Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. szeptember 27. vasárnap
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Telekom Veszprém - Orosházi FKSE - LINAMAR 37 - 20 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
FTC-Rail Cargo Hungaria - Dunaújvárosi KKA Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Győri Audi ETO KC - Boglári Akadémia-SZISE Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Alba Fehérvár KC - Kisvárda Master Good SE KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
15:00 DVSC SCHAEFFLER - Siófok KC 30 - 25 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
18:00 Motherson Mosonmagyaróvári KC - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 30 - 26 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Pick Szeged U22 - Balassagyarmati Kábel SE Városi Sportcsarnok
6726 Szeged Temesvári körút 33
17:00 FTC-Diagnosticum U22 - Vecsési SE 31 - 28 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Optimum-Solar Békési FKC 13 - 21 Continental Aréna
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Tatai AC - BFKA-Balatonfüred U22 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
AGROFEED ETO-SZESE - Budai Farkasok NKFT Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
Szigetszentmiklósi KSK - BFKA-Veszprém U22 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
KK Ajka - PLER-Budapest Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Hajdúnánás SK - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
Kispest NKK-Vajk - Ferencvárosi TC U20 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Gödi SE - Vasas SC Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
18:00 VS Dunakeszi - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 22 - 39 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Szentendrei NKE - NEKA Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
11:00 Győri Audi ETO KC U20 - Moyra-Budaörs Handball 24 - 31 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
13:00 DKKA U20 - Rinyamenti KC SE 23 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
17:00 Szekszárdi FGKC - Sylver OPS SzombathelyU20 25 - 26 Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
18:00 Kozármisleny SE - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 27 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Győrújbaráti TK - BFKA-Balatonfüred U23 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
18:00 Várpalotai BSK - Komárom VSE 23 - 26 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Mikolik Sport School KFT - Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:00 Budakalászi SC - Pilisvörösvári KSK 37 - 26 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
18:00 PLER KKFT U23 - Csömör KSK 31 - 34 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
18:00 Gödöllői KC - TFSE 36 - 29 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Enjoy Robotics F.Gyarmat - Hajdúböszörményi TE Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Tiszavasvári SE - Kispályás Műfüves NKFT Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Szigetszentmiklósi KSK U23 - Dabasi KC VSE U23 30 - 34 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
15:00 VSK Tököl - Kistext SKFT. 34 - 27 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
18:00 Abonyi KC - KIKI SKFT 24 - 33 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Kondorosi KK - Kiskunmajsai KC Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Győri Audi ETO KC U22 - Pénzügyőr SE U22 36 - 26 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
13:00 SZESE Győr - Celldömölki VSE 25 - 31 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
15:45 KK Ajka - Student Comfort SKFT 31 - 27 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
17:00 Komárom VSE - Körmendi DMTE 32 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 XVI.kerületi KMSE - ÓKSI Kézilabda KFT. 22 - 25 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Vitka SE - Füzesabonyi Sport Club 28 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
12:30 DVSC SCHAEFFLER U22 - Kazincbarcikai KSE 34 - 24 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Egerszegi KK - Marcali VSZSE 25 - 33 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
16:00 Siófok Kézilabda Club Kft. U22 - Tolna KC 37 - 27 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Dabasi KC VSE - Alba Fehérvár KC U22 30 - 30 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Kecskeméti NKSE - Csorvási SK II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - DEAC NK KFT Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
BFKA-Balatonfüred - Sport36-Komló Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Budai Farkasok NKFT - AGROFEED ETO-SZESE Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Szigetszentmiklósi KSK - BFKA-Veszprém Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Veszprémi KKFT - Csurgói KK DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Szentendrei NKE Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - FTC KN KFT Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Kisvárda - MTK Budapest Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
DKKA I. - Szent István SE Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Kozármisleny SE - NEKA I. Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
16:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD 21 - 35 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Pick Szeged II. - Balassagyarmati Kábel SE Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
