Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. szeptember 23. szerda
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
Hungast Szombathelyi KKA - FTC-Rail Cargo Hungaria Aréna Savaria
9700 Szombathely Sugár út 18
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Váci NKSE Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
18:00 Dunaújvárosi KKA - DVSC SCHAEFFLER 23 - 24 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
18:00 ÉRD - MTK Budapest 28 - 33 Érd Aréna
2030 Érd Velencei út 39-41
18:00 Kisvárda Master Good SE - Motherson Mosonmagyaróvári KC 21 - 22 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
18:30 Siófok KC - Győri Audi ETO KC 21 - 30 Kiss Szilárd Sportcsarnok
M4 SPORT
8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
TIPPMIX Női Magyar Kupa TIPPMIX Női Magyar Kupa- I. forduló női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Csurgói NKC - Budaörs KSN KFT 22 - 24 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
18:00 NEKA - Kozármisleny SE 24 - 31 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
18:30 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Kispest NKK-Vajk 20 - 38 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
18:30 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK 23 - 29 Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
18:30 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC SE 30 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 SBS-Eger - Rév TSC 25 - 31 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Siófok KC - Alba Fehérvár KC 30 - 43 Kiss Szilárd Sportcsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Dabasi KC VSE - K. Szeged SE 45 - 27 OBO Aréna
zárt kapu 2370 Dabas Iskola utca 5
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Pénzügyőr SE-Budafok - Veresegyház VSK 25 - 30 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület 21 - 33 Videoton Oktatási Központ
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Balmazújvárosi KK - Békéscsaba DKSE 24 - 23 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
17:45 SBS-Eger - Mezőkövesdi KC 23 - 22 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Siófok KC - Alba Fehérvár KC 32 - 27 Kiss Szilárd Sportcsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
15:15 Kozármisleny SE - NEKA 18 - 34 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:15 Körte HVSE - Szent István SE - MAC 24 - 28 ELTE csarnok
1117 Budapest Bogdánfy utca 10
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Kispest NKK - Ferencvárosi TC II. 20 - 23 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Mosonmagyaróvári KC - VKL SE Győr 27 - 25 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Komárom VSE 29 - 26 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
16:30 KK Ajka - Szentgotthárdi VSE 25 - 26 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Mizse KC - Gézengúz UKC 24 - 34 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 SZESE Győr - Celldömölki VSE 20 - 20 Egyetemi labdajáték csarnok
9200 Győr Egyetem tér 1.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Malév Sport Club - Kókai Községi Sportkör 34 - 24 Sportkastély
zárt kapu 1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Vasas SC II. - Solymári SC 35 - 24 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
18:00 Ácsi Kinizsi - FTC KN KFT 28 - 44 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Villanyász Füzesabonyi SC 32 - 22 Mechwart A. Műszaki Isk.
zárt kapu 4025 Debrecen Széchenyi utca 58
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 BBSC Balatonboglár - DKKA III 32 - 22 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 VSK Tököl - Vecsési SE 6 - 20 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Kecskeméti Sportiskola - Bácsbokodi Női Kézilabda Sport Egyesület 30 - 13 Tőrös Olga sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Izsáki út 10
Fiú U16 Fiú U16 A-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:00 Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület - Várpalotai BSK 22 - 26 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Fiú U16 Fiú U16 F-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
19:15 Dunaharaszti MTK - PLER KKFT 25 - 48 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Fiú U16 Fiú U16 H-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
14:30 Orosházi FKSE - LINAMAR - Makói KC 35 - 20 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
18:25 Csepel DSE II. - KEAC 41 - 32 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
18:30 Rákosmenti KSK III. - Malév Sport Club-PSK 21 - 33 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 1173 Budapest Újlak utca 110
2020. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Szűkített keret a férfi EHF EURO CUP-mérkőzésekre
2020.10.28. Férfi `A` válogatott
Gulyás István szövetségi kapitány kihirdette a magyar férfi válogatott szűkített keretét a spanyolok és a horvátok elleni EHF EURO CUP-mérkőzésekre.
Férfi BL: döntetlent játszott Kielben a Veszprém
2020.10.28. Férfi BL
A Bajnokok Ligája B-csoportjának 6. fordulójában a Kiel otthonába látogatott a Veszprém. A bakonyi együttes kis ideig vezetett is, végül 31-31-es döntetlen született.
K&H női liga: az Érd nyert a DKKA ellen
2020.10.28. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 13. fordulójának szerdai játéknapján az Érd hazai pályán nyert 33-28-ra a Dunaújváros ellen.
K&H férfi liga: a Csurgó hazai pályán nyert
2020.10.28. Férfi NB I.
A K&H férfi liga 11. fordulójában a Csurgó a Komló együttesét fogadta. A hazaiak megtartották félidei előnyüket és 29-24-re megnyerték a találkozót.
Jelentkezz önkéntesnek!
2020.10.26. Férfi `A` válogatott
Önkéntesek jelentkezését várja az MKSZ a magyar-spanyol EHF EURO CUP-mérkőzésre.
Női BL: hazai pályán nyert az FTC
2020.10.24. Női BL
A női Bajnokok Ligája A csoportjának találkozóján hullámzó teljesítményt mutatva, de a második félidő végén magabiztosan kézilabdázva tudott hazai pályán nyerni az FTC az RK Krim Mercator ellen.
K&H férfi liga: döntetlent játszott a Cegléd
2020.10.24. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 9. fordulójának szombati játéknapján a Cegléd az Orosháza csapatát fogadta. Az Abonyban rendezett mérkőzés 22-22-es döntetlennel ért véget.
Bő keret a női Eb-re
2020.10.22. Női `A` válogatott
Danyi Gábor és Elek Gábor szövetségi kapitányok kijelölték a női válogatott bő, 35 fős keretét az év végi, norvég-dán közös rendezésű Európa-bajnokságra.
Izgalmak Csurgón
2020.10.22. Férfi NB I.
Izgalmas találkozón, kiélezett végjátékban döntetlen született Csurgón a Balatonfüred vendégjátéka alkalmával a K&H férfi liga csütörtöki találkozóján.
Nem tudott pontot szerezni a Szeged
2020.10.22. Férfi BL
Hiába szerzett a hajrában zsinórban öt gólt a Szeged Bresztben, visszatérő játékosai reaktiválása ellenére két gólos vereséget szenvedett.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó