Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. szeptember 20. vasárnap
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló Szabadidőközpont
8230 Balatonfüred Horváth Mihály út
Orosházi FKSE - LINAMAR - Dabasi KC VSE Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Ceglédi KKSE - MOL-Pick Szeged Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Veszprémi KKFT - Csurgói KK Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
MTK Budapest - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
FTC-Rail Cargo Hungaria - ÉRD Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Győri Audi ETO KC - Dunaújvárosi KKA Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Alba Fehérvár KC - Motherson Mosonmagyaróvári KC 27 - 31 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
DEAC NK KFT - Balassagyarmati Kábel SE Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpont
4032 Debrecen Egyetem tér 1.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
BFKA-Veszprém U22 - Rév TSC DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
BFKA-Balatonfüred U22 - NEKA Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Ferencvárosi TC U20 - Gödi SE Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Pénzügyőr SE - Hajdúnánás SK Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
NEKA - Győri Audi ETO KC U20 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
16:00 Szentendrei NKE - Sylver OPS SzombathelyU20 27 - 21 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
18:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA U20 34 - 22 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
BFKA-Balatonfüred U23 - Veszprémi KKFT U23 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
AGROFEED ETO-SZESE U23 - Győrújbaráti TK Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
17:00 Ácsi Kinizsi - Tarján SE 22 - 37 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
18:00 Alsóörsi SE - Kisbér KC 25 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8226 Alsóörs Endrődi utca 24/1
18:00 Lipóti SKFT - Komárom VSE 23 - 37 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Rákosmenti KSK - Mikolik Sport School KFT Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 1173 Budapest Újlak utca 110
Pénzügyőr SE - Pilisvörösvári KSK Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
16:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - Budakalászi SC 36 - 19 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
16:00 TFSE - VS Dunakeszi 25 - 30 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kisvárdai KC - Bőcs Községi Sport Club 31 - 26 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
18:00 Hajdúböszörményi TE - Füzesabonyi Sport Club 29 - 35 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Dunaújvárosi AC - Kalocsai Kézilabda Club 28 - 27 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Holler UnFC 26 - 20 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
KIKI SKFT - Szigetszentmiklósi KSK U23 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
17:00 Dunaharaszti MTK - ALBA-MÁV-ELŐRE 27 - 20 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:30 Törökszentmiklósi Székács KE - Békéscsaba DKSE 24 - 18 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Pénzügyőr SE U22 - SZESE Győr Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
14:15 Student Comfort SKFT - Komárom VSE 20 - 30 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
XVI.kerületi KMSE - Budakalászi SC Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
13:00 Vasas SC U22 - ÓKSI Kézilabda KFT. 34 - 32 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58.
14:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - Esztergomi Vitézek RAFC 24 - 27 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
18:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia-Vác - TFSE 44 - 30 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
18:00 Solymári SC - Tatabányai SC 21 - 33 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 BVSC - Zugló - BBSC Balatonboglár 39 - 25 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
15:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Hévízi SK 32 - 31 Wartha sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Wartha V utca 3
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 27 - 20 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
16:00 VSK Tököl - Alba Fehérvár KC U22 30 - 33 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
17:00 EURONOVEX USE - Dabasi KC VSE 35 - 28 Szászberek Sportcsarnok
5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Szeghalmi NKC - Bácsalmási PVSE 35 - 22 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
16:00 Csorvási SK - Fiatal Kézilabdások SE 17 - 35 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
17:00 Kecskeméti NKSE - Gyomaendrődi NKSE 30 - 37 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - SBS-Eger OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
BFKA-Veszprém - NEKA DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Tatai AC - BFKA-Balatonfüred Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
MTK Budapest - Csepel DSE Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
DVSC SCHAEFFLER - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Hajdúnánás SK DKA Sportcsarnok
2600 Vác Téglaház út 1.
Szentendrei NKE - Váci NKSE Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
Szent István SE - Szombathelyi KKA Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
KIKI SKFT - Nyíregyházi SN KFT Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
16:00 Fiatal Kézilabdások SE - ÓAM-Ózdi KC 34 - 23 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
16:00 Agrinox Market - Mezőkövesdi KC - Hatvani KSZSE 40 - 29 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
16:30 Bp. Elektromos SE - Pick Szeged II. 29 - 39 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Veszprémi KKFT II. - Mikolik Handball School DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Éles KISE - NEKA II. DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. - Kispest NKK 44 - 22 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
12:00 Tempo KSE - K. Szeged SE 37 - 30 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
14:00 Eszterházy SC - Fiatal Kézilabdások SE 42 - 27 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Georgikon DSE - Pápai Vasas SE 30 - 20 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
15:00 Ácsi Kinizsi - Tarján SE 21 - 30 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
16:00 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület - Győrújbaráti TK 41 - 18 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
16:00 Lipóti SKFT - Komárom VSE 34 - 30 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Salgótarjáni Strandépítők KC - Solymári SC Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
Pénzügyőr SE - Pilisvörösvári KSK Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
14:00 Rákosmenti KSK - Vác 25 - 31 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 1173 Budapest Újlak utca 110
17:00 Szent István SE - MAC - Veresegyház VSK 46 - 33 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Eger Eszterházy SZSE II - Szalézi DSE Kazincbarcika 50 - 24 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
12:00 Acélváros KS KFT Miskolc - Sárospataki TC 20 - 38 Rendezvények háza
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kisvárdai KC - Bőcs KSC 39 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
16:00 Hajdúböszörményi TE - Stavmat Füzesabonyi SC 36 - 34 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Bajai KSE - Csurgói KK II. Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
15:00 Expressz Zálog Mnádasd - Holler UNFC 32 - 25 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
18:00 Dunaújvárosi AC - Kalocsai Kézilabda Club 29 - 39 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Diósdi DSE - Vecsési SE Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Gyömrő VSK - Körte HVSE Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2230 Gyömrő Fő tér 2.
Tempo KSE - Kistext SKFT. Tempo Kézilabda Csarnok
ELHALASZTVA 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
15:00 Dunaharaszti MTK - ALBA-MÁV-ELŐRE 26 - 26 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Soltvadkerti KUSE - DALA Szeged 33 - 31 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Törökszentmiklósi Székács KE - Szolnoki KCSE 26 - 41 Papp Bertalan Ált.Isk. spcs.
5430 Tiszaföldvár Fő utca 3
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Petőfi SK Lipót - SZESE Győr 20 - 38 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
12:30 Student Comfort SKFT - Komárom VSE 40 - 19 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:30 Emericus KSE - Főnix ISE 38 - 32 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 38 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
16:00 Solymári SC - Tatabányai SC 30 - 28 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Miskolci VSC - Mezőkeresztes VSE Hermann Gimnázium
zárt kapu ELHALASZTVA 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
16:00 Balmazújvárosi LKSE - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 41 - 12 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
17:00 Borsodi Sport Klub - Sárospataki USI 38 - 27 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Siófok Kézilabda Club Kft. III. - Rinyamenti Kézilabda Club SE 23 - 29 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
15:00 BVSC - Zugló - BBSC Balatonboglár 19 - 38 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
17:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Hévízi SK 28 - 27 Wartha sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Wartha V utca 3
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Vecsési SE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 28 - 32 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2220 Vecsés Fő út 90-92
14:00 VSK Tököl - Martonvásári KSE 32 - 23 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
18:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 45 - 32 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
19:00 EURONOVEX USE - VS Dunakeszi 31 - 43 Szászberek Sportcsarnok
5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Csorvási SK - Szentesi FKC 48 - 26 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - SBS-Eger OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
BFKA-Veszprém - NEKA DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Pénzügyőr SE - BFKA-Balatonfüred Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
MTK Budapest - EURONOVEX USE Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
DVSC SCHAEFFLER - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
14:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Dabasi KC VSE 16 - 23 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
Szent István SE - Szombathelyi KKA Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Fiatal Kézilabdások SE - ÓAM-Ózdi KC 0 - 10 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Szent István SE - MAC - AGROFEED ETO-SZESE II. Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
Szentendrei NKE - Szent István SE II. Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Domony KSE - Budakalászi SC 27 - 26 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
16:00 Angyalföldi Sportiskola - Solymári SC 44 - 15 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
16:00 Rákosmenti KSK - Vác 0 - 0 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 1173 Budapest Újlak utca 110
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Diósdi DSE - Vecsési SE Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Csornai SE - SZESE Győr 15 - 28 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
16:00 Büki TK - Lébényi KSE 15 - 24 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Mikolik Sport School KFT - Budafoki KSE Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 Budaörs KSN KFT - Pilisvörösvári KSK 38 - 14 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 TFSE - Vámosgyörk - Vasas SC II. 36 - 34 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
18:00 XVI.kerületi KMSE - Budakalászi SC 26 - 23 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Hajdúböszörményi TE 33 - 14 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület - VS Dunakeszi 6 - 52 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
14:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 34 - 11 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
KIKI SKFT - Jászberényi TF DSE Városi Sportcsarnok,
6060 Tiszakécske Templom tér 3
11:00 Bajai KSE - Kecskeméti Sportiskola 9 - 31 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Fiú U16 Fiú U16 A-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
11:00 Grundfos Tatabánya KC - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület 33 - 18 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
10:00 Műegyetemi Atlétikai és Football Club - Körte HVSE 35 - 21 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Kiskunhalas UKSC - KIKI SKFT Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Gyermekbajnokság FU14 I.osztály (2007-2008) Nyugat férfi U-14 kézilabda MKSZ
Balatonfüredi KSE-Eötvös - PSN ZRT Magvassy Mihály Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
Telekom Veszprém - Alsóörs U14 - Éles KISE Magvassy Mihály Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
Győri FKKA - ETO-SZESE Győr Magvassy Mihály Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
ETO-SZESE Győr - Telekom Veszprém - Alsóörs U14 Magvassy Mihály Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
Győri FKKA - Balatonfüredi KSE-Eötvös Magvassy Mihály Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
Éles KISE - PSN ZRT Magvassy Mihály Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság FU14 I.osztály (2007-2008) Kelet férfi U-14 kézilabda MKSZ
Gyöngyösi KK - Pick Szeged Messzi István Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Kecskeméti Sportiskola - Pick Szeged Messzi István Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
10:00 Ráckeve VKSK - Kecskeméti Sportiskola 22 - 31 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
11:00 Mezőkövesdi KC - Ráckeve VKSK 20 - 19 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
12:00 Optimum Solar- Békési FKC - Gyöngyösi KK 29 - 19 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
13:00 Optimum Solar- Békési FKC - Mezőkövesdi KC 29 - 14 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Gyermekbajnokság FU14 I.osztály (2007-2008) Közép férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Budaörsi KSE - FTC KN KFT 15 - 33 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
10:00 Grundfos Tatabánya KC - Budaörsi KSE 29 - 17 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
11:00 FTC KN KFT - Budakalász Kézilabda Zrt. 40 - 17 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
12:00 Grundfos Tatabánya KC - Angyalföldi Sportiskola 23 - 21 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Kézilabda Utánpótlás Kft 15 - 27 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
14:00 Angyalföldi Sportiskola - Kézilabda Utánpótlás Kft 18 - 25 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Gyermekbajnokság LU14 I. osztály (2007-2008) Kelet női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Dabasi KC VSE - Gyöngyösi KK 22 - 24 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
11:00 Gyöngyösi KK - Fiatal Kézilabdások SE 24 - 18 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
12:00 XVI.kerületi KMSE - Dabasi KC VSE 23 - 26 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
13:00 Fiatal Kézilabdások SE - Kecskeméti Sportiskola 24 - 16 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
14:00 Békéscsabai ENKSE - XVI.kerületi KMSE 32 - 24 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
15:00 Kecskeméti Sportiskola - FTC KN KFT 21 - 30 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
16:00 PC Trade Szegedi NKE - Békéscsabai ENKSE 36 - 19 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
17:00 FTC KN KFT - PC Trade Szegedi NKE 26 - 29 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) II/B csoport (Heves, Nógrád, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Veresegyház VSK - Balassagyarmati Kábel SE 5 - 27 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
10:00 Veresegyház VSK - Hevesi SE 11 - 28 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
11:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mogyoródi KSK 34 - 18 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
12:00 Gödöllői KC - Mogyoródi KSK 20 - 15 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
13:00 Hevesi SE - Vác 16 - 26 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
14:00 Vác - Gödöllői KC 21 - 25 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) III/B csoport (Békés, Csongrád) férfi U-14 kézilabda MKSZ
Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE - LINAMAR Iskola sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5650 Mezőberény Luther tér 1
Köröstarcsai KSK - Békéscsaba DKSE Iskola sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5650 Mezőberény Luther tér 1
10:00 Köröstarcsai KSK - Hódmezővásárhelyi KE 11 - 37 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
11:00 Hódmezővásárhelyi KE - Kondorosi KK 27 - 23 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
12:00 Felföldi István SE - Orosházi FKSE - LINAMAR 17 - 24 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
13:00 Kondorosi KK - Felföldi István SE 12 - 29 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) IV/A csoport (Bács, Csongrád) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Kiskunhalas UKSC 10 - 20 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
10:00 Kiskunhalas UKSC - Tisza Volán SC 17 - 13 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
11:00 Mizse KC - P P Kiskunfélegyházi HTK 18 - 12 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
12:00 Kiskőrösi KS Kft - Tisza Volán SC 22 - 10 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
13:00 Pick Szeged U13 - Mizse KC 30 - 15 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
14:00 Pick Szeged U13 - Kiskőrösi KS Kft 26 - 21 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) IV/B csoport (Bács, Baranya, Fejér) férfi U-14 kézilabda MKSZ
Bajai KSE - Virág SE Dunaújváros Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Komló Sport KC - Bajai KSE Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
11:00 Komló Sport KC - Gézengúz UKC 1 14 - 16 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
12:00 Gézengúz UKC 1 - Gézengúz UKC 2 32 - 26 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
13:00 Expressz Zálog Mnádasd - Virág SE Dunaújváros 15 - 39 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
14:00 Gézengúz UKC 2 - Expressz Zálog Mnádasd 21 - 16 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VI/B csoport (Budapest, Fejér, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
Mikolik Sport School KFT - Duna-Pent NKSE Tóth Iván sportcsarnok
ELHALASZTVA 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Duna-Pent NKSE - Martonvásár Tóth Iván sportcsarnok
ELHALASZTVA 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Mikolik Sport School KFT - Cunder TU Kézisuli Egyesület Tóth Iván sportcsarnok
ELHALASZTVA 2462 Martonvásár Szent László út 2.
09:00 Martonvásár - Diósdi DSE 9 - 25 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
10:00 Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE 19 - 18 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
11:00 Cunder TU Kézisuli Egyesület - Százhalombattai VUK SE 22 - 10 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VII/A csoport (Budapest, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Rákosmenti KSK - Csömöri SSZN KFT 0 - 10 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
10:00 Csömöri SSZN KFT - Kántor Anikó SE 4 - 39 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
11:00 Rákosmenti KSK - Angyalföldi Sportiskola 0 - 10 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
12:00 Kántor Anikó SE - BVSC - Zugló 22 - 26 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
13:00 Angyalföldi Sportiskola - XVI.kerületi KMSE 9 - 36 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
14:00 BVSC - Zugló - XVI.kerületi KMSE 21 - 23 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VII/B csoport (Budapest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
ÓKSI SE - Kézisuli Alapítvány Budapest Elektromos csarnok
ELHALASZTVA 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Kézisuli Alapítvány Budapest - Körte HVSE Elektromos csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
09:00 ÓKSI SE - Bp. Elektromos SE 15 - 24 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
10:00 Bp. Elektromos SE - Pénzügyőr SE 20 - 20 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
11:00 Budapesti Honvéd SE - Pénzügyőr SE 10 - 44 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
12:00 Körte HVSE - Budapesti Honvéd SE 34 - 10 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) I/A csoport (Borsod, Heves, Nógrád) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Balassa SE Balassagyarmat - Salgótarjáni Strandépítők KC 15 - 23 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
10:00 Pásztói KC - Balassa SE Balassagyarmat 1 - 46 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
11:00 Eszterházy SC - Salgótarjáni Strandépítők KC 25 - 25 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
12:00 Pásztói KC - Lóci DSE 11 - 23 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
13:00 Madách Imre DSE - Eszterházy SC 3 - 57 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
14:00 Lóci DSE - Madách Imre DSE 30 - 7 Balassa SE Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) II/B csoport (Hajdú, Szabolcs) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kállósemjéni SZSE - Nyíregyházi SN KFT 14 - 16 Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Kalmár Zoltán DSE 27 - 16 Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
11:00 Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Kállósemjéni SZSE 8 - 26 Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
12:00 Kalmár Zoltán DSE - Téglás VSE 28 - 23 Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
13:00 Buji DSE - Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub 15 - 23 Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
14:00 Téglás VSE - Balmazújvárosi LKSE 15 - 24 Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
15:00 Balmazújvárosi LKSE - Buji DSE 33 - 7 Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) III/A csoport (Békés Hajdú, Jász) női U-14 kézilabda MKSZ
Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Szeghalmi NKC Kabos Endre spcs.
ELHALASZTVA 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Sütő Kézisuli - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló Kabos Endre spcs.
ELHALASZTVA 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
10:00 Szeghalmi NKC - Berettyó MSE 24 - 11 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
11:00 Berettyó MSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 7 - 14 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
12:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 - Létavértes SC 20 - 15 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
13:00 Létavértes SC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 11 - 19 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
14:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 - Sütő Kézisuli 22 - 15 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) V/A csoport (Bács, Csongrád) női U-14 kézilabda MKSZ
Kisteleki KK - K. Szeged SE
ELHALASZTVA
Kiskunhalas UKSC - Kisteleki KK
ELHALASZTVA
10:00 K. Szeged SE - Tompai SE 10 - 9 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
11:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Tompai SE 21 - 13 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
12:00 PC Trade Szegedi NKE - Kiskunhalas UKSC 27 - 10 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
13:00 PC Trade Szegedi NKE - Hódmezővásárhelyi LKC 21 - 14 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) V/B csoport (Bács, Baranya, Tolna) női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Gézengúz UKC - Szekszárdi FGKC 11 - 24 Garay János Ált.Isk.
zárt kapu 7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
11:00 Kiskőrösi NKSZSE - Szekszárdi FGKC 5 - 28 Garay János Ált.Isk.
zárt kapu 7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
12:00 Pécsváradi Spartacus SE - Gézengúz UKC 7 - 31 Garay János Ált.Isk.
zárt kapu 7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
13:00 Nemesnádudvari NKSZE - Kiskőrösi NKSZSE 17 - 6 Garay János Ált.Isk.
zárt kapu 7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
14:00 Pécsváradi Spartacus SE - Mohácsi Torna Egylet 1888 3 - 31 Garay János Ált.Isk.
zárt kapu 7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
15:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Nemesnádudvari NKSZE 34 - 8 Garay János Ált.Isk.
zárt kapu 7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VI/A csoport (Somogy, Vas, Zala) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Csurgói NKC - GÓNA SZKKE 20 - 18 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
10:00 Körmendi DMTE - Csurgói NKC 10 - 9 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
11:00 GÓNA SZKKE - Pacsai Haladás SE 23 - 8 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
12:00 NIKÉ SE Fonyód - Körmendi DMTE 10 - 16 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
13:00 Pacsai Haladás SE - Marcali VSZSE 15 - 8 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
14:00 Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - NIKÉ SE Fonyód 34 - 5 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
15:00 Marcali VSZSE - Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület 5 - 37 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VI/Bcsoport (Vas) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Szombathelyi KKA I. - Répcelaki SE 15 - 21 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
10:00 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA II. 30 - 18 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
11:00 Szentgotthárdi KK - Szombathelyi KKA I. 9 - 25 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
12:00 Büki TK - Szentgotthárdi KK 23 - 6 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
13:00 Szombathelyi KKA II. - Sárvári Kinizsi SE 19 - 18 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
14:00 Vasvár VSE - Büki TK 12 - 28 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Vasvár VSE 23 - 9 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VII/B csoport (Győr, Komárom) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kőkúti Sasok DSE - Lébényi KSE 10 - 15 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
10:00 Mosonmagyaróvári KC - Kőkúti Sasok DSE 22 - 9 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
11:00 Lébényi KSE - Kisbér KC 17 - 4 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
12:00 Kisbér KC - Tatai AC 15 - 25 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri ETO KC 15 - 24 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
14:00 Győri ETO KC - Tatai AC 25 - 13 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VIII/A csoport (Komárom, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Dorogi ESE - Pilisvörösvári KSK 18 - 6 Községi Sportcsarnok
zárt kapu 2831 Tarján Rákóczi út 15
10:00 Budai Farkasok NKFT Dunakeszi - Dorogi ESE 22 - 16 Községi Sportcsarnok
zárt kapu 2831 Tarján Rákóczi út 15
11:00 Pilisvörösvári KSK - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 14 - 13 Községi Sportcsarnok
zárt kapu 2831 Tarján Rákóczi út 15
12:00 Szentendrei NKE - Budai Farkasok NKFT Dunakeszi 3 - 41 Községi Sportcsarnok
zárt kapu 2831 Tarján Rákóczi út 15
13:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Solymári SC 13 - 39 Községi Sportcsarnok
zárt kapu 2831 Tarján Rákóczi út 15
14:00 Dorogi ESE Tarján - Szentendrei NKE 20 - 13 Községi Sportcsarnok
zárt kapu 2831 Tarján Rákóczi út 15
15:00 Solymári SC - Dorogi ESE Tarján 31 - 12 Községi Sportcsarnok
zárt kapu 2831 Tarján Rákóczi út 15
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) IX/B csoport (Budapest) női U-14 kézilabda MKSZ
Csepel DSE - NOVA Kézisuli KFT Építők Sportcsarnok
ELHALASZTVA 1101 Budapest Vajda Péter utca
NOVA Kézisuli KFT - Kispest NKK Építők Sportcsarnok
ELHALASZTVA 1101 Budapest Vajda Péter utca
09:00 Pénzügyőr SE - Malév SC 20 - 18 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
10:00 Malév SC - Tempo KSE 24 - 21 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
11:00 Kispest NKK - Pénzügyőr SE 28 - 12 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
12:00 Tempo KSE - Budafoki KSE 27 - 7 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
13:00 Budafoki KSE - HORT SE 12 - 18 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
14:00 HORT SE - Csepel DSE 7 - 27 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
Bács-Kiskun megyei férfi I. osztály férfi felnőtt kézilabda Bács
11:00 Euroscale Kecskemét - STE-Bs Plastic 19 - 21 Tőrös Olga sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Izsáki út 10
13:00 Bácsalmási PVSE - Tiszaalpári SE 28 - 20 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Bács-Kiskun megyei női I. osztály női felnőtt kézilabda Bács
18:00 Miklós KC - Nemesnádudvari NKSZE 31 - 36 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5
Békés megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Békés
Kondorosi KK - Felföldi István SE Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
Békés megyei női női felnőtt kézilabda Békés
Orosházi NKC U20 - Hed Land Sportcsarnok-Mezőberény Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
10:00 Acélváros KS KFT Miskolc - HanyiTravel Hevesi SE 23 - 21 Rendezvények háza
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
19:00 Gyöngyösi KK - Alsózsolcai KSC 27 - 34 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
08:30 HORT SE - SC Squadra Buda 23 - 26 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
10:45 FSzSE - Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület 27 - 40 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 Műegyetemi Atlétikai és Football Club - Kistext Sport KFT II. 23 - 21 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
17:00 FTC KN KFT III. - Rév II - BOB 35 - 32 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
10:00 Pénzügyőr SE II. - Budapesti Farkasok KSE 19 - 28 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
10:15 HORT SE II - Magyar Telekom DSC 32 - 23 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
12:15 Rufusz CTSE - Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület II. 21 - 19 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
13:45 Rév III-Soroksár - Emericus KSE 30 - 22 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:45 KEAC - Budapest Heroes SE 20 - 28 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:15 Sirály Életmód SE - MÖSE 24 - 30 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:30 HÍD-UNIO SE `Varánuszok` - Csepel DSE II. 24 - 29 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
18:00 Emericus KSE - Rákosmenti KSK U22 46 - 19 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
18:30 Kinizsi TTK - Budafoki KSE 24 - 19 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt II. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
14:00 Kistext SE - Ferencvárosi VSK 22 - 16 Kistext Sportcsarnok
1095 Budapest Soroksári út 123.
16:15 Emericus KSE II. Ifjúsági - Gázművek MTE NKE 24 - 29 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt III. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
11:45 HORT SE - BRSE 24 - 20 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
15:15 BEKSE Budapest - FSzSE II. 28 - 27 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
FMKSZ-KEM megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
13:00 Ácsi Kinizsi - Környe SE 26 - 14 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
Hajdú-Bihar megyei női női felnőtt kézilabda Hajdú
18:00 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúszoboszló ANK SE 27 - 14 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
Jász-Nagykun-Szolnok megyei női női felnőtt kézilabda Jász
09:00 Tiszaföldvári KK - Fegyvernek VSE 14 - 13 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
10:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Jászfényszaru VSE 25 - 24 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
11:00 Fegyvernek VSE - Túrkevei VSE 22 - 28 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:00 Jászfényszaru VSE - Szolnoki KCSE 26 - 22 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:00 Jászberényi NKE - Tiszaföldvári KK 24 - 23 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
14:00 Túrkevei VSE - Berekfürdő SE 16 - 27 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
15:00 Szolnoki KCSE - Jászberényi NKE 22 - 20 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
16:00 Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület - Aranyszarvas SE 36 - 26 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
17:45 Szigetszentmiklósi KSK III. - Bugyi SE 30 - 40 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
18:00 SZKE II-DKSK - Domony KSE 30 - 30 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
15:00 Albertirsa SE - Váci Férfi Kézilabdázásért Alapítvány 11 - 42 Városi Sportcsarnok
2730 Albertirsa Dolina utca
18:00 Erdőkertesi SE - Pásztói KC 32 - 39 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
18:00 Gyáli BKSE - Tápiószelei SE 27 - 26 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Pest
16:00 Százhalombattai KE - Gödi Sportegyesület II. 23 - 34 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
17:00 Mogyoródi KSK - Albertirsa SE 29 - 21 Városi Sportcsarnok
2730 Albertirsa Dolina utca
19:00 Bugyi SE - Gyömrő VSK 22 - 19 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt II. osztály női felnőtt kézilabda Pest
14:00 Szigetszentmiklós NKSE II. - Budaörs KSN KFT II. 27 - 36 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
NYBSC 2 - Szivacs KC Oktatási Centrum
ELHALASZTVA 4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
10:00 Ópályi KSE - Balkányi Ifjúsági SE 39 - 36 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női női felnőtt kézilabda Szabolcs
Tiszavasvári SE - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
18:00 Szombathelyi ESE - Tapolca VSE 38 - 20 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
2020. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Szűkített keret a férfi EHF EURO CUP-mérkőzésekre
2020.10.28. Férfi `A` válogatott
Gulyás István szövetségi kapitány kihirdette a magyar férfi válogatott szűkített keretét a spanyolok és a horvátok elleni EHF EURO CUP-mérkőzésekre.
Férfi BL: döntetlent játszott Kielben a Veszprém
2020.10.28. Férfi BL
A Bajnokok Ligája B-csoportjának 6. fordulójában a Kiel otthonába látogatott a Veszprém. A bakonyi együttes kis ideig vezetett is, végül 31-31-es döntetlen született.
K&H női liga: az Érd nyert a DKKA ellen
2020.10.28. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 13. fordulójának szerdai játéknapján az Érd hazai pályán nyert 33-28-ra a Dunaújváros ellen.
K&H férfi liga: a Csurgó hazai pályán nyert
2020.10.28. Férfi NB I.
A K&H férfi liga 11. fordulójában a Csurgó a Komló együttesét fogadta. A hazaiak megtartották félidei előnyüket és 29-24-re megnyerték a találkozót.
Jelentkezz önkéntesnek!
2020.10.26. Férfi `A` válogatott
Önkéntesek jelentkezését várja az MKSZ a magyar-spanyol EHF EURO CUP-mérkőzésre.
Női BL: hazai pályán nyert az FTC
2020.10.24. Női BL
A női Bajnokok Ligája A csoportjának találkozóján hullámzó teljesítményt mutatva, de a második félidő végén magabiztosan kézilabdázva tudott hazai pályán nyerni az FTC az RK Krim Mercator ellen.
K&H férfi liga: döntetlent játszott a Cegléd
2020.10.24. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 9. fordulójának szombati játéknapján a Cegléd az Orosháza csapatát fogadta. Az Abonyban rendezett mérkőzés 22-22-es döntetlennel ért véget.
Bő keret a női Eb-re
2020.10.22. Női `A` válogatott
Danyi Gábor és Elek Gábor szövetségi kapitányok kijelölték a női válogatott bő, 35 fős keretét az év végi, norvég-dán közös rendezésű Európa-bajnokságra.
Izgalmak Csurgón
2020.10.22. Férfi NB I.
Izgalmas találkozón, kiélezett végjátékban döntetlen született Csurgón a Balatonfüred vendégjátéka alkalmával a K&H férfi liga csütörtöki találkozóján.
Nem tudott pontot szerezni a Szeged
2020.10.22. Férfi BL
Hiába szerzett a hajrában zsinórban öt gólt a Szeged Bresztben, visszatérő játékosai reaktiválása ellenére két gólos vereséget szenvedett.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verse