16:00 Csepel DSE - Agrinox Market - Mezőkövesdi KC 33 - 32 Laurencz László Sportcsarnok
1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Üllői VKSK - Éles KISE Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Mikolik Handball School - KSA Budapest MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
Budakalászi SC - PEAC Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
13:45 KK Ajka - Százhalombattai KE 30 - 27 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Kispest NKK - Szeghalmi NKC 18 - 32 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
12:00 Tempo KSE - Eszterházy SC 35 - 32 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
18:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. 24 - 39 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Kozármisleny SE II. - Gárdony-Pázmánd NKK 22 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Vác - Salgótarjáni Strandépítők KC Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Pénzügyőr SE - Domony KSE Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
15:00 PLER KKFT - Csömör KSK 25 - 25 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
16:00 Gödöllői KC - Szent István SE - MAC 49 - 28 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Enjoy Robotics F.Gyarmat - Hajdúböszörményi TE Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Tiszavasvári SE - Kispályás Műfüves NKFT Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Tempo KSE - Gyömrő VSK Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
13:00 Körte HVSE - Dunaharaszti MTK 23 - 24 ELTE csarnok
zárt kapu 1117 Budapest Bogdánfy utca 10
16:00 Abonyi KC - Diósdi DSE 37 - 29 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
16:00 Vecsési SE - Martonvásári KSE 54 - 35 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2220 Vecsés Fő út 90-92
17:00 VSK Tököl - Kistext SKFT. 34 - 25 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Soltvadkerti KUSE - Felföldi István SE 45 - 34 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Kondorosi KK - Kiskunmajsai KC Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Lébényi KSE - Petőfi SK Lipót 30 - 17 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
11:00 SZESE Győr - Celldömölki VSE 34 - 23 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
11:45 KK Ajka - Student Comfort SKFT 34 - 26 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
15:00 Komárom VSE - Körmendi DMTE 13 - 38 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
16:00 RBF Nyílászáró Kft KKS Bősárkány - VKL SE Győr 34 - 29 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Emericus KSE - Szent István SE 26 - 33 ELTE csarnok
zárt kapu 1117 Budapest Bogdánfy utca 10
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Dorogi ESE - Salgótarjáni Strandépítők KC Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2510 Dorog Iskola utca 1.
14:15 XVI.kerületi KMSE - Tatai AC 46 - 26 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-E. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Vitka SE - Füzesabonyi Sport Club 23 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Siófok Kézilabda Club Kft. III. - Tolna KC 48 - 30 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
16:00 Egerszegi KK - Marcali VSZSE 25 - 31 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Gézengúz UKC - Törökszentmiklósi Székács KE Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 VS Dunakeszi - Martonvásári KSE 54 - 15 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
17:00 Inárcs-Örkény KC - Dunaújvárosi AC 19 - 38 Kossuth Zsuzsanna Szakképző
2370 Dabas József A. utca 107
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 CORNER-GYULASPORT NKFT. - Túrkevei VSE 24 - 33 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
18:00 Szentesi FKC - Hódmezővásárhelyi LKC 13 - 66 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
18:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Szarvasi NKK 26 - 31 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - DEAC NK KFT Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Pénzügyőr SE - Budakalász Kézilabda Zrt. Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
BFKA-Balatonfüred - Sport36-Komló Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Moyra-Budaörs Handball - AGROFEED ETO-SZESE I. Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
NEKA - Éles KISE NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Veszprémi KKFT - Csurgói KK DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
15:00 Bp. Elektromos SE - BFKA-Veszprém 21 - 23 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Oxxo Energy Orosházi NKC - Szeghalmi NKC Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Ferencvárosi TC Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Kisvárda - MTK Budapest Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
16:00 K. Szeged SE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 11 - 29 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
DKKA I. - Szent István SE Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Győri Audi ETO KC II. - KSA Budapest Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD 22 - 20 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
VS Dunakeszi - Törökszentmiklósi Székács KE Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Szigetszentmiklósi KSK - KSA Budapest 41 - 14 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Gyömrői KA - Eszterházy SC Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
Szentendrei NKE - Farkasvár DSE Móricz Zsigmond Gimnázium
zárt kapu 2000 Szentendre Kálvária utca 16.
15:00 Szekszárdi FGKC - Szent István SE II. 24 - 11 Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Lipóti SKFT - Haladás VSE 25 - 29 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Budakalászi SC - Csömöri SSZN KFT 19 - 20 Honvéd kézilabda csarnok
1134 Budapest Klapka utca 12
16:15 Vác - Angyalföldi Sportiskola 25 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Bőcs Községi Sport Club - Egri Városi Sportiskola Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:45 PEAC - Pécsi VSE-Tamási 37 - 26 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
16:00 Paksi KSE - Satelit FC Somogytarnóca 48 - 18 ESZI Sportcsarnok
7030 Paks Dózsa Gy. utca 95
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 XVI.kerületi KMSE - Kőrösi KDSE Érd 28 - 30 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
18:00 Vecsési SE - Martonvásári KSE 28 - 15 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2220 Vecsés Fő út 90-92
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Szolnoki KCSE - Túrkevei VSE
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:20 Budai Farkasok NKFT - Budaörs KSN KFT 18 - 30 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 NOVA Kézisuli KFT - Domony KSE 15 - 12 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
00:00 Váci NKSE II. - Ácsi Kinizsi Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
10:00 Tatabányai SC - ÓKSI SE 28 - 13 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
13:00 FTC KN KFT - Salgótarjáni Strandépítők KC 28 - 25 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 XVI.kerületi KMSE - TFSE - Vámosgyörk 34 - 24 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Miskolci VSC - Gyöngyösi KK Hermann Gimnázium
zárt kapu 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Berettyó MSE 33 - 24 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Siófok Kézilabda Club Kft. II. - Veszprém Pannon Sport Egyesület 18 - 45 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
16:00 Tapolca VSE - Tungsram SE Nagykanizsa 16 - 34 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 VS Dunakeszi - Rácalmás SE 38 - 13 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
16:00 Alsónémedi SE - Ceglédi KCSE 15 - 36 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2351 Alsónémedi Iskola utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Törökszentmiklósi Székács KE - Bajai KSE Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
12:00 Aranyszarvas SE - Jászfényszaru VSE 40 - 11 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Fiú U16 Fiú U16 B-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
15:00 FTC KN KFT - Pilisvörösvári KSK 31 - 16 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
KIKI SKFT - Tiszaföldvár VSE Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
Fiú U16 Fiú U16 H-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Pick Szeged - Optimum-Solar Békési FKC Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Gyermekbajnokság FU15 I. osztály (2006-2007) FU15 1.osztály Kelet férfi U-15 kézilabda MKSZ
Optimum Solar- Békési FKC - FTC KN KFT Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
ELHALASZTVA 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
FTC KN KFT - Kézilabda Utánpótlás Kft Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
ELHALASZTVA 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
10:00 Kecskeméti Sportiskola - Gyöngyösi KK 17 - 19 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
11:00 Gyöngyösi KK - Pick Szeged 20 - 27 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
12:00 Bp. Elektromos SE - Kecskeméti Sportiskola 17 - 21 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
13:00 Pick Szeged - Gyömrői Kézilabda Akadémia 23 - 12 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
14:00 Kézilabda Utánpótlás Kft - Bp. Elektromos SE 37 - 9 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
15:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Optimum Solar- Békési FKC 14 - 24 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Gyermekbajnokság LU15 I. osztály (2006-2007) LU15 1.osztály Kelet női U-15 kézilabda MKSZ
Békéscsabai ENKSE - Kisvárda Főnix csarnok
ELHALASZTVA 4028 Debrecen Kassai út 28
PC Trade Szegedi NKE - Kisvárda Főnix csarnok
ELHALASZTVA 4028 Debrecen Kassai út 28
10:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Hódmezővásárhelyi LKC 21 - 17 Főnix csarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 28
11:00 PC Trade Szegedi NKE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 18 - 15 Főnix csarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 28
12:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Békéscsabai ENKSE 22 - 20 Főnix csarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 28
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 II/A csoport (Hajdú, Jász, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Tiszaföldvár VSE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4181 Nádudvar Fő utca 133
Tiszaföldvár VSE - Nádudvari ASK Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4181 Nádudvar Fő utca 133
Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Szolnoki KCSE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4181 Nádudvar Fő utca 133
10:00 Nádudvari ASK - Sütő Kézisuli 21 - 25 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
11:00 Sütő Kézisuli - Dabasi KC VSE 21 - 14 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
12:00 Dabasi KC VSE - Szolnoki KCSE 20 - 13 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 II/B csoport (Békés, Csongrád, Jász) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE - LINAMAR
ELHALASZTVA
Szentesi FKC - Pick Szeged II.
ELHALASZTVA
Pick Szeged II. - Hódmezővásárhelyi KE
ELHALASZTVA
Mezőtúri AFC-Syngenta - Békéscsaba DKSE
ELHALASZTVA
15:00 Hódmezővásárhelyi KE - Mezőtúri AFC-Syngenta 20 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
16:00 Szentesi FKC - Orosházi FKSE - LINAMAR 15 - 36 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 III/A csoport (Bács, Baranya, Tolna) férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi KS Kft 19 - 16 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
10:00 Bácska SZSE - Kiskőrösi KS Kft 16 - 24 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
11:00 Kiskunhalas UKSC - Gézengúz UKC 31 - 18 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
12:00 Holler UFC - Bácska SZSE 21 - 28 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
13:00 Gézengúz UKC - Holler UFC 25 - 24 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 III/B csoport (Baranya, Fejér, Tolna, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Virág SE Dunaújváros - Simontornyai KK 12 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
10:00 Simontornyai KK - Hőgyészi SC 38 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
11:00 Virág SE Dunaújváros - Ráckeve VKSK 27 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
12:00 Hőgyészi SC - Komló Sport KC 18 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
13:00 Hosszúhetényi Sport KFT - Ráckeve VKSK 20 - 34 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
14:00 Komló Sport KC - Hosszúhetényi Sport KFT 31 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 IV/A csoport (Fejér, Veszprém) férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Móri KSC - Cunder TU Kézisuli 2. 9 - 18 Wekerle S. Szabadidő Kp.
zárt kapu 8060 Mór Táncsics M utca 25
10:00 Cunder TU Kézisuli 2. - Cunder TU Kézisuli Egyesület 1. 21 - 24 Wekerle S. Szabadidő Kp.
zárt kapu 8060 Mór Táncsics M utca 25
11:00 Móri KSC - KK Ajka 18 - 31 Wekerle S. Szabadidő Kp.
zárt kapu 8060 Mór Táncsics M utca 25
12:00 Cunder TU Kézisuli Egyesület 1. - Alba Regia KSE 19 - 21 Wekerle S. Szabadidő Kp.
zárt kapu 8060 Mór Táncsics M utca 25
13:00 Alba Regia KSE - KK Ajka 21 - 26 Wekerle S. Szabadidő Kp.
zárt kapu 8060 Mór Táncsics M utca 25
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 V/B csoport (Budapest, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Csepel DSE - Műegyetemi Atlétikai és Football Club SPORT11
ELHALASZTVA 1112 Budapest Kánai utca 2.
VSK Tököl - Százhalombattai VUK SE SPORT11
ELHALASZTVA 1112 Budapest Kánai utca 2.
VSK Tököl - Műegyetemi Atlétikai és Football Club SPORT11
ELHALASZTVA 1112 Budapest Kánai utca 2.
10:00 Körte HVSE - Csepel DSE 23 - 19 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
11:00 Százhalombattai VUK SE - Diósdi DSE 18 - 27 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
12:00 Diósdi DSE - Körte HVSE 25 - 21 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 VI/A csoport (Heves, Nógrád, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Balassagyarmati Kábel SE - Salgótarjáni Strandépítők KC 22 - 15 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
10:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Kántor Anikó SE 15 - 19 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
11:00 Vecsési SE - Balassagyarmati Kábel SE 23 - 21 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
12:00 Kántor Anikó SE - Hatvani KSZSE 25 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
13:00 Gödöllői SE - Vecsési SE 12 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
14:00 Hatvani KSZSE - Veresegyház VSK 25 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
15:00 Veresegyház VSK - Gödöllői SE 14 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 III. csoport (Békés, Csongrád, Jász, Pest) női U-15 kézilabda MKSZ
Sárréti GYGYSE - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
Békéscsabai BDSK - Sárréti GYGYSE Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
09:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Szentesi FKC 32 - 7 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
10:00 Szentesi FKC - EURONOVEX USE 7 - 36 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
11:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Mezőtúri AFC - Syngenta 15 - 19 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
12:00 EURONOVEX USE - Szarvasi NKK 34 - 12 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
13:00 Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Törökszentmiklósi Székács KE 24 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
14:00 Szarvasi NKK - Békéscsabai BDSK 13 - 15 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 V/B csoport (Vas, Veszprém, Zala) női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Szombathelyi KKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos 11 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 8248 Nemesvámos Malom út 8.
10:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA II. 34 - 7 Sportcsarnok
zárt kapu 8248 Nemesvámos Malom út 8.
11:00 KK Ajka - Szombathelyi KKA I. 16 - 15 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
12:00 Zalaszentgróti KC - Szombathelyi KKA II. 17 - 13 Sportcsarnok
zárt kapu 8248 Nemesvámos Malom út 8.
13:00 Zalaszentgróti KC - KK Ajka 20 - 16 Sportcsarnok
zárt kapu 8248 Nemesvámos Malom út 8.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Móri KSC 23 - 14 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
10:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Érdi Sport KFT 17 - 21 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
11:00 Móri KSC - VKL SE Győr 19 - 16 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
12:00 Solymári SC - Érdi Sport KFT 19 - 23 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
13:00 VKL SE Győr - Dorogi ESE 11 - 29 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
14:00 Dorogi ESE - Solymári SC 30 - 13 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 VII/B csoport (Budapest, Pest) női U-15 kézilabda MKSZ
11:00 Malév SC - Albertirsa SE 32 - 16 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
12:00 Budafoki KSE - Malév SC 28 - 25 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
13:00 Albertirsa SE - Inárcs-Örkény KC 19 - 15 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
14:00 Százhalombattai VUK SE - Budafoki KSE 28 - 27 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
15:00 Inárcs-Örkény KC - Emericus KSE 15 - 37 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
16:00 Csepel DSE - Százhalombattai VUK SE 24 - 8 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
17:00 Emericus KSE - Csepel DSE 15 - 25 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) női U-13 kézilabda MKSZ
10:00 Lóci DSE Putnok - Lóci DSE Ózd 18 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3630 Putnok Kossuth Lajos utca 25.
10:55 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE Putnok 20 - 10 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3630 Putnok Kossuth Lajos utca 25.
11:50 Lóci DSE Ózd - Miskolci VSC 19 - 21 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3630 Putnok Kossuth Lajos utca 25.
12:45 Borsodi USE Ziliz - Kazincbarcikai KSE 0 - 38 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3630 Putnok Kossuth Lajos utca 25.
13:40 Miskolci VSC - Borsodi USE Ziliz 39 - 1 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3630 Putnok Kossuth Lajos utca 25.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) II. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Balmazújvárosi LKSE 6 - 23 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
09:55 Hajdúböszörményi TE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 13 - 24 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
10:50 Balmazújvárosi LKSE - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 20 - 4 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
11:45 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 15 - 8 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
12:40 Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Kalmár Zoltán DSE B 8 - 15 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
13:35 Kalmár Zoltán DSE A - Tiszavasvári SE 20 - 11 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
14:30 Kalmár Zoltán DSE A - Kalmár Zoltán DSE B 15 - 15 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) IV. csoport (Bács, Fejér, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
Miklós KC - Inárcs-Örkény KC II. Főiskolai spcs.
ELHALASZTVA 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Dabasi KC VSE - Miklós KC Főiskolai spcs.
ELHALASZTVA 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
09:00 DKKA NKFT - Dabasi KC VSE 12 - 22 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
09:55 Inárcs-Örkény KC. I. - DKKA NKFT 1 - 29 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
10:50 Dabasi KC VSE - Inárcs-Örkény KC II. 35 - 0 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
11:45 Mizse KC - Inárcs-Örkény KC. I. 28 - 8 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
12:40 Inárcs-Örkény KC II. - Mizse KC 8 - 21 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) V. csoport (Bács, Békés, Csongrád) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Tisza Volán SC S-B-M 21 - 17 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
09:55 PC Trade Szegedi NKE 2009 - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 17 - 15 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
10:00 Kiskunmajsai KC - Szentesi FKC 18 - 5 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
10:50 Tisza Volán SC S-B-M - K. Szeged SE 14 - 6 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
10:55 Fiatal Kézilabdások SE - Kiskunmajsai KC 19 - 9 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
11:45 Tompai SE - PC Trade Szegedi NKE 2009 6 - 30 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
11:50 Szentesi FKC - Mezőhegyesi SE 12 - 12 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
12:40 PC Trade Szegedi NKE - K. Szeged SE 45 - 3 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
12:45 Hódmezővásárhelyi LKC - Fiatal Kézilabdások SE 17 - 15 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
13:35 Tompai SE - PC Trade Szegedi NKE 3 - 37 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
13:40 Mezőhegyesi SE - Makói KC 13 - 13 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
14:35 Makói KC - Hódmezővásárhelyi LKC 4 - 35 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VI. csoport (Bács, Baranya, Tolna) női U-13 kézilabda MKSZ
Komló Sport KC - Bajai KSE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 7700 Mohács Sport utca 1.
Bajai KSE - Szekszárdi FGKC Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 7700 Mohács Sport utca 1.
10:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Komló Sport KC 0 - 0 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
10:55 Hosszúhetényi Sport KFT - Mohácsi Torna Egylet 1888 0 - 0 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
11:50 Komló Sport KC - Szekszárdi FGKC 9 - 24 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
12:45 Szekszárdi FGKC - Hosszúhetényi Sport KFT 33 - 4 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VII. csoport (Somogy, Veszprém, Zala) női U-13 kézilabda MKSZ
GÓNA SZKKE - DEVM Kézilabda Alapítvány Csabrendek Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8380 Hévíz Széchenyi utca
DEVM Kézilabda Alapítvány Csabrendek - Egerszegi KK Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8380 Hévíz Széchenyi utca
Eötvös DSE Csurgó - Tungsram SE - Nagykanizsa Tungsram SE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
NIKÉ SE Fonyód - Eötvös DSE Csurgó Tungsram SE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
09:00 Páterdomb LSC Zalaegerszeg - Hévízi SK 22 - 1 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8380 Hévíz Széchenyi utca
09:55 Hévízi SK - GÓNA SZKKE 5 - 33 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8380 Hévíz Széchenyi utca
09:55 Tungsram SE - Nagykanizsa - Satelit FC Somogytarnóca 24 - 9 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
10:50 Egerszegi KK - Páterdomb LSC Zalaegerszeg 12 - 7 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8380 Hévíz Széchenyi utca
10:50 NIKÉ SE Fonyód - Tungsram SE - Nagykanizsa 3 - 26 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
11:45 Satelit FC Somogytarnóca - Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület 4 - 31 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
11:45 GÓNA SZKKE - Egerszegi KK 23 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8380 Hévíz Széchenyi utca
12:40 Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - NIKÉ SE Fonyód 27 - 0 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VIII. csoport (Győr, Komárom, Somogy, Vas, Veszprém) női U-13 kézilabda MKSZ
Ácsi Kinizsi - Győri ETO KC II Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Kisbér KC - Ácsi Kinizsi Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
09:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri ETO KC I 10 - 15 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
09:55 Győri ETO KC I - Kisbér KC 27 - 2 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
10:50 Komárom VSE - Mosonmagyaróvári KC 7 - 28 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
11:45 Kisbér KC - Győri ETO KC II 9 - 21 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
12:40 Győri ETO KC II - Komárom VSE 30 - 6 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) IX. csoport (Budapest, Komárom, Nógrád, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
Kőkúti Sasok DSE - Hét Vezér SE Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
ELHALASZTVA 2500 Esztergom Helischer utca 5
Budaörs KSN KFT - Kőkúti Sasok DSE Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
ELHALASZTVA 2500 Esztergom Helischer utca 5
09:00 Hét Vezér SE - Dorogi ESE 23 - 8 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
09:55 Budaörs KSN KFT - Hét Vezér SE 22 - 23 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
10:50 Dorogi ESE - Tatabányai SC 17 - 21 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
11:45 Tatabányai SC - Budaörs KSN KFT 19 - 19 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) XI. csoport (Budapest, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 HORT SE - Kispest NKK 8 - 25 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
10:00 Kézisuli Alapítvány Budapest - HORT SE 14 - 13 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
11:00 Kispest NKK - Tempo KSE 33 - 9 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
12:00 FTC KN KFT - Kézisuli Alapítvány Budapest 34 - 4 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
13:00 Tempo KSE - FTC KN KFT 2 - 35 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) I. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Fehérgyarmati VSE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4765 Csenger Ady Endre út 19-23
Mátészalkai MTK - NYBSC-TVP Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4765 Csenger Ady Endre út 19-23
NYBSC-TVP - Balkányi Ifjúsági SE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4765 Csenger Ady Endre út 19-23
Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Balkányi Ifjúsági SE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4765 Csenger Ady Endre út 19-23
Nyíregyházi SN KFT 1 - Téglás VSE SRK Wáberer Sportcentrum
ELHALASZTVA 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
Sárospataki RKG Alapítvány - Téglás VSE SRK Wáberer Sportcentrum
ELHALASZTVA 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
09:00 Sárospataki RKG Alapítvány - Sárospataki TC 18 - 13 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
09:00 Kispályás Műfüves NKFT - Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 10 - 41 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
09:55 Kispályás Műfüves NKFT - DEAC NK KFT 16 - 28 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
09:55 Balkányi Ifjúsági SE - Fehérgyarmati VSE 2 - 33 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
09:55 Sárospataki RKG Alapítvány - Nyíregyházi SN KFT 1 13 - 24 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
10:50 Fehérgyarmati VSE - Kállósemjéni SZSE 23 - 7 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
10:50 Sárospataki TC - Nyíregyházi SN KFT 2 11 - 8 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
10:50 Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 - NASK-Gönczy Hajdúszoboszló 43 - 6 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:45 Nyíregyházi SN KFT 2 - Dombrádi MOBIL DSE 13 - 12 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
11:45 Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 - DEAC NK KFT 11 - 17 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:45 Mátészalkai MTK - Balkányi Ifjúsági SE 27 - 1 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
12:40 Kállósemjéni SZSE - Mátészalkai MTK 9 - 16 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
12:40 Dombrádi MOBIL DSE - Nyíregyházi SN KFT 1 12 - 31 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
12:40 NASK-Gönczy Hajdúszoboszló - Hajdúböszörményi Torna Egylet 24 - 19 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
13:35 Hajdúböszörményi Torna Egylet - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 17 - 16 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 SBS Eger - Karaván 93 Füzesabonyi SC 12 - 26 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
09:55 SBS Eger - Salgótarjáni Strandépítők KC 23 - 13 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
10:50 Karaván 93 Füzesabonyi SC - Kazincbarcikai KSE 23 - 16 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
11:45 Alsózsolcai KSC - Salgótarjáni Strandépítők KC 24 - 8 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
12:40 Kazincbarcikai KSE - Gyöngyösi KK 15 - 28 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
13:35 Mezőkövesdi KC - Alsózsolcai KSC 24 - 17 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
14:30 Gyöngyösi KK - Mezőkövesdi KC 12 - 14 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) III. csoport( Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Ceglédi KKSE I. - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület Messzi István Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Judória Sport KFT Messzi István Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
09:00 HC Szarvas - Mezőtúri AFC-Syngenta 19 - 15 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
09:55 HC Szarvas - Békéscsaba DKSE 19 - 23 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
10:00 Kecskeméti Sportiskola - Ceglédi KKSE I. 21 - 22 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
10:50 Mezőtúri AFC-Syngenta - Optimum Solar- Békési FKC 11 - 21 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
10:55 Kecskeméti Sportiskola - Ceglédi KKSE II. 23 - 15 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
11:45 Békéscsaba DKSE - Békéscsabai BDSK 36 - 9 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
11:50 Ceglédi KKSE I. - Judória Sport KFT 23 - 5 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
12:40 Optimum Solar- Békési FKC - Orosházi FKSE- LINAMAR 18 - 24 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
12:45 Judória Sport KFT - Ceglédi KKSE II. 6 - 25 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
13:35 Orosházi FKSE- LINAMAR - Békéscsabai BDSK 35 - 9 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) IV. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Somogy, Tolna) férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 D-V SE Csávoly - Gézengúz UKC 8 - 29 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
09:00 Satelit FC Somogytarnóca - PSN ZRT 7 - 21 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
09:55 D-V SE Csávoly - VAX KE Sárbogárd 14 - 18 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
09:55 Satelit FC Somogytarnóca - Komló Sport KC 4 - 31 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
10:50 Gézengúz UKC - Dunaújvárosi AC 30 - 2 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
10:50 PSN ZRT - Simontornyai KK 17 - 34 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
11:45 VAX KE Sárbogárd - Holler UFC 34 - 9 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
11:45 Komló Sport KC - MK Pelikán-Siklós KC 48 - 3 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
12:40 Kiskőrösi KS Kft - Dunaújvárosi AC 19 - 8 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
12:40 Simontornyai KK - MK Pelikán-Siklós KC 52 - 4 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
13:35 Holler UFC - Kiskőrösi KS Kft 8 - 40 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Győri FKKA II. - Kőkúti Sasok DSE