Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. július 12. vasárnap
következő nap
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest Cup A csoport férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
08:20 BHC ZAGREB youth (CRO) - SG Schurwald (GER) 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
08:20 Salgótarjáni Strandépítők - Pinturas BM Playa Sevilla (ESP) 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest Cup B csoport férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
07:40 BHC ZAGREB (CRO) - BHC Ljubljana (SLO) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
09:00 Duna House Fervas BHC - Lupa Lake BHC 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
09:00 Chemo profili Zagreb (CRO) - BHC Ljubljana (SLO) 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
09:40 Strandépítők Junior - BHC ZAGREB (CRO) 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest Cup D csoport férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
07:40 12 Monkeys BHC (GER) - DINAMIT Győr BHC 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 17-20. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:00 BHC ZAGREB youth (CRO) - Lupa Lake BHC 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
15:00 Lupa’s Flamingos BHC - Budakalászi SC - VDK Juniors BHC 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 13-16. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
09:40 Salgótarjáni Strandépítők - Chemo profili Zagreb (CRO) 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
10:20 Kedvenc csapatom MAFC-BME - DINAMIT Győr BHC 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 9-12. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
10:20 SG Schurwald (GER) - BHC Ljubljana (SLO) 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
11:00 BHC Precka Breaks (SRB) - 12 Monkeys BHC (GER) 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 1-8. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
11:00 SC Squadra Buda - Duna House Fervas BHC 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
11:40 BHC ZAGREB (CRO) - Pinturas BM Playa Sevilla (ESP) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
11:40 Beach Stars BHC - Hír-Sat BHC 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
12:20 DINAMIT BHC - BHC Beach Da Gang Münster (GER) 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 21-24. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
12:20 Darusok BHC Egyesület - Strandépítők Junior 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
14:20 Darusok BHC Egyesület - Csepel DSE-Sivatagi Vihar 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
16:20 Strandépítők Junior - Csepel DSE-Sivatagi Vihar 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 19. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
16:20 BHC ZAGREB youth (CRO) - Budakalászi SC - VDK Juniors BHC 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 17. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
16:20 Lupa Lake BHC - Lupa’s Flamingos BHC 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 15. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
15:40 Salgótarjáni Strandépítők - DINAMIT Győr BHC 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 13. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
12:20 Chemo profili Zagreb (CRO) - Kedvenc csapatom MAFC-BME 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 11. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:00 SG Schurwald (GER) - BHC Precka Breaks (SRB) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 9. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:00 BHC Ljubljana (SLO) - 12 Monkeys BHC (GER) 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 5-8. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:40 SC Squadra Buda - Beach Stars BHC 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
13:40 Pinturas BM Playa Sevilla (ESP) - BHC Beach Da Gang Münster (GER) 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 1-4. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:40 Duna House Fervas BHC - Hír-Sat BHC 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
14:20 BHC ZAGREB (CRO) - DINAMIT BHC 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 7. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
15:00 SC Squadra Buda - BHC Beach Da Gang Münster (GER) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 5. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
15:00 Beach Stars BHC - Pinturas BM Playa Sevilla (ESP) 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, 3. helyért férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
15:40 Hír-Sat BHC - BHC ZAGREB (CRO) 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.10-12. Budapest EBT, Kvalifikáció, Döntő férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
17:20 Duna House Fervas BHC - DINAMIT BHC 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 1-6. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
08:20 LV Sport Multichem Szentendrei N.K.E - Caipiranhas (GER) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
08:20 HelloLányok-KFSE - BHC Dubrava (CRO) 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
09:40 OVB Beach Girls - Caipiranhas (GER) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
09:40 HelloLányok-KFSE - Strandépítő Girls 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
11:00 LV Sport Multichem Szentendrei N.K.E - OVB Beach Girls 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
11:00 Strandépítő Girls - BHC Dubrava (CRO) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 7-12. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
09:00 Farkasvár - Lupa Lake BHC - Strandépítők Junior 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
09:00 MANGO - BHC ZAGREB (CRO) 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
10:20 New Wave - Strandépítők Junior 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
10:20 MANGO - Szent István SE 0 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
11:40 Farkasvár - Lupa Lake BHC - New Wave 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
11:40 Szent István SE - BHC ZAGREB (CRO) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 13-14. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
15:40 MANGO - XVI.kerületi KMSE 2 - 1 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 11. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:40 Strandépítők Junior - MANGO 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 9. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
14:20 New Wave - BHC ZAGREB (CRO) 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 7. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
14:20 Farkasvár - Lupa Lake BHC - Szent István SE 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 5. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
15:00 Caipiranhas (GER) - HelloLányok-KFSE 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 1-4. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
12:20 LV Sport Multichem Szentendrei N.K.E - BHC Dubrava (CRO) 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
13:00 OVB Beach Girls - Strandépítő Girls 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 3. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
15:40 BHC Dubrava (CRO) - Strandépítő Girls 1 - 2 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.10.-12. Budapest EBT, Kvalifikáció 2020.07.11-12. Budapest Cup 1. helyért női felnőtt strandkézilabda MKSZ
16:25 LV Sport Multichem Szentendrei N.K.E - OVB Beach Girls 2 - 0 Lupa Strand
2011 Budakalász Tó utca 1.
2020.07.18.-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 2020.07.18-19. Balatonfüred, Kvalifikáció 7-12. helyért Z csoport férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
09:40 Csepel DSE-Sivatagi Vihar - Férfi ifjúsági strandkézilabda válogatott Kisfaludy Strand
8230 Balatonfüred Aranyhíd sétány
2020. július
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Lelkesné Tomann Rozália születésnapja
2020.08.14. Szövetségi élet
Augusztus 14-én ünnepli 70. születésnapját Lelkesné Tomann Rozália, az 1976-ban olimpiai bronzérmes, 1980-ban olimpiai 4., 1971-ben, 1975-ben és 1978-ban vb-bronzérmes magyar válogatott tagja.
Elhunyt Paczolay Gyuláné
2020.08.11. Szövetségi élet
80 esztendős korában elhunyt Paczolay Gyuláné Marica kapusedző, sportvezető, a kiskunhalasi női kézilabdázás megkerülhetetlen alakja.
Kerekesszékes kézilabda sportegyesület alakult Szegeden
2020.08.11. Csörgőlabda
Megalakult a Szegedi Kerekesszékes Kézilabda SE, amelyet az MKSZ a két szervezet közötti együttműködési megállapodásban foglaltak szerint támogat a jövőben.
Borsos Olivér temetése
2020.08.08. Szövetségi élet
Borsos Olivér búcsúztatására 2020. augusztus 13-án, csütörtökön 14 órától kerül sor a Farkasréti temető központi ravatalozójában.
Beszélgetés Jurák Lászlóval
2020.08.06. Szövetségi élet
Interjú az amerikai kézilabdázás megalapozójával.
Segítség Szabadits Zoltánnak
2020.08.04. MKSZ Szociális Alapítvány
A Magyar Kézilabda Szövetség, a Ferencvárosi Torna Club és a Tisza Volán SC közösen nyújt segítséget az egykori válogatott játékosnak, Szabadits Zoltánnak, aki súlyos betegséggel küzd.
Elhunyt Gárdai Ferenc
2020.08.04. Szövetségi élet
Hosszan tartó, súlyos betegség után, életének 89. évében hunyt el Gárdai Ferenc, testnevelő tanár, edző, a székesfehérvári kézilabda ikonja, a Magyar Kézilabda Szövetség egykori elnökségi tagja.
A sportági kiválasztás tudományos háttere
2020.08.03. Férfi serdülő válogatott
A Magyar Kézilabda Szövetség 2016-ban indította el központi kiválasztási programját.
Strandkézilabda: az országos döntő végeredménye és a különdíjasok
2020.08.03. Strandkézi - verseny
A hétvégén véget ért a Nemzeti Strandkézilabda Bajnokság. A férfiaknál a DINAMIT BHC, míg a nőknél az LV Sport Multichem Szentendre diadalmaskodott. Az All Star-csapatot is kihirdették.
Strandkézilabda: bajnok a DINAMIT BHC és az LV Sport Multichem Szentendre
2020.08.02. Strandkézi - verseny
Hétvégén rendezték a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság országos döntőjét Salgótarjánban. A férfiaknál a DINAMIT BHC, a nőknél pedig az LV Sport Multichem Szentendre lett a bajnok.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó