeméti Sportiskola 1 - Ceglédi KKSE 25 - 14 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
09:55 Szeghalmi NKC - Mezőtúri AFC-Syngenta 4 - 27 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
10:50 Orosházi FKSE- LINAMAR - Békéscsaba DKSE 17 - 19 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
10:50 Kecskeméti Sportiskola 2 - Abonyi KC 19 - 24 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
10:50 Köröstarcsai KSK - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 1 - 49 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
11:45 Felföldi István SE - Tigrisek Csongrádi KSE 7 - 28 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
11:45 Ceglédi KKSE - KIKI SKFT 32 - 14 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
11:45 Optimum Solar- Békési FKC - Mezőtúri AFC-Syngenta 36 - 12 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
12:40 Tigrisek Csongrádi KSE - Békéscsaba DKSE 11 - 21 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
12:40 Abonyi KC - KIKI SKFT 25 - 26 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
12:40 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Optimum Solar- Békési FKC 24 - 12 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) IV. csoport (Bács, Baranya, Csongrád, Fejér, Tolna) férfi U-12 kézilabda MKSZ
10:00 Kiskunhalas UKSC - Gézengúz UKC 8 - 25 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
10:00 Pick Szeged II. - Fiatal Kézilabdások SE 13 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
10:55 Kiskunhalas UKSC - Tisza Volán SC Mórahalom 10 - 14 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
10:55 Pick Szeged II. - PSN ZRT 11 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
11:50 VAX KE Sárbogárd - Gézengúz UKC 18 - 17 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
11:50 Fiatal Kézilabdások SE - Deszki SC 32 - 0 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
12:40 Pick Szeged I. - PSN ZRT 27 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
12:45 Tisza Volán SC Mórahalom - Simontornyai KK 5 - 33 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
13:40 VAX KE Sárbogárd - Tisza Volán SC S-P-Zs 19 - 21 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
13:40 Komló Sport KC - Deszki SC 31 - 8 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
14:35 Tisza Volán SC S-P-Zs - Simontornyai KK 12 - 39 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
14:35 Komló Sport KC - Pick Szeged I. 24 - 34 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Vonyarcvashegy SE - Éles KISE 2 7 - 43 Csokonai ÁMK
zárt kapu 8360 Keszthely Fodor utca 43
09:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Veszprémi Magyar-Finn Egyesület 19 - 12 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
09:55 Vonyarcvashegy SE - Szentgotthárdi VSE 17 - 12 Csokonai ÁMK
zárt kapu 8360 Keszthely Fodor utca 43
09:55 Celldömölki VSE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 20 - 13 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
10:50 Georgikon DSE - Éles KISE 2 22 - 25 Csokonai ÁMK
zárt kapu 8360 Keszthely Fodor utca 43
10:50 Veszprémi Magyar-Finn Egyesület - Telekom Veszprém U12 1 - 52 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
11:45 Szentgotthárdi VSE - Éles KISE 1 5 - 43 Csokonai ÁMK
zárt kapu 8360 Keszthely Fodor utca 43
11:45 Celldömölki VSE - Veszprémi KKFT 17 - 27 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
12:40 Georgikon DSE - Éles KISE 1 15 - 26 Csokonai ÁMK
zárt kapu 8360 Keszthely Fodor utca 43
12:40 Ajkai Trampolin SE - Telekom Veszprém U12 8 - 35 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
13:35 Ajkai Trampolin SE - Veszprémi KKFT 22 - 24 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
12:45 Solymári SC - Tatai AC 22 - 7 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
13:40 Hét Vezér SE - Solymári SC 16 - 15 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
14:35 Budaörsi KSE - Tatai AC 26 - 9 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
15:30 Bicskei TC - Hét Vezér SE 12 - 20 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
16:25 Pilisvörösvári KSK - Budaörsi KSE 31 - 21 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
17:20 Pilisvörösvári KSK - Bicskei TC 23 - 14 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VII. csoport (Budapest, Heves, Nógrád, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Hegyvidéki Szabadidősport NKFT - NOVA Kézisuli KFT 17 - 17 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
09:00 BVSC - Zugló - Angyalföldi Sportiskola 13 - 28 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
09:55 Hegyvidéki Szabadidősport NKFT - HORT SE 21 - 20 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
09:55 BVSC - Zugló - VS Dunakeszi 34 - 8 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
10:50 NOVA Kézisuli KFT - XVI.kerületi KMSE 2 19 - 7 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
10:50 Angyalföldi Sportiskola - Csömöri SSZN KFT 40 - 3 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
11:45 XVI.kerületi KMSE 1 - HORT SE 34 - 8 MOM Sport
zárt kapu 1123 Budapest Csörsz utca 12-14
11:45 VS Dunakeszi - Hatvani KSZSE 18 - 10 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
12:40 Gyömrői Kézilabda Akadémia - XVI.kerületi KMSE 2 25 - 9 MOM Sport
zárt kapu 1123 Budapest Csörsz utca 12-14
12:40 Pumukli KUA - Csömöri SSZN KFT 20 - 23 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
13:35 XVI.kerületi KMSE 1 - Gyömrői Kézilabda Akadémia 46 - 12 MOM Sport
zárt kapu 1123 Budapest Csörsz utca 12-14
13:35 Hatvani KSZSE - Pumukli KUA 15 - 14 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VIII. csoport (Budapest, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
Vecsési SE - FTC KN KFT Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Vecsési SE - Dabasi KC VSE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
PLER KKFT - Kézilabda Utánpótlás KFT Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Gyáli BKSE - Kézilabda Utánpótlás KFT Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
08:55 FTC KN KFT - Dabasi KC VSE 15 - 14 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
09:00 Dunavarsányi TE - VSK Tököl 11 - 28 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
09:50 Gyáli BKSE - Dabasi KC VSE 8 - 24 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
09:55 Dunavarsányi TE - Csepel DSE 14 - 32 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
10:45 PLER KKFT - FTC KN KFT 10 - 23 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
10:50 Ráckeve VKSK - VSK Tököl 20 - 9 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
11:40 Gyáli BKSE - PLER KKFT 16 - 11 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
11:45 Dunaharaszti MTK - Csepel DSE 12 - 14 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
12:40 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK 15 - 25 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
13:35 Dunaharaszti MTK - Szigetszentmiklósi KSK 8 - 29 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) II. csoport (Hajdú, Szabolcs) női U-12 kézilabda MKSZ
Mátészalkai MTK - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4700 Mátészalka Kazinczy út 6