Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 27. csütörtök
következő nap
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 KTE-Piroska szörp - ContiTech FKSE-Algyő 34 - 22 Messzi István Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Kozármisleny Sportegyesület - Gárdony-Pázmánd NKK 23 - 24 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
20:00 Üllői VKSK - Pénzügyőr SE 28 - 27 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
19:30 Érd U22 - TFSE 27 - 23 Érd Aréna
2030 Érd Velencei út 39-41
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:45 Dabasi KC VSE - ÓAM-Ózdi KC 35 - 32 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
18:00 DEAC NK KFT - Optimum Solar-Békési FKC 26 - 28 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Csurgói KK - NEKA 22 - 37 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
17:00 PLER-Budapest - Balatonfüredi KSE 25 - 35 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Budakalász Kézilabda ZRT 34 - 27 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs I. - Grundfos Tatabánya KC I. 36 - 31 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT 23 - 39 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Miskolci VSI SC - Bőcs KSC 36 - 24 Rendészeti Szakközépiskola
3526 Miskolc Szentpéteri kapu 78
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Üllői VKSK - Pénzügyőr SE 32 - 26 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 BVSC - Zugló II. - Százhalombattai KE 26 - 28 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Mezőkeresztes VSE 22 - 35 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Kiskunmajsai KC - Gézengúz UKC 26 - 22 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
18:00 Nemesnádudvari NKSZE - Szentesi FKC 50 - 24 Nemesnádudvar Sportcsarnok
6345 Nemesnádudvar Petőfi utca 42.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-J csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Köröstarcsai DSE - Bácsalmási PVSE 34 - 26 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Dabasi KC VSE - Bp. Elektromos SE 30 - 15 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
16:30 DEAC NK KFT - Optimum Solar-Békési FKC 16 - 24 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest - Balatonfüredi KSE 26 - 28 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Budaörsi KSE 23 - 23 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs I. - Grundfos Tatabánya KC 35 - 23 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT 22 - 32 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
17:30 Kiskunhalas UKSC - Budapesti Honvéd SE 25 - 27 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Várpalotai BSK I. - Körte HVSE 32 - 27 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 DKKA - Győri Audi ETO KC III. 35 - 16 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Szentgotthárdi VSE 29 - 35 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:25 VS Dunakeszi II. - Pilisvörösvári KSK 30 - 30 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Fehérgyarmati VSE - Bőcs KSC 34 - 18 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Stavmat- Füzesabonyi SC - Szolnoki KCSE 32 - 15 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Makói KC - Tisza Volán SC 12 - 42 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
18:00 Soltvadkerti KUSE - Bácska Szabadidősport Egyesület 31 - 22 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A csoport női serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Sárvári Kinizsi SE - Máriaujfalui SE 25 - 10 Sárvár Aréna
9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Budaörsi KSE - Mikolik Sport School KFT 29 - 20 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
16:45 Komárom VSE - Kántor Anikó SE 19 - 34 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - DVSC SCHAEFFLER III. 19 - 19 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
15:30 Alsózsolcai KSC-BOKA - Gyöngyösi KK 24 - 37 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
17:00 Bőcs KSC - Berettyó MSE 15 - 38 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - DVSC SCHAEFFLER II. 14 - 47 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
15:00 Kisvárda - Lóci DSE 30 - 31 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Kecskeméti Junior SN KFT - DKKA 33 - 29 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Gárdony-Pázmánd NKK 34 - 24 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
17:30 Alsózsolcai KSC - Szerencs VSE 40 - 26 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
18:15 Hódmezővásárhelyi KE - Kisteleki KK 33 - 28 Porcelán sportcsarnok *
6800 Hódmezővásárhely Erszébeti út 1.
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
18:30 Lukács DSE Győr - Koroncó KSSZE 21 - 18 Lukács Sándor Gépészeti Szakképző Iskola
9027 Győr Mártirok u. 13-15.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-B csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
19:00 Mogyoródi KSK - Solymári SC 22 - 30 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Női kézilabda az olimpiákon – 4. rész: 2004
2020.03.28. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A negyedik epizódban a 2004-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 3. rész: 2000
2020.03.27. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A harmadik epizódban a 2000-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Válogatott játékosok - edzések és család
2020.03.26. Férfi `A` válogatott
A koronavírus okozta rendkívüli helyzetben kíváncsiak voltunk, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott kulcsjátékosai és szövetségi kapitánya hogyan vészelik át a járvány okozta megpróbáltatásokat.
Fontos tudnivalók a sportszervezetek részére
2020.03.26. TAO
Az EMMI által a látvány-csapatsportági szakszövetségek részére megküldött információk nyomán, a következők szerint tájékoztatjuk a Sportszervezeteket.
Női kézilabda az olimpiákon – 2. rész: 1996
2020.03.26. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A második epizódban az 1996-os olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
EHF-döntések – szeptember 5-6. a FINAL4 új időpontja
2020.03.26. Final Four
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a koronavírus-járvány miatt hozott, Eb- és vb-selejtezőkkel, valamint az európai kupamérkőzésekkel és versenyekkel kapcsolatos döntéseit.
A kézilabda problémái ma eltörpülnek mások mellett
2020.03.26. Szövetségi élet
Novák András, a Magyar Kézilabda Szövetség operatív igazgatója a koronavírus-járvány miatt a kézilabdázást is érintő döntések és kételyek kapcsán adott interjút a Nemzeti Sportnak.
Szakmai anyag otthoni edzéshez
2020.03.26. Velünk kerek a világ!
Részletes szakmai anyag `A kézilabdázók felkészítésének edzéselvei otthoni - egyéni edzéshez` címmel.
Női kézilabda az olimpiákon – 1. rész: 1976-1992
2020.03.25. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai kézilabda-tornákra. Elsőként az 1976-1992 közötti időszakot idézzük fel Ballai Attila írásával.
Elhalasztják a tokiói nyári olimpiát
2020.03.24. Szövetségi élet
A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) 2020. március 24-i közleménye értelmében a tokiói olimpiát az eredeti, 2020. július 24.-augusztus 9. közötti dátum helyett más időpontban rendezik meg.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó