Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 21. péntek
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 DKKA - MTK Budapest 27 - 32 Városi Sport és Szabadidőközpont
online
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
18:30 ALBA Fehérvár KC - Hungast Szombathelyi KKA 33 - 34 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Nyíregyházi SN KFT - KTE-Piroska szörp 21 - 29 Continental Aréna
online
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
18:00 Ceglédi KKSE - Balmazújvárosi KK 45 - 29 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
19:00 Vecsési SE - Optimum Solar-Békési FKC 24 - 26 Városi Sportcsarnok
online
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 NEKA - Tatai AC 23 - 23 NEKA Csarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
19:00 PEAC - Budai Farkasok NKFT 27 - 27 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 Kispest NKK - NKK Balmazújváros 34 - 33 Soroksári Sportcsarnok
online
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
15:30 ALBA Fehérvár KC U22 - Mosonmagyaróvári KC U22 27 - 25 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 ÓAM-Ózdi KC - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 39 - 31 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 NEKA II. - Tatai AC 32 - 34 NEKA Csarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
17:30 Éles KISE - Balatonfüredi KSE II. 28 - 26 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
17:30 KSA Budapest - Százhalombattai KE 32 - 29 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Hódmezővásárhelyi LKC 26 - 20 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
18:30 Szigetszentmiklós NKSE - Pénzügyőr SE 22 - 34 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:30 Haladás VSE - ÓKSI SE 27 - 26 Haladás Sportkomplexum
9700 Szombathely Rohonci út 3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Alsózsolcai KSC-BOKA - Szalézi DSE Kazincbarcika 23 - 56 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
19:00 SBS-Eger II - Hajdúszoboszlói KSKE 25 - 25 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Aranyszarvas SE - BVSC - Zugló II. 46 - 23 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:30 Szolnoki KCSE - Érd 24 - 52 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Kiskőrösi NKSZSE - Bajai KSE II. 27 - 18 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 DEAC NK KFT - Pick Szeged II. 34 - 22 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 EURONOVEX USE - MTK Budapest 27 - 26 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Ceglédi KKSE - Törökszentmiklósi Székács KE 34 - 26 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - Balatonfüredi KSE II. 17 - 17 ÉKI II. sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Hajdúnánás SK - Eszterházy SC 18 - 12 Hódos Imre Városi sport és Rendezvénycsarnok
4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 DKKA - Dorogi ESE 37 - 16 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Egerszegi KK - Komárom VSE 27 - 23 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:55 Solymári SC - Csömöri SSZN KFT 25 - 33 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kispályás Műfüves NKFT - Szolnoki KCSE 27 - 29 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
17:00 Hajdúböszörményi TE - Túrkevei VSE 36 - 29 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Bajai KSE - PEAC 11 - 44 Általános Iskola,
6521 Vaskút Petőfi u. 118
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Veresegyház VSK - Bugyi SE 48 - 17 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Gézengúz UKC - Makói KC 40 - 19 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
17:00 Soltvadkerti KUSE - HC Szarvas 39 - 25 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
17:30 Bácska Szabadidősport Egyesület - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 18 - 29 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő - Büki TK 16 - 24 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Sport36-Komló - Csurgói NKC 21 - 27 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
17:00 Éles KISE - Tolna KC 28 - 21 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
17:30 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Siófok KTC KFT Narancs 40 - 24 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Kiskőrösi NKSZSE - Békési NKTE 19 - 12 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Bács-Kiskun megyei női női felnőtt kézilabda Bács
17:45 Mizse KC - Kiskunhalas UKSC 20 - 18 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
18:00 Tiszaújvárosi SC - Alsózsolcai KSC 18 - 26 Tiszaújváros Városi Sportcentrum-Játékcsarnok
3581 Tiszaújváros Teleki Blanka u. 6.
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
18:00 Kisteleki KK - Szegedi Rekreációs SC 26 - 31 Városi sportcsarnok
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt-B csoport női felnőtt kézilabda Pest
20:00 Százhalombattai KE - Dunavarsányi TE 40 - 30 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
19:30 Máriaujfalui SE - Bakonyerdő Pápa 34 - 25 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Női kézilabda az olimpiákon – 4. rész: 2004
2020.03.28. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A negyedik epizódban a 2004-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 3. rész: 2000
2020.03.27. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A harmadik epizódban a 2000-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Válogatott játékosok - edzések és család
2020.03.26. Férfi `A` válogatott
A koronavírus okozta rendkívüli helyzetben kíváncsiak voltunk, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott kulcsjátékosai és szövetségi kapitánya hogyan vészelik át a járvány okozta megpróbáltatásokat.
Fontos tudnivalók a sportszervezetek részére
2020.03.26. TAO
Az EMMI által a látvány-csapatsportági szakszövetségek részére megküldött információk nyomán, a következők szerint tájékoztatjuk a Sportszervezeteket.
Női kézilabda az olimpiákon – 2. rész: 1996
2020.03.26. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A második epizódban az 1996-os olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
EHF-döntések – szeptember 5-6. a FINAL4 új időpontja
2020.03.26. Final Four
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a koronavírus-járvány miatt hozott, Eb- és vb-selejtezőkkel, valamint az európai kupamérkőzésekkel és versenyekkel kapcsolatos döntéseit.
A kézilabda problémái ma eltörpülnek mások mellett
2020.03.26. Szövetségi élet
Novák András, a Magyar Kézilabda Szövetség operatív igazgatója a koronavírus-járvány miatt a kézilabdázást is érintő döntések és kételyek kapcsán adott interjút a Nemzeti Sportnak.
Szakmai anyag otthoni edzéshez
2020.03.26. Velünk kerek a világ!
Részletes szakmai anyag `A kézilabdázók felkészítésének edzéselvei otthoni - egyéni edzéshez` címmel.
Női kézilabda az olimpiákon – 1. rész: 1976-1992
2020.03.25. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai kézilabda-tornákra. Elsőként az 1976-1992 közötti időszakot idézzük fel Ballai Attila írásával.
Elhalasztják a tokiói nyári olimpiát
2020.03.24. Szövetségi élet
A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) 2020. március 24-i közleménye értelmében a tokiói olimpiát az eredeti, 2020. július 24.-augusztus 9. közötti dátum helyett más időpontban rendezik meg.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó