Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. május 15. szerda
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - Eszterházy SC 39 - 16 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:15 VKL SE Győr - Mosonmagyaróvári KC U22 32 - 38 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:15 Békéscsaba DKSE - Kecskeméti TE-Piroska szörp 28 - 30 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:45 Váci KSE - Veszprémi KKFT Felsőörs 28 - 30 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 DKKA NKFT - ÉRD 36 - 18 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Balatonfüredi KSE II. - Bajnok DSE Nemesvámos 27 - 31 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Bőcs Községi Sport Club - Alsózsolcai KSC 57 - 13 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
17:30 Sárospataki TC - Miskolci VSI SC II. 37 - 23 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:00 Szent István SE - Csepel DSE 21 - 58 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Békéscsaba DKSE - Kecskeméti TE-KESI 31 - 26 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
16:00 Pick Szeged II. - Békés-Drén KC 25 - 25 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - NEKA I. 22 - 25 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
16:15 Telekom Veszprém - NEKA II. 28 - 17 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
18:30 Váci KSE - Veszprémi KKFT Felsőörs 19 - 23 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Szombathelyi KKA 28 - 28 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
16:00 DKKA NKFT - ÉRD 31 - 25 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Cunder TU Kézisuli - Várpalotai Bányász Sportkör 28 - 21 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Malév Sport Club I. - Eszterházy SC 37 - 28 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Egerszegi KK - Lipóti SKFT 22 - 38 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
18:00 Szentgotthárdi VSE - Várpalotai Bányász Sportkör II. 34 - 26 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:15 Hatvani KSZSE - DVTK-Eger II. 28 - 18 Kodály Z. Ált.Isk.
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Soltvadkerti KUSE - Tisza Volán SC 31 - 29 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - Lébényi KSE 25 - 16 Bercsényi Középiskola
9025 Győr Cinka Panna utca 1
18:30 Alba Fehérvár KC II. - Körmendi DMTE 24 - 20 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Pilisvörösvári KSK - Solymári SC 25 - 15 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Nyíregyházi SN KFT - DVSC SCHAEFFLER II. 31 - 24 Kertvárosi Ált.Isk.
4400 Nyíregyháza Könyök utca 1-3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Dabasi KC VSE II. - REAC 53 - 2 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
18:00 Inárcs-Örkény KC - Ceglédi KCSE 14 - 30 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
18:00 Bicskei TC - VSK Tököl 17 - 21 Sportcsarnok
2066 Szár Forrás út 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Gyomaendrődi NKSE - Törökszentmiklósi Székács KE 33 - 30 Városi sportcsarnok
5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
18:30 Tisza Volán SC - Köröstarcsai DSE 41 - 14 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
Budapest Férfi Felnőtt Bp. I.o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
18:45 Dunaharaszti MTK II. - Mikolik Sport School 27 - 34 Dunaharaszti Sportcsarnok
online
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Budapest Női Felnőtt Bp. I.o. női felnőtt női felnőtt kézilabda Budapest
18:45 REAC - Rákosmenti KSK II. 25 - 22 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
online
1173 Budapest Újlak utca 110
2019. május
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
26. alkalommal bajnok a Veszprém
2019.05.26. Férfi NB I.
A Telekom Veszprém nyerte a K&H kézilabda ligát, miután hazai pályán aratott 11 gólos sikerét követően a döntő visszavágóján 27-27-es döntetlent játszott a MOL-Pick Szeged együttesével.
Élőben az ifjúsági és serdülő Final4!
2019.05.25. Versenyek
Szombaton mérkőznek meg az alapszakasz során legjobb teljesítményt nyújtó férfi és női csapatok az ifjúsági és serdülő Final4-ban, amiket élőben követhetnek.
Svéd játékvezetők a bajnoki döntő visszavágóján
2019.05.24. Férfi NB I.
A svéd Mirza Kurtagic-Mattias Wettervik kettős kapott játékvezető-küldést a K&H férfi kézilabda liga döntőjének május 26-i visszavágójára, a MOL-Pick Szeged–Telekom Veszprém találkozóra.
Liga Kupa: a Gyöngyös a kupagyőztes
2019.05.24. Versenyek
Kettős győzelemmel a Gyöngyös érdemelte ki az elsőséget.
Közel a bajnoki címhez a Veszprém
2019.05.23. Férfi NB I.
Szünetbeli egy gólos hátrányát a mérkőzés végére nagy előnnyé változtatva 11 találattal győzte le a MOL-Pick Szegedet a Telekom Veszprém a K&H férfi liga döntőjének 1. mérkőzésén.
Élő: a Budakalász ellen folytatják a felkészülést a juniorok
2019.05.22. Versenyek
A mérkőzésre a belépés ingyenes!
Magabiztos junior győzelem
2019.05.22. Versenyek
A nyári U21-es világbajnokságra készülő nemzeti együttes nyolc gólos győzelmet aratott.
Dán játékvezetők a bajnoki döntő 1. mérkőzésén
2019.05.21. Férfi NB I.
A dán Martin Gjeding-Mads Hansen dán kettős kapott játékvezető-küldést a K&H férfi kézilabda liga döntőjének május 23-i, 1. mérkőzésre, a Telekom Veszprém–MOL-Pick Szeged találkozóra.
Sorsoltak a férfi junior vb-re
2019.05.21. Férfi junior válogatott
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség kisorsolta a nyári, spanyolországi férfi U21-es világbajnokság csoportbeosztását.
Liga Kupa: három gólos gyöngyösi előny
2019.05.21. Versenyek
A házigazda Gyöngyös három góllal legyőzte a Csurgót a férfi Liga Kupa döntőjének 1. mérkőzésén.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó